Sportpálya

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sportpálya Empty Sportpálya

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Szept. 2013, 17:17

Ide tartozik a futball- és futópálya. Amerikai futballpálya, műfűvel ellátva. Ezen a részen szoktak különböző rendezvényeket is tartani, mert nagy és tágas a hely.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Sportpálya Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Cardas Hétf. 09 Szept. 2013, 19:56

Mi is kaptunk, az NYDP egy külön standot a sportpályán, ahol bemutathatjuk az embereknek, milyen fegyverekkel dolgozunk, milyen felszereléseink vannak. Az egyszerű egyenruhától, a bilincstől a pisztolyokig van minden, és egy rendőrautót is elhoztunk.
Nem nagyon van ínyemre itt lenni, és egész nap bemutatót tartani, elég unalmas időtöltés, és ha már szolgálatban vagyok, akkor valami hasznosat csináljak. Biztos tudnának helyettem szerválni valakit. Hiszen, mégiscsak, én is részt vettem Astoriánál a csatába, erre meg ennyire méltatnak…
Azért igyekszem jó arcot vágni a civilek felé, nehogy a komor és durcás rendőrnéni képét alakítsák ki magukban a kisgyerekek, ha lehet. Ha valaki érdekel egy tárgy, akkor jellemzem neki, meg mondok róla egy két dolgot, több dolgom nincs.
És még csak körbe se mehetek a sportpályán, megnézni a többi dolgot, mert itt kell maradjak…

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Sportpálya Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Nerron Ayaska nar Seras Hétf. 09 Szept. 2013, 21:56

* Igen furcsa egy feladatot bíztak ránk ezek az emberek.
Inkább egyenlőre csak azzal kezdeném, hogy mi az, amiben hasonlítok rájuk. Külsőleg szinte majdnem 80%-ban egyezik a kinézetünk - legalábbis amiben én voltam -, belsőleg pedig szinte teljesen azonosak vagyunk. Odahaza egyáltalán nem feltételeztük, hogy rajtunk kívül nincsenek más lények az űrben. Hiszen sok háborús példa van ere, sőt: Egyet magunk teremtettünk.
Na de ilyen hasonló! Nem is gondoltuk volna, szerintem eddig csak én vagyok az egyetlen, aki tudja ezt. Ha majd visszatérek, akkor elmondom nekik.
Addig viszont szépen elleszek ezen a szép kis rendezvényen, amire engem is kiküldtek a többi kollégával együtt. Igen érdekes egy népség, van közöttük elég ronda, de dögös is. Egy kettő közömbös, néhányan agresszívebbek, páran meg sokkal barátságosabbak. Semmi olyan, ami az én népembe ne lett volna meg, gyakorlatilag ugyanolyanok vagyunk.
Csak amíg ők éppen a kirakatot nézik, én addig szépen itt-ott tájékozódok, műszereket vizsgálok és ha van, akkor javítok a mechanikus dolgokon. Itt kevésbé kell megerőltetni magam, fejletlenebb a technológia.
~ Igen érdekes formák ezek, nem gondolod? Olyanok mint én, leszámítva azt, hogy van öt ujjuk a kezükön és szintén öt lábujjuk. Olyanok mint én! ~ - Kérdeztem Shairrt, a gép lelket. A beszélgetésünk persze nem hallatszott, a szavak és mondatok a lelkek közötti kommunikációk voltak. Nem tudom, hogy micsoda, még én sem fedeztem fel, sosem dolgoztam ilyenen.
{ Hogy értette? Olyanok mint ön? } - Kérdezett vissza Shairr. { Hadd ne emlékeztessem magát, Mr. Nerron. } - Mondta a gép, női hang.
~ Mit ne emlékeztess rá? Csak nézz rájuk! ~ - Odafordítottam a fejem az egyik felé. Egy nő volt az, aki éppen a gyerkőcöknek tartott kiselőadást. ~ Tudom, hogy már megbeszéltük, de igazam van! ~ Mondtam.
{ A megállapítása nem korrekt. } - Válaszolt. { Maga már nem az. Többé nem nevezheti magát már fajtiszta "hyrkánnak", mert maga és én keveredtünk. }
Nem akartam még több ilyen szócsatát. Igazat adtam neki, de attól még nem fogadtam el. Csak kívül voltam én az, aki. Belül még mindig a hyrkán lelkem van, csak ebben a mozgó börtönbe van bezárva! Többször megvitattam már vele ezt a témát, de mindig csak azt hajtogatta, hogy én ugyan nem vagyok már hyrkán, még csak nem is hasonlítok már rá. Külsőleg nem, de belsőleg igen!
~ Oké. Annyit legalább hadd mondjak, hogy maradjunk a tegeződésnél. Nem Mr. Nerron, szólíts Nerronnak. Nem vagyok magas rangban. ~
{ Zavarja? }
~ Igen. ~
{ Rendben van, kérést megértettem. } - Mondta.
Miközben néztem a nőt, próbáltam rá koncentrálni. A nyelvét figyeltem, ahogyan pörgeti a szavakat a száján. Látszott rajta, hogy nem épp most a legfrissebb, a rendszerek kijelezték már, hogy az az ember fáradt és kedvtelen a jelenlegi munkához. Én ios így vagyok vele, semmit nem tudok csinálni azon kívül, hogy lézengek az emberek között és itt-ott ellenőrzöm a terepet.
~ Mit mond? ~ - Kérdeztem. - ~ Még nem teljesen értem az ő nyelvüket. ~
{ Semmi olyasmit, ami érdekelne téged, minket. A fegyverekről beszél, típusról, lőszerről, újratöltésről, használatáról. Nagyrészt alap dolgok. } - Válaszolt.
Hurá. Mondott valamit, de ezzel semmit sem árulét el a mondandó tartalmáról. Tartalom, amiben nincs semmi. Unatkozni nem fogok, ha ennek a jelentésével lefoglalom magam, de kezdek fokozatosan kiborulni. Talán majd a lelki nyugattóhoz folyamodok, vagy egyéb, de ez így nem mehet sokáig tovább. *
Nerron Ayaska nar Seras
Nerron Ayaska nar Seras
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Nerron Ayaska nar Seras
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 16 Szept. 2013, 10:09

A Hydra felemelkedése 2: A Kígyó mérge
Résztvevők: Jennifer Crowce / Amazon, Natalie Pezzini, Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Darren Cain, Ulysses J. Forge / Aegis, Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish
Következő körváltás: 2013. szeptember 19. (csütörtök)

Kora este volt már a jótékonysági rendezvényen, igazából pont ekkor kezdődött minden lényeges dolog itt. Volt itt szeretetszolgálat, ingyen étel, jótékonysági koncertek, jótékonysági árverés, árusok, standok, vöröskeresztes programok, az AIMville Co. is kint volt, noha a vezérigazgató személyesen nem jelent meg, csak az egyik beosztottját, egy elnökségi tagot küldött maga helyett. A hely tulajdonosa és a rendezvény szervezője Gérome Dupris volt, a férfiról, akik alvilági körökben is mozognak tudhatták, hogy régebben tiltott sporteseményeket is vezetett hosszú éveken át, de erről a hatóságok soha sem tudtak meg semmit sem. Egyelőre, akik rendőrségi, vagy éppen SHIELD-es feladataikat látták el itt, hogy a helyet biztosítsák egy-két zsebtolvajt sikerült kiemelniük a tömegből, de semmilyen komolyabb atrocitás nem történt ennél. Minden teljesen rendben volt. Este hét környéke volt, az egyetlen jelentős dolog, ami itt ekkor kezdődött, hogy hatalmas vihar támadt odakint, aminek köszönhetően a stadion megmutathatta azokat az extrákat, amiket beleszereltek, ennek hála a teljes stadiont befedték és odalent máris nem kellett aggódni az esők miatt.
Ahogyan az kivolt írva, hogy este 7-kor megnyitja az esti mulatságokat Dupris, és pontosan ebben az időpontban meg is jelent a férfi a pódiumon.
Sportpálya Mr._negative_wosm-34
Messziről látszott róla, hogy mutáns, úgy nézett ki, mintha egy film negatívat nézett volna valaki.
- Hölgyeim és uraim, köszönjük, hogy eljöttek ezen a napon – a tömeg tapsolt a szavaira, amikben enyhe francia akcentus volt. – Addig is szeretnénk megköszönni minden adakozónak, hogy megtette, mindeddig 473.000 amerikai dollár jött össze mára, a fesztivál harmadik napjára, amivel majd később egy szerencsés kórháznak fogunk adományozni. Ezé…
Nem tudta folytatni, mert hirtelen a mellkasához kapott.

//Zield, Szürke és Albert később jönnek a kalandra, ha befejezték Avalont, Szürke, meg ha a magánkalandot//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Kedd 17 Szept. 2013, 08:53

Kellemes délutáni nap. Végre nincs meleg. Bár a tömeg nagyobb mint szeretném. Az se segít hogy már pár órája a jótékonysági árverésen ülök. Az Old but Gold-ot képviselem és egy kis ingyen reklám miatt jöttem ki. Felajánlottam egy pár viszonylag értékes tárgyat az árverésre. Nem csak hogy a potenciális vásárlók megláthatják mennyire rongyrázósak vagyunk meg, hogy miféle tárgyakra számíthatnak de nekem is hasznos az árak beállításában. A legtöbb árum jó pénzért ment el ami jól esett. Persze, ha nekem jött volna a pénz jobban esett volna. De nem kaphatunk meg mindent amit akarunk. Én magam is megpróbáltam venni pár dolgot, csak úgy magamnak, de mindig túllicitáltak. Na, mindegy, erről lemaradtam. Az utolsó tárgyam is elkelt. Leírtam a telefonomba a vég eredményt és azt elküldtem Tobiasnak. Amint kész vagyok, úgy gondolom itt az ideje körül nézni a standokon.
Van itt minden. Felsorolni is sok lenne. Elmentem a rendőrség standja mellett és vetettem egy pillantást a fegyverekre. Megint eszembe jutott, hogy mennyire nem értek ezekhez. A legtöbb történelmi fegyverről szinte azonnal megmondom, hogy mikorról és honnan származott és mennyire volt sikeres, de a modern halálosztókról szinte fogalmam sincs. Képzeletbeli „muszáj” listámra a modern fegyverek megismerését. De nem ma. Tovább indultam keresni valamilyen árust ami megragadja a figyelmemet.   Egy két árus volt, aki érdekesnek tűnő portékát hozott, de vagy csak másolat volt, vagy hamisítvány, vagy olyan állapotban, hogy a kutyának se kellett. Miután végig jártam minden árust csalódottan sóhajtok egyet. Közben még egy vihar is támadt. Szuper. Legalább a modern stasdion működött, így nem fogunk megázni. Ekkor valami történés kezdődik a pódiumon. Egy férfi lép ki akinek isten negatívra állította a kinézetét. Legalább nem csak nekem van fehér hajam. Mindenki tapsol és én nem akarok kilógni a tömegből, hát én is tapsolok. Az összegyűjtött összeg hallatára elmosolyodok. Azért mégis jó érzés, hogy én is segítettem benne. A férfi beszédjéből még csak pár szót mondott amikor a mellkasához kapott.
- Na, ez egy látványos megnyitó. – mondom csak úgy magam elé.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Tökfej Szer. 18 Szept. 2013, 10:10

Na végre eljött az én időm. Az Angyal programnak szüksége van rám. Maga a SHIELD szólt, hogy egy ügynöke mellé oszt be, és meg is kapom az első feladatomat. Jobban szerintem soha nem örvendeztem, mert hát miért is tettem volna. Megvan életem második nagy pillanata… Nemsokára már igazi Bosszú Angyal leszek, ha ilyen iramban haladok felfele.
Magamban vigyorgok mint a tejbe tök, hála a nagyszakállúnak kívül is úgy nézek ki. Természetesen rajtam van az uniformisom. Fejemen pajkos lángok játszadoznak, ahogy elsőre megpillantom a hatalmas stadion belsejét. Úgy telezsúfolták, hogy még így is kicsinek tűnik, de még sem vegyülhetek el a tömegben. Az árverés a fő attrakció, vagy ahogy én gondolok rá átverés. Ennyi bóvli cuccot sem láttam még életemben, ennyi mindent megvenni csak azért hogy az emberé legyen, nem nagyon látom értelmét. Na mindegy csak egy vállrándítás az egész, míg meg nem kapom az első feladatot.
Nem más mint, hogy az egyik elkapott tolvaj iratait vigyem a közeli összekötőhöz, hogy le tudja ellenőrizni, nem-e tud nagyobb galibát okozni mint ahogy számítani lehetne. Ez még csak az első, és örülök is neki, mindenki lentről kezdi. Ám a következőnél már gyanút fogok. Mégsem a különleges képességeimet akarják itt igénybe venni. Csak lóti-futi munkák, semmi értelmes, ezt egy betanított majom is meg tudná csinálni. De nem szabad egy rossz szót sem szólnom. Végül elkezdődik a nagy attrakció. Fehérhajú muki megnyitóra készül, míg csak valami szörnyűség nem történik. Nem tudom mit tegyek, a „felügyelőmre” nézek, majd ő megmondja mi is lenne most a dolgom.


_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 18 Szept. 2013, 21:20

Raten unottan sétálgatott a rendezvényen. Az autót az arra fenntartott mélygarázsban hagyta, és bár esteledett, a nyakék is ott pihent a nyakában – elővigyázatosságból szerette magánál hordani. A jótékonysági eseményen semmi kedve nem volt részt venni, de úgy gondolta, az csak jót jelenthet, ha látják az emberek, hogy itt van, és adakozik – vigyáznia kellett a hírnevére. Sőt, úgy vélte akár még kapcsolatot is építhet egy ilyen alkalomkor, ami szintén jól hangzott. Nem akart megállni egy Clubnál, terjeszkedni akart, befektetni, ezáltal többet keresni, és még gazdagabbá válni. Bár úgy nézett ki, hogy erre évszázadok álnak a rendelkezésére, még nem volt rá jellemző az idősebb vámpírok nyugodt, higgadt gondolkodása – fiatal volt, heves, szinte mindent most azonnal akart, de legalábbis minél előbb. Zsebre tett kézzel, kihúzott testtartással szemlélte a többi unatkozót, illetve az árusokat, amikor hirtelen erős szél söpört végig a rendezvényen, néhány árusnak fel is kapva a portékáját. Szerencsére pánikra nem volt ok, mivel egyből működésbe lépett a stadion szerkezete, és lassan kupolaként zárult be fejük felett az épület, nem hagyva esélyt az időjárásnak, hogy elrontsa ezt az estét.
Nem sokkal ez után elcsendesedett minden, és a tömeget a pódiumon megjelenő férfi szólította meg. Elmondta, hogy mennyi pénzt gyűjtöttek eddig, és megköszönte mindenkinek, hogy eljöttek. Raten a tömeggel együtt tapsolt, de inkább kényszerből, mint őszinte lelkesedésből – nem akart kilógni, hogy másnap az újságok valami félremagyarázásként feketítsék be a paparazzik segítségével. Bár a mutáns még beszéde elején járt, hirtelen elhallgatott, és a mellkasához kapott – mintha szívroham érte volna.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Csüt. 19 Szept. 2013, 00:49

Egy újabb puccos jótékonysági est ahol New York krémje megint megpróbálhatja elhitetni a jónéppel, hogy őket igenis érdekli szerencsétlenebb embertársaik élete. Ez különösen igaz volt az egykori maffia tagokra, persze semmi bizonyíték nem volt róla de mindenki tudta. Ulysses szívből gyűlölte ezeket, de fent kellet tartani a Forge Defense Systems „emberbarát fegyvergyár” imázsát és ehhez neki is itt kellet lennie és jópofát vágni az egészhez. Nem sokkal hat előtt érkezett meg a sportpályához, a kocsiját leparkolta az épület mélygarázsában csomagtartóban a páncéljával minden eshetőségre. Arcpirítóan drága öltönyben és egy igen figyelemle méltó adománnyal érkezett a cég promóciókra szánt alapjából. A következő bő egy órában a New York-i üzleti élet krémjével csevegett és egy csinos újságírónőt próbált rávenni, hogy szökjön meg vele az estéről. Sajnos egy váratlan esemény félbeszakította a dolgot, Gérome Dupris váratlan összeesése a beszéde közepén. Az újságíró nő persze azonnal odarohant a story-ért Aegist faképnél hagyva. Persze ő is igyekezett rájönni hogy mi történt. Valódi szívrohamnak ez egy kicsit túl hirtelen volt, de ismerve a férfiről szóló pletykákat a mérgezés inkább volt valószínű. De miért éppen most, és miért éppen itt?

_________________
Sportpálya Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 19 Szept. 2013, 01:24

Magnus rövidre nyírt rozsdavörös hajával és ugyanilyen színű, de hosszabb szakállával talán még ki sem lógott volna a társaságból, ha nem lépi át magassága a százkilencven centimétert. De nyájas beszédstílusa és angol akcentusa tökéletesen érdektelenné tette. Főleg miután örömmel beszélt munkájáról és a világ állásáról. Nem túl vidám téma, főleg nem egy olyan városban aminek lakossága már többet szenvedett talán, mint bármelyik másik közösség a földön. Magnus azonban így látta jónak. Tekintsék csak unalmas technokratának. Egy jelentéktelen aktakukacnak. Így könnyebben fog mozogni a felsőbb körökben, amikor végre a polgármester rászánja magát és befogadja a kabinetjébe. De addig is mélyíti fedőszemélyiségét és cseverészek. Még adományozott is pár száz dollárt. Aztán könnyed flörtbe kezdett néhány nagyon idős feleséggel, hogy megjegyezzék, de humorosnak tartsák és az arca az agyak passzív memóriájába kerüljön. Így ha megjelenik, emlékeznek majd rá. Ugyanakkor, ha emlékezni akarnak rá, nem nagyon jön elő a memória sötét zónáiból.
A beszélgetések közben elérkezik az idő, amikor vendéglátójuk végre megjelenik előttük és elkezdi a beszédét. Már-már tapsolásra emelte a kezét Magnus, amikor a férfinek elakad a szava és a melléhez kap. Ekkor Magnus elmosolyodik és karba tett kézzel várja az események folytatását.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 19 Szept. 2013, 09:28

Résztvevők: Jennifer Crowce / Amazon, Natalie Pezzini, Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Darren Cain, Ulysses J. Forge / Aegis, Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish
Következő körváltás: 2013. szeptember 22. (vasárnap)

Úgy tűnt, hogy mégsem szívroham lehetett, mert a férfi pillanatokkal később már-már összeszedni kezdte magát.
- Elnézésüket kérem – mondta.
A tömegben többen felsóhajtottak megkönnyebbülten, néhányan pedig összesúgtak, hogy minden bizonnyal csak reklámfogás volt mindez. Ismét belekezdett volna a beszédbe, de ekkor az ujjaira nézett le. Az itt levő mutánsok mindegyike rájött, hogy miért, az egyszerű emberek, vagy más fajba tartozóak nem éreztek semmit sem. A mutánsok viszont először azt érezték meg, hogy az ujjaik bizseregni kezdtek, mindenkinek szinte teljesen egyszerre, ez mindenki másnak feltűnt a mutánsokat kivéve, így könnyedén ki lehetett szúrni a jelenlevők közül, hogy kik rendelkeztek valamiféle erővel. Néhányan Dupris-hez hasonlóan a mellkasukhoz kaptak, zihálni kezdtek, ez pedig már mindenkinek feltűnt, hogy többen komolyan rosszul lettek valamitől.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Szomb. 21 Szept. 2013, 21:37

~ Úgy látszik mégis tévedtem, még húzhatja egy darabig az öreg maffiózó. ~ Gondolja amint kiderül hogy nincs tényleg baja Dupris–nek. Utána neki is feltűnik hogy a teremben többen is rosszul lettek, van aki csak a kezét bámulta de voltak akik szívükhöz kaptak. Ulysses teljesen jól volt ahogy a tömeg nagyobb része is. Akik rosszul lettek azok között szinte semmi közös nem volt első látásra így csak még valószínűbbnek tűnt, hogy nem véletlenül történtek a dolgok. Nem csak idősek hanem fiatalok is rosszul lettek, talán az utóbbiak többen is voltak ami még furcsább volt.
~ Mi folyik itt?~ teszi fel magában a költői kérdés és elkezdi figyelni a rosszul lévőket hátha felfedez valami közöset rajtuk. Ha nem talál semmi különöset rajtuk, akkor megpróbálja megkérdezni az egyik S.H.I.E.L.D-est megkérdezni arról, hogy ők tudnak e valamit arról hogy mi folyik. Persze elöte felmutatja nekik a jelvényét is hogy tudhassa hogy közéjük tartozik.

_________________
Sportpálya Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Danny Long Vas. 22 Szept. 2013, 00:50

A mai jótékonysági rendezvényen én képviselem az X-ment. Nem mondhatnám, hogy túlságosan örülök, hogy csak rám bízták ezt a feladatot. Persze, sokat fejlődtem, mióta csatlakoztam a csapathoz, de azért mégis ott van bennem az az utcakölyök, aki eddig voltam, és eléggé idegen nekem ez az egész. Persze van jó oldala is. Az emberek mosolyognak rám, néhányan oda is jönnek, kezet fognak velem, és gratulálnak ahhoz, ahogy a démoninvázió alatt harcoltam a városért. Néhányan autogrammot is kérnek, és minden lépés után szép lányok kacsingatnak rám, ami elég jó érzés. Csak mindig ott van az az érzés, hogy nem tudom, hogy kell ilyenkor viselkedni, hogy ne hozzam szégyenbe a csapatot. A lényeg persze este hétkor kezdődik, így én is izgatottan várom, hogy a főszervező, Gérome Dupris mivel nyitja meg az estét. Amikor kilép a színpadra, kicsit meglepődöm a külsején. Nyilván mutáns, de nem láttam még hozzá hasonlót. Mintha egy régi fénykép negatívja lenne. Vajon milyen képességet takarhat ez?  Hallgatom a megnyitó beszédet, amiben eddig túl sok érdekesről nem volt szó, bár örülök, hogy ilyen sok pénzt sikerült összegyűjteni. Jó érzés, hogy így is tudok segíteni, nem csak harcosként. Ám miközben ezen kezdek gondolkozni, azt veszem észre, hogy a negatív fickó a szívéhez kap. Mi történhetett? Rohamot kapott? Már az fut át a fejemen, hogy itt fog meghalni, amikor összeszedi magát. Én is sóhajtok egyet megkönnyebbülésemben, mint ahogy a tömegben sokan. Persze ettől még gondolom kéne egy orvost hívni hozzá, viszont ő inkább folytatná a beszédet, de rögtön újra megakad. Az ujjaira néz, és abban a pillanatban én is megérzem a bizsergést. Meglepetten nézek az ujjaimra, és nem vagyok egyedül ezzel. Ötletem sincs, mi történik. Megátok néhány embert, akiknek olyan rohama van, mint Duprisnek volt. Valami nagyon nem stimmel ezzel, de nem értek belőle semmit. Csak nézek körbe, valami választ keresve, de nem számítok rá, hogy találnék bármit.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 22 Szept. 2013, 07:27

//Mivel a ketten írtak a 10-ből, így nem kaptok új kört, elnézést attól, aki írt. Körváltás 3 nap múlva, szerdán és akkor nem fogom tovább tolni az időpontot.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Vas. 22 Szept. 2013, 09:32

//Bocsánat, kicsit benéztem az időt//

Visszavontam, amit előbb mondtam. Az egész csak egy olcsó reklám-fogás volt. Úgy tűnik nem lesz valami izgalmas, ha ilyen taktikához kellett folyamodnia. Vagy lehet hogy csak egy showmen, aki addig nem boldog, amíg meg nem döbbenti a tömeget. Mondjuk akkor elég lett volna pucéran kiállnia. Nem mintha akarnám, csak az is elég megdöbbentő talán. Bár lehet hogy már eljátszotta egyszer. Na mindegy. Nem törődve elfordulok, hogy ismét körülnézzek, hátha változott valami. Ám mielőtt végleg elvonnám a figyelmemet a pódiumon álló személyről, még észre veszem, hogy az ujait kezdi bámulni. Már éppen gondolkodni kezdenék valami magyarázaton, amikor bizseregni kezdenek az én ujjaim is. Lenézek rájjuk és próbálom elmulasztani a kellemetlen érzést. Körbenézek, hátha valaki másnak is van-e hasonló gondja. És igen. Elég sok ember hasonlóan a kezeit figyeli. Még olyanok is vannak, akik a mellkasukhoz kapnak. Megijedek, hogy velem is ez fog történni. Amint ez a gondolat átfut az agyamon, már meg is érkezik a fájdalom. Zihálva kapok a mellkasomhoz. Reklámfogás, na persze. Most már értem, hogy valami hasonlón mehetett keresztül a pódiumos csóka is.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Nerron Ayaska nar Seras Vas. 22 Szept. 2013, 13:10

* - Magántulajdon megsértése, azonnali őrizetbevétel szükséges! - Mondta a gép hangom, amint pár egyenruhás elé vittem a kis simlist. Sikerült rajtakapnom amint éppen egy kézi kommunikációs eszközt kapott ki egy ember kezéből, amivel azonnal ment is volna tovább, ha nem fogom meg abban a pillanatban. Hála az égnek a szenzorok észlelték a fickónak a magas szívverését, így előre láttam, hogy nagyon készül valamire. Sikeresen meghiúsítottam.
A fakabátok elvitték, én pedig visszatértem a helyemre, egy jól belátható helyre mentem, ahol gyakorlatilag az egész sportpályát beláttam. Egy kis idő múlva elkezdett esni fentről a folyékony állagú dolog, nevezetesebb nevén "víz". A páncélomnak nem ártott, sem pedig a rendszeremnek, azonban nem mindenki olyan szilárd mint én, így a ruhák benedvesedésének megelőzésére behúzták a tetőket, így most már teljesen zárt volt a pálya.
Nemsokára, ahogy a valós rendezvény elkezdődött, egy fehér bőrű ember lépett fel az emelvényre, ahol szónokolni kezdett és mindenkinek megköszönte azt a benyújtott összeget amit adományoztak. Én nem nyújtottam be semmi ilyesmit, nekem nincs szükségem pénzre, hogy kielégítsem a vágyaimat, vagy ételt vegyek magamnak. Már egy ideje nem kell emiatt aggódnom, ami részben jó is, részben rossz is. Hiányzik a *quol íze, meg az itteni étkeket is megkóstolnám. De már kár is ezen ábrándozni.

Amikor a szónoklat nagyjából a közepéhez ért, valami miatt hirtelen megállt a nagyon fehér ember hangja és a szívéhez kapott.
~ Ajjaj. ~ Mondtam magamban. ~ Közelítést a fehér bőrűre. Itt valami készülődik. ~
A kinagyított szenzor ráközelített, kimutatta a fickó életjeleit, szívverését, vérkeringését, agyfunkcióit mindent amit tudni lehetett róla. Semmi érdekeset nem láttam, ez igazolja azt is, hogy rá egy másodpercre már folytatta is a beszédet.
Azaz csak folytatta volna, amikor megint megállt és az ujjaira tekintett. Ám az érdekes az volt, hogy nem csak ő: A jelenlévő tömegben többen is mocorogni, tekintgetni kezdtek egymásra és magukra. Sokan a kézfejüket masszírozták, néhányan zsebre dugták, sokan pedig csak nézték, hogy mi is van a kezükkel.
~ Mi van velük? ~ Kérdeztem Shairrt.
{ Ez egy információ számunkra. } - Válaszolta.
~ Na ne mond. És milyen, ha szabad megkérdeznem? ~
{ A jelenlévők közül nem mindegyik "tiszta" ember. Értelmezés képen, különböznek az átlagos emberektől, ami abban nyilvánul meg, hogy különleges adottságaik, képességeik vannak. Nagyobb fizikális erőnlét, kifejlettebb izomzat, jobb érzékszervek,  magasabb intelligencia szint, nagyobb agyi funkciók.
Ezeknek a hátul ütője
- Itt egy pillanatra átvette az irányítást a fej felett és a tömegből egy harmincas éveiben járó férfit szúrt ki. - Bizonyos megnyilvánulások, bizonyos helyzetben egy hatás által. Ez esetben a kézfej, illetve az ahhoz kapcsolódó ujjak bizsergése. } - Bekapcsolódott egy olyan funkció, ami az emberi testet mutatja, izomzat, csontváz. Az ujjaknál látni lehetett a bizsergést, olyan volt, mintha a húsban sok kis picike pötty felvillámlott volna.
~ És ez veszélyt jelent ránk nézve? ~
{ Nem, minket a bizsergés nem érint, gép testbe vagyunk zárva. Ám ha a többi egyed érzi ezt a bizsergést, akkor nagy valószínűséggel van valami a háttérben, amit mi egyenlőre nem érzékelünk. Védelmi funkciókat aktiválom, résen leszünk. } - Mondta. *

*quol - A barackhoz hasonló édes, űri gyümölcs.
Nerron Ayaska nar Seras
Nerron Ayaska nar Seras
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Nerron Ayaska nar Seras
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Hétf. 23 Szept. 2013, 15:08

Nem mintha érdekelte volna a vámpírt, de a férfi hamar kiegyenesedett, és a tömeg elnézését kérte. Raten nem agyalt azon, hogy mi lehetett az egész – nem érdekelte a dolog. Unottan bámulta a férfit, és várta a szövege végét, ami éppen nem zajlott, révén a tömeg gyorsan összesúgott, és találgatni kezdték a hirtelen fájdalom okát. A férfi malmozni kezdett az ujjaival unalmában, és azon gondolkodott, hogy van-e valami, ami feldobhatná ezt az estét, amikor szinte válaszul a tömegben többen is azokat a tüneteket produkálták, mint a negatívban pompázó férfi – mi elég negatív hozzáállás a részükről. A fiatal vámpír viszont egykedvűen szemlélte a társaságot – ő maga nem tapasztalt semmi furcsát, és ahogy nézte, a tömeg többsége sem, viszont egyesek össze is estek, bár a legtöbben csak a mellkasukhoz kaptak. Tömeges szívroham, jobbat nem is remélhetett. Érdeklődve figyelte, hogy mi fog történni – nem mozdult, nem segített senkinek, pedig volt, aki közvetlen mellette esett össze. Inkább lehajolt hozzá, és az arcát nézte, ahogy a sapkás srác a földet markolászta négykézláb, kidülledő szemekkel a fájdalomtól. Izgalom futott végig a vámpíron, maga sem tudta miért.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Tökfej Kedd 24 Szept. 2013, 15:40

//Nincs mentség, hogy nem írtam talán csak az iskola. De hát aki nem tudja tartani a határidőket az ne vállalja :tokfej://

Agyam zakatolni kezd. Mindenki csak nézi a porondon lévő alakot. Ő a házigazda, ő nyitja meg az egész műsort, ő van a reflektorfényben, és mikor rosszul kezd lenni senki nem tesz semmit. Csak egy kölyök vagyok, de az első gondolatom mégis az orvos. Mi más is lenne.
Mintha láttam volna elsősegély nyújtó helyet ebben a nagy hodályban, de nem tudom pontosan hol. Annyit rohantam már eddig is, hogy fogalmam sincs mi merre van. Végül meglátok egy ismerős arcot, talán az iskolában láttam. Odarohanok a majomfarkas alakhoz, hogy ha már én nem talán ő tudja értesíteni a megfelelő szerveket. De mikor meg akarnék szólalni valamilyen érzés kerít hatalmába. A
Több másodperc is eltelik mire rájövök mi is az. Az ujjaim bizseregnek, kesztyű van rajtam, nem tudom mi lehet vele. Lassan bontogatni kezdem az uniformisomat, míg meg nem tudom nézni testrészemet. Ám mielőtt ezt megtehetném, újabb szimptóma üti fel a fejét. A szívemmel is baj van. Nem úgy ver ahogy kellene, a világ homályos lesz számomra. Összefolynak a dolgok. Tudtomon kívül szorítom kezemet a szívem tájékára. Szakadozottan zihálok, valami nagyon nincs rendben velem. Ajkaimról segélykérő kiáltás szakad fel, de ezt csak akarom, nem tudom mennyit ért meg ebből a külvilág.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 25 Szept. 2013, 09:00

Résztvevők: Jennifer Crowce / Amazon, Natalie Pezzini, Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Darren Cain, Ulysses J. Forge / Aegis, Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish
Következő körváltás: 2013. szeptember 28. (szombat)

Nerron és társa semmilyen furcsa elváltozást nem tudott felismerni jó néhány pillanatig az emberekben, egészen pontosan a mutánsokban. Majd az egyik másodpercben valamit meglátott. A szerveztet szkennelte és nem is tehetett volna jobbat ebben a helyzetben. A SHIELD-nél valószínűleg kapott anyagokat és információt az emberek és mutánsok szervezetének felismeréséről és különbségekről, és ennek hála sikerült valamilyen vírust kiszúrnia abban a mutánsban, akit vizsgált, jelenleg a legnagyobb jelenlétet az ujjakban észlelte, de ahogyan a szíve vert és szállította a vért az egész úgy terjedt el a szervezetben. Azt, hogy ez veszélyes volt-e az egymással váltott kommunikáció ellenére sem tudta teljesen kizárni és kiszűrni.
Eközben Aegis átvágott a tömegen, hogy az egyik SHIELD ügynököt megkérdezze és nekiment valaki egy pillanatra, mire megérkezett az egyik ügynökhöz ő maga is megérezte az ujjaiban a bizsergést.
- Nem tudom – felelete a férfi, akihez odaért. – Minden egyik pillanatról a másikra történt mindez.
Darren mellkasi fájdalma amilyen hirtelen jött úgy kezdett múlni és máris sokkal jobban kezdte magát érezni, csak a bizsergés kezdett az egész testében szétáradni már.
Raten figyelte azokat, akik rosszul lettek, az arcokon félelmet látott leginkább, zavarodottságot, hogy senki sem tudta, hogy mi történik itt és miért.
Victor és Magnus is csak álldogáltak egy helyben, a zavarodott tömegben nekik ment valaki és azonnal ők is elkezdték érezni a bizsergést.
Danny-hez odaérkezik Tökfej is, majd rosszul lesz, neki is a mellkasa, a fiú térdre rogyott, a száját nyitotta egy sikolyra, de hang nem jött ki belőle. Nagyon zihált, rosszul volt láthatóan, azt pedig már csak Tökfej érezte, hogy a fájdalom lassanként szerencsére múlt és kezdte magát jobban érezni, de az ujjbizsergés lassanként már az egész testére átterjedt.

Kicsit távolabb, ahol több ember, mutáns összegyűlt orvosok is rohantak oda. Nagyjából mindenki láthatta ezt, egy angyalszárnyú mutáns esett össze és három mentős rohant oda. A legmegdöbbentőbb ekkor következett, ahogyan hozzáértek a mutánshoz mind a hárman felüvöltöttek fájdalmukban és hirtelen a semmiből nőtt szárnyuk a hátukra, ahol a szárnyak áttörték a húst és a bőrt véreztek is. A beszélgetésből, döbbenetből hallani lehetett, amit feleltek. Egyikőjük sem volt mutáns, emberek voltak mind a hárman!

//Semmi gond, ha késtek, vagy nem tudtok időben írni, csak akkor amit mindig kérek, hogy szóljatok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Tökfej Szer. 25 Szept. 2013, 21:58

Kegyetlem a világ. Hogyan lehet, hogy egy olyan alakkal mint én, aki még húsz évet sem töltötte be, máris ennyi szörnyűség történik. Pedig aztán nem éltem én olyan rossz életet, és még csak nem is mondhatom magamat tunyának. Minidig rendszeresen mozogtam, igaz nem mindig az iskolába a torna órán, de apukám megtanított, hogyan tartsam karba magamat. És hát úgy gondolom ment is a dolog, miközben őt próbáltam meg utánozni.
Erre most ez jön. Zsibbadnak az ujjaim, szúr a szívem. Hát élet az ilyen. Először a mutációm jött elő, mindenkinek valami tök jó és pazar képessége van... Én meg csak le tudom égetni a saját hajamat a szájbűzömmel. Több helyen meg is égtem, és most már életem végéig egy cső fog kilógni a szájamból. De ez még nem volt elég a hatalmasságos isteneknek, most még ezzel is sújtanak.
Hogyan érhetek én így célt. Hogyan juthatnék fel így a Valhallába ha még esélyt sem adtok rá, hogy harcolhassak. Még csak bizonyítani sem bizonyíthattam, csak jöttek a pocsék helyzetek, miket túléltem. Sőt gondoltam most aztán megmutathatom mit érek, de nem így. Ezzel mit kezdhetnék, a fájdalmat kibírom, legalábbis ahogy egy ilyen korú kölyöktől elvárható lenne, de ezzel mit kezdjek. Sem öreg nem vagyok, sem tapasztalt, nem tudom mit kezdhetnék a csapással mit rám mértek.
Hogy lehet egy tizenéves kölyöknek SZÍVINFARKTUSA ezt nem tudom a eszembe vésni. Nem tudom mit tanultunk róla az iskolában, ha esetleg már tanultunk volna valamit. Egyet azért tudok, megpróbálok lenyugodni, már amennyire tudhatok egy ilyen helyzetbe. Apró levegőket veszek, a szívverésemet lassítom ezzel, talán akkor nem kapok görcsöt, vagy mit tudom is én mi okozza a szívinfarktust.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 26 Szept. 2013, 21:30

A doktor a lehető legrosszabb időjárásban kelt át a városon. Az esernyőt csak úgy rángatta a szél, így Zield vörös haja is kissé csapzott lett, mire megérkezett. Megfésülte a lehetőségekhez mérten és odalépett a bejárathoz. Bemutatta a meghívóját és hamar be is engedték.
A doki bent látta, hogy a stadiont már lefedték és bent nem kell tartani a viharos időjárástól. A tömeg viszont egy kissé zaklatottnak tűnt. Többen kaptak a szívükhöz és mentősöket is látott. Azon nem csodálkozott, hogy mutánsok is vannak itt a legkülönbözőbb kinézettel. A jótékonykodásból senkit nem szabad kizárni, aki segíteni akar.
Ha látta azt a jelenetet, ami lezajlott a szárnyat növesztő orvosokkal, akkor igyekezett a tömeget elkerülni. Valamilyen fertőzést gyanított, de hogy az pont egy ilyen tömegrendezvényen szabadul el. Az nem lehet véletlen. Eszébe jutott az, amit Jonathan Miller mondott a S.H.I.E.L.D-nél a Hydra-ról. Talán pont az ő kezük van ebben az egészben. Bár ők az emberi faj felsőbbrendűségét hirdették és azzal nem vág össze, hogy fájdalmakkal járó szuperképességeket adjanak ártatlan embereknek. Talán ez nem merénylet, csak egy kísérlet. A doktor viszont nem akart részt venni benne. Kifelé igyekezett és megpróbált szólni a bejáratnál, hogy hívják ki a járványügyieket és a S.H.I.E.L.D-et is.
Ha valaki hozzáért és ő is elkezdett alakot váltani, akkor igyekezett azt minél kevésbé fájdalmasan megtenni és így indult el olyan helyre, ahol másnak nem adhatja át a vírust.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Pént. 27 Szept. 2013, 22:39

Továbbra is a fiatalt bámulta, és valahogy lenyűgözte amit látott. A férfi félt, ez egyértelmű volt, szinte érezni lehetett a szagán is, és azt is látta rajta, hogy fáj amit érez. A vámpír egy ideig még bámulta, majd továbbindult, és sorra belenézett a körülötte álló szenvedők arcába. A szemüket figyelte, az íriszük, miközben mellkasuk markolászták. Nem tudta, hogy mennyi idő telt el így, vagy hogy hány embernek tudott belenézni az arcába – lehet, hogy igazából csak a sapkásat vizsgálta, a többit csak a képzelete szülte – de teljesen elhatalmasodott rajta a felsőbbrendűség érzete, úgy gondolta helyes, hogy mások szenvednek, és neki semmi baja. Elvégre ezek undorító, pitiáner emberek – alantas lények, akiknek csak annyi a szerepük, hogy vérrel lássák el. Már szinte mozdult, hogy megharapjon valakit, hogy igyon abból, ami az övé – de végül megrázta a fejét. Kényszerítette magát, hogy kiürítse a tudatát, és ne gondoljon semmire – főleg ne a vérre. Majd lassan megnyugodott.
A benne rejlő bestia majdnem elhatalmasodott rajta, és ezúttal a szokásosnál is nehezebb volt legyőzni – a kis hang, ami általában csak suttog, halkan szólongatja egy pillanatra átvette az uralmat – és ez megrémítette. Az álcája egyelőre tökéletes volt, és ezt semmivel sem szabad kockára tegye – nem lepleződhet le. Még semmiképp. Leporolta hát a ruháját, kiegyenesedett, és úgy nézett végig a szenvedőkön – méltóságteljesen, megőrizve hidegvérét.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Pént. 27 Szept. 2013, 23:25

A S.H.I.EL.D. ügynök se tudott többet mondani mit amit eddig is tudott és a legrosszabb az volt, hogy észrevette hogy neki is elkezdett bizseregni a keze mint azoknak akik rosszul lettek. Bármi is legyen, méreg vagy betegség ami terjed a sport csarnokban, ő is elkapta. Közben az angyalszárnyú mutánsnak segítő mentősök is horribilis átalakuláson mentek keresztül látszólag csak mert megérintették a szerencsétlent. Ő hozzá is hozzá ért valaki amíg átvágott a tömegen és azóta bizsergett a keze is. Az mindenesetre jó jelnek tartotta hogy eddig neki nem nőttek szárnyai de kitudja milyen hatása lehet a dolognak.
~ Ez nem jó. Nagyon nem.~ gondolja közben önkéntelenül a bizsergő kezére néz.
- Hívja a felettesét és azonnal rendeljenek el teljes karantént az épületben. Senki se be, se ki akin nincs védőruha amíg nem tudjuk mi ez az egész. – utasítja az ügynököt utána pedig ő is megpróbálja telefonon elérni a S.H.I.E.L.D. vegyi és biológiai terror elhárítással foglalkozó osztályát (Gondolom van ilyen) és jelenteni nekik a helyzetet.

_________________
Sportpálya Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Pént. 27 Szept. 2013, 23:43

Mindig is gondoltam, hogy valami vérrel kapcsolatos dolog lesz a halálom. Mondjuk az agyvérzésre tippeltem. De szívinfarktus se rossz.  Persze nem dicső, mint ahogy a germán legendákba elő van írva, de olyan szintű hősi halálról már rég le tettem. Már amikor elbúcsúztam az összes szerettemtől (mint kiderült, ezt egy kezemen megtudom számolni), amikor enyhülni kezd a fájdalom. Pár pillanat alatt szinte teljesen elmúlik. Csak a bizsergés marad mögötte, egy fajta emlékeztetőként. Gondolom, ha nosztalgiázni támadna kedvem. Ezt tanúsítja hogy az érzés szétárad a testemben. Elég fura érzés.
Mielőtt tovább gondolkodhatnék, egy kisebb jelenet bontakozik a szemeim előtt. Egy angyalnak is fájdalmai támadtak (úgy néz ki Isten sem védhet meg), 3 orvos rohan oda hozzá, hogy segítsen. Ahogy hozzá értek, ők is szárnyakat növesztettek. Tehát nem angyal. Mind a három kiáltoznak, hogy ők nem mutánsok, hanem emberek. Tehát az angyal egy mutáns volt és mutálta az embereket, akik hozzáértek. Ez csak egy dolgot jelenthet.Most bárkinek agyvérzést tudok adni! Az élet és halál hatalma van a kezemben. Bár mondjuk eddig is volt nálam egy pisztoly. Ráadásul 15 éves korom óta tudok vérpengéket használni. Na mindegy. Mégse akarok bárkit megfertőzni, ezért megpróbálom a nyílt bőrfelületemet a minimumra csökkenteni. Ezt a pulóverembe való elrejtőzéssel tervezem elérni. Tudom, hogy a sapiensek megérdemelnének egy leckét, de csak ezért megölni őket? Annyira nem vagyok gonosz.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 28 Szept. 2013, 07:15

Lerois kivette az aznapi lapokat az ajtó belső postaládájából és letette őket az újságtartóba. Ezután felvett egy elegáns, barna öltönyt és kiment. Sofőrje a megbeszélt időpontban megjelent szolgálatra készen. A vámpír bezárta a házát és hamarosan már úton is voltak. Néhány dolgot még el kellett intéznie a vállalatnál, aláírások, jóváhagyások és egy rövid megbeszélés volt terítéken. Ezután pedig a brooklyni Arénához kellett mennie a jótékonysági rendezvényre. Számos befolyásos üzletember megjelent itt és ő is képviseltette magát és a cégét. Tudta, milyen fontos a társadalmi szerepvállalás, így rendszeres adományokat juttatott alapos megfontolások szerint kiválasztva azok kedvezményezettjeit.
Az épület parkolójában megállt a kocsi. A sofőr kinyitotta az ajtót, majd mikor Philippe kiszállt, visszazárt és beült a helyére. Ott kellett várnia, amíg a Szürke Eminenciás vissza nem jön.

A vámpír elindult a bejárat felé. Érzékeit élesen tartotta, hiszen zsebtolvajok és akár merénylők számára is ideális az ilyen tömgrendezvény. Lehet, hogy a Sötétség Hercege pont itt akar rá lecsapni. Ha ott még nem látszott semmi a pánikból, csak akkor ment be. Ha már az őrök tudták, hogy baj van, akkor kint maradt. Abban az esetben, ha bement, ott is figyelt, fülelt és szimatolt. Ha nem érzett semmi rendelleneset, akkor vegyült el a tömegben, szemeivel ismerős üzletfeleket vagy csinos hölgyeket keresve.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 28 Szept. 2013, 09:26

Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Darren Cain, Ulysses J. Forge / Aegis, Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish, Albert Shear / Britannia Kapitány, dr. Zield Jones és Michael Dumbon / Szürke Eminenciás
Következő körváltás: 2013. október 1. (kedd)

Tökfej lassanként ráébred, hogy ez nem lehet szívinfarktus, amit tanultak azok alapján már valószínűleg el kellett volna veszítenie az eszméletét és annak a fájdalma nem tompulna ennyire hamar. A lassabb lélegzetvételeknek köszönhetően a fájdalom is elmúlt és csak az emléke maradt meg. Semmilyen olyan mellékhatást nem érez, amit tanult, hogy a szívinfarktus okozhatja. És egy hangot kedves nőit hall maga mellett.
- Jól érzed magad? – egy mentős ruhában levő nő volt, aki épp most nyúlt ki a fiú nyaka felé, hogy ellenőrizze a pulzusát.
Aegis szavaira nem azonnal felelt az ügynök, csak egy kicsit később.
- Már megtörtént uram – felelte a férfi. – Pillanatokon belül minden ki- és bejárat bezáródik.
Dumbon még sikeresen be tudott érni a tömegbe, noha furcsa volt, hogy mindenki éppen kifelé akar jutni onnan. A tömegben hozzá és Raten-hez is hozzáértek mások, ahogyan Zield sem tudta elkerülni mindezt és mindannyian bizsergést kezdtek érezni először csak az ujjaikban, utána pedig a testükben is, ahogyan a jócskán távolabb és külön álló Aegis is.
Úgy tűnt, hogy nem csak Zield volt az, aki menekülni akart volna a tömegben, hanem mások is, de végül energiafallak, amik régen a rácsokat hivatottak szolgálni lecsukódtak a kijáratok előtt és egy gépies női hang, a helyi számítógépes rendszer megszólalt.
- Hölgyeim és uram, elnézést a kellemetlenségért, de a Járványügyi központ szabályzata szerint a létesítmény karantén alá kerül az ügy kivizsgálásáig. Mindenki őrizze meg a hidegvérét és nyugodjon meg.
Eközben Darren mellett egy nő haladt el, akinek hirtelen eleredt az orra vére és a férfi azt vehette észre magán, hogy fájdalmas kinövések kezdtek nőni a könyök, csukló és térdhajlataiban.

//Úgy vettem, hogy Albert is ideért, mert szólt, hogy nem tud írni hétfőig. Ellenben Cardas is, így az ő két karija pedig még éppen kijutott a helyről.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 9 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.