Cerebro

Go down

Cerebro Empty Cerebro

Témanyitás by Morsus Hétf. 16 Jan. 2012, 22:44

Hála bestiának és Forge-nak, majd az atlantisziak és a shield támogatásának sikerült a cerebrot nem csak újra építeni, de nagyon fejleszteni. Sokkal pontosabb, mint az elődje.
Cerebro 1771254-cerebra
Cerebro 1149922-11580storystory_full_8080604

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Hétf. 16 Jan. 2012, 22:51

Apokalipszis Háborúja kaland

A telepatikus hívásra mindenki a cerebrohoz érkezik. Ott Zack és Hannah várja őket. A nő fején a vezérlő van és előttük a föld térképének holografikus változata.
- Találtunk valamit.
Mondja Morsus komolyan és a nő egy kis koncentrálással eléri, hogy a kép Kínát kinagyítsa és megmutassa a nagy fekete pontot és mellette egy pirosat, ami még villog.
- Pár perce egy mutáns jele ilyenné vált. Nem láttunk még ilyesmit. Mellette viszont az a gyenge jel egy új mutáns. Egy gyermek, akinek bekapcsoltak a képességei. Segítségre lesz szük...
A képen a semmiből megjelenik még három mutáns jele. Zack értetlenül nézi.
- Nem tudjuk mi ez, de Kína nem fogadja el a shieldet és ez mutáns ügy. A mi ügyünk. Hannah állandó kapcsolatban lesz veletek szóval csak jelentsétek mi a helyzet. Nincs sok időnk.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 17 Jan. 2012, 11:09

//Előzmény: Belleplain tábor//

A villanás után máris otthon voltunk, így az oroszlánnal együtt a Cerebro-hoz siettem, ahol Zack máris egy igen kellemetlen hírrel fogadott minket, olyasmi történt, amire egyikünk sem volt még felkészülve, és nem tudtuk, hogy mi lehet ez. A gyermeket pedig mindenképp el kellett onnan hozni, ebben egyetértettem vele, ki tudja, hogy mi fog történni vele, ha ottmarad. Igazat megvallva örültem volna annak, ha a SHIELD is nyújt támogatást, vagy a közös tagok is velünk jönnek, de erre láthatóan nem lesz lehetőség. Újabb három jel jelent meg, mutánsok. Nem volt sok időnk, bár remélhetőleg csak a családja tért vissza. Azt hiszem, hogy ez volt az a pont, amikor nekem parancsokat kellett volna mondanom révén én voltam a csapat vezetője.
- Rendben van, mivel több olyan személy is van itt, aki még nem ismeri a csapatot, Serena vagyok, az X-men vezetője – mondtam igyekezve nem bátortalanul. – A feladatunk mások segítése, a gyermek kihozása és megnézni, hogy mi is történt ott. Ameddig lehetséges kerüljük el a harcot és senki, ismétlem senki se kezdeményezzen összecsapást a csapat tagjai közül. Mi nem harcosok vagyunk, hanem segítők és jótékonykodók. Így szeretném, ha az újak is ehhez tartanák magunkat és nem tennék tönkre a csapat hírnevét. Remélem mindneki számára érthető ez.
A fogadott apámra néztem
- Oda teleportálsz minket Zack? – kérdeztem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Kedd 17 Jan. 2012, 13:28

//Belleplain tábor//

Az események nagyon gyorsan zajlódnak. Egy szempillantás alatt egy teljesen másik helyen találtam magamat. Teleportálás talán? Érdekes, de biztos nem lesz a kedvenc utazási formám. Lévén, hogy ez volt az első ilyen utazásom kicsit megviselt, viszont nem volt időm tétlenkedni. Serena elindult és én pedig utána szaladtam. Még nem tudom, hogy mi a gond, de van egy olyan érzésem, hogy nem viccből hagytuk el a tábort. Egy ajtón belépve egy furcsa helységbe léptünk be. Volt ott még két ember és egy nagy gép. Egyre több a megválaszolatlan kérdés, de sajnos most nem tehetem fel őket. A férfi ismertette a feladatot és Serena elmondott még néhány tudnivalót. Teleportálás? Már megint? Akadtam ki magamban. Bár biztos, hogy ez a leggyorsabb, de még egy ilyen és én tuti belehalok.

_________________
Reneszánsz: Elisabeth Hemwer
AOA: Blood Man
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Szehmet Kedd 17 Jan. 2012, 20:46

Rég járt itt, mégis minden olyan, mintha csak néhány napot töltött volna távol. A neszek, az illatok otthonosak, csak ő nincs itt többé itthon. Nem ezt választotta. Furcsa, szívet facsaró érzés. A jáde tekintet mohón issza a látványt, ajkai mosolyra húzódnak újra és újra, majd a mosoly eltűnik, s töprengő kifejezésnek adja át a helyét. Pillanatról pillanatra változik a hangulata, s talán most képtelen is lenne arra, hogy elrejtse az érzéseit.
Itt van, érezte a hívást, mégis nehezek a léptei. Mindez egy régi élet része volt, s az új énnek egyszerre hiányzik, és zavaró.
Nem is igyekszik a középpontba lépni, meglapul a peremen, hagyva, hogy az új generáció törjön előre. Ő már nem harcos.. többé már nem. Letette a fegyvereket.. a kések mégis itt vannak,a helyükön, egy hosszú kabát alatt. Nem jöhetett készületlenül. Ha kell, felveszi a csata fonalát, s ha kell újabb kegyetlen döntéseket hoz, mint régen, mikor világok sorsa nyugodott a mancsában.
E kemény ridegség ellenére azonban továbbra sem gondolt harcosként magára. Már megnyugodott. Csendesen gyűjtögeti az emlékek töredékeit, s általuk mutatja meg az elmúlt csodákat az oly sekélyes embereknek. Másfajta csaták ezek, de édes győzelmekkel kecsegtetnek.
Mégis eljött, sietve, félre dobva néhány jó üzletet. Ha nem lenne szükség rá, nem hívták volna, s ha hívták, akkor komoly lehet a baj.
Ezért hát, ahogyan ők, a barátok, társak megadták neki a szabadságot, hogy távol legyen, új életet éljen, ő is itt van, hogy segítsen. Ebben pedig nem gátolhatják félig értett érzület foszlányok.
Csendben figyeli a bemutatót. Veszélyt szimatol.
Végül a ki nem mondott csend fogadalma ellenére megszólal, nyugodtabban, mint érzései diktálnák.
- Zack, Mitől tartotok?-Zack ideges, és az idő rövidségére figyelmezteti a társaságot. Szehmet már megtanulta, hogy nem veheti félvállról az ilyen jeleket, de vajon szavakba lehet-e önteni a félelmeket, s megtehetik-e ezt a fiatalok között?
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Szer. 18 Jan. 2012, 00:32

Hood lassan sétál be rossz szájízzel csámcsog a levegőn.
- De utálom a teleportálást.
Morogja és belépve felveszi a kapucniját, de Zack szavai közben ő csak Szehmetet figyeli meglepődve.
- Szehmi?
Kérdezi meglepődve a nő szavai után.
- Ezer éve nem láttalak - mondta örömtelien és odalépett hozzá. - Merre jártál?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Mich Szer. 18 Jan. 2012, 14:59

~ Mi ez? Egy hang a fejemben? Valahová hív. Ki lehet az? Itt minden nagyon furcsa, de tetszik. Igazából halottnak kéne lennem, de valamiért életben vagyok, és most ez a telepatikus üzenet. Talán pont ezért kaptam. ~ nem halogatom tovább a dolgot, úgy döntök odamegyek, eleget téve a hívásnak.
Kisvártatva megérkezek a helyszínre, egy hatalmas kúriához.
~ Be kell mennem. ~ gondolok vissza a telepatikus üzenetre.
Az ajtót nyitva találom, halkan lépek be az előszobába, majd mintha ismerném ezt a helyet elindulok a célom irányába. Valójában fogalmam sincs merre megyek, de az üzenet a pontos helyet vetítette az agyamba. Nem kell semmit sem tennem, csupán követni a megérzéseim.
~ Itt vagyok. ~ ismerem fel a tényt, hogy ide hívtak.
Egy hatalmas szerkezet, már többen összegyűltek ide.
- Üdv. Scott Summers vagyok. Ki küldte a telepatikus üzenetet? - szólalok meg mögülük, elvégre ők hívtak ide, ki tudja miért.


Cerebro 142139-109060-cyclops


A hozzászólást Mich összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 19 Jan. 2012, 16:47-kor.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Cerebro Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Cerebro Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Kőszív Csüt. 19 Jan. 2012, 01:59

A kúria fölött lebegek a hátamon, a kék eget bámulva. Sokáig nem láttam nyílt eget. A Seux, apám úrhajója volt az otthon, ahol felnőttem. Menekülőben a birodalomból, csak félreeső űrállomásokon álltunk meg, végül elhagyva a civilizált űrt, már sehol. A kényszerleszállás után láttam először saját szememmel nyílt égboltot egészen kicsi korom óta.
Barbár, primitív egy világ ez, de az égbolt gyönyörű.
Mrs. Morsus telepatikus hívása váratlanul ér. Most nem lenne órám vele. Az üzenet sürgősen a Cerebrohoz szólít, hát megyek.
A bejáratnál ereszkedem a földre. Közben, még az égből látom, hogy egy vörös szemüveget viselő őslakos férfi megy be a kúriába.
Hmmm.
Új diáknak idősnek látszik, de még sokszor rosszul becsülöm fel az őslakosok korát. A pontos másolásukhoz erre jobb lesz figyelnem.
Belépek a kúriába és lemegyek a Cerebrohoz. Már többen állnak ott, köztük Morsus-ék, Serena, aki azt hiszem, ott volt, amikor menedékjogot kértem az X-men-től, de még nem beszéltünk személyesen, és az új jövevény is. Ő Scott Summers néven mutatkozik be.
Meghallgatom Morsust és Serenát is.
Nem tudom, mi az a Kína. A holokép alapján úgy tűnik, hogy egy meglehetősen nagy ország. Bizonyára veszélyes hely. Mindenesetre hozzám és az őslakos x-ekhez hasonló mutáns van veszélyben, úgyhogy bármilyen veszélyes is legyen, kész vagyok a csapattal tartani.

_________________
Cerebro 2j5luuf
Pokoltűz Klub
"A Kőszív nem alszik."
Kőszív jelenleg 4 ember életerejét birtokolja. Maximum 700 kg-ot képes megmozgatni.
Kőszív / Anette Smith / Vírus / Célpont / Foxy / Skymax
Cerebro 14t7e2oCerebro Fo1206Cerebro 118zi2gCerebro 2qw0s43Cerebro 245ni53
Kőszív
Kőszív
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 147
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Szehmet Csüt. 19 Jan. 2012, 20:36

Ismerős hang üti meg a fülét. Kétszeresen is ismerős. Valakié, akit két valóságban is ismert.
-Hood?- egy mosoly. Első barát, túl makacs ellenség. Az összeomlás idejéből való emlék azonban halovány a meleg érzések mellett, amit a jó barát látványa okoz. A baráté, akit ifjú korában, úgy döntött igyekszik majd megvédeni. Nem mintha a férfi rászorulna, vagy bármikor is rászorult volna. A jáde szemek mégis e két valóság élményeiből táplálkozva figyelik őt, találgatva, vajon melyik Hoodot látja. Találgatva, mennyire vált kiüresedetté, megfáradttá...
De a férfi meglepett arcára nézve, véget is vet a mélázásnak. Lesz rá idő máskor.
-Ezer éve? Meglehet... évezredek emlékeit leltároztam az utóbbi időben. -fáradttá válik a macska mosoly. Bármilyen elkötelezetten is gyűjtögette a tárgyakat, néha fárasztó volt a papírok felett görnyedni.
-Az utóbbi időben jóformán ki sem mozdultam a piramisból. Van néhány különleges tárgy, amit szeretnék megszerezni, csak bonyolult a dolog megszervezése.-teszi hozzá, némi bűntudattal, hiszen így, látva, hogy Hood mennyire örül neki, ezerszer jobban bánja a távollétét. Tétován kinyújtja felé a kezét. Nem igazán tudja, mi lenne a helyénvaló üdvözlés, egy meleg kézfogás, vagy egy baráti ölelés. Teret hagy hát, hogy Hood eldöntse, mi legyen, majd újra szóra emelkedik, mert van néhány dolog, amit az indulás előtt tisztázni kell.
-Mire számíthatunk Kínában? Mennyire.. tűrik a mutánsokat? Mennyire mozoghatunk szabadon idegenként?
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Szomb. 21 Jan. 2012, 22:34

Hood zavartan nézi Szehmet kezét majd eszébe jut, hogy ez a nő az egyike azoknak a keveseknek, akik a barátai közé tartoznak, sőt egyszer még csókot is váltottak. Akaratlanul ragadják el az érzelmei, ahogy átöleli őt.
- Jó téged látni nagy lány, bár az a piramis cucc ritka fura.

- Khm - köhögök közbe. - Én vagyok a csávó a világvége hírekkel. Visszatérhetnénk azokhoz? Kösz.
Ha végre elhallgatnak folytatom.
- Kína kommunista, de nem tudni mik a törvényeik ránk. Az biztos, hogy nem fognak örülni, de ellenünk nem nagyon léphetnek fel. Mondtam, hogy több mutáns van ott, de nem tudom mitől. Ilyen távról fel se ismerjük őket és sose láttunk még fekete jelet.
Majd Küklopszra néz.
- Ő Küklopsz. rééééééééééééééééééééééééééééééégen X-men volt. Segíteni fog nektek. Vigyázzatok egymásra, ha baj van Skymaxel jelentkezzetek, de félóránként Hannah rátok néz. Pakoljatok fel.
Mondom és elkezdek koncentrálni, hogy teremthessek egy teleport kaput nekik, csak pár pillanat.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Szehmet Szomb. 21 Jan. 2012, 23:18

Amennyire tétovázott, épp annyira lepi meg, hogy Hood végül élt az öleléssel. Szehmet egy pillanatra bele pirul, s úgy érzi magát, mint valami szerelmetes csitri, oly kevésszer engedett bárkit, akár barátot is, ennyire közel. Hiába tudta, mekkora hatása van az érintésnek a lélekre, általában a formálisabb, hűvös távolságtartásnál maradt. Most azonban szorosabbra vonja karjait, kiélvezve a közelséget, majd elengedi Hoodot.
-Fura? Azt meghiszem. Rég óta vágytam már Egyiptomba, de oly sok gondot kellett megoldani itt, hogy egyszerűbbnek tűnt haza hozni.- Ez a régóta formálódó gondolat pedig mindaddig helytálló volt, míg meg nem tapasztalta azt a másik életet, és győztesen végig nem masírozott a por borította úton, egy önjelölt isten ellen, Testvéreivel.
Zack köhögésére persze igyekszik újra rendet erőltetni magára, hiszen ha akár egyetlen ember megkérdőjelezi viselkedésével a z összejövetel komolyságát, a többiek követik, és soha nem indulnak el. A furcsán jóleső nosztalgiára lesz még idő, de Kína mutánsai nem várhatnak.
A feleletek azonban a kérdéseire, kellemetlenül kurták. Remélte, hogy több helyismerettel vághatnak neki az útnak, de Stefan kellett volna, valószínűleg, a felkészítéshez, ő pedig, Szehmet szomorkásan vette tudomásul, nem volt jelen.
-Értem.- Bólint komolyan, mikor Zack befejezi. Út az ismeretlenbe, Szehmet mégis készen áll, hogy akár azonnal belépjen Zack portáljába.
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Mich Vas. 22 Jan. 2012, 00:21

Hallgatom a fickót aki beszél. Komoly dolog lehet. Eközben ketten ölelkezni kezdenek, de gyorsan visszarázódnak, elvégre ahogy hallom ez egy komoly szitu, csak még mindig nem tudom mit keresek itt. Oké én jöttem ide, de miért hívtak?
~ Hogy mi? Én X-Men? Sok dolog homályos a múltamban, de erre nem gondoltam volna. Sokmindent megmagyaráz, például, hogy honnan vannak ilyen magas szintű harci tapasztalatom. Az előző világban, ahol üldözték a mutánsokat, az életem köszönhettem ennek. Azt tudom, hogy meghaltam, aztán ebben az új világban feltámadtam, majd amikor újraformálták a világot, valahogy én is benne maradtam. Szóval X-Men voltam, úgy haltam meg. Érdekes. ~
- Elnézést, de ez nekem új információ. Fogalmam sincs kik vagytok. Ami talán nagyobb baj, hogy azt sem nagyon tudom én ki vagyok. Úgy látom, ti többet tudtok a múltamról mint én. Segítek nektek, ha utána elmondjátok mit tudtok rólam. - mondom a fickónak, akit Zack-nek szólítottak.
Amikor mondja, hogy pakoljunk, én gyorsan kimegyek a motoromhoz, és felveszem a harci ruhámat, és a harci vizort, úgy sietek vissza.
- Indulhatunk, bár kicsit berozsdásodtam az utóbbi időben, úgyhogy épp itt az ideje egy kis testmozgásnak - mosolygok.


A ruha kicsit leharcolt, ezért nem látszanak az x jelek benne, de egyébként ilyen.
Cerebro 233271-196836-cyclops

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Cerebro Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Cerebro Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 22 Jan. 2012, 17:32

Miközben Zack szavaira vártam bánatosan figyeltem Charles és Szehmet üdvözlését. A szívem szakadt meg majdnem, hogy erre emlékszik, míg a mi közös múltunkra nem, hogy közel hét évig éltünk egy fedél alatt az intézetben, az egyik első diákok, majd úgymond tanárok voltunk. Mindenre, hogy mennyire aggódtam és féltettem őt mindig, miután James vérét megitta. És semmire sem… csak biccentettem Szehmet felé, ő és Stefen Szfinxként vigyáztak rám, amikor ebbe az egészbe belekeveredtem, a toronynál, még az AIM idejében. Jó volt őt látni, és mégis kicsi féltékenységet éreztem, ahogyan kettejüket láttam. Az élet nem volt igazságos, soha sem volt. Még egy férfi és egy skrull jelentek meg, hogy ők is segíteni jöttek. Zack-re sandítottam, mikor szólt, hogy figyel minket Hannah, ha bármi gond lenne. Akkor már csak a plüsseim hiányoztak, az oroszlán most is itt dorombolt mellettem, így koncentrálni kezdtem, hogy melyik plüssök jöjjenek még velem, így hamarosan meg kellett egy kígyónak, egy farkasnak és egy sárkánynak jelennie az ajtóban. Őket még visszaváltoztattam plüssé, hogy így vigyem át majd a plüssöket a portálon, amint készen volt Zack vele.

Vitt plüssök: az oroszlán, egy farkas, egy mérges kígyó (bénulást okozó méreggel) és egy tűzokádó sárkány

//Folytatás: Chan-tei//


A hozzászólást Serena Davidson összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 29 Jan. 2012, 17:04-kor.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Cerebro 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Sam Vas. 22 Jan. 2012, 22:23

Égbolt

A telepatikus üzenet érzékelése után azonnal a Kúria felé vettem az irányt. Tudtam, hogy nem kellett volna épp most elmennem otthonról, de a múlton nem lehet változtatni. A nap energiáját használva villámgyorsan szeltem át a tiszta égboltot, hogy mielőbb elérjem az úti célom. Még ugyan nem tudom, mi is az oka annak, hogy a Celebróhoz hívtak, de ez nem is olyan fontos. Kisvártatva elérem az épületet és a földre ereszkedem. Majd elindulok a gépezethez. Időközben találkozom Kolossziával is, aki szó nélkül becsapódik mellém, és így haladunk tovább. Egyértelműen kissé késve érkeztünk, de még épp időben értünk oda ahhoz, hogy halljuk a benti eseményeket. A bejáratnál hallgatom, hogy Morsus milyen információkat ad a kis csapatnak, majd belépek azon és csatlakozom a társasághoz. Mióta a Kúriában élek minden ittlévőt minimum látomásból sikerült megismernem van, akit jobban van, akit kevésbé, egyedül egy arc nem rémlik, akármennyire is gondolkozom, de ezen szerencsére Zack gyorsan bemutatja, így már ezt is tudom. Amint megnyílik a teleport kapu a többieket követve én is áthaladok rajta.


Kolosszia

Épp a szobámban pihentem, amikor egy telepatikus üzenetet kaptam. Kissé ugyan elgondolkoztam, hogy elinduljak-e, de aztán valahogy sikerült rávennem magam. A megszokott lassú tempómban közeledtem a Celebro felé, nem siettem el a dolgot, azt meg kell hagyni. Az oda úton összefutottam Égbolttal, nem volt kedvem a beszélgetéshez, így csak egy biccentéssel köszöntöttem. Láthatólag eléggé sietősre vette a figurát, vagy csak én nem túlzottan nyugodt, ahhoz képest, hogy egyértelműen utolsóként fogok odaérni. Próbáltam igazodni a tempójához, így nem maradtam le mögötte sokkal. Kisvártatva odaérünk, ahogy sejtettem, már mindenki ott volt és épphogy csak befutottunk a tájékoztató kezdetére. Égboltot követve én is belépek a Celebróba. Azonnal kiszúrok egy ismeretlen alakot, de nem nagyon foglalkozom vele, ha itt van valószínűleg velünk van, és ez elég is. Amint a kapu elkészül belép rajta, követve a többieket.


_________________
"Te nem ismersz, de én a lelkedbe látok, s ott azt találok, amit minden halandóéban; félelmet. Félsz, hogy egyszer majd meg kell halnod."

Cerebro Vampirewwwkepfeltoltesh
Sam
Sam
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 230
Hozzászólások régi : 49
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Nov. 08.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Samuel Vermont /Sam/
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Kőszív Kedd 24 Jan. 2012, 00:40

Szóval telepatikus kapcsolatban maradunk. A Cerebro teljesítménye valóban lenyűgöző.
Karba font kézzel megvárom, amíg a csapat többi tagja felkészül. Egy skrullnak nincs feltétlenül szüksége felszerelésre. „Egy skrullnak a teste a legfőbb fegyvere.” Apám tanított erre. Ennek szellemében növesztek is magamra némi plusz izomzatot. Érzem, ahogy az izomszövetek megvastagodnak, szinte szétfeszítik a bőrömet. Önbizalommal tölt el fizikai erőm megugrása.
Elmosolyodom.
Mit is árthatna nekem, pár primitív őslakos.
Ekkor két újabb X-men érkezik. Őket ismerem már látásból.
Míg a csapat indulására várok, ösztönösen igyekszem a társaim külső jellegzetességeit, mozgáskultúráját és gesztusait memorizálni, hogy adott esetben, akár gyakorlásként, felölthessem magamra a külalakjukat. Úgy vettem észre, hogy kezdetleges szociális kultúrájuk ezt sértőnek találja. Majd nem viszem túlzásba. Emberek…
Mivel Serena a parancsnok, őt követem át a kapun.

_________________
Cerebro 2j5luuf
Pokoltűz Klub
"A Kőszív nem alszik."
Kőszív jelenleg 4 ember életerejét birtokolja. Maximum 700 kg-ot képes megmozgatni.
Kőszív / Anette Smith / Vírus / Célpont / Foxy / Skymax
Cerebro 14t7e2oCerebro Fo1206Cerebro 118zi2gCerebro 2qw0s43Cerebro 245ni53
Kőszív
Kőszív
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 75
Hozzászólások régi : 147
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.

Karakteradatok
Főkarakter: Sav
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Morsus Vas. 29 Jan. 2012, 17:00

- Sok szerencsét.
Mondom komolyan és a koncentrált kapun átengedem a csapatot.

Folytatás itt:
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1146-chan-tei#11044

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Árny Szomb. 07 Ápr. 2012, 06:11

//Előzmény: A konyha//

Zavartalanul léphetek ki végül a konyhából, igaz kissé megvárattam a kísérgetni való nőszemélyt, de ez úgy vélem, hogy igazából nem számít, s most így a társaságtól megszabadulva, legalább is a nagy részétől, megengedek magamnak egy enyhe sóhajt, s ezzel eresztem ki a felgyülemlett gőzt, úgymond, s kezdem is kissé jobban érezni magam, az ember nem is gondolná hogy mennyivel kellemesebb egy kisebb társaság.
- Tudod ném... - Ám itt elakadnak a szavaim, bárhogyan is hozzávágnám szerencsétlenjéhez, hogy " némber ", valamiért... Valamiféle különös, számomra megmagyarázhatatlan, és felfoghatatlan erő hatására, nem bírom hozzávágni ezt a szimpla szót. Mindenesetre próbálom nem kimutatni a meglepettségemet, de most nem megy jól, mindenesetre is kissé megrázom a fejem, majd folytatom, nagyjából onnan ahol abbahagytam, s igyekszem felidézni a társaságot, akik ott voltak a hallban, de csak két személy képe ugrik be hirtelenjében.
- A síró nő, Serena Davidson, az x-men jelenlegi vezetője, az a kicsit öregebb alak, aki elteleportált, Zacharias Morsus, ha jól tudom az övé ez a hely, de ebben nem vagyok biztos. - S igazából ennyit sikerült felidéznem és ezzel ennyiben is hagyom. Hallottam korábban hogy érdeklődött a kísérletek felől, de úgy vélem, az még rá ér később.

A cerebro: belépve a nagy terembe, szinte már ösztönösen lépek oda a széléhez, és nézek le a mélységbe, pontosabban annyira nem is mélység, csak a terem alja... Nem lényeg, mindig is kíváncsi voltam valamilyen szinten arra, hogy ha valaki lekerül oda, akkor hogyan szedik ki, hogy van erre esetleg egy célszerszám, vagy kiteleportálják valami úton-módon? A második valószínűbbnek tűnik valamilyen oknál fogva.
- Ez itt a cerebro... - Kezdek bele végül, s hallgatom ahogy a mély hangom visszhangzik a teremben, egyszerűen jó hallgatni, s most kivételesen nem azért mert az én hangom, sokkal inkább mert egyszerűen megnyerő hatása van, hiszen az ember, átlagos napjaiban nem igazán találkozik ezzel.
- Sajnos, annyira nem értem hogy hogyan is működik ez a szerkezet, de ha jól emlékszem, arra szolgál hogy mutánsokat keressenek és találjanak meg vele, szerte a világon. - S igazából azt hiszem ennyit tudok mondani erről a gépezetről, többet talán nem is lehet.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Szehmet Szomb. 07 Ápr. 2012, 10:33

EssEx bár mielőbb szerette volna megismerni a helyet, türelmesen várakozott, mi több, ezúttal nem szórakoztatta magát, csak általa hallgatható rádióműsorokkal. Ahogy meglátta kísérőjét, ellökte magát a faltól, aminek eddig támaszkodott, hihetetlenül sima mozdulattal, készen bármilyen kalandra. A lelkesedését nem rejtette el, szája szinte a füléig ért, és mozgását is áthatotta valami felszabadult boldogság.
A szavakra George-ra tekint, kíváncsian,figyelmesen, de nem sürgetően.
- EssEx- segíti ki késségesen, ahogy rájön, a férfi a megfelelő megszólítást keresgéli.
- Vagy Erin... nem. Jobb az EssEx. -gyorsan visszakozik. Rádiós neve már annyira összeforrt vele, hogy hacsak nem volt feltétlenül szükséges, szerette azt viselni. Itt pedig nem kellett elrejtenie ezt a nevet, sőt! Az X-Men mindig is a mutánsok különc névadásáról volt híres.
- Serena Davidson és.. Zacharias... Mor... Morsus?- El akarta ismételni őket, hogy könnyebben eszébe vésse, de az öreg neve furcsán hangzott számára. Nem volt olyan beszélő, mint általában a családi nevek, és olyan gyakori sem, mint azok, melyek nem meséltek, mégis használatban voltak. Serena felidézett képe is furcsa érzéseket keltett benne. Síró nő.. de főként egy fiatal nő, mint az X-Men vezére? A sírással megbirkózott. Bárki kerülhetett olyan helyzetbe, hogy már nem lehetett ellene küzdeni, a gyász pedig, tökéletesen ilyen helyzet volt, de a nő fiatalsága meglepte. Ha őt kérdezték volna, inkább az ismert nagyok közül valakit nevezett volna meg vezérként, vagy.. azt a Morsus-t.
Lett volna még néhány kérdése az öregekről, de úgy tűnt, hihetetlen gyorsasággal haladnak az érdekesnek tetsző folyosókon, és már meg is érkeztek egy olyan helyre, mely el is feledtette vele a kérdéseit, a Cerebrohoz.
-Te jóóóóóó ÉG!-nem tudta visszafogni a lelkes kiáltás, és nem is akarta. Teste meglódult, ahogy lába gyors iramban indult a terem belseje felé.
-Ez hihetetlen! Én! Itt a Cerebroban!- lelkendezett, és a gépezet szíve felé indult, de egy lépéssel előtte megállt, s csak lenyűgözve, mély tisztelettel bámulta. Nem volt képes megtenni az utolsó lépést, ahogy egy futball szurkoló sem lett volna képes megérinteni a mezt, amit a legnagyobb kedvence, hőse a legnagyobb mérkőzésen viselt. Ő pedig most, hogy láthatta, nem csak az eszméért, és hőseiért, de a technika egyik legnagyobb csodájáért is lelkesedett.
EssEx végül arcához emelte az egyik kezét, hogy letörölje a túlcsorduló boldogság nedves cseppjeit.
-Igen.. arra szolgál- ismétli kissé nehézkesen a szavakat, és bámuló szemeit újra és újra végigfuttatja a szerkezeten. Minden fejlesztés, minden ötlet, ami benne volt, minden munka, amit a gondos tervezéssel és építéssel töltöttek, lenyűgözte.
-Köszönöm! Köszönöm George, hogy elhoztál engem ide.- néz a férfire érzelmesen, miközben elgyengült lábai a korláthoz viszik, hogy megtámassza magát, és legalább azt megérintve átélje a csodát. Keze nem is rest, néhányszor szeretően végigsimít a fémen.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Árny Szomb. 07 Ápr. 2012, 17:15

A lány reakcióján, bár próbálom erősen visszafogni magam, de mégis egy könnyen látható mosoly jelenik meg a képemen, melyet talán egy fél percnyi erőltetés után, fáradt arcdörzsölgetésnek tettetett mozdulatokkal próbálok eltüntetni, mindhiába, akárhogy is próbálkozom szűnni nem akar, mint egy rossz átok, mely ellen az ember semmit sem tehet. A szavaira csak biccentek egyet, amolyan " szívesen... " gyanánt, majd figyelem hogy mit csinál, nem is tudom miért érdekel ennyire, csak szimplán érdekel, és valamiért nem tűnik olyan túlságosan jó ötletnek az, hogy ilyen... Állapotban, a korláthoz sétál, bár láthatóan kellőképpen megtámaszkodik rajta.
~ Heh... Még a végén lezuhan... Esetleg figyelmeztetnem kéne... Hogyan? Mégis miért tenném? Mindig is kíváncsi voltam rá, hogy hogyan szednek ki onnan valakit. ~ Pereg le a fejemben, ez még rövidnek mondható pár gondolat, ám mindezek ellenére, teszek pár lépést felé, amíg úgy rendesen közel nem érek hozzá.
- Csak óvatosan. - Jegyzem meg, mindazok ellenére hogy jobban érdekelne hogyan zuhan le, mégsem bírom magamban tartani, mert bár nem hiszem hogy sok esély van arra, hogy átessen rajta, de azért biztos ami biztos, s még az ideg is valamilyen szinten bennem van, hogy ha esetleg mégis megtörténne, utána kaphassak, de miért? Miért csinálom ezt? Mégis miért érdekel hogy mással mi... Ez a hely tönkretesz, tönkretesz mindent amit az eddigi hosszú évek tanításai alatt felépítettem, még ha csak a belsőmről is van szó, ellen kell állnom ennek, de valamiért nem bírok... Most, talán életemben először, kissé ostobának érzem magam, a viselkedésem miatt egyrészt, másrészt pedig hogy nem tudom miért történik ez. Egyenlőre hagyom had nézelődjön, nyugodjon meg, ha szükséges, vagy ha támad némi kérdése, akkor azokat had tegye fel, végül is még itt az egész nap, ráérünk.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 18:51

- Persze persze, ne félts engem- kacagott, tovább simogatva a korlátot. Ő nem rettegett a zuhanástól, teljesen biztos volt magában.
- Tudod mit mondtak már.. nem is tudom.. talán az 80-as években? - kérdezi kalauzát hirtelen, de nem vár választ, hanem belekezd, gyorsan, pergőn, lelkesen.
- Úgy gondolták, hogy az emberek nem egyszerűen csak fizikai testek. Azt gondolták, hogy olyanok, akár valami rádió, és képesek venni a nem látható jeleket is. Most képzeld el! Már akkor! Még jóformán semmit nem tudtak rólunk! - lelkes volt, szinte ragyogott a szeme, ahogy mesélt.
- Volt, aki úgy gondolta, hogy nem csak a láthatatlan jeleket tudja az emberi szervezet venni, de képes kiadni is ilyen jeleket. Ráadásul egyedieket! Azt hitték, ez a telepátia elérésének módja. -szinte ujjongott. Szerette volna, ha új barátja egy kicsit többet ért meg az ő világából, de talán túl zavarosan és túl gyorsan mesélte.
- Még könyvet is írtak róla! Cannon: Kelet mágusai-t. És ez itt-mutatott a Cerebrora
- Ez itt .. ennek az elméletnek az élő megjelenése! Olyan mintázatokat követ le.. Ez az egész gépezet annyira... Hihetetlen! Hihetelen, hogy láthatom! - nem találta a szavakat. Nem tudta mivel elírni a csodálatot, és boldogságot, amit érzett. Hagyta hát, hogy a réseket úgy töltse ki a társa, ahogyan akarja, ő szinte belehalt a csodába.
-Ez itt.. ez az egész... én vagyok!- kibuktak belőle a szavak, pedig sosem volt ilyen közvetlen. Van azonban egy határ, mikor az embert majd szétfeszítik s végül önálló életre kelnek a szavak.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Árny Hétf. 09 Ápr. 2012, 20:48

Úgy tűnik minden oké, legalább is egy kis ideig, aztán a lány... Eddig is kissé túlzottan feltüzeltnek tűnt, de most még mintha hiperaktív is lenne az egész mellé, remek, ami még jobbá teszi a helyzetet, hogy iszonyatosan hadarni is kezdi a szavakat, s ennek hála nem is sokat értek belőle, csak hogy valamiféle rádió vevő emberek, meg hogy a cerebró az ő. Tekintetemben látszik hogy nem sokat sikerült megértenem abból amit mond, legalább is hogy próbálom értelmezni az elhangzott információkat, de egyenlőre nem sokra megyek vele, s most olyat teszek amit nyilvánosan évek óta nem, kellemetlenül megvakarom a tarkómat azon a tényen, hogy ez az információ, most még nekem is sok volt, s bár valószínűleg lassabban értettem volna rendesen, de így, kénytelen vagyok megkérdezni hogy:
- ...Hogy? - A meglepettség, na meg persze a döbbentség hallatszik a hangomban, de végül azt hiszem sikerül egy viszonylag reális képet összeraknom a dologból, azt hiszem legalább is, a legszimplább dolog jut erről az eszembe.
- Szóval azt mondod hogy... Telepata vagy? - És kivételesen remélem hogy ezzel nem ölöm meg a varázst, és inkább kezd el erről részletesebben regélni, mert elég " vadul " képes magyarázni a hölgy, de mégis valamiért jó hallgatni, legalább is sokkal jobb mint egy átlag emberét.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 21:15

- Dehogy! Nem vagyok telepata- rázta meg fejét EssEx nevetve. Hihetetlenül mókásnak találta, hogy telepatákhoz hasonlították, bár azt be kellett látnia, hogy van hasonlóság a képességeik között, sőt.. mintha ugyanannak a dolognak két megközelítését szemlélték volna... De annyira nem volt erős a képessége, hogy felérjen velük, így igazán sosem élte meg, tehát nem igazolhatta az elméletét. A technikai dolgokkal pedig mindig is könnyebben érzett közösséget.
- Nem a használó olyan, mint én.. hanem ez az egész. A Cerebro!- mutat ismét körbe. még most is lelkes, de láthatóan megpróbálkozik azzal, hogy visszafogja magát és érthetően magyarázzon. Technikai részletet még nem próbált meg épkézláb módon előadni egyszerű embernek, és a képességét sem próbálta így boncolgatni. RaceEggel könnyű volt. Vele rögtön egy hullámhosszra kerültek. Nem kellett magyarázni.
- Ahogy abban a könyvben az emberi rádiókról írtak.. nos én vagyok az élő példája. Én vagyok az, aki tényleg ad és vesz, sőt! Továbbítok ha kell. -tette hozzá, röpke hatásszünettel.
-Befogok bármilyen sugárzott jelet..- vigyorgott.
-Jó.. persze, ez egy lenyűgöző technikai eszköz, aminek nem érhetek a nyomába, sőt.. nem árt valami eszköz, amire jelet küldhetek, de... ha minden igaz, hasonló elven kell működnie, mint amit az imént vázoltam. -és újra elragadta a lelkesedés.
-Ó.. ha csak egyszer megnézhetném, hogy igazából hogy épül fel.. de nem.. nem szabad. Nem bolygathatom. -fordul újra a gépezet felé, elrévedve.
-Érzékeny.. biztosan nagyon érzékeny, egyedi, és talán megismételhetetlen. - ingatta a fejét.
-Hagyjuk pihenni, mielőtt megsértődne- kérte újra kalauzára tekintve. Nem volt biztos abban, hogy képes lesz megállni a nézelődést, ha sokáig itt maradnak.


_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Árny Hétf. 09 Ápr. 2012, 21:45

Érdeklődve hallgatom a lány magyarázatát, szerencsére úgy tűnik hogy nem űztem el a kedvét, és ezúttal, sokkal, de valóbansokkal érthetőbben magyaráz.
- Á hogy úgy!... Egy emberi rádió, érdekes, felettébb érdekes... - Vakargatom meg az állam, s valóban olyannak találom, mint amit az előbb mondtam, kissé talán már mondhatnám hogy lenyűgöző, jómagam erről még nem hallottam korábban, esetleg a telepátiát vélhettem talán ilyennek, de mint most kiderült, nem ugyan az a dolog, csak esetleg nagyban hasonlít a kettő egymásra, de feltételezem, hogy ez ritkább, ámbár kitudja. A kérésére biccentek egyet, majd az egyik válára teszem a kezem, ami talán a számorma a legmeglepőbb, ilyen formában hozzá érni egy emberhez... Mindenesetre is így kezdem el a kijárat felé terelgetni, nem lökdösve, csak finoman, és már bele se gondolok abba hogy mit csinálok, csak élvezem a lány társaságát, ami tőlem iszonyatosan nagy dolognak számít.
- Ha gondolod... - Kezdek bele, de közben elcsendesedek, végig gondolom hogy ezt biztosan ki akarom-e mondani, s végül úgy döntök hogy igen.
-... Szóval ha gondolod, megpróbálhatom elintézni, hogy egyszer majd megnézhesd működés közben... - Valószínűleg neki is le eshet hogy nem ígérhetek semmi biztosat ezen a téren, s ezt szigorúan csak akkor mondom, amikor már elhagytuk a termet. Így belegondolva, ebben az épületben már nem maradt több említésre méltó hely, esetleg a veszélyterem, de oda veszély valószínűleg úgysem enged be az óra miatt, így hát a körbevezetést azt hiszem kénytelen vagyok az iskolában folytatni, habár ott is igazából csak egy nagy halom tanterem van, de érdekes, modern helynek modnható, habár engem ez így annyira talán sosem nyűgözött le, annyira biztosan nem, mint a misztikus dolgok... Mindenesetre is nem hiszem hogy a többi hely ennyire tetszeni fog neki, majd kiderül, de legalább körbenéz, ha nagyon unja, majd hallgat rádiót... Még mindig furcsa így belegondolva.
//Folytatás: Hangár és garázs

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Cerebro Empty Re: Cerebro

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.