Belleplain tábor

9 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Teddy Szomb. 14 Jan. 2012, 21:57

Megállok a tűz mellett, és nézem, de tényleg semmi mást nem csinálok csak nézem, a többiek had dolgozzanak, ha szeretnének valamit akkor szólnak, de nem biztos hogy észre fogom venni, vagyis inkább úgy teszek majd mint aki teljesen máshol jár, de úgysem fognak zavarni, mert miért tennék? Bár nem tudom hogy mi jó ételt csinálnak, szóval megkérdem, mert baj csak nem lehet belőle.
- Mi jót készítetek szakácskáim? - Nézek végig kérdőn rajtuk, majd odasétálok és nekidőlök az egyik fának, kezdek kicsit unatkozni, talán mert alig beszélek valakivel, bár mondjuk próbálkozok, de eddig eléggé ignorálva voltam, talán nem értékelik a stílusom... Na és kit érdekel ez végül is? Magamnak megfelelek, végül is még egyenlőre, aztán majd holnap már nem így lesz, vagy lehet de... Miért pörgök ennyire?

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Rayn Szomb. 14 Jan. 2012, 22:25

Csilla válaszán csak mosolygok egy kicsit. Mivel mindent megcsináltam így elővettem a gitáromat, hogy játsszak valami szépet. Most valami lassúhoz volt kedvem. Így hát elkezdtem játszani. Ott ültem Csilla mellet aki a faágakat faragta még. Hamarosan egy távoli alakra mutatott. Egy ismeretlen férfi volt. Elég rosszul nézett ki. Nem ismertem fel, de ha valami fontos személy akkor Stephanie fel fogja ismerni. Én közben megállás nélkül játszom végig a számot hacsak valami nem zavar meg nagyon. Innen messziről nézve nem tűnik rossznak a helyzet, de remélhetőleg az idegen nem okoz semmi galibát. Ekkor valami furcsát pillantok meg. Már meg sem lepődök az oroszlánon ami ott álldogál Serena mellet.
- Stephanie Az oroszlán velünk van, vagy valamelyik régebbi táborozó hagyta itt? - Kérdeztem egy kicsit gúnyosabb hangnemben.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 15 Jan. 2012, 10:54

Alicia-ra néztem a kérdés után.
- Rablóhúst – mondtam. – Segít…
Nem tudtam befejezni, mert Csilla rám szólt, abba az irányba néztem. Ó! Tehát ő volt az, és még az oroszlánra is érkezett egy kérdés. Tehát nem tudták még, hogy micsoda anya képessége. Akkor ez így most igencsak mókás lesz.
- George Ethan, egy mágus – feleltem. – Aki éppen most lép a teljes megjavulás útjára. Az oroszlán pedig egy plüss állat, anya képessége ez, hogy a plüssöket képes élővé változtatni. Szóval igen, velünk van és ránk nézve teljesen ártalmatlan.


Szóval ilyen szektára gondolt, eléggé őszintének tűnt a férfi, de majd nem árt, ha Zack és Hannah is mondanak véleményt ezzel kapcsolatban. Átmosta a víz? De víz csak két esetben öntötte el a várost, az egyik még a Bukáskor, a másik pedig a barokk idejében. És már mondja is, hogy másik világból érkezett. Bólintottam neki, nem lepett meg, mindig is tudtam, hogy voltak páran ilyenek, akik csak arra az életre emlékeznek és az eredetire nem.
- Tudom melyik világról beszél, nem volt másik világ az, hanem ez… bonyolult – mondtam.
Mindent elmondott, amit csak lehetett, nem tűnt továbbra sem éppen túl bizalomgerjesztőnek az illető. Az utolsó pár mondaton felvontam a szemöldökömet, mintha csak Thorhalla-t hallanám, bár ő nem bánná meg és azt sem hagyná, hogy megfertőzze. De mágus, így valószínűleg Zack is szem előtt szeretné majd tartani és James is odakint van, ő meg elbánik vele. Egy esély mindenkinek jár, bár nem szívesen engedném a gyerekek közelébe, ki tudja, hogy velük mit tenne.
- Rendben – bólintottam. – Egy esély mindenkinek jár, ha megfelel önnek is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 9 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Árny Vas. 15 Jan. 2012, 17:16

Csendesen hallgatom végig a nőt, nincs hozzáfűznivalóm ahhoz amit mond... Najó talán egy kicsi mégiscsak lenne, de nincs kedvem beszélni, úgy érzem eleget jártattam már a számat, szóval csak gondolok rá.
~ Ez a világ... Na persze. ~ Tekintetemből nem lehet leolvasni hogy körülbelül miféléket gondolok, azt se igazán hogy gondolkodom-e, hiszen ugyan olyan fapofát vágok még mindig, mint amit eddig. Amolyan "hála" jeléül az egy lehetőséges dologra csak bólintok, mert nem, nem vagyok hálás, és hazudnék ha megköszönném.
- Ha nem felelne meg, már nem lennék itt. - Oké talán mégiscsak köszönömöt kellett volna mondanom, de még mindig nem vagyok az a fajta. Jobban szétnézek, és megpillantok egy csapat fattyút, akik úgyszintén engem figyelnek, nos had nézzenek csak, amíg nem okoznak problémát nekem, addig különösebb bajom nincs velük.
- Mint úgy, ha valamiben segíthetek, szóljanak, de előbb le akarom magamról mosni a mocskot végre normálisan, merre találom a fürdőt? - Elsőnek nem gondolkodtam azon hogy felajánljam a segítségem, de jobban végiggondolva, ha nem segítek, akkor valószínűleg fürödni sem fogok, vagy nem sokáig tartózkodhatnák itt, legalább is feltételezem, valamit valamiért.
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Vas. 15 Jan. 2012, 17:24

- Bocsánat Steph, nem akartalak félbeszakítani. - Mondom kicsit szégyenkezve, az ilyenek miatt mindig rosszul érzem magam egy kicsit, de tényleg. Kicsit megnyugtat hogy épp most tér át az erő világos oldalára, de annyira nem bizalmogerjesztő még mindig, attól függetlenül hogy Stephet egyáltalán nem zavarja a jelenléte... Mindenesetre is próbálom elvonni a figyelmem, a mellettem ülő... Hogy is hívják? Fragerholm talán? Igen azt hiszem ez lesz az. Lényeg hogy csendesen hallgatom, és figyelem hogy mit csinálnak a többiek, kíváncsi vagyok hogy mikor kezdjük már el sütni... Vagy főzni... Vagy a tűz felett forgatni a húst, lassan kilyukad a hasam, így belegondolva, ma még abszolulte nem is ettem semmit, és szerintem ezzel nem csak én vagyok így jelenleg kis társaságunkból.
- Frag... Hívhatlak Fragnak ugye? - Kíváncsiság mindig jól jön.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Teddy Vas. 15 Jan. 2012, 17:30

Nos, megkapom a kért információt, ezzel nekem a küldetés sikeresnek bizonyult... Iszonyatosan nehéz volt végigcsinálni, szinte teljesen kiszáradt a végére a szám, de megérte. Most jönne az hogy valaki hozzám vágja hogy segítsek, de nem, mert egy másik lány közbeszól, és elterelődik a téma.
~ Ügyes, nagyon ügyes, egyszer még nagy ember lesz belőled, vagy nem, de lehet hogy mégis... Vagy nem... ~ S ez így megy a fejemben egy jó ideig. Végül Steph felé fordulok ismét, remélem elfelejtette már a dolgot amit az előbb akart, mert részemről csak annyit akarok hogy:
- Finomnak hangzik. - S ha nem szól akkor már sunnyogok is arrébb, így remélvén hogy kihúzom magam a dolog alól, végül is egyáltalán nem értek az ilyesmihez, én csak egy hétköznapi strandolós füves kertész vagyok... Oké nem hétköznapi, de majdnem!

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 16 Jan. 2012, 23:10

A telepatikus hívást mostanra mindannyian megkapták, hogy vissza kell menni az iskolába, mert fontos ügy van. Egy ügy, amiben a SHIELD nem vehet részt, Bárd és Kína. Egy villanás után jelentem meg a táborban, hogy a három jómadarat hazavigyem, hogy indulhassanak. Szóval már itt volt Ethan is, meg mindenki. Legalább nem kellett össze-vissza keresgélni őket.
- Serena, Lizzy és Charlesom, mind a hárman gyülekező, mentek haza, aztán Kínába. Az itt maradók megoldják a bébicsőszködést és még egy diák érkezik. Egy szó szerinti Barbie baba.
Ahogyan mindenki megérkezett és körém gyűlt, lenyomtam a megfelelő gombot a teleportkarpercen és a hármas máris Cerebro-nál találta magát velem együtt.

//Folytatás: Tárgyalók//


- Az épületben van zuhany, de ekkora ruhánk nincs…
Folytatni nem tudtam, mert a jövőbeli énem ekkor jelent meg, hogy indulunk kell. Nem mintha nem hallottam volna Hannah telepatikus üzenetét, de nem számítottam rá, hogy máris őt küldik, vagy ő érkezik.
- Gyerekek, vigyázzatok magatokra és egymásra, és fogadjatok szót azoknak, akik itt maradnak! – mondtam még Zaphire-éknak.
Utána odaléptem a jövőbeli énemhez és megérintettem a karját.

//Folytatás: Cerebro//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 9 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Árny Hétf. 16 Jan. 2012, 23:49

~ Az épületben... Jó. ~ S már mennék is, amikor megjelenik egy másik nő, valószínűleg teleportálással, összehív egy kisebb társaságot, majd ugyan úgy tovább is áll velük. Én csak csendesen figyelek, nem igazán érdekel, bár ténylegesen komoly lehet a dolog ha ez a nő csak így itt mert hagyni a kölykökkel. Így belegondolva, a teleportáló nő igencsak hasonlított arra akivel beszéltem, csak egy kicsit idősebbnek tűnt... Nem lényeg.
- Megoldom... - Jegyzem meg a ruhás problémára, miután mindenki lelépett, a páncélom teljes testet fed, bár érdekes lesz benne egy darabig teljesen pucéran mászkálni, de ez van, én pedig nem vagyok válogatós. Még egyszer rá nézek erre a meglehetősen csendes némberre ( Hemwer ), egész idő alatt meg sem mukkant, ez pedig... Boldoggá tesz, bizalmatlanságot sugall, és jó ha ez így is marad. Szép lassan le veszem róla a tekintetem, és megindulok az épületbe. Benyitok az ajtón, és elkezdem keresgélni a fürdőt. Nem telik sok időbe, úgy három percnyi kutakodás csupán, és sikeresen meg is találom, az ironikus hogy pont azt a szobát néztem meg legutoljára... Bezárom az ajtót, ledobom a fölösleges ruháim, megnyitom a vizet, jó forróra állítom, majd beállok a zuhany alá.
- Végre megszabadulhatok ettől a sok emberi szennytől... - Mormogok magamban, aztán csak élvezem a jó forró, bőr égető vizet, régen volt már ilyenben részem.
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Elizabeth Hemwer Kedd 17 Jan. 2012, 13:18

Hamarosan egy nő tűnt fel. Valami okból nagyon sietett, de nem értettem, hogy mi a rohanás oka. A nő megszólalásig hasonlított Serenára, de idősebb volt valamivel. Hamar rájöttem, hogy a Lizzy megszólítás nekem szólt. Nem szoktak így hívni és nem is nagyon szeretem, de ami jobban zavart, hogy vajon honnan ismerhet. Kérdésekre viszont nem volt idő. Sok gondolat kavargott a gondolataimban. Nem értettem, hogy mi folyik itt és ez egy kicsit összezavart. Akkor most mindenkit itt hagyunk? Mi lesz a gyerekekkel? Nem hiszem, hogy jó ötlet ezzel a kétes alakkal együtt hagyni őket, de úgy érzem, hogy nem most van annak az ideje, hogy vitatkoztunk. Rögtön a nő mellé álltam aki egy gombot nyomott le a karperecén és eltűntünk.

//Folytatás Cerebro//
Elizabeth Hemwer
Elizabeth Hemwer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 29
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Dec. 28.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Mich Szer. 18 Jan. 2012, 16:34

Hirtelen a semmiből jelenik meg Sidonie, teleportációval. A nő hamvas és gyönyörű, férfiak számára bódító illat lengi körül. Ruházata a legdrágább holmikból áll, egy igen rövid szoknya és egy vastagabb rózsaszín harisnya van rajta, mivel igencsak hideg az idő. Lába kilátónak is funkcionáló magassarkúban végződik, amiben csak tipegni tud. Felül egy rövid hófehér szövetkabát van, és a rengeteg ékszer még a figyelmetlenek szemét is kiszúrja.
Meglepődve pillant körbe, hova került. Aztán a bőröndjét keresi, remélve azt is küldték vele együtt. Ezután felveszi a legbájosabb mosolyát és úgy szólal meg csicsergő hangján.
- Sziasztok Sidonie vagyok, az új diák - mondja, közben aranyosan integet a kezével a többieknek. - Remélem jól kijövünk majd.
~ Még jó, hogy megigazítottam a hajam ~ gondolja miközben gyorsan végignézi magát, és elégedetten konstatálja, hogy minden tökéletes rajta.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Belleplain tábor - Page 9 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Belleplain tábor - Page 9 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Rayn Szer. 18 Jan. 2012, 17:58

Csilla kérdésére felnéztem a lányra. Frag? Komoly?
- Hát az Ingemar-t jobban szeretem, végül is ez a keresztnevem - mondom a lánynak. Nem akarom megbántani vagy ilyesmi, de nem szeretem ha a vezetéknevemen szólítanak. A távolból azt látom, hogy Serena-hoz és a másik nőhöz érkezik egy harmadik. Nagy hasonlóság Serena és most érkező között. Valamiért úgy éreztem, hogy ő is a jövőből jött. Már azon sem lepődök meg, hogy csak úgy minden szó nélkül eltűntek. Ezentúl már semmi sem tud meglepni ezen a világon. Időutazók, teleportálás és sok hasonló dolog. Érdekes első nap az biztos. Egy újabb ember jelenik meg a semmiből. Egy lány. Első pillantásra megtudom mondani, hogy nem fogom túlságosan kedvelni. Lerí róla, hogy az a tipikus mű k*rva. Nagyon nem szeretem az ilyen nőket. Azt hiszik, hogy fél kiló sminktől és néhány csillogó cucctól annyira szépek. Pedig szerintem pont az ellenkezőjét sikerül elérniük, de ez nem az én dolgom. Ha nekik tetszik akkor váljon egészségükre, de a közelembe ne jöjjön, mert tuti lehányom a cipőjét. Láthatta, hogy észreveszem, de semmit nem reagálok rá. Folytatom a gitár játékomat és rá sem hederítek.

_________________
Rneszánsz: Rayn Henro
NJK: Ashley Henro
X-diák:Ingemar Fagerholm
Rayn
Rayn
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 172
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 18 Jan. 2012, 18:49

Néztem, ahogyan anyáék eltűntek, Kína, és Apokalipszis. Mivel senki sem akart hagymát vágni, így ahogyan a hús felszeletelésével végeztem, gyorsan még hagymát is pucoltam, hogy azt is felvághassam. Még jó, hogy anya megtanított ilyesmire. Egy újabb villanás. Csak fél szemmel néztem arra. Ez a nap csak egyre és egyre jobb lesz.
- Jaj, „Miss. Ki ha én nem hercegkisasszony” megérkezett – morogtam halkan a többieknek.
Ahogyan néhány szelet rablóhús már rajta volt az ágakon szépen óvatosan keresztbe tettem a rost rácsaira, hogy nekiállhasson sülni. Ha még volt időm tépkedtem a fóliából is és a krumplikat csomagoltam be vele, majd ez később megy a parázsba.
- Sidone, fogd meg azt a műanyag véres tálat és mosd ki a tábor szélén, köszönöm! – mondtam, ahogyan ránéztem. – Stephanie egyébként.
Már fordultam is vissza a többiekhez ezzel.
- Akkor ennek most kell úgy 20-25 perc, folyamatos forgatás mellett, hogy ne égjen le, és utána már lehet is majd enni – majd gonoszan elmosolyodtam. – Figyeljétek meg mennyire ki fog akadni, amikor megtudja, hogy a ház az ovisoknak és a tanároknak van és neki sátraznia kell – suttogtam, hogy csak Csilla és Ingemar hallja.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 9 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Szer. 18 Jan. 2012, 19:59

Egy pillanatra feltűnik az idősebbik Serena is a láthatáron... Aztán tovább is áll a társaság egy részével, kellemetlen... Mondanám ha tényleg az lenne, de nem az, szerencsére, úgy érzem hogy csak a bizalmasabb társaság marad itt, meg az a furcsa alak aki besétál a házba... Tuti nem lesz vele baj, ugye? Remélem.
- Amúgy elnézésed kérem Steph, ne... - Nem tudom befejezni, mert egy újabb teleportálással érkezik egy újabb kb korombelinek tűnő lány. Én pozitív ember vagyok, nem ítélek el senkit sem a külső alapján de... Hát nem tudom, nem tűnik szimpatikusnak, inkább amolyan idegesítő " ÚRISTEN LETÖRT A KÖRMÖM!!! " típusnak néz ki, azt meg eléggé tudom gyűlölni... Remélem tévedek, de egynlőre nagyon úgy néz ki a helyzet, hogy nem.
- Hát ez?... - Nézek a tipegő lányra. - Csilla. - Intek neki válaszul, majd Stephet figyelem, aki máris a nyakába varr pár igen kellemetlen dolgot, amiken kénytelen vagyok elmosolyodni.
- Látom neked sem szimpatikus. - Válaszolok ugyan olyan halkan, hogy más ne hallhassa.
- Amúgy hol is tartottam?... Óh igen! Ne haragudj, szívesen segítek amiben tudok, csak... Nem értek hozzá hogy hogyan kell elkészíteni ezt a kaját, de rosszul esik nézni hogy mindent te csinálsz és szeretnék rendesen segíteni, szóval izé... Mit tudok segíteni? - Teszem fel a kérdést, s folytatom is, de csak ha Sidonie elment kimosni a tálat.
- Muterod büntetésénél fogva, minden tányért nekem kéne elmosni amíg itt vagyunk, örülök, hogy ezt sikerült kihagyni. - S mosolygok is mellé kedvesen.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Teddy Szer. 18 Jan. 2012, 20:39

Pörögnek az események, milyen kellemes, úgy tűnik élvezetes lesz az élet errefelé, a társaság is tetszetős, senki sem kötekszik vele... Oké figyelembe se igazán vesznek ez meg egy kicsit rosszul esik, de hé! Végül is éppen kihúzom magamat a munka alól, szóval mit várok? Hogy majd elkezdenek dícsérgetni hogy " Ezaz lányom! Nagyon ügyes vagy, csak így tovább! VANA-VANA-VANA! " Ezen a ponton a kezeim kicsit mozognak, túlságosan belemerültem abba hogy ez most milyen is lenne, de komolyan, elképzeltem őket ahogy ott állnak egymás mellett, és lenyűgözve ordibálják a nevem, miközben köröznek az alkarjaikkal, milyen poén lenne már? Még jó hogy ilyen sose lesz, mert olyan zavarba jönnék hogy aztán napokig nem mernék előmászni a szobámból. Az új jövevényre néztem, érdekes szerzet... Nem tetszik különösebben, otthon se rajongtam az ilyenekért, mindig is kikészítettek az ilyen rózsaszín felhőkkel borított egű, szivárványt fingó unikornisokkal teli fantáziavilágból szökött vérplázacicák... Ez lesüt róla az első ránézésre. Arra hogy integet meg ordibál nem válaszolok, az egyik sütögető már küldi is hogy mosson ki egy véres tálat, erről pedig eszembe jut egy kis gonoszság. Abban a cipőben meglehetősen nehéz haladni, szóval... Ha viszi a tálat, akkor kis koncentrációval megnövesztek előtte egy nagyobb főcsomót, aztán ha minden igaz átesik benne, érdekes és lenyűgöző látvány lenne ahogy a földön fetreng, feltehetően véresen. Nem akarok szem előtt lenni, szóval akárhogy is jön össze, megbújok utána egy közeli fa mögött, ha esetleg valaki felelősségre akarna vonni a dolog miatt, nincs sok kedvem hozzá.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Mich Szer. 18 Jan. 2012, 21:22

~ Nah igen, gondoltam, hogy egyből össze akarnak koszolni majd. A gólyatáborban is ez volt, bár ott volt alkohol is, amit itt nem látok. Sebaj. Úgy látom valami nagy főzés van, és ez a Stephanie a rangidős. Higgye azt, hogy ő a főnök nem ellenkezek vele. ~ gondolom magamban.
- Nagyon szívesen megteszem, csak előtte át kellene öltöznöm, mivel nem a táborba készültem, mint láthatjátok. Megmutatnátok melyik szobában fogok lakni? - válaszolom ugyanúgy csicseregve.
~ Elég hideg a fogadtatásom, nem ehhez vagyok szokva, de biztos vagyok benne, hogy később megnyerem majd őket. ~ ránézek a véres tálra ~ Blee! Undorító. Már most utálom ezt a tábort. ~
Ezután nézek kérdőn hol öltözhetek át, remélem senki nem gondolja, hogy ebben a ruhában fogok itt ténykedni.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Belleplain tábor - Page 9 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Belleplain tábor - Page 9 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 18 Jan. 2012, 21:33

- De neki ezt nem kell tudnia és anya nincs itt, egyik sem – mutattam rá. – Nem nehéz, fogod a húst, feltűzöd a fára, majd rá egy adag hagyma és újra hús. Végül fel a rácsokra. Ennyi – mosolyodtam el. – Nem nehéz.
Szoba, jellemző. Mint mondtam az előbb, nem látta a sátrakat, amik ott álltak felverve és azt, hogy a ház igencsak kicsi?
- Nincs szoba, hacsak nem vagy a tudás istene, vagy nem vagy egy király csemetéje, vagy nem vagy óvodás, vagy ezek együtt – néztem fel. – A házban a tanárok és az ovisok laknak. Te fogsz egy sátrat az egyik kocsiról és felállítod. Abban laksz, és abban öltözöl át.
Ha már itt tartunk a gyerekek nagyon csöndben vannak, utoljára azt hiszem a házban voltak, reméltem, hogy még mindig ott vannak, bár ha Kaneda velük van, vagy Puppy akkor semmi gond nem lesz. Hamarosan rájön, hogy az elkényeztetettsége itt semmit sem ér, mert a legtöbben nehéz körülmények közül valóak és egyáltalán nem vevőek arra, amit ő képvisel. Visszafordultam Csilla felé, hogy elmagyarázzam, hogy a krumplikkal mit is kell tenni.
- Majd ha a tűz már nem lesz ilyen nagy, akkor a hamuba kell beletenni a krumplit a fákhoz közel, hogy így süljön meg. De ha mindenképp szeretnél valamit csinálni, kenyeret kell majd vágni és az ásványvizeket is ki lehetne hozni a kocsiból, a szalvétákkal együtt.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 9 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Szer. 18 Jan. 2012, 22:00

Értelmes fejet vágva bólogatok a magyarázásra, és valóban el is jut a tudatomig, ténylegesen nem hangzik bonyolultnak a dolog, szóval már csinálom is.
~ Egy hús... Egy hagyma, és még egy hús. ~ Koncentrálok magamban, s ugyan így is pakolom egymásra a dolgokat, majd rárakom őket a rácsokra. Szuper! Ezen is túl vagyok, aztán majd kiderül hogy egy következő ilyen alkalommal mennyire fogok emlékezni erre, remélhetőleg nagyon. Igyekszem fapofával végignézni ahogy Steph elmagyarázza az újnak hogy hogyan is lesznek itt a dolgok, és kíváncsian várom a reakcióját, remélem olyan poénos lesz mint ahogy elképzeltem azt nem is olyan régen. Mindenesetre is, ismét ide terelődik a beszélgetés, és ho-ho-hóóó, tudok segíteni, én pedig kapok is az alkalmon.
- Oksa, mindjárt jövök. - Mondom, majd felpattanok és a kocsikhoz indulok a vízért, menet közben pedig végig figyelem hogy hogyan alakulnak tovább a dolgok, semmiről sem akarok lemaradni, ez most olyan mint egy jó tv műsor.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Teddy Szer. 18 Jan. 2012, 22:09

Nos, át akar öltözni, így a gáncsoló hadművelet most elmarad... Milyen kár, de figyelni fogok, amint viszi kapok majd az alkalmon, de egyenlőre nem csinálok semmit. Amint az a Csilla, vagy hogy hívják, leülök a többiek mellé törökülésbe.
- Szabad cukorpintyóim? - Kérdem a többiektől poénkodva, miközben a kajára mutatok, elkészíteném magamnak a saját adagom, mert eléggé üres már a hasam, és jó lenne már egy kiadósat falni, hosszú ez a mai nap és túl sok az új dolog, erre pedig enni kell! A sok új információ feldolgozása mindig is lefárasztotta az embereket, ez alól pedig én sem vagyok kivétel, sajnos, vagy inkább nem sajnos, pocsék lenne az élet evés nélkül, az a sok finom kaja ami van a mai világban... Micsoda pocsék dolog lenne!

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Árny Szer. 18 Jan. 2012, 22:36

Egy ideje már befejeztem a zuhanyzást, elmondhatatlan érzés ismét tisztának érezni magam, már csak azon filózok...
~ Vegyem ezeket vissza, vagy inkább ne?... ~ Végül úgy döntöttem hogy még egy napot kibírnak, és amúgy sem érdekel hogy kit zavarnának, ez egy tábor, valószínűleg előbb vagy utóbb összekoszolják magukat az emberek, vagy ha nem, akkor elég gyenge és minőségtelen tábor, mert akkor még csak rendes edzést se kapnak. Lassan lépdelek ki az épületből a gyermekeket figyelve, egy ideig csak egy helyben ácsorgok, ugyan úgy félpucéran, mint ahogy jöttem, majd szép lassan közelebb megyek, ám az egyik közeli fának nekidőlve végül megállok. Nem igazán akarok közelebb menni. Akaratlanul is haragos tekintettel nézek végig a társaságon, csak mint ahogy megszoktam, majd megcsapják a lassan sülő hús illata az orromat. Ennek hatására kénytelen vagyok a messziségbe bámulni, a tekintetem meglágyul, immáron inkább lemondó és unott. Kissé felsóhajtok, megdörzsölgetem a homlokom, majd ismét közelebb megyek, s leülök közéjük, ám úgy hogy igencsak el legyek húzódva a társaságtól, továbbra is csak emberek, én pedig a kaja miatt jöttem közelebb csak, nem azért hogy ismerkedjek velük.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Mich Szer. 18 Jan. 2012, 23:30

A bőröndömből előkapom a sportcipőmet, majd a bőröndömre ülök, és úgy veszem át a mostani cipőmet gondosan ügyelve arra, hogy semmi se látszódjon ki, aminek nem kéne.
~ Ez hiányzott még, sátrazás. Legszívesebben most visszautaznék Csehországba, de én akartam idejönni, senki sem kényszerített, úgyhogy egy szavam sem lehet. Jól van akkor sátrazzunk, de azért remélem fürdeni meg wc-re beengednek a házba. ~
Az arcomról hamar eltűnik a mosoly ezeket hallva, amikor látom, hogy Csilla az autók felé tart, gyorsan mellélépek és mellette megyek én is a kocsikhoz a sátorért.
- Csilla ugye? - mosolygok rá - Átöltözhetnék a sátradban, mert ami rajtam van, nem az a táborozós ruci. - folytatom.
~ Ez a Stephanie nem lopta be magát a szívembe finoman szólva. Nem tudom kinek hiszi magát. Honnan kellett volna tudnom, hogy vágná el az ujját az a nőszemély ~ fortyogok magamban, de nagyon jól leplezem, kívülről nem látszik a haragom.
- A Csilla, az magyar név ugye? Tudod én Csehországból jöttem, csak kicsit angolosítottam a nevem, mert itt elég nyelvtörő a nevem. - fordulok ismét Csilla felé.
Remélem megengedi, hogy a sátrában öltözzek át, ha igen akkor megteszem ezt, ha nem, akkor pedig elindulok a ház felé, ott fogok átöltözni.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Belleplain tábor - Page 9 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Belleplain tábor - Page 9 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 19 Jan. 2012, 11:55

Felnéztem Alicia-ra, amikor odajött hozzánk, rámosolyogtam és kissé odébb ültem a farönkön.
- Persze, gyere – mondtam.
Sidone-re néztem, soha sem szeretett, már amikor gyerek voltam, akkor sem. Lehet, hogy az zavarta, hogy kisbabaként és kicsiként több figyelmet kaptam másoktól, ami szerinte neki járt volna. És ezt nem is egyszer még éreztette is velem, gyerekként nagyon rosszul tudott esni, mindezek után pedig ne várja, hogy megpróbálok jó pofizni vele. George bácsira pillantottam, amikor megérkezett. Sajnos még nem tudtam neki semmit sem adni, mert nem volt kész.
- Olyan negyed óra még George bácsi, utána kaphatsz – mondtam.
Körbenéztem, lassan Sweety néni is visszajöhetne Zammel, még soha sem vigyáztam egymagam ennyi fiatalkorúra és mivel én vagyok az egyetlen nagykorú itt a társaságban George bácsit nem számítva, és ez így kicsit kezdett már számomra kellemetlen lenni, még ha mindenkit ismertem is azok közül, akik itt voltak.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Belleplain tábor - Page 9 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Árny Csüt. 19 Jan. 2012, 13:56

Úgy tűnik, attól függetlenül hogy viszonylag távolabb ültem le a fiatalságtól, nem sikerült elkerülni a beszélgetést, elismerem, hogy csak egyvalaki szól hozzám, és ő is a kajáról beszél... De ez kellőképpen kellemetlen és meglepő is, bár ezek nem igazán látszanak rajtam, talán csak a meglepettség egy kicsit, hogy tudja a nevem, és hogy miért jöttem ide, de a látható dolgok csak a szemöldökeim nagyon enyhe megemelkedésén látszanak, ám nem sokáig, mert elég gyorsan vissza veszem az érzelemmentes arckifejezésem.
- Ismernem kéne kölyök? - kérdem meglehetősen egyhangúan, már csak azért is érdekel mert egyáltalán nem ismerős az arca... Bár lehet hogy csak az én memóriám kopott meg az elmúlt időben, bár ezt erősen kétlem, ha egy olyan szánalmas ember lennék, mint akik most körülvesznek, akkor talán lehetne így, de szerencsémre, vagy talán káromra?... Nem, egyértelműen szerencsémre, én sokkal több vagyok ennél.
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sarah Csüt. 19 Jan. 2012, 14:07

Meglep hogy Sidonie utánam jön, nem számítottam rá, és a társaságát sem szívlelem, meg úgy valahogy őt se úgy igazán... Én részemről nem próbálok vele beszélgetni, és remélem hogy ő sem velem, s csak sátorért jött, de nincsen ekkora szerencsém.
- Igen Csilla, a válasz pedig... Most az egyszer, de aztán most ki a tálat és állítsd fel a sátrad mint ahogy mi is tettük... - Túlságosan engedékeny vagyok, és nem igazán örülök hogy pont az én sátram kéne neki.
- Óh és ne hagyj benne kupit, azt nagyon nem szeressem. - Jegyzem még meg figyelmeztetően, majd felkapok konkrétan annyi vizet, amennyit bírok, és megindulok visszafele.
- Értem... És mi akkor a valódi neved? Valamint a sátrakat abban a kocsiban találod. - Bökök még rá az egyik járműre, csak hogy kissé jobban útba igazítsam, majd a válasza után igyekszek is vissza a többiekhez, úgy tűnik hogy egész jó a hangulat, azt pedig nagyon tudom szeretni, és nem akarok lemaradni semmi jó témáról, bár már ott van az a furcsa pasas is... Bár elviekben nem kell tőle tartani, én azért inkább hagynám.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Teddy Csüt. 19 Jan. 2012, 14:19

Engedély beszerezve, én már kényelembe is helyezem magam, gyorsan összerakom a kaját és oda teszem a többiek étele mellé. Úgy tűnik nem csak Csilla hagyott itt minket, hanem az a másik is, az a Sidizé, ilyen furcsa nevet... De legalább jött egy újabb arc a társaságba, oké én annyira nem örülök neki, még mindig nem adnék sok bizalmat az alaknak, de ha már eddig nem volt probléma vele, feltételezem hogy eztán sem lesz sok.
- Hogy ez meddig tudja húzni az időt... - Jegyzem meg türelmetlenkedve, igazán vihetné már azt a tálnyi vért, olyan nehéz kivárni egy jó szivatást, és olyan lehangoló... De nem baj, mert minél tovább vár rá az ember, annál nagyobbat fog szólni a végén, és annál jobban fogom én élvezni, és végül is ez a legfontosabb, csak remélem hogy tényleg olyan jópofa lesz mint ahogy én azt elképzeltem, mert ha nem... Hát akkor majd beláthatom magamnak hogy erre sem érte meg pazarolni az energiámat, de legalább valaki másnak úgy ahogy elcsesztem a napja hátralevő részét, még akkor is ha már amúgy egyáltalán nem sok van belőle.
- Mellesleg úgy hallottam hogy vannak itt férfiúk is, csak ők valami túrán vannak? -

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Sweety Love Csüt. 19 Jan. 2012, 20:12

Viharvertnek érzem magam. Azt hiszem úgy is nézek ki. Nem söpörtem le magamról a koszt, sem a levelek maradékát.
Túlságosan fáj a fejem, hogy pedáns legyek, és tökéletesen jelenjek meg. Egyszer.. egyszer talán én is lehetek elesett.
Fáj a fejem, és tántorgok. Kezemben szorongatom Zam maszkját, füzetét, ceruzáját és a kör alakú kis holovetítőt, vagy hívják bárhogy azt az átkozott tárgyat.
Sietni is próbáltam, de a fejfájás csak szaggatóbbá vált, így marad a tántorgó vánszorgás, az erdő széléig meg-megpihenve a fáknál. A lényeg, hogy elérjem a tábort. Az erdő szélre érve majdnem elsírom magam, mikor meglátom, onnantól magamra kell támaszkodnom. Mégis neki vágok a reménytelennek tűnő távnak. Valakit találnom kell. Valakit a felnőttek közül, aki össze tudja rakni a dolgokat, ami nekem így, fejfájósan nem megy.. valakit, aki megkeresi Zam-ot.
Már egészen közel járok, mikor elfogy az erőm, és nemes egyszerűséggel kiszaladnak alólam a lábaim. Finom, hűvös a föld. Nem is vágyom többre. Vagyis.. mégis.
-AAaa....-kezem ismét a fájó pontra helyezem, mintha ezzel könnyebb lenne a beszéd.
-A.... szpi...-szaggatottan szóllok. Nagyon kell erőlködnöm.
-rint!-nyögöm ki végül, remélve, hogy valaki meghallotta.
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 29
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Belleplain tábor - Page 9 Empty Re: Belleplain tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 13 oldal Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.