Park

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Shadow Pént. 20 Ápr. 2012, 01:47

Tekintetem a nagyúr „gyermekeire” siklik amint megjelennek, majd mielőtt jobban megnézném őket fejet hajtok előttük tiszteletem jeléül, majd csak utána nézek rájuk. Érdekes lények, de mind erőt sugároz, már csak a megjelenésük is. A tény, hogy Lokinak köze van hozzájuk pedig jelzi, hogy veszélyesek is lehetnek. Azonban talán ránk nem lesznek azok, ha követjük az utasításaikat rendesen, ahogy kell.
Az biztos, hogy bármelyikük is lesz velünk az biztos, hogy erős vezető lesz felettünk. Önjelölt társamra pillantok, s mikor megszólal, majd pedig a nagyúrra és gyermekeire nézek, de nem szólalok meg, csak várom, hogy milyen információt is fogunk még kapni, vagy esetleg mehetünk is a területünkre, vagy épp az otthonunkba… jó kérdés, de erre is választ kapunk hamarosan minden bizonnyal. Most azonban addig is a türelem az első. Úgy fest, hogy nem kell sietnünk és eme kis találkozót se fogja senki se megzavarni, így minden rendben lesz egyenlőre. Azonban hamarosan ideje lesz felfegyverkeznem, egye esetleges csatához, mely jó eséllyel nem fog magára sokáig váratni, ha beindulnak egyszer az események.

_________________
"Nincs múltad... a jelened kilátástalan, de jövőd még lehet"

Reneszansz: Alena (Shadow)
NJK: Marli
X-Diák: Liam V. Blacksong
VH: Shywa
lil SW: Heiwanna Miin Klodov
lil SW: Riku Blackclaw (Chu Raioni)
lil SW: Nyu (kép+adatlap)

˜Hááááát... nincs más hátra, mint előre.... Kalandor... ˜
Shadow
Shadow
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 788
Hozzászólások régi : 950
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 64
Join date : 2011. Aug. 19.
Tartózkodási hely : Pokol

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Ápr. 2012, 11:52

Résztvevők: Alena Noble (Shadow), Ivi (Sakura), Robert Burns (Axe), Tüske (Sarah), Saelon és Jester
Egyetlen kérdés érkezett csak, hogy ki hova is lesz a démonok közül elosztva a területek között. Dormammu csettintett egyet, mire először a vörös nő jelent meg elől.
- Drakana, ő lesz Bronx-ban, a következő Mihail – az egyik sárkánynak kinéző alak – Ő lesz a határvidéken. Shyrok – a fehér színű nőstény sárkány – Manhattan-ben. Krasos – a bronzszínű hím – ő lesz Brooklyn-ban. Laira – a szint teljesen emberi nő – A külső vidéken Mihaillal együtt. És a végén Ragnar – a hófehér hím, feketés, kékes mintákkal. – Lesz itt Queens-ben. Ő a jobb kezem, a testvérei és a ti vezetőtök. A legerősebb mind közül, ki közel háromszáz év hatalmával és erejével bír.
Ekkor intett és az illúzió szertefoszlott. Egy újabb intés és a védőpajzs, ami ezen a helyen volt eltűnt, mintha ott sem lett volna korábban. A műszaki dolgok is újra működni kezdetek, akinél volt ilyen.
- Már csak el kell jutnotok a helyetekre és hamarosan újra felkereslek titeket, akkor már készen állunk, hogy minden démon és vámpír minket szolgáljon és olyan világ jöjjön el, miben úgy járhatunk, hogy nem akadályoz és gátol már minket semmi.

Park - Page 3 00120

Résztvevő: Bobby Carl Edwardson (Balthazar)
Mephisto elégedetten vigyorogva figyelte a megtört egykori ügynököt. Igen, ezt a reakciót várta, hogy most már féljenek tőle és végre szolgálják. Mint mondta a PR-nak jól kell működnie ebben a vészterhes időszakban.
- Nagyszerű, nagyszerű – mondta. – Mihez kezdenél, ha lenne életed a halál után?

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Park - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 20 Ápr. 2012, 16:22

Érdeklődéssel hallgatom Dormammu nagyúr szavait miközben bemutatja a gyermekeket és megnevezi a területeket, melyikük, hol fog felügyelni. Mindegyikükön végigtáncol kíváncsi tekintetem, legjobban mégis az utolsónak említetten, Ragnar. Mind közül legerősebb, a testvérek főnöke s ő lesz ki itt lesz Queens-ben. Hófehér bőrén kék s fekete színben díszelegnek minták. Külseje igazán kiemeli a többiek közül de ereje is, hatalma van. Egyenesen nagy hatalmú urunk jobbja fogja tekintetét rám vetni s árgusan figyelni. Megtisztelőnek érzem, hogy legerősebbikük lesz főnököm és igazán várom az együtt végzett munkát.
A gyönyörködésnek viszont egyenlőre vége szakad, intésével urunk szerte foszlatja az illúziókat. Démonok s vámpírok mindegyikének szolgálatba hajtása. Irányításunk...kezünk alá hajtani minden élő s holt fejet, s mi büszkén, zavartalan kelhetünk a világban. Édenkert lenne a világ egésze. Csodálatos.
Már alig várom, hogy megkezdhessük mozgásunk területeinken. Csupán egy helyet kell majdan keresni is honnan mindent belátva s őrizve lehet megtenni lépéseink. Arcomon kaján vigyor kerekedik. Már tudom, ennek minden percét élvezni fogom.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Sarah Pént. 20 Ápr. 2012, 16:45

Az egész társaságból úgy tűnik hogy csak egy személynek van kérdése, s valóban okosat is kérdez, bár én úgy véltem hogy legyen majd amolyan meglepetés, hogy ki kihez kerül, ám ezt így véglegesen „ elfújja a szél „, hiszen Dormammu belekezd a felsorolásba, s mégis ki merné azt mondani neki hogy várjon? Had maradjon ez még egy kicsit titok? Röviden fogalmazva egy kicsit csalódottnak érzem magam, s ezen az sem segít hogy végül a vörös nőt nem hozzám osztja, de továbbra sem érzem úgy hogy bármi okom lehetne a panaszra, így hát csak egy magamnak szánt biccentéssel fogadom el a dolgot, s azt a példányt kezdem el figyelni, mely hamarosan a vezetőm lesz. Megtisztelve érzem magam így is, bár ezek valójából nem Dormammu „vérei „, de istenszármazékok, és ő a gyermekeinek nevezi őket. A legerősebbikre is rápillantok még egyszer, de nem tudom részletesebben felmérni, mert a kép szertefoszlik, s még pár egyéb, most meg nem említett dolog is megváltozik, és a mobilom egy halk rezgéssel jelzi hogy ismételten szolgálatra készen áll, ha valami fontos dolog adódna. Úgy tűnik hogy lassan véget ér ez a „találkozó”, ami talán nem is probléma, hamarabb kezdhetünk bele az érdekesebb dolgokba, nem mintha ez nem lett volna eléggé az, csupán csak egy dolog merül fel bennem, mint kérdés, s ez nem mást mint:
- Hol vannak azok a bizonyos helyek nagyuram? - Kérdem mély tisztelettel a hangomban, ez a beszédstílus még továbbra sem az erősségem, az emberek nem igazán szoktak így beszélni egymással, így hát még nem volt alkalmam rendesen beletanulni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Cyrus Douglass Pént. 20 Ápr. 2012, 19:43

Bobby Carl Edwardson térdelve várta Mephisto szavait. Az ügynök a tíz év alatt annyira megtört és elveszítette régi lelki mivoltát, hogy bármire képes lett volna, hogy abbamaradjanak a kínok és talán egy kicsit kevésbé fájdalmas legyen az ittléte. Megdöbbent a Pokol Urának kérdésén, és egy pillanatra nem tudott megszólalni. A tíz év eléggé meggyötörte a fiatal férfit. Kis gondolkozás után megszólalt.
- Sok év eltelt már el mióta ide kerültem. Nem nagyon gondolkoztam ezen a kérdésen, lévén, hogy nem sok időm volt. De már tudom, hogy hibát követtem el amikor idekerültem és rosszul kezdtem a dolgokat. Azt tudom, hogy ha lehetőséget kapnék a folytatásra, akkor újra a bűnüldözésben és a rossz oldalon állók ellen venném fel a harcot. Ameddig erőm van ezt a tevékenységet akarom végezni. Nem látok más lehetőséget magam előtt - válaszolta a meggyötört Edwardson.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 21 Ápr. 2012, 10:55

Résztvevők: Alena Noble (Shadow), Ivi (Sakura), Robert Burns (Axe), Tüske (Sarah), Saelon és Jester

Dormammu-nak már csak egyetlen mondata volt a csapathoz.
- Ott, hol azt ti jónak látjátok.
Ezzel a teljes testét tűz ölelte körbe, majd eltűnt és magára hagyta a démonokat és a bukott angyalt.

Több infó Itt.

Park - Page 3 00120

Résztvevő: Bobby Carl Edwardson (Balthazar)
Mephisto elgondolkodott a válaszon, majd egy intéssel tűntette el Bobby környezetéből a kínzóeszközöket és végül csak egy teljesen üres szobában voltak már.
- Igen-igen – gondolkodott el. – Ezzel foglalkoztál, de most már halott vagy és démon… a démonok pedig nem szoktak azzal foglalkozni, hogy másokat büntessenek meg, azaz én dolgom, az én szórakozásom. A démonok alapvetően pusztítanak, ölnek és ehhez hasonló nyalánkságokat végeznek el. És nem pedig jótékonykodnak, azt odafent csinálják – mutatott felfelé, de határozottan a mennyre gondolt. – Szóval… miért is gondoltad, hogy megelégszem, ha jófiút játszanál, miközben ez olyan alantas és gyerekes…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Park - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Sarah Szomb. 21 Ápr. 2012, 22:07

A kérdésemre még érkezik válasz, ami eléggé meglepő, nem az hogy válaszolt, maga a válasz tartalma az amire nem számítottam, hiszen mégiscsak ott ahol mi akarjuk, s ha jól értem, egy általunk kiválasztott helyet fog majd ő, vagy az emberei valamilyen úton-módon átformálni talán egy kisebb erőddé, vagy egy nagyobbá, ez majd eldől. Miután Dormammu eltűnik, jómagam megindulok a sötétség felé, arra amerre jöttem, ám még mielőtt kiérnék elmerülnék a feketeségben, s hagynám hogy körbeöleljen, még egyszer a többiek felé fordulok, csak nyugodtan, nem megjátszva, valóban nincs semmi okom arra hogy ideges legyek, legalább is én nem találok ilyesmire okot.
- Még találkozunk. - Jelentem ki az egyértelműt, amolyan búcsúzásként, itt már tökéletesen szerepben vagyok, s ezt mi sem bizonyítja jobban minthogy a kalapomat kissé megemelem beszéd közben, majd vissza rakom a fejemre, sarkon fordulok, és eltűnök az árnyak között. Konkrétan ugyan úgy jutok ki, ahogyan be is jöttem, a kerítésen átmászva, ám ezúttal, tanulva az előző hibából, úgy sikerül landolni hogy nem törik el semmi, nem mintha különösebb problémát okozna, de egy esetleges nyílt törést már nehezebb elrejteni. Most pedig az következik, amit a személy csinálni egy nagy üzlet megkötése után, hazatérek és bármennyire is érdektelen ez számomra, de magamévá teszem az asszonyt, s egy nagy lehetőségre hivatkozva tovább megyek majd Manhattanbe, hogy eldöntsem hol is lenne a legjobb az a bizonyos hely, melyet ilyen kegyes módon én választhatok ki magamnak.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Cyrus Douglass Vas. 22 Ápr. 2012, 12:44

Bobby Carl Edwardson figyelte Mephisto-t, aki hirtelen eltüntette a férfi közeléből a kínzószerszámokat. Bobby kicsit megkönnyebbült, de ezt nem mutatta ki a pokol urának. De valószínűleg anélkül is tudhatta a férfi reakcióit. A sátán szavaira elgondolkozott, majd csak kis idő elteltével válaszolt.
- Ha démon vagyok, akkor már legyek minél jobban a hasznodra. Ha a bűnösöket kutatom, azzal neked is segítek, mivel előfordul, hogy baleset történik, és ilyenkor gondolom a bűnösök lelkei ide kerülnek, hozzád. Így megkapva méltó büntetésüket. A testem súlyosan sérült. Előző életembe már nem hiszem, hogy jó ötlet lenne visszatérni. Még ha a testem meg is gyógyulna, valószínűleg Dormammu kiszagolná mi van és rám küldené a kutyáit. Elbuktam a Mennyei vizsgát. A Pokolba szánt az élet. Legalább juttassam ide azokat, akik kéjjel és örömmel ölnek és akik igazán megérdemlik a büntetést - mondta Bobby.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Ammon Einarson Vas. 22 Ápr. 2012, 14:21

Meghajlással búcsúztatom a távozó nagyúrt miközben utolsó szavait jókedvű mosollyal nyugtázom. Hamar beötlik, hogy hol lenne jó a kis zug és a parkban maradni most már felesleges is lenne amellett, hogy figyelmet hívhatunk fel magunkra.
A bukott felé fordulok, arcomon kacér mosollyal. Bal kezem karját végigsimítva kúszik fel nyakáig mi közbe szembe állok vele. Jobbom is végigjárja ugyan azt az utat másik kezén s feje mögött, nyakán megpihenve fonódnak össze ujjaim. Aprót dőlök felé, épp hozzá érve így testemmel is.
- Mit szólnál ha te, meg én kicsit jobban.. megismernénk egymást a zugomban?
Hangom dallamos, némi izgatottság is kivehető belőle. Egyenest nézek a bukott szemeibe mi közbe beszélek hozzá. Démoni farkam lágyan leng mögöttem, kavargó füstömön csak a szél lenget aprókat. Jelenlétem kihozza a férfiakból vágyaikat s igazán konoknak kell lenni, hogy elnézzen efelett valaki, hogy ne érintse meg az érzés.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 22 Ápr. 2012, 15:14

Még utoljára meghajolok Dormammu előtt, mikor távozik utolsó üzenetével. Miszerint elkezdhetjük építeni a földi poklunkat, illetve el kell kezdenünk. Már látom a magam elefántcsont tornyát ahol berendezhetem egy jövő magját. Tudom, hogy képes vagyok rá és a küldetést tökéletesen tudom teljesíteni, hogy megszabadítsam a világot ettől a szörnyű kapitalista rendszertől. mégis valami kellemes hang hirtelen elhomályosítja a képet. A fontossága elvész mikor az aurájába belerezeg a hang, ami most olyan angyalinak hat vonzó, kedves. Érzem a csapattársam gyönyörű hitét ahogy a lelke az én lelkem érinti.
- Logikus felvetés ó én Laurám, vezess hova vágyaid vezetnek. Szívesen leszek segítségedre ha szükséget szenvedsz... - Peregnek az őszinte szavaim a nyelvemről, úgy érzem most akárhova elvihetne ahova akar. A földi életem csak egy rossz álomként emlékeztet arra aki voltam. Átlépek az egykori szárnyaim maradványain, hogy egyenesen a lány szemeibe nézhessek le. Abba a gyönyörű ürességbe, hogy visszatükrözzék az én belső vermem.

A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Ápr. 2012, 08:52

Résztvevő: Bobby Carl Edwardson (Balthazar)

Mephisto kissé nyűgös arckifejezéssel legyintett.
- Jó-jó, de a nyelvedet lassan kiszedhetnéd a hátsó felemből – jegyezte meg. – Nem szeretem azokat, akik folyamatosan hízelegnek. Valószínűleg mással is megteszik és ők is elárulnak engem, megpróbálnak átverni, kijátszani, ENGEM! A hazugságok urát! – folytatta méltatlankodva. – És már a visszatértedhez szabsz feltételeket, mintha mondtam volna egy szóval is, hogy visszaengedlek az élők közé!
Körbejárta Bobby lelkét, majd pedig színpadiasan és drámainak sóhajtott fel megadóan.
- De valóban szükségem van valakire, még ha máskor jobbat is találnék… de most hirtelen a legjobbakat elvesztettem és nincs jobb. Esetleg meggondolom, hogy visszatérj az élők közé, de „életed” végéig engem szolgálsz, hacsak felmerül benned, hogy nem teszed, amit akarok, amit elvárok, akkor megismered az igazi „wellnes” szolgáltatásunkat az idők végezetéig. Megértetted?


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Park - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Cyrus Douglass Hétf. 23 Ápr. 2012, 10:13

Bobby Carl Edwardson figyelmesen hallgatta Mephisto szavait és magában igazat adott a pokol urának.
- Ha hűséget fogadok akkor nem árulom el azt kit szolgálok. Akik téged elárultak azokban nincs hűség. Egy jobb ajánlatért képesek elárulni bárkit - mondta. - Szolgállak amíg szükséges. Tied a lelkem. Azt teszem amit parancsolsz - hajtott fejet az elhunyt és mélyb taszított S.H.I.E.L.D. ügynök.
Edwardson miközben Mephisto reakciójára várt elgondolkozott.
~ Vajon milyen lesz a pokol urának szolgálatában munkálkodni? Vajon milyen küldetéseket fog rám bízni a sátán? Furcsa helyzet lenne ha visszaküldene mint a "munkása" de sokkal jobb mintha örök életemben itt lennék és szenvednék. Így legalább valami "hasznosat is csinálok a halál után". ~ töprengett a pokolra ítélt Bobby Carl Edwardson.


A hozzászólást Balthazar Millvier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 23 Ápr. 2012, 11:25-kor.

_________________
Karakterek:
-Reneszánsz: Cyrus Douglass(Balthazar Millvier)/Szellemlovas
Park - Page 3 330xo4n
Cyrus Douglass
Cyrus Douglass
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 211
Hozzászólások régi : 125
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 23 Ápr. 2012, 10:32

Résztvevő: Bobby Carl Edwardson (Balthazar)

Mephisto fáradtan sóhajtott fel.
- Mit mondtam az előbb? – kérdezte. – Mindegy… reménytelen eset vagy. De egy esélyt kapsz… aztán kiderül. Ha elbuksz, akkor mint mondtam visszajössz. Majd sorozatosan kapod a feladataidat.
Elgondolkodott néhány pillanatra.
- Az új testedről annyit kell tudni, hogy kómában fekszik, agy halott. Abban fogsz felébredni. Mikor ez megtörténik tisztában leszel az új képességeiddel. Az ő életét kell tovább vinned, tökéletes álca lesz. Pincérkedéssel és tánccal foglalkozik és van egy húga, akire igen gyakran vigyáz és egy beteg anyja, akit támogat a pénzével és napközben neki segít…
Ezek után minden elsötétült Bobby számára, a következő pillanatban pedig egy kórházban ébredt fel, az új testében és a immáron mindennel tisztában volt, amivel kellett.*

Park - Page 3 00120
*Amit az előtörténetnél leírtam neked.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Park - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 23 Ápr. 2012, 16:46

Válaszán csak mosolygok tovább. Nem vártam mást. Legszívesebben drága most fektetnélek két vállra, hogy a park hűvös földje s szellői legyenek takaróink, de nem szabad. Óvatlan lépés lenne tőlünk. Igazán szép ez a mai nap, csak jó történt eddig s úgy tűnik most sem kell majd keseregnem. Ujjaim nyakától táncolnak lefelé mellkasán megállapodva végül a bukottnak, lábujjhegyre állva füléhez hajolok s halkan belesúgok kéjes hangomon.
- Gyere hát.
Hajolok el tőle majd megindulok lassú léptekkel. A kerítésnél felreppenek, pillanatra tapintja talpam a hideg kőfal tetejét majd máris a másik oldalt érkezem finoman. Hátra lesek még figyelve a bukottat, hogy érkezik ő is majd haladok tovább.

Folytatás // talponálló

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Park - Page 3 Empty Re: Park

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.