Irodák

Go down

Irodák Empty Irodák

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 05 Ápr. 2012, 08:05

Itt találhatók az igazgató és igazgatóhelyettesi irodák, akárcsak a többi tanáré is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Irodák Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Thorhalla Vas. 16 Dec. 2012, 10:45

És végül letelt az egy óra, ami jósolva volt, hogy azok az ajándékcsomagok, amiket Jonah Wright Alicia segítségével végig elhelyezett az iskolában „felrobbanjanak”. Amint ez megtörtént a kis befőttesüvegek, amikben a különböző szerek egyben voltak „felrobbantak”, szétrepedtek és a bennük levő szeretetcsomag kijuthatott a folyosókra és termekbe. Szándékosan úgy voltak elhelyezve, hogy ne okozhassanak személyi sérülést, de még ha mások közelében lett volna sem valószínű, hogy ez történik. Ahogyan ezek a szeretetcsomagok működésbe léptek az egész iskola területén, ami a főépületet jelentette jelenleg mindenhol sárgás hab jelent meg és árasztotta el a padlót, hála annak, hogy a kálium-jodid, a mosogatószer és a desztillált víz reakcióba lépett egymással. Ha mindez nem lett volna elég, akkor még az egész iskolában lila füst is megjelent, hála annak, hogy a csomagok másik felében az ammónium-nitrát és cinkpor reakciója is elkezdődött némi jód hozzáadásával. Így jelenleg takarításig nem igen lehetett közlekedni a földön levő hab és a lila füst miatt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Irodák Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 20 Jan. 2014, 13:23

Na ja, egy gondolatolvasó mellett nyitott könyv vagyok. Főleg egy ilyen szintű gondolatolvasó mellett. De hát mit csodálkozik? Ha így öltözik, persze hogy ilyen gondolataink támadnak. A sikereit nyilván ennek is köszönheti, ahogy sok más nő is, de amikor szembesítik őket a manipulációikkal, akkor már egyből felcsattannak. Azt hiszem, ő rendesen elintézi az ilyen szókimondó vagy "szókigondoló" alakokat, mert megteheti. Az én agyam is kisülhetett volna, ha nem itt az iskolában találkozunk. Veszélyes egy nő és még Morsus-hoz is megyek...
Talán elkísért volna, ha nem önti el a vér egyből azt, amit ilyenkor el szokott. Jó, ezt elszúrtam, de csak nem tilt ki az óráiról. Megint azt kezdem érezni, hogy nem nekem való ez az iskola. Meg úgy általában az iskola. Kötöttségek, értelmetlen szabályok. Ne figurázzuk ki a tanárokat, ne provokáljuk a többieket, csak üljünk és tanuljunk. Ehh... Tuti, hogy a madarak ki lesznek tiltva és csak remélni tudom, hogy nem esik bajuk. Price vagy Jonah is képesek lennének kárt tenni bennük, aztán ezt is ráfogni másra.
Fura ez, hogy nem is én megyek, hanem "visznek a lábaim", ahogy nagyapám szokta mondani. Ms. Frost nem semmi. Útközben már tényleg nincs kedvem semmi hülyeséget csinálni. Nagy lehet a baj... Leülök és várok. Na jó, egy idő után megunom, be is kopogok és csak utána ülök vissza. Van idő gondolkozni, hogy adjam elő a halálos ítéletemet...

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Morsus Csüt. 06 Márc. 2014, 21:05

Pár perc után behívják a fiút. Egy asztalnál ül a szőke férfi. Az iroda falán egy aranysárga kendő van bekeretezve rajta a Vasököl sárkány szimbóluma. Még mindig az előző igazgató és előző Morsus családi fotó lógnak mindenhol. Gabriel mindig kedves tekintete helyén komorság van. Kezében a fiú aktája. Csak egy pillanatra tekint fel.
- Kérlek csukd be az ajtót és foglalj helyett.
A férfi zöld pólót és szürke zakóban kihúzott háttal a székben. Furcsa, mert a régi tanulók még emlékeznek rá, hogy a testvére Zack Morsus mindig hintázott a széken és azon tartotta a lábait.
- Essünk túl ezen. Kérlek gyorsan hadard el, hogy pontosan miért is nem a te bűnöd az egész.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 07 Márc. 2014, 13:37

Most ugrik a majom a vízbe. Bemegyek és leülök, kissé összehúzva magam. Nem tudom, hogy ez most Ms. Frost hatása-e, de meg vagyok szeppenve, ami nálam nem jellemző. Itt most sok minden történhet. Na, szedd össze magad, Charles!
Ott nézegeti a bűnlajstromomat. Tudja az összes kihágásomat, bár szemtől szemben még nem szúrt le egyszer sem. Majd most... Becsukom az ajtót és leülök. A széket egy kicsit távolabb húzom az asztaltól, de nem sokkal. Annyira merevnek látszik, itt nem lesz kímélet. De most mi ez a bevezetés? Ms. Frost többet is kiolvasott a fejemből, mint a tevepata? Talán én is többet megtudok. Mindegy, kiterítem a lapjaimat.
- Jó estét kívánok, Igazgató Úr! Elnézést, hogy ezen a késői órán elintéznivaló feladatot okoztam Önnek. Veszély biztosan dokumentált mindent, így én nem igazán szeretnék magyarázkodni. Elszaladt velem a ló egy kicsit. Kiabáltam, lepakoltam a tányérokat a földre (amíg engedték) és elindultak a gondolataim Ms. Frost ruházata miatt. Megkérhetem, hogy nézze meg a felvételeket és vegye el annak az esélyét, hogy még egyszer megismétlődjön, ami a bálteremben történt?
Direkt csak ennyit mondok. Meglátjuk, hogy mi lesz ebből. Olcsón nem fogom megúszni, de talán összejön valami abból, amit kitaláltam. A védekezés csak félig szándékos. Azért még mindig meg vagyok ijedve és a beismerés abból is származik, hogy az igazgató itt a legfelsőbb hatalom. Ha játszom a nagyfiút, kirúgnak és nem tudom, mit csinálnak akkor a szüleim. Azt mondták, ez az utolsó esélyem. Pár hónapot kéne kibírnom, aztán jön az érettségi és utána a szabadság. Tényleg nem kéne most elszúrnom. Fú, de felnőtt lettem hirtelen! Én vagyok a legjobban meglepődve...

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 06 Szept. 2015, 00:00

A Hydra felemelkedése 10: Titkok és Árnyak
Résztvevők: Kayla Felice Norwood, Melody Croft, Ralf Shaw, Charles Wilson, Damian Adkins, Kayato, Vaszilij Dragunov és Ginny Dwerryhouse
Következő körváltás: 2015. szeptember 10. (4 naponta)

Charles már lassan két és fél hete a városban van, hogy éjszaka nyomozzon és terrorizmusra utaló nyomot keressen. Két nap után rá kellett jönnie, hogy semmi sincs itt és ennél unalmasabb kisvárost – ahol még ötezren sem laknak – keresve sem talált volna. A környék is teljesen csendes és nyugodt volt, semmi sem történt azon kívül, hogy Logan egy-két alkalommal kihajított a kedvenc bárjából néhány akadékoskodó részeget. Jelenleg olyan dél körülre járt az idő, így a vámpír a kivett szobájában alszik békésen.

Mindeközben az iskolában most először fordult elő, hogy nem csak középiskolai osztályt indított az iskola, hanem általános iskolait is, ugyanis az X-ek gyerekei is kellő korba kerültek ahhoz, hogy ide járjanak, illetve a Miller család két legidősebb gyermeke, Haley és Hope is most kezdték meg itt az iskolát, noha nem mutánsként, hanem szuperhumánként.
Az iskola mint mindig nagy diákszámmal indult és ezúttal már sokkalta több diák lett bent lakó, révén a SHIELD teleportkészülékét mégsem használhatták civilek, így idén roppant nagy zsúfoltságra kellett számítani még úgyis, hogy a kúria mindkét szárnyát megnyitották a diákok előtt lakhatás szempontjából.
Egy szombati kora őszi nap volt, a fák levelei már sárgultak odakint, kellemes 20-22 fok körüli idő volt, napfényes szeptemberi szombat, egyetlen egy felhő sem volt az égen, napok óta folyamatosan esett, ma kivételesen nem. A diákok éppen ebédhez készülődtek, amikor Kayla, Melody, Ralf, Damian, Kayato és Vaszilij telepatikus üzenetet kaptak a Frost-tól, hogy azonnal menjenek a tanáriba, ahogyan Ginny is. Amint mindenki beért Emma akkor szólalt meg.
- Pár perce hívott a Moore ikrek édesanyja, hogy a lányok nem jelentkeztek be a szokásos konferenciahívásba – mondta. – Ti voltatok azok, akik utoljára látták őket az iskola területén. Mondtak valamit?
A diákoknak rémlett valami pár órával ezelőtt együtt voltak az egyik közösségi szobában a két lány pedig ott mondta, hogy kimennek a városba, találkozni a bátyjukkal, aki itt van. Amíg a válaszra vártak, addig Ginny a fejében hallotta meg a nő hangját.
~ Nem akartam pánikot ezért nem mondtam hangosan, de nem érzékelem őket sehol telepatikusan és a telefonjukat sem veszik fel, aggódok, hogy történt valami velük ~

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Irodák AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Imamu Theodore Devine Vas. 06 Szept. 2015, 00:57

~ Ginny Dwerryhouse ~

Az iskolakezdés diákként sem lehetett könnyű, de tanárként már-már katasztrofális volt. Nem a diákok voltak szörnyűek, mert hát ők diákok, és én is voltam diák, tudom, hogy megy ez. Inkább az jelentett nagyobb gondot számomra, hogy többször is tisztáznom kellett magamban, hogy most már tanár vagyok és nem diák. Néhány hét után már biztos berögzül majd, de addig még küzdelmek várnak rám saját magammal.
A hétvégéken mindez könnyebben ment, lévén olyan sok óra sem volt, és Zoe-val is több időt töltöttem, így könnyebb volt elhinni magamról, hogy felnőtt nő vagyok, nem pedig középiskolás diák. A férjecském persze jóízűen nevetett mindezen, de tudtam, hogy ő is hasonló cipőben jár, csupán neki könnyebb volt, mert nem tartott órákat, csak besegített az iskola körüli teendőkben.
- Mennem kell, legyetek jók. - mondtam egy mély sóhaj után az épp ebédelő családomnak, miután a fejemben meghallottam Emma hívását. Aktív X-menként kicsit nehezebb az ember élete, mintsem az elsőre gondolná. Mindenki úgy gondolja, hogy a szuper hősködés és hasonlók könnyű dolgok, pedig véleményem szerint a bűnözőknek sokkal könnyebb dolga van, ők nem kell törődjenek a felelősségekkel és a következményekkel úgy, mint mi.
- Szia. - köszöntem a tanáriban levő nőnek. Szerencsére még a diákok előtt beértem, így nem keltem annak a látszatát, hogy felelőtlen tanár lennék. Ha előre tudtam volna, hogy ennyi normának kell megfelelnem, lehet, hogy meggondoltam volna ezt a tanári állás dolgot, de most már késő volt visszakozni.
Aztán hamarosan a diákok is megérkeztek. Végignézve rajtuk elég színes társaság voltak. Két leányzó és legalább kétszer annyi srác. Istenem mikor volt, mikor még én is hozzájuk hasonló kis diák voltam, és hamarosan Zoe lesz olyan mint ők, én meg öreg és ráncos leszek. Szedd össze magad Ginny.
~ Szerinted összefügghet a két dolog? - reméltem, hogy Emma fenntartotta a mentális kapcsolatot és így hallhatta a neki szánt gondolataimat, miután az egyik diák közölte azt amit az eltűnt lányok hollétéről tudott. Egy pillanatra az is megfordult a fejemben, hogy talán valami nyomon elindulhatunk, mondjuk szagmintán vagy hasonlón. Hogy ezzel egyetemben miért az ugrott be, hogy Logan professzort pórázon vezetve visszük a városba, nem tudom. Feltehetőleg régi diák dolog lehet.

~ Damian Adkins ~

Ez a suli határozottan más volt, mint azok amikbe korábban jártam. Ott is volt, hogy találkoztam más mutáns gyerekekkel, de ott ez leginkább valami közös témának, vagy amolyan klikknek tűnt. Itt viszont, ahol mindenki mutáns vagy szuperhumán volt, amolyan normális diáknak éreztem magam. persze nem sok olyan méretű diák volt, mint én, de az egész cucc így is érdekes volt. Látni a sok különböző képességet és embert, akik mind különböznek, de mégis ugyan azok. Kellemes kis közösségnek tűnt az egész.
Ebédnél már kerestem az ismerős arcokat, hogy legalább velük egy helyre üljek le. Ez pedig nagyjából Vasilijra korlátozódott le, mert hát a csajokhoz nem igazán akartam beülni, meg amúgy is bírtam a srác fejét. Olyasmi volt, mint azok akikkel régebb lógtam együtt.
- Te is hallottad? - néztem rá, miután a fejemben meghallottam Frost tanárnő hangját, hogy a tanáriba rendelt. Az első dolog ami felmerült benne az volt, hogy megint mit követhettünk el. nem emlékeztem semmi olyasmire amit tettem volna itt a suliban és szabályellenes vagy hasonló lett volna. Persze azt sem tehettem meg, hogy nem engedelmeskedem, így hát összeszedtem magam, még egy utolsó falatot lenyomtam a torkomon és elindultam a tanári felé.
Az irodában két tanár volt benn, az aki hívott minket, meg a művészet tanárnő, és legalább nem voltam egyedül diák, mert rajtam kívül még jó pár embert idehívtak. Most már kezdett az az érzésem lenni, hogy nem amiatt vagyunk itt, mert csináltunk valamit, főleg, hogy olyanok is voltak itt akikkel talán egy szót se váltottam még, sőt, azt is megkockáztatom, hogy a sok diák között nem is találkoztam velük és ez az első alkalom, hogy látom őket.
- Ha jól emlékszem akkor valami olyasmit mondtak, hogy kimennek a városba találkozni a bátyjukkal. Vagy valami ilyesmi. Csak fél füllel figyeltem oda. - na meg azért, mert csinosak voltak. Olyan érdekes hegyes fülük volt, meg úgy amúgy is formásak voltak na. Remélem, hogy nem pirultam bele ezekbe a gondolatokba, bár azt sem tudom, hogy képes vagyok-e elpirulni, vagy, hogy ez meglátszik-e a pikkelyeken keresztül. Remélem nem.

_________________
Reneszánsz: Imamu Theodore Devine; Ginny Dwerryhouse (Diversity);
X-diák: Damian Adkins (Steg);
Imamu Theodore Devine
Imamu Theodore Devine
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2645-imamu-theodore-devine https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Atum Vas. 06 Szept. 2015, 01:36

~ Melody Croft ~

Ez a hely rosszabb volt, mint egy börtön. Komolyan. Mindenki csillámpor és puding, akik másról sem tudnak beszélni, csak, hogy mi volt a tévében, mi a divat és, hogy ez és az a valaki ilyen és olyan. Soha sem éreztem azt, hogy ilyen sűrűn kerülgetne a hányinger. Persze ilyenkor általában azzal töltöttem az időt, hogy a birtok körül járkáltam keresve a tökéletes helyet és alkalmat arra, hogy megléphessek innen. Egyedül csak a falak tartanak itt benn, és ha azt át tudom hidalni, akkor már vehetem is a nyakamba a lábaimat és tűnhetek el erről a helyről. Vissza az édes életbe, amit eddig éltem.
De egyelőre még nem sikerült kiutat találnom, de azon is sűrűn tevékenykedek, hogy a tanárok idegeire menjek. Ezt pedig legegyszerűbben a lesz@rom megoldással lehet elérni. Úgy öltözködöm, mint eddig és úgy is viselkedem. Akkor megyek órára amikor a kedvem tartja és ha be is megyek, ott is leginkább azt csinálom amihez épp kedvem van. Remélhetőleg minél hamarabb ki is rúgnak miatta. Aztán már csak a zsernyákoktól kell megszökni, az pedig érdekes lesz.
Amikor a fejemben meghallottam a banya hangját, egy pillanatig ijedten körülnéztem, hogy hol a halálban van, aztán rájöttem, hogy csak a fejemben mászkál engedély nélkül. Egyetlen papírt se írtam alá amiben erre feljogosítaná valaki is. Viszont reménykedtem abban, hogy azért hívnak a tanáriba mert ki akarnak rúgni. Életem legszebb napja lenne, az százas.
- Nem ér, én mióta itt vagyok próbálkozom a meglépéssel és azok ketten csak így füstté válnak... - duzzogok hangosan mikor megtudom, hogy nem azért hívtak ide, hogy kirúgjanak, hanem mert két idióta lelépett és anyucinak nem szóltak róla telefonon. Ezért meg ekkora felhajtást csinálnak. Az a két csaj meg csak így felszívódik. Legalább szólhattak volna nekem is, csak addig kellett volna törődjenek amíg kivisznek innen, vagy elvisznek legalább a városig. ott aztán se puszi, se méyl érzelmi elválás és hagytam volna ezt az egészet a hátam mögött, hadd főjenek a levükben meg jó pirosra.
Atum
Atum
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2798-atum https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Timofei Vas. 06 Szept. 2015, 08:06

---Kayato---
Kellemes nap ez a mai. Eddig se egy rémálom, se egy hallucináció és még az az átkozott zene se hangzott el egész nap. Őszintén szólva, ennél jobb napom nem volt eddig. Az ebédnél persze egyedül ülök, miért is ne, közben meg a többieket bámulom, akik egy asztalnál ülnek és jót elbeszélgetnek evés közben. Én is ott lehetnék közöttük, én is velük szórakozhatnék, de az nem az én világom. A suliban megtaláltam a helyem, biztonság meg minden ilyen izébizé, de a közösségben még mindig én vagyok a fekete bárány. Mondjuk ki szeretne egy olyan sráccal barátkozni, aki majdnem minden este visítozva ébred fel, vagy éppen néha napján saját magával vitatkozik. Nekik is jobb, hogy nem megyek a közelükbe, mert ha egyszer Füst visszatérne, akkor abból semmi jó nem lenne. Hiába a szuper gyógyszerek meg a telepaták, én akkor is félek.
Hirtelen egy hangot hallok a fejemben, amitől kis híján szívinfarktust kapok. Az egyik tanárnő hangját hallottam meg a fejemben, valami Frost lehet, nem szokásom megjegyezni ennyi nevet. Utálom, amikor telepatikusan üzengetnek, egyszerre király és hátborzongató. De egyáltalán miért is kéne a tanáriba menjek? Valaki bepanaszolt a szomszéd szobából, vagy mi? Még egy falatot se bírtam enni, de jobb, ha nem ellenkezem, így elsétálok a tanári felé.
Beérkezve illedelmesen köszönök és meghajolok, ahogy azt kell, majd meghallgatom, hogy mit is akar. Büntetés vagy dicséret, jöhet bármi én kész vagyok.
- Pár perce hívott a Moore ikrek édesanyja, hogy a lányok nem jelentkeztek be a szokásos konferenciahívásba – mondta. – Ti voltatok azok, akik utoljára látták őket az iskola területén. Mondtak valamit?
Tyűű, kettőt kérdezz és könnyebbet, gőzöm sincs. Valamit hallottam, de már nem igazán emlékszem, szóval csak egyetértően bólogatok, amikor az egyik behívott diák felvázolja amit tud. Egyáltalán minek mennek ki? Itt biztonság van, odakint meg nem. Nem kéne felelőtlennek lenniük, mert a végén egy ketrecben fogják végezni egy arénában.

_________________
Irodák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Svarog Vas. 06 Szept. 2015, 09:51

Vaszilij éppen az ebédlőben ült ült, és a gameboy-án - tolta a "SHIELD titkos akciói" című lopakodós akciójátékot. Valójában semmi köze nem lehetett a valósághoz.
- És sikerült! Kinyírtam - rikkantotta diadalmasan Stegnek.
Főleg úgy, hogy az egyik pályán maga Ghost volt a főellenség. Azt mindenki tudta, hogy az AIM vezérét nem úgy nyírták ki, hogy rárobbantottak egy hordónyi kénsavat.
A srác Vadföld óta sokat olvasott a SHIELD-ről, és eldöntötte magában, hogy amint vége lesz itt a tanulói jogviszonyának, jelentkezni fog.
Persze azt nem tudta, hogy az unokabátyja tettei miatt felveszik e oda. Nem is tartotta vele a kapcsolatot, nem is tudta volna.
Minden idejét elvette a tanulást.
Amúgy is a suliban káosz volt, mióta indítottak egy általános iskolai osztályt, meg már szuperhumánokat is felvettek.
Hirtelen telepatikus üzenetet kapott Frost-tól, a művészettanárnőtől. A sárkánymutáns kilépett a játékból, és elindult a nő irodája felé.
- Biztos az új srác, az a Kayato, vagy ki. Fura a srác.
Közben azon agyalt, hogy mi a francot csinálhatott? Ő már nem követett el csínyeket, mert nem mutattak volna jól az esetleges aktájában.
Beérve az irodába, látta, hogy mások is voltak ott. Azonnal megállt Steg mellett.
- Igen, pontosan ez történt, ahogy Steg mondta - tette hozzá Vaszilij, és eszébe villant mikor őt is elrabolták. - Nem lehet hogy azok voltak, akik még régen minket is elraboltak? Ha most is kísérleteket végeznek a lányokon, akkor meg kell őket menteni.
Aztán lenyugtatta magát.
- Persze, ha szabad, tudom, hogy mi jön. Nem vagyunk hozzá erősek, bízzuk a nagyokra, ilyesmi. A Celebroval nem próbálkozott? Bár, gondolom, hogy odament először. - teljesen izgalomba jött ettől.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Charles Wilson Vas. 06 Szept. 2015, 11:45

Lassan kettő és fél hete, hogy a Shield bérelt számomra egy lakást, azon az alapon, hogy a múltban történt terrorista események okán, nyomozást végezzek. Terroristaelhárítói munkám során és a nyomozás alatt, szinte semmit nem találtam. Az egész kisváros, olyan mintha belefagyott volna az időbe. Minden nyugodt volt, semmilyen különösebb esemény nem történt, kivéve, hogy időnként valami helyi nagyfiú az X-mentől kipakolta néhány részegnek a szűrét a kocsmából. Milyen jó is a feszültség levezetés, másokon. Persze ahány ház, annyi szokás, nincs ezen mit csodálkozni. Az a fickó verekszik, meg piál, én meg vért iszok szabadidőmben. Mekkora szerencse, hogy a Cégnek dolgozva, nincs problémám arra, hogy friss vérhez jussak. Ellátnak ők maguktól is vérrel, a fene se tudják, hogy mesterségesen hozzák létre vagy véradóktól származik. Egy szó, mint száz megkönnyítik nagyban nem-létem földi tartózkodását. Éjszakánként körbe jártam, összegyűjtöttem a helyi újságokat, híreket olvastam és úgy általában figyeltem. Nem kívántam mutatkozni, bár tartok tőle, mivel mágus vagyok, úgy világítok a varázshasználók számára, mint világítótorony a tájékozódási pontot kereső hajónak. Egyes Wand kollégák arról számoltak be, hogy amióta vámpír lettem, egyéb érzés is párosul jelenlétemhez, ebből arra következtettem, hogy a mágiahasználók számára, ha vannak is a kisvárosban, az is egyértelmű, hogy vámpír vagyok. Remélem, az X-Men nem akar bekopogtatni hozzám, hogy kirámolja a szűrömet. Semmi kedvem magyarázkodni nekik, hogy a Shield miért alkalmaz egy vámpírt. Ez különben sem lenne hülye kérdés, hiszen inkább velük, mint ellenük. Ráadásul, nekem eszem ágában sincs embereket gyilkolni, csak azért, mert vámpír vagyok és vérrel táplálkozom. Éjszakai körutaimat, többnyire ködalakomban jártam, illetve repültem végig. Kisebb az esélye, hogy észrevesznek, ráadásul gyorsabban is haladok, mint gyalog. Arról az előnyről, pedig már ne is beszéljünk, hogy minden apró résen betudok hatolni az épületekbe, ha úgy adódik. Eltudok bújni esetleges szemtanú elől az autók alá és ki tudja még mennyi hasznos ötletet lehet kihámozni ebből a képességből.

Mivel kettő és fél hete semmi sem történt, elhatároztam, hogy ha lemegy a nap, az Éjszakai Őrség újabb bevetésre indul. Attól tartok ugyanis, hogy ez a tétlenség, elővigyázatlanná fog tenni és esetleg elsiklok majd, valami fontos dolog fölött. Így, igen korán lefeküdtem aludni, miután felszívtam egy tasak nullás vért. A Cégnél azon az állásponton voltunk, hogy igyekezzek mindig eleget inni, nehogy a munkavégzés közben, esetleg az éhségtől, illetve szomjúságtól beinduljak. Persze, ettől nem tartottunk, hiszen úgy tűnt, hogy képes vagyok kontroll alatt tartani vadász ösztönömet, ha pedig eleget iszok, akkor egyáltalán nem zavar az emberek jelenléte, sőt! Vadásznom sem kell. Mivel, titokban sikerült beköltöztetniük a srácoknak, a teherautó oldalán, amivel hozták a koporsómat háztartási gépek szállítása volt reklámozva. Ugye nem mindenki bírja el a hűtőt és mosógépet és még kevesebben bérelnek fel valami mutánst vagy szuperhumánt, hogy erejüket kihasználva becipeltessék a kívánt holmit. A lakásom körül, ugyan mindig sötét volt, hiszen nincs szükségem villanyra ahhoz, hogy olvassak vagy éppen mindennapi apró cseprő ügyeimet elvégezzem. Az akció idejére, kaptam használatba egy Laptopot, amin keresztül jelentéseimet elküldtem a központnak. Illetve nem közvetlenül a központnak, hogy ne lehessen még próbálkozni sem a rendszerünkbe való betöréssel, de olyan címet használok, amin keresztül eljut az illetékeshez. A redőnyök le voltak húzva a lakásban, véletlenül se süssön be a nap, bár rövid ideig képes voltam elviselni a Nap perzselő sugarát, semmi kedvem sem volt, egy esetleges korai ébredés után, a tűző napon, örömtüzet gyújtani. Koporsómban, kellemes húszfokos meleg volt. Azt hihetné a halandó, hogy a vámpírok hűvös sírokban alszanak. Hát egy frászt, a koporsómban még házibulit is lehetne tartani, ha nem lenne ennyire szűkös. Golyóálló és hőszigetelt koporsóm volt, aminek elektronikus zárját, belülről lehetett nyitni vagy éppen zárni. Tény és való, hogy első ránézésre gyanúsan high-technek tűnt volna, ahhoz, hogy egy halottat tartsanak benne. De meg kell adni a módját a pihenésnek és a biztonságérzetnek. Az időjárás jelentésből, megtudtam, hogy mikortól sötétedik be odakinn. Korán akartam kelni, úgy döntöttem tehát, hogy sötétedés után, jó tíz perccel csöngjön az órám. Bizakodó voltam.

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 07 Szept. 2015, 01:52

~Kayla Felice Norwood~

Először azt hittem csak nekem tűnik úgy de nem, tényleg egyre több diák van az iskolában, egyre zsúfoltabb az összes helyiség. Szerencsére a szobám egyedül az enyém és lehet gonosz vagyok de nem szeretném senkivel megosztani ha esetleg a hely szűkét így akarnák megoldani.
Ez kicsit más nap mint a többi, valami fura, épp az ablakon bámészkodom kifelé a ceruzámmal a számat ütögetve finoman. Nincs ihlet, itt ülök a lap fölött és egyszerűen nem mozog magától a ceruza ahogy általában szokott, eszembe jut valami és megvalósítom, lapra viszem, mindig így megy, mintha kikapcsolnék és alkotódna magától az a kép a papírra. Ha gondolkodnom kell az már problémás és akkor fölösleges erőltetni. Pedig kapcsoltam zenét is, bár fogalmam sincs mi lehet ez a zene, valami klasszikus, jól illik ahogy a szél viszi a sárga leveleket, hmm még az oly megszokott esőhöz is illene, tényleg talán ez hiányzik, ez olyan más ebben a napban. Nos, talány megoldva, de a múzsám még mindig nem tért vissza az eszközbe, végül feladom és lerakom a ceruzám, hátradőlök nyújtózok kicsit a széken és egy kicsit becsukom a szemem pihentetésképpen.  Hátra pillantok az órára, ebéd idő lassan, talán ez az én bajom, ennem kéne, talán a reggelit is elfelejthettem, nem emlékszem már, régóta roskadok efelett a pár csík fölött amit a lapra vetettem. Felkelek hogy kinézzek kicsit, talán egy kis séta sem ártana a jó levegőn.Ekkor hallok meg egy ismerős hangot a fejemben, a tanáriba lettünk kéretve. "Lettünk", én és ki még?  Mindegy és tiszta vagyok, semmit nem tettem úgyhogy nem izgulok és látni se láttam semmit, miről lehet szó? Megérkezem az irodába, bátortalanul söpröm a fülem mögé a hajam és várok félve végig nézve a megjelenteken, egy ismerős arc van itt akivel a bálon beszélgettem és táncoltam. Kihozott belőlem valamit, valami mást, nem tudom, talán tartanom kéne mégis tőle a távolságot, mindegy, maradok a helyemen. Talán az elsők közt értem ide és várok, amint befutott az utolsó ember is, legalábbis gondolom azért meg is szólal a tanárnő. Nos ezekre a kérdésekre pont tőlem várni a választ hatalmas elvárás. Először is nem tudom kikről van szó, másodszor hozzám aligha szól bárki is, pont nekem mondanának valamit arról hogy hol vannak, fölösleges volt engem ide hívni.Egy hely van még a suliban ahol hosszabb távon jelenleg tartózkodni tudok és az az egyik csöndes közösségi szoba, talán ott lehettek utoljára de gondolom azt tudják. Így csak egyszerű bátortalansággal megrázom a fejem és pislogok a tanárnőre, tőlem ilyen kérdésre választ várni. Kérem, ugye nem gúnyolódik velem? De szerencsére mások több infóval tudtak szolgálni, akkor gondolom nem soká mehetünk is vissza és folytathatjuk amit elkezdtünk, amúgy is én kb statisztának vagyok itt, a helyében én kiküldeném magam.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 08 Szept. 2015, 22:41

~Ralf Shaw~

Rohadt unalmas az iskola, kb semmit nem lehet csinálni. Persze ebbe az is beleszól, hogy csóró vagyok. Se pénzem, se barátaim nincsenek nagyon, unatkozom és edzek, ebből áll a fél életem. A másik fele meg abból, hogy órákra járok. Hihetetlenül monoton egy idő után, kellene egy kis kikapcsolódás. Épp azon filózom, hogy beugrok Salembe, már amúgy is elmúltam 18, végre a szülői meg tanári engedély se kell, de ekkor kapom a mentális üzit, hogy irány az igazgatói. Ilyen az én formám.
Ahogy bemegyek a dirihez, csupa új arc, egyedül Kayla ismerős, akivel lepacsiztam a legutóbbi bálon. Azóta sem kerültem, de nem valami szociális a szentem, így nem igazán tudtunk csapatni semmit. Amúgy is két külön világ vagyunk, szóval közös érdeklődés se nagyon volt. Meghallgatom a hívásunk tárgyát, két iker eltűnt, azt se tudom kik ezek. Tényleg, két éve vagyok a suliban, és alig ismerek valakit. Nem jó ez így Ralf, nagyon nem jó, kezdened kellene valamit az életeddel...
Meghallgatom a válaszokat, nekem nem rémlik semmi, de legalább érdekel a dolog. Ha meg tudják magukat védeni, akkor nincs para, nem lesz bajuk, de ha nem, akkor valakinek értük kell mennie. De amúgy nem értem a hiszti tárgyát, valószínűleg csak elnézték az időt, vagy jól elvannak, és azért nem figyelik az órát. Nem kell a para.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 10 Szept. 2015, 00:02

Résztvevők: Kayla Felice Norwood, Melody Croft, Ralf Shaw, Charles Wilson, Damian Adkins, Kayato, Vaszilij Dragunov és Ginny Dwerryhouse
Következő körváltás: 2015. szeptember 14. (hétfő)

Kayla-nak nem kellett tartania attól, hogy bárkit is bezsúfolnának a szobájába, még bőven volt elég hely a kúriában ahhoz, hogy több száz gyerek is elférjen benne nyugodtan, hála a plusz épületeknek, ahol az órák is voltak.
~ Remélem, hogy nem ~ üzente vissza a nő Ginny számára. ~
- Természetesen próbáltam keresni Cerebróval őket – mondta.
Ahogyan Steg kimondta, hogy hova is mentek egészen pontosan, hogy mit hallott az általában nyugodt Frost láthatóan elsápadt.
- A bátyjuk? – kérdezte zavartan. – Az nem lehet… a bátyjuk hónapokkal ezelőtt egy másik dimenzióban… Avalonban zajló küldetésen…
Ginny-t tájékoztatták korábban tanár révén, hogy azért került a két lány ide Angliából, mert a szülők tartottak tőle, hogy Avalonból megtámadják a lányokat és valami történik velük.
- Rendben van, ti, akik itt vagytok, Mrs. Dwerryhouse-al kimentek Salem-be és megpróbáltok minden lehető információt megtudni, hogy kik látták őket, kivel, hogy hol lehetnek. Öt percetek van összepakolni, amit vinni akartok, utána ide jöjjetek vissza!
Megvárta, amíg mindenki felfogta, hogy mit mondott.
- Én értesítem Mrs. Moore-t, itt van New Jersey-ben – mondta Ginny-nek.

Charles azért tudja, hogy az X-eknél jó pár Bosszú Angyal is tanít, illetve még a SHIELD vezetője is, így bizonyára nem fognak nála kopogtatni, hogy mit keres itt és miért vámpír. Egyelőre még mindig delelőre járt az idő, így a vámpír aludt.

//Többiektől most kérek felszereléslistát, hogy ki mit visz magával a városba.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Irodák AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Timofei Csüt. 10 Szept. 2015, 13:46

A szép díszes társaság gyűlt össze, most amíg beszélgetnek van időm jobban megnézni őket. Van itt egy lány, azt hiszem Kayla a neve talán. Eddig nem igen láttam, és nem is tudok róla túl sokat, de helyesnek tűnik. A másik lányról fogalmam sincsen, csak azt tudom róla, hogy egyáltalán nem akar itt lenni, de felőlem panaszkodhat nyugodtan. Szökjön csak meg, ha annyira akar és majd amikor egy ketrecben fog csücsülni, akkor majd visszasírja az iskola biztonságos falait. Aztán van itt egy pikkelyes illető, meg egy sárkánymutáns, azt hiszem valami orosz neve lehet, talán Dmitri, vagy Gregorovics, vagy Vaszilij, vagy mi az ördög. Meg persze van itt egy idősebb gyerek is, asszem Ralf mittudoménkinek hívják. A tanárokat már meg se kell említeni.
- Rendben van, ti, akik itt vagytok, Mrs. Dwerryhouse-al kimentek Salem-be és megpróbáltok minden lehető információt megtudni, hogy kik látták őket, kivel, hogy hol lehetnek. Öt percetek van összepakolni, amit vinni akartok, utána ide jöjjetek vissza! - mondja a tanárnő, amin eléggé meglepődök. Mi fogunk kimenni? Úgy mint egy csapat? Gondolom most csak viccel tanárnő. Úgy érti menjünk ki, mint egy kis csapat, hogy megkeressünk valakiket, akikről azt se tudom, hogy kik? gondolom magamban, de nem szándékozom hangosan kimondani, csak nekidőlök a falnak és megvárom, amíg mindenki kimegy. Ha a tanárnő megkérdezi, hogy miért nem megyek sehova, akkor a lehető legjobb angolságomat előszedve válaszolok.
- Nincs mit összeszedjek Sensei.- majd tovább várok, ha pedig esetleg kiküld, akkor kimegyek az ajtó elé.


Felszerelés:

_________________
Irodák 6s6fic
Néha a legkisebb dolgok a legerősebbek.

"String up the razors... sharpen the blades
Tighten the skins up... no one escapes"

"You depent on our protection
yet, you feed us lies from the tablecloth"

"Kívülről talán nyugodt vagyok, de eddig 139 módon képzeltem el a halálodat."
Timofei
Timofei
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 289
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 27.
Age : 26
Tartózkodási hely : Hát azt magam se tudom

Karakteradatok
Főkarakter: Timofei
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by King Raten Chromixen Csüt. 10 Szept. 2015, 19:12

~Ralf Shaw~

Szóval mehetünk segíteni és megkeresni a csajokat, ez jó hír, bár az iskola diákjait nézve nem biztos, hogy a segítségükkel előrébb lesznek. Ettől függetlenül én úgy tervezem, hogy segítek rajtuk, hiszen segítségre szorulnak. Persze az alapján, amit hallottam, megérdemelnék a halált, ennyire hülyék hogy lehetnek, de most nem tudok minden részletet, és amúgy sem az én tisztségem ezt eldönteni. Salembe megyünk, amúgy is oda indultam, így legalább már meg is van, hogy mivel fogom elfoglalni magam, ráadásul jön Kayla is, akivel talán elleszek majd, ha ő is így szeretné. Mármint, az lenne a logikus, ha kis csoportokban keresnénk őket, így tudjuk a lehető legnagyobb területet lefedni, és a legeffektívebben keresni, úgy, hogy mégse vagyunk egyedül, tehát ha támadás ér minket, akkor nem egy ember kell megvédje magát. Én legalábbis így csinálnám. Öt percünk van összepakolni, gondolkodás nélkül indulok kifelé, és az igazgatóiból kiérve futni kezdek a szobámba. Mivel árva vagyok, ezért nincs sok holmim, de azért van egy táskám, amibe bele tudok dobni egy pulcsit, és egy esernyőt, és egy sálat, illetve egy taktikai toll-zseblámpa kombináció is elfér a zsebemben. Mást nagyon nem is akarnék vinni, úgyhogy én meg is vagyok, indulok vissza az igazgatóiba. Ha visszaértem, megvárom a többieket, és Kayla mellé próbálok beállni.
- Szia. - köszönök mosolyogva a csajnak. - Ha csapatokra osztanak, leszel velem? - vetem fel az ötletet, és várom, hogy hogyan tovább.

Felszerelés:

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Jenna Collins Csüt. 10 Szept. 2015, 19:38

~Kayla Felice Norwood~

Nekünk kell őket megkeresni, enyhe pánik kezd eluralkodni rajtam. Akkor most be kell mennünk a városba, nem jártam még ott, el fogok tévedni, biztos hogy nekem is mennem kell? Hisz nem is tudom kikről van szó, hogy kérdezzek bárkit is hogy látta-e őket? Őszintén szólva közöm sincs hozzájuk és a saját óvatlan döntésük volt, nem akarok menni, nem vagyok nagy segítség amúgy se, hogy plusz egy diák kóvályogjon a városban akit utána szintén meg kell keresni, teljesen fölöslegesnek tartom. De a "parancsra" vissza vonulok a szobámba, persze mindenkit előre engedek, hagyom hogy kimenjenek, elsodornak vagy valami a nagy sietségben, egyébként is vannak itt durvának látszódó diákok, nem hiányzik egy lila folt, sérülékeny vagyok. Vissza battyogok a szobámba és egy pillanatig csak állok a szoba közepén nézve kifelé az ablakon. Biztos hogy nekem is mennem kéne? Észre fogják egyáltalán venni a hiányom? Nem merem megkockáztatni, nem szeghetek meg egy kérést, félek hogy kicsapnak és haza kell mennem, azt viszont még inkább nem szeretném. Hát rendben, szépen kezdek öltözni, fázós vagyok úgyhogy nem árt több réteget magamra venni, nem hiányzik senkinek egy nátha, ugye? nos ha ezzel meg vagyok a táskámba különösebb dolgokra nincs szükség csak amik benne vannak, a nyakamba akasztom szépen és mehetünk is. Ajj de nem szeretnék, félek, aggódok, tartok ettől a kalandtól, de leszegett fejjel battyogok mégis vissza a tanáriba. Épp úgy állok itt mint aki a kivégzését várja leszegett fejjel a cipőm orrát nézegetve, amikor beáll mellém valaki és megszólít, a hangjáról fel is ismerem. Lehet nem túl udvarias de nem emelem fel a tekintetem de azért köszönök neki, lehangoltan.
-Szia.-csapatra osztanak? azt hittem egyedül - Aha, lehetek, bár sok hasznom nem fogod venni.

"Felszerelés":

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Svarog Csüt. 10 Szept. 2015, 19:53

- Avalon? A nagybátyám többször is járt ott, mielőtt... - kifújta a levegőt és nem folytatta inkább. - Szóval tudom, hogy Arthur király meg Merlyn, Roma.
Vaszilij meglepetten hallja, hogy Frost igazgatónő elmondja, hogy őket küldi ki nyomozni. Miért nem hívja a Bosszúállókat, vagy szól az X-Mennek?
A többiekre pillant, aztán vissza a szőke nőre. Majd nyel egyet, és magában próbálja eldönteni, hogy ez nem e valami iskolai feladat. Aztán megtudja, hogy Dwerryhouse-al kell kimenniük Salembe. Hát jó, többször is jártak ott.
És látta, hogy többen már elkezdtek szervezkedni. A sárkányfiú ránézz Stegre.
- Jó, ha esetleg csapatokra leszünk osztva, akkor veled megyek - aztán ránézett a fura srácra. - Új fiú. Van kedved velünk csapatni? Három pár szem többet lát.
Aztán attól függően, hogy mi a válasz, elmegy a szobájába. Magához veszi az okostelefonját és a tabletjét, aztán visszamegy.
- Hát, készen állok. Nagyítót nem hoztam.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Charles Wilson Pént. 11 Szept. 2015, 14:43

- Charles Wilson -

Orromban kellemes illatok jelezték, hogy ébredezem. A Nap magasan ragyogott, az erdő fáit, aranyló koronás óriásokká maszkírozta. Különböző madarak csicseregtek, az erdő lassan kezdett megtelni élettel. átfordultam a másik oldalamra, hogy visszasüppedjek a kellemes álomba amelyet ezelőtt pár perccel kezdtem látni, amikor a vállamon egy kéz érintését éreztem. Abban a pillanatban felébredtem és oldalra gördültem, majd pattantam fel fekvő helyzetből. Édes hang jutott el fülemen keresztül, álomtól zsongó, félig bódult agyamba.
- Ennyire ijesztő vagyok? Csak azt akartam, hogy mennünk kell.
Mondta Lisa a tőle megszokott pozitív hozzáállással. A háború ellenére mindig vidám volt és próbálta az élet világos oldalát szemlélni. Ezért szerettem belé.
- Nem vagy ijesztő, csak még álmodtam.
Mondtam és leporoltam a ruhámat, majd összeszedtem a cuccainkat.
- Merre megyünk? Van valami elképzelésed? - kérdeztem tőle, sosem tagadtuk egymás előtt, hogy sokkal jobbak voltak a megérzései azt tekintve, hogy merre tudjuk elkerülni a bajt. Azonban ezen a napon a baj talált meg minket és hamarabb, mintsem sejtettük volna....

_________________
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Charles Wilson
Charles Wilson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 38
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jul. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fuchida Kenjirou
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Imamu Theodore Devine Pént. 11 Szept. 2015, 15:46

~ Ginny Dwerryhouse ~

Elég nagy gondot jelentett mindaz amit eddig tudtunk. Két lány eltűnt, akik azért kerültek ide, mert a szüleik attól tartottak, hogy támadás érheti őket, most pedig tulajdonképp ez a félelmük be is igazolódott. Persze ez mind a legrosszabb eset, reménykedem benne, hogy csupán valami leárnyékolja őket és Emma azért nem tudja őket telepátiával bemérni (habár ha Cerebróval sem, akkor valami erős dolog lehet). A diákokkal pedig csupán annyi a dolgunk, hogy szétnézzünk Salem-ben és nyomokat, esetleg pontos helyzetet tudjunk felvázolni az X-mennek vagy az Angyaloknak, hisz nem igazán szeretném a diákokat veszélybe sodorni. A képességeik használatát azért oktatjuk számukra, hogy irányítani és megfékezni tudják, nem pedig valamiféle hadsereget próbálunk felépíteni tudat alatt, mert létrehozzuk a gyerekekben az illúziót, hogy elfogadott, hogy "szükség" esetén mások ellen használják a képességeiket.
- Rendben. Én a biztonság kedvéért beteszek egy váltásruhát. - válaszoltam Emma-nak és el is indultam a szobám felé. Terrynek pár szóban elmagyaráztam a helyzetet, és különösebb győzködés nélkül is belement az apa-lánya programba amíg anyuci egy halom diákkal Sherlock Holmes-osat játszik Salemben.
- Kérnék egy pontos listát Kayla Felice Norwood, Melody Croft, Ralf Shaw, Damian Adkins, Kayato és Vaszilij Dragunov képességeiről, Veszély. - szerencsére az otthoni tablet kéznél volt, és az ágyra letéve kértem egy kis segítséget Veszélytől, amíg egy hátizsákot előszedtem, és a ruhásszekrényben is megkerestem a csere uniformisomat. Szerencsére már diákként megszoktam, hogy minden ruhadarabból legalább kettő darabot beszerezzek elkerülve azt a kellemetlen helyzetet, hogy tönkremegy a kedvenc ruhám, így mindig van egy plusz melléje.
A pakolás után a kezembe vettem a tabletet és végigpörgetve a kiadott listát igyekeztem valami jó stratégiát kitalálni arra, hogy hogyan is menjen végbe a keresési akció a kis városkában. Ami a diákok képességét illette, eléggé szerteágazó volt. Sokáig csak azt a kevésbé előnyös helyzetet láttam célravezetőnek, hogy a bandát külön csapatokra kell osztani. Ezt viszont szerettem volna elkerülni, hisz nem összeforrt csapat, sem pedig akciócsoport, hogy ez célravezető legyen. Szerencsére a diákok között került valaki, akinek emberfeletti érzékszervek jártak a mutációja mellé, és habár nem egy Logan szintű dologról van szó, de határozottan jobb, mintha fel kellene osztani a lehetőségeket.
- Veszély, kérlek nyisd ki a Moore ikrek szobáit amennyiben zárva vannak. - újabb kérdést intéztem Veszély irányába, közben pedig az említett helyiségek felé. Mind a két szobából egy-egy ruhadarabot vettem el. Reménykedtem benne, hogy olyat sikerült választanom ami elég illatanyaggal rendelkezik ahhoz, hogy Damian majd követni tudja a szagot miután megérkeztünk Salemben.
- Rendben van, mindenki itt van? - néztem körül a jelen lévő diákokon miután, remélhetőleg utolsóként, megérkeztem. Nem éreztem túlságosan jól magam. Ideges voltam azért, mert diákokkal kell egy ilyen akciót végigvinni, meg azért, mert én kellett az akciót vezessem. Sohasem voltam az a vezéregyéniség, sulis időkben is mindig más volt aki a sportban, vagy a különböző feladatokban vezette azt a csapatot amiben benne voltam.
- Akkor hát, indulás, csapat. - igyekeztem mosollyal az arcomon kimondani ezt az egészet az idegességem ellenére. Kell a diákoknak a biztatás, tudniuk kell, hogy bízom és hiszek bennük. Talán kicsit jobban annál, mint amennyire magamban bízok, de ezt nem kell tudniuk. Különben is, össze kell szedjem magam, mert most mindenki az én felelősségem és nekem is kell vigyázni rájuk. Bárki bármit mondjon is.

Felszerelés:

~ Damian Adkins ~

Habár az általam közölt információk jók voltak, mégsem éreztem úgy, hogy különösebben segítettem volna velük. Mármint inkább úgy látszott, hogy így, ennek tudatában sokkal inkább vannak bajban az eltűnt lányok, mint ahogy Frost tanárnő azelőtt gondolta. A többiek némán húzták végig az egész beszélgetést, egyedül Vaszilij volt, aki támogatott, hogy ő is hallotta amit én hallottam. Na mármost a többiek vagy nagyon el voltak foglalva, vagy érdektelenek voltak. Nem tudom, hogy melyik a jobb.
- Oké. - válaszoltam Vaszilij felvetésére, hogy ha fel leszünk osztva akkor egy csapatot alkossunk. Habár lehetséges az, hogy Dwerryhouse tanárnő esetleg másképp osztana fel minket, de ez még a jövő zenéje. Azt még megvártam, hogy a sárkánysrác mire jut az új fiúval való egyezkedésben, majd én is visszavonultam a saját szobámba. Ledobtam az iskolai cuccaimat, átvedlettem egy izompólóba, meg egy farmerbe, majd az egészet kiegészítettem azzal a bőrdzsekivel amit a szüleim küldtek a sulikezdéshez. Jól nézett ki, mint úgy általában a bőrdzsekik java része. Majd talán valamikor valami emblémákat és hasonlókat is varratok rá. Az király lenne.
Visszaérve az emberkék sokkal inkább olyannak tűntek, mint akik igazgatói intőt kaptak, mintsem korábban, mikor behívattak minket. Nem azt mondom, hogy most legyenek elszállva, hogy elraboltak valakikét és hurrá mentőcsapat, csupán ne olyanok legyenek, mintha hullákat mennénk keresni.


Felszerelés:

_________________
Reneszánsz: Imamu Theodore Devine; Ginny Dwerryhouse (Diversity);
X-diák: Damian Adkins (Steg);
Imamu Theodore Devine
Imamu Theodore Devine
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 80
Hozzászólások régi : 0
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2645-imamu-theodore-devine https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Atum Szomb. 12 Szept. 2015, 14:31

~ Melody Croft ~

Továbbra is az az érzésem, hogy fölöslegesen túl nagy feneket kerítenek ennek az egésznek. Meg arról nem is beszélve, hogy minden hülyeséget belevonnak. Másik dimenzió, meg valami Avalon dolog. Nagy szám. Ezért pedig rögvest vörös kódot kell hirdetni az iskolában? Hívják ki a zsarukat vagy mit tudom én, hogy mit és ők majd elintézik.
Persze megyek én velük, semmi gond. Ennél jobb lehetőségem nem lesz arra, hogy lelépjek vagy én is eltűnjek a telepaták feje elől. Aztán ne várják el tőlem, hogy jó kislányt és palotapincsit játszva szimatoljak és keresgéljek a két idióta után akik vigyázni sem tudnak magukra.
A szobámba nem volt miért visszamenjek, minden amire szükségem volt az itt volt nálam. Ha lett volna egy baseball ütő a szobámba, na azért biztos visszamentem volna, de lévén nem tarthattam ilyesmit, mert hogy két pancser zsernyákot fejbe vágtam már eggyel. Nem kizárt, hogy néhány diák"társamat" is fejbe vágnám, ha most lenne egy ilyen kiváló fegyverem, vagy bármi hasonló. Mondjuk egy kalapács, az szép hatással lenne rájuk.
Voltak akik még korábban, mások miután visszaértek azután kezdtek el csapatosdit játszani. Kíváncsi vagyok, hogy van-e valaki aki majd engem akar csapattársának. Aztán ne hibáztasson, ha fájdalmat okozok neki.
Atum
Atum
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 41
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Aug. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Multi
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2798-atum https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 14 Szept. 2015, 00:07

//Folytatás: Salem - utcák és utak//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Irodák AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Irodák Empty Re: Irodák

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.