Az Astoria utcái

9 / 14 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Fene Vas. 31 Márc. 2013, 10:13

*Szerencséjére kivárásra játszott, így megkímélte magát a váratlan fordulatból adódó komolyabb sérülésektől, miszerint robbanótöltetek kezdtek el visszapattanni a kör közepén relaxáló hókuszpókról. Agyán így is áthullámzik a fájdalom, ahogy az amúgy is érzékenynek minősíthető hallása továbbítja a hely akusztikáját, jelezve, hogy igen, bizony robbanás történt. Miután dühödten rázogatja a fejét látja, hogy legalább ketten fejbe akarják lőni a pirotechnikust. Úgy dönt nem súlyosbítja a helyzetét egy ráförmedéssel. Valahogy zavarba ejtően hmmm...ciki lenne ha az első csapattárs a saját kezük által esne el, mielőtt még a tényleges harc megkezdődhetne. Ha pedig már harcról beszélünk, újabb mókásnak ígérkező figurák jelentek meg, a pentagramma sarkainál. Röpke eszmefuttatás és gondolkodás után arra jut, hogy ezek lesznek a kulcsai a védőpajzs megszüntetésére, de ha nem is, legalább támadható célpontot nyújtanak, míg valami okostojás ki nem fundálja a következő tervet. Ebben a pillanatban pislantja meg az öt tovarepülő robbanó töltetet, mire befogja a füleit. Megvárja az esetleges hatást-ellenhatást, majd maga is támadásba lendül. Szó szerint nagy ívben el, de inkább megkerüli az egyik tagbaszakadt lényt, így könnyebb kigurulni egy esetleges támadást. Majd, ha sikerült, igyekszik felpattanni/mászni az egyik lény vállára. Nagy sóhaj következik ekkor. Ugyanis, az egyetlen pont, ami gyengébbnek tűnik, az az a pont, ahonnan a támadásaikat intézik. Ha tudja, akkor úgy mozgatja, ráncigálja a lényt a fejénél fogva, hogy az egy másik hasonló forma felé nézzen, esetlegesen rálőve arra.*
-Jíííhááá...ezt nevezem. Lehet fogadásokat kötni, ki meddig bírja a rodeót.
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Cardas Vas. 31 Márc. 2013, 21:02

Dormammu csak ül ott, és nem is törődik velünk, pedig szerintem elég nagy fenyegetést jelentünk. Nemsokára be is bizonyítom. Társamat követve osonunk. Tisztára olyan, mintha prédát cserkésznénk be. És a cserkészés után jön az áldozat leterítése. Nem vagyok kispályás, ha ezt most ezzel a lénnyel próbálom megtenni.
Mindjárt jó helyen leszünk, hogy ezt végre is hajtsuk, és csak azért nem vetem rá most magam, mert a másik macskaszerű visszafogja magát. Nem értem, miért nem ront rá most rögtön. Egységben az erő, szóval egyszerre kell támadnunk – türtőztetem magam.
Ekkor valami rémesen hangos zaj robban a helyiségbe, amitől úgy érzem, a füleim szétszakadnak, szétdurrannak. Kezeimet a fejemhez kapom, hogy csökkentsem a kínt, de ekkor megérzem a veszélyt, ami szinte ugyanabban a pillanatban el is ér. Épp csak annyira van időm, hogy elforduljak, mikor a testemet átjárja a forró fájdalom, és úgy érzem, apró szilánkok vájódnak belém, és a földre zuhanok.
Egy pár pillanatig teljesen kába vagyok, de ahogy kinyílik a szemem, teljesen ébernek érzem magam, és eszméletlenül dühösnek.
- A francba! Ez meg mi volt?
Megpróbálok feltápászkodni, de éles fájdalom nyilall belém, mire állati nyüszítést hallatok. De valahogy a fájdalom erővel tölt fel. Különös ellentét… Felkelek, ami picit nehéz, de utána már más foglal le. Először meglátom, hogy mi is történt velem. A testem teli sebekkel, és a bundám pörkölt szőr szagát árasztja.
Erre a rövid időre magammal vagyok elfoglalva, de nem sokáig tart ez az állapot, ösztöneim azt súgják, hogy fenyegetés közeledik. Az első lövés ezt igazolja is, és elönt újra a gyilkolni vágyás, ahogy meglátom a felénk közeledő támadókat.
A fájdalomról megfeledkezem, a karmaim előugranak, és a lények felé vetem magam, igyekezve nem a következő lövéseik irányába haladni. Nem akarok meghalni, hanem inkább rájönni arra, hogyan lehet őket elintézni. Sajnos nem úgy tűnik, hogy hús-vér teremtményekről lenne szó, de hát be kell érni azzal, ami van…
- Finom falatok vagytok? - kérdezem, de tudom, hogy nem fogok választ kapni rá tőlük. - Nem baj, majd kiderül!
Ha sikerül elkerülnöm a lövéseiket, és a közelükbe jutni – igyekezve cikcakkban tenni ezt -, akkor a legközelebbire vetem magam, a vállára ugorva, hogy megtudjam, milyen beléje mélyeszteni fegyverzetem. Nem maradok ott rajta sokáig, hanem leugrok róla, és a másikra vetem magam, hogy ne legyek könnyű célpont nekik. Ha közéjük megyek, akkor talán egymást is leszedik.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Az Astoria utcái - Page 9 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Árny Hétf. 01 Ápr. 2013, 07:46

Valami hasonló történik mint amitől tartottam, oké eléggé egyértelmű volt hogy az a rúna nem csak dísznek van ott, de valakinek, vagy valakiknek az elhamarkodott lépésének köszönhetően lényegében az egész csapat lesérül, néhányan nem is akárhogy. Szerencsére nekem volt annyi sütnivalóm, hogy nem rohantam előre, mert jómagam valamilyen szinten tanulok az elkövetett hibákból és nem akarom, hogy egy rossz lépésem miatt megismétlődjön a korábbi eset, de sajnálatos módon még így is, a páncélomon át is megégek, viszont ez még bőven a tűrhető határon belül van, még ha apró nyomot is hagy, nem érzem súlyosnak, nem is lehet az és ez az egész nem elég ahhoz, hogy egyáltalán megrezzenjek tőle, azok után amik voltak... Nem, ez bőven kevés. Természetesen érkezik valamiféle fogadóbizottság, ámbár nem igazán tudom, hogy miféle lények is lehetnek ezek, úgy értem egyrészt tiszta, mert jelenleg démonokról van szó, de lényegében hasonlókat még nem láttam, ettől függetlenül, mivel ezek vannak itt és nem másfélék, egyértelműen erősek lehetnek, az nem biztos, hogy ellenállóak is, de erősek mindenképpen, kizártnak tartom ennek az ellenkezőjét, igaz ettől függetlenül ugyan az a véleményem ezekről is, mint az összes többiről ezelőtt, undorítóak.... De ezek legalább csak kődarabok és nem polipok, vagy madarak. Mindenesetre is megindulok óvatosan az egyik irányba, amíg nem rám figyelnek, hogy megpróbálhassam oldalba támadni őket és ugyan olyan lendülettel kitérni egy esetleges támadás elől... Vagy hát legalább is gyorsan hátrálni ha kell mivel valószínűleg nem örülnék ha visszakézből kapnék egyet, vagy ha egyéb módon megsebesítenének. Ha képes vagyok őket megsebezni akkor továbbra is megpróbálok harcban segédkezni, ha nem... Akkor pedig majd át kell néznem a termet, hátha találhatok valami megoldást a pajzs problémára, mert nem hiszem hogy magától csak úgy eltüntetné a férgese.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Hétf. 01 Ápr. 2013, 13:53

Amikor végre valahára behatolunk az épületbe elég undorító látvány fogad. A falat valami nyálkás anyag fedi be, tele csápokkal. Jobb ha nem nyúlunk hozzá, szerencsére ezzel mindenki így van. Folyamatosan haladunk egyre mélyebbre az épület alatt, amíg végül elérjük a célt. Egy hatalmas terem közepén egy lángoló alak ül. Ő lesz az, akit keresünk. Az első gondolatom az, hogy rögtön nekirontok, de nem visz a lábam. Félek, még így is. Vannak akik óvatosan megkerülik, de én még várok. Ekkor ereszt meg valaki egy lövést. A lövedék a démonhoz közeledve felrobban, és a robbanás ereje még engem is hátralök, pedig elég távol állok. A fülem cseng, testemet pedig enyhébb égési sebek borítják, a bundám védelme ellenére. És úgy néz ki, hogy én még viszonylag jól jártam! Gyorsan feltápászkodom, és közben összeszedem a botomat is. Amikor felnézek, rögtön új ellenfeleket pillantok meg. Nagydarab, zömök kőszörnyek, amik a szemükből lőtt sugárral támadják több társunkat. Riez bombákat dob feléjük, majd ha azok felrobbantak, és nem váltottak ki olyan hatást, mint az előző lövedék, és a szörnyeket sem terítették le, akkor én is akcióba lépek. Nem akarom összetörni sem magamat, sem a botomat, így nem ütéssel próbálkozom, hanem ha találok még olyan lényt, amelyiknek nincs a nyakában senki, hátulról felé rohanok. Ha odaérek, a karja alatt átbújva megpróbálom megragadni azt, és lendülettel is megtámogatva, minden erőmmel megpróbálom lerántani a szörnyet a földre, ügyelve persze arra is, hogy ne essen rám.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 01 Ápr. 2013, 21:03

Egy pillanatra kiesek az egyensúlyomból, csak lebegek a térben és majd eljutok a megvilágosodásig mikor a fájdalom visszaránt a valóságban. Látom a tápászkodó alakokat körülöttem és az a megveszekedett hülyét aki az előbbi lövés után tárat cserél a bazi mordályban. Beindul a túlélési önző ösztön. Egy gondolattal tarthatatlanná nehezítem a puskáját, becsúszok a lábához, hogy kirúgjam. Elkapjam a fegyverét egy pihe súlyával. A következő gondolat a repülő bombákat kapja el egy csoportba a legtávolabbi kőlény felé repítve tovább azt. Kioldom a tárat a puskából, fordulás közben leütöm vele a tulaját, kioldom belőle az utolsó golyót ártalmatlanul. Mind ezt a maximum sebességemen. Következő mozdulattal a bejárat helye felé ugrok. Danny gólemjét megpróbálom megkönnyíteni annyi ideig, hogy kibillentse az egyensúlyából utána vissza adom a súlya többszörösét, a farkasemberét pedig a lehető legjobban megpróbálom elnehezíteni, miközben a falon guggolva összehúzom magam, hogy a lehető legkevesebb területet érje rajtam a robbanás. Remélek! Nincs időm gondolkozni a zsúfolt beosztás miatt, főleg hogy a végén épp összecsinálom magam.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Amazon Kedd 02 Ápr. 2013, 01:38

A hang nagyon éles és hangos, már-már azt hiszem, hogy megsüketülök tőle, és a kezemet erősen rátapasztom a fülemre, hogy valamelyest csillapítsam az elviselhetetlen, "fülbe mászó" fájdalmat.
Az egyetlen jó dolog az, hogy talpon tudok maradni a rajtunk végigsöprő lökéshullám alatt, és nem terülök el úgy, ahogy a bumm-hoz közelebb lévőkkel történik.
De ennél, ezt követően komolyabb dolog is következik. A robbanás hője perzselően hat a bőrömre, csíp, vagy mar. Igazából nem tudom megállapítani, hogy pontosan milyen, mert még Amazonként nem éltem át ilyet, hogy valaminek sikerült volna ártania nekem ilyen mértékben.
Ha csak ennyi volna! A lövedék szétrobbanó darabkái nem pattannak le rólam, hanem... megsebeznek. Rémesen fáj, ahogy felhasítják a bőrömet, és néhány belém áll. Karommal az arcomat igyekszem fedezni, de a homlokomat így is éri sérülés. A sebből kiserken zöld vérem, és lecsurog az orromon, rá az ajkaimra. Lenyalom, és ahogy megérzem az ízét, a gyilkos vágy fokozódik bennem. Pedig én nem is vagyok állati, ahogy sokan közülünk. Azok majd megőrülnek a vértől, amint láttam, de én eddig nem. Most viszont elérhetett egy olyan szintet ez a vágyfokozó varázslat vagy micsoda, hogy lassan én is bekattanok a vértől, még a sajátomtól is.
- Ki volt az az eszement barom, aki ezt csinálta?! - kérdem, pedig egyáltalán nem volna okom ezt mondani, hiszen nem tudhatta egyikünk sem, hogy ez lesz, ha ráereszt egy töltetet. Mégis, végre valaki okot adott rá, hogy kilapítsam.
Már el is indulnék a fickó felé, mikor előbukkannak azok a szörnyek. Biztos azért vannak itt, hogy a démonuruk nyugalmát biztosítsák.
- Örülj, hogy van kit most helyetted elintéznem! - mondom felemelt hangon annak, aki ez előbb ránk szabadított egy kisebb poklot, és kiérződik belőle az, hogy már ölni szeretnék.
Attól még, hogy a regenerációm és a sebezhetetlenségem cserben hagyott, az erőm megmaradt! Legalábbis én úgy érzem. Elrugaszkodom a földről, kihasználva a helyiség magasságát olyan magasra, amennyire csak lehet, ezzel is próbálva elkerülni, hogy lelőhessenek különös szemeikkel, és ha jól céloztam, közéjük, vagy az egyikükön landolok. Mindjárt kideríthetjük, milyen kemény a koponyájuk.
- Kaviccsá őröllek titeket!
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Ápr. 2013, 10:53

Következő körváltás: 2013. április 5. (péntek)

~ A toronynál ~
Résztvevők: Maximillian Evans / Axe, Danny Long, Natalie Pezzini, Makarov Vlagyimir Riez / Bishop, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Laura Sylen, Ulysses J. Forge / Aegis, Scott Singer, Simon Tamás / Tank008, William Gunner / Fene, George Ethan / Árny, James Runnel és Jennifer Crowce / Amazon

Tank ennyire nem tudott gyorsan dolgozni a fájdalomtól, a lények már jócskán a többiekre lőttek mire neki sikerült a fegyverben a tárat kicserélni, ám ekkor olyan nehéz lesz a fegyvere, hogy nem tudja megtartani és valaki kisodorta a lábát, majd a puskagolyók a földre kerültek a tárból.
Bishopnak sikerül a lények oldalába kerülnie és eldobnia a bombákat, amik végül a levegőbe emelkedtek és a hátul levő lény felé szálltak. Axe-nak több mindenre nem volt ideje, révén mindenki egyszerre cselekedett vele.
Aegis is sikeresen túljut azon, hogy ne lője le Tankot, és inkább a teremre fordítja a figyelmét, hogy azt nézze meg. Ugyanazt látta ATHENA is, mint nem sokkal korábban Bishop a szemeivel. A falakban ott, amerre a pentagramnak a csúcsai mutattak valami furcsa volt. Valakik voltak a falban, határozottan emberi alakja volt valaminek ott, befalazva, az MI érzékelte, hogy ezekből valami forróság ágazik ki több irányba és ezek végül a földre érnek le és egészen elkúsznak a pentagramma csúcsáig. Valamilyen megnövekedett energiacsúcs is volt, ahogyan ezek összeértek, de annak a forrását, sem fajtáját nem tudta az MI meghatározni. A harcok miatt egyelőre nem fért oda egyikhez sem, túl közel mentek a csatározások ehhez.
Laura megpróbált felkelni helyéről, ami a súlyos sebek miatt nem igen akart összejönni, az égett sebek iszonyatos fájdalommal jártak és több helyen felszakadt az égett bőre és a vér kezdett csorogni belőle az egész testfelületén. Csak félregurulni tudott, félreugrani esélytelen volt, emiatt támadni sem nagyon tudott, ha a felállással gondok voltak, hát mi lett volna a futással. És egy újabb lény vette őt célba, majd a lövés szerencsére elkerülte őt és az ellenfele holtan dőlt el, fejetlenül.
Hála annak, hogy a lények Laura-val és Natalie-val voltak elfoglalva így Fene tökéletesen fel tudott mászni az egyik fejére. Azt érezte egyből abból, hogy próbálta a lény fejét a másikra fordítani, hogy igencsak erős volt a lény, valahol egy kategóriában mozgott vele, így nehezen tudta csak a fejet egy másikra fordítani, ami éppen Laura-t támadta és az ellenfele támadott is fejre. A találat sikeres volt és Laura ellenfele lerobbant fejjel került a földre.
Natalie már nem volt ilyen szerencsés, ő is próbált felkelni, hasonló eredménnyel, mint ahogyan a másik lány is tette, de neki sem sikerült és csak újabb sebeket kapott. De ő nem próbált meg kitérni a lövések útjából, így egy mellkason találta, amitől harmadfokú égési sebeket kapott oda és Natalie elterült a földön, a légzés így is nehéz volt, nem pedig úgy, hogy mozogni is próbált volna, majd a lány végül eszméletét vesztette a fájdalomtól és a sebektől.
Árnynak sikerül megérkeznie az egyik lényhez, amelyik éppen Natalie-t támadta volna, az oldalába vág a mágikus pengével, mire a lény összerándul a fájdalmában, mert sikerült megsebezni, végül visszakézből csapott karral a férfi felé, de az ezt elkerülte egy kitéréssel, de ennek hála a lény immáron vele szemben áll.
Danny megérkezik a harmadik lényhez és noha nehezen megy, mivel a lény nehéz és masszív és sokkalta erősebb, mint ő, de egy ügyes akrobatikus mozdulattal sikerült azt a földre rántania.
Bishop bombái ebben a pillanatban robbantak fel az utolsó lénynél, de abban semmilyen kárt nem okoztak. És ehhez a lényhez érkezett meg Amazon, mivel már csak ez volt egyedül, sikerült pontosan a lényre érkeznie, a lény talpon maradt, és ahogyan ezt megtette a lány, a lény megragadta a lábát és ledöntötte a földre, aminek hála a hulk a földre csapódott, az megrepedt alatta, neki ugyan nem lett sérülése, meg sem érezte, de nem volt kellemes így landolni. A lény pedig egyből a mellkasa felé lőtt a sugárral, amíg még a földön volt Amazon.

Az Astoria utcái - Page 9 00120

~ Utcákon ~
Résztvevők: Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Stephanie Miller

- Még soha sem láttam ilyen lényt korábban – mondta a nő. – Sem pedig Thorhalla… van rádiója? Ha igen, a SHIELD frekvencián próbálja elérni Valkűrt… ő már megküzdött egy másik világban, ahonnan érkezett. A frekvencia a következő – itt mondta a megfelelő sávot. – Amíg nem kap választ, addig is próbáljuk meg a társától távol tartani a lényt és elvinni innen.
A hatalmas sárkány közben teljes testtel kiért a széles útra, ahol a harc is volt és még csak most fordított a fejét Victorra és Steph-re.
Albert tovább folytatta a küzdelmét Ragnarral, a két penge összetalálkozott, majd a férfi egy veszélyes manővert próbált meg, a csuklómozdulat remek volt, de úgy tűnt, hogy a másik is remek fegyverforgató, mert ahogyan a kard felfelé csapott a sárkány hátrébb rántotta a fejét és így csak részben sikerült megvágni, igaz erősen kezdett folyni belőle a vér, de a nem fröcskölt és nem érte el a légcsövet sem. A sárkány közben visszarántotta a fegyverét és Albert a saját vágásának pillanatában éles fájdalmat érzett, ahogyan ellenfelének kardja az oldalába mélyedt, szerencsére nem túl mélyen ahhoz, hogy szervet sértsen, de azért fájdalmas volt és ez is erősen vérzett.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Astoria utcái - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Tank008 Kedd 02 Ápr. 2013, 13:31

A tárat kicserélve a fegyveremet kibiztosítva éreztem, hogy kicsit még lassabban mennek a dolgok a kis fülzúgás pici kis szédelgés miatt de már egészen kezdtem utána helyre rázódni. A kollégák össze vissza engem kezdenek hibáztatni sőt még fegyvert is fognak rám a kis bádog doboz plazma ágyújával megcéloz engem. Míg a kis zöld állat lény szétakarna lapítani.
~ Ezek ennyire hülyék, hogy harc közben velem foglalkoznak ?! Mikor nem is szándékosan lövök a csapattársaimra vagy csak ez még a vér hatása.
A bádog ember célzására szinte már azonnal akartam magam álcázni.
~Nem lenne jó ha most egymás ellen harcolnánk és annak meg végkép semmi ha telibe lövetném magam majd vissza lőnék rá.
Nem foglalkozva a többiek hülyeségével próbáltam csinálni a munkámat és fedezni a társakat mikor épp elkezdtem volna az egyik sziklát célozni, hogy ne lője le a társunkat a fegyverem egyszerre csak piszok nehéz lett és szinte azonnal elejtettem. Erre valaki mint egy piros lapra hajtó foci játékos egy becsúszással kirúgja a lábamat. Reflexből mikor földre érek már teljesen láthatatlanná tettem magam és elkezdtem kigurulni Bishop felé. Nem kellett csak egy két fordulat utána feltápászkodtam földről és körülnézve láttam ,hogy a társam rúgta ki lábamat.
~ Előveszem a coltot és fejbe lövöm! Úgy se tud vele mit kezdeni se a golyót se semmit nem látna többet.
Látom miként a bombákkal volt elfoglalva miután kiürítette a fegyveremből a tárat.
~ Ha értene a bármennyire is fegyverekhez láthatná, hogy töltények nem robbanók de nem egy igazi kis felfuvalkodott gyereknek kell magán akcióba kezdeni.
A földre zuhanás legalább meghozta a koncentrációmat és elkezdtem szemügyre venni a körülöttünk lévő tárgyakat és helyzetet miként látom a többi társamat harcolni ezekkel a kőszerű lényekkel illetve látom, hogy a többi kolléga a földön elég rossz helyzetben van.
Egyikük a földön maradt egy lövés után és látszólag el is vesztette az eszméletét.
Elővettem a coltot, kibiztosítottam majd elkezdtem figyelni a helyzetet nehogy valamelyik kőlény újra tudjon tüzelni a fekvő társaimra ha úgy látom tudok tisztán az egyik kőlényre lőni anélkül, hogy egyik társamat találnám el lövök is.
~ Eközben csak reméltem gondolatban, hogy a kolléga akinél a fegyverem van szépen ott hagyja nem töri ketté maximum a földre ejti ellenkező esetben tényleg lelövöm anélkül, hogy engem a fegyveremet vagy a kimenő töltényt látná.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Laura Slyen Kedd 02 Ápr. 2013, 16:59

Amikor megpróbálkoztam a feltápászkodással, a testembe újra bele nyílalt a fájdalom.
~ Ez így nem megy. Ha nem megy előre, akkor menjünk oldalra!
Futott át agyamon a gondolatmenet és a testem azonnal teljesítette azt. Összeszorítottam a fogaimat és oldalra gurultam a fénycsapás elől. Szerencsém volt, hogy nem talált el, de a sérüléseim terén már nem voltam ennyire szerencsés. Éreztem, hogy több helyen súlyosabb sérülést szenvedtem, éreztem, hogy a vér folyik ki a testemből és egy csíkban jelzi, hogy merre is gurultam el.
Éreztem, hogy a fájdalom a tűrőképességem határaimat mardossa, de én gurultam, el akartam jutni legalább a csapatig, hogy ha mást nem is, de enyhe biztonságot kaphassak.
Ha sikerült eljutni a csapatig, akkor megnyugszom kissé és visszanézek a támadóinkra, így láthatom, hogy az egyik fej nélkül fekszik a földön.
Ha megálltam igyekszem a kezem a súlyosabb sebeimre szorítani, hogy legalább a vérzést csökkenthessem.

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Astoria utcái - Page 9 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Astoria utcái - Page 9 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Astoria utcái - Page 9 Mudch0 Az Astoria utcái - Page 9 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Astoria utcái - Page 9 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Astoria utcái - Page 9 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Bishop Kedd 02 Ápr. 2013, 20:34

Bevetem a bombákat, nem a fizika törvényei szerint repülnek, hanem rajként manőverezve egy szörnyet vesznek célba, felrobbannak egymás után, rögtön tudom kinek kell ezt köszönnöm, biccentek Evans ügynök felé. Szinte biztosra vettem, hogy a szikla szörny darabokra hullik, de nem történt semmi, szó szerint semmi.
~ Hightech robbanószer nem üti át őket. Nem lesz jó, akkor hiába próbálkozunk hagyományos fegyverekkel, teljesen felesleges.
Körbenézek és felmérem a terepet, két sérült macska fekszik a körben, a többi állatias mutáns és a női Hulk, valamint az egyik mágus máris nekiestek a lényeknek, elég szép eredményeket elérve. Aztán ismét a pentagramra tekintek, ahogy a befalazott alakokból valami egészen a csúcsokig ér.
~ Energia? Energia forrás lenne? Nem hiszem. De mégis, ezek démonok... persze!
Gyorsan a komhoz nyúlok, kell a hangosítás, hogy mindenki hallja a hangom a csata hevében, elkezdem ismét kiadni az utasításokat.
- Evans ügynök repítse ki onnan a sérülteket, gyorsan, mással még ne foglalkozzon. Ulysses ügynök fedezze Evanst amíg ment, utána a többieket, azokat akik a lényekkel harcolnak, ha a fegyverei hatástalanok majd nekem segítsen. A többiek tartsák a vonalat, eddig jól csinálják. A lövész jön velem fedezni, feleslegesen ne lövöldözzön a szörnyekre. A mágikus jel sarkainál élőlények vannak befalazva ismétlem valakik be vannak oda falazva, megpróbálom őket kiszabadítani.
Remélem érthető és mindenki veszi, nem baj ha azok nem értik akik éppen harcolnak, nekik úgysincs más dolguk. Ha ez megvan gyorsan a fal egyik pontjához rohanok, ahol látom hogy előlény van a fal mögött. A démonoktól lehető legtávolabb eső ilyen pontot célzom meg. Megkopogtatom a falat, megpróbálom megállapítani milyen vastag, annak függvényében egy vagy két kis bombát rakok a fal tövébe, még az erősséget is megválasztom nehogy megsebezzem a befalazott személyt. Távolabb helyezkedem és robbantok, remélve a legjobbakat.
~ Adja az ég, hogy ne démonok legyenek ott is. Inkább ártatlan civilekkel kínlódok.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Svarog Szer. 03 Ápr. 2013, 08:41

Svarog kinyítja a szemét, felméri a környezetét.
A társai különös, sziklára emlékeztető élőlényekkel vívnak vérre menő csatát. A testébe ekkor hasít bele a fájdalom. Végignéz magán, látja hogy tele van égési sérülésekkel. Dormmamu érte a felelős?
Nem, valamelyik barom, aki rálőtt a fődémon védőpajzsára...
Svarog úgy döntött, hogy nem alussza át a csatát, hanem csatlakozik hozzá. Lassan feltápászkodik. Próbál óvatosan, a fájdalom és a sérülések miatt. Látja, hogy a kőszörnyeket bizony nem sebzik még a hightech robbanóanyagok se.
Pislog egyet, látja, hogy a Hulk női verziójára emlékeztető lényt hirtelen az egyik sziklabestia a földhöz csapta.
Svarog kihasználta a pillanatot, míg nem törődnek vele. A lényre kezdett koncentrálni. A célja az volt, hogy pirokinézissel felhevítse, belülről. Ezt a képeségét már régen gyakorolta.
Reméli, hogy a bestiát talán sikerül megolvasztani, vagy legalább is elvonni a nőről a figyelmét.
~ Induljon hát a kísérletezés.~
Próbált úgy a háttérbe húzódni ahogy csak lehetett, hogy ne vegyék észre.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Árny Csüt. 04 Ápr. 2013, 03:39

Be kell látnom, hogy egy kicsit meglep annak a ténye, hogy képes vagyok megsebezni a szörnyeteget, bár számíthattam volna rá, hiszen ezek a lények maguk is mágikusak, így valószínűleg, ugyan úgy mint bárminek ami mágikus, ugyan úgy az ilyen típusú fegyverek a gyengéik... Habár tény és való, hogy ellenállással ettől függetlenül rendelkezhetnének, legalább is így látom, de örülök hogy nincs ilyesmi, így pedig máris sokkalta derűsebb a helyzet, ahhoz képest hogy éppen Dormammu "testőrségébvel" harcolunk az ő közvetlen közelében, igaz láthatólag nem csinál semmit... Láthatólag, ez a kulcsszó. Mindenesetre is a sikeres támadásommal, magamra vonom a behemót figyelmét, ami pedig talán egy picit fontosabb, megüti a fülemet egy mondat, miszerint a falban befalazott egyének vannak... Engem ez nem igazán érdekel, vagyis érdekelne, ha lenne időm átvizsgálni és démoni mágiára alapozva megsaccolni, hogy valószínűleg miért vannak ott... Azért eléggé sejthető így is, de bármi is történjen...
- Akármit is csinálsz, ne onts vért! - Válaszolom annak a bizonyosnak ordítva ( Bishopnak ), mivel nem kéne, hogy akár véletlenül is valami apróbb véráldozatban, vagy rituáléban segédkezzen, igaz a legtöbb ilyen bonyolult és idő kell, de mégsem mindhez és inkább ne kockáztassunk. Mindenesetre is ennél több időt, tehát lényegében pár bőven kiterjesztett másodpercet nem szánok rá, inkább vizsgálom át az ellenfelemet amíg tudom, mivel már láttam, hogy képesek valamiféle sugarat lőni valószínűleg nem tanácsos sokáig egy helyben állni... És hogy eléggé ostobák, próbálok valamilyen szinten erre alapozni, meg egy kicsit arra a reményre, hogy a termetének köszönhetően tohonya, lassú. Megpróbálok egy szimpla csellel, tulajdonképpen egyetlen hirtelen irányváltással rávenni arra, hogy rossz irányba támadjon és mögé kerülhessek, onnan pedig valamely térdét... Vagy ha nem rendelkezik pont ilyesminek megfelelő ponttal, akkor nagyjából ahol a térde lehetne, ott felsérteni a közelebb eső lábát. Igazából még ez az a része, ami nem annyira necces... Az a probléma, hogy a legegyszerűbb módja egy élőlény elpusztításának, ha szétroncsoljuk az agyát, így lényegében, ha sikerül térdre kényszeríteni, megpróbálok, bármennyire is hangzik ez őrültségnek, megpróbálok felmászni a hátára és belevágni a kardomat a fejébe... Szabad akaratomból kreatívabban és több beleadással próbálkozok démonirtással mint szellemlovasként tettem, ennyit Mephisto fenyegetéséről!

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Csüt. 04 Ápr. 2013, 19:23

Nem egyszerű, de végül csak sikerül lerántanom a földre ezt a kőszörnyet. Na de most hogyan tovább? Mielőtt megindultam volna, láttam, hogy a bombák semmit sem érnek ezek ellen, így már végképp biztos, hogy rosszul járnék, ha szét akarnám verni. Felnézve látom, hogy a farkas mit csinál, és ez meg is adja az ötletet. A földön hasaló lény hátára ugrom, és próbálom leszorítani addig, amíg a farkas ide nem fordítja annak a fejét, amelyiknek a nyakában van. Ha ez megtörténik, addig várok, amíg az el nem kezd lőni, majd megpróbálok gyorsan elugrani, hogy a fekvő szörnyet találja el helyettem. A képességemnek hála ez elvileg nem okozhat gondot. Ha az erőm nem elég ahhoz, hogy lenntartsam, akkor megkapaszkodom, és a farkas módszeréhez hasonlóan próbálom irányítani a tekintetét. Ha célbaveszi az enyémet, akkor ugyanúgy leugrom az utolsó pillanatban, mint akkor tenném, ha lent van a földön. Ha azonban nem az én szörnyem a célpont, akkor egy szabad lényt támadok vele, feltéve persze, hogy sikerül úgy forgatnom a fejét, és lő is, amikor kell.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 04 Ápr. 2013, 22:52

Az adrenalin az egekben, és így az egész helyzet olyan komikus, filmszerű, hogy nem állom meg Riez ügynök felszólítására a felnevetést.
~ Még hogy fedezni...~
A két távoli hölgy gravitációs vonzását rákapcsolom a páncéloséra, hogy az erő közepes sebességen átlebegtesse őket a zónán. Sajnos ennél biztosabban nem tudom őket menteni, maximum ha én mennék be értük. Mivel az sem biztos ezeket a szerencsétleneket a gravitációra hagyom és én elrugaszkodok a csatatér felé. Szerencse más idióta eddig nem kezdett el válogatás nélkül sorozni mindent. Megpróbálom a fent kapott gyorsaságot használni és lerohanni az egyik kavicsot.
Szépen nekifutok a dolognak, majd az eddig nagyon szépen bevált módszert bevetni, kicsit kevesebb cél maradt de ha találok sértetlent mikor még oda érek az lesz a cél, másodlagos pedig a farkas kődémonjának a lába. Jó pár méterrel az enyém előtt próbálok elrugaszkodni ha megvan a sebességem, egy gondolattal megkönnyítem a testét amennyire lehet. Mivel lehet, hogy szerves maximum lebegtetésig és a landolás előtti pillanatban lendületből rántom irányba a fejét.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Aegis Pént. 05 Ápr. 2013, 00:12

A.T.H.E.N.A. határozottan talált valamit, amit meg is jelenített a páncél holografikus H.U.D.-ján. A halakban humanoid alakokat talált amelyekből hő áramlott a pentagramma izé felé.
~ Ha jól tévedek akkor azokból az emberekből vagy mikből kap energiát a fő sz@rházi pajzsa vagy a kapu mint valami generátorokból, tehát ha kiiktatjuk őket azzal biztosan okozunk némi fennakadást a rendszerben.~ következteti ki magában amit a logikája diktál neki de a falig már nem tud eljutni hogy letesztelje az elméletét. A harc egyelőre túl hevesen folyt, hogy elérhesse bármelyik befalazott alakot és Bishop utasítása is megakasztotta. A sebesültekkel eddig nem igen foglalkozott nem is igen vette észre őket, a véreső hatásától csak a harcra koncentrált és arra hogy minél előbb kiiktassa a fődémont.
-Vettem!- szól bele a rádióba és elindul a sebesültek és Evans felé hogy segíteni tudjon nekik, ha közben valamelyik kőszörny rá, Evans-ra vagy a sebesültekre akarna támadni mind, mindkét tenyerén lévő fegyverrel tüzet nyit a lény fejére és felsőtestére remélve hogy így komoly kárt tehet bennük vagy ha nem is sérülnek meg van rá esély, hogy a taszítósugarak ereje ledönti őket a lábukról. Ha Axe terve sikerül és Aegis felé kezd lebegni a két sebesült (ha nem akkor ő megy értük) akkor visszavonul velük a lehető legmesszebb a harcoktól. Ezután ha biztonságosnak ítéli vagy a két magatehetetlent sikerül valahol viszonylag biztonságos helyen lerakni őket akkor megy segíteni Bishop-nak.

_________________
Az Astoria utcái - Page 9 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Thorhalla Pént. 05 Ápr. 2013, 08:41

Következő körváltás: 2013. április 8. (hétfő)

~ A toronynál ~
Résztvevők: Maximillian Evans / Axe, Danny Long, Natalie Pezzini, Makarov Vlagyimir Riez / Bishop, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Laura Sylen, Ulysses J. Forge / Aegis, Scott Singer, Simon Tamás / Tank008, William Gunner / Fene, George Ethan / Árny, James Runnel és Jennifer Crowce / Amazon

Fenét lerázta a lény, aminek a hátán volt eddig és a földre került ezek után.
A földre kerülés után Tank azonnal láthatatlanná válik és Bishop mellé gurul, ő pontosan látja mindezt, mert a hőt még mindig látja a szemeivel. Tanknak volt ellenfele akire tudott lőni, de a colt lövései még csak meg sem karcolták a furcsa lényeket.
Laura ahelyett, hogy lassan és nyugodtan próbált volna meg felállni nekiállt gurulni, úgy huszonöt métert, az ötödik környékén a fájdalomtól elvesztette az eszméletét.
Bishop kiadta a parancsot és most már annak hála, hogy az egyik lény a földre került és egynek vége volt könnyebben lehetett a falhoz jutni.
Axe felemelte a képességével a két eszméletlen hölgyet és kilebegtette őket a terem azon végébe, ahol a többség volt Aegisnek fedeznie sem kellett nagyon mindezt, így elindult, hogy segítsen a felettesének. Bishoppal egyszerre megérkezett a falhoz és elhelyezték a bombákat, amik hamarosan robbantak is a falból pedig egy mostanra teljesen összeaszalódott szárnyas női test zuhant ki onnan a két férfi lábaihoz. Axe elindult az esztelen felé és próbálta még azt is megkönnyíteni, de nem sikerült, egyszerűen nem hatott rá mindez, ám amikor megérkezett volna a lábhoz…
Svarog nekiállt annak, hogy belülről hevítse fel a lényt, amelyik Amazonnál volt, de láthatóan semmit sem használt ez.
Árnynak a csel közben rá kellett jönnie, hogy a lény mégsem annyira ostoba, mint aminek látszik, ugyan a cselt bevette és arra mozdult, amerre kellett és a férfi ekkor sikeresen térden vágta, amitől a lény féltérdre zuhant, de mivel a férfi még ott volt vele szemben az esztelen szeméből jövő lézersugár mellkason csapta a férfit,a minek hála a falig zuhant és azon nyekkent egyet. A páncél a becsapódástól ugyan megvédte, de a mellkasán újabb égési sebek keletkeztek. A lény pedig nem volt képes a megsebzett lábára felállni.
Danny látta, hogy Fene lezuhant a saját lényéről és a sajátja pedig kezdett felkelni, így a fiú maradt annál, hogy ezt hagyja és a megfelelő ellenfél felé fordítja azt. Az pedig Amazont támadt, a lény egy hatalmas ütéssel még inkább belepasszírozta a női hulkot a földbe és egy lézerrel is mellkason találta, Danny ugyan nem látta, de különösebb sérülést nem szenvedett a nő, de a saját lénye fejét arra fordította és Amazon ellenfele holtan zuhant rá a nőre.

Egy kisebb robbanás történt, amit mindenki hallott, abból az irányból, ahova Bishop és Aegis ment, erre az egyik lény, amelyikről Fene a földre zuhant mozdulatlanul terült el a földön egyik pillanatról a másikra, így Axe már csak a dőlő lénynek csapódott és rásegített a gyorsabb földet érésre.

Eszméletlen: Natalie Pezzini és Laura Sylen
A két talpon maradt lény: Árnnyal harcol egy a terem végében (Natalie volt ellenfele) és Danny lénye.

Az Astoria utcái - Page 9 00120

~ Utcákon ~
Résztvevők: Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Stephanie Miller

Ugyanaz.

Az Astoria utcái - Page 9 00120

Szerk: sráck, a mindless ones azaz a lények, amikkel harcoltok nem kőből vannak, vki ezt írta, aztán mindenki így hivatkozott rájuk. Nem kőből vannak, csak annak tűnik a bőrük, így ne legyen ebből félreértés, azért tettem ide megjegyzéseb Smile


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. 05 Ápr. 2013, 11:08-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Astoria utcái - Page 9 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Svarog Pént. 05 Ápr. 2013, 10:29

~ Na ez nem jött be ~ gondolja a sárkánymutáns. A kommjába ekkor hallatszik Bishop hangja, hogy tartsák a vonalat és ők kiiktakják az energiaforrásokat. Jó, Svarogon ne múljon. Köp egyet, látja hogy a többiek vele ellentétben durván ritkítják a dögöket. Svarognak ekkor mentő ötlete támadt.
Rákapcsolódik Horatio kommunikátorára, majd beleszól. Reméli, hogy a cimborája még él és tud reagálni az adásra. A dögök nem foglalkoznak vele, és ez így jó.
- Horatio, ha hallasz, akkor kellene egy kis segítség, vesd be azt a rohadt nagy varázserődet a dögök ellen - mondja, majd bontja a vonalat. Majd feltápászkodik, óvatosan, megropogtatja a nyakát és elindul a csődület felé.
Óvatosan lépked, majd egy tűzgolyót dob az egyik szikla lény felé és hátraugrik.
- ITT VAGYOK, RAGYOGOK!
Üvölti, közben megpróbál minél több kőszörnyet tűzgolyóval megszórni, és közben kitérni a szemükből kijövő sugarak elől. Megpróbálja elterelni a figyelmüket, remélve hogy túléli ezt.
~Ja hisz egyszer már meghaltam, és a villám kétszer nem csap ugyanarra a helyre.~
- GYERTEK CSAK! - kiáltja megint. Remélve, hogy ezzel időt nyer Bishopéknak a tervükhöz, és a többi ügynöknek az emberek kimentésére....
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Bishop Pént. 05 Ápr. 2013, 21:42

A harc zajlik tovább, a démonok kezdenek fogyni és ahogy még látom szemem sarkából, minden terv szerint megy. Remek, van időm biztonságos úton eljutni a kijelölt helyre, közben az egyik ügynök fedez így a védekezésre se kell figyelnem. Megvizsgálom a falat, kiválasztom a megfelelő bombát, elhelyezem és végrehajtom a robbantást. A fal belsejéből egy összeszáradt szárnyas test esik ki.
~ Démonok. Tudtam én. Őket használja a mocsok energia forrásként. Talán a pajzsához?
Azonnal jön a válasz, mikor az egyik démon egyszerűen összeesik, pedig nem kapott súlyos sebzést. Megvan. Már csak azt kell kideríteni, hogy melyik két alakot kell még 'kiszabadítani' onnan. Azonnal felmérem a helyzetet, a vibrálás, lüktetés gyorsaságából, erejéből egyáltalán annak jelenlétéből akarom kitalálni, melyik befalazott kapcsolódhat még a harcban lévő lényekhez. Ha ezt nem sikerül megtennem szépen sorban haladok. Kiválasztom a megfelelő robbanószert és újra végrehajtom a műveletet.
- Ulysses ügynök ha tud azonnal segítsen, kezdje meg a befalazottak kiszabadítását. Dragunov ügynök, ha továbbra is sikertelen a harc csatlakozzon.
Ezzel folytatom tovább. Néha azért ránézek a konkrét csatatérre is, hátha ott rosszul alakulnak a dolgok. Valamint most már Dormammut is szemmel tartom, nem hiszem hogy tetszene neki amit csinálunk.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Pént. 05 Ápr. 2013, 23:48

Horatio Millvier halad lefelé a lépcsőn. Folyamatosan a mágiára összpontosított, és amikor leért a többiekkel abba a helyiségben, amelyikben Dormammu a pajzsa mögött meditált, akkor keserű és aggodalmas gondolatai támadtak. Aggódott és félt. Tudta, hogy nem lesz könnyű harc. Amikor a lövés hatása elérte tudta, hogy Dormammu ellen így nem fogják túlélni. Még a kemény acélbőr sem védte meg és ez nagyon zavarta. A sebek bár nem voltak vészesek tudta, hogy ha nincs rajta a páncélbőr, akkor komoly gondjai lennének mint nem egy társának.
- A fenébe - morogta.
Dormammu teljes mozdulatlansága egyre idegesítőbb volt. Horatio aggódott, hogy valami nagy pusztításra készül. A lények megjelenésére egy pillanatra elkerekedtek a szemei. A csata megkezdődött, és Horatio is lassan ugyan de beszállt a buliba. Figyelt először, hogy miképp is reagálnak a lényeg. Hamar megtudta, hogy lőni felesleges. Lehúzta páncélját, majd kezeiben kézilabda méretű tűzlabdákat hozott létre, és figyelve, hogy biztosan ne kerüljön a tűzvonalba Dormammu és pajzsa elkezdte dobálni a lényeket.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Az Astoria utcái - Page 9 250sc9gAz Astoria utcái - Page 9 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Árny Szomb. 06 Ápr. 2013, 07:23

A tervnek, természetesen csak egy része jött össze, valószínűleg jobban bevált volna, ha a térde után egyből a fejére mentem volna, de ezt majd a legközelebbi hasonló alkalomnál próbálom meg, itt végeredményképpen én repültem egy hatalmasat, aminek a becsapódás része volt talán a legkellemesebb, bár még annak is adok hangot, ahogyan a levegő hirtelen kiszorul a tüdőmből. Az égési sérülés mindenképpen kellemetlenebb, de lényegében figyelembe se veszem, csak nyugodtan felállok és megroppantom a nyakamat, ennél éltem már át nagyobb fájdalmat, nem hiszem, hogy lesz már olyan fájdalom számomra ezen a földön, ami azt valaha is képes lesz felülmúlni, tehát lényegében ebből az egész szellemlovas dologból, ha mást nem is tanultam, de a fájdalomküszöböm tényszerűen az egekbe szökött, bár eddig sem volt alacsonyan, de azután a mentális és fizikai fájdalom után... Égési sérülés a mellkason... Ugyan ne vicceljünk, egy, az oldalamban megforgatott kés sem érne fel azzal a felemésztő fájdalommal. Mindenesetre is valószínűleg nem tudnék közel jutni a démonhoz, hiszen mozdulatlanná tettem, vagy legalább is helyhez kötöttem, valószínűleg ugyan olyan sugárral próbálna távol tartani magától, mint amilyennel idáig eltaszított, így pedig egyetlen módját látom a közeljutásnak, habár ezt nem szerettem volna egyenlőre eljátszani. Beállok olyan pozícióba, mint aki mindjárt leszúr valamit, majd pedig...
- Portusz. - Megpróbálok a lény felé teleportálni egy kicsivel, hogy rá zuhanva szúrhassam bele a pengét a koponyájába. Lényegében ha ez sikerül akkor a lénynek annyi és egyedül én csináltam ki, pedig tőlem megvontak bármiféle kegyet. Tehát ha sikerül... Lényegében azt bizonyítom, főleg magamnak, hogy valóban nincs szükségem semmiféle isteni, vagy alvilági kötődésre, erőre, legalább is nem mástól.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Tank008 Szomb. 06 Ápr. 2013, 19:53

A colt hatástalanságát láván tárat cserélek majd a közben két lépest teszek a fegyveremhez, elteszem a coltot közben oldalra nézem a helyzetet ahogy Bishopék a fallal vannak elfoglalva a többiek pedig a lézer szemű lényekkel mátrixolnak/ harcolnak. A földre térdre ereszkedve felveszem a tárat amit Axe kidobott majd a töltényt is amit szintén kiejtett a fegyverből vissza teszem azt a tárba majd majd mikor megfogom a fegyvert az is láthatatlanná válik. Vissza helyezem a tárat majd felcsapom a fegyvert a hátamra miközben ismét felállok érzem a sérüléseket amiket elszenvedtem bár szerencsére nem voltak súlyosak ezek után a sérültekre tekintettem akik a falnál voltak sajnos nem volt nálam kötszer sem semmi egyéb amivel eltudtam volna őket látni hiába tanítottak alap ellátást a katonaságnál. így Bishop utasítását követve megálltam Bishopéktól jó pár méterre és őket fedeztem nehogy valami ami rájuk akar támadni ne lássák vagy ha valami durva jön ki a fal mögül abba legyen aki beleereszt pár töltényt a coltot ismét a kezembe vettem bár ha egy lézer szemű lény kezdene erre felé közeledni semmire nem mennék vele így arra az m95 el lőnék rá a célzásom pontosságának növelésének érdekében ismét féltérdre váltottam majd, hogy ne fárasszam a képességemet tovább az álcázást feloldottam amennyiben nem láttam semmiféle veszélyforrást. Majd a falnál lévő ügynökökhöz idéztem pár szót.
- Fogom a hátatokat csináljátok csak.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Fene Vas. 07 Ápr. 2013, 10:05

*A dög engedelmeskedik a fizikai manipulációnak. Igaz, minden izmát a végletekig meg kell hozzá feszítenie, de sikerül a másik felé fordítania, hogy aztán telibe kapja a társát. Valószínűleg ekkor jöhetett a felismerés, hogy nem kéne a lupinet tovább cipelnie, így le is vetette magáról. Ennyit a rodeóról, kár hogy senki nem kötött fogadásokat. Lelkiekben már felkészíti magát arra, hogy kiguruljon egy csapás elől, illetve felkészüljön a roston sült farkas szagra, mikor a hatalmas test dőlni kezd, amit Axe tovább nyomatékosít. Körbetekintve a termen, jelenleg csak két ellenfelet lát. Az egyikkel a lovas küzd, a másikat pedig a majmóca próbálja megszelídíteni, hasonló módon, mint ahogy jó maga is próbálkozott vele. Mivel látja, hogy Árny újabb támadásba lendül, így úgy ítéli meg, hogy a lovas jobban ura a helyzetének, ellenfele amúgy is, mintha sérültnek tűnne, így Danny ellenfelét veszi célba. Igyekszik szökkenésekkel csökkenteni a távolságot, majd ha a férfi nincs útban, akkor teljes erővel hátbaöklözi a lényt a vasöklével. Ha esetleg útban lenne Danny, akkor ezt a műveletet a lény hastájékával igyekszik végrehajtani.*
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Amazon Hétf. 08 Ápr. 2013, 03:31


Hogy lehettem ilyen béna? Kiterített egy ilyen ostoba szörnyeteg?
Dühös leszek, amiért nem voltam annyira előrelátó, hogy egy esetleges ellentámadásra gondoljak, és most a földre kerültem, plusz még kapok egy kis kóstolót a teremtmény erejéből is. Hogy fáj-e? Azt nem tagadom. De nincs semmi bajom igazából tőle.
Mikor rám dől holtan az ellenfelem, meglepődöm, hogy mitől is, de nem tétovázok, és igyekszem nem csekély fizikai erőmmel eltávolítani magamról a nem kívánatos túlsúlyt, eztán célba venni egy új elpusztítandó lényt.
Rémesen idegesít, hogy így elbaltáztam a belépőmet, és most szeretném helyrehozni. Oda fordulok a földről felkelést követően először, ahonnan az a lövés érkezett, ami kiterítette előző ellenfelem. Szóval egy másik szörnnyel lövették le az enyémet? Ötletes! De az még mindig áll, szóval afelé ugrok, elkerülve annak veszélyes tekintetét, és úgy, hogy a rajta lévő társamnak lehetőleg ne okozzak sebesülést, húzok be a szörny gyomrába – vagy oda, ahol a gyomornak kéne lennie, ha van.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Hétf. 08 Ápr. 2013, 09:38

Ohó, a bika megindult, ideje kapaszkodni! Nem tudom lenntartani a lényt, így hát nincs más választásom, mint ebből kihozni a legjobbat. Erősen kapaszkodom a nyakába, amíg felemelkedik a földről. Ha ez megvan, megragadom a fejét, és keresem az irányt, amerre fordíthatnám. A farkas közben leesett a saját szörnyéről - hát hiába, a farkasok nem kapaszkodásra termettek - de nem az övé az, akit a leggyorsabban el kell pusztítani. A zöld bőrű nő ugyanis éppen benyelt egy ütést az ellenfelétől. Arrafelé fordítom hát a lényem fejét. Minden erőmet bevetem, izmaim megfeszülnek, de sikerül végrehajtani, amit terveztem. A szörny még lő is, és telibe kapja a másikat, ami rögtön fel is dől. Egy nagy ujjongást hallatok, majd még erősebben kezdek kapaszkodni. Engem nem fogsz ledobni, te szemét! Még két másik szörny van, amit le kell lőjünk, úgyhogy még nincs itt az ideje, hogy leszerelj! A következő pillanatban robbanás hallatszik. Már csak egy maradt. A megmaradt szörny pont sikeresen végrehajtott egy támadást a páncélos fickó ellen, de nem figyel ide, és úgy látszik, felállni sem tud, úgyhogy könnyű dolgom lesz vele, ha az enyém együttműködik. Mindenesetre megpróbálom úgy igazítani a fejét, hogy azt is kiiktassuk. Lehet, hogy nagyobb ellenállást fog tanúsítani, de nem baj. A móka is nagyobb lesz. Remélem ez még sikerül, mielőtt azok ideérnek, akik az én szörnyemet szemelték ki maguknak. Ha elég közel érnek, igyekszem úgy tartani a fejet, hogy őket ne tudja eltalálni.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Albert Shear Hétf. 08 Ápr. 2013, 09:54

- Fedezzen! - Mondja, bár inkább kéri Victor egy bólintást követően. Aztán egyből szíjra ereszti fegyverét, és már nyúl is rádiójáért. Gyorsan előhúzza a szerkezetet és már programozza is másodlagos csatornára misszisz Miller által adott frekvenciát. A katonai rádió előnye, hogy gyorsan és célirányosan használható, még kesztyűs kézzel is. A sávváltást követően zárja a billentyűzetet, majd gyorsan helyére teszi a rádiót. Kézbe veszi a fegyvert, majd célra tarva marad, miközben jobb kezével nyúl a forgalmazó gombért.
-
Whiskey Bravo keresi Valkűrt, Vétel. Whiskey Bravo keresi Valkűrt. Misszisz Millernek relézek, vétel!
Albert szeme összeszűkül. ~ Megvagy! ~ fut át a felismerés az agyán. Úgy érzi sikerült kiismernie az ellenfelét. Úgy vette észre, hogy a szélesebb, nagyobb erejű vágások mestere Ragnar. Viszont a gyors, rövid mozdulatok, szúrások valószínűleg kikezdhetik képességeit. ~ Megvoltam. ~ gondolja, amikor érzi az oldalán végigcsordogáló meleg vérét. Egyelőre nem tudja felmérni, hogy mekkora a sérülése. Még érzi, hogy bírja kardjának súlyát. Még érzi magában az erőt, hogy folytassa a harcot. Így is tesz. Neki iramodik Ragnarnak és gyors, rövid vágásokkal és szúrásokkal próbálja eliminálni az ellenfelét.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 9 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

9 / 14 oldal Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.