Diák és ifjúsági tábor

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sweety Love Vas. 07 Okt. 2012, 18:27

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma, Sweety és James ~

Glori vigyorogva figyeli ahogy a kutyus elrohan anyuci felé. Kis fejecskéjében Namo máris kész tábornok, s emellett tökéletes megoldója mindenféle bajnak, többek közt ennek is.
-Oké. Akkor víz-biccentett a gyerekek megingathatatlan magabiztosságával. Végül is ő kicsi volt, és vele semmi baj nem történhet, főleg hogy aranyhalacskát is kapott az úszás órán, mint a legügyesebb úszó. Meg sem állt, hogy megbámulja Puppy biztosan vicces közbelépését, és a hullámokkal sem törődött jobban, mint kellett, ment Namo után egyre beljebb, majd ahogy a fiú lebukott, egy kicsit megállt, és fentről próbálta észrevenni őt, majd ahogy tanulta, nagy levegőt vett és lebukott. Odalenn kicsit minden szelídebb volt. Hallotta ahogy kis kavicsokat görget a víz, távolabbról motoros hajók zaja sípolt a fülébe, és a hullámok sokkal kevésbé rángatták, mint mikor még a felszínen volt, persze ha egy helyben akart maradni, tempóznia kellett. A legjobb pedig, hogy ott volt Namo és ez boldogsággal töltötte el. Vigyorogva integetett neki.


Úgy tűnik, elszámítottam magam, a kölykök amint megérezték a vizet, máris elfelejtették, hogy a nyomukban vagyok, s így mindegy is, milyen tempót szabok, ők csakazértis beljebb mennek, oda, ahol Glori, félek, már nem elég vízbiztos, vagyis ekkora hullámzásban már nem. Ebből pedig.. baj lehet, mert egy pillanat kérdése csupán, hogy véletlenül vagy szándékosan mélyebbre kerüljenek.
-Namor! Glori! Gyertek vissza a sekélyesbe!- kiáltok, s hangomban már sem móka, sem játékosság nem ül, sietni kezdek, de egy bizonyos nedves és szőrös dolog a lábamnak vágódik, és Puppy idegesítő ugrálásba kezd. Próbálkozom pusztán a méreteimmel félre söpörni, de nem elég hatékony módszer, még úgy sem, hogy megpróbálok gyors kikerülő mozdulatokkal túljárni az eszén. Egyszerűen, mint minden kutya, túl gyors és zseniális ösztönnel találja meg a megfelelő pontot és pillanatot, ahol meg tud állítani.
A kölykök pedig lebuknak a víz alá.
-Puppy! Most nem játszunk!-komoly, feszült hangon csattanok fel, mert ezeknél a merüléseknél ott kell lennem, hiszen bármikor baj történhet, akkor is ha a lánykám elég okos és ügyes a medencében. A kutya pedig akár érti az idegességem, akár nem, már nem várom meg, hogy reagál-e, egyszerűen képességem által kissé megnyújtom a tagjaimat hogy átléphessek rajta, és behozva az elvesztegetett időt, a kölykökhöz siessek.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 08 Okt. 2012, 11:21

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma, Sweety és James ~
- Az óvoda nem hivatalos, a tanárok gyermekei járnak oda – mondta az atlantiszi.
A nő néhány pillanatra elgondolkodott és megcsóválta a fejét.
- Nem Serena Davidson van itt, hanem Stephanie Davidson, de ő is tanárként dolgozik az iskolában.
Ahogyan James távozott Dorma is elindult a partra, hogy Namor-ékra jobban ügyelhessen, akik már javában játszottak a vízben.

James hamarosan odaérkezett az egyik tanárhoz, egy idősebb középkorú nő volt, szőkésbarna hajjal, teljesen átlagos külsővel.
- Üdvözlöm – mondta – Judit Merkel vagyok, igen hallottunk róla, hogy érkezni fog. Miben lehetek a segítségére?

Namor szerencsére hamar rájött, hogy mélyebb vízben lehet, hogy Glori már nem tud olyan jól boldogulni, mint ő, mert anya sem szokott olyan sokat víz alatt lenni vele, ha kivételesen kimennek a strandra, vagy az uszodában. Így amikor a kislány lebukott és integetni kezdett neki odaúszott hozzá és megfogta a kezét és ha Gloria jött, akkor a part felé úszott vele, nehogy valami baj legyen. Igaz neki nem volt rá szüksége, de feljött a víz alól, remélve, hogy a pajtása is követi, hogy tudjon levegőt venni.
Puppy a felcsattanásra nyüszítve hagyta abba az ugrálást és kuporodott le a homokban. Így mire Sweety beért a sekélyebb vízbe elméletileg Namor és Glori is ott volt már. A fiú ártatlan szemekkel nézett fel.
- Vigyázok Glori-ra – mondta felnőttes komolysággal. – Nem lesz baja.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Steven Csüt. 11 Okt. 2012, 23:59

- Kár – Jegeztem meg Csilla válaszára. Na nem mintha Farahnaz nagyon hiányzott volna, de a kutyáját kicsit sajnáltam. Ezután Csilla egy olyan témára terelte vissza a szót, amiről akkor beszéltek mikor rájuk törtem.
- Testőr? – Ismételtem meg a szót miközben felemeltem a szemöldökömet.
~ Lehet tényleg igazam volt és valami gazdag család sarja lenne? Néhány dolgot megmagyarázna. ~ Az elméletem viszont elég hamar dugába dőlt, mikor is kiderült hogy a testőre csak is a népük vezetőjét védené, azaz őt. Illetve nem is őt, hanem azt akiről klónozták.
- Nos… Uh… Sajnálom hogy.. meghaltál? – Válaszoltam, kicsit megint zavarban voltam, ezúttal viszont azért mert nem igazán tudtam hogy erre mit mondjak.
- És te ki akarsz lenni itt a Földön? – Kérdeztem meg végül. – Lilandra a Császárnő klónja, vagy Lilandra a rejtélyes idegen aki rendkívül hasonlít az elhunyt császárnőre? Csak a mi bolygónkon is rengetegen vannak, akik úgy sminkelik magukat, vágják a hajukat, még úgy is öltözködnek és viselkednek, mint valamelyik híresség. Minden további nélkül elfogják hinni neked is az itteniek, hogy csak azért hasonlítasz rá ennyire mert annyira bálványozod őt. – Vetettem fel Lilandra-nak a lehetőséget, ha már egyszer titokban akarja tartani a kilétét.


//James-sel majd később fogok írni//

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Okt. 2012, 10:03

~ Aaron, Bea, Éva, Matt és Lex~
- Nem érted az AIM dolgot? – kérdezte meglepetten Bea. – Pedig Európában virágzott a cég, főleg annak, hogy arrafelé nem szeretik a mutánsokat.
Hogyan nem lehetett nem tudni, amikor 4 és fél milliárd ember halt meg egyik percről a másikra és megannyi katasztrófa sújtotta a világot akkor? Vagy lehet, hogy ő is azok között volt, akik akkor meghaltak és csak alig másfél éve a semmiből támadtak fel újra? Mint a legtöbben, amikor minden helyreállt egyik napról a másikra, senki sem tudja, hogy miért és hogyan, de nem is ez volt a lényeg.
- Az AIM volt a felelős a Bukásért és a mutáns regisztrációkért szerte a világban – mondta. – Ne mond, hogy nem emlékszel a katasztrófákra és a több milliárd ember halálára és arra, hogy lényegében ez volt az oka a III. Világháború kitörésének?
Csilla képességén elmosolyodott, főleg, ahogyan a lány nem értette.
- Szóval Matt azt akarod mondani, hogy a fiúk, ha sokáig vannak körülötte mind vonzódni fognak és szerelmesek lesznek belé? – kérdezte.
Ha a feltételezése helyes volt, akkor nem csoda, hogy figyelmeztetést kaptak, hogy ne maradjanak sokat a közelében, kellemetlen lett volna az egymással verekedő féltékenyek hada. Lex is megérkezett hozzájuk a lány pedig felé fordult.
- Szia – köszönt. – Beatrice Mortimer vagyok.

//Mivel írt Cardas, hogy ne várjunk rá, azért hagytam ki//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Eva Carter Pént. 12 Okt. 2012, 10:53

- Nos mint azt már mondtam, nagyon nem néztem, szinte egyáltalán nem néztem híradot a tévében, a suliban meg szintén szintén hanyagolták a témát, de azért páran beszélgettek erről, arról de én nem ütöttem bele az orromat, nem halgatóztam, tehát ezért nem tudok semmit. Szégyen de ez az igazság, kevesebb rajz filmet kellet volna néznem, és több híradót. Most már mindegy, amiről meg te beszélsz, nálunk oda haza ezek szerint be hülyitettek mert úgy tálalták a dolgot, mintha az etnikai kissebségieket gyirkolták volna, azzal meg csak ők foglalkoztak a többi magyart meg nem érdekelte. - Mondja Éva, és közben Lex is meg érkezik, és Matt be is mutatja a többieknek. Bea Lex felé fordul, köszön neki, és beis mutatkozik neki. Most Éván a sor.
- Helló én meg Szabó Éva vagyok, mind a hárman újjak vagyunk. Ő pedig itt Aaron. - Éva Aaronra mutatva mutatjabe Lexnek a másik srácot. Éva köszönés képen, ha Lex engedi, akkor Éva arcon puszilja.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Reptile Szomb. 13 Okt. 2012, 01:55

Valóban, mint ahogyan számítottam rá bemutatásra kerültem, a többiek eléggé észben tartják a dolgaimat, mondjuk ez nem egy olyan tényező, mármint a némaságom, amit egyszerűen elfelejtenek az emberek, mivel azért mégiscsak egy olyan vonása ez az embernek, amit valahogy akkor is képesek észben tartani az emberek, amikor egyébként nem is arra koncentrálnak... Talán azért, mert nem mindennapos? nos nem tudom, hogy valóban ez lehet-e a megfelelő válasz, de lenne egy olyan sejtésem, hogy igen, mivel tulajdonképpen én magam korábban egy másik némával sem találkoztam, pedig azzal kicsit egyszerűbben mennének a dolgok, ha érti a jelbeszédet akkor főleg... Na nem lényeg, ami most tényleg fontos, hogy már egyből így három információval gazdagabb vagyok, mind a három név, egyértelműen, ahogyan pedig azt már korábban említettem, amely hölgy esetleg engedi azt kézcsókkal köszöntöm. Eztán viszont egy olyan fordulat következik, amire igazából ne számítottam, de tényleg nem, sok mindenre fel voltam készülve de puszira nem igazán, így egy pillanatig meglepetten pislogok, de végül is elmosolyodom, kedves lánynak tűnik, mondjuk Bea is, a lényeg hogy meglepődtem, mint mondtam nem számítottam rá. Így most, hogy ide jöttem... Eszembe jut, hogy talán hoznom kellett volna tollat és papírt, de végül is talán annyira nem szükséges, bár nem hiszem hogy bármelyikük is értené a jelbeszédet, de egyenlőre csak figyelek amúgy is, nem tudom, hogy miről is beszélgettek amikor idejöttem, szóval igen, csak figyelek.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Árny Szomb. 13 Okt. 2012, 02:22

Szerencsére, az AIM magyarázása nem rám marad, nem szívesen tértem volna ki rá, nem, semmiképpen sem, esetleg majd valaki másnak, de nem most és nem itt... AIM... Heh... Hagyjuk is inkább, nem értem én az ilyen dolgokat, annyi gyilkolás, csak tudnám, hogy miért... Mert hogy értelmet nem látok benne, az biztos. Mindenesetre is nem rágom magam rajta, az emberek nagy része sajnos eléggé ostoba ehhez, viszont most feljön egy másik téma, vagy legalább is Bea részéről egy válasz arra amit Csilláról mondtam, pontosabban mondva csupán csak átdolgozza érthetőbb formába, vagy legalább is amit ő meg tudott érteni belőle és tény, hogy sokkal egyszerűbben vázolja fel, mint ahogyan nekem sikerült.
- Igen, valóban ez a hatása... Bár tulajdonképpen szerintem bárkit képes ilyen téren megérinteni, aki kapható rá... Feltételezem legalább is. - Eléggé sejthető hogy nem igazán kísérletezgettem még a dologgal és nem jártam utána sem, hogy milyen személyekre miként is képes hatni, de azt biztosnak látom, hogy aki hajlamos az efféle... Err... Kapcsolatokra, azt ugyan úgy fogja érinteni akár a lányok soraiból is, mint bárkit a fiúk közül, gondolom, de mit tudom én, nem ezen kéne agyalom mert belefájdul a fejem a végén, igazán vezethetnénk valamiféle listát annak érdekében, hogy az ilyeneket könnyebb legyen egyáltalán felfogni, igaz ez nem biztos, hogy jó ötlet. Mindenesetre is itt van lex, bemutatom, aztán ugye alakulnak a dolgok ahogyan kell nekik, egy kicsit érdekesen de ennyi még ugyan bőven belefér.
- Nos... Van valamelyikőtöknek esetleg hobbija? Egyéb elfoglaltsága? - Kérdem érdeklődve, mivel teljesen új arcok és igazából eddig csak a suliról meg a bentlakókról volt szó.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Szomb. 13 Okt. 2012, 02:48

Rendben, szóval az űrben veszélyesek az ilyen akárhonnan szedett állatok, ami igazából nem lep meg, mert ez eléggé kézenfekvő, filmekben is ez egy eléggé átlagos téma és így belegondolva... Hihetetlen hogy mennyi igazság rejtőzik a filmekben, mert mindenre azt hozom fel példának, legalább is ilyen idegenekről szóló dolgokról, mert már a régi filmekben is vannak olyan dolgok, amit ilyen telitalálatnak látok, mármint hogy " igen... ez pont ilyen lehet." főleg most ezalatt amit Lilandra mondott, vagy talán mesélt eddig, bár inkább mondott, mesélésnek ezt nem lehet nevezni mert sok konkrétumhoz nem jutottunk el, oké az megvan, hogy több ezer bolygó, azonos kultúra és a többi és a többi, de most például nem várhatom el, hogy egy teljesen véletlenszerű bolygóról tudjon valamit, mert hát nem lehet, hogy több ezer bolygó közül csak úgy ismerje mindet... Azt hiszem legalább is, bár lehet, hogy zseni?.. Végül is ki tudja, hogy odakint mennyivel okosabbak a zsenik, mint nálunk... Mert hát mégiscsak fejlettebbek, na de nem lényeg! Feltettem a kérdésemet, mint mondtam a hangsúlyból könnyen érezhető volt, hogy nem köteles válaszolni, ha nem akar, de megteszi és... Már a kezdése is furcsa, amint pedig le esik hogy miről is beszél és hogy tényleg komolyan is mondja... Miután befejezte a mondanivalóját is csak tátott szájjal pislogok, mint aki valamit nagyon, de tényleg nagyon nem ért, ez így azért eléggé durva, de tényleg és nem is tudom, hogy mit mondhatnék rá, vagy hogy egyáltalán lehet-e erre mondani valamit, ez viszont akkor megmagyaráz egy csomó dolgot de... Ő egy császárnő?!?! Volt... DE NEM SZÁMÍT! Ezt nem hiszem el! Egy... Egy politikus a földön kívülről... És beszéltem vele, ráadásul nem zavart el és... Megszédültem, de olyan szinten hogy majdnem le esek az ágyról is, gondolhatnám hogy valamiféle hazugság de, nem, nem gondolom, egyrészt mert eddig jólelkűnek ismertem meg, nem annak a hazug fajtának.
- Én... Én nem tudom, hogy mit mondjak. - Nyögöm ki végül nagy nehezen, mert ezt mindenképpen közölnöm kellett mert tulajdonképpen ez minden, amit közölni tudtam. A döbbenet pedig még mindig ott tartózkodik a hangomban, ez... Ez kész... Nem, tényleg már.. Nem tudom... Vagy, talán... Letörlöm az arcomat a jobb kezemmel, mintha valamit letörölnék róla, de igazából csak összeszedem magam ezzel és végül is tényleg letörlök valamit, ezt az egészet a látszatomról.
- Annyi más dolgot mondhattál volna... - Mondom miközben felállok. - De nem tetted, egyenes voltál, ezt szeretném a friss alkalmat megragadva megköszönni neked. - Igen, hiszen egyszerűen hazudhatott volna... Oké eléggé nagyszabású ez is de egyszerűen összevágnak az információk és idővel úgyis kiderülne, ez pedig egy eléggé hatalmas dolog.
- Te egy jó ember vagy és ami itt most elhangzott, a szavamat adom, hogy tőlünk senki sem fogja ezt, ezeket megtudni, amennyiben nem akarod. - Ez egy ígéret, ezek szerint pedig úgy tűnik, hogy mégis akadt valami amit mondani tudtam, igaz ez most egy kicsit kusza és érzelmes, kicsit elérzékenyültem, ez az egész annyira gyorsan jött hogy ezt hagyta egy nyomós utóhatásként... Ennél többet viszont már tényleg nem tudnék mondani, legalább is jelenleg azt hiszem. Mondjuk nem tudom, hogy mennyire is vág rá ez Jake felvetésére, mondjuk nem is igazán értem, hogy mit próbált mondani... Ettől az egésztől sikerült belassulnom.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 13 Okt. 2012, 13:55

~ Aaron, Bea, Éva, Matt és Lex~
Bea még mindig meglepetten nézett a lányra, ennyire nemtörődöm lett volna, hogy nem érdekli? Nem volt olyan hely a világon, amit ne sújtott volna katasztrófa. Még ő maga is tudott erről, pedig akkoriban szinte otthon sem voltak Apokalipszis miatt, csak a szafarikon. De még így is a civilizáció háta mögött is elérte őket a szörnyű hír.
- De… de több milliárd ember halála mellett nem lehet csak úgy elsétálni és semmibe venni – mondta.
Matt megállapítására elvigyorodott, szóval valóban hosszú távon szerelmesek lesznek a fiúk a lányba, így tényleg kellően veszélyes is lehetett mindez. A kérdésen elgondolkodott, hogy vajon itt mennyire lesz képes majd itt a hobbijainak élni, de szomorúan kellett konstatálnia, hogy nem nagyon lesz erre lehetősége.
- Vadászat – mondta. – De ez itt eléggé nehézkes lesz. Illetve oroszlánt neveltem otthon háziállatnak. De őt sajnos nem hozhattam el magammal.
És ekkor, mint derült égből villámcsapás jutott eszébe, amit már ugyan kérdezett Aarontól, de ő nem tudott rá válaszolni, mert ő is új volt az iskolában. Hátha Matt, vagy talán Lex tudta rá a választ.
- Amikor ideértem a suliba láttam egy oroszlánt – kezdte lelkesen. – De nem volt időm beszélgetni vele, ki tartja őt itt az iskolában? Szívesen elbeszélgetnék vele és a nagymacskával is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 13 Okt. 2012, 14:14

~ Csilla, Lilandra és Jake ~
A fiúra nézett, hogy mennyire más volt a kultúra és a társadalom itt, mint odahaza. Nagyon. Hasonlítani akarnak másokra, nem, Sharra és K'ythri nyomán teljesen máshogyan álltak a dolgokhoz, mint az emberek.
- Mifelénk nem „divat” az efféle viselkedés – mondta Jake szavaira. – Ugyanis a fejdíszünk viselete is ranghoz kötött, a köznép máshogyan hordja a „haját”, mint az arisztokrácia. Harcos, hódító nép vagyunk, mi nem utánzunk másokat, a vallásunk sem ezen alapszik.
A mély vallásosság annak ellenére, hogy nem emlékezett még mindire ott volt benne, a lelke része volt, ahogyan minden shi’ar-nak is. Most is úgy akart cselekedni, ahogyan az méltó volt az isteneikhez.
- Nem az számít, hogy a Földön ki leszek – felelte. – Nem maradok itt örökre, a népemnek szüksége van rám. Ha a törvényeink szerint újra nem lehet császárnő, akkor is Lilandra Neramani maradok, vagyis leszek, aki felelősséggel tartozik a népe irányába és akinek ők a legfontosabbak és az, hogy az Impérium újra régi fényében tündököljön.
Igen, ezt is gondolta, hitte, akarta, hogy így legyen. Túl sok mindent tett, túl sok mindent tehetett ahhoz, hogy csak úgy meghátráljon, nem arra nevelték és szánták. Csilla-ra mosolygott a lány szavai után.
- Mondhattam volna – ismételte el. – De nem volt kenyerem soha sem a cselszövés, meghagyom a skrulloknak. Nem lett volna értelme sem megtenni. Köszönöm, hogy megőrzi, megőrzik a titkomat, bár itt a Földön nincs nagy jelentősége, a shi’ar faj soha sem járt ezen a bolygón Attilan-on kívül. És az ottaniak is úgymond hozzám hűségesek, nem a testvéreimhez, azért nem tértek haza a halálom után.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Eva Carter Kedd 16 Okt. 2012, 19:15

Bea meglepetten néz Évára, mert nem akarta elhinni amit Éva mondot neki. Jó talán foglalkoznia kellet volna a dologgal, de mostmár mindegy vissza már nem mehet az időben, hogy meg másitsa azt, legfejebb meg nézheti a neten az ismétléseket. csak ezt nem most teszi meg, meg aztán lesz elég ideje a intézmény-ben mást nem nagyon tehet. Ekkor Matt is fel tesz egy kérdést, a hobbijuk. Bea bevalja, hogy az ő kedvenc hobbija a vadászat, és házikedvencként egy oroszlánt nevel. Hát jó Éva nem akar ezen kiakadni, a bolygónak már úgy is vége. Démon támadás invázió meg hasonló dolgok. Ezeknek a szerencsétleneknek a halál inkább meg váltás mint így élni. De mindegy, nem szól inkáb semmit. Nade hogy neki mi a hobbija? Ezen még nem gondolkodott, Évának leginkább a hobbiról mint gyűjtés jut az eszébe, ami leginkáb régi filmekben szokot lenni, és főleg bélyeget szoktak gyűjteni. Végülis ő is zet csinálja.
- Én sci-fi könyveket gyűjtök rengeteg van még az intézményben, a szobámban. - Mondja Éva, de Bea is kérdezett valamit a két fiútól. De azért ezt még, hozzá teszi. - De mindegyik magyarúl van írva, és nem hiszem hogy Beán, és rajtam kivül más is meg értené. - Éva most már tényleg csöndben marad.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sweety Love Szer. 17 Okt. 2012, 11:07

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma, Sweety ~

Glori nem ellenkezett, mikor megfogta a kezét Namo, s akkor sem, mikor a part felé vezette. Ügyesen tempózott a lábával, ahogy kicsit kintebb mentek, majd a felszínre bukkant.
-Namo! Együtt úszunk!- lelkesen, hangosan újságolta az élményét, amit nagyon nagyon szeretett volna már átélni.
-Ússzunk még! -csak egy pillanatra vonta el a figyelmét az élményről Sweety érkezése. Nem értette, mégis mi baj lehetne, hiszen Namo ott van vele.


Félelmeim szerencsére nem valósultak meg. Mire a vízhez értem, már ők is ott voltak a sekélyesben, s határtalan megkönnyebbüléssel sóhajtottam fel.
-Namor.. igen, tudom. -már tudtam, ezzel az ügyes húzásával bizonyított, s egészen elérzékenyültem.
-Nagyon ügyes vagy.. igazi kis hős. Na.. menjetek, játszani!- Kedvem lett volna megölelni, új, hálás-boldog hangulatomban, de ha ez így megy tovább, elsírom magam, s akkor miféle felnőtt lennék? Az én okos kis ovisom vigyáz az én leánykámra... annyira... csodálatos. Olyan gyorsan nőnek. Vissza fordulok a part felé, és magamhoz intem Puppyt, hogy letelepedve a parton, simogatva, gesztusokkal engeszteljem ki, miközben a gyerkőcöket figyelem.

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 17 Okt. 2012, 16:14

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma és Sweety ~
- Együtt igen! – mondta lelkesen a kisfiú is.
Hátranézett a mély víz felé, máskor is vonzotta a mélység, a hatalmas óceán, de most talán még jobban, hogy itt volt kint a tenger, vagyis az óceán partján. Szeretett volna mélyebbre menni, a mélységbe, oda, ahova az emberek normálisan nem tudják követni, de Dorma-val megtudta volna tenni, a néninek sem kellett semmilyen felszerelés, csak úszhattak és úszhattak volna ameddig csak lehet. Atlantiszig, amiről már a néni, a papája és a másik anya is mesélt.
Sweety néni szavaira felnézett és bólintott, akkor jelent meg, amikor túl mélyre mentek, így most sem fogja hagyni, hogy ezt tegyék, de még mást is lehetett itt tenni, amire biztosan nem fog szólni.
- Építsünk előtte homokvárat – mondta ki hirtelen, ami eszébe jutott. – Utána úszhatunk megint.

Puppy mikor Sweety hívta odafutott a mellé még mindig a moszatokkal a szájában és farkát csóválva ült ne a nő mellé. Mígnem a moszatokat kiejtve a szájából először az orrával, majd a mancsaival is a homokot kezdte túrni, hátha talál benne valamit.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Steven Pént. 19 Okt. 2012, 12:24

~ Csilla, Lilandra és Jake ~

- Értem.. Hmm.. Ezek szerint az emberiség kesze-kusza társadalmának is megvannak a maga előnyei. – Jegyeztem meg végül. – Ezért jöttél végül is a Földre? Hogy amíg meg nem erősödsz, addig ne találhassanak meg a testvéreid? – Egy kicsit furcsálltam hogy egy ilyen fontos valakit a kúriában a diákok között rejtettek el. Azt ugyan is biztosra vettem, hogy az X-Men-ek tudják hogy kit is tartanak a védelmük alatt. Ha válaszolt is a kérdésre többet nem igazán szerettem volna a témával kapcsolatban foglalkozni, mert hát érezhető, hogy ez Lilandra-nak sem esik jól és nekem is jól jönne, ha valami teljesen hétköznapi dologról beszélnénk.
~ Vagy éppen csinálnák! ~ Jutott eszembe az ötlet miközben a lányokra néztem. Inspirációt ez irányba főleg Csilla alakja adott.
- Ha már úgy is a tengerparton vagyunk nincs kedvetek úszni egyet? Addig kéne kiélveznünk a tengerpart és a fényes napsütés nyújtotta örömöket, amíg még itt vagyunk. – Kérdeztem meg miközben oda álltam a két táska mellé majd kezembe vettem őket, jelezve hogy én valószínűleg menni fogok már csak azért is, mert még nem választottam magamnak és James bácsinak szobát.


~ James, Judit ~

- Örvendek a találkozásnak Ms. Merkel. Először is gondoltam bejelentkezek, nehogy valami idegen perverznek tartsanak aki zaklatja a diákokat és – Ekkor egy pillanatra hátrafordultam Ms. Love felé – az óvónőket. Másodszor és ami lényegesebb az unokaöcsémről Jake-ről szeretnék érdeklődni. Ön esetleg ismeri őt? – Kérdeztem a tanárnőtől. Bár olvastam Jake pszichológiai aktáját és tudom mi történt vele és a testvéremmel, de a feljegyzések még sem tudják olyan részletesen leírni az állapotát, mint ha valaki olyantól kérdezgetek, aki személyesen is ismeri valamennyire. Időközben a lábam is kezdet egy kicsit megfájdulni.
~ Lehet az Orvosoknak igazuk volt abban hogy még pihennem kéne egy kicsit. Na nem baj, elvégre hol lehetne jobban pihenni mint a tengerparton, egy napozóágyban, az óceán nyugtató moraját hallgatva, miközben az egész orvostudományt megreformáló gyógymódján dolgozom. ~


_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 19 Okt. 2012, 12:49

~ James, Judit ~
A nő láthatóan elgondolkodott, hogy kire is kérdezett rá James, mert elsőre nem ugrott be neki, hogy kiről is lehet szó. Végül is igencsak sok gyerek jár az iskolába és nem tudhatta mindenki nevét. De végül látszott az arcán, hogy rájött, hogy miről is van szó, annak ellenére, hogy az említett fiú nem is igen hasonlít a nagybátyjára.
- Ő az eper szőke, a már-már narancssárga hajú fiú, ugye? – kérdezett vissza.
Amint megkapja a megerősítést bólintás, vagy pedig szó formájában, akkor folytatja a beszédet.
- Igen ismerem őt, noha nem tartok órát neki – mondta. – De már többször összefutottam vele az iskolában és néhányszor még helyettesíteni is voltam bent órán, ahol ő is volt.
Körbenézett, hogy merre lehet az említett fiú, lehet, hogy őt is ide akarta hívni a beszélgetésre, vagy csak ösztönösen kereste, hogy hol lehet nem lehetett tudni. De mivel nem látta meg őt, így inkább visszafordult James-hez.
- Ha tudok, akkor segítek és válaszolok a kérdéseire – folytatta. – Nem akar leülni?
Mutatott az egyik padra, ami ott volt a páros közelében.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Kedd 23 Okt. 2012, 03:37

Eléggé komoly dolgok hangoznak el meglehetősen kevés időn belül, én pedig egy nagyon kicsit bele is zavarodok, de nem veszítem el a fonalat, annyira azért nem bonyolult, csak hirtelen egy kicsit soknak érzem, de hé! Legalább sikerült egy mosolyt csalnom az arcára, ami megint csak dob egy kicsit a hangulatomon, ebbe a testvérek elől bujkálós dologhoz pedig nem fűzök hozzá igazából semmit, egyrészt mert nincs testvérem, ezt pedig eléggé sajnálom, mindig is kíváncsi voltam, hogy milyen lett volna úgy felnőni, hogy egy másik, valószínűleg korombeli, vagy pár évvel idősebb, esetleg fiatalabb személy is folyamatosan ott van... Bár lehet, hogy akkor most pont ennek az ellentétén gondolkodnék, hogy milyen is lenne testvér nélkül felnőni, esetleg mennyire nyugodtabb? Hmm, nos igen, valószínűleg ehhez akkor sem tudnék mit hozzáfűzni, ez az egész másik fele, mert ha lenne testvérem se hiszem hogy bujkálnom kéne előle, főleg nem egy másik bolygón... Szóval igen, itt inkább csendben maradok. A másik felvetés, miszerint ki kéne használnunk az időnket, nos erre felcsillan a szemem, valóban szerettem volna fürdőzni korábban, de ez hirtelen fontosabb lett és most ugrik be, hogy még mindig lenne ha jól emlékszem két új személy, akikkel meg kéne ismerkedni... Nos hátha közben sikerül, mondjuk végül is remélhetőleg lesz most itt időnk mindenre amit szeretnénk... Mondjuk a legjobb dolgok maguktól jönnek, alig várom az estét, remélem lesz tábortűz és főzőcskézés mint a múltkor, az annyira jó volt amíg félbe nem lett szakítva... Igen...
- Tudod mit? Én benne vagyok! Megyek átöltözni. - Ezzel pedig ki is lépdelek a szobából, nem igazán sietősen, a csomagjaimhoz megyek, felkapom őket és végre beviszem azokat egy véletlenszerű szobába, azt sem figyelem, hogy melyikbe, csak lerakom, kiveszem belőle a fürdőruhámat, a legújabbat amit sikerült beszereznem legalább is, vagyis amely tetszett, fekete alapon vörös, mi lehetne ennél jobb? Az át öltözés nem tart sokáig, az apróbb igazítások viszont elvesznek tőlem pár " értékes percet ", na meg persze amíg előkotorom a naptejet meg a törölközőt, amit ízlésesen a derekamra kötök, majd pedig nyugodtan indulok vissza a többiekhez, mégsem fogok előresietni.... Csak remélem hogy mindenki benne van, bár nekem elég egy ember is, az is társaság.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Reptile Kedd 23 Okt. 2012, 04:47

A beszélgetésbe nem igazán bonyolódok bele, egyrészt mert nem vagyok képes, másrészt ha képes lennék sem vagyok biztos benne, hogy megtenném, vagy legalább is a több millió halottas témába nem, mivel eléggé elszomorítónak hangzik, mondjuk nem tudom, hogy pontosan miről is van szó, persze van tippem, a történelem során két nagyobb alkalom volt, amikor emberek milliárdjai haltak meg, vagyis pontosabban talán csak egy, az AIM... MMMMMRMH... Kiráz ettől a szótól a hideg, eszembe jutott az a felettébb kellemetlen korbácsolás, remélem hogy többet nem lesz ilyesmiben részem, bár számíthattam volna rá, hogy ilyesmi is lesz benne de... Nos nem gondoltam át, mindenesetre is most inkább elhessegetem ezeket a gondolatokat, nem igazán kérek belőlük, egy ideig még úgyis zavarni fognak majd amikor eszembe jutnak, de csak idő kérdése, hogy megkopott emlékekké váljanak, meg amúgy sem vészes. Szó van még valakiről akibe szerelmesek lesznek az emberek, van tippem, hogy ki lesz az, de ehhez sem fűzök semmit, eztán pedig előjön a hobbi, mint téma... Nos nekem a harctudásom gyarapítása, de igazából ezt jelenleg sehogyan sem tudom a többiek tudtára adni, én legalább is, Matt valószínűleg mert már ismer ennyire, de nem hiszem, hogy meg fogja tenni... Vagy igen? Nos ez úgyis mindjárt kiderül, nekem meg talán el kéne mennem egy adag cetliért meg egy tollért... Mégsem megyek, majd ha nagyon szükségessé válik. Mindenesetre is kiderül hogy az egyik lány hobbija a vadászat, ami felettébb érdekes és tetszik, a másik pedig könyveket gyűjt, olvas, érdekes, az-az oroszlán pedig gondolom Serena egyik állatkája, plüsse volt.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 23 Okt. 2012, 09:15

~ Csilla, Lilandra és Jake ~
A lány megcsóválta fejét, ő maga, ha választhatott volna esze ágában sem lett volna idejönni. Nem azért, mert annyira kellemetlen volt, hanem mert túlságosan is távol volt ez a hely az Impériumtól, ahova tartozott, ahol lenni akart.
- Nem én választottam, hogy ide jövök – mondta. – Az egyik első emlékem, hogy Attilan-on szállok ki az egyik utánpótlás hajóból, ami az itteni kolóniánkra jött. Ott találkoztam Kal-lel… Gladiátorral. Ő hozott az X-menhez, mert az egyik csapattársa a Galaxis Védelmezői közül ajánlotta, hogy itt tudnak rám vigyázni.
A shi’ar értetlenül nézett Jake-re a felajánlása után, nagyon remélte, hogy mindezt nem kérdezte komolyan. Még mielőtt válaszolhatott volna Csilla már el is rohant, hogy benne van. Ha kedve is lett volna, akkor sem volt ehhez használható ruhája, de egyébként sem foglalkozhatott ilyen gyerekes dolgokkal, mint ez.
- Menjenek csak – mondta. – Nekem van még jó pár dolgom, amit el kell intéznem és soha sem vonzott az efféle… gyerekes szórakozás.
Nem bántásból mondta, csak a fordító nem talált jobb szót erre. Nem tudta volna egyébként sem elengedni magát, sem pedig szórakozni, amíg odakint a népe polgárháborúban van és a testvérei a népüket teszik tönkre a kicsinyes hatalomvágyuk miatt. hiába volt itt és próbált elvegyülni a szívében és mindenhogy sokkal érettebb volt a gyerekeknél és teljesen más érdekelte, foglalkoztatta, mint őket.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sweety Love Kedd 23 Okt. 2012, 18:26

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma és Sweety ~

-Jó ötlet! Csináljunk tornyokat, meg felvonóhidat!- Glorin nem látszott bánat, amiért csak később úsznak újra. A várépítés épp oly érdekesnek ígérkezett.
-Majd keresni kell pici botokat, állítsunk őröket is a kapuhoz lándzsával.. meg a felvonóhídhoz is kell.-és máris sietett ki a partra, hogy alkalmas helyet találjon a várnak. Azt már tudta, hogy túl közel nem lehet, mert a hullámok elmosnák.. de ha túl messze építenek, akkor gyorsan kiszárad az egész, és nem tudnak rendesen építeni száraz homokból sem.
-Héé! Itt jó lesz!-talált egy kellően lapos helyet, ahol még árok is elfért, hogy bevezethessék a tengervizet. AMilyen kicsi volt, olyan profin állt ehhez az építés dologhoz.
-Ide tegyünk bástyát?-bök egy helyre, kíváncsian Namo véleményére.


A fiatalság remek, veszélytelen programot talált magának. Hűűű.. ha kitartanak a várépítés mellett, a fél délutánt eltölthetik idekinn. Örülök neki. Nem hiányzik a szívbaj, sem pedig a bűntudattal vegyes csodálat. Lehet hogy kezelhetetlenebbek együtt, de az biztos, hogy vigyáznak egymásra.
Puppi megérkezik, én meg egy kicsit megdögönyözöm, hogy helyre álljon köztünk a boldog béke. Nem tűnik úgy, hogy neheztelne, de nekem kell, aztán persze hagyom, hagy játszadozzon a homokkal. Mivel természetes a part, könnyen találhat bármit.. remélem nem rákot.
-Csak óvatosan Puppy- jegyzem meg. Jó itt ücsörögni. Megnyugtató a tenger...

_________________
Sweety Love, Gloria Kovacs
Sweety Love
Sweety Love
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 166
Hozzászólások régi : 707
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 30
Tartózkodási hely : Kúria

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Árny Kedd 23 Okt. 2012, 22:25

A felvetésemre vigyort kapok, amit nem értek igazán de eléggé felemelő, kellemes, de egyéb hozzáfűzés nincs, ami azt hiszem csak jobbá teszi az egészet mert végre ez a téma is lezárásra kerülhetett, nem mintha amúgy zavart volna, csak igazából nem akarok mást kibeszélni a háta mögött, jó ez éppenséggel csak egy alapszintű figyelmeztetés volt, hogy azért egy picit óvatosan, de mégiscsak negatív dolgokat mondtam másról a háta mögött... Legalább is azt hiszem, így már igazán nem vagyok benne biztos, de ennyiben is hagyom, betudva ennek. A felvetett kérdésemre, a hobbival kapcsolatban ugye eléggé gyorsan érkeznek is tiszta válaszok, na meg persze egy kérdés... De csak szépen sorjában, szóval vadászat és oroszlán nevelés... Nos érdekes lehetett, akkor ha jól értem egy vadász és egy könyv gyűjtő hölgyemény, egészen jó hobbik ezek.
- Mindkettő egészen jónak hangzik. - Mosolyodom el egy kicsit, majd pedig egy pillanatra végig fut az agyamon, hogy amit én csinálok az hobbinak számít-e egyáltalán, vagy sem? És ha már itt járok, akkor Lex mit is csinál?... Ó ja igen... Harcoskodik... Rendben. De várjunk csak, nem kérdezték... Nos akkor ez még vár egy darabig, nem tudom hogy mennyire is érdekli őket a dolog szóval igen, pontosan ezért, így akkor viszont jöjjön a kérdés, amire teljesen egyértelmű a válasz mert... Mert teljesen egyértelmű, legalább is számunkra... Számunkra? Lex számára meg nekem... Biztosan így értettem.
- Az-az oroszlán valószínűleg az igazgatóhelyettes egyik állatkája, plüssöket kelt életre és irányítja őket. -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 24 Okt. 2012, 10:45

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma és Sweety ~
Namor követte Gloria-t, amikor a kislány elindult kifelé, hogy jó helyet találjanak a homokvárépítésnek. Hagyta, hogy a társa válasszon helyet, ő maga még nem épített ilyet, csak látta korábban, amikor anyával véletlen tengerparton sétáltak. Így inkább megbízott a profiban, aki tudja is, hogy mit csinál. Odament, ahol Glori is volt és végignézte a helyet, bástya. De azokból mindig több van a várakon, legalább annyi, ahány oldala van a helynek.
- Jó lesz – mosolyodott el.
Majd kissé odébb lépett és a homokba rajzolt egy X-et, majd megismételte még háromszor.
- Ide pedig a többi bástya, amik egy várfallal lennének összekötve – néhány pillanatra elgondolkodott. – A homokvárak is olyanok, mint a rendes várak, ugye?

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 00120

~ Aaron, Bea, Éva, Matt és Lex~
- Én sem érteném – mondta Évának. – Csak a halott szavakat értem meg, ami más nyelven van írva, azok számomra értetlenek, ha nem ismerem az adott nyelvet.
Tudta, hogy a képességeinek is vannak nagy hátrányai, többek között ez is egy ilyen volt, hogy olvasni nem tudta más nyelvek írását úgy, hogy megértené. Lehet, hogy a képesség fejlesztés jó lesz erre és a későbbiekben olvasás útján is megért bármit, de egyelőre nem így volt és ez néha bosszantó tudott lenni. Bea szemei felragyogtak, amikor az igazgatóhelyettes képessége került szóba.
- Wow – ámult el. – Soha sem hallottam ehhez hasonló képességet sem.
Majd hirtelen eszébe jutott valami.
- Ti még nem mondtátok a hobbitokat – nézett a két fiúra.
Igazából ő várta, hogy Éva és saját maga után Matt is elmondja mindkettejükét, de nem tette meg, így hát rákérdezett most.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Eva Carter Szer. 24 Okt. 2012, 15:04

Éva kissé el neveti magát, mikor meg hallja a plüss dolgot. Eléggé vicces szituácio egy maroknyi kiss plüss állatka, amint bűnözőket támadnak meg, és a lány ezen neveti el magát. Ta lán a többiek hülyének nézik őt, de Éva most nem tudja magát moderálni, és talán most Bea vagy a fiúk közül valaki egy kicsit le higgatja azzal, hogy rá szól vagy valami.
- Bo.. bo... bocsánat, csak egy kissé túl szárnyalt a fantáziám a plüss sereggel kapcsolatban, de már abba is hagytam. - Mondja Éva a tőbbieknek, miután kissé le higgadt, de azért még a vigyor ott van az arcán. Bea kérdezett még valamit a srácoktól, amire talán meg is kapják a választ. utánna Éva is feltesi a maga kérdését.
- Bocsánat, hogy vissza térek erre a témára, tudom hogy ezt már egyszer lezártuk, csak annyít szeretnék tudni, hogy Lex akkór most siket, vagy csak szimplán el felejtet beszélni? Na nem mintha zavarna félrene értsétek, csak simán kiváncsi vagyok ennyí az egész. - Éva nagyon reméli, hogy a többiek nem értik félre a dolgot.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Steven Szomb. 27 Okt. 2012, 23:16

- Gyerekes? – Kérdeztem vissza miközben halkan elnevettem magam és csóváltam a fejem. Persze amit terveztem az elégé gyerekes volt, ez tény és való, de maga az ötlet hogy menjünk a partra úszni azt nem igazán tartottam annak. Szerencsére Csilla azonban kapó az ötletre és az ellen meg pláne nincs semmi kifogásom, hogy a lánnyal eltöltsek egy kis időt kettesben a tengerparton.
- Mi akkor megyünk. Majd még biztos fogunk beszélni, addig is jó szórakozást az… akármihez is amit ön csinálni fog. Ha esetleg meggondolná magát, akkor ne habozzon utánunk jönni. Viszlát. – Válaszoltam Lilandra-nak miközben előre engedtem Csillát, majd aztán a két táskával én is távoztam és bezártam magam mögött az ajtót. Ezután én is választottam egy szobát magamnak és a bácsikámnak. Odabent gyorsan átöltöztem, csak egy úszónadrágot valamint egy inget vettem fel majd végül egy papucsot és egy törülközőt is előhalásztam. Az egész művelet körülbelül 2 percet vett igénybe, így nem meglepő módon várnom kellett Csillára, amíg elkészült. Amíg vártam addig gyorsan körbe pillantottam, hogy ki merre van, bár főleg James bácsit kerestem. Hamar meg is találtam szemeimmel, amint az egyik középkorú tanárral beszélt, nem meglepő módon egy nővel.
Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Bleach22
~ Ms. Love-t még megértettem volna bácsikám, de ő.. Nem túl öreg még neked egy kicsit? ~
Aztán meglátom, hogy Matt még mindig azzal a 3 új diákkal beszélget és hogy időközben Lex is csatlakozott hozzájuk. Épp azon gondolkodtam, hogy odamegyek szólni nekik jöjjenek ők is, de aztán megláttam Csillát bikiniben és valahogy már is nagyobb kedvem volt kettesben úszni egyet vele mint csapattal. Természetesen a füttyszó nem is maradt el mikor kisétált a lány az ajtón.


- Igen ő lesz az. A genetika egyik nagy rejtélye volt és őszintén szólva még mindig az számunkra illetve számomra, hogy még is hogy lett ilyen színű a haja. – Válaszoltam megerősítés képen a tanárnőnek, majd aztán hallgattam őt tovább.
- Tökéletes. Biztosra veszem, hogy kegyed fog tudni nekem segíteni. – Aztán jött a kérdés hogy szeretnék-e leülni. Magamban elmondok egy hallelúját érte, de a valóságban csak szimplán bólintok és a következőt válaszolom.
- Nagyon is, köszönöm. – Válaszoltam majd elindultam a pad felé, hogy leüljek rá.
- Istenem mit meg nem adnék most egy szál kubaiért. De gondolom nem lenne túl jó példa a diákok előtt. – Mondtam miközben nehézkesen leültem a padra, a botot oldalra raktam, a fájó lábamat pedig kinyújtva helyeztem el.
- Az alapján amit jelenleg tud róla, ön mit gondol a fiúról? Őszintén.

_________________
Steven Storm
Jake Hamilton - Raziel
Daniel Hamilton
James Hamilton
James Goldman
Steven
Steven
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 505
Hozzászólások régi : 215
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 33

Karakteradatok
Főkarakter: Steven Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Reptile Szomb. 27 Okt. 2012, 23:47

Hmm, nem vagyok benne biztos, hogy jól értem amit értek, de ha minden igaz, akkor az egyik lány, Bea egy amolyan.. Tolmács lenne? Nos az elhangzottak alapján nagyon arra hajaz a dolog, viszont a másik lányról és a srácról még nem igazán tudom, hogy mire lehetnek képesek, mindenesetre is ez egy olyan információ, ami idővel kiderül magától is, így nem igazán látom fontosnak, hogy kérdezősködni kezdjek, plusz így hirtelen nem tudom, hogy miként tudnék egyáltalán rákérdezni, mert elmutogatni eléggé... Érdekes lenne, nehéz és félreérthető, így hát fölösleges is most ebbe belevágni. Látványos reakciók a plüssállat élesztésre, akaratlanul is elmosolyodom rajtuk, jó hogy ilyen emberekkel gyarapodik a bentlakók társasága, igazából senkit sem tudok talán mondani közülük, aki idegesítene, ők sem fognak, mert már most sem zavarnak, sőt egészen kellemes a társaságuk, talán ezt már hangoztattam is, de hát ami tény az tény, maximum megerősíteni lehet még jobban, mindenesetre is örülök hogy egyikük sem egy... Hogy is mondjam, bunkó állat talán? Igen. Mindenesetre is még mindig a hobbiról van szó, amire én nem igazán adtam választ, Matt pedig úgy tűnik hogy magától nem igazán akar kitérni rá, valahogy ez tőle nem lep meg, ez valahogy benne van a viselkedésében, ez sem irritáló, vagy zavaró, vannak ilyen emberek, akik addig nem mondják amíg nem kérdezik, bár igazából nem tudom, hogy miért is van ez így, biztos van rá egy jó oka de még nem kérdeztem meg tőle... Majd valamikor máskor, túlzottan szeretem húzni a dolgokat. Mindenesetre is most meg kéne próbálnom elmagyarázni, hogy mit is csinálok szívesen önként a szabad időmben, ami egyértelműen a gyakorlás és edzés, amit igazából egyáltalán nem nehéz hála az égnek elmutogatni, bár a bottal még egyszerűbb lenne de most nem fogok azért elrohanni, szóval megbökdösöm picit Mattet, csak olyan "hé...hé figyelj" formában, majd pedig ha sikeresen magamra vontam a figyelmét akkor pár könnyedén felismerhető, apróbb de láthatóan erős ütést sorozok a levegőbe, ami még nem is néz ki hülyén, azt hiszem, egy gyengédebb harci állásban, majd pedig pár másodperc után vissza állok rendes állásba és várok, hogy érkezzen valami magyarázat, ha szükséges ehhez egyáltalán valami magyarázat.

_________________
Reneszánsz: Reptile, Ray Crawford
X-diák: Lex Orrin
Reptile
Reptile
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 507
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Árny Vas. 28 Okt. 2012, 00:08

- Nos, mindennek megvannak a maga gyengéi, hogy így fogalmazzak, bár úgy vélem hogy igencsak jó hasznát fogod venni még ennek a jövőben, mint gondolom most is, hiszen mégiscsak passzívan értesz... Ha jól értettem eddig minden nyelven és a verbális résszel ebből kifolyólag nem nagyon lehet problémád... Azt pedig valamiért biztosra merem venni, hogy gyakorlással ez tovább mehet akár az olvasott szövegre is. - Hű, megmondó kapitány akcióba lépett személyemben, mindenesetre is ez a véleményem most így erről hirtelen, muszáj voltam megjegyezni, mert ugyan mégis miért tartsam magamban ha már ilyen szép terjedelmes? Mondjuk lehet mondtam most valami értékelhetőt is deee nem igazán hiszem. A plüssállatos reakciókon elmosolyodom, eléggé sokat mosolygok a társaságukban, ezek alapján pedig nyugodtan merem így kijelenteni magamban, hogy egészen jól alakulnak az újakkal a dolgok, annyira ez nem meglepő de így belegondolva lehetett volna ez az egész sokkal, de tényleg sokkal rosszabb, örülök hogy nem lett.
- Nem süket, hanem néma... Bocs Lex amúgy. - nézek egy pillanatra a srácra akinek viszont úgy tűnik, hogy nem jut el éppen a tudatáig, gondolom agyal valamin, nos még addig jó.
- Ha jól tudom akkor születése óta nem tud beszélni, de hallja amit mondasz szóval nem süket. - Eztán pedig a hobby, így hogy visszakérdezett már nem tartom úgy, hogy esetleg zavarhat bárkit is, hogy "kéretlenül" kezdek magamról beszélni, ettől valahogy egy kicsit mindig is tartottam, bár lehet, hogy fölösleges? Lehet, nem tudom. Mindenesetre is válaszolnék, de Lex megbökdös, ami annyira nem kellemes, de mindenesetre is felé fordítom a tekintetemet és... Hmm, harc? Ó igen, már említettem is hogy képes hajnalok hajnalán felkelni egy edzés miatt.
- Nos Lex.. Őőő harcművészeskedik, nem is tudom hány éve már, van egy botja általában azzal hadonászik, már említettem, hogy képes hajnalok hajnalán felkelni ahhoz, hogy reggel órákon keresztül fárassza magát edzéssel... Szóval azt hiszem jó kondiban van. - Ezzel pedig egy kicsit mellkason vágom, nem agresszívan, csak egy amolyan " ezt a bökdösésért " jelleggel, igazából barátságosan.
- Én pedig, nos a labdából kitalálható, általában a kosarazáshoz van kedvem, bár mostanában nem foglalkozom vele túlzottan aktívan. -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 5 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.