Diák és ifjúsági tábor

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Morsus Csüt. 06 Szept. 2012, 21:44

Fáklya nézi a lehulló ruhaneműt és csak meredten figyeli a lány domborulatait.
- Örülök, mert asszem apád képes felrobbantani a fejemet azért, amire most gondolok. Vajon megtudod csinálni a bikinivel is ezt a trükköt?
A kérdésre megrázz a fejét.
- Áll! Már a Baxter! Az áll! Nagyon! Szóval tök jól van!
Körbe néz.
- Tényleg nincs itt egy anyád se? Mert a fiatalabb még mindig nagyobb üt a tarkómra, mint Ben.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Cardas Csüt. 06 Szept. 2012, 22:32

- Nem hoztam telefont sem – pirulok el. Lehet, túl sietősen pakoltam be az útra, de a mai világban azért mégiscsak illene magamnál hordani egy mobilt. – Nem baj, legalább így még értékesebbek lesznek az emlékek! – mondom egy kis csalódással vegyített vidámsággal.
Úgy látom, Beát zavarja egy kevéssé a kisgyerekek jelenléte.
- Azt hiszem, van egy óvodája is az iskolának, ők is eljöhettek kiruccanni – találgatok. – Miért, nem szoktál hozzá a kicsikhez? – kérdezem mosolyogva.
Hogy mit nézünk meg először? Jó kérdés. Én sem jártam nagyon még errefelé, de azért nagyjából tudom mi hol van.
- Hát, ott van először is a tengerpart, meg az élményközpont. Meg, ha jól tudom, egész kellemes sétálóhelyek is vannak--
Ekkor hallom meg mögülem egy lány hangját, és megfordulok. Kissé meglepett a hirtelen feltűnése.
- Öm, heló. Aaron vagyok – mondom zavartan, megvakarva a tarkómat, mert félbeszakadt a mondandóm. Meg is feledkezem a válaszadásról, miszerint csatlakozhat-e hozzánk. – Te is új vagy a suliban? – kérdem. Biztos az, különben nem akarna idegenek mellé csapódni, hanem a barátaival maradna.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Csüt. 06 Szept. 2012, 23:01

A kopogás után végül is nem sokkal már nyílik is az ajtó, én pedig szemtől szemben állok a lánnyal, aki így közelebbről valahogy még érdekesebbnek tűnik, főleg mert a tetoválását is jobban látom, amiről meg kell hogy mondjam, a maga egyszerűségében nagyon szép darab, vajon mennyire fájhatott azt oda varratni? Elkószáló gondolatok, de hamar eltűnnek, amikor a olyasmit mond, amire tulajdonképpen nem számítottam, köszön ő és kérdez, ez benne volt a pakliban, de nem magázós formában, mert lássuk be.. Le magázott, én pedig... Most mit csináljak? Még soha sem magáztak le és egy röpke pillanatra e miatt megáll bennem az ütő, nem tudom miért, csak hirtelen meglep és... Ennyire öreg lennék? Nem az kizárt. Pár röpke pillanatba bele telik, mire ki tudom találni, hogy miként válaszoljak úgy, hogy az ne is legyen magázás, sem pedig tegezés, mert igazából nem tudom, hogy elvárja-e kölcsönösen, mert ilyenkor ha jól tudom az van, bár nem vagyok benne biztos mert ez életemben az első, hogy lemagáztak és... Jó úgy, hogy az nem egy tanár, de mondjuk nekik is megszoktam mondani, hogy nyugodtan tegezzenek, valahogy furcsa ez... De még mindig nem annyira furcsa, mint egy látszólag nagyjából talán korombeli lánytól hallani.
- Hali! - Köszönök talán egy másodperc hallgatás után, meglepettségem ellenére továbbra is magabiztosan, ez is ugyan olyan ismerkedés, mint a többi, csak furcsábban kezdődött.... Beszéd terén legalább is.
- Tulajdonképpen... Nos ismerkedni jöttem tudod.... Tudja... - javítom ki magam - ... a mai nap folyamán vettelek észre... Vettem észre önt... És ha esetleg nem zavarna... Zavarná... - Itt egy kicsit megvakarom a homlokom, ez nekem így nem megy.
- Öhh bocsánat csak... Tegeződhetünk? - Ha a válasz igen, akkor valószínűleg végre normálisan el is tudom mondani, amit akarok, mert hát azért mégiscsak egy nálam fiatalabb... Ránézésre fiatalabb személlyel beszélek, bár persze, ki tudja, de akkor is, nekem így nem megy a magázódás, ha egy tanárral kell hivatalosan beszélni, nem pedig úgy mint egy ismerőssel, nem mintha sok tanárral beszélnék úgy mint egy ismerőssel... Szóval csak velük megy ez úgy normálisan mert náluk megszoktam, hogy világ életemben magázni kellett őket...

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 07 Szept. 2012, 10:44

~ Namor, Gloria, Puppy, Dorma és Sweety ~
A Sweety mellett álló Dorma arcán láthatóan ő nem volt annyira lelkes amiatt, hogy a gyerekek ennyire jól szórakoznak. Ő maga kissé rosszallóan és komoran figyelte őket. Igaz nem lehetett tudni, hogy ez az etikett miatt volt-e így, vagy tényleg így érzett.
- Hasonlít az apjára ennyi idősen, csak Lord Lyron nem kislányokkal és embertelen kutyákkal játszott, hanem fegyverekkel – mondta. – Nehéz fegyelmezni, főleg, ha a lánnyal van. Ön ismeri a vérszerinti anyát?

Puppy a farkát csóválva a vízparton próbálta a két kicsit bevizezni. Majd a hullámokat kezdte kergetni, amik visszahúzódtak a közeledtére, végül, amikor kifelé jöttek a kutya kezdett kifelé futni, hogy ne érje el. Végül elrohant valamerre és egy hatalmas csomó hínárral tért vissza, amit büszkén ejtett ki a szájából a kicsik elé.
Glori-val merészkedett be végül a vízbe, nem túl mélyre, csak olyan térdig érő vízbe, ez még igencsak a parton volt. nagyon régen nem volt a tengerparton, számára ez a hely annyira varázslatos volt, sokkal inkább otthonnak érezte, mint a szárazföldet. Főleg, hogy Dorma mennyit mesélt az otthonáról. A kiabáló és közeledő Sweety néni felé nézett.
- Elrontja a játékot – mondta komoran. – Vajon ő és Lady Dorma megengedik, hogy megnézzük Atlantiszt?


~ Aaron, Bea és Éva ~
A lány Aaron-ra mosolygott, ezek szerint tényleg otthonhagyott Aaron mindent. A táskájába nyúlt és előhalászta a saját telefonját.
- Akkor itt van az enyém, a képeket, pedig majd ha visszaértünk a kollégiumba, akkor átmentjük a te gépedre – mosolyogott.
Újdonság volt számára, hogy tényleg van egy óvoda is ezen a helyen. Amit a fiú mondott, elég sok mindent meg lehetett itt nézni, abban igaza volt, főleg, hogy ő maga még soha sem járt itt, de még New Yorkból sem látott tényleg semmit. Így akár lepakolás után el is indulhatnának körbenézni. De nem maradt ideje arra, hogy válaszoljon, mert valakinek a hangja megállította őket. A nő nem tűnt túl idősnek, akkor ezek szerint ő is diák lehetett. Igaz Zaphire is csalóka volt ilyen szempontból.
- Szia, Beatrice Mortumer vagyok – köszönt ő is. – De hívj csak Bea-nak.
A következő kérdést, amit ő is feltett volna Aaron már megtette, így egyelőre többet nem is szólt.


~ Zaphire és Fáklya ~ (LOL és most esik le, ők is Steph és Jon)
Felnevettem az arckifejezésén, igen, anyáék miatt nem voltunk túl jó helyzetben, főleg, hogy ismerték és ezért nem is igen örültek neki, főleg a tényleges anyám.
- Lássuk be az roppant álszent dolog lenne tőle – mosolyogtam. – Főleg, hogy még pár éve is nagyobb nőcsábász volt, mint te. Azt hiszem, hogy be akarta tölteni az űrt, amit te hagytál, amikor a Negatív zónába kerültél.
A másik kérdésén néhány pillanatig gondolkodnom kellett, hogy mennyire legyek gonosz vele. Végül beleharaptam az ajkamba és a telekinetikus erőmmel az ő fürdőnadrágjának gumiját és madzagját húztam össze annyira, hogy kissé kényelmetlen legyen már neki.
- És azzal is – kacérkodtam. – De ezek a trükkök már nem tartoznak a fiatalságra.
Kissé elkerekedett szemekkel néztem rá, majd hangos nevetésben törtem ki, ami köhögéssel párosult, kénytelen voltam elfordulni tőle, legalább is addig, amíg a nevetésem kissé alábbmaradt és már nem fenyegetett az, hogy megfulladok tőle.
- Nem, nincs itt – mondtam még mindig kipirulva a nevetéstől. – Nem hazudnék ebben, nem akarom én sem, hogy Adia halálra püföljön téged nevelési célzattal. Bár valószínűleg csak azért nincsenek itt, mert nem tudjták, hogy itt vagy. Nem mondtam meg, hogy elhívlak. Nem hiszem, hogy bárki a gyerekek közelébe engedett volna téged. Lemegyünk a partra?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Pént. 07 Szept. 2012, 11:10

~ Csilla és Lilandra ~
A telepatikus képessége sem kellett, hogy tudja, hogy a másik megdöbbent azon, amit látott. Annak ellenére, hogy kellően humaniod volt, eléggé más is. A tollai a feje tetején is ehhez tartoztak, a ruházata és talán a viselkedése is. Bár azt még ki lehetett magyarázni azzal, hogy külföldi, legalább is így hívták azokat, akik nem az adott nemzetbe tartoztak, mint ahol voltak. A másik, amit feltételezett, hogy zavarba hozta a másik lányt, hogy magázta, hiszen még a fordítógép is így jelezte, hogy alapból tegezte volna, utána javított magázódásra. És valóban igencsak nagy gondban volt ezzel. Tegezni? Őt pedig ez zavarta volna, még a testvéreivel és a szüleivel is magázva beszélt mindig is. egy valami rémlett neki, hogy Kallark volt az egyetlen, akit tegezett, de őt pedig teljesen más okból. Lényegében Gladiátor volt az egyelten, akiben feltétel nélkül megbízott és ebben nem csak az volt benne, hogy szerette a férfit. Hanem, hogy az bármiféle kérdés nélkül tette, amit mondott neki és az életét is feladta volna érte. A hűsége és lojalitása nem ismert határokat, más nem volt ilyen.
- Egyelőre maradnék a magázódásnál – mondta Lilandra. – Számomra a tegeződés… bensőséges és intim kapcsolatot jelent. De ha ön úgy érzi, hogy az a kényelmesebb tegezzen nyugodta, de én maradnék a magázódásnál. Az ismerkedést pedig örömmel veszem.
Mosolyodott el egy pillanatra.
- Lilandra vagyok – mutatkozott be. – Nemrég kerültem csak ide, ön régóta jár az iskolába?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Pént. 07 Szept. 2012, 14:05

Nem kell igazán sokat várni a válaszra, tényleg nem, bár nekem egy kicsit hosszabb időnek tűnik a dolog, mint amennyi valójában, legalább is valószínűleg, főleg azért, mert így hirtelen egy meglehetősen kellemetlen szagot érzek a levegőben, ez pedig az égés előtti benzin szaga, hogy így fogalmazzak. Azonban ez gyorsan tovább illan, ahogyan válaszol, mármint nem egyből, mert azzal nyit, hogy a magázódásnál maradna, amiből kiindulva ismételten javíthatnám magamat állandóan, de végül is tegezhetem, csak ő valószínűleg nem fog, amit végül is meg is értek, hát ha ő úgy nőtt fel, vagy úgy tanították, olyan közösségben volt, akkor miért ne, végül is nekem ez a kényelmesebb, neki meg az, a szavaival élve, mert valószínűleg nem a kényelmességgel magyaráztam volna ezt.
- Köszönöm. - Mondom kissé megkönnyebbülten, immáron nem érezve annak a bizonyos gyújtóanyagnak a szagát, annak pedig külön örülök, hogy van kedve ismerkedni, na meg persze hogy még egy röpke mosolyt is megereszt mellé, már kedvelem!
- Gulyás Csilla. - Mutatkozok be meglehetősen röviden, majd pedig át is térnék a következő tárgyra, ami tulajdonképpen egy észrevétel, vagy inkább talán valami olyasmi, amit muszáj vagyok megjegyezni neki.
- Mondták már, hogy kellemesen dallamos neved van? - Valóban, még nem hallottam ezelőtt ezt a nevet, nem is olvastam, viszont... Lilandra... Most mondja nekem azt valaki, hogy nem kellemes kimondani, egyszerűen olyan ami kigördül az ember szájából és nem kell küszködni vele, hogy ki lehessen mondani, nem úgy mint egyéb ritka neveknél és még megjegyezni sem nehéz. Ha válaszol erre meghallatom, ha nem akkor nem, végül is ez csak annyiban változtat a dolgokon, hogy később kezdek el tovább beszélni.
- Talán egy féléve lehetek itt, nem nagyon szoktam számon tartani... Hmm, te végül is hogy jutottál a suliba? Mármint most van ez a démonos balhé, aztán nem lehet túlzottan egyszerű a városban való közlekedés, vagy még előtte jöttél? - Ekkor egy kicsit a hajára nézek, ami pár pillanatra megragadja a tekintetemet, korábban is láttam rajta, hogy különleges, de azt nem, hogy mi teheti azzá, így közelről megnézve viszont már eléggé egyértelmű, tollak... Akkor ő lehetséges, hogy repülni tud? A hajával?? Mindenesetre is leveszem róla a tekintetemet, és inkább vissza erőltetem valahogy azt a szemére, hiszen beszélgetünk, illő lenne a szemeibe nézni.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Eva Carter Pént. 07 Szept. 2012, 15:37

A srác Aaron néven mutatkozik be, mig a másik Beatrice Mortumer néven mutatkozik be, de meg engedi Évának hogy a Bea néven szólitsa. Aaron egyből meg kérdi.
– Te is új vagy a suliban? - Éva felel a kérdésre. - Igen új vagyok a suliban. Ti mikor kerűltetek a suliba? - Aaron és Bea egyszerre válaszólnak Éva kérdésére. Évának hirtelen egy másik kérdés is motoszkált a fejében, mert emlékezet arra, hogy volt valamikor egy Magneto nevü gonosz mutáns a világon. Talán valameik féltestvérétől de az is lehet, hogy az apjától, vagy ki tudja, lehet hogy a mostoha annyától hallot elöszőr erröl a mutánsról. Mind egy is volt most már utolag belegondolva talán ők biztosan többet tudnak erről a Magnetoról, ezt végig gondolván meg is kérdezi tőlük.
-Tényleg ti mit tudtok Magnetoról? Csak mert nálunk Magyrországon csak addig volt a hirekben, amig elnem vesztette a képességét.
- Éva oldalát furta a kiváncsiság, egy részt mert mikor utoljára hallot erről a Magnetoról, elvesztette az erejét, aztán odahaza már többet nem is beszéltek rola, ami a két diákot meg is lepte. Mind ketten furcsálták hogy még a Magyarok is figyelemmel kisérték a dolgokat, de az utánit viszont nem.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 08 Szept. 2012, 22:47-kor.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 08 Szept. 2012, 10:29

~ Csilla és Lilandra ~
A nevet a fordítógép nem fordította le, amíg a másik lány az övét kellemesnek találta, addig Lilandra a bemutatkozóét kissé furcsának és erőteljesnek. Illetve nehezen kiejthetőnek. De mivel nem akarta megsérteni a lányt, így mindezt inkább nem is akarta hangosan kimondani.
- Köszönöm – mondta. – Én még próbálok barátkozni az itteni nevekkel, furcsák.
Hagyta inkább ennyiben, révén tényleg nem tudta hova tenni a Gulyás Csilla nevet. Még ha saját maga nem is tudta volna kiejteni, szerencsére a fordítógép megtette helyette is. Igen a démonos ügy, éppen amiatt nem tudott rendesen körülnézni sem ezen a helyen, és nem tudta Kallark sem felmérni a helyet. Mivel repülve jöttek, így nagyjából felülről már látta ezt a helyet, és a távolban felismerte a várost, így azt sejtette, hogy még mindig ott vannak. De ez továbbra sem volt túl sok minden. Főleg azért is, mert az Attilanon és Kallarktól kapott elérhető adatbázis nem sok mindent mond az emberekről, sem a városaikról.
- Aznap jöttek a démonok, amikor Gladiátor és én egyeztetni próbáltunk Mr. Morsus-sal – mondta. – Lényegében arra jutottunk csak, hogy maradok valószínűleg egy ideig, amíg nem rendeződnek a dolgok az impériumban. Egyébként nem hiszem, hogy bármelyik démon gondot okozott volna a Praetor-omnak… testőrparancsnokomnak abban, hogy elérjünk a X-men bázisára.
Még most is, másoknak csak a rangján szerepel, arról senkinek sem kellett tudni, hogy mi is a valódi kapcsolat közöttük.
- Tudna valamit mondani erről a bolygóról? – kérdezte, remélve hátha valami mást is hall, mint Sweety mondott. – Mi… én nem igazán tudok sokat róla.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Szomb. 08 Szept. 2012, 15:03

- Igen, valóban vannak meglepően csavaros és bonyolult nevek. - Helyeselek arra, amit mond, bár most nem igazán értem, hogy az én nevemről beszél-e, avagy sem, mert hogy az én nevem nem bonyolult, az biztos, sőt, eléggé egyszerű és nem is ritka, legalább is nem ott, ahol születettem, itt kint Amerikában egy csöppet ritkább lehet, egy csöppet sokkal ritkább és furcsább is, de na. Mondjuk a lány szavai alapján ő sem lehet idevalósi. Az, hogy mikor érkezett... Nos kellemetlen lehetett, meg gondolom így pár betervezett programja egyszerűen ugrott, abból kiindulva legalább is, hogy egyből be kellett zárkózni a szobákba, sajnos. Aztán itt megemlítésre kerülnek még érdekesebb dolgok is, olyasmik, amiken én csak meglepetten pislogok, személyi testőr? Pontosabban testőrparancsnok? Impérium? Először csak arra tudok gondolni, hogy valamiféle gazdag család sarja lehet, de ahogyan a bolygóról kérdez, hirtelen fény gyúl a kobakomban.
- Várj-várj, mi az-az impérium? - Kérdem érdeklődve és csak remélem, hogy ezzel olyan választ kapok, aminek köszönhetően majd biztosra vehetem, hogy a fejemben ama bizonyos megvilágosodás, amit korábban említettem, valós, és nem csak én gondolom úgy, ahogyan. Tudom hogy lehet... Err... Földönkívüliekről tanulni a suliban, de vajon... Most lenne akkora szerencsém, hogy személyesen találkozok egyel? A szavai alapján igen, de gyakorlatilag amíg nem erősíti meg valahogy, addig nem tudhatom biztosra, én pedig nem szeretnék egyenesen rákérdezni, valahogy kellemetlen lenne.
- A bolygóról... Nos ez attól függ, van valami konkrét dolog, ami érdekel, vagy csak úgy összességében? - Az erre adott válasza is sokat elárulhat, ha azért kérdi mert régóta itt él és tájékozatlan, nos akkor... Akkor csak valaki, ha pedig azért tájékozatlan mert más bolygóról jött... Nos nem tudom, persze válaszolok neki de... Nem lényeg, fölösleges csavargatás csak ez, mindenesetre is egyre jobban birizgálja a fantáziámat, kezd izgalmas lenni a helyzet, bár valószínűleg ezt csak én vélem így.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 08 Szept. 2012, 18:40

~ Csilla és Lilandra ~
A shi’ar látta, hogy a lány miként fogadta azt, amiket mondott. Már látta az iskolai órarendet és ott volt egy tantárgy, amiben tanultak az univerzum fajairól, így valahogy őt magát is váratlanul érte, hogy a lány így reagál. Hiszen Lilandra úgy tudta, hogy az emberek tudják, hogy léteznek, hiszen a kree és a skrull hadsereg járt is a bolygón, háború is készül és még sorolhatta volna az efféle dolgokat. Egy pillanatra el kellett gondolkodnia, hogy miként is mondhatná úgy az Impériumot, hogy a lány is megértse.
- Azt hiszem, hogy földi szóval talán a Birodalom lenne még jó szó. A Shi’ar Impériumból, avagy birodalomból származom – mondta.
Ezt még elmondhatta, de azzal tudta, hogy vigyáznia kell, hogy a későbbiekben mit mond. Már így utólag belátta, hogy a nőnél hibázott, hogy mindent elmondott. Mit akar tudni, ez is igencsak jó kérdés volt, igazából szeretett volna végre valamilyen pozitívumot is hallani erről a helyről.
- Bármi megteszi, eddig csak egyvalakivel volt „szerencsém” beszélni és az nem volt a legkellemesebb és legpozitívabb – felelte. – Így igazából bármit mondhat erről a helyről, amit érdemes tudni. Odakint – célzott az űrre – az önök vis… nem sokat tudni erről a bolygóról.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Szomb. 08 Szept. 2012, 20:26

A válaszból egyértelműen képes vagyok leszűrni, hogy valóban nem földi származású hölggyel beszélek, ez pedig tulajdonképpen csak dob a kedvemen még egy adagot felfelé, így pedig akkor értem a tollakat a fején, nem mutáció, hanem faji vonás, Shi'ar vonás? Tulajdonképpen nem vettem fel azt az órát, ahol idegenekről tanulnak és ha felvettem volna sem hiszem, hogy különösebben csináltunk volna bármit is, mivel ugye New Yorkban éppen helyzet van és az mégiscsak fontosabb mint a következő generáció tanítása, e helyett viszont kihoztak minket ide sütkérezni a napon és nyaralni egyet amíg még megtehetjük, ami viszont egy eléggé fair húzás azok után, hogy mennyit bezárva tartottak minket... Szóval végül is rendben vagyunk és szerintem tuti, hogy mindenki elégedett, mert aki nem... Az túlzottan telhetetlen.
- Tudtam én, hogy különleges vagy, már amikor először megláttalak. - Ezzel pedig szélesebbé válik a mosoly az arcomon, mert valóban, már akkor felkeltette a figyelmemet. - Sosem hittem volna, hogy én valaha is találkozni fogok egy olyan személlyel mint te, mármint tudod, valaki aki a Földön kívül született. Milyenek ott a dolgok? - Továbbra is érdeklődve kérdem, lévén hogy halvány lila gőzöm sincs arról, hogy a Földön kívül mi lehet, legyen az akármi is, még csak képeket se láttam. Arra, hogy bármit mondhatok neki és hogy valakivel már beszélt, csak bólintok, úgy vélem hogy akkor az alapokkal kéne kezdeni, alapok alatt pedig a köztudott földi alapokról beszélek, kontinensek, országok, városok, állatvilág, esőerdők, sivatagok, amikről a tájékozottabbak tudják is, hogy hol vannak, aztán az emberek, kultúrák, már legalább is amiket ismerek... Hű de sokat lehet erről beszélni, csak tényleg kéne egy térkép...
- Keríteni kéne egy világtérképet, azon mutogatva szerintem eléggé sokat tudnék mondani. A másik pedig... Figyelj ha belekezdesz valamibe, akkor azt nyugodtan mond végig, senki sem fogja leharapni a fejed, vagy legalább is én nem. - Továbbra is kedvesen, mert valóban nem vagyok az a fajta, aki szavak miatt képes lenne bárhogyan is neki menni másnak, kivéve néhány esetet, de azok speciális esetek voltak és ott is csak szócsata volt, viszont itt kétlem, hogy ilyesmi kialakulhat.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 08 Szept. 2012, 21:41

~ Csilla és Lilandra ~
Különleges lett volna? Nem tartotta magát annak, pedig lehetett volna, egyrészt, mert ő volt a császárnő és hadsereg főparancsnoka, aztán azért mert meghalt és most mégis itt volt klónként. De egyébként nem volt az, és ehhez kellett tartania magát. ha mégis valami miatt különlegesnek tartotta volna magát, az Gladiátor volt.
- Nem vagyok az – mondta végül hangosan is. – De örülök, hogy így gondolja. Igazából semmi sincs, amivel kiemelkedek a népem tagjai közül, de azt tudom már, hogy az iskola különleges tehetségeknek van és ilyen szempontból telepata vagyok, mint népem jelentős része.
Mennyit tudott volna mesélni arról, hogy milyenek ott a dolgok, igaz amiatt kissé gondban volt, hogy az átlagpolgárairól semmit sem tudott, a császári családról és nemességről pedig mindent.
- Pedig úgy tudom, hogy voltak itt kree-k és skrullok is pár évvel ezelőtt – mondta. – Odakint? Még nem nagyon van tapasztalatom az itteni élettel kapcsolatban, de szerintem hasonló, azt leszámítva, hogy minden sokkal nagyobb mértékű, révén a nagy birodalmak több ezer lakott bolygóból állnak és ezek kapcsolatban vannak egymással az űrutazás miatt.
Kellett volna világtérkép, támadt egy ötlete.
- Jöjjön be, van egy ötletem – mondta. – Azt inkább nem fejezném be, nem akarom önt sem mást megsérteni azzal, hogy mi a véleménye az univerzumnak az emberekről.
Megvárta, amíg Csilla elfogadja ezt, majd ha a lány megtette bement a szobába, ahol a kommunikátora is volt, ez galaxisok között is működött és képes volt mindenféle adatbázishoz és műholdhoz csatlakozni. Leült az asztalhoz és shi’ar nyelven adott ki néhány utasítást, mígnem a kommunikátorból egy holografikus kép vetődött ki, rajta a Föld.
- Ez megfelelő lesz? – kérdezte. – Az Attilan-i adatbázisból hirtelen ezt találtam csak, de azt hiszem ha kell, akkor találok más milyet is.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Szomb. 08 Szept. 2012, 23:20

Azt mondja nem különleges de.. .Nekem igen, akkor is az első földönkívüli, akivel beszéltem, bár ezt már nem fogom még egyszer kijelenteni, fölösleges, de tényleg az, úgyis érti. Ó és telepátiával rendelkezik, akkor hallgathatja a gondolataimat, nos kellemetlen, de bízom amúgy benne, hogy nem teszi, így is épp eléggé zavaró, hogy a kúriában állandóan hallgatóznak, meg hogy anno egy alak kijött a falból, igaz, ő egy kirándulást jelentett be... Na de akkor is! Az embernek nincs nyugodt magánélete, mert ha véletlenül rosszkor gondol rosszra, akkor már ott is van egy tanár hogy lehurrogja... Beeeeh!
- Értem, akkor ezek szerint a toll hajkorona is teljesen átlagos? Csak mert amúgy nagyon jól néz ki. - Eztán arról esik szó, hogy régebben már jártak itt idegenek, ezen pedig el kell gondolkodnom egy kicsit, persze szóba kerül más is, ahhoz viszont túl sokat nem tudnék mondani, igazából másfajta válaszra számítottam, de ez is tökéletesen megfelel, egyszer remélem, hogy majd magam is megcsodálhatom a kint lévő dolgokat, valahogy... Majd rá állok az ügyre.
- Ömm igen azt hiszem hallottam róla néha ezt-azt, meg láttam néha tv-ben film formájában de az tudtommal igencsak más volt, meg hát akkor még kicsi voltam, vagy legalább is kisebb, agyilag még nem igazán voltam azon a szinten, hogy normálisan felfogjam a dolgot. - Igen, nem volt az olyan nagyon sok év, de érdekes, hogy mennyit képes változni az ember ennyi év alatt, na nem lényeg.
- A másik pedig... Hűha, de kicsik vagyunk. - Csak megállapítás.Következőképpen be invitál, valószínűsítem, hogy akkor éppen van nála egy térkép, de mielőtt betehetném a lábam, a tudtomra hozza, hogy miért is nem fojtatta inkább azt, amibe bele kezdett. Megvakarom kissé a tarkómat.
- Nos ezek alapján nem lehet pozitív. - Egyértelműen, de mit lehetne tenni? Nekem semmit sem, szóval nem az én kunsztom, bár megvallom őszintén kissé zavar de... Hát, nem kell ezen leállni bánkódni, HÉ! Még mindig süt a nap, jó idő van és nincsenek felhők az égen, legalább is nem sötét fellegek amiken még a napfény sem szűrődik át, ez már elég ahhoz, hogy ettől a kissé kellemetlen tényezőtől függetlenül jó kedvem legyen.
- Ez esetben lépjünk akkor tovább. - Jelentem ki ismételten inkább jó kedvel, nem szeretek szomorkodni bármi miatt is, persze néha elkerülhetetlen. Belépek a szobába, majd pedig nézem ahogyan ügyködik, ahogy pedig megjelenik a Föld, egy amolyan holografikus térképen... Csak ámulok és bámulok, gondolom ez neki teljesen mindennapi, meg persze nekünk is vannak holografikus cuccaink de... Neki ez mindennapi nekem meg azért annyira nem.
- Hűha, nagyon tuti, tökéletes lesz köszi. - Mosolygok rá, majd kissé alaposabban szemügyre veszem, aztán kezdek csak jobban bele.
- Oké, szóval mint tudhatod, ez itt a Föld, nagyjából a hetven százalékát víz borítja, a maradék harminc pedig szárazföld. Nagyobb területekre, úgy nevezett kontinensekre van felosztva. - Ezeket körbe határolom az ujjaimmal.
- Európa, Ázsia, Afrika, Ausztrália, Észak-Amerika, Dél-Amerika és végül az Antartktisz, a leghidegebb hely a bolygón, tulajdonképpen egy hatalmas jégdarab... Néhány kontinenst egybe lehet vonni, például ez a kettő itt. - Mutatok végig Észak és Dél-Amerikán.
- Általában simán csak Amerikaként van emlegetve, ez a kettő pedig. - Európa és Ázsia. - Néha Eurázsiaként, mivel ezeket nem választja el víz egymástól. Minden kontinenst lehet tovább darabolni, hogy így mondjam, ezeken belül a népek külön országokban élnek, amikben általában külön nyelveken is beszélnek, így a bolygón eléggé sok nyelvet beszélnek... De van pár ami eléggé közismert, és könnyű beszélni, például az angol, amit most is beszélek, ezt szinte bárhol megértik, bár ennek is van több verziója, például az amerikai és a brit angol... Néhány nyelv pedig iszonyatosan nehéz, például a Japán, vagy a Kínai, vagy a Magyar, amiről viszont sokan nem is tudnak... Minden országnak megvan a maga vezetője, vagy vezetői, attól függ, hogy milyen rendszerben élnek, királyságban, demokráciában, diktatúrában satöbbi... Ja igen, kb. minden országnak megvan a maga kultúrája, ez megmutatkozik az ételek fajtájában, elkészítésében, zenében, hagyományokban, meg az ilyesmikben... Ezek a nagyon alapok, ha pedig kicsit túl kuszán mondom a dolgokat akkor.. Bocsi. - Egyenlőre megvárom, hogy erre mondjon valamit, vagy hogy emésztgesse, nem vagyok túl jó magyarázó, túl gyorsan váltogatom a témákat, ezt tudom, meg hogy néha rosszul fejezem ki magam.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 09 Szept. 2012, 11:54

~ Csilla és Lilandra ~
Csilla félelme alaptalan volt, láthatóan és valóban Lilandra nem nézett bele a gondolataiba, sőt fel sem merült benne, hogy megtegye. Hozzá volt szokva, hogy mindenki tud ellene védekezni, aki körülötte van, így felesleges volt, és persze még egy császárnőtől is illetlen. Tőle talán méginkább.
- Igen nálunk megszokott a tollazat – mondta. – Tulajdonképpen nekünk ez a „hajunk”. Gúnyéven csak „madárembereknek” hívnak minket a kree-k és a skrullok.
Nem emlékezett a lány? Pedig nem is volt olyan régen, alig hat éve. Most, hogy így említették ezt a történést jutott eszébe, hogy mennyi fejtörést és fejfájást okozott számára az, hogy mindezt rendezni tudják és újra megteremthessék a törékeny békét. Nem is sikerült jó ideig utána. Mennyi csatát vívott szóban Veranke-val és a Vádlókkal akkoriban, hogy kikényszerítse a békét. A fejéhez kapott a halántékához, újra fejfájás az emlékek miatt. Tudta, hogy valamikor túl kell esnie ezen, hogy jobb legyen, remélte, ha az emlékei visszatérnek, akkor a fejfájása is elmúlik végérvényesen. Felnézett Csilla-ra, aki le is ült, majd magyarázni kezdte a dolgokat, hogy mit is lehet tudni a Földről és az itt élőkről. Végre egy pozitív csalódás volt mindez számára, egy normális személy, aki nem az emberek felsőbbrendűségét hozza elő, hanem értelmesen képes beszélni. Lehetséges, hogy a fiatalságban volt a jövője ennek a bolygónak? Ezt a kérdést egyelőre elhessegette magától és inkább figyelt a magyarázatra. Mindent megértett, császárnőként elvárták tőle, hogy az ilyesmiket hamar átlássa és felfogja. Most ennek a passzív tudásnak igencsak nagy hasznát vette.
- Tökéletesen értető volt minden – mosolyodott el. – Számomra az a furcsa egy kicsit, hogy ez egy kis bolygó, és mennyire szétszakad benne minden, nyelvek, kultúra, az itt élők. Amit eddig láttam hiányolom az összetartást és összefogást. Illetve számomra különös, hogy mennyire ragaszkodnak az itt élők a demokrácia elavult intézményéhez. Nem ezekhez vagyok szokva, sőt szinte nem is találkoztam még civilizációval, ami így élt volt a földieket kivéve.
Pedig nagyon-nagyon sok mindent látott már az élete során.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Vas. 09 Szept. 2012, 15:07

Kissé megnyugszom mikor a tudtomra adja, hogy tökéletesen érti, gyors felfogása van, ez tetszik, nem szeretem amikor ismételten bele kell kezdeni ugyan abba, persze ez jól tudom, hogy a saját hibámból is adódik, szóval mindkét fél hibás egy ilyen esetben... Akárhogyan is, egy kicsit jobban kitér a szétszakadásos dologra, hogy országokban élünk, más kultúra, meg a többi, annak ellenére, hogy milyen kicsi ez a bolygó, meg gondolom ezzel utalva arra, hogy csak egy bolygón élünk. Így belegondolva pedig igen, vannak odakint nagy birodalmak amik több ezer bolygóból állnak... Több ezer? Ennyit mondott? Biztos vagyok benne, hogy ennyit mondott, szóval ott meg gondolom egyetlen egy rendszer van az összes bolygón, bár ebben nem lehetek biztos, amíg meg nem kérdem, egyenlőre azonban a válaszon akarok elgondolkodni. Valami kis információ dereng arról, hogy miért is lehet ez nálunk... Végül egy kis csendes gondolkodás után sikerül is nagyjából felidéznem, még a tv-t nézve hallottam valamikor, egy ilyen tudományos műsor ment.
- Így belegondolva igen, sajnos eléggé sok felé vagyunk és amúgy többeket is hallottam már, akik osztják a véleményed. A tudósok szerint azért van ez a szakadozottság, mert még régen, nagyon régen, amikor még csak kis törzsekben létezett a fajunk, akkor sok felé szakadtunk, vándoroltunk, külön helyeken telepedtünk le és az ottani viszonyokhoz képest éltünk. Ez befolyásolta a gazdaságot és valamilyen szinten a kultúrát is, később pedig, főleg az ilyen különbségek miatt voltak összetűzések és alapvető ellentétek... Valami ilyesmit magyaráztak, hogy ezért vagyunk úgy, ahogy... Ebből pedig a történelem során sokszor voltak elég nagy kellemetlenségek, háborúk, de erre majd később, ha esetleg úgy gondolod, hogy érdekel a történelem. A politika pedig... Nos nem az én szakterületem, sosem értettem hozzá. Csak remélem, hogy egyszer megvilágosodunk és követünk majd egy másik fajt, aki megfelelő példát mutat nekünk. - Mosolygok rá, és még tényleg így is gondolom, mert végül is miért ne, ha magunktól nem leszünk képesek kiküszöbölni a problémát, akkor valaki mást kell követnünk, ami a szavai alapján pedig... Nos igencsak jó ötlet lenne, de nem tudom, sajnos ez csak az én véleményem, én pedig ezen a földön nem igazán vagyok több egy porszemnél. Érdekes, hogy egy új személy milyen könnyedén megvilágosíthatja az embert, nem? De. Akárhogyan is, eszembe jut még valami, amit az előbb kihagytam.
- Ó amúgy az előbb megfeledkeztem róla... A kontinensekre visszatérve picit, ha alaposan megnézed őket, sok darabot egybe lehet illeszteni, állítólag egyszer egy hatalmas földrész volt az összes, amit Pangeának nevezünk, ezen még nem is léteztünk, ugyanis volt előttünk itt más őshonos faj, a dinoszauruszok, amik azonban kipusztultak, ismeretlen okokból, bár nagy valószínűséggel egy nagy méretű meteorit becsapódásának köszönhetően. Nem lehetetlen, hogy az "lökte" meg annyira a dolgokat, hogy a kontinensek távolodni kezdtek egymástól és azóta is mozgásban vannak, egyszer majd nagyon sok idő múlva ütközni fognak a Föld másik oldalán... Lassan mozognak de hatalmas tömegük van szóval kellemetlen folyamat lesz... - Igen, valóban, szerencsére én akkor már valószínűleg nem leszek itt, bár mondjuk talán megnézném, de mondjuk ha masszív pusztulással járna... Nos akkor inkább nem vagyok rá kíváncsi.
- Következőnek jöhet a klíma és az állatvilág? Vagy kíváncsi vagy esetleg másra? - Kivételes alkalom ez, azon ritka alkalma egyike, amikor hasznosnak érzem, hogy sokat tudok beszélni, meg hogy odafigyeltem a suliban, mert sok érdekesség ott ragadt rám, és hát ami érdekes, azt az ember nem felejti el egy könnyen, főleg, ha jól van előadva.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 10 Szept. 2012, 10:46

~ Csilla és Lilandra ~
Lilandra őszintén meglepődött, amikor a lány azt mondta, hogy mások is osztják a véleményét. Igaz ő uralkodóként és az ehhez való tudományok után képes volt máshogyan nézni egy társadalom berendezkedését, lényegében, mint egy politikus. Mindaz, amit mondott ismerős volt, mindenhol így volt, amit még itt Attilanon olvasott, hogy a kree-k a skrulloknak köszönhették, hogy egyáltalán ott tartanak, ahol. Mocsári „állatok” voltak még csak, amikor a skrullok rájuk találtak. Már másik galaxisba jártak, amikor a kree-k sehol sem voltak! Számára már ez is megdöbbentő volt, biztosra vette, hogy korábban tanulta ezt, de még nem emlékezett. Azonban Csilla szavaiban volt valami, ami nem hagyta nyugodni. Minden faj így indult, ahogyan a lány mondta, de volt valami más fontos is, amit nem.
- Milyen idős az emberi faj? – kérdezte. – Azt tudom, olvastam róla, hogy az emberteleneket belőlük hozták létre a kree-k, úgy húsz ezer éve. De arról nem szól semmi, hogy akkor milyen idős volt a faj.
Elgondolkodott a következő felvetésen.
- Én szeretem a politikát, igaz soha sem lehet abbahagyni a tanulását, mert folyton változnak a hatalmi és befolyásoló tényezők – mondta. – Egyébként minden érdekel, úgy vélem, hogy jó pár évig itt fogok maradni, így nem árt, ha sikerül jól beilleszkednem.
Nem örült annak, hogy ezt kell tennie, de nem volt más út, nem tehetett mást. Menni akart, de nem lehetett. Nem menthette meg a népét és nem hozhatott újra békét az univerzumban. Nagyon régen egy kontinens volt csak? Dinoszauruszok? Valami rémlett neki, valamilyen más fajjal kapcsolatban, amik elvileg ma is… Thanos. Örökkévalók! Ezeket sem most olvasta, vagyis nem teljesen, az örökkévalók, az embertelenek DNS-ének másik fele. Ez is itt történt, itt hozták létre az Örökkévalókat, a kree-k és a skrullok háborúztak ezért a helyért, Galactus kétszer járt itt, mindkétszer elűzték, míg Chandilar elpusztult. És még olyan sok más is…
- Miért mindennek ez a bolygó a közepe? – szaladt ki a száján a kérdés. – Elnézést, csak hangosan gondolkodtam.
A kérdésre eszmélt fel, igazából nem volt kifogása az ellen, hogy bármelyiket is hallja így nagyvonalakban, aztán ami érdekeli, azt letölti az itteni adatbázisokból, amik a Földön vannak, vagy az attilan-it.
- Mondhatja – bíztatta Csillát.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Hétf. 10 Szept. 2012, 14:13

Lilandra láthatóan meglepődik, bár nem értem igazán, hogy miért, bár valószínűleg ha ő mesélne néhány dolgot a fajáról akkor itt-ott én is csak nézni tudnék, szóval igen, érthető, azonban a kérdés kissé váratlanul ér.
- Valahol egy-két millió év közöttre tehető, hogy az első emberfélék megjelentek... Mármint kb. annyi idősek lehetünk, de valami olyasmit magyaráztak, hogy régen több fajta ember is élt a földön, például a neandervölgyi ember, ami elvileg sokkalta életrevalóbb és erősebb volt, mint a jelenlegi, csak a környezeti viszonyoknak hála kihalt.. Legalább is ma még így tudjuk. Jelenleg a Homo Sapiens sapiens van elterjedve, vagyis a mai ember, meg a belőle kifejlődött Homo Sapiens... - Itt egy kicsit gondolkodnom kell, ezt még mindig nem tudtam normálisan megjegyezni, pedig biológia és történelem is ez, szinte még általános iskolás anyag.
- Superrior! Vagyis a mutánsok, mint például én is, meg azon fiatalok nagy része, akik itt vannak.. Hmm, kicsit sikerült elvesznem a témában, bocsi csak szeretek magyarázni, elég ritka, hogy bárkinek tudok olyasmit mondani, amiről nem tud. - Politika, sosem szerettem, nem is nagyon tud lekötni, meg nem is értem, ezért is nem ásom bele magam soha a politikai maszlagba, na meg persze mert továbbra is úgy vagyok vele, hogy:
- Nem tudom... Én valahogy... Hogy is mondjam, engem úgy neveltek hogy a politikusok nem valami gerinces emberek, hogy mindegyik a saját zsebére dolgozik és a népen élősködve élnek... Persze lehetnek kivételek, de őszintén szólva, még senki sem hozott fel nekem olyan példát, aki valóban a népért cselekedett és nem önös célból. - Ennyi nekem kb. a politika, mondják rám, hogy tudatlan vagyok, ez van, ilyesmikbe akkor sem akarom beleásni magam. Egy furcsa mondat is elhagyja a száját, az pedig nem más, minthogy... Miért mindennek ez a bolygó a közepe? Egy ideig döbbenten nézek, majd pedig...
- Erre kíváncsi lennék, hogy értetted? - A klíma és az állatvilág most még egy kicsit várhat, kíváncsi lennék előbb erre, hátha tud valami nagyon különlegeset mondani.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Cardas Hétf. 10 Szept. 2012, 18:26

- Nem régen, pár napja jöttünk mind a ketten – felelek Évának Bea nevében is, de aztán megfordul a fejemben, hogy talán ő is hagyni kéne beszélni. Bocsánatkérően Beára nézek.
– Honnan jöttél? Az USA-ból származol? – kérdezem Évit, de igazából csak azért, hogy mondjak valamit.
Még mindig nem tudom, mit kéne kezdenem vele, hogy most már hármasban vagyunk. Kicsit zavar, de lehet, hogy kiderül, hárman még jobb lesz a táborozás. Észreveszem, amint a lány a pénzérmével „játszik”. Mikor szégyenlősen elrakja, arra következtetek, hogy ahonnan jött, nem nagyon szerették a képessége miatt, esetleg történt valami.
- Jé, fémmanipuláló vagy? – kérdezem Évát, nem hozva fel a dolgot, miért is szégyelli a képességét. Nem akarom valami rossz témára terelni a szót, hiszen mégiscsak nyaraláson vagyunk. Közben óvatosan leteszem a földre a kezemben tartott cuccokat, mert lehet, hogy a beszélgetés elhúzódik.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 10 Szept. 2012, 20:27

– Honnan jöttél? Az USA-ból származol? - Kérdi Évát, Aaron mire Éva ezt mondja.- Nem én nem az USA-ba tartozom, én europából származom, pontosabban... - Itt Éva el halgat, mert nem tudja, hogy nekik mi a véleményük a Magyarokról. Miközben ezt mondja elővesz egy ötven forintost, és a tenyerén kezdi lebegtetni, majd gyorsan el is rakja. Oda haza sem csinálta ezt itt sem kellene, meg aztán otthon azért félretudot vonulni. Egyszercsak Aaron megkérdezi.- Jé, fémmanipuláló vagy? - Éva szégyenlősen bólint, és válaszólis. - Igen az vagyok. - És enyivel le is tudta a dolgot. Még magasem tudja miért, de Éva szeretne egy képet késziteni hármukról. - Remélem nem baj, de szeretnék veletek egy fényképet késziteni. - Bea egy kérdést tetfe, amire a lány válaszólt. Éva meg lát egy alacsony faágat, hogy majd odarakja. - Be állitom késleltetőre, és arra a faágra helyezem. - Azza el is végzi a mondottakat, és mind hárman be állnak a fényképező elé, és a vaku jelezte hogy a kép elkészült.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 10 Szept. 2012, 23:58-kor.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Serena Davidson Kedd 11 Szept. 2012, 00:15

~ Aaron, Bea és Éva ~
- Nemrég valóban – mondta Bea is. – Így még csak Aaron-t ismerem.
A lány szavait egyébként Éva a saját anyanyelvén értette, mintha Bea tökéletesen beszélt volna magyarul.
- Magyarország? – kérdezett vissza. – Úgy tudom, hogy Latveria szomszédja, nemrég volt a TV-ben, amikor Victor von Doom az új király bemutatkozott. Ugye jól tudom, hogy nálatok sem szívlelik a mutánsokat, mint az EU-ban?
A fémpénzre nézett, amivel a lány játszani kezdett. Még egy szép és látványos képesség, és Magneto is szóba került.
- Annyit tudok, ami a neten is kint volt. Vadföldet megtámadták, akkor lett vége a Testvériségnek és Magneto-t megölték itt New Yorkban bérgyilkosok.
Meglepődött azon, hogy a lány nem akarja, hogy tudják mi a képessége.
- Magneto nem volt olyan gonosz… nem tudom, hogy miért szégyelled a képességed – mondta meglepetten. – Ahogyan olvastam az egyik tanárunk Thorhalla lánya, az a nő százszor rosszabb, mint Magneto és mégis tanít a lánya az iskolában… így ne szégyelld azt, hogy a képességetek ugyanaz. Főleg, mert Magneto gyerekei Bosszú Angyalok is – mondta lelkesen, utalva Pietro-ra és Wandára.
A fényképezőgépre nézett.
- Mi lenne ha megkérnénk azt a szőke fiút, hogy fényképezzen le minket? – nézett a megfelelő irányba. (Matt Lawson-ra)

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 00120

Máskor tartsuk a Cardas-Én-Te sorrendet, ha kérhetem, mert azzal, hogy írtál engem kihagytál egy körből, pedig reagáltam volna rátok.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 11 Szept. 2012, 09:55

~ Csilla és Lilandra ~
Lilandra továbbra is figyelmesen hallgatta azt, amit Csilla mesélt. Rá kellett jönnie, hogy valóban fiatal volt az emberiség, hiszen minden más faj évmilliókkal ezelőtt már a csillagokat járta.
- Elég fiatal akkor az emberiség – mondta ki hangosan is.
Tovább figyelt, így most már világos volt, hogy csak az emberekben két fajta is élt, az egyik volt az emberek és a mutánsok. Ő pedig most ilyen mutánsok között volt. lassanként kezdett minden a helyére kerülni a lány fejében és megérteni a dolgokat. Végül elmosolyodott a lány megállapításán.
- Semmi gond, úgysem tudok még szinte semmit erről a helyről – próbálta nyugtatni a másikat.
Elég sok mindent kellett így tanulnia, shi’ar történelem és ehhez hasonlók mentek volna neki, de a földi dolgok, ezek teljesen újak voltak számára. Elkomorodott a politikusokon, szóval itt mindenki korrupt lenne? Lehet, hogy mégis igazak voltak, amiket olvasott? Szóval a politikusok ellen nevelték?
- Pedig vannak – mondta. – Ha nem is az emberek között, de a többi fajnál vannak tisztességes politikusok és uralkodók.
Saját magát is annak tartotta, de a testvérei már nem voltak annak mondhatóak, most is vérzett a szíve, ha arra gondolt, hogy polgárháború van az impériumban a trónért. A kicsúszott a kérdésére pedig kérdés volt a válasz, csak jó kérdés volt, hogy mit is felel rá.
- Nézzük. Többek közt Galactus kétszer járt itt, a Raptorok is vannak, van egy kree és shi’ar kolónia Attilan-on. Embertelenek, kree kísérletek, örökkévalók. Úgy hallottam, hogy van egy kree nova is a bolygón és volt az óvodában egy kree kisfiú is. Itt háborúztak a kree-k és a skrullok. Mintha minden ezen a bolygón történne.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Eva Carter Kedd 11 Szept. 2012, 13:23

Mikor Bea beszélt, Éva úgy hallotta, mintha Bea is tudna magyarul. Biztosan valaki tanitotta őt magyarra, de fiatalon kezdhette hisz ennyire jól megy neki.
- Te hol tanulták magyarul beszélni? Csak mert nagyon jól beszélsz magyarul. - Éva csak ezt az egy mondatot mondta magyarul, mert nem akarta, hogy Aaron kilegyen rekesztve.
Éva már hallot arrol, hogy mi történik oda haza, de ez a info még neki is új volt. Victor von Doom mint az új király, ez már kicsit fura még Évának is. De hamár Victornál tartanak, már egyszer az EU nak egyszer meg gyült a baja egy Victorral. Mikor is volt? Azt már nem tudja, csak annyit hogy akkoriban kicsi volt még.
- Kérlek Bea mond a napok ban volt rola szó, vagy valamivel régebben? - Bea kérdésén gondolkodot, hogy mit is tud az otthoni dolgokról. Vagy ép a mutáns utálatról, mikor is eszébe jutot valami.
- Az ország egyikfele, szereti a mutánsokat, de a másik fele inkáb látná őket holtan. Bár az igazat meg valva az etnikai kissebség nagyobb számban utálják, mint a mutánsokat. Azokra többen panaszkodnak, mint ránk mutánsokra. - Éva bár sosem értette, hogy miért de mindig is úgy tanitották hogy ne mondjaki a c betüs szót, bár az etnikaiakra sosem gondolt raszistaként. De fél testvéreinek anyai nagyszüleik megállás nélkül szidták őket. A következő hír ami Magneto kapcsán merülfel, nos révén hogy el vesztette a képességét, ez nem is volt meg lepő. Nyílván nem tudta használni a képességét, és így halt meg egy golyóáltal. Ha Éva képzeletére bizzuk a dolgot. Éva nem akarta, hogy tudjanak a képességéről, de Bea megnyugtatja, aztán elő kerűl egy fényképezögép Éva táskájából, - Mi lenne ha megkérnénk azt a szőke fiút, hogy fényképezzen le minket? - Éva a mutatott irányba néz, és észreveszi a fiut. Éva hangosan meg jegyzi.
- Én már talákoztam vele, mikor behoztak a suliba, ép akkór ment Képességfejlesztés és használatra. Amikor engem be hoztak, de ő biztos nem látott, mert mással volt elfoglalva. - Bár lehet, hogy ősszetéveszti valakivel a szőszit, de nem mert volna rá mérget venni. - Bár ha jóbban meg nézem nem biztos hogy őt láttam akkór, azon a napon. - Ettől függetlenül a szőszi felé indúlt. Ahogy oda ért hozzá mindjárt be is mutatkozik neki.
- Helló! A nevem Szabó Éva, és arra szeretnélek meg kérni, hogy fényképez le engem a barátaimmal. Persze csak ha nem probléma.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 13 Szept. 2012, 17:34-kor.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Árny Kedd 11 Szept. 2012, 15:59

Már egy jó ideje dobálom a labdát, a dobások nagy része pedig kosár, vagy hogy is mondják ezt, most nem igazán jut eszembe, a lényeg, hogy sikeres, ezeknek pedig kb a 30%-a csont nélkül, bár azok inkább szerencsés, mintsem betanult dobások, tipikusan olyanok, mint amikor valaki háttal állva bedobja a labdát, az is csak szerencse, hiszen képtelenség kiszámítani, hogy milyet kéne dobni, illetve ha mégis képes rá az illető, még akkor is ott van az, hogy az egész testét ugyan úgy használja, ugyan azt a folyamatot ugyan olyan erővel csinálja meg, mint ahogyan kell... Vakon, egy kis hiba és már lőttek is tulajdonképpen a dobásnak. Persze biztosan vannak, akik begyakorolták egy bizonyos távolságról, és ott állva bármikor, szinte bármikor bedobják, de valahogy azt nem tudom rendes dobásnak vélni. Idő közben meg történt pár, amúgy különösebben említésre sem igazán méltó dolog, például csak hogy megemlítsek egyet, páran máris távoztak, mert igen, nekem muszáj legalább egyet megemlíteni. Ismételten dobnék, csak nyugodtan, már be is álltam a megfelelő pozícióba, célzok, mert most éppen nincs kedvem futás plusz ugrás kombinációból próbálkozni, szóval célzok, ám még mielőtt eldobnám a labdát félbeszakítanak, vagyis egy valaki, a hangból ítélve. Bár mondjuk a mozdulatot már elkezdtem, így kicsit kellemetlen a labda után kapni a levegőbe, de még sikerül elkapni éppen időben, hogy ne kelljen utána sétálni.
- Ömm... Hali. Matt... Matt Lawson. - Köszönök vissza egy picit zavartan, miután befejezte a mondandóját, ez egy kicsit hirtelen jött, nem igazán számítottam rá. Mindenesetre a többiekre nézek, akik ( valószínűleg, rátok hagyom ) ugyan úgy itt vannak. Valószínűleg hallották amit mondtam, szóval nem látom szükségesnek megismételni magam, csak ha valakin látszik, hogy lemaradt, de kétlem, hogy lesz ilyen. Mindenesetre is ők lehetnek az új diákok... Vajon nekem feltűnt korábban, hogy itt vannak, csak megfeledkeztem most róla, vagy eddig nem is vettem észre őket? Nos amíg meg nem erőltetem az agyamat, addig nem fogok erre a kérdésre választ találni, most azonban van fontosabb dolgom is.
- Azt hiszem még nem találkoztunk, hívjatok nyugodtan szöszinek, a tanárokat leszámítva általában így hívnak. - Csak tudnám mikor és hogyan ragadt ez rám, nem mintha bánnám, legalább van becenevem és nem csak Matt vagyok... Mindenesetre is ez már sokkal összeszedettebb volt, mint az előző megszólalásom.
- Szívesen lefényképezek én bármit, csak... Mivel? -

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Sarah Kedd 11 Szept. 2012, 17:26

- Ha te mondod. - Mosolygok rá a kijelentésére, miszerint a fajunk még fiatal, végül is igen, sokan állítják ezt is, plusz ez még a filmekben is érződik, tipikusan azokban a fajtákban, ahol jön egy idegen hajó és legyalulja az egész földet, vagy több idegen hajó, persze mindig találunk valami fantasztikus megoldást, de az életben, ha bármikor ilyen történne, kétlem, hogy ennyire könnyedén mennének a dolgok, mármint hogy lenne egyáltalán bármi megoldás, legalább is olyan, ami nem járna áldozatokkal. A következő, amihez igazából valamit hozzá tudok fűzni, az még mindig a politikus téma, miszerint a Földön kívül vannak rendes politikusok, neki pedig nem fogom azt mondani, hogy nem hiszem el, meg ha ezt mondanám akkor hazudnék is, mert hát nagy a világegyetem, tuti, hogy vannak odakint normális, nagy hatalommal rendelkező személyek, de itt eddig mint mondtam már neki korábban, egyről sem hallottam még.
- Nos erről nem tudok mit mondani, bár egyszer szívesen találkoznék az egyikkel, kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet, mármint érted, másik faj, másfajta diplomáciai rendszer... - Egy kicsit elgondolkodom azon, hogy mit mondtam, aztán pedig kissé elnevetem magam, nem hangosan, csak amolyan realizációs kacaj.
- A szép álmok egyike, mintha bármiféle uralkodónak vagy politikusnak is lenne ideje, türelme, vagy egyáltalán oka találkozni egyetlen civillel, ami még csak nem is a saját fajából van és még csak jó híre sincsen. - Legalább is a szavából ítélve, bár mindezt amúgy meg nem rosszindulatúan mondom, nem is cinikusan, sőt, egészen jó kedélyűen, mert tényleg komikusnak érzem és ehhez képest a nehezen hajkurászott többi " álom ", mint például hogy címlaplány legyek, vagy a sikeres gitáros karrier... Nos nem is látszanak annyira elérhetetlennek, nem mintha úgy tekintenék a dolgokra, szerencsémre ezek eléréséhez mindenem megvan, én pedig értékelem, hogy szerencsés módon megkaptam a dolgaimat a sorstól, a dolgaim alatt pedig főleg a vonásaimra gondolok, mert lássuk be, jól nézek ki és nem, egyáltalán nem egózásból mondom, csupán tény és már sokszor bizonyítást nyert. A felsorolását érdeklődve hallgatom és tényleg eléggé soknak hangzik, vagy legalább is nagyobb eseményeknek, ahhoz képest, hogy ez csak egy bolygó abból a sokból.
- Nos... Vagy véletlen, vagy ez egy különleges bolygó... Én az elsőre tippelnék.- Mert ugyan miért lenne különleges ez a hely? Jó persze szép, legalább is nekem, én nagyon szeretem a Földet, sok dolog lakja, bár tuti, hogy egy csomó bolygó van, ami valószínűleg még sokkal szebb is, de én csak ezt ismerem.
- Nah jó, akkor nézzük a klímát... Vagyis az időjárást.. - Javítom ki magam.
- A Földön tulajdonképpen öt övezet van, amiket még külön kisebb övekre lehet határolni, középen így vízszintesen helyezkedik el az egyenlítő, ez az a képzeletbeli vonal, ami elválasztja egymástól a Föld két félgömbjét, az északi és a déli félgömböt. E körül helyezkedik el, a Forró övezet, amit Északról a Ráktérítő, délről pedig a Baktérítő határol. Ezt az övezetet veszi körül az északi és a déli mérsékelt övezet, ezeket pedig a Föld sarkain megtalálható északi és déli hideg övezet.... Ezek így a nagy határok. Kezdjük a forró, avagy a trópusi övezettel. Ennek két fajtáját különböztetjük meg... Sajnos szakszavakkal nem tudom neked ezt elmondani, csak ahogyan én anno tanultam, a csapadékos trópusi helyek, és a száraz trópusi helyek találhatóak itt. A csapadékos fő jellemző növényzete az úgy nevezett esőerdő, főként... Régen zöld pokolnak hívták, ugyanis nagyon meleg van, naponta jellemzően nagy mennyiségű csapadék van ott és alacsony a páratartalom a levegőben, ráadásul sok veszélyes állat és rovarfajta is él ott, meg persze pókfélék, nagyon gazdag az állatvilága. Mostanában csak a Föld tüdejének nevezzük, ugyan is onnan jön a legtöbb oxigén, ami meg ugye elengedhetetlen az életben maradáshoz. A szárazabb jellemzője a szavanna, ott esős és száraz évszakok vannak, sok nagytestű ragadozó állat él ott, nagymacskák, mint például az oroszlánok, csak hogy egy példát mondjak, ja és ragadozók mellett vannak még ott úgynevezett zsákmány állatok, mint például a zebrák... Itt is egészen gazdag az állatvilág, nagyon nagy vonalakban pedig igazából ennyit kell tudni a forró övezetről, szívesen elvesznék ennek is a részleteiben, csak az a baj, hogy a földrajzi tudásomban már nem egészen vagyok biztos, hülyeséget mondani meg nem akarok, de ha gondolod majd valahonnan elő tudok neked keríteni egy könyvet, ami külön csak ezzel foglalkozik, az állatvilággal. -

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ko-Rel Szer. 12 Szept. 2012, 10:58

~ Csilla és Lilandra ~
Szívesen mondta volna, hogy ő is ezek közé tartozott, akiket tényleg a népe érdekel, és amennyire tudta itt van a Földön Ronan a Vádló is, ő is ezek közé tartozott, ahogyan hallotta az Örök Birodalom uralkodópárja is ilyen. Itt is előjött, hogy az emberek még fiatalok és értetlenek voltak. De nem mondhatta meg, hogy ő mindig is a népéért cselekedett és azért, hogy a shi’ar nép békében éljen. Még ő maga is volt a harcmezőkön, nem csak otthon ült és várta, hogy a hadserege elvégezze helyette, amit kell. Azt pedig álszent dolognak érezte, ha úgy beszél a császárnőről, vagyis magáról, mintha harmadik személy lenne.
- A Galaktikus tanácsnál elő szokott fordulni, amit mond – hagyta ennyiben.
Ott meg kellett hallgatniuk mindenféle személyeket, és a küldöttek, nem is mindig, sőt ritkán voltak a nemesség tagjai. Csak bólintott, hogy folytassák, amit elkezdtek és ezúttal az időjárás és a klíma. Egy újabb meglepetés most érte, amikor kiderült, hogy a természet itt még a saját maga ura és nincsen szabályozva. Attilan-on rájött, hogy van, hiszen mindig kellemes idő volt, a szél nem érződött, ami az óceán miatt kellett volna, hogy legyen. Odakint eshetett, de bent ebből nem érződött semmi sem. De akkor ez nem bolygó szerte volt és nem is városokra lebontva.
- Ó, ezek szerint önöknél még nincs időjárás-szabályozó, mint Attilan-on – mondta meglepetten.
A könyv ötlete csábító volt, habár még elolvasni nehéz volt, mert nem beszélte az angolt. És a képességét engedély nélkül nem akarta használni, hogy más fejébe belenézzen ezért a tudásért. Pedig telepatikus úttal mennyivel könnyebb volt bármit is megtanulni.
- A virtuális formának jobban örülnék, még nem beszélem és nem olvasom az angol nyelvet – mondta. – A fordítógépem miatt hallatszik úgy, hogy igen. Ennek hála ön úgy hall engem, mintha az ön nyelvén beszélnék én pedig önt, mintha shi’arul tenné mindezt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Diák és ifjúsági tábor - Page 2 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Diák és ifjúsági tábor - Page 2 Empty Re: Diák és ifjúsági tábor

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.