Új-Valhalla (Latveria)

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Morsus Csüt. 02 Júl. 2015, 17:43

Az űr megtörik Fájdalom értetlenül né fel.
- Mi ez?
A realitás elcsúszik a síkok szétesnek. Az ében buborék megreped és a trió berobban egy kristályokkal teli helyre. A kristály teljesen ismeretlen anyagú, de rózsaszín és hihetetlenül kemény. A padló, fal és tető is ebből készült. A terem közepén kövezeten monitorszerűen képek vannak, ahogy a realitások elvesznek. Morsus a vérző arcát fogja.
- Megkellet volna fordítanod őt és nekem téged. Visszaállítania fordulást, de ugrottunk. A realitások túl gyorsan vesznek el.
A csapat körül némán lebegtek a Fekete Papok. Serena Davidson erre lett figyelmes. Hónapok óta figyelte a furcsa kozmikus eseményt, ami összeomlasztotta a multiverzumot. A számuk mára alig háromszáz. A tallus olyat mond, amit a lány fel se tud fogni egy megoldást. Megölni azokat, akik okozták úgy, hogy feláldozza a világokat. Végtelen sokat megölni, hogy pár éljen és most a palota adott neki egy csapatot is hozzá. Káosz, Rend, Jó, Semleges, Feláldozó, Irigy, Tiszta és Sötét. Minden erő, ami kellhet.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 03 Júl. 2015, 10:30

//Előzmény: AoA – New York//

Szörnyű volt figyelni, ahogyan ismét azt kellett végignéznem, hogy a multiverzum összeomlik. Mindig ez történik, de miért? Miféle beteges örömet jelent valakinek az, hogy ezt tegye? Az egyetlen, ami vigasztalt, hogy a fiam legalább biztonságban volt abban a világban, ahova elvittem őt. A Tallus szavaira könnyes szemmel ráztam meg a fejemet.
- Nem, ez nem lehet megoldás! – mondtam.
Világokat elveszíteni néhányért? Nem láttam, hogy miért is lett volna ez olyan jó ötlet. A megérkezőket felismertem, hogy kik voltak azok. Megint ez a világ? Mindig ez… a legnagyobb fertő a multiverzumban, megannyi világot ők tettek tönkre, Fájdalom. Noha akkor még nem az én felelősségem volt, de láttam az archív felvételeket, adatokat.
- Nem, nem akarom, hogy ez legyen, kell lennie másik megoldásnak! – mondtam. – Mondj valami másik megoldást, ahol nem fognak realitások elpusztulni, ahol nem csak néhány szerencsés éli túl, hanem sokan.
Miért kellett volna ezt tenni? Egy nagyobb jóért? Akkor is képtelen voltam ezt a döntést meghozni, nekem védenem kellett a Multiverzumot, nem pedig a mészárosának lenni. Itt pedig ezt az egyetlen lehetőséget adta nekem összesen, hogy így lehet megoldani…

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Thorhalla Pént. 03 Júl. 2015, 11:02

Wanda is meglepetten nézett fel akkor, amikor az űr megtört. Soha sem látott effélét korábban és úgy tűnt számára, hogy mindez még Morsus-t, azaz Fájdalmat is meglepetten érintette. A következő pillanatban valami igencsak furcsa helyen találta magát, minden kristályszerű és rózsaszín. Még egy ismerőst is látott ott, azt a lányt… a Multiverzum őrzőjét. Alaposan igyekezett felmérni a terepet, amit látott, majd a szemei megakadtak a holografikus monitorokon, amiken éppen a Fájdalom által is említett történések is zajlottak. A realitások omlottak össze és vesztek el. Elhúzta a száját a férfi szavaira, továbbra sem bízott benne, hogy ne akarná megölni őket, amikor ő és Rorschach is éppen végtelenül gyenge.
- Remélem elnézed, ha egy olyan árulónak, mint te vagy, aki bárkit hátba szúr nem hiszem el egyetlen szavát sem – mondta sértetten Wanda.
Serena hangját is ekkor hallotta meg, ahogyan valakivel beszélt. Úgy tűnt, hogy nem hozzájuk, de mást nem látott a teremben, így valószínű volt, hogy a komvonalon keresztül tette mindezt, ami viszont nem volt kellemes, hogy bármikor támadás érhette őket bárhonnan. Bár, ha Fájdalom most is olyan erős volt, sőt erősebb, mint aminek vallotta magát, akkor nem kellett aggódniuk.
- Hol vagyunk, mi ez a hely és mégis miről beszélsz? – szögezte a kérdéseket Serena-nak.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Morsus Hétf. 27 Júl. 2015, 16:52

Fájdalom a monitorokra mutat. Minden percben egy világ eltűnik, ahogy vagy egymásnak csapódnak vagy egy nagyobb játékos elsöpri azt.
- Nézz körbe őrző! A multiverzumnak vége, de te megmenthetted. Okkal vagy te az egyetlen védelmezője a realitásoknak.
Serenához egy torz halk visszhangzó női hang szól mintha egy kristálybarlangból súgna felé:
- Én megteszem.
Fájdalom térdre borult, a lány karján a talluson a kő lassan fel-felizzott halovány fényben minden súgott szó után.
- Nem várom el, hogy megtedd, de szükségem van rád. A szíved, az én lámpásom az utamon.
Rorschach értetlenül áll Skarlát mellett.
- Sajnálom Boszorkány... olyan elveszett vagyok, mint te. Bármi is történik itt az nagyobb, mint én vagy bármi a világokban.
A palota falai meg-megremegnek és por hullik alá. Már ez a hely sem bírja a világ végét.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 27 Júl. 2015, 17:26

Fájdalommal telve könnyes szemmel néztem fel a monitorokra, hogy lássam mi történik ott. Amint ezt megtettem el is kaptam onnan, nem bírtam nézni, hogy mi történik. Nem tudtam ekkora döntést és áldozatot meghozni. Hogyan lett volna hatalmam ahhoz, hogy eldöntsem ki éljen és ki nem? Képtelen voltam arra, hogy ilyesmiben határozzak. Hol voltak ilyenkor a Celestialok, vagy olyan hatalmas entitások, kik képesek lennének megmenteni bárkit? Akik létrehozták az univerzumot? A kezeimet összefontam a mellkasom előtt és a bőrömhöz szorítottam ökölben. A fejemet leszegtem és éreztem, ahogyan a könnyek is végigfolytak az arcomon.
- Neked könnyű – mondtam rekedten. – Már milliárdokat öltél meg, realitásokat döntöttél romba. Én mindenkit élve akarok, számomra nem opció, hogy elveszejtsek életeket!
Észre sem vettem, hogy a végén már kiabáltam és felkaptam a fejemet mielőtt újra visszaejtettem volna, hogy a talajt nézzem. Ekkor hallottam meg a hangot és néztem fel ismét. A tallus; ismét neki kell hasonlóképp cselekednie, mint néhány évvel ezelőtt. A szavai után megtöröltem az arcomat és szipogva szólaltam meg.
- Segítek – feleltem alig hallhatóan. – Mit… mit kell tennem, hogy megtudd tenni, amit szeretnél.

//Folytatás: Gótika//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Morsus Hétf. 27 Júl. 2015, 23:12

Kristálypalota
- Valamit... amit nem lehet. Egyesülnünk kell.
A rózsaszínes kőzet lassan befedi az aranykarperecet és a bőrre nő. Ha a lány engedi az entitás lassan egyesül vele. Egy új erősebb lényé válnak. Serena szíve és jósága, Tallus hatalma és tudása.
Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Panoptichron_Exiles_Vol_2_6
A kristály alak szótlanul néz a monitorokra. A keze kinyúl a monitorokra, ahogy a világok lassan el-el tűnek.
- Sajnálom.
Súgja és arcán egy magányos kőzet pereg le.

Apokalipszis Kora: Két hónappal és három héttel a Fordulás után:
Doria és Thori a monitorokat figyelik.
- Láttad ezt?
Kérdi a lány aggódva.
- A multiverzumból több száz realitás eltűnt.
- Az esemény nem áll meg.
- Összeolvadások? Valamelyik nagyhatalom?
- Nem... csak eltűnnek.


Kristálypalota
Rorschach és Fájdalom nézik a lassan elpusztuló kastélyt.
- Az idő... eltrozult.
Mondja Rorschach.
- Ez a hely a multiverzumon kívül létezik az idő nem ugyanúgy működik itt.
A női alak szótlanul figyelte a monitorokat. A kezében egy növekvő sárgás energia halmaz gyülekezett. A végére két világ maradt. Rorschach az egyetlen, aki kibírta nyögni:
- Az.. az otthonotok.
Még az érzéketlennek tűnő Tallus arcán is keserűség volt, ahogy kimondta:
- Valakinek el kell terelni a figyelmét a Tulontúliaknak. Újra alkotjuk őket a világunkban, ha győztünk.

Másik Világ: Három héttel a Fordulás után:
Stark leizzadva nézi a monitort.
- Két világ.
Súgja dermedten.
- Segítség kell. Mindenki kell!
Az ökle üti a gombot, ahogy bekapcsolja az összes kommunikációs csatornát. Barát, társ, ellenség. nem számít, ha túlél egy percet a végső csatában... már többet tett, mint amit Stark remél.
- Angyalok gyülekező!

Apokalipszis Kora: Három héttel a Fordulás után:
Új-valhalla, Stephanie új birodalma. Oldalán Thor és Sif, előtte pedig Doria, Thori, Thorhalla és Einar.
- Egy világ maradt.
Mondja Thor-vell.
- Nincs több időnk. meg kell őket mentenünk! Ki tudja mit tesz Apokalipszis, ha rájön! Most kell cselekednünk!
- Már késő.
Mondja az egyik valkűr. A teste átalakul, a szárnyai lefoszlanak és a homloka addig ég ameddig egy piros kő ki nem emelkedik a bőr alól.
Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 593643-ms
- Én már léptem. Ti és Nur... nem szólhattok közbe.
Majd a nő vörössé válik és felrobban. A robbanás az egész kastély magával viszi.

A déli sarkon a titkos labor tetője kitárul és klónok indulnak el egy másik világba. Sinister elégedetten nézi a támadást.

A multiverzum egy elrejtett sarkában:
Egy platformon érkezik Tallus, mögötte Fájdalom, Rorschach és Skarlát Boszorkány. A célállomásuk a Túliak hona. Egy apró rés a világunkon túl, amin a legerősebb entitások néznek át ránk, amik valaha jártak bármely ismert világban.
Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Secret-Wars-1-of-8-2015-Page-3-600x922
~ HALANDÓ BŐRRE HÚZOTT ESZKÖZ KÍVÁN CSATÁZNI VELÜNK? IDEJE, HOGY MEGADD MAGAD SEMMI ŐRE.
Tallus nagy levegőt vett.
- Ezt be kell fejeznetek. Kérlek, távozzatok.
Serena gyöngédsége figyelmezteti a Túlontúli népet.
~ LEHETETLEN. A FOLYAMATUNK MEGÁLLÍTHATATLAN. TUDNUNK KELL MI AZ ESEMÉNY EREDMÉNYE.
- A döntésetek... végleges. Bocsássatok meg. Nagyon sajnálom.
A kristály kézből egy fakó fényű gömb lebegett a szakadás felé. Miközben a multiverzum utolsó két világa háborúval próbálták megállítani a lehetetlent.... Több száz realitás becsapódott a Túlontúliak honába. A szakadás fakító fénye hihetetlen erőt lövell ki. Fájdalom, Apokalipszis Korának Zacharias Morsusja, a volt lovas, az áruló hódító most az életért küzdött és felépített egy mágikus védőgömböt. Rorschach, a náci Sötét Világ katonája, a rend misztikus harcos, a rossz, a halál és gyűlölet bajnoka hozta a sötét mágiát és a rendet a falhoz. Skarlát Boszorkány, Apokalipszis Korában született klónja a legnagyobb X-mennek, hozta a jót és a szeretett, amit káosz mágiával sugárzott a burokba. Tallus, a multiverzum élő avatárja elfordulva ölelte magához és testével óvta a kezében elrejtett szilánkjait a multiverzumnak.

Mikor a multiverzum semmivé válik üres fehérségben. Egy halovány foltban feketeség jelenik meg. A négy bajnok állja körbe a kevéske erőt. Felhasználva a túliak erejét újra éíptik a világokat, egy apró elrejtett ponton. A multiverzum, a tér az idő és minden mögött a semmiben eldugva egy univerzum, amiben van egy nap és egy bolygó... amit a népe majd úgy hív: Csatavilág.

Új helyszín augusztus elsejétől!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Új-Valhalla (Latveria) - Page 7 Empty Re: Új-Valhalla (Latveria)

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 7 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.