"Rezervátum"

7 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Szomb. 30 Márc. 2013, 01:39

Aaron
- Aaron Asbord - mutatkozom be az új tagnak, és kezet nyújtok.
A jelmezét nem tudom hova tenni. Eléggé olyan, hogy bizalmatlanságot kelt bennem a viselőjével szemben, ezért, mikor ezzel kapcsolatosan is felhangzik egy megjegyzés, örülök, hogy nem csak én tapasztalom ez. Vagyis, gondolom, a másik is ezért mondta.
Kíváncsi vagyok, mi lehet az illető története, pontosan hogy került ide közénk. Bár már tömören összefoglalta, és lehet, hogy abban minden benne van, amit tudnunk kell.


Maria
Érdeklődve figyelem, ahogy jön Serena, mindenki bemutatkozik az új fickónak, aki a semmiből bukkant elő.
- Maria vagyok - mondom, és a vezetéknevem el is felejtem közölni vele. Á, nem baj, úgysem számít, más Maria nincs itt, hogy keverni lehessen vele, és úgysem jegyezné meg...
A legtöbben kedvesen fogadják, kivéve egy-két megnyilvánulást. Én nem tudom, mit is gondoljak erről a fura jelmezes szerzetről. Mindenesetre, ha talán a többiek kifaggatják, és ő készségesen beszél majd magáról, akkor tudok már később egy képet felvázolni róla.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 30 Márc. 2013, 02:19

Kedves fogadtatás, kellemes, kíváncsi... egy darabig. A szőrös srác különösen kedvesnek tűnt. De mintha nem lenne túl magabiztos.
- SHIELD alka... - Kezdem én se túl határozottan. Mikor megjelenik még egy alak az új hölgy oldalán. Nem kedves, bántónak szántak a szavai. Biztos van rá oka, különben nem mondaná. De mit árthattam én neki? Miért én? Mi baj a jelmezemmel? Nem az én hibám. Nem szimpatikus. Sem ez a hely...
A bizonytalan fintorból erőltetetten varázsolok vigyort, feszült, szaggatott mozdulatokkal és gyorsan vigyorba fordul, majd lassan húzom vissza a fogamra a számat.
- ...ügynök voltam - Préselem ki a számon, majd átteleportálok a lakórészek felé. Mindig csak egy-egy lépést téve, majd be portálok az első lakásba, ha az foglalt akkor a következőbe. Ha megtalálok egy ilyet gyorsan levetem a jelmezemet és lehetőleg egy helyre hányom be.
Egyre kevésbé érzem, hogy nekem van itt kint helyem. A támaszponton sokkal jobb volt, csak velem foglalkoztak, voltam valaki. Egykor Gézengúz voltam, a barátaim számíthattak rám.
A szoba oldalába vágok egyet és várom, hogy átjárjon a fájdalom, hogy érezzem az életet. A bizonyítékot, hogy ez nem álom, már nem csak az aktám őriz valamit belőlem. Újra itt vagyok és van egy esélyem ismét élni. Azt már nem dönthetem el akarom-e.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Szomb. 30 Márc. 2013, 16:33

A konzervnyitó eltűnik a kezemből. Visszamosolygok Tinára, és így válaszolok a bocsánatkérésére:
- Semmi gond, úgyis csak azután ettem volna, hogy megoldódott ez a helyzet.
Hamar megérkezik Serena és Charlie is, pedig Tobias épp csak elkezdte mesélni az élettörténetét. Serena úgy üdvözli, ahogy az várható egy jó vezetőtől, Charlie viszont túl bizalmatlan. Az egy dolog, hogy elég fura a fickó, és elég váratlanul érkezett, de mégse kellett volna ennyire támadó hangot megütni. Látszik, hogy Gézengúznak sem esik jól, és rögtön el is teleportál, olyan hirtelen, ahogy jött. Érdekesen kezeli a helyzetet, de ezúttal meg tudom érteni. Minden új érkezővel így akar bánni? A fenébe is, lehet, hogy egy életen keresztül itt kell lennünk együtt, muszáj befogadnunk az újakat.
- Én menjek utána, vagy ti próbáljátok meg újra az üdvözlést? - mondom kissé szemrehányóan a párosnak. Nem akarom bővebben magyarázni, hogy mi a bajom, úgyis érteniük kell. Nem igazán érdekel, hogy a vezetőnek és valószínűleg önjelölt jobbkezének szólok be, remélem nem akarnak olyan szigort tartani, hogy ne tehessem.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 30 Márc. 2013, 16:40

Mikor Hood és Serena megérkezik, köszöntik is az új jövetvényt. Serena úgy üdvözli, mint mindenki, kedvesen, de Hood épp ennek az ellentéte. Hood szavaira a testvérpár szúrós tekintettel néznek a férfira. Gézengúz, eltűnik, mire Danny felteszi, azt a kérdést, ami mindkét lány feltett volna, jelen pillanatban.
- Mész Hood? Vagy menjünk mi?
- Szerintem kijárna neki egy bocsánatkérés, mindenkinek jár az, hogy tiszta lappal kezdhessen.
Konstatálták a lányok véleményüket, és ha Hood nem menne a srác után, akkor ők majd csatlakoznak Dannyhez és megpróbálják felvidítani gézengúzt.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Szomb. 30 Márc. 2013, 16:52

A kezem zavartan maradt a levegőben, amit a férfinak nyújtottam, de ő Charlie szavai után egyszerűen eltűnt előlünk. Meglepve néztem fel, amikor Danny szólalt meg szemrehányóan, a szemeiben bánat volt, ahogyan ránéztem, nem értem, hogy én miért érdemeltem ki mindezt tőle, hiszen csak segíteni szerettem volna. Én ismertem Charlie-t, hogy tudjam, hogy miért viselkedik így, ahogyan. Leszegtem a fejemet, nem fogok elkezdeni sírni, erős leszek és nem fogom megtenni. Próbáltam határozott lenni mikor újra felemeltem a fejem, de éreztem, hogy ez nem sikerült maradéktalanul.
- Beszélek vele, egyedül – válaszoltam, majd Charlie-ra néztem és halkan szólaltam meg újra. – Mindjárt visszajövök.
Hacsak nem tart fel valaki, akkor egyedül indulok el a konténerek felé remélhetőleg meghallva az ütést és akkor ahhoz a helyhez lépek, mindenkit kint láttam a tűznél, így reméltem, hogy tényleg jó helyre jöttem. Nem nyitok be, a lakásba, csak az ajtón kopogok.
- Serena vagyok, szeretnék veled beszélni – szóltam be az ajtón. – Kérlek, engedj be…
Nem szerettem volna kiabálni, hogy így kérjek elnézést, sem pedig tovább könyörögni neki, reméltem, hogy nem fog elküldeni, hanem meghallgatja azt, hogy mit szeretnék mondani neki.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Szomb. 30 Márc. 2013, 19:44

Nos, az eredmény egy teleportálós távozás és egy rakat felháborodás, ami persze jogos ha úgy nézem, részemről viszont eléggé semleges mindez, úgy értem oké, az alak már agresszív lehetett volna, ha akarta volna, bár akkor sem érdekel igazán, egy kicsit sajnálom mert azért kíváncsi lettem volna rá, de remélhetőleg még visszatér közénk, előbb vagy utóbb biztosan. Danny reakcióján azért felvonom az egyik szemöldökömet, úgy értem oké hogy Hoodra esetleg dühös emiatt de Serenának nem tudom hogy miért rója fel, de továbbra sincs szükségem összetűzésre, szóval hagyom had alakítsák, de azért Serenának adok egy " ne is foglalkozz vele " tekintetet, továbbá pedig nem állok az útjába, meg nem is megyek utána mert hát mégiscsak tudna vigyázni magára, ha valami történne, feltételezem legalább is, plusz még mindig bizakodok, hogy nem lesz semmi probléma. Vissza terelem a figyelmem a többiekre és felemelem a kezemet, melyben az italt szorongattam eddig, ha lehet ezt szorongatásnak nevezni.
- Amíg ez a kis kellemetlenség remélhetőleg megoldódik, valaki vodkát? Minőségi. - Ajánlom fel mosolyogva, kissé meglötyögtetve a teli, még bontatlan üveget, persze ez a fiatalságra nem feltétlenül vonatkozik, habár engem nem érdekel amilyen világban élünk. Amúgy minőségi vagy sem, én rohadtul nem vágom mi a különbség.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Szomb. 30 Márc. 2013, 19:54

Hood hagyja Serenát a fiú után menni. Utána megvetően a társaságra néz.
- Ez egy rezervátum, Egy ország. Mától Amerika az ellenségünk és csak egymásban bízhatunk meg. Minden,a mi odakint van megakar minket ölni. Ha valaki besétál ide egy jelmezben akkor fenyegető leszek. Ha holnap is élünk majd megköszönhetitek.
Ezzel elővett még egy szál cigit és rágyújtva megindult a saját szobája felé.
- Mondjátok meg Serenának, hogy elment az étvágyam.
A többiek naivitása és gyerekes előadása nagyon felhúzta őt. Csak felsétál és beront a szobájába, hogy ki füstölje a dühét. Közben azon rágódik milyen SHIELD ügynök az, ami egy picit agresszív hangnemtől elfut, mint a kislány az iskola első napján, ha megsértik.
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Vas. 31 Márc. 2013, 01:14

Aaron - Tina, Kira, és Danny (ha ő is ott van most)
Hát ez... meglepő volt. Most mitől akadt ki az új srác? Tettek neki egy megjegyzést, és ahogy meghallotta, hogy egy kissé ellenséges hangnemű, már fel is szívódik?
Lehet, hogy én nézem túl szigorúan, vagy nem is tudom, de egy ilyen alaknak nem igazán vehetjük sok hasznát itt.
Hooddal nem értek egyet. Szerintem ez az alak nem jelent ránk sok fenyegetést, inkább csak... instabil lehet érzelmileg. Na jó, ez talán mégis fenyegető. Ha így nézzük, egyáltalán nem volt gonosz Hood.
Mivel nem tudok mit hozzáfűzni az esethez szavakban, csak beletúrok a hajamba.
Látva, hogy Tina, meg a testvére milyen állásponton vannak Hoodról meg a megjegyzéséről, közelebb lépek hozzájuk, így szólok:
- Szerintem ha majd jelmez nélkül előbukkan, ki fognak békülni. Muszáj lesz előbb utóbb... amúgy te vagy Tina nővére, Kira, igaz? - kérdem a lánytól, pár másodperccel azután, hogy már nem követem tovább tekintetemmel a távozó Serenát és Hoodot. Mivel én már bemutatkoztam, mikor odajött hozzánk Danny-vel - mielőtt a fickó ideteleportált volna - gondolom, tudja a nevem. Vagy ha úgy látom, hogy mégse, megint elmondom, azon ne múljék.

Maria
Hú, ez aztán gyors kis találkozó volt, és nem végződött túlságosan fényesen.
Szegény Gézengúz, lehetett volna a férfi kicsit kedvesebb vele. Nekem se esett volna jól, ha így fogadnak, miután kiközösítettek és száműztek onnan, ahol eddig éltem. Remélem helyre jönnek a dolgok, de tartok tőle, hogy az új fiú és a másik közt haragos marad a kapcsolat. Ha az meg is bocsát neki, vagy barátságosabban is kezeli, Gézengúz szerintem innentől kezdve nem fog vele kijönni túl jól.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by A Misztikus Pókember Vas. 31 Márc. 2013, 14:14

A hangra kiteleportálok a lánnyal szemben, úgy ahogy vagyok. Elsőre meglehetősen pőrén sikerül és ahogy meglibbent az esti szél után és miután sikerült rámeresztenem a szemem így a lányra vissza is portálok.

Két másodperc után jelenek meg ismét a kabátomat magamra húzva. Fakó vörös szövet kabát, elég furcsán nézhetek ki benne. De másik kabátot nem hoztam magammal. Így állok meg kicsit zavartan újra az ajtó előtt.
- Hideg volt... - Teszem hozzá gyorsan, egy kis nevetés félét is kieresztve utána, amit talán köhögésnek is fel lehetne venni.
- Miről akartál beszélni Serena? - A hangon mintha mi se történt volna, várom a válaszát kíváncsi tekintettel, miközben a bal kezem lóg a jobb kezemmel pedig összefogom a kabátomat. Sejthettem volna, hogy nem fog olyan könnyen menni az élet attól mert visszatértem. Egyenlőre várok, hogy kevésbé legyen pokolszerű és mosolyt erőltetek az arcomra. Az a bizalom jele, ugye?
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Vas. 31 Márc. 2013, 15:08

K:
Serena Gézengúz után ment, Hood pedig elviharzott. Szerintem a férfi túlreagálta a dolgot, erről az ellenségességről, meg a bizalmatlanságról, de valamit csak kell tenni. Még csak egy napja vagyunk itt, de máris vitatkozunk, ez hosszútávon nem a legjobb taktika.
Be kell valljam, Hoodnak és gézengúznak is igazat kellett adnom, de csak részben. Először is , mindenki megérdemli, hogy tiszta lappal induljon, mint ahogy ezt már Tina is kifejtette, bár az is igaz, hogy ha Osborn kirakott minket a semmi közepére, akkor valószínű ha rájön, hogy még élünk, akkor mindent el fog követni, hogy ezen a tényen változtasson.
Mély gondolataim világából, azonban egy srác szakított ki a kérdésével, amire hamar válaszoltam is.
- Valószínű. Igen én vagyok. Te pedig... Aaron?
Kérdeztem, mivel nem voltam teljesen biztos benne.
- De mindkettejüknek igaza van, de csak részben. Mindketten túlreagálják a dolgokat. Pár perc és jövök, de most beszélek Hooddal, hátha jobb belátásra tudom bírni.
Mondtam a társaságnak, majd megindultam Hood házához, ha senki sem állít meg, akkor odamegyek és bekopogok az ajtón.
- Hood, én vagyok az Kira. Gyere ki légyszíves.
Ha nem jönne ki akkor sem adom fel, hanem az ajtón át folytatom a mondandómat, de ha kinyitja akkor szemtől szemben.
- Hood, igazad van, veszélyben vagyunk, Osborn nem nyugszik, amíg el nem távolít minket az útból. Volna egy javaslatom: Éjszakánként páros őrséget kellene állítani, hogy kiküszöböljük a támadásokat.
- Másrészről, ha valóban egy közösséggé akarunk formálódni, akkor bíznunk kell egymásban. Bár Gézengúz, csak most csöppent be közénk, de adhatnál neki egy esélyt. Ha tetszik az ötlet, akkor kezdje ő az őrködést valakivel, ha gondolod majd kezdek vele én.
- Ezt a döntést rád bízom.

Mondom, majd várom a választ, ha nem érkezik felelet egy percig még ott maradok, de aztán sóhajtok egyet és távozom.

T:
Az események nem igazán tetszettek. A nővérem pedig úgy döntött kezébe veszi a dolgokat.
~ Ajaj, így szoktak kezdődni a hülye ötletei és az ebből származó kalamajkák is.
Mikor a társaság már erősebben megcsappant, végül megpróbáltam megtörni a csöndet.
- Holnapra megnyugszanak a kedélyek. Szereti valaki a zenét?
Tettem fel a kérdést, majd előhúztam a zsebemből a telefonom, ha másra nem is jó jelen pillanatban legalább azokat a zenéket le tudja játszani ami rajta vannak. Vagy végső esetben megteremtem megint a száj harmonikát és játszani kezdek rajta.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 31 Márc. 2013, 15:13

~ Serena és Tobi ~
Hamarosan megjelent előttem a férfi a semmiből, kissé zavartan néztem rá, ahogyan így ennyire alulöltözve jelent meg, majd kissé elpirulva sütöttem a le a szememet és csak akkor néztem fel, amikor már újra nem volt ott, majd ismét megjelent. Ezzel az egész mutatvánnyal én szédültem meg egy picit. Végül felnéztem a férfi szemeibe és a nevetés után elmosolyodtam.
- Gyanítjuk, hogy nem lesznek túl melegek az éjszakák – feleltem zavartan.
A mosolyára kissé felbátorodtam és arra is, hogy végre rákérdezett, hogy miért is érkeztem.
- Először is, szeretnék elnézést kérni Charlie viselkedése miatt, ha azzal megbántott téged – mondtam. – Másodszor szerettem volna tudni, hogy jól vagy-e, találtál-e magadnak lakást és… és remélem a kellemetlen első benyomás ellenére sem leszel túl bizalmatlan és sikerül majd beilleszkedned és megtalálni a helyedet.
Nem igazán tudtam, hogy mit mondhatnék, még nem voltam ilyen helyzetben korábban.
- És számítok arra, hogy holnap délután eljössz majd az első megbeszélésre is.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Hétf. 01 Ápr. 2013, 03:23

Látom, hogy Serenának nem esett túl jól, amit mondtam, és talán tényleg nem kellett volna neki is címeznem, amit mondtam. Csak hát ő a vezető, aki most kudarcot vallott abban, hogy megfelelően fogadjuk az új menekültet. Nem mondok semmit, csak egy bocsánatkérő tekintettel próbálom kicsit enyhíteni a dolgot, mielőtt Serena elindul a srác után. Valószínűleg jó lenne ha miután végzett, szóban is bocsánatot kérnék, de most talán ebből is érezni fogja, hogy nem akartam megbántani, még ha sikerült is. Charlie-ra viszont továbbra is mérges vagyok. Jön ezzel a nagyon komoly mindenki az ellenségünk dumával, de a francba is, menekültek vagyunk! Az lenne a minimum, hogy együttérzéssel fogadjuk a sorstársainkat. Meg aztán kivágtak ide minket az Isten háta mögé, a határokat rengeteg katona őrzi, szerintem ez bőven elég kell legyen nekik! Nem végeztek volna ki minket egyszerűen, ha azt akarják, hogy meghaljunk? Hagyom Charlie-t elmenni, nincs értelme vitatkoznom vele, inkább visszafordulok a többiekhez. Kira azonban nem így gondolkodik, és úgy dönt, hogy beszél vele. Nem szólok bele, bár nem igazán tudom, hogy mit remél. Nem úgy festett, mintha most meg akarna hallgatni bárkit. Így hát inkább Tinához fordulok és megkérdezem:
- Újra tudod már teremteni a konzervnyitót?
A hangomon talán érződhet, hogy még elég feldúlt vagyok, de nem gorombán teszem fel a kérdést. Közben kinyújtom a kezem David vodkája felé, és egy félmosollyal elveszem, iszom belőle egy kisebb kortyot, majd visszaadom.
- Kösz. -mondom. Nagyon ritkán ittam alkoholt, amíg az utcán éltem, mert féltem, hogy olyanná válok, mint a részeges koldusok, de most ennyi nem árthat. Talán kicsit megnyugszom tőle. Nem is vagyok hozzászokva az ízéhez, úgyhogy nem nagyon kívánok többet.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Hétf. 01 Ápr. 2013, 13:25

Abbamarad a "vihar", hogy így fogalmazzam, de sajnos nem vagyok benne biztos, hogy ez tényleg így van-e, vagy csak éppen a hurrikán központjában lennénk és azért van most viszonylagos nyugalom, remélhetőleg nem így van, nem igazán kéne hogy további összetűzések legyenek ilyesmi apróságokon, igaz van aki nem hagyja ennyiben, én pedig személy szerint nem látom épkézláb ötletnek Hood zavargatását, persze ez sem foglalkoztat különösebben. Végül is valaki, név szerint Danny elfogadja a felajánlásomat, a többiek nem is igazán reagálnak rá, ezt betudom valamiféle utólagos zavartságnak, vagyis hasonlónak, mindenesetre is boldogan adom át neki az üveget.
- Egészségedre. - Még mindig úgy vagyok vele, hogy ami az enyém az-az övék is, hiszen továbbra sem látok semmi okot arra, hogy bármit is féltsek tőlük, lényegében semmi értékes dolgom nincs, vagy hát legalább is ami számomra úgy nézne ki hogy fontos, lényegtelen, a lényeg hogy semmit sem sajnálok.
- Még valaki? - Kérdem körbe az itt maradtakat, ami nem sok, igazából ketten, Tina és Maria, igaz az utóbb említett lány távolabb van, így ha nem bánja akkor ezzel egyetemben finoman közelebb is hívom, igaz ez nem egészen egy hívójel, a kínálás, de azért remélem hogy eléggé felismerhető... A lényeg hogy vehető annak is, persze ha tartózkodni akar akkor az ő dolga. Mindenesetre is ha senki sem kér akkor lehúzok egy isteneset az üveg tartalmából és megfűszerezem egy egészséges, elégedett sóhajjal. Lövésem sincs még mindig, hogy mi a különbség a minőségi és a mindennapi kocsma vodka között.
- Remélem Kira húzása nem olaj lesz a tűzre. - Jegyzem meg nyugodtan, ha már itt járunk.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 01 Ápr. 2013, 21:33

Elengedem a kabát szélét mikor szóba hozza azt a goromba tagot, ő lehet Charlie. Dühös vagyok rá, valahol érzem, hogy én ezeken régen könnyen átlendültem. De most nem érzem úgy, hogy én... én lennék most is. Megszorongatom a csuklómat, így kissé kitakarva a szeméremsértő látványt, amit a kabátom amúgy engedne. Le kéne vezetnem a feszültséget és rettentően irritál, hogy nem tudom miként tehetném ezt meg.
- Találtam szobát és ígérem megpróbálkozok, majd rendesen viselkedni. Nem leszek felelőtlen, meggondolatlan. nem leszek Gézengúz. - Motyogom a lehető leghallhatóbban egy motyogáshoz. Majd belenézek a nő szemébe, pár pillanatig csöndben.
- Ott leszek... - Nem vagyok még benne biztos, de megpróbálok majd elmenni erre a tárgyalásra. Nem vagyok benne biztos, hogy egy ilyen képlékeny közegre készen állok. De nem lehet mit tenni, a világnak már nem kellek többet. Csak azt akarja, hogy itt legyek neki ha egyszer mégis. Mint egy kislány unott játékbabája.
Visszateleportálok a szobámba.
- Jó éjt Serena! - Kiáltom még ki az ajtón keresztül, majd leveszem a kabátomat.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 01 Ápr. 2013, 22:10

~ Serena és Tobi ~
Elmosolyodtam a fiú szavain, még ő is csak gyerek volt, nem több, mint a többség, akik itt voltak. Lehet, hogy kellett volna ide Amelia, hogy ő vezesse az ittenieket, neki sokkal nagyobb tapasztalata volt ebben, mint bárki másnak.
- Maradj az nyugodtan, senki sem kéri, hogy változz meg, hogy lemondj arról, aki vagy – mondtam kedvesen.
Álltam a tekintetét, amikor a szemeimbe nézett és végül bólintottam, nem tudom miért, de talán egy kis hezitálást láttam benne, meg a szavaiban is lehet, hogy ott volt, de az is elképzelhető, hogy csak én képzeltem mindezt, mert kissé félénk volt.
- Rendben, ha van valami gond keress meg és segítek. És nem árt ha tudod, orvos vagyok, így ha beteg leszel, vagy csak beszélni szeretnél valakivel, az orvosi titoktartást itt is betartom és közöttünk marad, amit mondasz.
Majd egy újabb teleportálás és már itt sem volt. felsóhajtottam, amikor meghallottam a jó éjt kívánságot.
- Jó éjt! – mondtam még hangosabban neki.
Körbenéztem, amennyire láttam Charlie szobája előtt ott állt Kira, akkor azt hiszem, hogy a közös vacsora ugrott, így egyedül indultam a szobámba vissza, hogy felkészülhessek a holnapi napra.
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Kedd 02 Ápr. 2013, 13:39

Kira beszédére nem érkezik válasz, de az utolsó mondatnál a férfi kiront az ajtón. A szájában a cigaretta és az orrából füst száll ki, mint egy démonnak vagy egy fújtató bikának. A lányt a falhoz nyomja és a kezében a kése van, amit az arcához emel.
- Bízol bennem? Van egy késem és még rosszabb, hogy bármikor képes lennék használni. Jelenleg arra használom, hogy megvédjelek titeket, ha tetszik, ha nem. Hogyan bízol meg valakiben, ha tudod, hogy veszélyes is lehet? Én nem teszek ilyet. Szerintem ettől a perctől te se fogsz.
A kést elrakja és visszamegy a szobába.
- Ez egy rezervátum és ha túlakarunk élni nem engedhetünk be bárkit pusztán szeretetből.


Az óra már megüti az éjfélt.
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Kedd 02 Ápr. 2013, 19:20

K:
Az utolsó mondatomra Hood megjelent az ajtóban, olyan volt mint egy felbőszült bika. Nekinyomott a falhoz és kést szorított az arcomhoz.
A szememben megjelent a félelem és a szívemben a torkomban kalimpált.
~ Ez megőrült.
A szavait csak némán hallgattam, a félelemtől szóhoz se tudtam jutni. Amikor végre elengedett és visszament a házhoz én csak kapkodtam a levegőt. Csak néztem a férfi után akinek a szavai szinte beleégették magukat az emlékezetembe.
Miután hood elment én ott maradtam egyedül, egyedül a férfi szavaival és a szörnyű emlékkel. Lassan lecsúsztam a földre, majd végül össze kuporodtam, akárcsak egy ijedős kislány. Bevallom évek óta nem éreztem még ilyen rosszul magam, pedig átéltem egyet smást, és mindig tartani tudtam magamban a lelket és tartani magam, de most kissé megtörtem.
- Valóban túl naív vagyok, de őrült biztosan nem. Hasznos lecke arról, hogy ne bízzak idegenben, pedig azt hittem ezt a leckét már egyszer megtanultam.
Suttogtam magam elé és örültem, hogy a többiek nem láthatnak ilyen messziről. Nem is akartam, még visszamenni a többiekhez, nem akartam hogy így lássanak. Ilyen megszeppent kislány arccal.
~ Ki kellene szellőztetnem a fejem. De magasan nem repülhetek, mert ha az amerikaiak ismeretlen alacsony repülő gépnek néznének, és kilőnének. Nane, rám ragadt Hood paranoiája. Egyenlőre, csak egy magas helyre kéne mennem, az is segítene.
Gyorsan fel is repültem a legmagasabb konténerszoba tetejére és kiültem annak szélére.
Lóbáltam a lában és élveztem a szelet. Ugyan kissé hideg volt már, de most nem érdekelt. Csak a szél, ami a hajamba kapott.
Pár percig ültem még a konténer tetején, majd mikor úgy éreztem, hogy már kiszellőztettem a fejem, akkor visszaröppentem a társasághoz.
- Miről maradtam le?

T:
- Persze máris.

Válaszoltam Dannynek, a konzervemet letettem a földre, majd a két kezem egymás mellé tettem, melyekben lassan megjelent egy energiagömb, ami hamar át is transzformálódott konzervnyítóvá, amit oda is adtam Dannynek.
- Itt van.
Az exshieldes megjegyzésére is reagáltam.
- Remélem én is.
Épp ekkor röppent be Kira is közénk.
- Miről maradtam le?
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Csüt. 04 Ápr. 2013, 22:54

Elveszem Tinától a frissen teremtett nyitót, és gyorsan ki is bontom a konzervem.
- Köszi. - mondom neki ismét, majd visszaadom, ha nem szünteti meg.
Ahogy enni kezdek, az óra megüti az éjfélt. Nem igazán van most mit mondanom, ebből buli már nem lesz. A következő pillanatban megérkezik Kira, és az arca nem arról árulkodik, hogy békésen megbeszélve a dolgokat megoldották a problémát. Annyit nem is volt távol.
- Nem sokról. - válaszolom. - Neked sikerült valamit elérni? Hajlandó volt beszélni veled egyáltalán?
Nem igazán hiszem, de hátha. Mindenesetre csendben eszem a konzervemet, és hallgatom, amit a lány mond. Nagyon nem örülök annak, hogy így alakult ez az este. Arra leszek kíváncsi, hogy Charlie meddig lesz ellenséges a maszkos fickóval. Az egész itteni életét meg akarja vajon keseríteni? És mi lesz ha jönnek még mások? Mert nem hiszem, hogy rajtunk kívül mindenki lemondott volna az erejéről. Akkor majd mindenkit gyilkosnak és kémnek fog nézni? Rosszul fog aludni...
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Csüt. 04 Ápr. 2013, 23:15

A többség hallgatását nemleges válasznak veszem, így végül is vállat vonok és lehúzok még egy emberes adagot, igaz ez még bőven kevés, meg hát a hangulat se nagyon van meg hozzá jelenleg, de sebaj. Mondjuk reménykedtem benne, hogy ez a mostani alkalommal el is fog fogyni, de úgy tűnik, hogy nem lesz ilyen... Szerencsém? Lehet szerencsének mondani az ilyesmit? Nem, egyértelműen nem lehet. Mindenesetre is lezárom az üveget, ha nem most, akkor majd valamikor máskor, vagy szépen fokozatosan, még akár sebek fertőtlenítésére is jó lehet, ha már itt járunk és még mindig nem gyomortöltelék a lötty, még meggondolom hogy holnap odafáradok-e a felajánlással... Úgyis oda fogok, sosem lehet elég fertőtlenítőszere az embernek, nemde? Mindenesetre is megérkezik Kira, igencsak... Gyorsan, a távozásának időpontjához képest, így feltételezem hogy nem igazán úgy jöhettek össze a dolgok, ahogyan azoknak kellett volna, habár ki tudja, bár egy ilyen eset után... Na jó ezt most nem akarom külön boncolgatni. Danny kérdésére a választ még megvárom, mert azért mégiscsak kíváncsi vagyok, hogy hátha, utána pedig még átgondolom, hogy valóban ideje lenne-e már aludni tolni a képemet, belegondolva mindenképpen korán kell majd kelnem, nem lehet megtörni a napi rutint, leszámítva egy-két alkalmat mint a mai is volt, az ilyen kis különlegességeket.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Hétf. 15 Ápr. 2013, 20:38

K:
Danny kérdésére csak megingatom a fejem.
- Semmit se értem el. Válaszolt, de eredményt nem tudtam elérni nála.
~ Bevallom hazudtam részben. Nekem semmit sem sikerült elérnem. De a férfinek azt sikerült, hogy a bizalmatlanság gyökeret verjen a szívemben.

Témát akartam váltani ezért feltettem egy kérdést.
- Serena szerintetek több sikerrel járt?

T:
A nővérem arcán láttam, hogy valami nincs rendben, de nem feszegettem a témát. Úgy voltam vele, hogy majd ha ketten leszünk a szobában, akkor, majd kiszedem belőle, mi is történt.
Kezdtem megérezni a hideget, de fáradt még nem voltam.
- Aaron, megtennéd, hogy egy kicsit melegebbé teszed a környezetet? Kissé fázom.
Mondtam a srácnak, miközben a tenyereimet összedörzsöltem, hogy kicsit felmelegítsem azokat.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Cardas Kedd 16 Ápr. 2013, 02:52

Aaron
- Nem, köszönöm - utasítom vissza udvariasan az ex-SHIELD-es italkínálatát. Nem iszom, és kicsit furának tartom, hogy így mindenkinek kínálja, pedig vagyunk páran, akiknek nem kéne még.
Eztán megkér Tina, hogy fűtsek be, mert kezd lehűlni a levegő.
- Persze - válaszolom, és örülök, hogy valami hasznomat is veszik. Igyekszem minél nagyobb távolságban kiterjeszteni a képességem hatósugarát, azaz négy-öt méterre. A levegő fokozatosan melegszik, majd, mikor úgy vélem, ideális a hőmérséklet, azon a szinten tartom. - Tessék - mondom.
- Ha valaki fázna, akkor közelebb jöhet, itt melegebb van valamivel - szólok a többieknek.


Maria
Látva, hogy valaki felmelegítette a levegőt - amit elég hasznos adottságnak tartok - én is közelebb merészkedem a többiekhez, ahol a hőmérséklet már barátságosabb, mint odébb.
- Heló, Maria vagyok - köszön a többieknek kicsit szégyenlősen, mert biztos benne, hogy nem jegyezték meg a nevét a táborba érkezést követő bemutatkozáskor.
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Danny Long Pént. 19 Ápr. 2013, 01:54

Nem lepődöm meg Kira válaszán.
- Ez várható volt. -mondom, de azért barátságosan hozzáteszem: - De azért jó, hogy megpróbáltad. Remélem, hogy legalább Serenának sikerült kezdenie valamit maszkos barátunkkal. Holnap kiderül.
Közben Tina megkéri Aaront, hogy melegítse meg a környezetet. Jogos, kezd tényleg elég hideg lenni, bár ez még nem olyan vészes. Hozzászoktam a hideg éjszakákhoz. Viszont azt hallottam, hogy a sivatagban nagyon hideg lesz éjszakára, úgyhogy valószínűleg még hűlni fog. Közben végre az eddig magányosan álldogáló, növényszerű lény is közelebb jön. Barátságos mosollyal üdvözölöm. Jó lenne valahogy bevonni a társaságba, mert nagyon szenvedni fog egyedül. Most viszont nagyon kezdek fáradt lenni. Lassan befejezem a konzervem, majd így szólok a többiekhez:
- Én szerintem lefekszem. Holnap is érdekes nap lesz, szerintem pihenjük ki magunkat előtte. Szóval jóéjt. - ezzel végignézek mindenkin, hogy többé-kevésbé személyes legyen az elköszönés, és ne tűnjek bunkónak, hogy csak úgy itt hagyom őket, aztán megfordulok és elindulok a szobám felé. Odaérve aztán ledőlök az ágyra. Lehet, hogy végig kéne gondolnom a dolgokat, annyi minden történt ma, de nincs rá energiám. Pár perc alatt elalszom.
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Sarah Pént. 19 Ápr. 2013, 16:04

Kira szavaira reagálva megvakarom a tarkómat, valahogy nem lep meg az eredmény, az ő kérdésére viszont pozitívabbnak látom a válasz lehetőséget és mivel senki sem élt a válasz lehetőségével, így magamhoz ragadom azt, még ha nem is egy nagy lehetőség.
- Biztos, hogy sikerült valamit elérnie, ha más nem is, a mai napon kiderült hogy jó beszélőkéje van az ősznek. - Hangom valamilyen szinten elismerő, nem sokak vannak ilyesmivel megáldva a mai világban, régen sem vagyok benne biztos. Közben már melegítik is a környezetet, ami egy igencsak jó ötlet és még Maria is becsatlakozik hozzánk, egy kedves mosollyal üdvözlöm, újra a mai napon, ez mellesleg egy jó indok, hogy miért ne tűnjek el aludni, bár nem hiszem hogy oly annyira nyomós ok, hogy ténylegesen itt tartson, ahhoz túlzottan koránra terveztem az ébresztőt, így is már nagyjából csak... Öt és fél órám lesz aludni, talán kevesebb ha fél hatkor akarok kelni. Danny is távozik amúgy is, neki is biccentek, majd pedig egy pár másodperces gondolkodás után...
- Szerintem követem a példáját és én is elrakom magamat holnapra, jó éjt emberek. - Mosolygok rájuk még egyszer, még mindig kedvesen, majd pedig sarkon fordulok és nyugisan elsétálok a szobámig, egy kicsit még babrálom a telefonomon az ébresztőt, hogy biztosan pontos legyen, majd pedig lényegében az alvó alkalmatosságra, avagy az ágyra vetem magam, alvás előtt pedig még egyetlen egy gondolat fut végig az agyamon.
~ Alig várom a reggelt... ~ Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz holnap... Vagy ma.
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Kira Sign Vas. 21 Ápr. 2013, 22:56

T:
Miután a csoport két tagja is jelezte, hogy inkább aludni menne, önkénytelenül is rám tört az ásíthatnék. Bár a kezemmel eltakartam a számat és próbáltam ezt leplezni. De már valóban késő volt, így nem is csoda, ha az ember elálmosodik.
- Tényleg késő van. Nekem is mennem kéne. Te is jössz Kira?
Kérdeztem a nővéremtől.

K:
Danny szavai megnyugtatóan hatottak. Jól esett, hogy kedves szavakat is hallok ebben az ellenséges környezetben. Hood szavai után felüdülés volt ilyeneket hallani.
Egy mosollyal válaszoltam csak Dannynek, bár ez a sötétben alig látszott.
Ezek után egyre több emberen jelentek meg az álmosság jelei. Danny és David el is indultak aludni.
- Jó éjt fiúk.
Tina kérdésére, csak körbenéztem, hogy kik is maradtak itt a társaságból. Csak Aaron és Maria volt már ott rajtunk kívül.
- Szerintem mindannyiunknak menni kellene. Hosszú volt ez a nap, és holnap kemény nap vár ránk. Jó éjszakát.
Köszöntem el, majd Tinával megindultunk a szobánk felé. Mielőtt azonban lefeküdtünk volna aludni, megpróbáltunk keresni valami zuhanyzó félét. Ha nem találunk, akkor csak rövid mosakodás után megyünk csak aludni. De álomra mégsem hajthatom a fejem, mert Tina kérdezősködni kezdd.
- Kira, mit mondott Hood? Látom rajtad, hogy valami nincs rendben.
- Semmit.
- Születésem óta ismerlek. Látom rajtad, hogy valami történt. Mesél!
- ... Na jó. MOndjuk úgy, hogy kiderült, hogy Hood nem százas. A szívbajt hozta rám, és megtanította nekem újra, hogy ne bízzak az idegenekben.
- Mit csinált?
- Hadd ne kelljen most erről beszélnem Tina. Fáradt vagyok és álmos. Tegyük el magunkat holnapra! Jó éjt.
Mondtam, majd választ meg sem várva befordultam a fal felé. Még hallottam ahogy Tina jó éjt kívánt nekem. Meg azt is, ahogy elalszik. Nekem pár perig még nem jött álom a szememre. Túlságosan is feldúltak az események. A fáradtsággal nem volt gond, eleget szereltem, ahhoz, hogy elálmosodjak, itt inkább a történtek nem hagytak nyugodni.
De végül, csak úrrá lett rajtam a fáradtság és elragadott egy álom.
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Morsus Csüt. 25 Ápr. 2013, 20:35

Második nap. Hajnal.
Korán érezni a hajnalt. Már hatkor forró napsugár süt be mindenhova. A szerencsések lehúzták a redőnyöket és a függönyöket, akik nem, azok az alig egy órája feljött napfényben már egy forró dobozba kerültek. A legtöbbek erre a hőségre kelnek fel.
/A többiek ébredhetnek később, amikor csak akarnak Smile/
Hood reggel felébred és egy nadrágban kisétál a napra. Nyújtózik majd ma korlátba kapaszkodva folytatja a bemelegítést. Mikor készen van egy rutinos parkour mozdulattal átveti magát a korláton és azon fordítva kapaszkodva rugózik kettőt majd leugrik a földre. Mikor a mutatvány kész elmegy futni.
/A béke kedvéért nem írtam sok parkour szlenget Smile/
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

"Rezervátum" - Page 7 Empty Re: "Rezervátum"

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.