Egyéb területek

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 28 Júl. 2014, 14:38

Volt még kérdés, de Falat talált valamit, amit erősen valószínűsített. Tudta, hogy a hadvezér teljesen más világ volt, komolyabb, szervezettebb, harciasabb, az ő csapatát nem is kötötte ide. A Lovagot zavarta a kérdés és az elutasítás vagy úgy tett, mintha zavarta volna. Semmi pluszt nem mondott el, ismételte, amit eddig mondott. A végén árult el valamit, hogy mire készül. Falat pontosan így jött Feninbe. Egy külföldi vevőhöz jött, igaz, konkrét, ismeretlen, de konkrét vevőhöz. A Lovag nem várt ellenkezést, biztos volt a dolgában. Mihail elérkezettnek látta az időt, hogy elkezdje a fenyítést.
- Nos, ha a forrásaival nincs gond, akkor erre is tudja a választ. Megjegyezném, hogy az én forrásaimmal sincs gond. Tudják, hova jöttem, kivel tárgyalok és azt is, milyen szépen felfegyverezte a Pride katonákat abból a kis rakományból, ami véletlenek sorozata folytán nem jutott el a Milíciához, aki megrendelte. Ha ezt megszellőztetnénk náluk, egybe véve, hogy itt kiszorultak, maga pedig átvette a helyet, kicsit nehéz helyzetbe kerülne, nem gondolja, Mr. Murton?
A testőröknek készen kellett állniuk, hogy ha valamelyik elmebeteg prideos támadni készült, hárítsák. Falat konkrétan nem mondta ki, de a Lovag tudhatta ezekből, hogy ha el akarná tüntetni Mihailt, lenne következménye.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Hétf. 28 Júl. 2014, 18:53

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Murton Mihail szavait rendíthetetlenül állja, a szeme se rebben meg az eltérített szállítmányok vagy a Milícia említésére. A hideg álarca tökéletes. Miután Falat befejezi még mindig nyugodtan bólint a férfinek, mintha fejben kipipálná ezt a pontot.
- Az üzlet ilyen kedves Mihail. Néha megtörténik, hogy egy domináns szereplő kiszorul és más kerül a helyébe. Nem ön az első és nem is az utolsó akinek mindez feltűnt, ahogy a Milíciának is. Ha több erőforrást áldoztak volna a Fenini térségre nem lehetett volna kiszorítani őket, mivel ezt nem tették meg, feltételezem nem állt érdekükben az itteni piacot tovább, ilyen áron, felügyelet alatt tartani. Egyszerű üzletpolitika. Ha a Milíciát bántaná a tevékenységem, először engem értesítenének.
Újra a poharába nyúl és beleiszik, közben a Lovag végig figyeli Falatot, tartja vele a szemkontaktust is, hogy semmi ne kerülje el a figyelmét.
- Fogalmazhatunk úgyis... hogy az ön áruja sokkal nagyobb veszélyben van jelenleg mint az én hírnevem. Maga egy megfontolt játékos, szereti kerülni a konfliktusokat, ez egy nagyon jó tulajdonság.
Fejezi be ugyanabban a magabiztos, győzedelmes de kimért stílusban mint eddig. Úgy látszik Murton nem akarja hagyni, hogy Mihail előnybe kerülhessen bármilyen módon.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 29 Júl. 2014, 09:53

Mihail tudta, hogy a Lovag lelkiismeretére nem hat ennek az említése. Nem is volt neki olyan, Falatnak sem sok. Az ő köreikben csak hátrány lett volna. Abban igazat tudott neki adni, hogy nem ő az egyetlen, akinek ez feltűnt. Filtorn megtalálta az információt és más befolyásos, vezető szintű üzletemberek is tudhattak erről. Másik kérdés volt, hogy akarták-e alkalmazni a Lovag ellen. Még másabb kérdés volt, hogy mennyire lehetett hinni a híreknek. A Milícia állítólag kiszorult innen és Murton volt az új főterjesztő. Ha ez mégsem volt igaz, akkor is lehetett egy nagy területe, nagy haszna és eljuttathatott hamis híreket a Vexbe. Falatnak feltűnt még az a párhuzam is, hogy a Milícia is ezer fős hadsereggel rendelkezik, mélyen benne vannak a bűnvilágban és nem tudni róluk semmit, hogy kicsodák, ahogy az itteni titkos hadseregről is elmondható volt mindez. Azt tudta, hogy a központjuk nem itt volt, hanem Dél-Amerikában, de a két szervezet sokban hasonlított. Falat nem beszélt erről, csak gondolkodott és folytatta a játszmát.
- Most mondta, hogy Feninnel nem foglalkoznak annyira. Kivonultak, amit lehet kiszorításnak nevezni. Ha a Milíciának nem érte meg, nem sikerült hasznot termelni, magának megéri? Azt hiszem, ehhez lenne néhány szavuk, ha megtudnák, mekkora birodalmat épített ki és mennyire ellenőrizni akarja. Jól látja, nem csak én tudok erről, ahogy a fenini ténykedésemről sem. A támogatóim meg tudják tenni a megfelelő lépéseket, ha maga keresi a konfliktust.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Kedd 29 Júl. 2014, 18:13

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Murton mialatt Mihail beszél összefőzött ujjait kicsit elcsúsztatja egymás között, majd tördelni kezdi azok. Most már látható a Lovag arcán, hogy foglalkoztatja Falat terve és, hogy mit is mond neki. Próbálja felmérni hogy hogyan és mennyire készült fel a tárgyalópartnere, illetve mennyi veszélyt jelent rá. Végül összeszorítja az ajkait, elhúzza a csuklóján a ruhája ujját és a karján lévő elegáns hordozható mobileszközt ellenőrzi. Elolvas néhány dolgot rajta, aztán megint Mihailra néz.
- Azt hiszem nem értett meg Mihail, másképp kell fogalmaznom. - kivár egy kicsit, hogy növelje a feszültséget - Ha a Milíciát érdekelné ez az egy afrikai város, nem hagyták volna, hogy átvegyem a területet és az üzleti szektort. Ennek több oka is lehet, emberhiány, pénzhiány, érdekváltozás vagy a globális üzlet szerkezeti átrendezése. Ez nem a maga világa, nem tud benne olyan könnyen tájékozódni mint én. Amennyiben a Milíciát elkezdené újra foglalkoztatni ez a terület, mint mondtam, én tudnék róla először. A támogatóira kíváncsi lennék, biztosan nagyszerű partnerek.
Jegyzi még meg a végén, miután védekezéssel válaszol Falat diszkrét utalására, fenyegetésére. Amikor ezzel megvan, Murton hátrébb dől ismét a széken, csak az egyik kezét az asztalon hagyva.
- Szeretném ha átlátná a helyzetet Mihail. Ahogy telik az idő, önnek egyre kevesebb választási lehetősége van. Nem engedhetem meg, hogy szabadon terjessze az áruját az én területemen. Tíz percen belül az embereim, a város másik végében készen lesznek arra, hogy átvegyék az áruját magától, akár a beleegyezése nélkül is.
A szavai a végén hideggé válnak, ahogy a tekintete is egy vérbeli ragadozóéhoz kezd hasonlítani.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 06 Aug. 2014, 21:55

Falat meg tudta figyelni, hogy a Lovagot kezdte idegesebbé tenni a nehézkes tárgyalás. Lehet, ahhoz volt hozzászokva, hogy a fenyegetéseinek elsőre vagy másodikra engednek. Nyilván fel volt készülve jobban, okos bűnöző volt, de nem volt kedvére egy ilyen húzódó tárgyalás és egy erőszakos üzleti partner, azaz megfenyegetett kolléga. Nem vágott közbe, nem válaszolt azonnal. Végighallgatta Murtont és a nagyon hideg tekintetét állva kicsit ijedtnek mutatta magát. Lehajtott fejjel gondolkozott egy kicsit, de mosolyogva válaszolt:
- Nos, ha így állunk, meg kell köszönnöm, hogy megadta a lehetőséget az együttműködésre. Tehát el is vehette volna csak úgy, de Ön bevont engem és úgy látszik, ezt el kell fogadnom. Legyen! Megállapodhatunk, hogy egy kis szeletkét kapok és elfogadom az Ön fennhatóságát. Utasíthatom az embereimet, hogy működjenek együtt az Ön embereivel?
Falatnak esze ágában sem volt ezt komolyan megtenni. Azt forgatta a fejében, hogy itt eljátsza a partnert, de utána elkezdi megszervezni Murton birodalmának az aláaknázását. Eljátszotta, hogy beadta a derekát. A mosolya profi üzleti mosoly volt, ami nem árulta el a valódi szándékot. Figyelte, hogy a Lovag mit csinált a kezeivel. Azt sejtette, hogy a mobileszközön kapott értesítést, hogy az árunál voltak az emberei. A másik kezét az asztalon hagyta, de Mihail figyelemmel kísérte minden rezdülését. Még nem volt vége, ki is kellett jutni valahogyan.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Hétf. 11 Aug. 2014, 02:22

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Mihail remekül színészkedik, hibátlanul, Murton elhisz mindent. Lehet ebben a túlzott magabiztossága és a folyton előnyös helyzete is szerepet játszik, de akkor is kell hozzá Falat jó játéka. Az üzlet megkötésére a Lovag egy lassú, nagy bólintással válaszol. A száját kissé elhúzza és ebben a mozdulatban a "na végre végeztem" gondolat, érzés is benne van.
- Nem kellett csalódnom az ítélőképességében Mihail. - a hangja száraz, a győzelmet elkönyvelő - Mindannyiunknak ez az üzleti alternatíva a legmegfelelőbb. Utasítsa az embereit. A legegyszerűbb ha távoznak a helyszínről, az én embereim majd kirámolnak. Akkor ismertetem a részleteket.
Oldalról az egyik testőr lassú, jól látható mozdulattal egy plasztik, műanyag lapokból álló dokumentumot helyez a Lovag elé, aki fellapozza azt és röviden beleolvas. Mintha egy valódi üzletember a valódi, legális dokumentumait, elemzéseit nézné. Alig telik el egy perc és Murton újra felnéz, egyenesen Falatra.
- Az árut átveszik az embereim, mint említettem. Három raktárban tároljuk a Feninen belül. Ezek pontos helyét még nem árulhatom el. Az árut Európába továbbítjuk, ahol a jó gazdasági körülmények és a vexillium illegalitása miatt az árut tényleges értékének két, két és félszeres áráért lehet eladni. A pénzt egy nemzetközi független bank kezeli. Egyelőre róluk sem mondhatok sokat. Magánhadseregek, vállalkozások, miniállamok pénzét kezelik, bárhol elérhetővé téve az összeget. Aze gész tisztára lesz mosva. Ön tisztán megkapja a pénzét, nem kell érteni tennie, csak amiről megegyezünk. A legfontosabb pontot ejtsük is meg. Állítson fel egy árrést, húsz, negyven, negyvenöt százalék, számomra kifizetődő bármit is mond.
Most is megáll és hihetetlenül magabiztos mosollyal figyeli Mihailt, várja a válaszát. De ez a mosoly már más, érezni benne, hogy lerendezettnek tekinti az üzletet, még itt akarja Falatot tartani, de már nem érzi fenyegetésnek.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Night Hétf. 11 Aug. 2014, 16:32

Fentről, se pedig lentről se láttam semmi különöset. Bár amikor felsorakoztak az egységeink é megbomlott a formációjuk, már éreztem, hogy valami gond van. A robotok elkezdenek forogni, mint akiket rövidre zártak és a szavaik is erre utaltak, majd összecsuklottak.
~ Ez meg mi a fene?
Lyukak jelentek meg rajtuk, ami korántsem tetszett. A gyalogság pedig eszeveszettül kezdett el lövöldözni, majd ők is összeestek.
~ Itt gáz van.
Fedezékbe repültem a többiekhez és bekapcsolta az aurámat. Ezek után pedig a sisakom is, hátha a hőérzékelőm vagy egyéb szkenner észlel e valamit, amit esetleg szabad szemmel nem láthatunk. Ha észlelek valamit, azt jelentem társaim felé.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Egyéb területek - Page 4 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Egyéb területek - Page 4 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Egyéb területek - Page 4 Indian_girl_by_welximak-d628caj Egyéb területek - Page 4 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 12 Aug. 2014, 00:58

Murton elhitte, hogy meggyőzte Mihailt. Biztosan meg szokta győzni a tárgyaló partnereit általában, akiket nem, azokkal elbánik máshogy. Ezt a végkimenetelt kellett várnia. Falat eljátszotta, hogy nem használt a fenyegetés és elismeri, ki az erősebb, de mást tervezett. Elkérte a kommunikátort Jeremytől és felhívta az árut őrző embereit. Ez komoly parancs volt és nem akarta, hogy az összekötőnek ne higyjenek, amivel időt veszít.
- Vlemer, hagyjátok el a helyszínt. Üzleti partnert találtam, ezt az üzletet most ő kezeli. Ha jól megy, lesznek még hasonlók - mondta és közben a Lovagra vigyorgott, mintha mégis szeretne valamit kunyizni. Több sikeres jövőbeni együttműködést. A hangja határozott volt és nem megfélemlített, az emberének hinnie kellett neki.
Fejben jegyzetelt. Akik az áruhoz mennek, azokat meg kell figyeltetni. A kinti embereiben bízott, hogy ez eszükbe fog jutni és meg tudják tenni észrevétlenül. Így meg lesz a három raktár. Ha nem, akkor nehezebb, de úgy sem lehetetlen. Próbálkozott kitalálni, mit lehet elhinni a Lovag állításaiból. Európa messze volt és nem is úgy ismerte, mint az alvilág fellegvárát. Arra a piacra betörni jó ötlet és ez Murtonre vallott. Falat nem vonta kétségbe, hogy Murton Európában akar vexet eladni. A csalást ott sejtette, ahol a bankon keresztülmegy a pénz. Egy ilyen nemzetközi bűnöző meg tudja csinálni, hogy a pénz eltűnjön vagy csak kevesebbet ad Falatnak. Panasszal nem tud élni, katonai erővel szintén nem, mert a prideosok védik Murtont. Így gondolhatja a Lovag, gondolta, Falat. A játékba félig ment bele, nem színlelt teljes meggyőzöttséget.
- Beérem harmincöt százalékkal, de! Mint mondtam, nekem itt Feninben is van egy vevőm, aki miatt ide jöttem. Ezt maga is tudja, nyilván ismeri is és őt ki kell szolgálni. A továbbiakban is hajlandó vagyok együttműködni és Európa felé is nyitni, ami mindkettőnknek nagy dobás, de csak újabb adagokkal. Ugye, megérti, hogy nem hagyhatom cserben a vásárlóimat illetve most már a mi vásárlóinkat?
Falat a mi szót külön kiemelte, hogy érzékeltesse, partnernek tekintette a Lovagot. Remélte, hogy Murton mond valamit arról a bizonyos vevőről. Akármit, még olyat is, amiből kiderülhet, hogy nincs vevő, hanem ő szervezte meg az egészet. Nyíltan bevallani biztosan nem fogja, de Falat következtethet.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 15 Aug. 2014, 05:53

~ Karakter: Ignacy Rotblat-Rostowski; Helyszín: Afrika ; Kaland: Hőség ~

A leszállás túl könnyen ment, túl egyszerű ez az egész, nehezen hiszem el, hogy csak ennyi lenne a feladatunk végzése, de azért optimistán állok a dolgokhoz. Shera hamar visszaér, szinte fel se tűnt, hogy elment, és ledobja Steint is a földre, vagyis azt, ami a férfiból megmaradt. Közben az emberek és a Feltámadottak professzionális módon biztosítják a terepet, amíg az utóbb említettek hirtelen nem kezdenek el furcsán mozogni. Na, csak bebaszott a gebasz! A szkennerrel tapogatják le a körülöttük lévő területet, már van is egy sejtésem, hogy mi lehet az egész, amikor a rádión keresztül kapjuk is az üzenetet. Rövidre fordítva a dolgot, azt mondták, hogy k-rva nagy szopás van. Hirtelen apró lukak jelennek meg a szkennerrel játszadozó kiborgokon, majd összezuhannak. Aha, épp most süllyedtünk tovább a szarba, pedig eddig is nyakig voltunk benne. Hirtelen kell döntenem,  mert Shera se igazán tesz semmit, nem mintha hagynék neki időt rá. Amúgy is, előbb már átvettem az irányítást, akkor tartsuk is meg a parancsnoki láncot, még ha csak olyan formalitás is. Miközben levágom a kisujjamat, a rádión szólok a Halál Angyalához.
- Shera drágám, ha van valami gyors lefolyású halálos vírusod, ami átmegy az Árnyékhadsereg regenerációján, akkor hajrá! – nem túl formális parancs, de nem is az a cél. Én valószínűleg belehalok, bár elég durva a regenem, nem hiszem, hogy azzal versenyeznének, de ez esetben velük pusztula gyalogság is, de amúgy se lenne túl sok hasznuk. Én pedig majd feléledek a kisujjamból, tehát én is csak ideiglenesen vonom ki magam a forgalomból. Ezen kívül próbálom leszkennelni a támadást, vagy felmérni a becsapódási pontokból, hogy honnan jönnek a lövések. Közben halk köszönetet mondok a Feltámadottaknak, ha nem jeleztek volna, akkor távolsági lövéseknek hinném az egészet, de így legalább tudjuk, hogy valahol a közelünkben vannak. Mennyi idő lehet, mire megérint a halál? És vajon milyen érzés lesz? Remélem, hogy a k-rva Árnyékhadsereg nem készült fel egy szuicid területi sebzős taktikára.
- Amúgy bárkinek bármi javaslata a hirtelen támadt problémánkra? Bármi jut eszetekbe, vegyétek úgy, hogy engedélyeztem. - teszem még hozzá a rádión.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Kedd 19 Aug. 2014, 19:03

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Mihail felhívja az embereit a raktáraknál, akik a tárolókban lévő vexilliumot őrzik. Az őrség parancsnoka őszinte meglepettséggel néz rá, de látja Falat komolyságát.
- Na de uram... - kezd bele, aztán megrázza a fejét és bólint - Meglesz uram. Gyerünk fiúk kifelé. Lezárjuk a helyet, jönnek átvenni az árut. Kifelé mindenki.
Ezzel a kommunikációs csatorna lezárul, de Falat még látja a háttérben, ahogy az emberek megindulnak kifelé a raktárból és elkezdik lezárni azt a bent lévő kapszulákkal együtt. Azt nem tudja, hogy az emberei meg fogják-e figyelni az érkezőket és ha igen mennyire, kétesélyes. Ahogy abban sem biztos, hogy a Lovag nemzetközi pénzmosásra használt bankja mennyire megbízható, de ha tényleg nemzetközi, akkor több kliensnek kell lennie Murtonon felül és mindegyiket "tisztességes" módon kell kiszolgálni a bűnözésben. A látottakra Murton elégedetten elmosolyodik, aztán Falat szemébe nézve lassan és hosszan bólint egyet. Minden rezdülésén érezni a ki nem mondott, fölényben lévő "helyes" szót. A kérdésre a Lovag arca elkomolyodik, az ujjával kopogni kezd az asztalon, sorban egymás után.
- Jobban szeretem, ha a mi vevőinket Én kezelem Mihail. Harmincöt százalék, ezt rögzítem. Magának csak hátra kell dőlnie a főnöki fotelében és várnia, hogy érkezzen a pénze. Egyszerű üzletnek gondolom.
Kivár kicsit, megnevesíti az ajkait, azután, mivel ez nem sikerül beleiszik az italába.
- Tudja maga kinek akarja eladni az áruját? Feltételezem nem. A titkos hadsereg, ami itt állomásozik Feninben nem más mint az Új Ellenállás hetedik zászlóalja, annak csapásmérő egysége. Ők akarnak vexilliumhoz jutni, tisztához titokban. Sajnálatos módon nincs szándékomban eladni nekik árut, sem másnak engedni, hogy ezt megtegye. Elvek Mihail, elvek. Az Új Ellenállás, a Birodalommal szemben nem üzletelek.
Jelenti ki határozottan, nem sok ellenkezést tűrő hangon, mégis barátságosan, felvilágosítva őt. Falat ezzel meg is kapta az információt, amit akar. Murton türelmesen várja a reakcióját a tényre.


~ Karakter: Shera Wardez / A Halál Angyala, Miranda Calm, Ignacy Rotblat-Rostowski, Stein, Elaane Leandle / Álom; Helyszín: Afrika ; Kaland: Hőség ~

Ignacy levágja a kisujját, ami a földre esik, fedezékbe húzódik és a kommunikátoron keresztül kiadja a parancsait, amit mindenki más is hall. A kisujja azonnal visszanő. Megvizsgálva a lövések irányát, behatolását nem lát mintát. A bemeneti lyukak egyszerű kör alakú, szolid pontok, bárhonnan jöhettek a lövések és nagy eséllyel több irányból egyszerre érkeztek. Amint ezt végiggondolja Ignacy mellett a birodalmi sikló oldalán egy újabb lyuksor jelenik meg a semmiből, egyenes lehajló végű vonalat alkotva, hat-hét bemeneti nyílásból. Nem érzékelte a lövés vagy a becsapódás hangját, sőt egyáltalán nem érzékelte csak vizuálisan a lövéseket, amelyek méterekre kerülték el őt. Miranda azonnal fedezékbe repül, ő is az egyik birodalmi siklót találja a legalkalmasabb fedezéknek. Már majdnem leszállt, de még a levegőben van, amikor hirtelen hatalmasat ránt rajta a páncél hajtóműve és a sisak vizorja azonnal jelzi neki, a hajtóművek kritikus sérülést szenvedtek. Ennek ellenére sikerül sértetlenül, a talpára érkezve leszállnia. Aktiválja az auráját, amit a többiek is látnak, hogy egy nagyjából két méteres fekete gömb veszi Mirandát körül. Az aurán belül a sisak hőérzékelői és más érzékelői semmilyen jelet nem fognak be. Egyedül a beáramló oxigént érzékeli az egyik látásmódban, ugyanis csak az jut át a képességén, más nem. Kintről Miranda felé is érkeznek lövedékek, de ezek visszalökődnek az aurájáról. Shera, a Halál Angyala azonnal zuhanásba kezd. Fölötte egyszer csak egy fekete, csáposan elnyúló felhő jelenik meg. Nincs hangja a robbanásnak, de ő felismeri, ez légvédelmi lövedék volt, ha eltalálja, valószínűleg súlyos sebeket okoz neki. A földre zuhan, a páncélja elnyeli a becsapódás egy részét, de a bal sípcsontja és bokája így is eltörik. Önkéntelenül is fenékre ül ettől, de a képessége azonnal regenerálni kezdi. Mivel nem húzódott fedezékbe egyszer csak azt veszi észre, hogy a bal oldalon egy nagyobb tincs leesik a hajából, egy lövedék elsiklott a feje mellett, úgy hogy szinte észre sem vette. Sherának nincs arról tudása, hogy milyen kórokozók juthatnának át az Árnyékhadsereg páncélzatán. Stein nem érzékel maga körül támadást, egy helyben marad és regenerálódik. A véres massza lassan összeáll, egy nagyobb amorf élő szövetcsoporttá, majd abból regenerálódik vissza. Most már eszméleténél van és majdnem teljesen egészséges, a végtagjai még lazák, de hamarosan azok is rögzülni fognak.
- Előre futok uram. Fedezzenek. - hangzik Elaane hangja a kommunikátoron.
Álom felgyorsítva magát indul el, mindenki más csak egy ezüstös csíknak érzékeli őt. Végigfut a völgyön és az Árnyékhadseregesek között. Az egyik pillanatban egy fém lap csapódik fel elé a semmiből. Próbál fékezni, kitérni, de már nem tudja megtenni, a saját lendülete viszi tovább. Vesz még egy utolsó levegőt, kifújja, megbékél a sorsával, majd lehunyja könnyes szemét. Először a koponyája csapódik a lemeznek, aztán a teste. Mindenki hallja a kis sikolyt majd látja, hogy a nőből csak egy véres folt marad a földből kiálló fémlapon, a véres maradványok között jól látszanak a testében lévő plasztik huzalok, azok maradtak meg belőle.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Miller lányok Szer. 20 Aug. 2014, 10:39

~ Karakter: Shera Wardez / A Halál Angyala; Helyszín: Afrika; Kaland: Hőség ~
Shera egyelőre, amíg nem került biztonsága nem törődött a többiekkel, amint zuhanni kezdett a feje felett meglátta elsuhanni a fekete csíkot. Nyelt egyet, légvédelmi rakéta Árnyékhadsereg kiadásból. Lehet, hogy gyorsabb volt a regenerációja, mint egy Flottásnak jelen állapotában, de annak örült, hogy ezt nem kapta be és nem találta el. Amint lezuhant nem sikerült korrigálnia az esést, nem is volt cél, csak annyi, hogy biztonságban legyen. Ezt egyelőre sikerült is láthatóan elérnie egy boka és lábtöréssel egyetemben. Inkább ez, mint az, hogy darabokból kelljen összeállnia. A következő pillanatban látta meg a hajából leeső darabot, ez pedig a feje felett szállt el. Azt, hogy nem hallotta már nem volt meglepő, hiszen az lett volna a furcsa ezek után, ha hallják.
- Menjetek már a fenébe birodalmi patkányok! – mondta dühösen.
Már csak az érdekelte volna, hogy ezek honnan tudták, hogy itt lesznek Sheráék. Volt egy áruló közöttük csak ez volt a logikus következtetés. Bár könnyedén kitudták teleportálni őket erre a helyre, vagy legalább is ilyesmit hallott a HPI-s technológiáról. Most viszont már azonnal igyekezett fedezékbe húzódni, ha már a földön volt, hogy ne találhassák el. Ignacy szavaira megrázta a fejét, mennyire örült volna annak, ha lett volna ilyen vírusa, ha előtudott volna effélét állítani. Látta még a Miranda körül megjelenni a védőmezőt, szóval ennyit a társnőjükről, még eggyel kevesebben vannak.
- Negatív uram! – mondta. – Ha tudnék levegőben terjedőt előállítani az magukkal is végezne és már régen a HPI-re szabadítottam volna a Metropoliszra. Azonban, ha közel tudunk jutni hozzájuk, hogy megérintsem őket, akkor eltudom szívni a génkezelés nyújtotta erőiket, visszafejlődnek egyszerű emberré, utána már könnyedén vannak olyan vírusaim, amik végeznének velük.
Ez a terv minimum ezer sebből vérzett, mint egy Pride-s épület egy nagyobb belharc után. Kizártnak tartotta, hogy közel juthatnának hozzájuk. Meg a másik gond, hogy miként tudna átjutni a páncélon. Azzal nem volt gond, hogy a regenerációjuk volt, hiszen ha odaért, akkor megfertőzte őket, a regeneráció szétárasztotta pillanatok alatt a teljes testben a vírusokat, aztán ha még nem is betegedtek meg, de már Shera ott volt és megérinthette őket, azaz a regenerációt elvesztették nagyon hamar, a szervezetben pedig ott volt a vírus és így pillanatok alatt végzett velük. De ezeken a páncélokon hogyan?! Azt látta, hogy Stein mellette lassanként teljesen összeállt, hiszen csak itt tette le őt is. Álomnak bólintott, hogy előremegy, ami mint kiderült végzetes hiba volt. A nő alig ért a völgybe egy fémlap csapódott ki. Shera már teljesen biztos volt abban, hogy tudták, hogy ők jönnek és az egész csapda volt. Nem igen volt pesszimista, de nem látta most azt, hogy miként győzhetnének. Gyűlölt megfutamodni, de a fogát sem akarta itt hagyni.
- Én megfontolnám a visszavonulást uram – mondta. – Tudták, hogy mi jövünk, ez csapda!
Egyelőre még mindig maradt a fedezékben, közben utasította a páncélját, hogy szkennelje végig a völgyet, ha képes volt rá, akkor próbálja kiszúrni, hogy hány Árnyékhadsereges volt itt és hol helyezkedtek el, bár nem számított sikerre ezzel kapcsolatban. Ha ez nem sikerül, akkor a siklót próbálta leszkennelni gyengepontot keresni rajta, hogy miként is juthatnának be rajta.

_________________
Fagyos Sötétség Kora: Ingrid Stephanie Miller. Gunnhild Barbara Miller, Aesa Victoria Miller, Yrsa Catherina Miller
Többiek: Haley Miller, Hope Miller, U7 / Nagyúr / Jonathan Miller, Stephanie Miller, Shera Wardez / A Halál Angyala
Többiek: Amelia Davidson, Tyranis; Gyerekek: Gregory Leif Miller Osborn, Eyjolf Ragnar Miller Ragal
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Egyéb területek - Page 4 XjCwsuS
Miller lányok
Miller lányok
FSK karakter

Hozzászólások száma : 799
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 2
Join date : 2014. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Fagyos Sötétség Kora

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2258-ingrid-stephanie-miller https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 20 Aug. 2014, 13:16

Falat emberei tették a dolgukat, ez elégedettséggel tölthette el a kövér üzletembert. A remény maradt neki, hogy figyelni fognak. Nagyon határozottan beszélt és adta ki a parancsot. Lehet, hogy emiatt nem fogtak gyanút. A bankról csak találgatni tudott, a Lovag klientúrájába sokak tartozhattak és egy saját bankot is el tudott neki képzelni, ahol ügyfél és titokban vezető is olyanokkal, akiket megzsarolt, hogy úgy szolgálják ki, hogy jó legyen neki. Rizikós volt. Mihail hagyta, hogy a Lovag nyertnek lássa az ügyét. Murton még egyszer kihangsúlyozta, hogy nála volt a gyeplő. A kettejük vevői, ezt elfogadta, de ő kezelte őket. Kis italozás után rávilágított arra is, miről volt szó. Murtonnél mindent kétszer meg kellett gondolni, hogy mennyire lehet igaz és milyen érdekek fűzték az igazság letagadásához. Területgazdaként ismerhette a titkos hadsereget és ha értesült róla, biztosan ki is akart deríteni mindent róla, erre volt esély, hogy sikerült neki. Az Új Ellenállásról pletykáltak, azzal is összevágott az állítás. Az ellenállók kábítószer iránti igényén Falat elgondolkodott. A céljaikról. Zsarnok módszereit nem szerették, ettől még nem voltak szentek. A vexílium kellhetett nekik, mint mellékhatás nélküli, egészséges drog. Mégis nagyon drága mulatság lett volna erre költeni a céljaikat szolgáló eszközök és mesterkedések helyett. A titkolózás stimmelt. Ezer fős létszám komoly felszereléssel az is illett hozzájuk. A másik oldalon ott volt az, hogy Murtonnek érdeke volt félremagyarázni ezt az ügyet. Így tehette rá a kezét az árura. Ha az ismeretlen vevő elégedetlen lesz, Falattal lesz elégedetlen és a Lovag meg is szabadulhat egy kellemetlen üzlettárstól. A bevétel az övé lehetne. Ha viszont igaza volt, Falat számára bosszantó volt, hogy se ő, se Filtorn nem tudták ezt kideríteni előtte és az Ismeretlen maffiózók sem. Az ellenállással üzletelni... Falat általában nem válogatott, de egy nagy birodalom nagy uralkodójával szembemenő kicsi, szerinte esélytelen csapattal összeszűrni a levet komoly következményekkel járhatott volna. A Lovag bármikor felhasználhatta volna ezt ellene. Murton elveiben nem hitt, csak a Lovag jól felfogott érdekeiben. Meglepődést mutatott, mert erre tényleg nem számított.
- Az elveivel egyetértek, de miért hagyta, hogy itt megtelepedjen az Új Ellenállás? Ha lépnek és kiderül, hogy a maga területén van a bázisuk, Zsarnok porrá rombolhatja az egészet. Ez elég veszélyes, nem gondolja, Mr. Murton? - kérdezte a Lovagot falhoz szorító hangsúllyal. A válasz alapján vizsgálta Murton és a mellette álló prideosok reakcióit. Nézte, mit árulnak el tudtukon kívül. A Lovag profi hazudozó volt, de az emberei gyilkológépek, nem pókerarcúak.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Szer. 27 Aug. 2014, 03:31

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Falat a gondolataiban már nagyjából összerakja a képet a háttérben zajló eseményekről. Az eddigi információszerzés és gondolkodás kifizetődőnek tűnik. A prideosok arcára nézve azonnal felismer őszinte érzéseket Mihail, hosszú életének hála ez már könnyen megy neki. Sajnos azt viszont nem tudja megállapítani, hogy maguk a prideosok tudnak-e mindenről, vagy Murton hazudik-e nekik és azt sem tudja, hogy a katonák mennyire buták. Túl sok minden terjed a Pride-ról. Az őrök arcán konkrétan az látszik, hogy meglepődnek és veszélyesnek tartják az Új Ellenállást, de ezt próbálják leplezni. Azonban ez csak néhány másodperc, majd a termet a Lovag mély kacagása tölti be. Csak műkacaj, de remekül előadott, még a kezét is összecsapja Murton. Utána bocsánatkérő módon igazítja meg a nyakkendőjét.
- Remek humora van Mihail. Most, hogy már üzleti partnerek vagyunk, örömmel adok át magának információkat, már amennyit én tudok. Nos az Új Ellenállás jóval előttem volt itt, mondhatni nem ők vannak az én területemen, hanem én az övéken. Lényegtelen. Már a Milícia előtt is itt voltak, egész Afrikát behálózzák, nehéz bárhová is lépni, ahol nincsenek jelen. Hogy tisztán lássa. Ha nem támogatjuk őket, nem lehet bajunk vele. A néphiedelemmel ellentétben Zsarnoknak nem szokása mindenkit megöletni, aki a felmenőit vagy a nemi szervét emlegeti. Ellenkezőleg, nagyon diszkrét, csak akkor statuál példát, ha nyíltan szembe szállnak vele, ha a személyét támadják nyilvánosan. Ez esetben logikus lépés támadnia, más esetben nem. Az Új Ellenállás itteni eltüntetését egy sor precíz kommandós akciónak tippelném, birodalmi eszközökkel. Remélem sikerült felvilágosítanom.
A Lovag végig műmosollyal, de valódi elégedettséggel beszél. Ő már meglévőnek, lezártnak tekinti az üzletet Mihaillal ellentétben.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szer. 27 Aug. 2014, 09:58

A pletykák és a megbízható információ között ingadozott az egész tárgyalás. A Pride katonák meglepődést mutattak és azt, hogy tartottak a fenini Új Ellenállástól. A Pride nem arról volt híres, hogy ijedős katonákból áll és a Lovag se vett volna magához ilyeneket. Úgy gondolta, ezt csak megjátszották és értelmesebbek voltak a híresztelésekben állóknál. 
Falatot bosszantotta a nagy nevetés és a kioktatás. A lényeget akarta megragadni. Murton információit el tudta hinni, mert volt rá esély, hogy minden úgy történt, ahogy mondta. Az Ellenállás nála régebbi szervezet volt. Zsarnokról is igaz lehetett, hogy nem öletett meg minden felségsértőt. A hírekben is beszámoltak ilyenekről, nyilatkozatokat adtak le és nem tűnt el mindenki, aki az uralkodó ellen beszélt. El tudta volna intézni diszkrét eszközökkel az itteni csapatot is. Falat végül úgy gondolta, jobb lesz, ha belemegy a játékba és ő is nevetett. Nagyokat és hosszan. Kezeit széttéve eljátszotta, hogy értette a humort, hogy hülye feltételezés volt a város elpusztítására gondolni és hogy az üzlettel is elégedett volt. Megitta a maradék italát és ha átért az asztalon és odafért a hasától, átnyújtotta a kezét, hogy ezzel jelezze, megkötötték az üzletet. Ha ez nem ment, akkor csak szólt:
- Akkor rendben vagyunk. Nos, köszönöm a lehetőséget az együttműködésre! Remélem, jó áron adja el az árumat, Mr. Murton! Ha ez összejött, akkor beszélhetünk további beszállításról és piacozásról.
Falat itt már nem akarta húzni az időt, ezért felállt a székéből, hogy távozzon az embereivel együtt. Nem volt teljesen elégedett, de terveket szőtt, változtatásokkal az eredeti elképzelésekhez képest.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Pént. 29 Aug. 2014, 15:33

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Falat most is remekül színészkedik. A játékával teljesen el tudja hitetni a Lovaggal amit akar, még ha nem is olyan fontos dolgokról, érzésekről van szó. Murton talán már azt is hiszi, hogy az egész városra vonatkozó monológot Mihail csak egy jó viccnek szánta, amit kivételesen jó fapofával adott elő. Sajnos az asztal maga összesen tíz asztal összetolásából áll, nyilván több alvilági szervezet részére lett kialakítva, ezért a kéznyújtás nem lehetséges. Falat egyébként is tudja, hogy újonnan a Sivary használja a kézfogást mint hivatalos köszönés, más kulturákban pedig nem jellemző, számára viszont tudatalattis ez a megszokott, lévén a Zuhanás előttről származik. A biccentést viszont Murton ugyanúgy viszonozza.
- Én is örülök Mihail.
Amikor Falat feláll, hogy távozzon, Murton ismét meglepetten emeli meg az egyik szemöldökét és int neki, hogy várjon kicsit.
- Nem akarja aláírni a szerződést? - kérdezi eljátszott meglepettséggel - Rögzítjük a harminc százalékot. A bank fogja magának átutalni, hogy köztünk ne legyen nézeteltérés. Az én pénzügyeimről nem kell tudnia, ellenben a bank megbízható és mindig pontosan fog fizetni magának.
Ha Falat nem siet el, hanem vár egy kicsit, akkor hamarosan az oldalsó ajtónál egy fekete kosztümös, szőke ciklon jelenik meg, rendkívül szép vonásokkal, fiatal arccal. Murton csettint neki, mire a lány odamegy, átveszi a pár oldalas, fekete plasztik lapra felvitt szerződést és Mihail elé viszi.
- Tessék uram.

//Nem szeretnék akadékoskodni, csak gondoltam szólok róla, hátha rosszul tudod. Itt nincs Mr.-Mrs.-Ms megszólítás, nem alakult ki újra a Zuhanás után, ahogy még sok minden más sem. Az idő is más, itt egy év olyan hosszú mint nekünk 3,41 kérlek ezt is vedd figyelembe az életkoroknál. (Bár ez inkább a másik karidnál fordult elő).//

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 30 Aug. 2014, 10:22

Falat úgy érezte, sikerült az előadás, elhitette Murtonnel, amit akart. Indult volna, távozott volna, de a Lovag rögzíteni akarta a megállapodást. Biztosra akart menni, hogy a partnere megbízzon benne. Mihail ferde szemmel nézett rá.
- Nem, harminc százalékról nem akarom aláírni. Harmincötben állapodtunk meg - mondta és figyelte a Lovagot, hogy miként reagált. Nem hitte volna, hogy képes öt százalékot megpróbálni elcsalni. Annál nagyobb tételekben és kifinomultabb módszerekkel játszott. Nyelvbotlás lehetett ez, de az is meglepő volt egy ilyen profitól egy ilyen sarkalatos szerződési pontban. 
A szőke titkárnőt megnézte, nem hosszan, de a lényeges pontokat megfigyelte rajta. Már csak azért is, mert be akart ide építteni egy kémnőt és ezt az alkalmazottat példának lehetett volna venni. Falat biztos volt abban, hogy a Lovagnak nem csak a szakértelem és a lojális hozzáállás számított, hanem az is, hogy a kis titkárnőre jó legyen ránézni neki is és a tárgyaló partnereinek is. Falat végigolvasta a szerződést és kereste benne a buktatókat, az apróbetűs kitételeket, amiket kihasználva a Lovag törvényesen, az alvilág, a kábítószer kereskedelem törvényei szerint tehetné rá a kezét az ő részére is. Feltételezte, hogy a százalékot ki lehet javítani. Murton több lehetőséget is ajánlott, mielőtt megállapodtak, nyilván nem rögzítette előre, hogy melyik lesz a megfelelő.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Vas. 31 Aug. 2014, 14:20

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

Mihail szavaira a Lovag arcán hirtelen meghökkenés és meglepettség látszik. Aztán szélesen elmosolyodik saját magán, és könnyelműen legyint. A szőke asszisztensnő ugyanúgy meglepődik és felváltva Falatra majd a Lovagra tekint, hogy ő csinált-e rosszul valamit.
- Nagyon jó Mihail. Annyira belefeledkeztem a közös üzlet előnyeibe és a módszereim ismertetésébe, hogy a legfontosabbat felejtettem el. Szerencsére több biztosítékom is van rá, hogy az ilyen kis hibák ne okozzanak gondot. Jen - pillant a nőre - kijavítanád az úrnak az egy pont egyest harmincötre? Köszönöm.
Ahogy azt Mihail gondolta, a dokumentum csak rendkívül jól előkészített, de még nincs lezárva, nem is lehet lezárva, amíg nincs legalább két fél részéről hitelesítve. A nő pár ujjnyomással átállítja a részesedést harmincöt-száz arányába és mosolyogva átnyújtja Falatnak. Falat elolvassa a dokumentumot. Nem egy alvilági szerződésről van szó, nincs benne említve semmilyen üzlet, drogkereskedelem, szervezet vagy hasonló, egyértelművé tevő rész. Nagyrészt nem csak a Lovag, hanem az említett bank előkészített irata. Az van benne megfogalmazva, hogy a Lovag ellenőrzött számlájára kerülő összeget majd a bank ellenőrzi, mind a forrását, eredetét, milyenségét. Az adatokat természetesen titkosan kezeli, amennyire csak lehet de bizonyos statisztikákhoz, adatokhoz Falat is hozzáfér majd. A beérkező adatok alapján az árrés teljes összegét, a harmincöt százalékot neki utalják át. Tisztának tűnik a szerződés. Az apró betűs pontok, mint legtöbbször speciális eseteket, kivételeket érintenek, mint például az egyik fél elhalálozása, átutalási feltételek és egyebek. Alapvetően a dokumentum alapján ez egy "K" nevű szürke, fekete bank. A bankot nem érdekli az összegek eredete, csak a pénzzel foglalkozik, azt használja, cserébe az ügyfeleinek biztonságot, hozzáférhetőséget és kamatot garantál, nemzetközi szinten. A Lovag türelmesen várja, amíg Falat olvas és mérlegel, közben ráérősen iszogat és néha rápillant.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Vas. 31 Aug. 2014, 19:46

Murton profi volt, de ő is ejthetett hibákat. Ez a kis nyelvbotlás nem volt nagy hiba. Egy gyanakvóbb ügyfélnél a szerződés meghúsulását is jelenthette volna. Azt hihette volna az illetú, hogy ilyen ócska módon próbálja a megállapodást megszegni a Lovag. Mihail viszont utánanézett a partnerének és tudta, hogy ez nem trükk volt, hanem csak egy bicsaklás, ami mindenkivel előfordulhatott. Az ő városlerombolós kérdése nagyobb hülyeségnek hangzott elsőre, mint ez. A lovag megköszönte a helyreigazítást, profihoz illően és ki tudta javíttatni az árrést. A titkárnőnek volt a legkellemetlenebb, mert úgy érezhette, ő rontott el egy ilyen fontos pontot. Murton mindenkit megnyugtatott és a banki szerződés sem mutatott szarvas hibákat. Falat megnézte az elhalálozásnél és az átutalásnál írtakat. Ha ott sem volt semmi furcsaság, kijátszható feltétel, akkor már csak a szerződés utólagos manipulálástól lehetett tartani és a bank manipuláltságától. Ha nem volt nagyon nyílt probléma, akkor egy elegáns mozdulattal aláírta a dokumentumot és vigyorogva rábólintott az üzletfelére. Már mehetnékje volt és ha lehetett, intett az embereinek, hogy távozhasson, felvegye a fegyverét és elhagyja az egész épületet. Még egy kérdése volt:
- Mit gondol, mennyi idő kell, hogy elmenjen az egész?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Csüt. 04 Szept. 2014, 22:24

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

A szerződést átolvasva most sem talál Mihail hibát, az apróbetűs részekben sem, szabályos jogi szövegek, hosszú élete során már volt néhánnyal dolga. Végül aláírja a dokumentumot, ezzel elfogadva a szerződésben lévő feltételeket. A Lovag széles mosollyal bólint a jelenetre, aztán int a kezével, hogy nyugodtan távozzon Falat, ha akar, már nem tartja fel. Azonban az utolsó kérdésre még felkapja a fejét, a kezében lévő félig üres poharat oldalra dönti, a fejét pedig a másik oldalra biccenti és a száját kissé elhúzza. Úgy játszik, mintha már túl régóta lenne benne az alvilági körökben és Mihailnak ismernie kellene.
- Két nap kell és az összes eladásra kerül.
Mondja nyíltan és egyenesen mint üzleti információ. Távozás előtt azonban még szól Mihailnek.
- Öröm volt önnel üzletet kötni Mihail. Viszlát!
Ezután Falat, ha akar akkor valóban sietősen távozhat. A kapun újra áthaladva visszakapja a fegyverét, és bizonyos részről a teljes szabadságát is, az itt lévő fegyveresek már közel sem tartják annyira szemmel mint korábban. A testőr zsoldosok mozgásán is látszik, hogy megnyugodtak. Falat most megint azt tehet amit akar, az embereivel visszaér a siklójárműhöz és távozhat.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 05 Szept. 2014, 13:45

Falat nagyon alaposan elolvasott mindent, tapasztalataiból kiindulva gyanakodott. Hiába keresett buktatót, itt minden rendben volt. A Lovag még a végén is érzékeltette, hogy mennyire nagy üzletember. Ennyi árut két nap alatt eladni egy ismeretlen területen, kockázatos területen szállítással, mindennel együtt komoly teljesítmény és ha jók voltak a kapcsolatai, akkor tehette meg. Falatnak nem volt kétsége, hogy képes volt erre Murton.
- Szuper! Én is örültem a lehetőségnek. A legjobbakat, Vanal! - szólította az első nevén a Lovagot, ahogy ő is Falatot. Sokat tárgyaltak és idegeskedett, nagyon éhes volt már, a szervezete kívánta az ételt.
Jeremyvel és a testőrökkel távozott. Visszafelé megnézte, hogy minden változatlan volt-e az úton. Látta, hogy a Lovag emberei már nem tartottak incidenstől annyira és a saját emberei is nyugodtabbak voltak, mert minden rendben ment. A fegyverét visszavette és eltette. A siklónál a testőröket utasította:
- Szkenneljétek le, hogy tiszta-e, nincs-e benne idegen tárgy, nem sérült-e meg. Nehogy egy véletlenül ide került vandál miatt legyen baj az úton.
Falat nem mondta ki, hogy a Lovag trükkjére számított. A lényeg az volt, hogy megnézzék és ha minden rendben volt, csak akkor szállt be és akkor indult egy étterembe a szálloda közelébe. Jeremy-t még nem utasította, más tervei voltak, amiket csak később akart megvalósítani. Evés után.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Kedd 09 Szept. 2014, 18:17

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

A visszafelé vezető úton nincs semmilyen változás, csak az addig ott állomásozó biztonsági erők mentek el. A parancsra a testőrök parancsnoka azonnal reagál.
- Igenis uram. Fiúk ellenőrizzétek a hajót!
A testőrök két csapatra válva alkari paneljükkel kezdik végigszkennelni a siklójárművet. Nincs semmilyen sugár vagy szkennelő fény, egyszerűen kissé szokatlan módon az alkari paneljük fölé haladva, saját karjaikkal nézik végig a gépet pontról pontra. Miután végeznek egyeztetik a páncéljaik eredményeit.
- Teljesen tiszta uram.
Jelenti ki a parancsnok. Ezután Falat embereivel együtt már nyugodtan felszállhat a gépre. Valószínűleg a testőrök is értették, hogy nem vandálokra gondol egy ilyen területen, de mivel nincs közük hozzá nem zavarták ezzel a ténnyel. Jeremy a város reklámajánlataiból könnyen kinéz egy éttermet a szálloda közelében. A mindössze két szintes sziklára épült hely a kisállatból készült specialitásairól híres. A Zuhanás  után minden nagytestű állatot kiirtottak, a megmaradt kisebb emlősök, hüllők vadászata pedig nehéz, nem kifizetődő, de úgy látszik ez az étterem ilyen specialitásokra szakosodott. Falat a siklóval az étterem tetején lévő leszállópályára érkezik, ahonnan egy jól kivitelezett felvonóval tud leérkezni a második szintre. Itt asztalok vannak egymástól messze, vékony, átlátszó falakkal elválasztva, a padló vörös szőnyeg szerű, de nagyobb szálakból áll és olyan mintha szerves lenne a tapintása, a falak és a tárgyak feketék. Minden az eleganciát sugározza. Az asztaloknál gazdagabb párok ülnek. A jelenlévőket kissé meglepi az üzletember és testőreinek érkezése, mivel a társaság maga sokkal elegánsabb, de természetesen senkit nem zavar igazán.
- Jó napot uraim. Van foglalásunk éttermünkben? - siet a társasághoz egy pincér.
- Igen van. A harminchetest legyen szíves. - feleli felkészülten Jeremy.
- Nézem, igen, az adatok stimmelnek.
Ezután a pincér az egyik asztalhoz kíséri a társaságot, ahol a testőröket is leülteti, ha kell erőszakosan, hogy ne tűnjenek ki a társaságból.
- Mit hozzak frissítőnek? - kérdezi végül a pincér.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 15 Szept. 2014, 19:40

Falat végig nézte a testőrök munkáját. Végezték a feladatukat azzal az alkari technológiával, ami semmit nem mutatott, nem adott külső jelet, mindent a páncélba továbbított. Az üzletember ezután bólogatott és beszállt az embereivel együtt és az összekötőre bízta, hogy válasszon egy jó éttermet. Amíg ez megtörtént és utaztak, Falat végiggondolta, mi lenne a jó megoldás. Az áruja már úton volt Európa felé, ha a Lovagon múlt. A vevő hoppon fog maradni, mert az Új Ellenállással nem üzleteltek és a Milícia ügyei lehet, hogy kevésnek bizonyulnak. Kémnőt be lehetne építeni Murton birodalmába és a klubjára is le lehet csapni, rendőrség és az Ismeretlenek segítségével. Falat nehezen fogadta el, de számolt azzal a lehetőséggel, hogy az árut, amit hozott, elvesztette és leírhatta. Az üzlete és a hálózata nem ment volna csődbe ezzel, de óriásit csalódott volna és legközelebb hússzor meggondolta volna, mibe ment bele. Azt a bankot akarta még ellenőriztetni és Murton gyerekét, Valerát. Először a gyomrát akarta megtölteni és mire mindent végig gondolt, megérkeztek.
Falat megvárta, hogy leérjenek a kettes szintre és ott szállt ki. Megnézte, milyen biztonsági intézkedések voltak a vendégek itt parkoló járműveinek védelmére. A társaság elit volt, jó biztonságra számított. A hely elegáns volt és jól védett, elkülönített, Mihailnak pont ilyen kellett. Falat köszönt a pincérnek és az embereitől is elvárt egy bólintást. Az asztalnál Falat leült és először rendelt:
- Hideg gyümölcs jellegű italt kérek, nagy pohárral, savanykásat.
Megvárta, hogy Jeremy is rendelhessen. A testőrök legutóbb semmit nem kértek, ők a hozott, miniatűr tápkapszulákat használták. Ha most mégis ettek volna rendes ételt, szabad volt. Falat még odaszólt Jeremynek, mielőtt az étlapról választott volna. 
- Jó választás volt. Amíg hozzák az italt, próbáld meg felhívni Filtornt egy tiszta vonalon.
Falat az étlapról kisebb hüllők, gyíkok vagy békák húsából készült fogást, esetleg kígyót keresett. Ez ritka volt és drága, de nagyon finom és neki pont ilyesmi kellett most valamilyen egyszerű, de igényes körettel. Ilyet rendelt, ha a pincér megint jött és hozta az italt.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Bishop Szer. 17 Szept. 2014, 21:14

~ Karakter: Mihail Krasznaja ; Helyszín: Fenin városa ~

A pincér a rendelést felvéve fordul is sarkon és elsiet hogy hozhassa az italokat. Jeremy egy ugyanolyat rendelt mint amit Falat. Az egész tárgyalás láthatóan megviselte az összekötőt, most próbál feltöltődni. A testőrök most sem rendelnek semmit. Saját szabályos pakkjaikból kis adagokban vizet és további tablettákat vesznek elő, azokat kezdik el fogyasztani. Mire Falat az étlapról választana már egy másik pincér áll előtte, hogy felvegye a rendelést. Az étlapon talál kisebb hüllőket, több módon elkészítve, számára a jól átsütöttet ajánlják de akár szinte nyers változat különböző öntetekkel is rendelhető. Mivel ezekből több verzió is van, olyan tálalást választ Mihail amilyet szeretne, köretnek zöld növényeket és tésztát ajánlanak hozzá. A rendelés felvétele után a második pincér is elsiet, majd az első visszatér egy hosszúkás pohárral, benne narancsos felfelé vörösödő gyümölcsös lével. Az íze nagyon intenzív és finom, ha Mihail belekortyol. Jeremy ezalatt végzi a dolgát és a megfelelő technológiával és konzollal belép a Vex kommunikációs hálózatába. Magán tart egy kisebb kommunikátor, a nyakához csatolva, hogy ezzel a beszélgetést priváttá tegye.
- Filtorn a vonalban van főnök. Átadom.
Ezzel, ha Falat nem ellenkezik a férfi a nyakáról a kis kommunikátort az ő gallérjára csatolja. Most már látja és hallja Filtornt ugyanakkor más rajta kívül nem, kivéve ha túl közel hajol az arcához. Mihail barátja eddig még nem köszön, az asztalán rendez valamit ami a megjelenítést is kissé eltakarja róla.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 19 Szept. 2014, 21:53

Falat néha szívesen belenézett volna az összekötője fejébe. Stresszes munkát végzett és Mihail sem mindig volt kedves vele. Nagyon megbecsülte, hogy így is a legjobb ember volt. Sosem volt rá panasza. Meg is fizette érte, hogy ilyen magas szintű szolgáltatást nyújtson. Ezt a finom ebédet megérdemelték. A testőrök táplálkozási módszerét Falat nem bírta volna sokáig, ha erre kényszerült volna. Ő szerette élvezni az ízeket, evőeszközökkel enni, tányérból, asztalnál. Jó társaságban még jobb volt mindez.
Az étlapról Falat jól átsütött húst kért. Az öntetek is felkeltették az érdeklődését és valami nem túl erős, kellően finom mellékízt kölcsönző lágy öntetet kért hozzá. Köretnek zöld növényeket választott. Az italnak majdnem a felét megitta elsőre. Sokat beszélt és már kiszáradt a szája. Jól nézett ki a kavargó lé és az íze is tökéletes volt. A gallérra tett kommunikátort a tiszta vonallal Falat elfogadta. Úgy tervezte, hogy enni fog közben, majd figyelnie kell, hogy ne egye le a szerkezetet. Legközelebb fejleszteni fogja a technológiát és öntetbiztos kommunikátort fog venni.
A sok finomság az étlapon elterelte a figyelmét. Összegeznie kellett a gondolatát. Filtorn rakogatott az asztalán valamit, addig Falat végiggondolta, amit akart. Beköszönt:
- Üdv, öreg harcos! Megvolt a tárgyalás, de eléggé máshogy, mint gondoltam. Megnézted a felvételt, amit átküldtem? Murton szerint ez az Új Ellenállás csapámérő egysége, a hetedik zászlóalj állomásozik itt és ők kerestek meg. Ettől egyébként a Lovag prideos emberei is megijedtek hirtelen, ez látszott. Szerinte a Milíciát nem érdekli, mit csinál ő egy területen, ahonnan kivonultak. Azért nem küldtem a megbeszélt üzenetet, mert ki akartam kérni a véleményedet. Állítólag őt értesítenék először, ha zavarná őket a tevékenysége.
Falat megint ivott a pohárból és nézte a kavargó levet, ezután beszélt tovább:
- Meg foglak lepni, de eladtam Murtonnak az árut. Az emberei már ott voltak, tudott mindenről és megszerezte volna máshogy is. Ha buktam, akkor buktam, leírom, mint veszteséget. Állítólag Európába viszi eladni és harmincöt százalékos árrést ígért. Szerződést írtunk, azt mindjárt átküldöm neked.
Kiszólt az üzletkötőhöz:
- Jeremy, át lehet küldeni beszélgetés közben is az adatokat?
Bescannelve vagy más lehető formában elküldette vagy ő maga elküldte a barátjának a szerződés kapott példányát, amin rajta volt minden a bankról és egyebekről.
- Mi a véleményed? Hogy tudnánk megfogni? Érdemes a Milíciát bevonni vagy inkább azt a bankot kéne? A gyerekéről megtudtál még valamit? A kémnő beépítésén még gondolkozom. Láttam egy titkárnőt nála. Biztosan az ő ízlése szerint vette fel, megteheti. Rendkívüli szépség, szőke hajú, fekete ruhában. Van még a klubja is, amit be lehet feketíteni a zsaruknál. Mit szólsz, Helmut?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Night Kedd 23 Szept. 2014, 12:53

~ Karakter: Miranda Calm, Helyszín: Afrika ; Kaland: Hőség ~

Sikerült leereszkedni, már majdnem leszálltam, mikor eltaláltak, legalábbis a hajtóművet. sikerül sérülés nélkül leérkeznem, de a hajtóműnek kampec volt egy időre legalábbis. Felhúztam magam köré az aurát, amiről szinte azonnal lepattant néhány töltény.
~ Ez közel volt.
A hajtóműnek kell egy kis idő, míg a páncél megjavítja a regenerációmból, így egyelőre a repülést sztornóznom kellett.
Láttam Sherát, ahogy lezuhant, masszív volt a nő, de láttam, hogy azért megviselte őt a dolog. Nem volt túl messze tőlem így kifutottam elé, a pajzsomat fennhagyva, hogy legalább egy oldalról védeni tudjam, amíg a lába rendbe jön a regenerációjától annyira, hogy járni tudjon.
- Fedezlek. A rádión keresztül beszélj, mert így nem foglak hallani.
~ Legalább ez az egyetlen hang ami bejuthat.
Mondom mert ő hallhatta a hangokat, amik az aurából jöttek kifelé de hozzám csak az oxigén juthatott be. És csak a sisak miatt láthattam akármit is abból ami kint történt. Így láthattam álom felderítését is, ami halálok hibának bizonyult, szegény nő szétloccsant egy fémlapon.
- Ha van valami terv gyorsan álljanak elő vele. Én pajzsként tudok funkcionálni, ha valaki közelebb akar férkőzni hozzájuk.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Egyéb területek - Page 4 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Egyéb területek - Page 4 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Egyéb területek - Page 4 Indian_girl_by_welximak-d628caj Egyéb területek - Page 4 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Egyéb területek - Page 4 Empty Re: Egyéb területek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.