Burlington Mall

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szer. 26 Dec. 2018, 17:45

A rossz irányt választották. Ad' el is morzsolt néhány káromkodást az orra alatt míg a voodoo csajszi tovább ment. Talán csak azért mert a helyzet zavaros volt, de a vámpír srácot kicsit megzavarta a lány.
~Ez itt Kang hajója lenne? Akkor azért van angolul írva ez a szöveg csak ilyen furán fogalmazva? Ez végül is tök logikus. De hogyan? Mármint nem lehet csak úgy építeni egy ilyet? Vannak itt is emberei? És azoknak akkor lézerfegyverei lesznek? Mit kéne csinálni? Valahogy ha átvennénk az irányítást és egyenesen bemennénk a háború gócpontjába vagy mindkét félnek megpróbálnánk kárt okozni. Vagy úgy csinálnánk mintha kárt akarnánk okozni. Nem akarom, hogy másoknak baja essen az én hibámból. Mikor a voodoo csaj visszatér akkor érdekes dolgokkal fogadja őket. Tényleg vannak őrök. Követi hát a híd irányába.
-Voltak náluk fegyverek? Szerintem valahogy a hajót a harcba kéne irányítani és mindkét fél figyelmét felkelteni. Két sereg ellen szerintem nem bírna Kang. Nem?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 27 Dec. 2018, 00:00



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Résztvevők: Adrian Sommerfield, Antef Sziamon, Aina Bennet, Mickey Thunder


Amadeus Sage / Mr. Lepke, Dr. Emily Johanson és Boris Dragunov / Svarog



Következő körváltás: 2018. december 31. (hétfő)

Burlington Mall - Page 6 00koLwK

Helyi Idő: Ismeretlen
Helyszín: Kang űrhajója (közeljövő)
Feladat: Megmenteni a világot és az idővonalat
Résztvevők: Adrian Sommerfield | Antef Sziamon | Aina Bennet | Amadeus Sage / Mr. Lepke | Dr. Emily Johanson | Mickey Thunder | Boris Dragunov / Svarog
Egyéb információk:


Aina és Adrian elindult a másik irányba, amerre a nő hidat sejtette. A kezére próbált rajzolni, az egyik rázkódás ekkor következett be, aminek köszönhetően elesett és megütötte magát. A többiekre is igaz volt mindez, bár náluk vérző sebek is megjelentek, ahogyan a fém talajnak, vagy falnak csapódtak. Aina ezek után tudta befejezni a rajzot, ám a manaháló minimálisan sem mozdult, nem érzett semmit, a varázslat nem jött létre.*

Közben megérkezett a páros a folyosó másik feléhez, a többiek még mindig nem követték őket, itt ugyanúgy, mint az előző oldalon megjelentek a feliratok. Mind a két oldalra haladva elérhető volt a híd, ahogyan erre volt még tiszti fedélzet, tiszti étkező, tiszteknek ugyanolyan helységek, mint az előző oldalon. A híd és a másodlagos híd is.

Ahogyan a páros elindult nagyon, de nagyon rossz érzése kezdett úrrá lenni rajtuk, hallották lépteket, de azok mindig távolodóak voltak, a folyosók pedig teljesen üresek, mintha csak direkt szabadon hagyták volna, hogy nyugodtan tudjanak haladni. A falakon levő feliratokat követve meg is érkezhettek a híd folyosóra. Amin ha végigmentek, akkor az ajtó furcsa mód kinyílt a számukra

A híd elég nagy volt, nyolc félgömb alakú földbe mélyesztett állomás volt rajta, azokban egy-egy tiszt ült és a rendszereket felügyelték, a hajót irányították. A híd végén Kang állt, aki a kezével intett csak, amikor a tisztek már fegyvert rántottak voltak Aina-ra és Adrian-re, így azonban a munkájukkal foglalkoztak továbbra is.

- Ha jól számolom legalább fél óra volt, hogy eljussanak a hídra? – kérdezte anélkül, hogy hátrafordult volna. – Pedig még üzeneteket is hagytam a falon, hogy könnyebb és gyorsabb legyen. Már nem kell sok idő, legalább itt vannak, hogy lássák a diadal óráját.

Odakint a Föld látszott és a csata, folyamatos lövések szelték át az eget, mostanra csak Kang hajója, hajói voltak itt és a kree-ké, amik folyamatosan robbantak fel, ahogyan kezdtek alulmaradni a jövőből jött hódító haderejével szemben. Aina láthatta, hogy nem lesz könnyű bármit is szereznie Kangtól, ugyanis a férfi nem félmeztelen volt, hanem teljes páncélszerű ruhában.
Burlington Mall - Page 6 Q2vQwhj

Burlington Mall - Page 6 7kMvp6c

4 kör van hátra a jövő részből.

*A rituálé nem jött létre, semmi sem történt, mert ez egy rituálé, ahhoz nyugodt körülmények kellenek, folyamatos koncentráció. Éppen ezért ez a legnehezebb az ilyesmihez. Halla-nak van, hogy valamelyikhez egy teljes napon át meditál, varázsol, rúnákat rajzol stb. ha nyugodt körülményei lesznek a karakternek, vagy nem csinál semmi mást, se beszéd, se mozgás, és nem zavarja meg senki, akkor létrejön.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Burlington Mall - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 31 Dec. 2018, 00:00

//Pénteken lesz új kör, most kivételesen nem vontam le egyet a hátralevőkből.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Burlington Mall - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Mickey Thunder Hétf. 31 Dec. 2018, 13:22

Mickey dühösen reagált arra, hogy Aina most akart valamit Kangből:
- Előbb nem tudta mondani? Ott volt rajtam a köpenye...
Lehet, hogy már előrébb jártak volna. Abban a harci helyzetben nem volt idő, de ha szólt volna előre, Mickey nem dobta volna el a textilt. A vámpírral meg tudtak egyezni és végre elindultak, hamar találtak is információt, amit Mickey furcsállt a nyelvezet miatt. Le ragadt itt, repült az idő, Aina közben kétszer meg fordult, vitte a vámpírt is. Mickey végre el döntötte, hogy mit akart és el indult utánuk. Az Anubisz-avatárt és Svarogot nem tudta vinni, muszáj volt egyedül el indulnia. Próbálta követni az útjukat. Amikor találat érte a hajót, meg sérült, vérzett is. Ha súlyos volt, próbálta be kötözni az egyik egyenruhával, ha nem volt súlyos, akkor csak ment a híd felé. Ha támadás érte, igyekezett ki tértni és fedezékbe lendülni.
Mickey Thunder
Mickey Thunder
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 180
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jul. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3801-mickey-thunder#75381 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3802-gyasz-vladislava-cadavru#75411

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Aina Kedd 01 Jan. 2019, 19:52

Persze biztosan ingerült volt, amiért nem tudtunk segíteni Apokalipszisen, de azért bántott, amikor Mickey Thunder leszólt az időzítésért. Szerintem már említettem korábban, hogy Kang egy darabja sokat segítene... vagy ha mégsem, azért a voodoo báb fogalma mindenkinek egyértelmű, nem? Vagy csak a New Orleans-ben ismerjük?
Annyira nem is bántam, hogy ő pont nem jött velem a híd felé. Legjobban mondjuk az ügynöknek örültem volna, de a vámpír sem volt annyira rossz, mint először hittem. Ahhoz képest, hogy nem élt, egész rendesen viselkedett. Vagyis hát alkalmanként furcsa volt... de nem evett meg senkit, ami tőle biztosan nagy teljesítménynek számított.
- Voltak fegyvereik - válaszoltam még mindig a karomat firkálva, ami nagy hiba volt, ugyanis a hajó ismét megrázkódott, én pedig elvágódtam a földön. A rajzom csúnyára sikerült, az imáim pedig zavarosak voltak... nem hiszem, hogy sok eredményt értem el velük. Bár akár még annak is örülhettem, hogy nem böktem ki a szemem esés közben.
Ezt leszámítva az út végig békés volt, viszont Kang egy cseppet sem lepődött meg, amikor megjelentünk... Sőt, egyenesen semmibe vett, és jó oka volt rá. A csatát jóformán már meg is nyerte, Immortus tanácsát követve ott helyben meg kellett volna támadnunk. De nem tudtam, hogy hogyan... A hajón belül nem voltak halottak, hajszálszerzésre semmi esélyem nem volt, a bájitalt sem hiszem, hogy meg tudtam volna vele itatni.
- Az emberek többsége a Földön nem is sejti, mekkora veszélyben voltak - mondtam lassan, ha a vámpír nem támadott azonnal - De mi lesz ezután? Mik a tervei, ha már a Föld ismét biztonságban van?
Nem nekem kellett volna húznom az időt, de nem volt jobb ötletem. Így legalább nyerhettem pár másodpercet, hogy fedezéket találjak, ha elmérgesedik a helyzet.


Ha a vámpír azonnal támadott, visszahúzódtam egy kicsit, becsuktam a szemem, és környéken elesett kree-k lelkeire koncentráltam. Eleve bosszúszomjas szellemeket egyszerűbb a gyilkosaik ellen uszítani. Legalábbis elméletileg...
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Adrian Sommerfield Csüt. 03 Jan. 2019, 16:10

A villámfickó nem kicsit kiakadt a voodoo csajra. Méghozzá nem is ok nélkül. Ha hamarabb áll elő az ötlettel akkor tényleg jó lett volna, azt a köpenyt bejátszani. Mondjuk lehet, hogy a régebbi Kangra hat és nem a fiatalabbra. Vagy ez egyáltalán számít? Ad' nem ért hozzá és nem is tartja olyan fontosnak, hogy rákérdezzen. A saját kérdésére egy nem túl pozitív választ kap. Ezek szerint voltak fegyvereik. Az gáz.
-És milyenek? Olyan lézeresek vagy mint a földön?
Mondjuk Kang esetében a fene tudja. Alapból az fura volt, hogy Egyiptomban az emberei korhű fegyvereket használtak, de ő nem. Most is ezt gondolja Ad'. Persze aztán megnézheti ő is hisz ráfogják őket. Kang most is mint múltkor tiszta egó. Persze van is mire, de Ad nem akarja olyan könnyen feladni a dolgot még ha kétségbeesett is a helyzetük. Nem támadt egyből. Megpróbálta a bicskáját észrevétlenül elővenni és hozzávágni teljes erőből a tiszteknek. Ha tudta akkor úgy, hogy sorban többet is eltaláljon. Ha nem akkor a legközelebbit célozta. Nem egy nagy késdobáló, de ha az ő erejével eldobnak valamit az önmagában is elég pusztító lehet. Majd igyekszik fedezéket keresni. Sajnos nincs nála túl sok dobálni való szóval reméli a többiek is segítenek majd neki.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 04 Jan. 2019, 00:00



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Résztvevők: Adrian Sommerfield, Antef Sziamon, Aina Bennet, Mickey Thunder


Amadeus Sage / Mr. Lepke, Dr. Emily Johanson és Boris Dragunov / Svarog



Következő körváltás: 2019. január 8. (kedd)

Burlington Mall - Page 6 00koLwK

Helyi Idő: Ismeretlen
Helyszín: Kang űrhajója (közeljövő)
Feladat: Megmenteni a világot és az idővonalat
Résztvevők: Adrian Sommerfield | Antef Sziamon | Aina Bennet | Amadeus Sage / Mr. Lepke | Dr. Emily Johanson | Mickey Thunder | Boris Dragunov / Svarog
Egyéb információk:


A némi kiesés és zavar miatt, amit valószínűleg a folyamatos rengések és az esés okozott, Mickey végül összeszedte magát és elindult a páros után, akik korábban már mentek a hídhoz. Ő maga is látta a falakon a feliratokat, így ezt tudta követni.

A hídon Aina próbálta kiszedni Kangból, hogy mi is a célja, de mint korábban mindez most sem volt túlságosan sikeres. Úgy tűnt, hogy Kangnál nem válik be a klisés gonoszos kihúzzuk belőle, hogy mit is akar és majd ő nagyképűen elmeséli mindezt.

- Továbbra sem tartozom magyarázattal a tetteimre és nem fogom beavatni a részletekbe. Nem tartozik magukra – mondta.

Továbbra is visszafogottan válaszolt erre. Adrian szavaira pedig nem is felelt senki. Ezalatt Adrian úgy döntött, hogy támadni fog. Mivel senki sem figyelt rájuk könnyedén előtudta venni a bicskáját és nekihajítani az egyik olyan dómnak, amiben tiszt ült. Azonban még azon a részes sem hatolt át, aminél semmi sem látszott, energiamező volt körülötte, így a bicska csak leesett a földre.

- Meddig akarnak visszaélni a türelmemmel, vendég szeretettemmel és azzal, hogy nem végeztem önökkel Egyiptomban? – kérdezte.

Mivel Ad támadott, Aina próbálkozott a szellemekkel. Érezte, hogy a szellemek nagyon, de nagyon távol vannak, alig tudta elérni őket. Több száz, de inkább több ezer kilométerre voltak és nem a közelben. Az űrben a távolság nagyon csalóka volt. Ezen kívül azt is, hogy nem fogja tudni őket uszítani a gyilkosukra. A kree-k elégedettek voltak azzal, hogy csatában haltak meg, ennél boldogabbak nem is lehettek volna. Eszük ágában sem lett volna megtorolni azt, ami számukra dicső volt és olyan halál, amit elvárt a Birodalom és ők is ezt akarták. Ezen feladat közben azonban történt valami, amit még soha sem érzett, hideget, ahogyan a lelkéig hatolt. Valami, vagy valaki éppen magához próbálta láncolni őt, a lelkét.

Mickey ebben a pillanatban érkezett fel a hídra a falakon levő feliratokat követve, nem volt harc, nem volt támadás. Ugyanazt láthatta, mint a többiek.

Burlington Mall - Page 6 7kMvp6c

3 kör van hátra a jövő részből.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Burlington Mall - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Mickey Thunder Szomb. 05 Jan. 2019, 14:27

Mickey haladt a folyosókon, szerencséréjére nem volt nehéz követni a feliratokat. A hídon a többiekhez ment, de még mindig figyelt, hogy ha támadás érte őket, akkor fedezékbe tudjon húzódni.
- Mondott valami érdemlegeset? - kérdezte.
A műszereket nézte, hogy valamelyikhez hozzá tudott-e férni gond nélkül. Nem sok esélyt látott erre, hacsak Kang nem volt annyira arrogáns, hogy úgy gondolta, úgy sem mert ezzel senki próbálkozni egy teljes legénységgel felszerelt parancsnoki teremben. A büszke figura nem tetszett neki. Úgy állt ott, mint ha már most a világ ura lenne.
- Kang, gondoltál már arra, hogy mi lesz, ha nem sikerül? Miért gondolod úgy, hogy ha mindenki hibázik egyszer, te bizonyosan nem fogsz? Ha látnád a jövőt, akkor esetleg, de ez így elég merész...
Próbált az önbecsülésére hatni, direkt gúnyos hangon szólalt meg. Ez Egyiptomban sem vált be, de most nem kérdezett konkrétumokat, hanem csak heccelte. Ha tehette, közben oda adta Ainának az egyenruhákat bábnak.
- Ha ezekből tudsz hajtogatni...
Mickey Thunder
Mickey Thunder
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 180
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jul. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3801-mickey-thunder#75381 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3802-gyasz-vladislava-cadavru#75411

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Aina Vas. 06 Jan. 2019, 23:39

Kang furcsán viselkedett... Először úgy adta elő a dolgot, mintha azért érkeztünk volna, hogy megcsodáljuk a győzelmét, aztán közölte, hogy semmi közünk hozzá. Legszívesebben elmondtam volna neki, hogy igenis van hozzá közünk, hogy ő küldött ide minket a jövőből, és hogy azonnal fel kell hagynia a terveivel... de a vámpír támadott, így inkább én is megpróbáltam beszállni a küzdelembe.
És ez nem ment valami könnyen. A szellemek messze voltak, és egyik sem vágyott bosszúra. Talán az ő életszemléletük egészségesebb volt az enyémnél, viszont ott helyben ez eléggé bosszantott. Arra nem lett volna időm, hogy egyesével rákényszerítsem őket a támadásra. És nem is tudtam volna őket utána megfelelően eltemetni...
Aztán éreztem még valamit... Valami nagyon furcsát. Mintha valaki ki akart volna rángatni a hidegbe... Vagy éppen egy hideg tőrrel próbált volna leszúrni...? Nehéz elmondani, a lényeg az, hogy ijesztő élmény volt, és hogy egyáltalán nem tetszett. A szellemek megidézésével szinte azonnal felhagytam, és szorgosabban imádkoztam, mint valaha. Legba, Damballah, Ezili... Mindenki sorra került, még Baron Samedi is.
Ha az érzés elmúlt, lassan kinyitottam a szemem. Nem volt semmi egyéb tervem... Gondoltam rá, hogy esetleg megpróbálhatnék megidézni valakit, aki fontos Kang-nek, de még nem akartam megkockáztatni. Ötletem sem volt, hogy miféle démon akart éppen akkor rám törni...


Ha az érzés nem múlt el... Pánikoltam. A kevésbé ismert (vagy hírhedtebb) loákat is bevontam az imákba, hivatkoztam mindenre, ami szent, és próbáltam legyűrni az érzést.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 07 Jan. 2019, 16:21

Kang most is elég hangulatromboló stílusban reagált a kérdéseikre. Ez a fickó szinte tuti, hogy direkt csinálja. Persze nem baj. A lényeg, hogy valahogy le kéne nyomni. Ami, nem nagyon sikerül. Ad' előveszi a kését és teljes erejéből, hozzávágja a legközelebbi valami irányító valamihez amiben ott az egyik tiszt is. Ami, egy erőtérről pattan le. Sejthető volt. Ad' azon lepődött volna meg ha nem így történik. Viszont eléggé zavarba jön a helyzeten. Amin Kang magabiztossága se sokat segít. Nem véletlenül kérte a jövőbeli Kang-ot, hogy adjon neki valami fegyvert. Hiába az egy tonnás erő nem ér vele semmit. Most se. Vagy, azt hiszi majd ez a Kang, hogy puszta kézzel nekimegy? Ad' nem hülye és ami ciki Kang se az.  Ez  egy hatalmas hajó. Azoknak a pajzsoknak az áttöréséhez el kéne vonni tőlük az energiát. Amihez valószínűleg a generátort kéne tönkretenni. Amit Kang valószínűleg  szintén őriztet és azt se tudják, hogy hol van.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 08 Jan. 2019, 00:01



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Résztvevők: Adrian Sommerfield, Antef Sziamon, Aina Bennet, Mickey Thunder


Amadeus Sage / Mr. Lepke, Dr. Emily Johanson és Boris Dragunov / Svarog



Következő körváltás: 2019. január 12. (szombat)

Burlington Mall - Page 6 00koLwK

Helyi Idő: Ismeretlen
Helyszín: Kang űrhajója (közeljövő)
Feladat: Megmenteni a világot és az idővonalat
Résztvevők: Adrian Sommerfield | Antef Sziamon | Aina Bennet | Amadeus Sage / Mr. Lepke | Dr. Emily Johanson | Mickey Thunder | Boris Dragunov / Svarog
Egyéb információk:


Aina-nak az imádkozásra sem volt szüksége, a furcsa, rossz érzés abban a pillanatban elmúlt, ahogyan megszakította a mágiahasználatot és elengedte a manahálót. Így az imádkozás már csak maximum saját maga megnyugtatására volt szükséges, semmi egyébre. Éppen emiatt az sem jutott el a tudatáig, hogy Mickey hozzá szólt és az egyik egyenruhát nyújtott felé.

Mickey is láthatta, hogy Aina nem igen volt olyan állapotban erős koncentráció miatt, hogy felfogja azt, hogy mi zajlik a külvilágban. Így a férfi inkább Kang irányába fordult és őt próbálta faggatni, gúnyos hangon, ami mint eddig a többieknél, most sem vált be.

- Miért próbáltok mindig az egómra hatni? Nem unjátok még? Thorhalla mellett nőttem fel, elég sokat edződtem – szólalt meg csalódottan. – Igen, tudom, hogy hibázhatok, de itt nem. Ha megteszem az emberiség kihal. Mielőtt kijavítottam az idővonalat ezen a ponton mindig a kree-k győztek és kiirtották a teljes bolygót. Ezt el akarom kerülni.

Ezalatt Adrian is körbenézett a helységben, semmi olyat nem talált a nyolc félgömbön felül – amiben a tisztek ültek – ami csatlakozhatna bármihez. A falak és padlók is teljesen simák voltak, még lámpák sem voltak, a helység fényeit mintha maga a falaknak a világítása adta volna.

Egyébként sem Kang, sem pedig a tisztek nem támadtak, továbbra is a kinti csatával voltak elfoglalva, ahol pedig láthatóan kezdtek a kree-k alulmaradni. Főleg, hogy most már látszott, hogy Kang-nak több hajója is van itt, nem csak ez a zászlóshajó, amin a társaság is fizikailag jelen volt.

- De ha nagyon akarják távozunk és maguk fognak felelni a következményekért.

Burlington Mall - Page 6 7kMvp6c

2 kör van hátra a jövő részből.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Burlington Mall - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Mickey Thunder Pént. 11 Jan. 2019, 19:50

- Az egója rendben van, rendben. Mégis mi lesz, ha itt győzöl? Uralod ezt a világot és még sok másikat, sok más időben? Őgy sem fogod előre látni, hogy mi jön. Az már el múlt.
Mickey nem adta fel. Thorhalla mellett edződött a férfi, ez mondhatott neki valamit. Eddig még nem mondott.
A vudus nő semmit nem csinált az egyenruhában, transzban vagy miben volt, a vámpír pedig kést dobált.
- Maga szerint melyik jobb? Egy világ, amit a kreek uralnak vagy amit maga? A jövőben meg fogja unni. Már csak tanácsadó lesz a saját világában és vissza küld minket ide, hogy öljük meg, mert meg bánta az egészet Egyiptomtól az űrcsatáig. Most még jó? Termelődnek a boldogsághormonok? Egy cigit azért dahatna.
Mickey soha nem dohányzott, de most valóban el szívott volna egyet. Nem látta az egészet, sem az elejét, sem a végét.
Mickey Thunder
Mickey Thunder
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 180
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2018. Jul. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3801-mickey-thunder#75381 https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3802-gyasz-vladislava-cadavru#75411

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Aina Pént. 11 Jan. 2019, 20:00

Az érzés elmúlt (amitől nagyon is megkönnyebbültem), de a helyzet továbbra is aggasztó volt. Vagy volt valaki az űrben, aki véletlenszerűen mindenkit megtámad, vagy valamiért csak velem volt baja. Egyik opció sem tűnt túl kívánatosnak.
És persze továbbra is volt egy legyőzhetetlen időutazónk, aki valamiért egyre kevésbé tűnt gonosznak. Jó, Apokalipszissel tényleg csúnyán elbánt, de ezért igazán nem lehet hibáztatni. Én is gondolkodás nélkül leszúrtam volna, ha az én családomat teszi tönkre. Sőt, az is lehet, hogy ezzel a saját gyerekkorát hozta helyre, amitől valamiért megjavult... De akkor ki ölte meg Apokalipszist? Utálom az időutazást...
Azt viszont nem értettem, hogy miért titkolta el a tervét, ha tényleg csak az emberiség megmentésére érkezett. Aztán fel is ajánlotta hogy elmegy...
- Arról nem lehetne szó, hogy előbb legyőzi a kree támadókat, aztán megy el? Ha a múltja biztonságban van, már nyugodtan visszatérhet a jelenébe, nem?
Lehet, hogy éppen butaságot mondtam, de számomra tényleg ez tűnt a legkézenfekvőbb megoldásnak.
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 12 Jan. 2019, 00:00



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Résztvevők: Adrian Sommerfield, Antef Sziamon, Aina Bennet, Mickey Thunder


Amadeus Sage / Mr. Lepke, Dr. Emily Johanson és Boris Dragunov / Svarog



Következő körváltás: 2019. január 16. (szerda)

Burlington Mall - Page 6 00koLwK

Helyi Idő: Ismeretlen
Helyszín: Kang űrhajója (közeljövő)
Feladat: Megmenteni a világot és az idővonalat
Résztvevők: Adrian Sommerfield | Antef Sziamon | Aina Bennet | Amadeus Sage / Mr. Lepke | Dr. Emily Johanson | Mickey Thunder | Boris Dragunov / Svarog
Egyéb információk:


- Elhozom a békét, a szabadságot, az igazságot és a biztonságot a birodalmamba – felelte szórakozottan egy Star Wars idézettel, majd komolyabban folytatta. – Továbbra sem fogom elmondani, amit akarnak tudni. Csak egy ostoba fecsegi el az ilyet – sóhajtott fel.

Mickey lehet, hogy nem adta fel, de a férfi akkor sem mondott többet. A második részre nem felelt, ami azzal volt kapcsolatos, amit úgysem fogja látni, hogy mi jön. Az áttetsző üvegszerű ablakon át azonban látszott, hogy elmosolyodik, mintha egyáltalán nem zavarná, hogy nem látja a jövőt.

Közben Mickey tovább folytatta a kérdéseket, amikre úgy-ahogyan válaszolt is ezúttal picit közlékenyebben, ami viszont lehet, hogy még rosszabb képet festett fel a dolgokról, révén Immortus ilyesmit nem is említett.

- Az öreg? – nevetett fel. – Lehet, hogy elunom, lehet, hogy nem, ki tudja, vannak elegen, akik átvehetik a helyemet, vagy akiknek átadhatom. Ha jól vettem ki a szavaikból, akkor maguk egy olyan jövőbeli énemmel találkoztak, akit legyőztek Egyiptomban. Ő már nem létezik.

Lehet, hogy ilyen sokat változott volna az egész azzal, hogy nem kis híján halálos sebekkel menekült el Egyiptomból, hanem teljes erőből? Ezek után még Aina is feltette a kérdését.

- Nem, az a kettő nem lehetséges. Ha legyőzöm a kree-ket, akkor még több jön. Elmehetek és kizárhatom magam ebből az időből, de az akkor is az emberiség végét jelenti. Egy teljes galaxisa van a kree-knek, több ezer bolygóval. Bármikor ide tudnak küldeni újabb pár hajót és akkor már nem lesz ki megvédje az embereket. Ha nem győzöm le őket, akkor már most elfoglalják. Ha legyőzöm őket, az én uralmam következik és az emberiség végigjárja a nekik kiszabadott Aranyösvényt.

Egy pillanatra hátrafordult, hogy ezt a könyv idézetet az Aranyösvényt értették-e a többiek, vagy sem.

- Az idő ketyeg. Nincs sok időtök dönteni – váltott át tegezésre.

Burlington Mall - Page 6 7kMvp6c

Utolsó kör jön a jövő részből.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Burlington Mall - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Aina Kedd 15 Jan. 2019, 20:08

Annyi információ... Eléggé lehetetlen döntésnek tűnt az egész. Még abban sem voltam biztos, hogy egyáltalán számít-e, hogy mit válaszolunk. Kang most komolyan elment volna csak azért, mert mi azt mondtuk neki? Tényleg kész lett volna letenni a terveiről, de pont ezeket a terveket nem akarta megosztani velünk? Nem egészen értettem, hogy ez miért volt jó neki.
De ez alapján nem lehetett értelmes döntést hozni. Annyit azért sikerült kihámoznom (azt hiszem), hogy pontosan a mi jövőnket még Kang sem látta előre, csak lehetséges végkimeneteleket... Immortus azt mondta, hogy minden rendbe jön, ha előbb legyőzi a kree-ket, és mi aztán legyőzzük őt (akárhogy is képzelte ezt el). A korral együtt akár több verziót is láthatott. De ha a nagy részük az emberiség végéhez vezet... Egy elnyomást még talán kibírnánk, de egy teljes kiirtást nem.
Viszont ha Kang győz, akkor az a világ jön el amit láttunk. Első ránézésre nem nézett ki rosszul, de Immortus mégis megbánta az egészet. És az istenek és a túlvilágok megsemmisülése is nagy csapás lenne. A kree-k ellen pont tőlük várhattunk volna segítséget. Nem voltam teljesen képben az aktuális diplomáciai helyzettel, de az asgardiak mintha még mindig jóban lettek volna velünk. És a Noé építői sem kedvelték a kree-ket. De mi egészen eddig kedveltük őket, miért támadtak egyáltalán meg? Persze lehet, hogy Osborn összeveszett velük egy titkos találkozáson. Éppen ki tudtam volna nézni belőle.
tehát nehéz döntés volt... De valamire csak szavazni kellett...
- Szerintem a kree-k ellen több esélyünk lenne, mint Kang ellen - mondtam a többieknek. Igazán nem én akartam dönteni az ügyben, de ha nagyon nem volt egyetértés, én inkább Kang ellen szavaztam*. Ezt persze csak akkor közöltem vele, ha senki más nem akart felszólalni.

//Eztet tessék amolyan fél szavazatnak számolni. Csak akkor van jelentősége, ha senki más nem szólal meg, vagy ha Mickey és Ad nem értenek egyet.//
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 16 Jan. 2019, 00:00



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Résztvevők: Adrian Sommerfield, Antef Sziamon, Aina Bennet, Mickey Thunder


Amadeus Sage / Mr. Lepke, Dr. Emily Johanson és Boris Dragunov / Svarog



Következő körváltás: 2019. január 20. (vasárnap)

Burlington Mall - Page 6 00koLwK

Helyi Idő: 2029. szeptember 14. 19:15 (EST)
Helyszín: Burlington Mall
Feladat: Megmenteni a világot és az idővonalat
Résztvevők: Adrian Sommerfield | Antef Sziamon | Aina Bennet | Amadeus Sage / Mr. Lepke | Dr. Emily Johanson | Mickey Thunder | Boris Dragunov / Svarog
Egyéb információk:


Aina még próbálkozott azzal, hogy a többieket meggyőzze arról, hogy mit is kéne mondani, de ők nem feleltek. A szavai után, amit korábban is tapasztaltak hullámzani kezdett a levegő és minden fakulni körülöttük. Így már érthető lett, hogy miért mondta Kang, hogy az idejük lassan lejár. Időközben az utolsó kree hajó is felrobbant odakint, nem maradt ellenség.

- Úgy nézem, hogy a többiek nem értenek egyet önnel Miss Bennet, a kree-knek 10.000 bolygója van, tényleg azt hiszi, hogy egy galaxisnyi flotta ellen van esélye egy olyan világnak, ami egy hajót tud felmutatni, ami megüti a kree szintet? – kérdezte. – Még mielőtt távoznak… attól, hogy én már nem tudok mindent és nem ismerem a jövőt… más még igen.

Mire a férfi végzett a szavaival a hullámzás miatt már szinte semmit sem láttak, csak azt, ami közvetlenül mellettük volt, azaz egymást. A hullámzás még tartott, amikor sötétséget láttak maguk körül és szelet, a korábbi egyiptomi és kellemesen meleg hajó után ez elég hidegnek hatott. Pillanatokkal később zsivaj, félelem és kiabálás hangja is hallható volt.

Mire minden kitisztult előttük újra a Burlington Mall előtti tömegben álltak, mintha mi sem történt volna. A fények ekkor kezdtek felkapcsolódni újra és a pódiumon a kihangosítás is rendbe jött.

- Úgy látszik a közelben csapott be egy villám és az vakított el mindenkit, elektromos vihar, de most már minden újra működik – mondta a hely polgármestere bíztatóan.

Ebből és a szavakból úgy tűnt, hogy senki sem érzékelt semmit abból, amin a társaság átment és az ő eltűnésük, majd feltűnésük sem tűnt fel senkinek sem. Bár igaz lehet, hogy az idő babrálás miatt lehet, hogy csupán egy pillanatra, vagy annyi időre sem tűntek el a jelenből. Ha ellenőrizte valaki az óráját, pontosan annyi idő volt, mint amikor a gondok kezdődtek…

Burlington Mall - Page 6 7kMvp6c

Egyébként ezzel ugye még nincs minden veszve, hiszen még ott lesz a korszakzáró, akkor még bőven lesz lehetőségetek fordítani majd a mostani kimenetelen. De a kalandnak így is lesz következménye.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Burlington Mall - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Aina Szomb. 19 Jan. 2019, 17:04

A többiek úgy tűnik nálam is tanácstalanabbak lehettek, és nem szóltak semmit. Igazából nem meglepő, valószínűleg nem értették, hogy az istenek épsége miért olyan fontos számunkra. Anélkül tényleg még nehezebb lett volna a döntés...
Kang viszont, habár hallotta, hogy mit mondtam, nem úgy értelmezte, mint a csoport akaratát. Vagy csak egyszerűen nem érdekelte. Vagyis hát velem személy szerint még közölte, hogy nincs igazam (azt hiszem sikerült magamra haragítanom...), és hogy mégis csak van egy mindentudó ismerőse(?), aztán már utaztunk is vissza a jelenbe.
Látszólag egy perc sem telt el... Már szinte el is felejtettem, hogy onnan indultunk ki, és ott mégis mindent pont ugyan úgy találtunk, mint amikor elmentünk. A polgármester hülye magyarázata sokkal jobban bosszantott, mint kellett volna... Nem volt kellemes élmény.
Körbenéztem, hogy megtaláljam a többieket, de igazán nem tudtam, hogy mit kellett volna csinálnom. Felhívni a hatóságokat? Tényleg elhinnék, hogy támadnak az ufók, és egy őrült időutazó próbál tőlük megvédeni? És ha igen,  érdekelte volna őket egyáltalán, hogy ki fogja irtani a mutánsokat és az isteneket? Bár szerencsére volt velünk egy WAND ügynök, ő biztosan meg tudta tenni a szükséges lépéseket. Már csak meg kellett találnom...
Aina
Aina
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 346
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 51
Join date : 2017. Jun. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: ¯\_(ツ)_/¯
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 20 Jan. 2019, 00:00



Kree Invázió 7.





Az idő ura 3 – Az újjászülető idő


Résztvevők: Adrian Sommerfield, Antef Sziamon, Aina Bennet, Mickey Thunder


Amadeus Sage / Mr. Lepke, Dr. Emily Johanson és Boris Dragunov / Svarog



Következő körváltás:-

Burlington Mall - Page 6 00koLwK

Helyi Idő: 2029. szeptember 14. 19:20 (EST)
Helyszín: Burlington Mall
Feladat: Megmenteni a világot és az idővonalat
Résztvevők: Adrian Sommerfield | Antef Sziamon | Aina Bennet | Amadeus Sage / Mr. Lepke | Dr. Emily Johanson | Mickey Thunder | Boris Dragunov / Svarog
Egyéb információk:


A társaság ugyanott volt, ahol korábban, helyileg is, így nem nagyon látták egymást ebben a helyzetben sajnálatos módon. Talán Mickey lehetett volna egyedül igazán feltűnő a külseje alapján, de jelenleg ő is emberi testben volt és nem pedig az energia alakjában.

Hamarosan a távolban a szirénák is felhangzottak, főleg a mentőké, mert azért többen megsérültek. Ha a társaság akart, akkor könnyedén feltudott most szívódni az események közepette. Eddigre Antef is ismét rendes emberi alakjában volt már és nem pedig az avatari alakjában.

Ha valaki maradt, akkor semmilyen rendőrség, vagy éppen SHIELD, vagy más hatósági szerv nem érkezett ki. Úgy tűnt, hogy tényleg senki sem észlelt semmit sem, azt pedig így hirtelen nem tudták, hogy az idősík mennyit is változhatott a tetteik, annyi bizonyos volt már most, hogy a saját magukon bekövetkezett változások megmaradtak, azt nem lehetett tudni, hogy meddig.

Akinek szüksége volt ellátásra, azt ellátták, ilyenek voltak például az eszméletlenek, őket mentővel vitték el, a többiek pedig teljesen nyugodtan távozhattak és haza is tudtak menni.


Epilógus:
A következő napokban valószínűleg azok után kutakodott, hogy milyen változások is álltak be a világban. Nagyon furcsa módon semmilyen, legalább is nem volt nyoma ennek. Minden olyan esemény megtörtént, ahol Apokalipszis volt a szereplő, Wakanda uralma, az Örökség vírus, Chicago, a diákok megtámadása itt New Yorkban, minden.

Jelenleg is ő volt a hivatalos vérdíj lista legtetején minden korábban ismert bűnével. Így talán kissé megnyugtatható lehetett a számukra, hogy nem változott meg szinte semmi, vagy semmi a tettük után. igaz, az lehet, hogy az emlékeik is változtak a világ változásával és amiatt van így. Igazából az egyetlen változás néhányaknál a fizikai dolgok voltak, amit már korábban is tapasztaltak.

Egyedül Mickey volt az, aki viszont megtapasztalta, hogy igenis nagy hatással voltak az idővonalra. Ezt pedig az Akkaba Metropoliszba való visszaérkezése után tudta meg. Az Akkaba klán korábban elűzött vezetője Judas Slade visszatért és visszavette a klán vezetését, pedig amit Mickey is tudott a vád ellen felségárulás volt, hogy át akarta venni Apokalipszis szerepét. Vele együtt Mr. Sinister is visszatért.

Ha mindez nem lett volna elég egy új Lovas csoport is megjelent, amit az elején senki sem értett, hogy minek lenne Apokalipszisnek egy másik lovas csoportja, ha már van egy, még ha hiányos is. Mindenre nem sokkal később lett magyarázat, amikor a főtérre kellett mindenkinek mennie, mert Apokalipszis bejelentést tett.

Hosszasan beszélt valakiről, aki évezredek óta felügyeli a ténykedésüket, a háttérből segédkezett, irányította a mutánsokat, titokban vezette az Akkaba Klánt és dicsőítette, építette Apokalipszis kultuszát, mindezt úgy, hogy soha sem kapott egyetlen elismerő, vagy jó szót sem érte. De ennek vége, most már itt az ideje, hogy az árnyakból előlépjen a fényre és nyíltan gyakorolhassa hatalmát.

Itt már a tömeg roppant feszült volt és izgatott, végül pedig Apokalipszis felkonferálta, a királynőjét, a mutánsok istennőjét, Végítéletet. Az érintett nő ekkor sétált elő, hiába volt más a külseje Mickey azonnal megismerhette, hogy ki volt. Csak most nem volt elesett, nem volt könyörgő, kegyetlen, rideg és magabiztos volt. Nephri volt az, akit a múltban otthagytak a haldokló Apokalipszissel, akinek már évezredek óta halottnak kéne lennie…
Burlington Mall - Page 6 Rw3roUJ

Burlington Mall - Page 6 7kMvp6c

Köszönöm a játékot azoknak, akik végigjátszották.


_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Burlington Mall - Page 6 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Burlington Mall - Page 6 Empty Re: Burlington Mall

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.