Adler rehabilitációs központ

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 18 Szept. 2017, 14:48

A partnerem egyáltalán nem olyan besavanyodott alak, mint amilyenre az ember elsőre gondolhatná. Nem csak az üzleti hablatyomra reagált udvariasan, de még a bugyuta játékomra is mosollyal felel, és belemegy a dologba. Őszintén szólva nem hittem volna, hogy kapható a fickó ilyesmire, de el kell ismernem, kellemes csalódás ez a bankett. Nem csak a társaság kellemesebb, de az este is izgalmasabbnak ígérkezik a Liga tagjai miatt. Csak tudnám, mit terveznek. Kicsit lehalkítom a hangomat, amikor helyet foglal a másik oldalamon köztiszteletnek örvendő szenátor felesége.
-Hm, kiváló tippek, az innováció persze szinte már a közhelyek közhelye, de a felelősségvállalás kellően újszerű, friss anyag a játékhoz. Én mindenképpen hozzátettem volna...
A szavam elakad egy pillanatra, és az épület felé fordulok.
-Nocsak! Előbb a mentőket kellett hívni, most a pedig a rendőröket? Csak nem betörtek az épületbe? - Kérdem költőien, hiszen nyilvánvalóan ez történt, máskülönben nem szólna a riasztó. Különös, mert kismillió őrt láttam a bejáratoknál strázsálni...
Elgondolkodom rajta, hogy oda kéne-e mennem, de egyelőre maradok a helyemen. Helyette inkább arra figyelek, mit tesznek a vendégek. Ha a biztonságiakon kívül más is az épület felé igyekszik, az máris gyanús, így ezeket figyelem. Ha valami balhét is látok, konkrét csetepatét, arra azért már én is nekilódulnék, de egyelőre csak figyelem az épületet, és várom, hogy a biztonságiak kivezessenek egy balfácánt. Vajon az egyik ligatag volt, vagy épp az, akit ők várnak?
-Kezd izgalmassá válni az este, nem igaz? Enélkül egy new yorki nem is élvezne egy ilyen eseményt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 18 Szept. 2017, 17:41

~ Belmont Du'Cant ~

Sikerült az első sorban helyet találnom, úgyhogy le is ültem, és vártam hogy elkezdődjön a műsor, azaz megjelenjen a nő. Azonban nem várhattam sokáig, mert hallottam, hogy a házban megszólalt a riasztó. A picsába, valaki valószínűleg úgy döntött hogy egyedül próbálkozik, és felsült. Ha most tényleg lebukott, és kimenekítik a csajt, akkor baszhatjuk az egészet. Bosszús tekintettel próbálok odasétálni egy biztonságihoz.
- Elnézést, megtudhatnánk, hogy mi folyik itt? Nem ezért a lármáért jöttünk, és fizettünk. - próbálom adni a bosszús kékvérűt, miközben megpróbálok kihúzni belőle valami kis információt. Ha viszont nem akar velem beszélni, vagy nem találok biztonságit, akkor megindulok én is a ház felé, úgy érzem, hogy ez a minimum, ha már pénzes arisztokrata vagyok, bárhova odamehetek csapkodni a seggem a földhöz elégedetlenségemben. Legalábbis én ennyit tudok a gazdagokról, hogy ezt szeretik csinálni, persze lehet, hogy ez csak egy sztereotípia. Mindegy, a lényeg, hogy a közelben legyek.

felszerelés és kinézet:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Adrian Sommerfield Hétf. 18 Szept. 2017, 21:08

-Mondhattam volna helyette akár azt is, hogy biztosíthatom önöket, de azzal túlságosan is biztos lett volna a győzelmem.
Augustus valóban egy besavanyodott unalmas alak, de a játékokat mindig is szerette. Nem véletlen, hogy a rossz nyelvek akár öltönyös gorillának is nevezhetnék vastag karjai miatt. A média szakemberei már elhelyezkedtek a helyükön és a helyek is szép lassan el lesznek foglalva, Augustus néhány ismerősnek baráti mosollyal oda is biccent akiket lát, de valami váratlan dolog történik mire a többséggel együtt ő is az épület felé néz.
-Remélem csak valami félreértés. Problémák nélkül is élvezhető lenne számomra ez az este.
Ő jobban szerei ha a dolgok a megfelelő mederben haladnak és ha nincs kitéve semmi problémának. Ez az este pedig kezd számára túlzottan is problémássá válni. Ezért pedig a szervezőket hibáztatja. Elégedetlenségét egyelőre magában tartja, de a hozzáértők megállapíthatják rajta, hogy nem tetszik ez neki.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 19 Szept. 2017, 00:00



Kree Invázió 3 – Sok maffiózó kis helyen is elfér!


Résztvevők: David Braussen / Kéz, Jackson Godlaw, Hjuchia Sakura, Lyryana / Ly-4835,


Edward Cahal O'Grady, Erica Silva de Vázque, Belmont Du'Cant, Augustus Graves


Yubi Yawarakai / Kitsune és Nico Goran



Következő körváltás: 2017. szeptember 23. (szombat)

” Csodálatos dolog, milyen teljes szokott lenni az illúzió, hogy ahol a szépség, ott a jóság is.”
- Lev Tolsztoj: Bál után

Adler rehabilitációs központ - Page 4 00120

2028. augusztus 2. 22:00 perc

A közönség tagjai mind fészkelődni kezdtek, egyre többen néztek az épület felé, de furcsa mód az nem látszott, hogy a biztonságiak is elindultak volna arra. A ligások sem tették, azonban az őröket egyre többen kezdték kérdezni, hogy mi ennek a zajnak az oka, páran próbáltak közelebb jutni, de őket az őrök megállították, ahogyan Belmontot is. A hozzá közel álló őr már éppen felelt volna, amikor az épületből egy idősebb férfi jött ki, majd a pódiumhoz ment. Őt bárki megismerhette, Alfred Cook volt az, az ünnepség fővédnöke. Kicsit megköszörülte a torkát mielőtt megszólalt volna.
- Hölgyeim és uraim, kedves vendégek! – kezdte. – Szíves elnézésüket kérem az apró közjátékért, szeretném megnyugtatni önöket, hogy semmilyen probléma nincs, csupán a riasztó túl érzékenysége okozta a gondot. Néhány perc múlva elhárítják a technikusok a gondot és a megnyitó utána elkezdődik. Addig is a pincérek visznek önöknek italokat és felszolgálnak szendvicseket. Amiket fogyasszanak egészséggel!
Ezzel intett a kezével, a pincérek pedig tüstént nekiláttak sürgölődni.

A srác már-már láthatóan megnyugodott volna Sakura nyugtatására, amikor a riasztó megszólalt. Erre akkorát ugrott, mintha mellette robbant volna fel valami. Egy pillanat alatt kiverte a víz és a homlokán is látszott a veríték. Megigazította a nyakkendőjét és nyelt egy nagyot.
- Remélem semmi komoly – mondta némileg remegő hangon.
A férfi beszéde után láthatóan némileg megnyugodott és felsóhajtott.
- Azt hiszem, hogy mégis megússzuk most…


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Adler rehabilitációs központ - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Kedd 19 Szept. 2017, 00:25

Erica felkapja a fejét és reflexből az épület felé néz, amiről tudja, hogy Cahal behatolt. ~ Hülyeséget csinált ez a nagy marha... ~ Villan be neki a gondolat és elégedetlen szemöldök felhúzás kíséretében még csücsörített is. Kicsit várt még a többiek reakciójára. Aztán bármi is történik egyelőre nyugodtan ül. Kivéve ha a helyi biztonságiak elkezdik kiterelni az embereket. Akkor természetesen ő is megy az emberekkel.
~ Hülyeséget csináltál te nagy marha...hogyan képzelted...mi volt a terv?! ~ Próbálja túl süvíteni az éles rikácsolást a herceg. Cahal pedig a magabiztos mosolyával csak nyomul előre, mintha semmi sem történt volna. Nem foglalkozik már az ajtóval, a keresztvassal, a riasztóval, a herceggel. Ha nem lett volna ott az a keresztvas, simán átmegy, így pedig komoly bajba került. Már várja, hogy mikor vetik rá magukat az őrök. Ő pedig adni fogja a hülyét és a gyengét.


Ruházat, felszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 21 Szept. 2017, 15:48

Nyújtogatom a nyakamat, hátha rájövök, mi folyik az épületben, de egyelőre nem hallok lövöldözést, nem látok dulakodást, nincs felbojdulás, és az ajtók sem nyíltak ki. A biztonságiak mindenkit visszatartanak, úgyhogy nem lenne sok értelme most felállnom a helyemről.
-Azt hiszem, a problémamentesség olyan kiváltság, amire ma este egyetlen tehetős vendégnek sem lesz elég pénze - jegyzem meg epésen válaszként.
A férfi, aki felsétál a ódiumra beszélni, úgy néz ki, mintha bármelyik pillanatban elfújhatná a szél. Végighallgatom a szövegét, aztán ismét az épület felé figyelek. Pincérek szolgálnak fel ételt? A svédasztalról? Erről már szinte ordít, hogy csak le akarják kötni a figyelmünket.
-Majdnem biztos vagyok benne, hogy Mr Cook hazudik - jegyzem meg halkan, hogy csak beszélgetőtársam hallhassa. - Nem tudom, észrevette-e, de a vendégek jelentős része látható helyen tetoválást visel magán. Hovatovább, a tetoválások megegyeznek, és véletlenül tudomásom van róla, hogy ez egy bűnszervezet jele. És bár nem minden bűnöző bűnözik megállás nélkül, gyanítom, hogy nem véletlenül gyűltek össze ma itt ilyen sokan.
Hagyok egy kis időt, hogy bolondnak nevezhessen a pénzeszsák, mielőtt folytatnám.
-Ha ennyi rosszfiú közt megszólal egy riasztó, gondolhatnánk ugyan arra is, hogy technikai hibáról van szó, de Occam borotváját követve én maradok a betörésnél. A kérdés már csak az, hogy a riasztó időben szólalt-e meg, vagy már túl későn? Sikerrel járt a betörő, vagy elfogták? És vajon mi volt a célja?
Elveszek egy szendvicset egy arra szambázó pincértől, és jóízűen beleharapok, és továbbra is szemmel tartom az épületet. Ha tényleg elfognak valakit, azt nem fogják kihozni a főbejáraton. De ha a betörő menekülőre fogja a dolgot, talán megpróbál kitörni a házból, és a tömeget is felhasználni az eltűnéshez.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Lyryana Csüt. 21 Szept. 2017, 19:00

Ly elhelyezkedett a pódium mellett, azonban nem sok ideig maradhatott ott. A biztonságiak főnöke szólt a rádión, miszerint behatoló volt az épületbe. Az android gyorsan elemezte a helyzetet, majd azt találta a legjobb megoldásnak, ha megpróbálja kideríteni, hogy hol hatolhattak be az épületbe. Tekintve, hogy a nyugati szárnyba csak egy módon lehet bejutni az épületen belül, illetve maga a hely is tele van őrökkel, így nagy valószínűséggel kívülről történt a behatolás, talán az egyik ablakon keresztül. Már indult is volna, hogy átnézze a helyet, mikor a riasztó is megszólalt és újabb parancsot kapott. Rögtön meg is indult a főbejárat felé. Láthatóan a riasztó megzavarta a vendégeket, akik kíváncsian nézelődtek. Néhányan megpróbáltak az épület közelébe jutni, míg mások a biztonságiaktól próbáltak információt szerezni. Ly nemsokára beért a helyre és megállt a zárt ajtó előtt. Az üvegen keresztül látta a férfit, akinek nem szabadna ott lennie. Láthatóan nem próbált menekülni sem, ami meglehetősen fura volt. Az biztos, hogy véletlenül nem keveredhetett be oda, azonban akkor miért hívta fel magára a figyelmet? Az android próbált logikus magyarázatot keresni a kialakult helyzetre, azonban információk hiányában nem tudott semmivel előhozakodni. Végül az őrök felé fordult.
- Mi a parancs? - kérdezte.

_________________
Előtörténet/Adatlap
Lyryana
Lyryana
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 15
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2017. Jul. 09.

Karakteradatok
Főkarakter: Shima Nakamaro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 22 Szept. 2017, 18:43

>> Hjuchia Sakura
>> Alder rehab központ
>> 2028. Augusztus 2.
>> Kree Invázió 3.
van aktív alakváltozás:
Felszerelés/egyéb:


Ez a gyerek..A tiszta rémület az arcán egyszerűen tündököl! Vissza fogom magam, hogy ne vigyorogjak rajta bármennyire is szeretnék. Viszont nem hagyhatom magamat ennyire elterelődni attól, hogy miért vagyok itt. Bármennyire is élvezetes nézni ahogy különböző fejeket vág a lehetséges veszélyekre a rettenettől a pódimra kilépő hamar lenyugtatja a kedélyeket, hogy csupán egy téves riasztásról van szó. Nem mintha bármi más választása lenne. Majd kiáll és bejelenti, hogy igazából mi történt. Persze lehet, hogy így történt. Ki tudja, nem vagyok jósnő se látnok, se telepata. Hál égnek! Az kéne még. Viszont a gyerek úgy fest lenyugodott, pedig még elnéztem volna egy ideig ahogy kétségbeesett, rettegése közben elázik a hideg izzadságában annyira beijed. Most vagy kiforgatom neki megint a helyzetet és csodálom pánik képességeit amíg nem jeleni meg a cél személy vagy tényleg úgy viselkedek mint valami professzionális fotó itt és folytatom a munkámat is. Nem egy egyszerű kérdés ez. Pár pillanat után fél mosollyal közel hajolok a sráchoz, a balomat a szám mellé teszem, takarva azt és teljes komolysággal súgok oda neki.
- Ezt ne vedd be. Mindig ezt mondják. Ez annyit tesz, hogy nagy a baj odabent de nem akarnak pánikot.
Várok némi szünetet majd a vállára teszem a kezemet. Haah, régi szép idők. Ilyenkor már rég rád ültettem volna valami féle vírust és odébb mentem volna, hogy szépen kifejtsed majd a hatást mint egy igazi élő bomba. Na az lett volna az igazi műsor. Végül elveszem a kezemet és egy lemondó sóhajt eresztek ki.
- Ebből bizony mindig nagy baj lesz.
A tekintetemet ezek után a fényképező gépemre irányítom. Állítgatok rajta majd felemelem készen mintha csak arra várnék, hogy tényleg csattanjon a következő lépcsőfoka a riasztónak és elkezdhessek kattintkagtni mint valami őrült, hogy legyen sok jó képem majd.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Michael Nikostratos Pént. 22 Szept. 2017, 19:51

~ Belmont Du'Cant ~

Az őrök persze nem engedtek közelebb menni, és próbáltam a lehető leghitelesebb módon elhúzni az orromat ilyesfajta sértésre. Mi az, hogy nem mehetek közelebb, kérdem én, kik ezek az őrök akik azt hiszik megakadályozhatnak engem ebben. Aztán megjelent egy férfi, aki látszólag ezüstkanállal a seggében született, és mindenkit biztosított arról, hogy nincs semmi probléma, mindjárt kezdődik a megnyitó. Hát persze, mert egy ilyen nagyszabású eseménynél biztos megtörténik egy ekkora baki, ennyire azért nem kellene hülyének nézni minket. Mindegy, egyelőre nem fogok tudni közelebb kerülni, és most a riasztós közjáték miatt biztos, hogy többszörösen biztosították a házat, és nagyon figyelik, nehogy valami kiváncsi hülye, mint én, odamenjen. Talán arra számítanak a legkevésbé, hogy a megnyitó közben történik valami, már csak azért is, mert ki az a hülye, aki a megnyitó közben próbálkozna. Gondolatban jelentkezek a feltett kérdésemre, és visszasétálok a helyemhez, ha eddig nem foglalták el, és helyet foglalok.

felszerelés és kinézet:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Adrian Sommerfield Pént. 22 Szept. 2017, 20:54

A fickó első mondatát Augustus nem is nagyon értette. Mindenesetre nem kérdezett vissza. Úgy gondolta talán csak valami pesszimista megjegyzés akart lenni csak túlbonyolította a másik. A felszólalóra Augustus is odafigyelt. Ő is úgy gondolta, hogy valami kellemetlenség történhetett, de nem gondolt semmi komolyra. Egészen addig míg a másik nem mondd valami nagyon gyanús dolgot. Ha a másik nem mondta volna, hogy a Xavier intézet munkatársa akkor Augustus valóban egyszerűen csak bolondnak tartaná. Így viszont közel hajolva visszakérdez.
-Komolyan beszél? Ilyesmivel  nem szabad tréfálni. Főleg, hogy prominens vendégek találhatóak itt.
Ha itt történik valami az mindenképp nagyot robbanna. Arról nem is beszélve, hogy fényképészek és filmesek is jelen vannak. Nincs az-az ép eszű ember aki itt valami bajt akarna okozni főleg úgy nem, hogy valami bűnöző tetoválást is visel. Valahogy nagyon nem tűnik logikusnak ez a dolog. Nagyon fel tudna Augustus sóhajtani ha a másik közölné, hogy csak viccelt. A kínált ételeket elutasítja.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 23 Szept. 2017, 00:00



Kree Invázió 3 – Sok maffiózó kis helyen is elfér!


Résztvevők: David Braussen / Kéz, Jackson Godlaw, Hjuchia Sakura, Lyryana / Ly-4835,


Edward Cahal O'Grady, Erica Silva de Vázque, Belmont Du'Cant, Augustus Graves


Yubi Yawarakai / Kitsune és Nico Goran



Következő körváltás: 2017. szeptember 27. (szerda)

” A mindenség természetéhez tartozik, hogy az a személy, akire mindig tíz percet kell várni, azon egyetlen, kivételes alkalommal, amikor épp az ember késik ugyanennyit, legalább tíz perccel hamarabb érkezik.”
- Terry Pratchett

Adler rehabilitációs központ - Page 4 00120

2028. augusztus 2. 22:05 perc

A riasztó úgy két perccel később abbamaradt…
Az embereket nem kezdték kiterelni innen, semmi ilyen nem történt…

Cahal úgy döntött, hogy nem fogja visszafogni magát, hanem kimegy az ajtón. Mindezt könnyedén megtudta tenni az erejével, az ajtó kiszakadt a falból mind a két oldalon és hatalmas puffanással terült el a földön. Ő pedig adta a hülyét, a két biztonsági őr pedig fegyvert rántott rá.
- Feküdjön a földre, most! – szólította fel az egyik.

Godlaw közben megosztotta az információit Augustus-sal, közben még egy szendvicset is elvett. Belmont és Erica tovább ücsörgött. Sakura pedig lassanként teljesen kiidegelte szerencsétlen fiatal srácot, aki csak akkor könnyebbült meg, amikor végül
- Úgy néz ki, hogy talán mégsem lesz semmi gond – mondta idegesen.
Lyryana közben végigtudott nézni mindent a nyugati szárny körül, de semmi jele nem volt fizikai behatolásnak, minden üveg és rács érintetlen volt. Még mielőtt valamelyik őrhöz odafordulhatott, odamehetett volna, akkor kapta rádión a következő parancsot.
- A főépületbe azonnal! – csattant a biztonsági főnök hangja. – A főcsarnokba, a nyugati oldal felé!
Ha beérkezik, akkor megláthatja a falból kiszakadt kétszárnyú orvosi ajtót és a maszkos férfit – Cahal – amint két őr sokkoló pisztolyt fogtak rá.

Odakint pedig végre történt is valami, a főépületből egy öltönyös férfi kíséretében Helena Zlatzky jött ki, a lebegni képes tolókocsijával pedig a pódiumhoz lebegett.
- Khm, elnézést kérek a kis technikai meghibásodásért – utalt a vészjelzőre. – Azt hiszem, hogy száguldozás közben valaminek nekirepültem – mosolyodott el jókedvűen. – És mivel késésben vagyunk és a világért sem szeretném önöket megfosztani a közelgő csodás vacsorától, így azonnal bele is kezdek abba, amit el szeretnék mondani.


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Adler rehabilitációs központ - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Vas. 24 Szept. 2017, 23:07

Erica forgatta a szemeit és várt tovább, majd az estély megnyitója elindult és egy férfi valamint a várt hölgy a pódiumra lépett. Innen tudta, hogy bármit is csinál odabent Cahal, rosszul végzi a dolgát. A szervezők viszont nagyon is tudták, hogy mit kell tenniük. Nagyon úgy nézett ki, hogy felgyorsítják az eseményeket hogy minél előbb az evésre és networkingre terelődjön a figyelem, az apró késés és a bent zajló incidenssel szemben. Bár Erica szerint nem nagyon tudja rajta kívül senki, hogy ki okoz kalamajkát az épületben.
~ Senki előtt nem hajtok...~ Kezdett azonnal ellenkezni a Herceg. ~ Kivéve akkor ha fegyvert fognak rám és bántani akarnak...akkor...de csak akkor csak cselből...érted, csak ameddig meg nem ússzuk. Bár elég lenne neked megalázkodnod, hiszen te kevertél minket ekkora bajba... ~ Cahal pedig csak mosolygott, feltartott kézzel és lassan felváltva nézett az őrökre. Majd elkezdett lassan térdre ereszkedni.
-
Nyugalom uraim. Ide jöttem. Vendég vagyok. Valaki jól kilopta az anyagot az ajtóból...

Ruházat, felszerelés:
[/color]
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 26 Szept. 2017, 13:26

Az autógyáros kérdésére csak finoman bólintok.
-Ahogy mondtam, majdnem biztos vagyok benne, hogy igazam van. Nem azért mondom, hogy pánikot keltsek, az minden bizonnyal csak az ő malmukra hajtaná a vizet. De, és kérem, bocsássa meg a közvetlenségemet, elég talpraesett fickónak látszik, talán tehet valami hasznosat, ha tényleg kitörne a balhé. Ezért gondoltam, hogy tájékoztatom a helyzetről, hogy ne érje meglepetésként a dolog.
A magyarázatom közben elhallgat a riasztó, ami sokat jelenthet. Vagy elkapták a fickót, és nincs mitől tartani, vagy csak lezárták, és csendben akarják intézni a keresgélést, nyomozást. Az viszont egész bíztató, hogy Ms Zlatzky elősiklik. Persze én se akarnék abban az épületben elbújni, ahol éppen szól a riasztó.
-Talán szerencsénk van, vagy egyszerűen tévedek, és minden rendben lesz - jegyzem meg halkan, aztán figyelem a nő beszédét, és közben csak egyszer-egyszer pillantok az épület felé lopva. - De abból nem lehet baj, ha résen vagyunk, nem igaz?
Kétlem, hogy összetévesztettem volna valami új divatirányzat tetoválását a liga jelével, azt meg még annál is jobban kétlem, hogy egy ilyen rendezvényen véletlenül megszólal a riasztó. Arra gondolok, hogy talán akkor jutott be a betörő, amikor a vendégek és a biztonságiak figyelmét elterelte a baleset a parti sétányon. De mi lehet a célja? Nem hinném, hogy el akarnának lopni valamit egy kórházból, nincs itt semmi érdekes, amit ne lehetne később, sokkal könnyebben elcsenni. Ha pedig nem tárgyról, akkor csak személyről lehet szó. Ezzel viszont nem vagyok beljebb, több itt a potenciális célpont, mint New Yorkban a "világ"égés.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 27 Szept. 2017, 00:00

//Vasárnap lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Adler rehabilitációs központ - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 30 Szept. 2017, 17:22

Augustus egyáltalán nem egy ostoba ember és a legtöbb gazdaggal ellentétben valóban talpraesettnek is mondható. Még egy ilyen helyzetben is logikusan gondolkodik. A mellette ülő fickó vagy egy nagyon rossz tréfát űz vele vagy őrült vagy a legrosszabb esetben igaza van.
-Én csak egy civil sportember vagyok. Egy ilyen szituációban nem tudnám megállni a helyem.
Ha a másik igazat mondd akkor Augustus számára talán el is jött a megfelelő idő, hogy a kelleténél korábban távozzon erről a helyről. A tolószékes hölgy megérkezése miatt jelenleg még a maradás mellett dönt. Az előbbi témának köszönhetően ő komoly tekintettel figyeli a nőt és ezt annak kis mosolya és viccelődése sem változtatja meg. Amúgy is biztos benne, hogy valójában csak füllent azzal kapcsolatban, hogy ő okozta volna a riasztást. Valahogy már nem tud nyugodtan üldögélni itt. El is döntötte, hogy amint a nő ezen túl esett távozik. Egyáltalán nem kíván valami New York-ban megszokott veszélyes szituációba keveredni és akár meg is sérülni. Az élete túl értékes az ilyen szituációkhoz.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Ammon Einarson Szomb. 30 Szept. 2017, 23:31

>> Hjuchia Sakura
>> Alder rehab központ
>> 2028. Augusztus 2.
>> Kree Invázió 3.
van aktív alakváltozás:
Felszerelés/egyéb:


A díszvendég elő került a lebegő tolószékével együtt majd két percre rá a riasztó is elállt végre. A gyerek is lenyugodott pedig már egész kezdtem élvezni, hogy mennyire vevő az egészre de úgy tűnik, hogy vissza kell fordulnom a feladatom felé és inkább a megjelenő nőt figyelem ahogy az szépen elnézést kér a szokásos szöveggel, hogy bla bla. Nem is érdekes , úgy is fog majd nemsokára  megkezdődni a szokásos unalmas beszélgetés szóval a kamerámat készre állítom és elkezdek fotózgatni is. Úgy is most majd megfog kezdődni az unalmas hallgatás szóval a gyereket is már magára hagyom. Bármennyire ise érdekes volt zaklatni van fontosabb dolgom is.
Nem mondanám persze, hogy valahol is érdekel amit mondani akar majd de azért hallgatom fél füllel. Már az jó, hogy a riasztó miatt nem fújtak le mindent. Persze ezért lenne itt az az összes biztonsági még is csak, hogy ne kelljen egy ilyen apróság miatt rögtön mindent bomlasztani is.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 01 Okt. 2017, 00:01



Kree Invázió 3 – Sok maffiózó kis helyen is elfér!


Résztvevők: David Braussen / Kéz, Jackson Godlaw, Hjuchia Sakura, Lyryana / Ly-4835,


Edward Cahal O'Grady, Erica Silva de Vázque, Belmont Du'Cant, Augustus Graves


Yubi Yawarakai / Kitsune és Nico Goran



Következő körváltás: 2017. október 5. (csütörtök)

” A vétek oly ügyetlen, ha remeg:
Romlástól félve, magát rontja meg.”

- William Shakespeare

Adler rehabilitációs központ - Page 4 00120

2028. augusztus 2. 22:10 perc

Helena szavait némi nevetés és taps köszöntötte a nézőtérről, közben Godlaw és Augustus is szót tudott váltani egymással. Erica pedig a szemeit forgatta tovább, hogy Cahal mit is művel odabent.
Helena pedig belekezdett a beszédébe.
- Köszönöm, hogy mindannyian eljöttek ma este. Ez egy igencsak egyedi rehabilitációs intézmény, szanatórium lesz….
Ezzel belekezdett a jó tíz perces beszédébe, amiben megnevezte azokat, akik támogatták a projectet, a cégeket, akik segíttettek. Nem csak a gazdagoknak lesz az intézmény, mindenkinek, akik baleset, betegség stb. során korlátozott mozgási helyzetbe kerültek és itt próbálnak majd nekik segíteni különböző programokkal, műtétekkel, protézisekkel. Lényegében ez az első olyan intézmény, ahol az átlagembernek is kikbernetikus beültetéseket ültetnek be a biztosításukért, vagy pedig ha nagyon rászorul alapítványi pénzekből. Szeretnének minél több embernek második esélyt adni, akik önhibán kívül kerültek tolókocsiba, vagy ágyba. Minderről majd a sajtótájékoztatón fognak részletesebben beszélni, ott lehet interjúkat is készíteni. Így röviden erről volt szó, csak szépen körberagozva, barokkos mondatokban körülírva. A végén még vett egy nagy levegőt.
- Akkor köszönöm, hogy meghallgattak és jó étvágyat mindenkinek a vacsorához! – mondta.
Az emberek hangosan tapsoltak a beszéd végén és elkezdtek az asztalokhoz indulni a vacsorához.

Odabent közben Cahal nekilátott annak, hogy térdre ereszkedjen, mire sikerült letérdelnie a hátsó bejárat felől két egyenruhás rendőr is megérkezett, akik el is indultak irányába.
- Garázdaságért őrizetbe vesszük – mondta az egyik. - Joga van hallgatni. Bármi, amit mond, felhasználható ön ellen a bíróságon. Joga van ügyvédet kérni…
Mondta végig a szöveget, közben Cahal mögé lépett és ha a férfi nem ellenkezett, akkor meg is bilincselték a kezét a háta mögött. Ha a férfi továbbra sem ellenkezik és együttműködő, akkor a hátsó kijárat felé igyekeznek őt elvezetni.

//Bocsánat, hogy nem írom le a teljes szöveget, csak az allergiától sikeresen belázasodtam + napszúrás, de minden szó benne volt, amire Godlaw és Augustus bingózott mrgreen //


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Adler rehabilitációs központ - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 03 Okt. 2017, 20:34

>> Hjuchia Sakura
>> Alder rehab központ
>> 2028. Augusztus 2.
>> Kree Invázió 3.
van aktív alakváltozás:
Felszerelés/egyéb:


Mindenki elcsendesedik ahogyan a riasztó is végül. A nő pedig nagy lendülettel belekezd beszédébe és szépen végig említ mindenki aki fontos és azt is aki nem az. Adja a már megszokott beszédet amit mindenki elvár, hogy ilyenkor halljon az ember. Bővebben pedig majd ki lehet kérdezni a sajtó tájékoztatón és még interjúra is ad lehetőséget. Remélem, hogy ebbe majd bele fog tartozni a személyes, egy az egyen való beszélgetés is. Remek egy lehetőség lenne, persze az is lehet, hogy valami őr az ott lenne pluszban de semmi kicselezhetetlen. Még is csak egy mozgásképtelen, tolókocsis emberről van szó. Valószínűleg az őrei is emberek vagy valami gyenge mutációs mutánsok lehetnek még közöttük de amíg nem a ligások közül vannak addig minden egyszerűbb lesz majd. Végig kell majd ezt előre gondolni, hogy ha van egy személyes beszélgetés, akkor hogyan kéne ki is hozni az épületből a nőt. Igazából ez az egyetlen probléma...utálom mikor megszabják, hogy élve kell valamit össze szedni. Mindig sokkal több a macera vele... Kettesbe kerülni vele mint riporter egyszerű, interjú aztán annyi. A füst gránáttal még elterelést is tudok csinálni de hát nem vagyok éppen egy olyan alkat aki csak úgy a hóna alá csapja a másikat így a lehetőségek szűkülnek. Nem ölhetem meg, nem tudom csak úgy felkapni és megpattanni vele, heh...megfenyegethetem, hogy viselkedjen de ki tudja mi féle kütyük lehetnek abba a lebegő tolószékébe szerelve. Meg sosem voltam igazán oda a másod kezű információkért, "elvileg ember". Gyakorlatilag meg ki tudja, rejtegetheti is, lehet akár más is mint mutáns hisz nem a 90' évekbe vagyunk, mű végtagok és egyéb fizikai fittesítés is lehetséges. Még az is megeshet, hogy igazából tud járni de ez jobb a nézőknek és ezért lebeg ide-oda.
Miért gondolok persze a legrosszabbra rögtön az más kérdés. Remélem, hogy egyik sem fog beválni és könnyű lesz majd rávenni szép szóval, hogy az ő érdeke is ha majd szépen kisétál. Már mint kilebeg.
Most, hogy vége van a beszédének pedig mindenki tapsol, mindenki boldog és mindenki elindult az étel felé mint ha nem lennének kibélelve eléggé ahhoz, hogy kajára költsenek. Az ingyen kaja mindig első mindenkinél, ha más nem is ez tuti közös az emberiségbe. Vissza fordulok a kölyök felé ha csak nem lépett le már közben, hogy nem terrorizálom tovább úgy mond kihasználva a lehetőséget és ha még ott van akkor megszólítom.
- A következő egy órába úgy is enni fog a jó nép, mit szólsz ha mi megyünk megérdeklődünk egy két dolgot a hölgytől? Hm? - utalok Helenara aki gondolom közben meg fog indulni lassan a pódiumról lefelé. - Persze ha nem szeretnél igazi előnyt szerezni a veteránokkal szembe akkor nyugodtan várd meg a sajtótájékoztatót. Nem erőszak, de kétlem, hogy elküldenek egy ilyen fiatalt mint te.
Hagyok némi hatás szünetet majd ha tétovázna, hogy nem szeretne még próbálkozni se akkor fojtatom a lelkesítését.
- Nem lesz semmi para, ott leszek én is és kisegítelek! Tekintsed kissé bocsánat kérésnek is ha gondolod a beszéd előttiért.
Mosolygok rá kedvesen. Már belül sírni tudnék de nincs is jobb mint egy hiszékeny fiatalnál mint túsz szükség esetére. Meglepően sokan hátrálnak ki ha gyereket vagy fiatal testi szét szerelésével ajánlkozol a közeledésükért cserébe.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szer. 04 Okt. 2017, 10:20

~ Kicsit siethetnél. Ezek helyi rendőrök. Biztos képzetlenek és csak a pisztolyt tudják használni. Szerintem iskolázatlanok is. Ha hirtelen mozdulatokat teszel, lelőlenk. Ebben biztos vagyok. Csak nézz rájuk...ne...ne...ne...ne nézz rájuk, mert ha a szemükbe nézel azt hiszik, hogy támadni akarsz. Csak óvatosan. Figyelsz te rám egyáltalán?! Ha már nem válunk köddé és tűnünk el, akkor legyél jófiú. A nyílt küzdelem nem a mi asztalunk. Majd lecsapunk és elmenekülünk akkor amikor kinyílik egy úgynevezett "ablak"...remélem értesz.~ Cahal nyugodt marad és együttműködő. Hagyja magát megbilincselni is és még abban is segíti a rendőröket, hogy nem hagyja el magát és feláll.
-
Megértettem a jogaimat köszönöm. Ki fogom fizetni az okozott kárt, de megértem hogy ez az eljárás. Megtennék, hogy leporolják a nadrágomat? Rendben, hogy hátrafelé visznek diszkréten amit köszönök szépen, de nem szeretnék koszosan a kocsijukba ülni.


Ruházat, felszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 04 Okt. 2017, 19:32

~ Belmont Du'Cant ~

Ahogy a csaj beszédét hallgatom, van időm elgondolkodni, főleg mert kurvára nem érdekel. Azon filózok, hogy lassan vége lesz az egésznek, és még mindig nem csináltunk semmit, már ha nem valami balfasz akciózott az épületben. De igazából erről már lebeszéltem magam, biztos egyikünk se ilyen hülye. Szóval vissza a tárgyhoz, valamit most már tényleg tenni kéne, bár az megnyugtató, hogy lesz még sajtótájékoztató, ha mást nem, majd ott intézkedünk. Ahogy végzett, és készülődünk a vacsorához, szememmel a fotós csajt keresem, akiről tudom hogy szintén mafi. Ha megtalálom, akkor odasietek hozzá, és ismét köszöntöm.
- Ismét én vagyok, nemrég beszélgettünk. - lépek oda mosolyogva, ha még mindig a sráccal van. - Válthatnánk néhány szót négyszemközt? - ezt a kérdést inkább a sráchoz intézem, úgy illendő, hogy ő megy odébb, és nem mi. Ha megteszi, akkor egyből a csajhoz fordulok.
- Nikostratos küldött egy golyóálló autóval, együtt kellene dolgoznunk. Mit gondolsz, mikor lenne alkalmas az idő cselekedni? Van már valami terved? - próbálom diszkréten feltenni a kérdéseket, miközben egy cigarettát emelek a számhoz, ezzel próbálom kicsit takarni, hogy ne lehessen a számról olvasni, ha valaki kémkedne. Kiéget ez az üldözési mániám.

felszerelés és kinézet:

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 05 Okt. 2017, 00:00



Kree Invázió 3 – Sok maffiózó kis helyen is elfér!


Résztvevők: David Braussen / Kéz, Jackson Godlaw, Hjuchia Sakura, Lyryana / Ly-4835,


Edward Cahal O'Grady, Erica Silva de Vázque, Belmont Du'Cant, Augustus Graves


Yubi Yawarakai / Kitsune és Nico Goran



Következő körváltás: 2017. október 9. (hétfő)

” Az álmokkal csak az a baj, hogy az ember egyszer óhatatlanul felébred.”
- Claire Evans

Adler rehabilitációs központ - Page 4 00120

2028. augusztus 2. 22:20 perc

Odabent Cahal hagyta magát megbilincselni, a szavaira nem igazán reagáltak a rendőrök, hogy porolják le a nadrágját. Ha a férfi nem ellenkezik, akkor a hátsó kijáraton vezetik ki a rendőrautóhoz, amivel a közelben levő kapitányságra mennek. Itt felveszik Cahal adatait – mivel alapból nincs a rendszerben, nem körözött stb. – ujjlenyomatot vesznek, fényképezik, bekerül a rendszerbe. Ha hívja az ügyvédjét, akkor alig egy órán belül ki is kerül innen, ha nem, akkor másnap reggel engedik ki majd.
Természetesen, ha próbál szökni, vagy valami mást tenni, akkor nem ez a forgatókönyv játszódik le.

Belmont sikeresen kiszúrta Sakura-t, csak az volt a gond, hogy ő a fotósoknak és a médiának elkerített részen belül volt immáron egy másik férfival, amikor oda akart menni Belmont, akkor a biztonsági emberek megállították és a riporter/fotós igazolványát kérték, mert a nélkül nem engedhetik be a médiának fenntartott részre. Így nagyjából a mutogatás és a kiabálás maradt, hogy felhívja magára a figyelmet, hogyha ehhez akar folyamodni.
Eközben Sakura még maga mellett találta a fiatal fotóriportert, aki nem indult el az étkezőnek felállított részhez, hogy ott fotózzon tovább. lehet, hogy úgy gondolta, hogy megvárja a nőt. A javaslaton meglepődött, de láthatóan tetszett is neki mindez. És valóban Helena most jött le a járművével a pódiumról és valószínűleg ő is a vacsora helyszínéhez indult volna, csak várta láthatóan, hogy a tömeg alábbhagyjon, hogy ő is könnyedén haladhasson.
- Aha, persze! – mondta lelkesen. – Egy próbát megér!
Támogatta szerencsére az ötletet. Mivel igent mondott, így mind a ketten el is tudtak indulni és odatudtak lépni Helenához. A nő kissé meglepetten nézett a párosra, hiszen az előbb mondta, hogy majd a sajtótájékoztatón fognak nyilatkozni.
- Üdv, miben segíthetek? – kérdezte.

//Bocsánat a rövid reagokért, csak egész nap totál lázas voltam, most is és még dolgoztam is, agyam már kb. nincs, csak nem akaratlak titeket reag nélkül hagyni.//


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Adler rehabilitációs központ - Page 4 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 09 Okt. 2017, 00:00

//Mivel nem igen tudok így kört váltani, pénteken lesz új kör.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Adler rehabilitációs központ - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 09 Okt. 2017, 23:32

>> Hjuchia Sakura
>> Alder rehab központ
>> 2028. Augusztus 2.
>> Kree Invázió 3.
van aktív alakváltozás:
Felszerelés/egyéb:


A gyerek még nem tépett el, remek! Akkor még nem idegeltem ki eléggé hozzá, hogy rögtön futásnak eredjen mikor nem figyelek oda úgy mond. Az ötlet is tetszik neki, hogy menjünk oda kicsit hamarabb a fő díszének a napnak és próbáljunk valami beszélgetésbe elegyedni vele már még mindenki előtt. Felkaptam a cuccomat és úgy indultam meg az ifjú csalimmal. Szerencsére olyan gyorsan nem is tudott lejönni a pódiumról ahogyan mindenki megindult a kaja szó hallatára a kis lebegő tolókocsija akadályozta a gyors haladást. Könnyedén oda is tudtunk lépni hozzá ahogy leért a pódiumról és az első reakció nem hat biztonsági őr ránk vetődése volt szóval már egy sikert ellehetett könyvelnem. A következőt is hamar be tudtam zsebelni még pedig abban, hogy vevő volt a beszélgetésre, ámbár meglepődve nézett ránk, hogy mit szerethetnénk révén sajtósok vagyunk de habozás nélkül mondhatni fenntartotta kedvességét és köszöntött minket és kérdezte miben segíthet. Remek, nem vetődtek ránk őrök, nem szólt az őröknek és még beszélgetni is hajlandó. Minden remekül folyik eddig. Most csak rá kell venni arra, hogy beszélgessen is hosszabban velünk akár kevesebb lélekszámmal is olyan módon amit nem tud csak egyszerűen majd lesöpörni a válláról, hogy majd a sajtótájékoztatón feltehetjük ezeket a kérdéseket. Van is ötletem, nem is egy amivel lehetne ilyeneket kezdeményezni de vajon melyiket enné be jobban a nőci? A beszéde alapján eléggé ott volt, hogy mindenkinek szól az intézmény szóval ezzel tutira lehet rá hatni ha másképp nem is.
- Üdvözlöm Miss Zlatzky, - Elengedem a fényképezőgépemet, hogy csak a nyakamban lógjon hisz nem akarom rögtön azt az érzést kelteni, hogy hírhajhászkondi akarok már a sajtótájékoztató előtt. - Ő itt Peter - mutatok a srácra mellettem - én pedig Diana. - itt a saját mellkasom elé tartom a kezemet egy pillanatra majd kinyújtom felé kézfogásra - Remélem nem veszi tolakodásnak, hogy csak így leszólítottuk. Igazából abban reménykedtünk, hogy tudunk esetleg egy kis beszélgetésbe elegyedni, már persze eltekintve a riporteriségünktől. Annak majd a sajtó tájékoztatón lenne a helye. - mosolygok rá majd ha kezet fogott ha nem vissza is húzom végre a kezemet. - Lehet, hogy szakmából eredendően lett lehetőségünk eljönni a megnyitóra de magán személyként is érdekel minket ez a rehabilitációs központ.
És most várunk a válaszára, remélem, hogy kellemesen el tudunk csevegni majd és a srác se tesz keresztbe esetleges hülyeségével ami kibukhat és veszi a lapot, hogy csak csendben figyeljen. Örülhet is, valamit még esetleg tanulni is fog tudni.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Okt. 2017, 09:47

A beszéd gond nélkül lemegy, amiből arra következtetek, hogy két forgatókönyv lehetséges. Vagy tévedtem, és mégsem történt valódi behatolás az épületbe, vagy a betörőt elkapták, esetleg meglógott, de semmiképp sem járt sikerrel. Persze fiatal még az este, de az biztos, hogy ha tényleg volt valami gubanc, akkor mostantól a biztonságiak még az eddiginél is jobban figyelnek.
A beszéd után tapsolok, az álarc alól mosolygok, és közben néhány szót váltok a barátommal.
-Talán tévedtem, és csak vészmadárkodom itt. Ne hagyja, hogy elrontsam az estéjét, elvégre még csak most következik a vacsora!
Miután felállok, szememmel követem a tolószékes nőt, és közben azon gondolkodom, hogy ha ilyen komoly technológiai előrelépések történtek, akkor hogy-hogy épp neki nem sikerült újra talpra állni valamilyen kibernetikus beültetéssel. Talán meg is kérdezhetném tőle, remélhetőleg nem veszi tolakodásnak, ha meg mégis, az arcomat úgysem látja, nem lesz rám később mérges miatta. Egyelőre viszont a sajtónak fenntartott kordon mögött van a nő, így nem férkőzhetek a közelébe. Talán később majd elvegyül a vendégek között is, hogy népszerűsítse a helyet, és bíztasson még néhány embert a nagyobb összegű adományok felajánlására.
Addig is a legjobb, ha próbálok én magam is elvegyülni, ehhez pedig a legjobb megoldás, ha az asztalok felé indulok. Kiválasztok egy helyet, ahonnan nagyjából rálátok az épületre, és a színpadra, aztán leülök. Ha a beszélgetőtársam velem tart, akkor hozzá intézem a szavaimat.
-Nos, ennél sablonosabb beszéd aligha lehetett volna, nem is tudom, mondhattunk volna-e olyan közhelyet, ami nem hangzott el. Mégis, maga a téma nem volt éppen unalmas. Alapítványi és biztosítási pénzből kibernetikus beültetések: ez már úgy hangzik, mint a jövő, nem igaz? - Kérdem érdeklődve, miközben várom, hogy felszolgálják a vacsorát.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Edward Cahal O'Grady Szer. 11 Okt. 2017, 11:40

Cahal készségesen száll be a kocsiba. Az oda vezető úton nem szól semmit. Kicsit meglepődött azon milyen gyorsan kiértek a helyi erők, illetve hogy hamar kocsiba tuszkolják. Úgy látszik senki sem akarja, hogy fennforgás legyen a rendezvényen. Még csak látványban sem.
-
Uraim. - Kezdett udvariasan újabb beszélgetésbe, ha már nem segítettek leporolni a nadrágját. - A nevem Cahal O'Grady. Biztos vagyok abban, hogy benne vagyok a rendszerben mert gyalogsági veterán vagyok. Nem lesz ebből ügy, mivel ki fogom fizetni a kárt és a tulajdonos nem tesz majd feljelentést. Ami viszont fontos. Van egy rossz érzésem. Ha úgy nézzük..."veterán szaglás". Ne menjünk még. Én elüldögélek az autóban, ti pedig várjatok mg, hátha történik valami nagyobb mint egy kis garázdaság... - Nagyon reméli, hogy legalább megfontolják annak a lehetőségét, hogy nem téved és nem csak az időt akarja húzni. Egyébként elgondolkozik azon, hogy mennyire nem volt jó ötlet, hogy hátrabilincselték a kezét. Így egyáltalán nem látják mit csinál vele. Akár meg is lephetné őket...


Ruházat, felszerelés:
Edward Cahal O'Grady
Edward Cahal O'Grady
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 136
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2015. Sep. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick Hale Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Little SW

Vissza az elejére Go down

Adler rehabilitációs központ - Page 4 Empty Re: Adler rehabilitációs központ

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 5 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.