Central Park, Manhattan

6 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 07 Jún. 2012, 11:51

-IAN, VIGYÁZZ RÁ! - Ordítom túl az orkán zaját, miközben Waltert átadom neki. Kibaszott Nero, kibaszott Loki és kibaszott Thor, meg az egész kibaszott Asgard! Ha még egyszer meglátok egy ilyen álmot, lelövök valakit, és nem leszek túl válogatós.
A forgószél ereje hatalmas, egyszerűen megkerülni nem csak hosszadalmas, de ráadásul mozog is, és ha éppen abba az irányba, amerről megkerüljük, egy pillanat alatt felszippant, és akkor nekünk annyi. Gyorsabbnak kell lennünk, vagy hatékonyabbnak valamiképp, de erre nem sok lehetőséget látok.
A hatalmas viharfelhőkre pillantok, és arra gondolok, talán ha farkas alakban lennék gyorsabban mozognék, a földhöz lapulva pedig kisebb hatással lenne rám a szél is. Nagy levegőt veszek, és koncentrálok, megpróbálom felidézni magamban az érzést, az állatias ösztönt, amit akkor éreztem, amikor átalakultam. A fájdalom, amivel járt, nem volt csekély, de most lehet, hogy ez az egyetlen esélyünk. Ha nem sikerül, akkor kénytelen vagyok egyszerűen továbbfutni Nero felé, és reménykedni a legjobbakban.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Hétf. 11 Jún. 2012, 12:18

-Remek! Mi a franc jöhet még!-
Üvöltöm csak úgy spontán nem, mintha bárki is hallaná ebben az süvöltő, viharban. Jon-ra pillantok. A két cseppet sem kedves nő hangját hallom a fejemben, Nero a kulcs, aki enyhén döglődik éppen. Aki ki akart nyírni minket, most meg kell mentenünk az undorító fejét....Remek, egy nap, remek....
Persze kerüljük meg a tornádót, hát persze, majd pont. Elkezdek teleportálni, hogy minél előbb ahhoz a fickóhoz jussak, és vele együtt Amorához meg a bájos lányához teleportáljak. A szél remélem nem fog zavarni, és tudok olyan gyorsan teleportálni, hogy a villámok és a repülő törmelékek meg hullák ne csapjanak le. Nero remélem megéri a strapát...
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 15 Jún. 2012, 20:56

10:40.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

A Különítmény tagjai hiába próbálják akár csak megsebezni Thort, nem sikerül se nekik, se a katonáknak. Pókember, a Póknő, a Fekete Párduc, Ka-Zar, Shanna… mind esélytelenek. Egyedül Zarda tud bevinni pár ütést az asgardinak.

Sólyomszem idegesen válaszol a viharban Stephanie-nak.

- Én is őt keresem, Steph, de elnyelte a föld! A mágiával szemben amúgy sem érne sokat a nyílvesszőm, nem igaz? De mintha azt mondtam volna, menjetek innen!

Eközben Jonathan megindul Nero irányába, míg Tao ismét sikeresen farkassá változik. Ezúttal nem érez semmilyen fájdalmat vagy zavarodottságot, és az átváltozást is kezdi megszokni – de érezhetően mindez Emma Frost műve. Tao hallja a fejében a lány telepatikus hangját.

- Segítek neked a tudatodnál maradni, de ne erőltesd túl magad ebben a formában! Egyelőre segíts a korábbi társaidnak! Most Loki elpusztításán áll vagy bukik minden!

Ian és Rustin Walter mellett maradnak, Tyler pedig teleportálva indul Neróhoz.

A forgószelet nem könnyű megkerülni a mérete miatt, de legalább a trollok és orkok már nem állják senki útját – vagy halottak, vagy fejvesztve menekülnek.

Elsőként Tyler érkezik a gödör mellé, melyben Nero fekszik a troll alatt, majd Tao és végül Jonathan. Mindhármuknak nehezükre esik az is, hogy egy helyben álljanak a tomboló szélben, és még ott van a troll teteme is az útjukban…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 16 Jún. 2012, 12:35

A farkasalak felöltése sokkal könnyebben megy most, mint elsőre, és megkönnyebbülve tapasztalom, hogy a fájdalom sem jelentkezik, amit korábban éreztem, így már szinte jóleső érzés, ahogy az izmaim átalakulnak, a csontrendszerem formálódik, és végül farkasemberként ereszkedem négykézlábra, hogy elinduljak. Emma szavaira csak magamban helyeslek, valóban együtt kell dolgoznom a többiekkel, máskülönben nem tudom megoldani a problémát, de az, hogy Lokit el kéne pusztítani... Ebben nem vagyok, abban meg pláne nem, hogy ez lehetséges lenne.
Rohanva érkezek meg Nero testéhez a troll alatt, és állati ösztöneimet visszafogva mérem fel a helyzetet hideg fejjel. Tyler és Jon itt vannak, előbbinek hasznát lehet venni, utóbbinak kevésbé, az adott helyzetben. A troll hatalmas jószág, érzem, hogy sokkal erősebb vagyok, mint valaha voltam, de nem vagyok biztos benne, hogy fel bírnám emelni, és Emma szerint nem kéne túlerőltetnem magam, mert akkor az állati ösztönök eluralkodhatnak rajtam. Megragadom egy ork holttestét, és Tyler elé lököm.
-Cseréld ki őket! - Utasítom az átlagosnál sokkal mélyebb, eléggé torz hangon. Szerencsére a szám nem változott egészen farkasszerűvé, így tudok beszélni, de azért kicsit nehezebben. A legfurcsább az egészben talán a ruha, az alkatom megváltozott, de nem nőttem meg, így a ruha helyenként elszakadt, de rajtam maradt, és valahogy furcsa látvány egy felöltözött farkasember. Pláne egy felöltözött, felfegyverzett farkasember...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 16 Jún. 2012, 15:50

Clintre néztem a válasza után, komolyan azt hitte, hogy csak úgy elmegyek?
- Most döntsd el, hogy veled maradjak, és talán megtudsz védeni – vágtam vissza sírva. – Vagy menjek el, miközben meg akar ölni és már miattam valaki így is meghalt… és öljön meg könnyedén, mert nem vagy ott velem! Soha sem bocsátanád meg magadnak, ennyire már ismerlek Clint! Barbie az életét adta értem, képes lennél ismét elveszteni valakit, aki ennyire közel került hozzád? – néztem a szemébe könnyes szemekkel. – És csak… csak miattad vagyok itt… miattad nem árultam el a többieket, amikor Tao is megtette.
Elfordítottam a fejemet tőle és körbenéztem a viharban. Csak a fájdalom volt a lelkemben, ami még biztosított róla, hogy élek, nehezen tudtam csak megállni a lábaimon, miközben a szemeimmel az apámat kerestem. A többieket is láttam, meg azt, hogy a nagybátyámmal nem boldogulnak, senki sem. De ez nem számított, hol volt az apám, hova tűnt?

Elég nehézkesen igaz, de végül átért a viharon, az orkok és trollok elkerülésével. Noha igencsak nehezen tudott a szélben megállni. Ahogyan látta Tyler ért oda elsőként és haladás közben Tao valami furcsa átalakuláson ment át. Ahogyan odaértek Tao kezdett parancsokat osztogatni, Miller azonnal kibiztosítva emelte a volt társára a fegyverét, miközben igyekezett talpon maradni, elég közel voltak, így valószínűleg nem hibázna, ha lőni kellene.
- Maga nem oszt parancsot itt többé! – mondta.
Csak fél szemmel nézett a trollra, majd anélkül, hogy Tyler-re nézett mondta tovább.
- Menj távolabb Tyler, nem fogom a saját emberemet kockáztatni – folytatta. – Had dolgozzon Tao a saját emberéért, ássa ki! – adta ki a parancsot Tao-nak. – És semmi trükk.
Nem kellett az, hogy Nero véletlen magához térjen és felrobbantsa magát, amíg körbeállják. Tovább figyeli Tao-t, és ha az bármilyen apró mozzanatot is tesz úgy, hogy támadná őket, akkor egyszerűen megpróbálja lelőni Tao-t, mint egy kutyát a mellkasa közepén.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 23 Jún. 2012, 12:15

10:45.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Tao nemigen bírja egymaga felemelni a troll testét anélkül, hogy ne erőltesse túl magát, de azért valamelyest megmozdul a hulla. Jonathan parancsára Tyler nem segít Taónak, így a fiúnak hosszú percekig kell erőlködnie, mire végre lekerül a test Neróról. Tao így túlságosan gyorsan emésztette fel az erejét, és visszaváltozik emberi alakjába Emma segítségével, aki üzen neki.

- Ha tovább maradsz a farkastestben ennyi erőlködés után, elveszítetted volna az önuralmadat, hiába segítek. Ne haragudj.

Épp, amikor lekerül a troll Neróról, a forgószél másik oldalán Sólyomszem kinyújtja a kezét Stephanie arca felé.

- Steph… Igazad van, én csak--

De mielőtt Clint megérinthetné a lányt, egy villanás… és Stephanie fiatal társai mellett találja magát Nero testénél.

Ám nemcsak ő jelent meg ott – vele együtt Loki is felbukkan, és galád mosollyal az arcán térdel le a fiatalok előtt tarkóra tett kezekkel.

- Ne haragudj, kincsem, de idehoztalak, mert azt akartam, hogy te is lásd, milyen lovagias apukád van. Tessék. Győztetek. Megadom magam. Azt tesztek velem, amit akartok. Oly sok és súlyos bűn terheli a lelkemet… Megöltem a kis Barbarát, azt az ártatlan teremtést!


Central Park, Manhattan - Page 6 1376

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Jún. 2012, 13:45

Miller tovább figyelte rá tartott fegyverrel Tao-t, ahogyan dolgozott. Tyler valóban nem avatkozott be, végtére is nem az ő ügyük volt Nero kiszabadítása, főleg, hogy Jon úgy vélte, hogy nem is arra megy ki az egész, amire mondta a két nő, csak a társukat akarják kivinni innen. Hamarosan meg is mozdult a troll teteme és végül Nero is szabad lett, Tao pedig újra ember lett, akkor tehát tényleg róla volt, mármint ő volt az és kapott ő is egy másodlagos mutációt, mint Emma és Rustin is. A fiatal férfi már éppen mondta volna a volt társának, hogy lépjen hátrébb, amikor egy villanás és Lyesmith jelent meg mellettük és még valaki, Loki. Már csak ez hiányzott igazán a napjukból, hogy Loki itt jelenjen meg előttük. Két célpont, két fegyver, még szerencse, hogy így szerelkezett fel, az egyik fegyvert még mindig Tao-n tartotta, a másikat pedig Loki-ra szegezte. Bármelyikük is támadóan lépne fel, arra rá fog lőni, nem kockáztathatta, hogy elintézzék őket. Főleg, hogy Loki nem tenne így, ha innen bárkinek is esélye lenne arra, hogy ártson neki. Valamit akart a cselszövés és káoszisten.
- Mit akar tőlünk? – kérdezte.


Mikor a kezével nyúlt felém nem mozdultam, csak ránéztem. Tudtam, hogy milyen nehéz neki és milyen helyzetbe hoztuk magunkat, de most minden eddiginél nagyobb szükségem lett volna rá. Nem kellett volna mondania semmit, és már majdnem a szavaiba is vágtam, hogy tudom, hogy mit akar mondani, de nem tudtam megszólalni. Csak centik választották már el a kezét az arcomtól, amikor villanást láttam. Döbbenten néztem körbe, miközben ösztönösen már nyúltam a fegyverem felé. A bátyám testénél voltam, ahol ott voltak a többiek is, és az apám is. A sírás ellenére az apám szavaira gúnyosan nevettem fel.
- Persze, te és a lovagiasság – mondtam megvetően. – Akkor nem ölted volna meg a családom egyetlen igaz tagját!
Néhány pillanatra megfordult a fejemben, hogy a karddal szúrjam-e le, vagy nyíllal lőjem fejbe, de a nyíl túlságosan is gyors lett volna és így is alig maradt néhány nyilam. Közelebb léptem hozzá, miközben a kardomat előhúztam a helyéről. Valószínűleg túlságosan is szívós és a kardom nevetve fog eltörni, amikor leszúrom, de meg kellett próbálnom. Figyeltem arra, nehogy rám támadjon, mert akkor az elől próbáltam kitérni. Ha mindezt nem kell megtennem, akkor közvetlen közelről próbálom gyomron szúrni őt, anélkül, hogy különösebben gondolkodnék, hogy miért is teszem, a düh és a gyűlölet vezérel.
- Csakhogy tudd apuci, hogy Barbie mit érzett! – sziszegem sírva, miközben ha sikerült megszúrni megforgatom benne a kardot és próbálom áttolni rajta, hogy a hátán jöjjön ki a penge.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 23 Jún. 2012, 19:37

Jon és Tyler meg sem mozdulnak, csak álldogálnak, és várnak, hogy én végezzem el a meló nagy részét. Hát jól van, így is lehet játszani... Megemelem a hatalmas tetemet, nem megy elsőre de újra és újra nekigyürkőzöm, míg át nem fordítom a testet. Arra mindenesetre jó volt ez a kis bemutató, hogy lássák, a harc után kifáradtan is van bennem annyi erő, hogy ezt megtegyem, így van mitől félniük. Mikor visszaváltozom, úgy teszek, mintha azért történt volna, mert én akartam úgy, Emma üzenetét csak magamban nyugtázom. A visszaváltozás után fanyar mosollyal nézek Jonra és a pisztolyára.
-Te meg a lövöldözés... Úgysem lőnél le egy fegyvertelen embert, akiben ráadásul ott lakozik valahol mélyen a te hőn szeretett kis Bruce-od. Milyen romantikus az a fénykép az éjjeliszekrényeden, te, Bruce és Steve a diplomaosztódon... Nem tudnál végezni velem – ettől függetlenül nem támadok rá, mert lábon azért lőhetne, és annak sem örülnék. Helyett Nero testét nézem, mikor egy villanás kíséretében megjelenik Loki és Steph. Nyilvánvalóan senki nem fogja elhinni Lokinak, hogy valóban meg akarja adni magát, szóval ez nem lenne valami nagy átverés, tehát épp az lesz az átverés, hogy tényleg megadja magát. Szóval... Most akkor mi az átverés?
Nero mellé térdelek, és megvizsgálom a pulzusát meg a sérüléseit, miközben Loki és Steph beszélgetnek, aztán Steph karddal támad az apjára. Egy egyszerű kard egy isten ellen? Ha Loki csak Thor erejének századával rendelkezik, akkor ez a kard nem fog kárt tenni benne. Úgysem tehetek semmit, a végén még véletlenül elsülne Jon fegyvere. Az viszont neki sem fog tetszeni, hogy Steph leszúr valakit, aki megadta magát, sérti majd az önérzetét.
-Na tessék, elszakítják a nagy szerelmétől, és rögtön gyilkolni kezd. Olyan mint egy kutya, akinek elszakadt a póráza – jegyzem meg magamnak. Igazából nem izgat, hogy mi fog történni Lokival, ő talán még mindig a szövetségesének tart, én sosem gondoltam ők annak, így teljesen mindegy, mi a végkimenetel. De gyanítom, hogy csakis Nero miatt van itt.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 23 Jún. 2012, 21:26

10:50.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Tao érezheti, hogy Nero még él, bár meglehetősen gyenge a pulzusa. Loki csak szótlanul mosolyog Jonathan kérdésére, majd Taóra pillant, végül Stephanie-ra, aki karddal támad rá.

Amint a lány gyomron szúrja, újabb mágikus villanás borítja be a helyet… majd a következő pillanatban Loki helyén már Nero térdel, Loki pedig ott fekszik, ahol addig Nero.

Nero a sokk hatására felnyitja a szemét, majd a fájdalom eljut a tudatáig… elsápad, a szemei felakadnak… végül holtan csúszik hátra a kardról.

Central Park, Manhattan - Page 6 1377

Loki nevetése hangzik fel, ahogy kimászik a gödörből, valamivel arrébb pedig Ian, Rustin, Amora és Emma Frost jelennek meg – Waltert támogatva érkeztek meg a helyszínre. Emma sikítva kiált fel.

- NE!!! Ő volt… az utolsó esély…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Jún. 2012, 22:19

Tao szavai egyáltalán nem azt érték el, amit akarhatott, elég régóta volt Steph csapattársa Jon ahhoz, hogy az ilyesmiken ne húzza fel magát és ne veszítse el a hidegvérét.
- Már Lyesmith-től is fárasztó, magától meg, hogy őt próbálja másolni egyenesen undorító ez a viselkedés – mondta Jon. – Megtenném, háborúban standard katonai eljárás az árulókkal szemben. A lelkiismeretem is tiszta lenne utána.
Fejezte be teljesen komolyan, Tao ismeri őt annyira, hogy tudja Miller tényleg komolyan gondolja, amit mond és kivégezné árulásért. Akár még úgyis, hogy bilincsbe van verve. Mivel a másik kettőt sakkban óhajtotta tartani, így Lyesmith-t sem tudta megállítani, ám egy újabb villanás és Nero került a kard útjába, míg Loki a fiú helyére. Mikor kimászott a gödörből nem lőhetett, ki tudja, hogy kivel cserélne újra helyet. A sikoltást hallotta, de nem nézett arra továbbra sem.
- Miért az utolsó? Nero miben más, mint a húga a mágiahasználaton felül? – kérdezte a frissen érkezőket.
A sarokban tartást Tao felé még mindig fenntartja és továbbra is úgy van, ha Tao bármit lép gondolkodás nélkül próbál a mellkasába lőni akár több golyót is, bár már kezdenek igen rossz helyzetben állni, hogy az ő szövetségesei érkeztek meg ide.


Hátul valamiről beszéltek, valakik, nem érdekelt. A kard könnyedén hatolt a gyomrába, túlságosan is könnyen ahhoz, hogy elhiggyem, hogy ilyen szerencsém van. Egy újabb villanás, ami miatt egy pillanatra be kellett csuknom a szemem, mikor kinyitottam a bátyámmal néztem farkasszemet. Belőle állt ki a fegyverem, az apám pedig ott feküdt, ahol Nero az előbb. Önkéntelenül is a szabad kezemmel a mellkasomhoz értem, ahol a heg volt, amin Nero lelőtt. Egy halálos seb tőle, most pedig egy tőlem. A szemeibe néztem, láttam, ahogyan az élet eltűnt belőle, majd lassan kezdett lecsúszni a pengéről. Nem éreztem fájdalmat, megbánást, csak valami furcsát. Megkönnyebbülés? Az orkokat és a trollokat nem tartottam különösebben érző lénynek, egy embert megölni másnak kellett volna lennie, főleg, hogy a szemébe néztem, főleg, hogy egy rokon volt, de semmi. Visszakapta, amit ő adott nekem, halált. Vajon ő visszajön, mint én? Apám nevetésére néztem csak fel, egy sikoly, valószínűleg a bátyámnak szólt, én kaptam vajon ilyet?
- Egy-egy – csúszott ki a számon.
Miller hangja, az értelmét nem tudtam, de biztos megint, hogy Nero az utolsó esély, miben más, mint én? Megtántorodtam, meg kell fizetnem az apámnak, azért, amit Barbieval tett. Közelebb léptem felé a jobb kezemben a kardom, a balban egy tűzgömb kezdett gyúlni.
- Mond, mihez kezdesz, ha elfogyunk? – kérdeztem megvetően. – Itt vagyok… ölj meg akkor engem is…
Már majdnem úgy voltam vele, hogy eldobom a kardomat is és széttárt karokkal várom, hogy megtegye, de Clint miatt nem voltam képes ezt megtenni, neki nem akartam fájdalmat okozni azok után, amit az előbb mondtam neki. Egy ok miatt nem hajítottam el felé a kardot, vagy a tűzgömböt, féltem, hogy ezúttal Clinttel cserélne helyet.
- Miért? – kérdeztem mélységes gyűlölettel.
Négy öt lépésnyire állok meg tőle, ha eljutok addig, a védekezéssel és ehhez hasonlókkal pedig nem törődöm.

Central Park, Manhattan - Page 6 00120

1-1 a testvérgyilkosságok száma

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 05 Júl. 2012, 18:08

-Hát persze, mert ha valaki nem bír téged, az csak Stephanie-t utánozhatja, igaz? - Kérdem kicsit elnevetve magamat Jontól, miközben a családi drámát nézem. Nero az egyik pillanatban még mellettem van, aztán már Steph kardjában fekszik. Eddig sem nagyon értettem, hogy mi ez az egész dolog Neroval, miért olyan fontos dolog ő Waltnak, azt meg pláne nem látom, hogy miféle esélyt nyújthatna ő Loki legyőzésére. De hogy ő lenne az utolsó esély? Ez nem tűnik túl valószerűnek, a srác kispályás volt, ha nem vagyok ott, ha nem állok az ő oldalára, már a legutóbbi harcnál kicsináltuk volna, pedig mi nem vagyunk egy szinten Lokival.
Emma viszont ki van borulva, legalább Walter már tud járni nagyjából, ez nem árthat, ha menekülőre fogjuk a dolgot. Egyelőre viszont akármennyire is gonosz Loki, a mi malmunkra hajtja a vizet, káoszt teremt, gyengíti a shieldeseket, és ez kell nekünk, hogy megléphessünk innen.
-Walt, elmondanád végre, hogy mi ez az egész? - Kérdem tőle, és közben igyekszem észrevétlenül aktiválni a csuklómon lévő karperecet, hogy feltöltsem kinetikus energiával, jól jöhet még a meneküléshez.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 05 Júl. 2012, 23:13

10:55.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Amora megcsóválja a fejét, miközben Emma, Ian és Rustin között Walter a földre rogy.

- Walter… Nero és Stephanie erejét akarta felhasználni Loki ellen. A két gyermek együtt… talán… végezhetett volna az apjukkal. Igen, elképzelhető, hogy sikerült volna…

Loki nevetve válaszol.

- Így van! Na, gyerünk, Walt! Miért nem mondod el nekik, hogyan tervezted meg az egészet? Ezért szervezted be a kölykeimet, igaz? Stephanie meggyilkolása ügyes álca volt, de én a Cselszövés Istene vagyok! Mindenkinél nagyobb hatalmú mágus! Hiába a sok szerkentyűd meg az elővigyázatosság – kiolvastam a fejetekből a terveteket!

Majd Loki arca elkomorodik, és a Stephanie kezében növekvő tűzgömb felett átveszi az irányítást. A gömb egyenesen Amorába repül, aki sikítva esik hátra.

- Benned viszont nagyot csalódtam. Egyszer már hasznomra voltál, ezért visszahoztalak az életbe – és ez a hála?

Amora égett testtel és könnyes szemmel néz fel Lokira.

- Én… nem tudtam megtenni! Ő… a lányom! Neked… hrrr… tényleg nem jelent semmit… a család?

Loki ekkor gúnyos mosolyra húzza a száját. Míg beszél, bárki is próbálná megtámadni, a támadások egyszerűen átsiklanak rajta. A Cselszövés Istene az égen tomboló Thorra pillant.

- Család? Mint mondjuk az a habzó szájú vadállat? Heh… Az én nagy harcos fivérem, aki nem is olyan régen még igazi pacifistának, egy békés hippinek állította be magát, amikor csatlakozott a Különítményhez. De Asgardra… Ő egy isten. Egy harcos isten. Nem ismer mást, csak a vért és a pusztítást. Asgardon sem bírta már kontrollálni a dühét és a vérszomját, és mégis… őt látták mindig a hősnek. Én, aki próbáltam az eszemet használni… jelentéktelen voltam mellette. Ironikus, hogy amikor a Földre került, elvesztette az emlékei nagy részét, és ezzel a dühe is lecsillapodott. Jámbor kis jószág lett belőle, de minél többet harcolt, annál inkább megmutatkozott valódi természete. És most, hogy visszatért a Holtak Birodalmából, a Valhallából… Ott másképp telik az idő, mint itt. Talán évszázadok is leperegtek a számára, míg ott raboskodott, és a holtak lelkei bizonyára gondoskodtak a folyamatos szórakoztatásáról. A harc mostanra teljesen megrészegítette, és visszatért a valódi, gyilkos énje. Egy őrjöngő isten.

Erre Loki ismét felnevet, és a fiatalokra néz.

- Látni akarom, ahogy ez a nagy hős elpusztítja a világotokat! Látni akarom, ahogy… hm?

Ám ekkor a szavai elakadnak, ahogy Rustin, Ian és Emma elkerekedett, csodálkozó tekintettel néznek a földön heverő Walterre. Hamarosan mindenki láthatja, miért. A több sebből vérző fiú lassan felül… csupán résnyire kinyitja a szemét, hogy meggátolja a szeméből előtörő sugarakat… és mosolyog.


- Végre… vége. Győztem.

Central Park, Manhattan - Page 6 1388

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 06 Júl. 2012, 13:52

Jon már nem válaszolt Tao szavaira, hát ennyire nem tűnt fel neki, hogy ugyanúgy csúfondárkodik, mint a volt barátnője és úgy próbálja kihozni a béketűréséből az embereket? A fiatal férfi és Steph kérdésére Amora felelt. Majd arra pedig Loki, hogy nem is ő ölette meg a lányt, hanem Walter és… okés Miller most vesztette el igazából a fonalat, hogy mit miért is. az világos volt, hogy Loki mit akart, azt még értette, de a többi intrika már sok volt neki. Nem volt ebben jó, majd Lyesmith elmondja, ha ennek az egésznek vége. Walter szavaira már ő is odafordult és meglepetten látta, hogy Kovacs felült mosolyogva, pedig az előbb még állni sem tudott. Valami nem stimmelt, azok a lények, amiket korábban láttak nem voltak sehol, csaknem azokat küldi most Loki ellen?
- Hogy érti ezt? – kérdezte a földön ülőt.
Csak egy pillanatig tartotta ott a szemét, utána újra Tao-t figyelte és még mindig ha rátámadna, akkor megpróbálja lelőni.


Tao és Miller civódása nem igen kötött le, de arra már tényleg megtorpantam és meglepődtem, hogy mit is terveztek. Ezek szerint nem az apám öletett meg engem, mármint ő is holtan akart látni, mert megölhetem, de nem ő volt, aki megtette, hanem Kovacs. A szívembe és lelkembe minden eddiginél nagyobb gyűlölet költözött irántuk.
- Ezek szerint ti hoztatok vissza?! – kérdeztem dühösen. – Nem volt jogotok ezt tenni, meg akartam halni, halott akartam maradni!
De valami nem stimmelt, Walter döbbent volt, amikor meglátott Wymingban. A tűzlabdára néztem, ami nagyobbodni kezdett akkorára, amekkorát én létre sem tudok hozni, majd Amora-t találta el. Nem volt kár érte, egyáltalán nem. Az apám pedig végül csak belekezdett abba, hogy miért is tette, amit tett. Ó, szóval a kicsinyes féltékenysége és a kisebbségi komplexusa, illetve az, hogy nem viselte el, hogy a történelemben és mitológiában milyen szerepet szántak neki okozta mindezt. A sírás mellett gúnyosan nevettem fel a szavaira.
- Családi vonás drága atyám, hogy te is ennyire vágyod a halált? – kérdeztem megvetően. – Egy baj van veled, isten létedre nem tervezel hosszú távra… nem lesz min uralkodni, hol cselt szőni, sem pusztítani, ha mindent elpusztítasz, és ő is utánad megy és megöl…
Walter szavaira ráemeltem a felajzott íjat a titánium fejes nyílvesszővel és a homloka közepét céloztam meg. Valamiért nem tetszett az, amit mondott. Ha olyasvalamit mond válaszol, vagy tesz, amivel nem értek egyet, vagy nem tetszik kész lennék elengedni és útjára ereszteni a vesszőt, hogy őt is megöljem, ma már megöltem a bátyámat, még egy unokatestvér nem okozna gondot. De egyelőre nem teszem meg, csak várom a választ és a magyarázatot.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 08 Júl. 2012, 22:05

Szóval most jön az a rész, hogy Loki elmondja a gonosz tervét, mikor még pont nem ölt meg mindenkit, akit meg kellett volna, hogy biztosan teljesüljön is a terve, ezért az utolsó pillanatban mégiscsak megállítjuk őt? Hát, Nero eléggé halott, és állítólag neki mindkét gyerek kellett volna, mármint nem neki, hanem ellene. Szóval mondjuk biztonságban érezheti magát, de mégis, mi van ha valahogy sikerül elérni, hogy Stephanie-ból olyan sok asgardi erőt kivonjunk, hogy az is elegendő legyen a legyőzéséhez? Veszélyes játék, amikor az ember felfedi a lapjait, és még ha nem is ez volt az összes ütő kártyája Lokinak, azért nagyon sokat elárult. Még az is kiderült, hogy mennyire bántotta a pici lelkecskéjét, hogy az apuci nem figyelt rá oda eléggé, pedig ő olyan okos és szorgalmas volt, miközben a bátyja csak a pusztításhoz értett. Mondjuk érthető, kevés olyan mitológiai jelenet van, ahol Thor épp félreteszi haragját, kalapácsát és villámait, hogy inkább szép szóval győzze meg az embert...
NA DE! Walt azért még sincs olyan rosszul, és vagy nagyon blöfföl, vagy nagyon túljárt Loki eszén. Akármelyik is...
-Da-da-DAAAAM! - A drámai hatás nem maradhat el.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 14 Júl. 2012, 17:16

11:00.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Walter lágyan megrázza a fejét Jonathan és Stephanie felé.


- Mindenkit meg kellett tévesztenem, hogy a Cselszövés Istenét legyőzhessük. Stephanie halála, a „szövetségünk” Lokival, Thor… de ezzel vége.

Loki dühösen felordít, majd a nyílvessző Stephanie íjáról egy varázslattal milliméterekre áll meg Walter homlokától. Az asgardi a fiúra kiált.

- Tán teljesen elvette az eszedet a verés, amit tőlem kaptál? Ne legyél nevetséges, te szánalmas, jelentéktelen kis--

Ebben a pillanatban Walter teljesen kinyitja a szemeit, majd vörös lézer csap ki belőlük. A nyíl azonnal elhamvad, Lokit pedig szintén telibe kapják a sugarak, és az isten hátrarepül.

Mindenki szava elakad. Loki köhögve, füstölgő mellkassal próbál felállni, és láthatóan nem ért semmit. Walter a többiekre kiált.


- A varázsereje már jóval kisebb, mint néhány perce. Most… kell… végeznetek vele!

Ezzel Walter ismét a földre rogy.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 14 Júl. 2012, 18:12

Tao-ról megállapíthatta Miller, hogy most szállt el teljesen, a helyzetet nem is vette komolyan, mint Bruce tette volna annak idején, csak egy idióta viccet volt képes beszúrni. A nyílvessző repült, igazából a fiatal férfi meg is könnyebbült volna, ha eltalálja Kovacsot és meghal, mert eggyel kevesebb gondjuk lett volna a férfi ígérete miatt, hogy megöl mindenkit, aki nem állt az oldalára. Azonban az meglepőbb volt, hogy Lokit sikeresen megsebezte ezek után, igaz tovább nem volt képes harcolni, de a káoszisten már támadható volt. A kiáltás után azonban Miller egyelőre nem támadott, nem bízott meg Kovacs társaságában annyira, hogy hátat fordítson nekik. Igazából a mai nap eseményei után bármelyikből kinézte, hogy hátba támadják őket is. Így egyelőre kivárt, és csak akkor, ha Walter társai támadtak először, akkor fordítja a fegyvereit Loki felé, az isten mellkasát célozva szív környékén. Ha ezt becélozta és biztos a célpontja, akkor fog rálőni.

A nyílvessző megállt Kovacs homlokától pár milliméterre, pedig nem is én engedtem el, legalább valamiben egyetértek apámmal, hogy azt a férget meg kellene ölni. Apa hangját hallottam hátulról, nem szerintem már korábban elment az esze, de ez mellékes volt. Aztán apám kap egy hatalmasat a lézernek hála. Gúnyosan nevettem fel Kovacs szavaira, de a nevetésben még mindig remegés volt a sírás miatt, amit Barbie miatt éreztem. Megölném az apámat nagyon szívesen, örömmel. De nem így! Nem úgy, hogy annak a féregnek okozok ezzel elégtételt. Nem. Nem nyúltam újabb nyílvesszőért, nem veszek részt ebben a paródiában, oldják meg azok ott, kik szerint Walter a jövő.
- Neked kellene megdöglened Barbara haláláért Kovacs! – sziszegtem. – Oldd meg a csicskásaiddal! Nem vagyok senki ölebe, engem nem fogsz dróton rángatni, mint az ostoba gyengeakaratú talpnyalóidat, akik isszák minden szavadat! És ha az apám meghal… ki állít meg téged? Nem ölöm meg, utána úgyis mi jönnénk, hiszen megígérted… fordulj fel!
Ez volt az igazi kérdés, hát nem látta egyik ostoba barom sem, hogy mindenkit átver? Őket is, csak dróton rángatja őket, eddig sem volt magunktól, mindent ő tett. És ha az apám meghal, Walter győz és nem lesz ki megállítsa őt. Nyúltam volna a pisztolyom után, hogy azzal lőjem főbe az unokatestvéremet, de egyik sem volt nálam, perszem odaadtam Clintnek mindkettőt. Egyelőre nem támadok senki felé, de ha felém érkezik támadás, akkor próbálok kitérni előle és nyílvesszővel visszatámadni arra, aki engem támad.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 15 Júl. 2012, 20:53

Walter szavai után remény csillan a szememben, nem igazán a győzelemé, de legalább a túlélésé, ráadásul végre bebizonyosodott, hogy Walter tényleg nem fújt egy követ Lokival, amivel nagy teher esett le a szívemről, mert megbízom Waltban, de azért Loki már nálam is kiveri a biztosítékot, na meg az egész família. Bár pontosabb lenne, hogy eddig bíztam Waltban. Az, hogy ezt a tervét nem osztotta meg, nem más, mint a bizalmatlansága egyértelmű jele. Végül a támadás után mi is bevethetnénk magunkat, de nem meglepő módon Steph és Jon meg sem mozdulnak.
-Na itt vannak a nagy hősök, a SHIELD emberei, akik megmentik a világot, de a kicsinyességük miatt inkább hagynák Lokit futni, minthogy végre egyszer azt tegyék, ami helyes, és nem azt, amit Danvers vagy Fury parancsba ad!
Ezzel viszont be is fejezem a velük való társalgást, és inkább azt teszem, amit én helyesnek tartok. Nekem nem az a célom, hogy elpusztítsam a Földet, világhatalomra törjek, bankot raboljak vagy efféle. Nem vagyok sem terrorista, sem szupergonosz. Nem fenyegetek ártatlanokat, és nem bántok senkit, aki nem érdemli meg. Én igazságot akarok. Pont.
Mit sem törődve Jon fegyverével, amit rám szegez, nekirontok Lokinak, és a felturbózott energia-karperec töltését felhasználva támadom meg. Leszívom belőle az energiát, és igyekszem egy orbitálisan nagyot behelyezni gyomorszájra. Hogy ne legyen annyira egyértelmű a támadásom, előtte szurkálva ballal is oda-oda csapok az arca felé. Az ütés után aztán igyekszem kihasználni az időmet, és összekulcsolt kézzel állcsúcson vágni a fickót. Érzem magamban, hogy sokkal erősebb és gyorsabb lennék, ha engednék a fenevadnak, de ha Emma nem figyel rám, lehet, hogy korántsem tudnám irányítani. És ez is Walter műve, egy fenevadat csinált belőlem...

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 20 Júl. 2012, 17:55

11:05.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Pár szívdobbanásnyi ideig Ian és Rustin sem értik pontosan Waltert, de utána gondolkodás nélkül Loki felé vetik magukat. Emma egyelőre hátul marad, hogy óvja Waltert és Amorát.

Walter társainak támadását követve Jonathan is rálő Lokira, miközben Walter halkan Stephanie felé suttog.


- Nem volt más… választásom. Szükség volt… Barbara, Nero… és a te halálodra… hogy Loki is sebezhető legyen…

Tao közben szintén támadásba lendül, és sikerül leszívnia Lokiból némi energiát, majd gyomorszájon vágja.

A Cselszövés Istene felüvölt. Tao hátrarepül pár métert Loki mágikus erőterétől, amelyet felvon maga köré, de ekkor már több sebből vérzik, ezért magához szívja Iant és Rustint, akiknek varázslattal szív le az életenergiájából, majd elhajítja őket.

- Rendben, Kovacs! Nem tudom, hogy csináltad… de akkor játsszuk le!

Bíborszínű, mágikus fény borít be mindenkit…

… majd a következő pillanatban Stephanie, Jonathan, Tao, Tyler, Emma Flower White és Walter egy végtelennek tűnő, nem evilági térben találják magukat.

Az „ég” és a „föld” mintha összefolynának, koromfekete és sárgán fénylő részek váltogatják egymást. A távolban, a horizonton fehér fény világít, de akárhogy közelít felé az ember, sehogy sem tud közelebb kerülni hozzá. A fizika törvényei mintha itt nem léteznének, a távol és a közel felcserélődnek. Walter felnyög.


- Az Ajtók Nélküli Szoba.

Central Park, Manhattan - Page 6 1405

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 20 Júl. 2012, 18:36

Jon valamilyen szinten megkönnyebbült, hogy nem őket támadták meg, hanem a többiek is végül Loki-nak estek. Meglepődött, hogy a támadások mégis sikeresek voltak, azonban az öröm nem tartott sokáig. Először Tao repült el az istentől, majd hozzákerült a két volt társuk, akiknek ottléte után Loki lett jobb színben. Valamilyen mágia már megint. Mindezek után Loki még jobban is tudott beszélni. Lerendezni? Lőni nem lőtt újra, amíg a pajzs fent volt értelme sem lett volna, azonban vörös fény borította be őt és a többieket is, majd egy igencsak furcsa helyen voltak. Kovacs persze felismerte ezt. Szóval röviden, Loki még képes varázsolni és láthatóan gyógyulni is mások kárára. Ezek szerint, amíg még életben voltak és a csapat a közelében, addig esélytelenek. Főleg, hogy nem tudhatták, hogy mennyi sebzést kell bevinni, hogy ne tudjon meggyógyulni már Loki. Súlyosan sérült emberként a mutánsok és istenek harcában kellemetlen volt a helyzet.
- Remélem van valami ötlete erre az esetre is! – mondta Kovacsnak.
Mivel többet nem tudott tenni arra figyelt, hogy Loki pajzsa mikor tűnik el a férfiról, ha ez megtörtént, akkor próbálja mindkét fegyverrel mellkason lőni.


Sírva néztem az undorító patkányokra, akik nekiestek az apámnak. Mint mondtam, annyira kiszámíthatóak. És még Miller is segít, hihetetlen. A könnyeim miatt alig láttam, de Walterra néztem a szavai után. Dühösen szorultak ökölbe a kezeim és a saját véremtől vált csuszamlóssá a tenyerem. Ahogyan figyeltem a küzdelmet apa sérült folyamatosan, de végül a két talpnyaló került igencsak kényelmetlen helyzetbe. Meglepetten néztem a vörös fényre, ami után egy teljesen más helyre kerültünk. A szoba neve ismerős volt, mintha említették volna, hogy ide zárták az apámat. Igazán kellemetlen, főleg, hogy a csata csak most kezdődik. Walter-ra néztem.
- Persze, téged nem érdekel hány embert és istent kell megölnöd ahhoz, hogy senki se állíthasson meg téged. Legközelebb ki jön? A szajhád, Tao, Parr vagy Notthingam? – kérdeztem megvetően.
Mindezek után elfordultam tőle és Apámra emelem a tekintetem mialatt közelebb lépek hozzá.
- Képes vagy megölni őket végleg? – kérdezem. – Ha igen… vegyél tőlem el annyi erőt, amennyire szükséged van.
A csata elején nem hittem volna… nem hittem volna, hogy a segítségét kérem és a sajátomat ajánlom fel neki. Mindkettőt holtan akartam látni, de a közelmúlt eseményei miatt Waltert tekintettem hosszútávon veszélyesebb ellenfélnek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 25 Júl. 2012, 18:25

Az támadásom után egy kicsit hátralök Loki, de nem támad rám érdemben, ez inkább csak valami védőpajzs, egy védekező varázslat, ami távol tart engem. Az ütésem viszont elérte a célját, és ennek hála Loki most már inkább kétségbeesettnek tűnik, mint győztesnek. Nincs a nyeregben, és ez abból is látszik, hogy új játszóteret választ.
Mikor körülnézek, konstatálom, hogy már nem New Yorkban vagyunk, és nem is Kansasben - a nyúl üregének is hívhatnák a helyet, annyira tűnik nagyjából valósnak. A fények és a szabályos formák miatt olyan az egész, mintha egy számítógépben lennénk, de ez valójában mágia, méghozzá a neve alapján egy csapdamágia, valamilyen világ, ahonnan nem lehet kimenni. Persze ha ez igaz lenne, akkor bejönni sem lehetett volna, szóval nem kell úgy kétségbeesni. Walterre nézek kérdőn Miller kérdése után, tény, hogy nem tudok kitalálni mást azon kívül, amit eddig csináltam, de a védőpajzsa most már visszalök. Amikor aztán Stephanie ajánlkozását is meghallom, úgy döntök, ideje pontot tenni egy ügy végére. Na jó, nem mintha pont arról lenne szó, aki már egyszer feltámadt...
Steph ajánlkozása annyira hihetőnek tűnik, hogy engem is meggyőzött, és ha választhatok, hogy Loki ölje meg őt használja fel, vagy inkább én... Hát nem kell kétszer meggondolnom. Rögtön nekiugrok Stephnek, tudom, hogy mennyire gyors, és akrobatikus, de a harcművészet tőlem sem áll távol. Míg ő Bartontól tanult, addig én Rogers-szel edzettem, és már akkor orrokat törtem be, mikor ő még jó kislány volt a könyvtárban.
Rárontok, és egy villámgyors ütést indítok a mellkasára, hogy kipréseljem a tüdejéből a levegőt, majd rögtön könyékkel csapok a halántéka felé. Egy erős találat oda, és hamar elájul, akkor nem lesz vele annyi gond. Hogy biztosítsam a támadásomat, a lábamat megvetem, és csípőmmel próbálom megbillenteni őt, hogy aztán egy gáncslépés következhessen, ha esetleg az ütésem nem teríti le. Remélem eléggé meglepi a támadásom, miközben apucival trécsel, és sikerül kiiktatnom őt, mielőtt Loki tényleg felhasználja az erejét. Ami pedig a kis szemrehányását illeti, annyi istent fogunk megölni, amennyi az emberiségre akar törni, káoszt és pusztulást hozni, és ez az emberekre is igaz.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szer. 25 Júl. 2012, 19:44

??:??

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Walter biccent a fiatalok felé.


- Ez a hely… időn és téren kívül létezik. Ide hozott Loki akkor is, amikor így helybenhagyott… de akkor még az ereje teljében volt. Kitanulta, hogyan utazzon a mi világunk és az Ajtók Nélküli Szoba között kénye-kedve szerint. Természetesen ki tudom juttatni innen magunkat… de ahhoz előbb végeznünk kell vele. Stephanie, most igazán nincs időm veled vitatkozni. Ez… az egyetlen esélyünk Loki elpusztítására… vagy ő pusztít el minket és minden világot, amelyre ráteszi a kezét – ahogy Asgarddal is tette.

Loki nevetése hangzik fel, ahogy a Cselszövés Istene ellenfeleire emeli tekintetét.

- Áh, a Ragnarök! Mintha csak tegnap lett volna… De a nagy „terved”, ifjú barátom, kudarcot vall itt és most. Nézd csak: a kis csapatod tagjai inkább egymást szedik szét, mintsem engem. HAHAHAHAHAHAHA!!!

Tao valóban Stephanie-ra veti magát, mikor a lány ellenük fordul, és gyors támadásával kiüti – Stephanie ájultan esik össze, Walter pedig dühösen rázza a fejét a látottakra.

Loki azonban elfelejti, mennyi varázserőt vesztett, és míg a jelenetet nézi, Jonathan lövései betalálnak. A Cselszövés Istene felszisszen fájdalmában, és vér serken a mellkasából. Odakap… majd a férfi láthatatlanná válik.


Central Park, Manhattan - Page 6 00120

Összecsapás!

Ellenfél: Loki

Segítőtárs: Küklopsz, azaz Walter Joseph Kovacs

Sérültek: Küklopsz, Stephanie Lyesmith (eszméletlen)

Szabályok: Minden körben minden játékos irányíthatja a saját karaktereit, plusz…

– Bizonyos esetekben Walter is besegít tanácsokkal vagy tettekkel, ám hogy ki mennyire bízik meg benne, az a karakterétől függ

– Az összecsapás addig tart, amíg vagy Loki, vagy a fiatalok harcképtelenné nem válnak

– Ebben a csatában jelentős mértékű mágia is részt vesz Loki részéről, amelynek az erejét és következményeit lehetetlen megjósolni, és bárkire hatással lehetnek, de annyi bizonyos, hogy a Cselszövés Istene nincs ereje teljében, és sebezhető

– Az Ajtók Nélküli Szobában nincsenek se tárgyak, se fedezék, azonban a sérülések, a gravitáció és a mozgás fizikája nem változott

– Loki jelenlegi állapotában csakis akkor képes gyógyítómágiát használni magán, ha éppen semmilyen más varázslata nem aktív

– A csatának automatikusan vége, amennyiben Walter meghal, hiszen csak ő képes kijuttatni az Ajtók Nélküli Szobából a karaktereket!

Loki életereje: 85

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 26 Júl. 2012, 09:17

Ő csak azért nem támadott Steph-re, mert megértette, hogy miért tette ezt, Loki-t Thor talán megölheti, ha ennek vége van, de Kovacs-ék. Lassan már kezdte elveszteni a türelmét ő is, pedig neki aztán végtelenül nagy volt.
- Ne folytassa a szent beszédét Kovacs! – mondta. – Senkit sem győz meg ezzel. Loki és maga is el akarja pusztítani a Földet és minden mást. Bevallotta, nem fog minket az ellenkezőéről meggyőzni!
Loki kacagott és Stephanie eszméletlenül terült el, Jon felsóhajtott.
- Gratulálok Tao – mondta. – Egy kis zsarolás elég lett volna, hogy harcoljon velünk, látom semmibe veszi Bruce emlékeit… ketten vagyunk. Úgy hiszem ez a csata így jellemzően a magáé, hacsak nem tud további póttárakat adni, mert maradt egy-egy. És had ne emlékeztessem, hogy maga lőtt le, ami miatt harcképtelen vagyok.
Persze tanult vakharcot, és megtalálhatná sok idő után Lokit, de itt nem volt annyi idejük, amit eddig látott Tao-ból, hogy egy állat lett, a morgás megvolt, karmok úgyszintén. Remélhetőleg a többi állatias tulajdonság neki is megvan, mint amit Howlett aktáiban látott.
- Remélem jó kutya lesz és kiszagolja nekünk, hogy merre van – mondta bármiféle gúnyos hangnem nélkül.
Így jobb híján Tao-ra bízza a keresést, ha pedig megtalálja, akkor nagyjából tudja, hogy milyen magas a káoszisten, így tudja, hogy hol lehet a mellkasa, így ismételten próbálja szíven lőni egy golyóval.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 26 Júl. 2012, 20:41

Stephanie nagy meglepetésemre nem tud reagálni, kivételesen szerencsém volt vele, de a szerencsém itt véget is ért. Walter elmondása szerint innen nem jutunk ki egykönnyen, és Lokit nem lesz könnyű lenyomni. Millernek viszont nincs igaza, nem ketten vagyunk. Ő egyedül van, egyes egyedül, mert olyan társakat választott ebben a harcban, akik inkább segítik azt, aki elpusztítaná a világot.
-Persze, én is mindig azok mellé állok, akiket csak a zsarolás tart vissza attól, hogy el akarják pusztítani a világot... - Válaszolok neki, majd körülnézek. Loki eltűnt. Az első gondolatom épp az, ami Milleré is, az állati ösztönök. A gond csak az, hogy tisztában vagyok a határaimmal, tudom jól, hogy eddig is csak Emma segítségével tudtam kordában tartani a fenevadat.
-A francba is, Walt, arról nem volt szó, hogy egy vérengző fenevadat csinál belőlem a szérumod - morgom az orrom alatt, ahogy a földet pásztázom, hogy lássam, hol vannak a cseppek, amelyek Loki testéből hullanak le. Talán önmagát láthatatlanná tette, de ami elhagyja a testét, az újra látható lesz. Ha így van, és meglátom a cseppeket, akkor rögtön arra a helyre, valamint környékére igyekszem támadni. Mivel nem tudom, pontosan hol az ellenségem, széles, nagy helyet lefedő horogütésekkel és ívélt rúgásokkal próbálkozom.
Ha nem találok vérnyomokat, akkor sajnos tényleg nem tudok mihez kezdeni, hacsak Walter nem pásztázza végig a lézerével a helyet, kénytelen vagyok a fenevadhoz fordulni. Igyekszem elkülöníteni a dolgokat egymástól, megpróbálok csak arra koncentrálni, ahogy akkor érzékeltem a dolgokat, mikor átalakultam. A szagok sokkal erősebb voltak, a hangok felerősödtek, a színek kifakultak, minden kék és sárga volt. Ezt próbálom meg előhívni, az érzékelésem változását, hogy megtalálhassam, és megtámadhassam a már említett módon Lokit.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 27 Júl. 2012, 10:47

??:??

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Tao ötlete jónak tűnik, a vércseppek keresése beválik – épp Walter felé tartanak a cseppek, és Tao azonnal támadhat, amint észreveszi őket. De Walter sem rest: Tao támadása után lézersugarakkal fejeli meg a Lokira mért ütéseket, és még Jonathan is tüzet nyit ismét.

Loki felordít, és hátrálni kezd, miközben elkezdi gyógyítani magát egy varázslattal.

Walter Taóra kiált.


- Bízz magadban, Tao! A tested mostanra már biztosan jobban hozzászokott az új formádhoz… Képes leszel kontrollálni a fenevadat!

Közben Stephanie kezd ébredezni…

Central Park, Manhattan - Page 6 00120

Sérültek: Küklopsz és Stephanie Lyesmith (kezd magához térni)

Loki életereje: 65, de elkezdett nőni

Aktív mágia: Gyógyítómágia Lokin

_________________
Central Park, Manhattan - Page 6 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4482
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 27 Júl. 2012, 15:13

– Nem, maga olyanok mellé áll, akiket csak Loki tart vissza! – mondta Miller.
Egyszerre ment az ütés, majd a lézer és a lövés a láthatatlan Loki-ra, aki ettől újra látható lett. Látszott a varázsolta után, hogy a sebek némileg kezdenek eltűnni róla, így nem is volt kérdéses, hogy miféle varázslatot használt saját magán, ellenben hátrálni kezdett. Annak idején olvasta Jackson aktáját, meglátszik majd, hogy mennyire elszánt a társuk, aki eddig igaz semmit sem csinált.
- Jackson! – szólt rá. – Teleportálja ki a szívét és cserélje ki a saját pisztolyára! White terelje el a figyelmét végre!*
Lenyúlt a bakancsához és kivette belőle a kését, így egy időre a balkezébe fogta mind a két pisztolyát. A késsel Loki homlokának közepét célozta meg és azt hajította oda teljes erőből a célzás után. Mindezek után a pisztolyokat vette vissza rendesen a kezébe és ha volt még ideje, akkor újra Loki mellkasába próbált két lövést leadni. Arra most már figyel, hogy Loki mikor fog rátámadni, így ha ez megtörténik, akkor próbál kitérni előle.


Fejfájással ébredtem fel, a fejem hasogatott, mintha csak valaki hatalmas kalapáccsal vert volna fejbe. Jobban belegondolva, majdnem ez történt, azt a rühes kutyát láttam magam felé mozdulni és sötétség. Hányinger kerülgetett és próbáltam a földről térdelő állásba felküzdeni magamat és körülnézni, hogy mi is történik körülöttem.

* Én tudom, hogy Tyler nem fog írni, de a karim nem…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 6 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 11 oldal Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.