Central Park, Manhattan

3 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 23 Okt. 2011, 19:25

7:10.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Carl Verrens, Emma Flower White és Bruce Caulfield.

Stephanie elszántan küzd továbbra is, kimerítve minden energiakészletét, de a Clint iránt érzett aggodalma elég erőt ad neki, hogy eljusson a férfihoz a káoszban. Sólyomszem már véres, szakadt ruhában harcol, és minden nyila és tölténye elfogyott. Pár szívdobbanásnyi időre megpillantja a lányt, rámosolyog, majd hirtelen hozzáugrik, és megcsókolja…

… a következő pillanatban pedig minden maradék erejét összeszedve Bruce felé löki őt. A fiú által dobott robbanógránátok visszatántorítják a rémeket, és így Bruce meg tudja ragadni Stephanie karját, hogy elrángassa.

Carl eközben Jackhez rohan, aki eszméletlenül fekszik, nem tehet érte semmit – és Zarda is megérkezik, hogy befejezze, amit elkezdett, hiszen mostanra már eszméletlenre verte Vérontót is.

Úgy tűnik, a fiatalok elkéstek: Valkűr, Zarda, a sárkányok, a trollok, az orkok – ez már sok nekik, és meglehetősen kimerültek. Körülzárja őket az ellenség… és a távolból mintha újra felvillanna Loki alakja, aki lassan megindul feléjük a levegőben lépkedve.

Ez a vég.

Nem. Még nem.

Egy fényes villanás… és Ghost alakja jelenik meg az ifjú ügynökök előtt. Egy apró szerkezetet irányít feléjük, és ellentmondást nem tűrő hangon szólítja meg őket.


Central Park, Manhattan - Page 3 01213

- A TRISKELIONBAN VAN RÁTOK SZÜKSÉGEM, TI MAKACS, OSTOBA KÖLYKÖK!

Fény borítja be a fiatalokat… majd a következő pillanatban már a Triskelion egyik szintjén állnak.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Vas. 23 Okt. 2011, 21:04

Felmordultam csak Tao szavaira, nem volt az a felsőbb hatalom, hogy itt hagyjam. Méterről méterre haladtam előre, átkozottul nehéz volt, az utolsó erőim, már talpon sem lettem volna, ha nem az hajt, hogy őt hozzam ki onnan. Hogy nem fogom végignézni a halálát és kiszedem az orkok és trollok gyűrűjéből. Pár pillanatra teljes erőmben éreztem magam, mint akit semmi, de semmi sem állíthat meg. noha a szívem a torkomban dobogott és már hangosan kapkodtam a levegő után is. Végül már ott volt pár karnyújtásnyira tőlem és mosolyogva fordult felém, sérült volt, nagyon, nem fog megtörténni! Ha itt hagyom meghal.
- Nem… hagylak… itt! – ziháltam miközben megcsóváltam a fejemet.
Végtelenül lassúnak tűnt az idő, ahogyan láttam közeledni, majd ott volt előttem, most már kétségem sem volt afelől, hogy mit teszek, ha kirángattam innen, nyúltam a karja után, de ő megcsókolt. Viszonoztam a csókját, miközben hozzásimultam és a kezem már a tarkóján volt, hogy így könnyebben ránthassam magammal. Felsikoltottam, amikor ellökött magától és már Tao karjai állítottak meg, ahogy elkezdett hátrébb rántani, hiába próbáltam kitépni magam a kezéből nem sikerült.
- CLINT! – sikoltottam teli torokból, ahogyan eltűnt újra a szemem elől.
A szavaira megráztam a fejemet, néhány pillanatra még felmerült bennem, hogy Bruce is ott lehet, de nem érdekelt. Nem hagyhattam ott, túlságosan is aggódtam érte, azok megölik.
- Nem hagyhatjuk ott! Nem tehetem! – mondtam. – Ha itt hagyjuk meghal!
A lények körbevettek, megtántorodtam a fáradtságtól, a szemeimmel Clintet kerestem. Barbie, Zarda és a lények is itt voltak. Egy folyékony hidrogénnel teli nyílvesszőt vettem le a helyéről és tettem idegre. A kezeim remegtek, akárcsak én, ott maradt töltények és nyílvesszők nélkül.
- Gyere, ha van bátorságod drágám! – vicsorogtam Barbie-ra.
Közelebb léptem felé, mintegy provokálva, már úgysem számított semmi sem. A távolban mintha apát láttam volna. Dühtől izzó szemekkel néztem felé, már éppen üvöltöttem volna neki valamit, amikor Ghost jelent meg mellettünk.
- Meg ne próbáld! – mondtam neki válaszul én is ellentmondást nem tűrő hangon.
Egy villanás…

//Folytatás: Triskelion, Manhattan//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 01 Jan. 2012, 20:24

??:??.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Bruce teljesen gyógyultan, egészségesen tér magához valamiféle sátorszerűségben, amelynek közepén nagy lángú tűz lobog. Kintről idegen nyelvű, hörgő kántálást és nevetést hall, odabent, maga mellett pedig egy fehér öltönyös, fekete hajú, lófarkas férfit lát kaján mosollyal az arcán. Kétségtelen… Hiába a modern öltözet, azonnal felismeri benne Lokit.

- Jó reggelt, kedves Bruce. Müzlit? Tejet? Friss gyümölcsöt? Vagy netán valami táplálóbb reggelire vágysz?


Central Park, Manhattan - Page 3 512

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 02 Jan. 2012, 13:59

Az ébredés határozottan kellemesebb, mint az álom. Loki és anyja találkozója erős párhuzamban áll Walterrel, talán több is ez, mint véletlen, és ezért épp Waltert választotta ki. Ki tudja?!
De hol vagyok? Az előbb még... Stephanie! Az a rohadt ringyó, elárult. Már csak az emlék fáj, ahogy a nyílvessző eltalál, de sérülések nincsenek rajtam. Lassan felkelek, és alaposan szemügyre veszem a férfit, akinek a sátrában vagyok. Odakintről ismerősen hangzó szavak, asgardi beszéd, Stephanie-tól hallottam már ilyet. A kezemen lévő szerkezetre nézek, és kikapcsolom.
-Loki - állapítom meg. - A gyümölcs megteszi - válaszolom, és elveszek valamit, ami a kezembe akad, narancs vagy banán, valami tápláló kell. - Bár a bosszú sem esne rosszul.
Kitekintek a sátor nyílásán, hogy megbizonyosodjak a hollétemről.
-Valahányszor Waltert keresem, mindig valaki másba botlok. Hol te, hol a fiad áll az utamba, mikor végre összefogunk, jön a lányod, és hátba lő. Hol van most Walter?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 06 Jan. 2012, 20:46

2011. július 6., szerda, 8:00.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Loki Bruce kérésére egy gyümölcsöstálat tol a fiú elé, amely meg van pakolva a legfinomabb, legszebb és legédesebb banánokkal, narancsokkal, szőlővel, körtékkel és almákkal, amelyeket Bruce valaha látott. Az asgardi még egy nagy pohár friss ásványvizet is letesz az ifjú mutáns mellé.

- Fogyassz és igyál. Kiszáradtál, pótolnod kell a folyadékot.

Majd maga Loki is felkap egy almát, jóízűen beleharap, és a fiúra mosolyog.

- Ne aggódj, kedves Bruce… vagy inkább használjam a „Tao” nevet? Akárhogy is, nem állok az utadba, csupán épp akkor ébredtél, amikor Walternek odakint van dolga. Még mindig a társaidat keresi. Azt hiszem, hosszú ideje akkor először láttam őt igazán dühösnek, amikor az AIM épülete előtt sokadjára is kicsúsztak a kis pajtásaid az ujjai közül… Azóta csaknem két nap telt el.

Ekkor Loki arca mintha egy pillanatra elkomorodna.

- Bár megvallom, az a tény engem sem hagy hidegen, hogy így megalázták a fiamat… A teste a csata óta nem került elő.

Ezután el is múlik az asgardi komorsága, és újból mosolyogva tekint Bruce-ra.

- De te… te itt vagy, és csak ez számít, nem igaz? A híres-nevezetes S.H.I.E.L.D.-ügynök, aki már oly régóta ismeri a világotok elpusztítóját, a nagy Walter Joseph Kovacsot… és akire a világotok korábbi elpusztítója, Magneto fiaként tekintett. Mintha vonzanád magad köré a megalomán pszichopatákat, nem? Hisz’ még én is itt vagyok!

Erre Loki gurgulázva felnevet, majd leguggol a fiú mellé, és átkarolja a vállát.

- Említetted a lányomat is. Sajnos én nem lehettem jelen az összecsapásotoknál az AIM épületénél, mert egy sereget kellett vezetnem, de mondd… hogy az ördögben lehet még mindig életben? Nero egyszer már megölte, és most él… Jómagam – és ezt túlzás nélkül állíthatom – meglehetősen intelligens és ravasz egyéniség vagyok, de ezt még én sem értem. Hela elengedte őt… de Thort nem? Miért? Meh… Tudod egyáltalán, miről beszélek, kölyök?

Miközben beszél, Loki szavai bódító méregként csöpögnek bele Bruce fejébe, és akárhogy küzdene ellene, valahogy elborítja őt egy kellemes, meleg érzés. Úgy érzi, Loki mindig is a barátja volt, és tökéletesen megbízhat benne.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Jan. 2012, 13:07

A gyümölcs evése közben bólintok Lokinak, és az ásványvízből is iszom, tényleg szomjas vagyok. Mikor aztán megtudom, hogy két napja fekszem eszméletlenül, eléggé meglepődöm, de megértem, miért vagyok szomjas ennyire.
Befejezem a banánt, és egy narancsot veszek el a tálról.
-A Tao most már talán alkalmasabb lenne, nem nagyon maradt senki, aki előtt titkolnom kéne a kilétemet - jegyzem meg mellékesen Lokinak, és elkezdem meghámozni a narancsot.
Erre a pszichopatás megjegyzésre összevont szemöldökkel nézek rá. Magneto sem volt mindig őrült, és Walter... Na jó, ő régen őrült volt, de aztán elmúlt, és most... Ki tudja, talán ha végre beszélhetnék vele szemtől szembe, és nem egy csata közben.
-Hogy Stephanie hogyan támadt fel, azt nem tudom, de hogy miért... Lefogadnám, hogy azért küldték vissza, hogy megszívasson téged. Steph mesélt nekem az asgardiakról, pontosabban Bruce-nak mesélt, de könnyen hozzáférek az emlékeihez. Tudom, kicsoda Hela, és gondolom nem kedvel téged. Ez eléggé tiszta sor.
Bekapok egy gerezdet a narancsból, és kezdem jobban érezni magam.
-Mikor jön vissza? - Kérdem, és azt hiszem egyértelmű, hogy Walterre gondolok. Nero is eszembe jut, eltűnt a teste... Talán meghalt, talán elvitték a többiek, talán csak elmenekült, elbújt, és várja, hogy újra megerősödjön.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 13 Jan. 2012, 20:32

8:05.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Hela nevének említésére Loki arca ismét elkomorodik pár pillanatra.

- Hela senkit sem kedvel. Odin számtalan téves döntésének egyike, hogy akkora hatalmat adott annak a nőnek. Még én is csak sejtem, mi játszódhat le olykor a fejében, és hogy mik a valódi céljai… Tán mondanom sem kell, mennyire dühít ez.

Majd az asgardi újra elmosolyodik, ahogy Bruce-ra tekint.

- Jól van, kölyök. Fogalmad sincs a lányom feltámadásának körülményeiről, ezt látom. Ha még bármilyen hasznos adattal szolgálnál, engem mindig megtalálsz.


- Elég.

Walter szava szinte pisztolygolyóként hasít a levegőbe és Bruce elméjébe. Loki mágiája egy csapásra megszűnik felette, és már látja, hogy bűbájjal próbált a bizalmába férkőzni. Egykori csapattársa, Küklopsz rendíthetetlen, de nyugodt léptekkel lép be a sátorba.

Central Park, Manhattan - Page 3 Cyclop11

- Az orkjaid nem bírnak magukkal. Tartsd őket távol Taótól. Csupán ennyi a feladatod itt, és nem több.

Majd Küklopsz a vizorjához nyúl, és egy lövéssel szétrobbantja a Loki által hozott gyümölcsöket.

- Tao. Ne egyél és igyál semmiből, amit ő ad. Bocsáss meg, itt kellett volna lennem az ébredésedkor. Loki. Neked nincs máshol dolgod? Még mindig nem találtad meg Nerót, vagy tévednék?

Loki kezei ökölbe szorulnak, de érdekes módon erőt vesz magán, és úgy tesz, mintha fel se venné Walter tiszteletlenségét vele szemben.

- Igazad van. Nos, akkor… Minden jót, kedves Tao.

Ezzel a Cselszövés Istene egy villanással eltűnik, majd Walter sóhajt egy nagyot, és leül Bruce mellé.


- Bizonyára sok kérdésed van… de előtte tudnom kell, hová rejtőzhettek a társaid. Danielle és Balder, egykori halandó énem húga és apja elvitték őket, de képtelenek vagyunk rájuk lelni. Van bármi ötleted? Ó, igen… Itt a telefonod, még működik. Üzeneted érkezett rá, de nem néztem meg.

Az üzenet Jack Ostermantől érkezett, de ezúttal semmi szöveg nincs mellette, csak a jól ismert cím: http://shield.hungarianforum.com/

Jack új adatokkal egészítette ki a fórumot, méghozzá a Poszthumán kísérletek és a Videók részlegeket, és ezek szerint talán még életben lehet, ha tényleg ő írt…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 14 Jan. 2012, 14:11

Loki bizalomgerjesztő benyomást kelt, valóban nem tudom, pontosan hogyan támadhatott fel Steph, de talán majd erre is fény derül, ha élve sikerül őt elfogni - márpedig gondolom, hogy ez a célja Lokinak.
Aztán meghallom Walter hangját. Szemöldökömet összevonva nézek Lokira, hát persze, mágia. Így már érthető, miért lett hirtelen ennyire szimpatikus. Az étel szétlövése után a kezemben lévő maradékot is az asztalra teszem.
-Ezt mondjuk mondhattad volna előbb is - jegyzem meg, de ami megtörtént, azon már felesleges bánkódni, remélem, Loki nem mérgezte meg semmivel.
Nem veszem le a tekintetemet Lokiról, csak amikor eltűnik végre a sátorból. Ekkor fordulok Walterhez.
-Walt... Hát újra látlak. Ezúttal nem csak telepatikusan beszélünk, nem egy monitorról hallom a hangodat, és nem mások elbeszéléseiből hallom, hogy feltámadtál.
A kérdési után lemondóan nemet intek a fejemmel.
-Fogalmam sincs, hol lehetnek. A Triskelionban - talán. De ezernyi más hely lehet, a shieldnek bizonyára rengeteg bunkere, vészhelyzet esetére felállított óvóhelye, földalatti bázisa, rejtett támaszpontja van, amiknek töredékét ismerjük csak.
Aztán a telefonomra nézek.
-De van egy ötletem. Az üzenet, amit kaptam, Jack Ostermantól jött, és nem csak nekem küldte el, hanem valószínűleg a többieknek is. Ha le tudnánk nyomozni Osterman üzeneteit, az alapján bemérhetnénk a többiek telefonjának helyzetét, még ha mozgásban is vannak, legalább lenne egy kiindulási pont, ahonnan megkezdhetnénk a keresést. Persze ehhez felszerelés és egy szakember kell, én talán fel tudom törni a vonalat, ha titkosított, de az üzenet követéséhez és a telefonok beméréséhez nem értek. De talán túlbonyolítom, és simán a többiek telefonszáma alapján is be lehet őket mérni, elvégre megvan a számuk, csak át kell jutni a tűzfalakon, amikkel a shield védi a telefonokat, és találni kell egy műholdat, amit használhatunk.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 15 Jan. 2012, 12:12

8:10.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Walter kissé megcsóválja a fejét.


- Meg kell értened, Tao. Nem tudhattam, kiben bízhatok. Az igazság, amire rájöttem, tökéletesen elbizonytalanított addig sziklaszilárd hitemben és elveimben. A világunkat mágikus erők járják át és irányítják Loki cselszövései miatt… a mágiát pedig lehetetlen irányítani.

Majd a fiú feláll, és fellélegzik.

- Tehát nem tudod. Nem, a Triskelionban nincsenek. Csak Danvers és szánalmas ölebei, akiket katonáknak és ügynököknek nevez, bújnak meg ott. Azt hiszem, senki sincs már ott, aki átállna mellénk… El fogom pusztítani a S.H.I.E.L.D. fellegvárát, és ezzel végső csapást mérek rájuk. Mondd, miféle üzenetet küldött neked Osterman? Semmiképp sem állhatna közénk, de el kell ismernem, meglepően intelligens és jó megfigyelő átlagos halandóhoz képest. Jelen pillanatban sem tudom, hol rejtőzik.

Miközben beszél, Walter mintha valamit keresne a kabátja zsebében.

- Nem, a lenyomozás nem működik. Semmilyen eszköz és mágia nem találta őket sehol… Szinte biztos, hogy Balder segít nekik. A varázsereje nem nagyobb Lokiénál, de arra azért képes, hogy elrejtse őket előlünk. Kínos.

És ekkor a fiú előveszi, amit eddig keresett: egy injekciós tűt, amelyben furcsa, zöldesen fénylő folyadék kavarog.

- Rustin, Emma és Benjamin Grimm esetében kissé drasztikusabb eszközöket kellett alkalmaznom, hogy feljebb emeljem őket az evolúciós ranglétrán… de Ian már injekció formájában kaphatta meg a DNS-kiegészítőt. Bevallom, Emma véletlen melléktermék volt a Parker-háznál folytatott csatában, és számítottam rá, hogy nem fog átállni Miller miatt… Grimm esetében pedig csupán egy ígéretemnek tettem eleget. De te… te dönthetsz, Tao. Szeretnél te is tisztavérű lenni, mint mi? Szeretnéd kibontakoztatni a képességeid valódi mivoltát? Figyelmeztetlek: a szer kezdetben minden alanynál más-más hatásokat válthat ki. Rustin esetében például váratlan mellékhatások léptek fel, hosszabb befogadási idő és rohamok, valószínűleg a rajta végzett kísérletek miatt. Felkészültél, barátom?

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 16 Jan. 2012, 10:58

A válaszok alapján nem jutottunk sokkal előrébb, a technológiával meg lehet birkózni, de a mágiával nem. Lennének jól hangzó ötleteim, hogy Loki keresse meg Balder mágiájának forrását, de fogalmam sincs, hogyan működik a varázslat, és azt sem tudom, mire használható pontosan.
-Osterman különböző aktákat, titkos dokumentumokat, videókat tölt fel egy titkosított fórumra, amit csak a csapattal osztott meg. Vannak itt levelezések Ghost, a Vörös Koponya és Fury között, de éppenséggel közted és Reed Richards közt is. Körözési listák, kísérletek jegyzőkönyvei, csupa olyan titkosított dokumentumok, amiket valószínűleg Danvers szerint nem kéne látnunk - magyarázom Walternek, nem hiszem, hogy nagyon titkolóznom kéne emiatt.
Aztán előkerül az injekciós tű. Egy pillanatra elbizonytalanodom a zöld folyadék láttán, és eszembe jut Loki. Talán felvette Walter alakját, és ez az egész színjáték csak azért kellett, hogy még jobban a közelembe férkőzhessen. Paranoiás lennék? Nem kizárt, de ettől még nem biztos, hogy nincs igazam.
-Hogyan lehetek biztos abban, hogy nem Loki vette fel az alakodat, és próbál meg ismét a közelembe férkőzni? Honnan tudjam, hogy tényleg te vagy az, Walter?
Egy másodpercig töprengek csupán.
-Ha tényleg te vagy az, bizonyára emlékszel, mi volt a beceneved még az iskolában, mielőtt új képességet kaptál volna. Mi volt az, Walt?
Emlékszem, Foltosnak hívtam mindig, mikor még másik képessége volt, ha Loki ki is olvasta az emlékeit, talán nem volt annyira alapos, vagy nem gondolta ezt fontos részletnek.
Amennyiben Walter tudja a választ, feltűröm ruhám ujját, és felé nyújtom a karomat. Különös módon azon egy percig sem gondolkodtam, hogy akarom-e az anyagot, ha tényleg az, aminek mondja. Melyik mutáns ne akarna erősebbé válni? Ki ne akarna több hatalmat?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 20 Jan. 2012, 21:02

8:15.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Walter alig láthatóan biccent Bruce válaszaira.


- Értem. Nem kívántam, hogy Osterman ilyen jellegű adatokat lásson, de nyilvánvalóan ebben is Ghost keze van… Rendkívül dühítő jelenség az a férfi. Amint megtudom, ki is ő valójában, elpusztul, mint minden ellenségünk. A jövőben, ha bármi kérdésed van, hozzám fordulj… de tudnod kell, hogy a végső igazságra még egyelőre nem állsz készen.

Amikor látja a fiú szemében a kétkedést, Walter megrázza a fejét.

- Sehonnan. A kérdésedre válaszolhatok, de Loki képes gondolatolvasásra és emlékmódosításra is, ahogy a társa, Amora is. Így erre ők is tudhatják a választ. De ha ez megnyugtat… „Foltos”. Nem ez a válasz fog meggyőzni, hanem a szíved és a hited. Amikor átálltál mellém, akkor is az ösztönöd vezérelt, nem igaz? Akkor is lehettem volna az alakváltó Loki, nemde? De te mégis tudtad, hogy én vagyok az, Tao.

Majd Walter még egyszer felemeli a tűt.

- Nos? Mit válaszolsz?

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 22 Jan. 2012, 10:09

Walter érvelése sajnos meggyőző, így tényleg felmerül a lehetőség, hogy Loki egyszerűen kiolvassa a fejemből, és ez nem egyszerűen nyugtalanít, hanem dühít. Nem szeretem, hogy olyan emberek vesznek körül, akik nem csak kiismerhetnek, de manipulálhatnak is. Mégis, ezek az emberek a szövetségeseimnek mondják magukat, így azt hihetnék, hogy megbízom bennük. Én azonban jobban szeretem az ellenségeimet közel engedni magamhoz, mint a barátaimat, talán ezért is maradtam ilyen sokáig a SHIELD-ben beépülve. Lehet, hogy ezen a szokásomon kéne csak változtatnom, és akkor könnyebb lenne elfogadni a helyzetet.
Addig is viszont itt van Walt, meg az állítólagos szupermutáns szérum.
-Jól van, csináljuk! - Feltűröm a ruhám ujját, és elé nyújtom a karomat, hogy beadhassa az injekciót. A tű olyan apró és mégis kissé fájdalmas, hogy majd arra is figyelnem kell, nehogy véletlenül reflexből próbáljam a képességemmel megállítani. De ha ezen túl vagyunk... Hát, Walter szerint akkor jön még a neheze, de szerintem a szervezetem ki fogja bírni a változásokat, eddig is jól tudtam kontrollálni a képességemet, és fejleszteni azt, nem hiszem, hogy most gond lenne.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 27 Jan. 2012, 19:54

8:20.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Walter elégedetten bólint Bruce válaszára, majd felkészíti a tűt… és egy hirtelen mozdulattal megszúrja vele a fiút. Azonnal befecskendezi az anyagot az ifjú ügynökbe, aki először csak egy kis szúrást érez, de ahogy szétárad az ereiben az anyag, egyre inkább elszédül és elhomályosul a látása…


- Üdvözöllek a tisztavérűek világában, barátom.

Küklopsz szavai visszhangoznak a fejében, miközben elveszíti az eszméletét…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 28 Jan. 2012, 15:42

(Ritka alkalom, hogy van időm új kört írni, és mivel most sokat úgysem tehet a karaktered, utólagos engedelmeddel kihasználom ezt az időt, és írok még egyet.)

Central Park, Manhattan - Page 3 00120

9:00.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Amikor Bruce magához tér – ma már másodszor ugyanazon a helyen –, majd szétrobban a feje, úgy fáj, és úgy érzi, mintha a bőre alatt égne a húsa. Remeg, verejtékezik, hányingere van… de ott ül mellette Walter is, aki szorosan megfogja egyik kezét.


- Tarts ki, barátom. Idő kell, amíg halandó tested befogadja az evolúció következő lépcsőfokának nagyszerű ajándékát. Végig itt voltam melletted, és figyeltelek. Érzel valami változást a kezdeti rosszullét mellett? Érzed magadban az erőt?

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 29 Jan. 2012, 13:52

Az injekció után jön a szédülés, a mellékhatások gondolom engem is legyűrnek az elején, aztán meglátjuk mi lesz.
Mikor magamhoz térek, érzem, nem telt el sok idő, most biztosan nem aludtam napokig, de... De bárcsak úgy lenne. Úgy érzem magam, mintha egyszerre kaptam volna el az összes ismert betegséget. Émelygek, fáj a fejem, izzadok, lázam van, fáj mindenem, és ettől a fájdalomtól legszívesebben lenyúznám a bőrömet, úgy éget.
Homályosan látok a láztól és a könnyektől, amik a fájdalom miatt csorognak az arcomon. Fogaimat összeszorítva fekszem, és érzem, valaki a kezemet fogja. Walter az, fogaimat csikorgatva nézek fel rá.
-Kezdeti rosszullét? A fejem úgy hasogat, mintha baltával ütnék, és mindenem fáj. Ha van is valamilyen erő, azt egyelőre elnyomja a fájdalom. Meddig tart ez? - A szavakat a fogaimon át szűröm, és időnként meg kell állnom zihálva levegőt venni, hogy kibírjak egy újabb fájdalom hullámot. Még sose kívántam ezt, de most még a halál is egy egész kényelmes megoldásnak tűnik. A gondolatra összeugrik a gyomrom, és a reggelimet érzem a számban, nem tudom elnyomni az ingert, csak fejemet tudom félrefordítani, aztán kiadok magamból mindent.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Hétf. 30 Jan. 2012, 13:23

9:05.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Walter óvatosan kitapintja Bruce pulzusát, majd a kezét a homlokára teszi, hogy megnézze, van-e láza. Eközben amit a fiú kiadott magából, azt azonnal feltörli egy csenevészebb ork, aki szó nélkül belép a sátorba takarítani, amikor szükség lesz rá.


- Rendben leszel. Ne aggódj. Úgy tűnik, a szervezeted kissé nehezebben fogadja be az átalakulást, mint azt vártam, de nem lesz semmi baj. Tessék, vedd ezt be.

Ezzel a fiú egy erős fájdalomcsillapítót nyújt át az ifjú ügynöknek egy pohár víz kíséretében. Ha Bruce bevette a gyógyszert, segíti őt felállni, és kitámogatja a sátorból.

- Gyere velem. Bemutatlak az új családodnak.

Amikor Bruce kilép a sátorból, meglátja a Central Parkot – illetve ami maradt belőle. A fák, mezők és patakok helyét most mindenütt ork-, troll- és sárkánytetemek borítják, az égről leszedett vadászrepülők és az amerikai hadsereg katonáinak hullái pedig szintén nagy számban lepik a tájat. Élő embereknek már nyoma sincs sehol, csak az orkok és trollok járják a parkot, takarítják a tetemeket (jó páran falatoznak belőlük), az eget pedig nem is látni a sok füsttől, portól és hamutól. A szörnyek minden növényt letapostak, a vizeket beszennyezték vérükkel, odafentről pedig folyamatosan sárkányüvöltéseket hallani. Néha-néha lecsap egy lángcsóva az egyik szárnyas bestiából, és ha lángra kap valami vagy valaki, azt az orkok próbálják gyorsan eloltani.

A park közepén, nem messze Bruce-éktól, egy New York-i turistabusz romjain látható a foglyul ejtett és kikötözött Amerika Kapitány, Sólyomszem és Vasember. A buszt több tucatnyi ork veszi körül, az elejére pedig rákötöztek pár trollt, akiket ostorral csapkodnak, hogy húzzák a járművet. Valkűr és Zarda diadalmas mosollyal állnak a foglyok mellett.

Central Park, Manhattan - Page 3 417

De Walter a másik irányba mutat kezével.


- Hagyd most az árulókat és Loki kis játékszereit. Nézd, barátom…

A másik irányban Bruce három ismerős alakot pillanthat meg… Rustin Parrt, Ian Nottinghamet és Emma Frostot. A fiatalok éppen gyakorlatoznak, és egymás ellen küzdve erősítik képességeiket.

- Rustint már nem kötik a fény és árnyék kósza játékának szabályai. Akkor borítja be testét teljes árnyékba, amikor csak szeretné, és úgy manipulálja a sötétséget, ahogy csak akarja. A füstformájáról pedig nyilván már te is tudsz… Nagy terveim vannak vele. Biztosra veszem, hogy hamarosan a fény és árnyék teljes mértékben az irányítása alá kerül oly mértékben, ahogy csak szeretné.

Central Park, Manhattan - Page 3 1194

- Ian sincs többé lekorlátozva a jégalakját illetően. A teljes teste egy merő jégalakká változhat, és annyi jeget képes előállítani maga körül, amennyit csak szeretne. Csak idő kérdése, hogy egyetlen érintéssel teljes városokat fagyasszon le…

Central Park, Manhattan - Page 3 233

- És Emma… Ó, igen, Emma, aki már hozzám hasonlóan megtapasztalta a halál keserű ölelését is. Ugyanannyira tisztavérű, mint én, így neki nem is kellett semmilyen képességfokozót adnom, hogy felébresszem szunnyadó erejét. A telepátia és illúziókeltés mesternője, bármikor beleolvas bárki elméjébe, és még irányítani is képes azt. Ha kell, kiléptet a saját testedből, és az elmék síkján beszélget veled – ahogy azt már láttátok is találkozásaink alkalmával, amikor úgy éreztétek, „megfagy az idő” körülöttetek. Nem kell sok gyakorlás, és magát a realitást is kedve szerint formálja majd… akárcsak a mágia használói.

Central Park, Manhattan - Page 3 321

- Epedve várom, kedves Tao, hogy meglássam, te hová fogsz fejlődni… de kérlek, addig ne erőltesd túl magad. Mi így, együtt… Mi leszünk az az X-Men, amelynek Xavier és Lensherr idejében kellett volna lennünk!

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 01 Feb. 2012, 10:16

Erőlködve tápászkodom fel az ágyból, a mozdulatok fájdalmasak, Walter vállára támaszkodom, így sántikálok kifelé a sátorból.
Az orkok, trollok és sárkányok látványa nem pont az, aminek a legjobban örülök, de ezt eddig is tudtam, Walter csak úgy tudott nyerni, hogy szövetséget kötött az asgardokkal.
-Ahelyett, hogy itt lógnak, inkább a várost kéne átfésülniük a többiek után - jegyzem meg az orkok seregét pásztázva.
Amikor meglátom a kifeszített Vasembert, Clintet és Amerika Kapitányt, elmosolyodom.
-Ha rám hallgatsz, Clint kivételével kivégzed őket, amilyen hamar csak lehet, különben csak problémát jelentenek majd - javaslom, és köhögök néhányat. - Clint viszont ütő lap lehet Stephanie ellen, tudod, kissé összemelegedtek.
Megtörlöm a gyöngyöző homlokomat, annyira ki vagyok merülve, hogy az egyszerű séta is megerőltető. Aztán meglátom végre a többieket. Rusty, Ian és Emma. Ahogy Walter az erejüket írja le, lassan bizakodóvá válok, talán tényleg van esélyünk. Hogy eddig miért nem hittem benne? Egyszerű a képlet, hivatalosan mi vagyunk a rossz fiúk, és azok ritkán győznek.
-Xavier és Lensherr X-Menjének nem az ütőképes tagok adták a gerincét, hanem a csapat célja. Mi lesz a mi célunk, ami eggyé kovácsol bennünket?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 04 Feb. 2012, 14:25

9:10.

Résztvevő: Bruce Caulfield.

Walter megrázza a fejét Bruce felvetésére.


- Még hogy az orkok fésüljék át a várost? Ezeknek a rémséges teremtményeknek annyi eszük van, mint egy darab kőnek, drága barátom. A sárkányok majd kiszúrják a szökevényeket az égből, vagy ha ők nem, Amora folyamatos mágikus megfigyelés alatt tart mindent. A kivégzést pedig hagyjuk meg Loki kis játékának… Amíg Stephanie eljön értük, addig élhet Rogers és Stark is. Ha átállnának mellénk, mindketten hasznos szövetségesek lennének.

Majd a fiú Rustinék felé fordul.

- A célunk, Tao? Mi magasztosabb célunk lehetne, mint megtisztítani ezt a világot attól a hazugsághálótól, amelynek a gyökere a S.H.I.E.L.D.? Ha felnyitjuk az emberek szemét, és a kiválasztottak halandókból istenekké válnak, úgy egy csapásra megszűnik minden háború és gyűlölködés, meglásd. Mind egyek leszünk.

Ezzel Walter megpaskolja barátja vállát, majd hirtelen elnémul. Pár másodperc múlva szólal csak meg újra.

- Most mennem kell. Amora telepatikusan jelzett. Valami szokatlant érez. Körülnézek, addig te maradj itt.

Ezután Küklopsz szó nélkül megfordul és elsiet – ezt kihasználva pedig Rustin lép oda Bruce mellé.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Szomb. 04 Feb. 2012, 14:25

Miután Walter távozik, „visszavedlek” eredeti alakomba, és gyorsan a kis Brucie mellé ugrom. Jobb lesz vigyázni rá. Úgy látom, elég ingatagon áll…

- Mizu, Bruce? Vagy inkább Tao? Kaptál a szerből, mi? Örülök, hogy közénk álltál. Mindig is tudtam, hogy te, Walt és én összetartozunk. Már Xavierék sulijában is csíptelek titeket, még ha akkor nem is álltunk annyira közel egymáshoz.

Kicsit elhallgatok, körülnézek, hogy megbizonyosodjak róla, nincs-e a közelben az az undorító Loki… persze sosem lehetek teljességgel biztos benne… Na, mindegy.

- Figyu, haver… Már biztos Walt is mondta, de csak bennünk bízhatsz itt. Walt, Ian, Emma, te és én… Ennyi. Okés? Lokit és ezeket a szörnyeket egyelőre el kell viselnünk…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 13 Feb. 2012, 12:19

//Elnézést a kimaradásért, most már újra tudok írni rendszeresen.//

Walter beszéde inkább hasonlít egy pátoszos szónoklásra, mint valódi válaszra, de néha azzal kell beérnem, ami van. Valószínűleg hozzászokott ehhez a stílushoz, hogy minél több embert állítson maga mellé, és persze Loki mellett mindenkiből nagyképű asgardi seggfej lesz, de ez is elmúlik majd, ha az a pojáca kikerül a képből.
-Rendben, elérsz, ha van valami érdekes - mutatok a telefonomra, aztán Rusty felé fordulok, aki már át is veszi a fogadóbizottság szerepét.
-Maradjunk a Taonál, és ha rajtam múlik, Bruce már csak egy rossz emlék marad.
Hallgatom, ahogy bizalmaskodva szól hozzám, tényleg azt hiszi, hogy suttogva nem hallják őt az asgardiak?
-Bolond, aki megbízik Lokiban, ehhez nem kell figyelmeztetés - bólogatok neki. - És mondd, nálad meddig tartott amíg... Elmúlt a rosszullét, és jött a valódi változás? Mert én nem sokat érzek a fájdalmon és a rosszulléten kívül.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Szomb. 18 Feb. 2012, 09:46

Szóval Tao. Heh. Ez a srác legalább annyira tudathasadásos, mint egykor Walt volt.

Walt volt. Ez jó. Walt volt, Walt volt, Walt volt. Hehe.

- Ne parázz, Walt minden, csak nem bolond – de ezt te talán jobban is tudod, mint én. Állítólag a mi kis Emmánk képes arra, hogy blokkolja az elménket Loki és Amora előtt, és ha Walt ezt mondja, én hiszek neki. És hogy meddig tartott a rosszullét? Hát… Biztos emlékszel, amikor még tavaly úgy összeesetem a Helicarrieren. Nem fogok neked hazudni, azóta állandó kínszenvedés volt az életem hónapokon át. Ájulások, rohamok, rosszullét… De ezt te is tudod, láttad. A fizikoterápiás kezelések, a hegek és a műtétek rendesen betettek nekem. Aztán persze minden világossá volt… Walt felkeresett és mindent elmagyarázott. Akkoriban még nem volt neki ilyen kis injekciója, és durvább eszközökkel tudta csak felébreszteni bennünk a valódi erőnket. Ahogy ránk támadtak, rám, Grimmre és Emmára… mármint White-ra, tudod… azzal a sokkhatással, plusz a támadás során használt vegyi anyagokkal és sugarakkal érte el a bennünk lévő X-gén megváltozását. Hogy, izé… a következő evolúciós lépcsőfokra lépjünk, vagy mi a szösz. Tudtad, hogy valójában már az AIM és a S.H.I.E.L.D. is ezen dolgoztak évek óta? Walt elmondta, hogy engem még a Vadföldre is elszállítottak, amikor nem nagyon voltam magamnál, ott is kísérleteztek velem, meg persze a vadállat apámmal is ezért állapodtak meg…

Az apám… Ha ő nincs, talán még mindig emberibb a kinézetem, és nem… Mindegy. Mindegy. Elmosolyodom, és megveregetem Tao vállát.

- Na, mit szólsz, milyen nagy szakértője lettem a témának? Ennyit még az öreg Xavier sem tudott a mutánsokról, mi?

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 20 Feb. 2012, 15:45

Szóval védve vagyunk az asgardiak ellen... Ezt erősen kétlem, Loki észrevette volna, és szóvá is teszi, vagy tervet sző ellene, elhiteti velünk, hogy nem tudja, mire készülünk, mit gondolunk, de valójában végig az ő kezében van a gyeplő. Walter lehet ravasz, de Lokit nem fogja kicselezni, csak ha megöli.
-Hónapok... Jól hangzik - vetem közbe, és azon gondolkodom, vajon így, injekciós megoldással lerövidülhet-e ez a folyamat mondjuk egy-két napra. Nem bánnám, komolyan.
-Xavier szart sem tudott a mutánsokról, ő azt tudta, hogyan kell összefogni az embereket, és elhitetni velük, hogy összetartoznak, ez volt Charles papa nagy trükkje. Az összes többit közben találta ki, ha engem kérdezel.
Felsóhajtok, kicsit nehézkes a levegővétel, keresnem kell valami támaszt, mert mentem összeesek.
-Kérdeztem Waltert is, de nem kaptam értelmes választ, vagy legalábbis remélem, hogy azt nem annak szánta. Mi a célotok? Vagy inkább célunk, most már... Szóval, lenyomjuk a SHIELD-et, és véget vetünk a hazugságnak, ezt értem... De aztán? Mi lesz ezzel a tonnányi szörnnyel a város kellős közepén?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Csüt. 23 Feb. 2012, 20:28

Elmosolyodom Tao válaszára, és megpaskolom a vállát.

- Igazad van. Xavier egy rohadék volt. Lefogadom, hogy már az első pillanattól manipulált engem és mindenki mást is… Fury, Danvers és Ghost ugyanezt csinálják, csak telepatikus képességek nélkül. Bár… azon se lepődnék meg, ha azzal is rendelkeznének. Heh. A tonnányi szörny pedig csak addig marad itt, amíg Loki életben van. Loki pedig addig van életben, amíg a hasznunkra van.

Sokat sejtető mosolyt vetek Tao felé – nem akarom lelőni neki a nagy poént, és a fejemet a kivégzés felé fordítom.

- Azt csekkold. Szerintem most fogják lefejezni Rogerst, Bartont és Starkot.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 23 Feb. 2012, 20:29

9:20.

Résztvevő: Jet Li Tao.

A park másik oldalán Valkűr az orkok és trollok üdvrivalgása közepette épp ekkor emeli magasba hatalmas és pengeéles kardját.

- MIÉNK A GYŐZELEM! LOKI NAGYÚRRA! MIDGARD BUKÁSÁRA!

Ezzel első kiszemelt célpontja, Vasember felé fordul. Meglengeti a kardját, és készül lesújtani…

Ám ekkor hatalmas robbanás rázza meg a vesztőhellyé átalakított busz alatti útszakaszt. Ugyan nincsenek közel, de Taóék még így is érzik a robbanások által gerjesztett rengéseket, és jól látják, ahogy beszakad a föld a busz alatt. Hatalmas porfelhő csap fel, és a jókora jármű hátsó része a mélybe zuhan, a Kapitány, Vasember és Sólyomszem pedig lecsúsznak vele együtt.

A robbanás után pár pillanattal Emma Frost lép Tao és Rustin mellé.

- Az egykori társaitok… itt vannak.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 23 Feb. 2012, 22:05

Rusty szavain felvonom a szemöldökömet, szóval ez a nagy terv? Megölni Lokit? Nem semmi, van ambíció ezekben a srácokban. Nem mintha én nem pártolnám az ötletet, nem sok dolgot csinálnék szívesebben, mint az asgardiak gyilkolása - na jó, azért van pár -, de akárhogy is nézzük, ez nem egy sétagalopp. Gondolom Walternek erre is megvan a pontos terve, most persze nincs sehol, mikor szükség lenne rá. Ja, merthogy van, ahogy elnézem. Ahelyett, hogy rögtön megölték volna a túszokat, ahogy javasoltam, béna filmes fő gonosz módjára csak kikötözték őket, és vártak a megfelelő pillanatra, amikor a főhős - esetünkben főhősök csapata - pont megérkezik, és megmenti a szeretteit. Ez egy fos.
-Megmondtam, hogy le kell lőni őket mielőbb - jegyzem meg morgolódva. Még mindig szarul érzem magam az injekciótól, így nem fogok harcba szállni, mert rögtön kiütnének.
-A csatornából támadnak, megszokott trükk, ki akarják menekíteni a túszokat. Néhány sárkány kipörkölhetné onnan őket a környező csatorna nyílásokon keresztül, innen pedig beküldünk egy rakás orkot. Ha találnak is más kijáratot, a közelben nincs olyan hely, ahol ezek a szörnyek ne vennék észre őket. Nem szökhetnek meg!
Azt a lehetőséget most kihagytam, hogy itt rögtön égessék szét őket a sárkányok, mert Walter állandóan azzal jön, hogy néhányuk még átállhat, bár biztos vagyok benne, hogy ez nem fog megtörténni. Mindegy, ha kicsaljuk őket, aztán lassan morzsolódnak fel a csatában, talán van rá esély, hogy valamelyikük megadja magát, de kétlem, hogy valaki őszintén át akarna állni.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 3 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.