Central Park, Manhattan

5 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 05 Május 2012, 17:31

Ahogy a földre térdelek a többiek mellé, határozottan meglep Danvers hozzáállása. Úgy beszél, mint valami bipoláris elmebajos, egyik pillanatban rossz gyerekek vagyunk csupán, akiket megdorgál, a következőben már hazaárulók. Ez a nő pszichiáterre szorul. Ghost megjelenése felidézi bennem az állatias érzést, ami akkor járt ám, amikor farkassá, vagy inkább farkasemberré váltam. Feláll a hátamon a szőr.
Úgy tűnik, Ghost az egyedüli köztük, aki rájön a lényegre, nem csoda, hiszen könnyen tud Loki fejével gondolkodni, mindketten bűnözők. Elterelő hadművelet, itt a nemzeti gárda, a légierő, az összes szuperhős a városból, és az egész SHIELD. Másképp: a Central Parkon kívül egész New York védtelen. Főképp a Triskelion. Bízom benne, hogy Walter jól használja ki az idejét, amit mi biztosítunk.
Végül még Ghost egy leplet is leránt, amin elmosolyodom. Nem tudom, hogy sikerült Stephanie-nak megállnia eddig élcelődés és szemrehányás nélkül, de én úgysem vagyok olyan helyzetben, hogy ronthatnék rajta.
-Na most ki is az áruló?
~Emma, esetleg rásegíthetnél egy-két ember felháborodására az ügyben, talán kitör egy kis csetepaté, és időt nyerhetünk. Stephanie lenne a legjobb.~

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Hétf. 07 Május 2012, 15:05

Uh megjelenik mindenki, épségben vagy eszméletlenül. Most mi van győztünk?
Nah persze jobb ha nem örülök előre, hisz mindenki szerint még csak most kellene jönnie a fekete levesnek. Walter és Ghost igazi terve. Figyelem elterelésnek ez is sok volt, ez a kisebb fajta háború. Így is majdnem ott hagytuk a fogunkat. Ghost bájosan elcseveg, majd elképedt arccal bámulok Valkűrre.
Lokitól kapta az erejét, nem csoda hogy ennyire tudta irányítani őt.
-Thor biztos büszke lenne....-
Morgom halkan majd türelmetlenül toporgok, várva, hogy most mi a fenét fogunk csinálni.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 12 Május 2012, 19:42

10:15.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Danvers megrázza a fejét Jonathan válaszára.

- Folyamatos megfigyelés alatt tartunk mindent, továbbá Stephanie is jól mondja, Loki nem számolt mindennel. Ha elterelésről lett volna szó, tudnánk róla, és Kovacs viselkedése sem olyannak tűnt, mint aki--


- ELNÉZÉST, HOGY KÖZBEVÁGOK, EZREDES, DE KORÁNTSEM TARTANAK MEGFIGYELÉS ALATT MINDENT – ARRA MÉG ÉN SEM VAGYOK KÉPES, EL KELL ISMERNEM. AZ IFJÚ MR. KOVACS PEDIG PSZICHOPATA MEGALOMÁN. NEM ÉPÍTHET A VISELKEDÉSÉRE. DE TALÁN TÉRJÜNK VISSZA A KÖREINKBEN MEGBÚVÓ ELLENSÉGEKRE.

Erre az ezredes hevesen felcsattan.

- Na, ebből elég! Sem magának, Ghost, sem neked, Tao, nem áll jogukban gyanúsítgatni Valkűrt!

De Valkűr finoman félrelöki Danverst.

- Nem! Nem, ez… igaz. Amikor először bukkant fel a Különítmény, és én… csodáltam őket… vesztesnek éreztem magam. Próbáltam a magam módján a nyomdokaikba lépni pár hasonló gondolkodású társammal, de… csak egy rakás jelmezes lúzer voltunk. Aztán… megjelent előttem Loki. Akkor… még nem tudtam, hogy ő az, de erőt ígért. Hatalmat. Igazi hatalmat, hogy akár én is… a Különítményhez tartozzak. Hogy végre egyszer az életben győztes legyek! Aztán találkoztam Thorral, egymásba szerettünk, igazi szerelem volt, és--

Ebben a pillanatban Amerika Kapitány odalép a lányhoz, és hatalmas pofont kever le neki – és nem fogja vissza magát.

- Elég. Erről még beszélünk, ha eljön az ideje. Ezredes, folytassuk a foglyok kihallgatását, de semmiképp sem Ghost keze által.

Beletelik pár másodpercbe, hogy mindenki feldolgozza a látottakat és hallottakat, de Danvers gyorsan összeszedi magát.

- Igen, hogyne. Egyetértek. Mindenkit beviszünk, és eldöntjük, mi legyen a sorsuk. Tao, Ian, Rustin – ha mindent elmondtok, talán elnézőbbek leszünk.

Tao is választ kap ezalatt Emmától.

- Felesleges. Csak bízz Walterben. Meg aztán Ghost figyeli is a telepatikus hullámaimat.

Ghost ezután Tao és Emma Frost felé pillant.


- FIGYELMEZTETLEK TITEKET, HOGY KÉPES VAGYOK BLOKKOLNI A TELEPATIKUS ERŐKET. AZ ESZKÖZEIM AZT IS KIMUTATTÁK, HOGY FROST KISASSZONY MÉG MOST IS TELEPÁTIÁT HASZNÁL. NOS?

Beszéd közben valami villan az égen, senki fel sem figyel rá… ahogy arra a valamire sem, ami a villanás irányából elkezd zuhanni a föld felé… majd pár másodperc múlva mindenki megdöbbenésére a társaság közé becsapódik Walter megégett, széttépett ruhájú, sérült és félig eszméletlen teste.

Central Park, Manhattan - Page 5 1334

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4481
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Rustin Parr Szomb. 12 Május 2012, 19:45

Heh. Ezek nem százasok.

Ennyi ideig tartott nekik rájönni, hogy Barbie honnan kapta az erejét? Álszent barmok. Nagyon is jól tudták ők, de legalábbis sejtették. Barbie csak egy bábu volt Lokinak, hogy így csempésszen újabb embert a Különítménybe, ha elbukik a terve a Felszabadítókkal.

Csak megrázom a fejem Danvers „bájos” ajánlatára.

- Elnézőbbek, mi? Olyan elnézőek, mint amilyenek az apámmal voltak? Hagyták, hadd tegyen velem, amit akar, cserébe meg menő kis kísérleti patkányt kaptak a személyemben. És ne adják be nekem, hogy nem közösen voltak benne az elcsúfításomban az AIM-mel!

Nem is kell Emma telepatikus üzenete, magamtól is tudom, hogy Walt ezt nem fogja hagyni. Már csak egy kicsit kell várnunk, és…

Aztadurva! Mi zuhant le ide? Mi a…?

- W… Walt…?

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 0060
Rustin Parr
Rustin Parr
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 23
Hozzászólások régi : 542
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 7. szint - 16 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ian Nottingham Szomb. 12 Május 2012, 19:46

Tao nem fogja beadni a derekát, Rusty pedig még annyira sem. Tudom jól, hogy csak várnunk kell, hogy Walter megoldja a helyzetünket.

- Ahogy Rustinnak, úgy nekem sincs semmi okom bízni a nagy, hazafias szervezetükben! Az amerikai kormány még mindig üldözteti a mutánsokat, engem pedig az első kis nehézség után félredobtak! Ha Walter nem menekít ki a Triskelionból, talán már le is adtak volna a hatóságoknál, mert nem tudtak betörni… Sosem fogadtak volna maguk közé.

Dühömben összeszorul az öklöm, ha arra gondolok, mennyi időt és energiát fordítottam a S.H.I.E.L.D.-re, és már csaknem valami meggondolatlanságot teszek…

… amikor hirtelen közénk zuhan Walter teste.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 1196
Ian Nottingham
Ian Nottingham
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 12
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Jan. 30.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

kvadam@hotmail.hu

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 12 Május 2012, 20:17

Biccentett az ezredesnek, bár ő maga továbbra sem volt ennyire derülátó, mint a felettese. A rövid vita után a nő szavait megrökönyödve hallgatta és akaratlanul is kibukott belőle a következő.
- Elnézőbbek asszonyom? – kérdezte. – Ez egy háborúban elkövetett hazaárulás és mi katonák vagyunk. Ön is tudja, hogy miként kell eljárni, Fury ezr…
Elharapta a szót, nem örült volna az ezredes, ha folytatja. Valószínűleg már így is megvolt a baj és túlságosan is sokat mondott azzal is, hogy emlékeztette a nőt arra, hogy mit kéne tennie. Kivégzés, bármennyire is nehéz és bármennyire is „gyerekekről” volt szó. Már felnőttek voltak és pontosan tudták, hogy mit tesznek.
- Ha Lyesmith nem játssza el, hogy átállt közéjük és nem jut be Mr. Tao mögé, akkor már agyonlőtt volna mindannyiunkat.
Igaz ő volt az egyetlen, aki lőtt sebet kapott tőle, de akkor is csak a szerencsén múlt, hogy más nem sérült meg. A villanást ő sem látta, de a becsapódást igen, Walter. Valami készült és úgy érezte, hogy nem csak ennyi fog történni.
- Az a javaslatom asszonyom, hogy tűnjünk el innen mielőtt követi az, ami ezt tette vele.


Te vagy az drágám, néztem Tao-ra, anélkül, hogy megszólaltam volna, a tekintetemben mindben benne volt ezzel kapcsolatban. Danvers egyetértett velem, nocsak, hát eljött ez a nap is, hogy megtegye? Tényleg itt van a Ragnarök. Casper szavaira elfintorodtam, már megint kezdte az önimádatát és az egófényezést.
- Casper, maga egyedül van – mondtam megvetően. – Még a kütyüjeit sem számolva… és magát még én is kiütöttem egyetlen nyílvesszővel, ne legyen oda annyira magáért…
Upsz! Lehet, hogy senki sem tudta még, hogy lelőttem? Valószínűleg, de nem hibáztathatnak, megmondta, hogy az első adandó alakalommal megpróbálom megölni, be is tartottam. Újra Barbiera néztem, amikor ő került szóba, sikerült nem bánatosan nézni rá, csak sértettséggel, és még ő mondta azokat, amiket. És ő mert nekem erkölcsi morálról és hasonlókról beszélni. Még ha esélyem lett volna sem állítottam volna meg Steve-t az ütésben, én is megtettem volna.
- Most vagy vesztes Barbie – mondtam. – Volt bármi is igaz abból, amit valaha mondtál nekem és abban, amit tanítottál?
Szóval megint beszélgetnek egymással, vagy próbálkozik valamivel. Felkaptam a fejemet, amikor valami zuhanni kezdett, majd megláttam azt, aki becsapódott. Gúnyos mosolyra húztam az ajakaimat, nocsak, nocsak kedves rokon.
- Nos most mondatnám, hogy én me… - Clint-re sandítottam és felsóhajtottam. – Nem mondom…

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 13 Május 2012, 16:45

Jót mosolygok a kis közjátékon, a pofozkodáson, meg ahogy egymással veszekednek.
-Terroristákkal és pszichopatákkal üzletelnek, eladják az emberségüket, nekem nincs szükségem a maga elnézésére Danvers, nem akarom tovább terhelni az amúgy is túlterhelt lelkiismeretét, Ghost és Barbara már biztos sok helyet foglalnak, nem beszélve Zardaról, az AIM-ről, vagy az összes többi mocskos kis titkáról. Kíméljen meg a kegyelmétől!
Ahogy egymással vitatkoznak eszembe jut az a hosszú idő, míg a háttérből kellett néznem, ahogy Bruce egyike volt ezeknek a gyökereknek, ahogy ő is ott feszített, mint a jó kiskatona. Most biztos megpróbálná lebeszélni őket a veszekedésről, ez a mániája, az összetartás.
-Figyelmeztetlek, Ghost, hogy szarok az eszközeidre - jegyzem még meg, csak a teljesség kedvéért, és ekkor veszem észre azt a zuhanó valamit, amit mindenki más is néz.
-WALTER! - Másodlagosnak ítélve a minket fogva tartó vajszívű sortűzbizottságot, felkelek, és Walterhez sietek, hogy megvizsgáljam, életben van-e még.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Kedd 15 Május 2012, 17:02

Van itt dráma rendesen meg kell hagyni. Barbie még sem olyan ártatlan, de valahol meg tudom érteni őt is. Kap azért túlzásokba esik, míg Ghost Tao-t, Bruce-t vagy a franc tudja éppen kit szekál. Közben Amora bájos lánya is mesterkedik valamiben....
-Jaj ez mind remek, nyavalyogjatok csak nyugodtan.....de ti választottátok rögtön Waltert és Loki-t, rögtön az első nehézségre...mert könnyebb volt....biztos lett volna más út is....-
Szólók Ian és Rusty párosának, nem nehezen telően, inkább csak szomorúan. Aztán....
-Mi a jószagú.....-
Walter teste zuhan le, azonnal felkapom a fejem és az eget kezdem el kémlelni, ki vagy mi tette ezt vele, mert az valószínűleg minket sem fog kímélni....
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Szer. 16 Május 2012, 09:15

-Hagyjátok békén....-
Csattanok fel idegesen ahogy Valkűrt veszik elő, sőt Kapitány meg is üti őt alaposan. Odasietek hozzá. Fel segítem ha kell. Tudom jól, hogy amit tett elfogadhatatlan, Loki és Walter csak úgy játszott vele, igaz ő is részese volt, hisz elfogadta Lokitól az erőt....de pontosan tudom és megértem, hogy miért. Rá pillantok, engem is egy buta libának néznek, csak azért mert, néha nem vagyok olyan, mint a többiek. Nem vagyok olyan erős, és nem is mindig tudom meghúzni a ravaszt.
-Én megértem miért tetted....nem volt túl jó...de megértem....-
Suttogom halkan Barbarának, közben Jon-ra pillantok. Valószínűleg én is megtettem volna érte, vagy valami hasonlót....
Halk meglepett sikoly hagyja el a számat. Walter a földbe csapódik.
-Ki tehette ezt vele....talán Loki?-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 19 Május 2012, 17:07

10:20.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Danvers azonnal parancsokat kezd osztogatni Walter becsapódása után.

- A fenébe! Ez Loki műve! Miller, maguk itt maradnak, és őrzik a foglyokat és a sérülteket! Nem érdekel, mit tenne Fury, vagy mi a magánvéleménye, EZ PARANCS!

Közben Valkűr összeszedi magát, majd Stephanie mellé áll.

- Én is maradok! Loki… az enyém! És Stephanie… Minden, amit mondtam, igaz volt! A barátságunk is igaz volt! De… Loki… Én nem vagyok olyan erős, mint te vagy Thor, hogy csak úgy nemet mondjak neki. Emma… Köszönöm, hogy te megértesz, de amit elkövettem… megbocsáthatatlan.

Ám Ghost nem akar engedelmeskedni az ezredesnek.


- MÉG MIT NEM!

Gyorsan Walterhez lép, ellöki tőle a többieket, majd felemeli a fiút a torkánál fogva.

- MIT TERVEZ LOKI? MILYEN ESZKÖZÖKKEL ÉS SEREGGEL RENDELKEZIK? MIT TUD RÓLAM???

Ezt követően több se kell a Kapitánynak és Sólyomszemnek, Ghostra vetik magukat – de közben Walter is próbál erőtlenül suttogni.

- Az… Ajtók Nélküli Szoba. Egy asgardi mágiával létrehozott… világ. Loki… egyszer már megszökött… és én megpróbáltam visszaküldeni… Nem sikerült.

Vakító villanás töri meg a káoszt. Mindenkinek el kell takarnia a szemét, és csak egy suhanó alakot éreznek maguk között… majd másodpercek múlva elhal a fény, és mindenki újra lát.

A látványtól mindenkinek elakad a szava. Loki teleportált közéjük, és megszerezte Valkűr kardját… majd azzal nyársalta fel a lányt Stephanie felé haladva. Míg Barbara vért köp, Loki csak mosolyog.

- Nocsak. Az édes kislányomat céloztam, de ez a bátor amazon közénk ugrott. Köszönd meg neki, Steph.


Central Park, Manhattan - Page 5 1348

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4481
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 19 Május 2012, 17:56

Jon nem lepődött meg Danvers válaszán, hogy nem igazán érdekli a véleménye, még szerencse, hogy nem volt másnak is erre ideje. Többen megindultak Walter felé, többek között Ghost is. Nem állt elég közel ahhoz, hogy hallja Walter válaszát, bár látta, hogy Kovacs szája mozog, azaz mondana valamit. Az Asgardiak családi vitájába inkább nem szólt bele, az nem az ő ügye volt. Szíve szerint ő is nekiment volna Ghostnak, ha nem lett volna ennyire sérült, így inkább csak maradt a helyén és onnan figyelte a foglyaikat. A villanásra azonban felkellett kapnia a kezét a szeme elé, hogy ne vakítsa el teljesen, csak egy árnyat látott így, nem tudta, hogy melyik társuk próbál szökni, vagy ki mozgolódik. Furcsa hangokra lett figyelmes, mint amikor valaki súlyosan sérül meg és így nyög fel, mikor végre látott egy szörnyű kép fogadta.
- Te jó ég! – nyögött fel.
A látvány annyira sokkolta és annak a ténye, hogy igazából eddig Walternek, sem másnak nem tudtak komolyabb sérülést okozni, Loki ellen esélytelenek, mert a golyó sem fogja. Bár talán egyetlen egyvalamit még próbálhatott. Emelte az egyik pisztolyát és Loki szemét célozta meg. Csak akkor lő, ha teljesen szabad célpontja van.


Lassan kezdtem egyetérteni Miller-rel és szívem szerint Tao-t én lőttem volna fejbe a szavai után, de erre már nem kerülhetett sor. Emma, a mienk kezdett könnyfakasztó boruljunk össze jelenetet játszani, mennyire szánalmas, eddig lenézte és csak szidni tudta a barátnémat, most hirtelen öleljük keblünkre. Undorító szajha volt, aki már megint csak azt bizonyítja, hogy azért van a csapatban, mert mindenkinél kurválkodik.
- Emma drágám ne játszd meg, hogy érdekel mi van vele – néztem felé undorral és megvetéssel. – Eddig lenézted Barbie-t és szidtad is, ne most próbálkozz ilyennel, nem hat meg senkit és nem is ismered őt!
Persze, hogy megérti… ő is belement volna hasonlóba… Barbie-ra néztem, amikor mellém lépett, bólintottam neki, hogy megértem. Nem tudtam mit mondani, fájt, hogy elárult. Kicsit enyhített rajta, hogy a barátságunk számított neki és igaz volt, de nem, én sem voltam erős. Én is apa mellé akartam állni, de az a dolog közbejött. Fájt, és nem tudtam, hogy mikor tudok neki megbocsátani azért amit tett.
- Nem múlt idő… még mindig a nagynéném vagy és az egyetlen barátom – mondtam. – De nem tudom, hogy mikor leszek képes újra teljesen bízni benned…
Casper nem akar engedelmeskedni, úgy tűnik lehet, hogy felhúzták, amiket mondtam neki. A szavai után méla undorral néztem rá, miközben a fiúk nekiugrottak.
- Maga annyira szánalmas Ghost – mondtam megvetéssel.
A fény engem is elvakított és próbáltam eltakarni a szemem, magam mellett mozgást hallottam, mintha ruha és bőr szakadt volna, egy nyögés, egy árnyék és vérszag. Mikor végre láttam is valamit az arcomra döbbenet és jeges félelem költözött. Éreztem a szívemet a torkomban dübörögni a félelemtől és a meglepettségtől, a fülem csengeni kezdett és minden annyira lassú volt. Már-már tátott szájjal néztem apámra és Barbiera, ahogyan a kardon felnyársalva volt. A szemeimet könny kezdte marni, értem?! Értem áldozta fel magát, miért?! Én nem érdemeltem meg, ő sokkal jobban annak ellenére is, amit tett. Én érdemeltem halált nem ő! Ekkor hirtelen gyorsult fel minden körülöttem.
- BARBARA! – sikoltottam könnyes szemmel, teli torokból.
A saját hangomban annyi fájdalom volt, mint még soha sem, most először éreztem át, hogy Clint mit érezhetett, amikor a szeme láttára megölték a családját. Az a seb… túl súlyos volt ahhoz, nem tudtam, hogy mennyire erős, de féltem, hogy ezt nem élheti túl. A saját zihálásomat hallottam, ahogyan apa hozzám beszélt és felém jött. Nem is emlékszem, hogy mikor nyúltam a kardomért, de a hideg markolat már ott volt a tenyeremben és a kard a kezemben. Hozzá akartam tartozni, egy apát akartam, aki mindig is hiányzott az életemből, azt akartam, hogy különleges legyen, más, mint mindenki. Hát megkaptam…
- Nem… nem… nem… NEM! – kiáltottam újra. – A lányod akartam lenni… hozzád akartam csatlakozni, amikor Nero megölt! HOZZÁD! De már nem… gyűlöllek! GYŰLÖLLEK!
Az izmaim nem nekem engedelmeskedtek, éreztem, hogy elrugaszkodom a földtől apa felé és emelem a kardomat, hogyha megérkezem hozzá, akkor mellkason szúrhassam, hogy ugyanazt tegyem vele, mint amit ő tett Barbarával. A kitéréssel sem foglalkoztam, nem érdekelt, hogy mit tesz velem, csak lendültem és ha kellően közel értem szúrtam a mellkasa kellős közepe felé.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 21 Május 2012, 13:14

Káosz. Ezt teremtette Loki, ennek az istene ő, és ez az, ami nekünk most a legjobban jön. Walter életben van, ennél többet nem is igazán kívánhatnánk most tőle. Ghostot intézik az ellenségeink, egymás ellen fordulnak, Loki műve, nem vitás. Loki pedig még ki is iktatta Barbarát. Steph dühkitörése adja meg az utolsó löketet, valószínűleg mindenki teljes mértékben össze van már zavarodva, és fogalmuk sincs, kivel kéne foglalkozniuk.
~Ideje lelépni!~ Üzenem Emmának, és remélem, eléggé résen van, hogy gyorsan reagáljon, és a többieknek is szóljon.
A lehető leggyorsabban ugrok fel a földről, Ghost valószínűleg már nem szorongatja Waltert, miközben ketten is megtámadták, így saját feladatomnak tekintem, hogy most én szorongassam. Na jó, nem egészen, a vállamra veszem, és a társaimra tekintek. Rusty, Ian, Emma, máris látom, ahogy feláll a terv, ahogy beindulnak a fogaskerekek, egy jégfal, az árnylények, a mentális megzavarás, és érzem, hogy végre valahára egy olyan csapatba kerültem, ami nem fél hülyékből és pelenkásokból áll.
-Fedezett visszavonulás - szólok nekik, és ezzel hátat fordítva a csatának, elindulok kifelé a parkból, amilyen gyorsan csak bírok. Most nem számít a harc, nem számít Loki, nem számít, hogy pár perce még háború folyt itt, csak az, hogy eljussunk innen minél messzebb. Az egyetlen, amire figyelek, hogy ne arra induljak el, amerre az őrült Zarda épp pusztít. Összeszedem minden erőmet, és mutáns képességemmel is igyekszem enyhíteni a Walter okozta terhet.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Szer. 23 Május 2012, 18:28

Kitör a totális káosz, pedig azt hittem, ez is az volt amit eddig átéltünk. De nem úgy látom lehet ezt még fokozni. Az istenit neki. Valami villanás után, kénytelen vagyok becsukni a szemem, csak egy futó villanást látok, és utána Valkűrt Loki kardján lógva.
-Te rohadék!-
Üvöltöm, miközben azonnal elteleportálom Barbarát a kardról, valamelyik közeli hullára cserélve. Majd tüzelni kezdek Loki fejére, persze annyit ér, mint egy lepkefing, de muszáj valami tennem. Lehet Barbi azt tette amit, de észhez tért, és nem érdemelt halált.
-Tony, csináljatok valamit az istenért!-
Üvöltök, na igen kicsit pánikba estem. Tao meg persze húzza a csíkot a címeres bandájával együtt.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Szer. 23 Május 2012, 18:37

-Ugyan, te mindenkit gyűlölsz magadon kívül, te is ugyan úgy megvetetted őt, mikor ellenünk fordult.....és már csak akkor tudod értékelni az embert mikor már elveszítetted őket!-
Kiabálok vissza Steph-nek, igen igaz megvettem Barbarát, azért amit tett....de meg is értem amiért tette. Szinte majdnem ugyan úgy érez, mint én.
Vakító villanás.....-NEEE!-
Sikoltok fel ahogy Valkűrt Loki szinte felnyársalja a saját kardjával. Könny szökik a szemembe.
Miért, miért, miért nem lesz már vége ennek az őrületnek. Véget kell vetnünk ennek valahogy. Harcolni szinte biztos, nem fogunk tudni vele. De Walter, ő tudja, hogy állíthatnánk meg. Oda ugrok Ghost mellé, és megragadom Walter vállát.
-Hogy, hogy tudjuk kinyitni azt a dimenziót! Hogy tudjuk megállítani Lokit, mielőtt mindenkivel végez?! Te szabadítottad a világra, úgy hogy segíts nekünk, most!-
Próbálom valahogy kiszedni belőle amit tud, vagy esetleg Balder tudná a módját. Ha kell, kisebb sikolyokkal próbálom az eszméleténél tartani, míg válaszol nekem és Ghostnak.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 26 Május 2012, 12:34

10:25.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Jonathan és Tyler lőnek, míg Stephanie a kardjával támad Lokira, de a Cselszövés Istenéből csak egy füstfelhő marad, miután ismét elteleportál. Még hallani a kacaját, amikor Valkűr a földre esik. A Kapitány a lányhoz ugrik, leguggol mellé, és az ölébe hajtja a fejét.

Vasember azonnal elkezdi Loki életjeleit keresni a páncéljával, Sólyomszem pedig ellentmondást nem tűrően maga mellé rántja Stephanie-t.

- MELLETTEM MARADSZ! Loki téged akart! Nem mozdulsz mellőlem, világos? Fojtsd vissza most a dühödet, koncentrálj, és ne hagyd, hogy a haragod összezavarjon!

Eközben Emma Walterhez próbál intézni pár szót, de Tao, Ian és Rustin gyorsan felkapják őt, és próbálnak menekülni Emma Frosttal együtt.

Danvers és pár katona hamar reagálnak a káosz ellenére is, és tüzet nyitnak Taóék felé, de Ian és Rustin a képességeikkel megzavarják őket. Míg Ian befagyaszt pár fegyvert, Rustin árnyékba burkolja őket, Emma Frost pedig a másik Emmára figyel, hogy ne avatkozzon közbe.

Ám Tao így sem jut messzire – hirtelen Ghost jelenik meg előtte, és elállja az útját, méghozzá többedmagával. Nem egy, és nem is kettő, hanem rögtön egy tucatnyi Ghost alakja villan fel, és lehetetlen eldönteni, hogy illúzióról vagy valamiféle hasonmásokról van-e szó.


- NEM MENTEK SEHOVA! ELÉG VOLT ABBÓL, HOGY… HOGY… MI?

Ghost szava hirtelen elakad, és pár pillanattal később mindegyik alakja Lokivá változik.

Valkűr közben rámosolyog az őt tartó Kapitányra, majd Stephanie felé néz, és lassan az ég felé mutat.

- Már… jön…

Ezzel végleg lehunyja a szemét… az égbolt pedig beborul.

A Lokik egyetlen Lokivá állnak össze, mialatt zuhogni kezd az eső. Villámok cikáznak az égen és mennydörög – egyetlen pillanat alatt változott meg az időjárás, és őrült vihar tombol az egész parkban.

Egy minden másnál nagyobb villám csap le nem messze a kis csapattól egy domb tetejére – majd a Mjölnir Loki kezéből magától oda repül. Loki csak mosolyog egyet, ahogy a villámcsapás helyéből kiemelkedik fivére, Thor – dühösebben, mint valaha.

- FIVÉREM! MOST A VÉREDET VESZEM!


Central Park, Manhattan - Page 5 1356

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4481
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 26 Május 2012, 13:05

Még hallottam a távolból Emma hangját, de nem érdekelt. Semmit sem tudott az ostoba liba, semmit! Nem vetettem meg Barbie-t, csak dühös voltam rá, mert még ő is elárult, akiben a legjobban bíztam. Nem tudtam apámat megszúrni, mellettem lövések is száguldottak el. Egyik sem érte el őt, mert füstté vált. Mire felfogtam volna valaki megrántott, sírva néztem fel Clintre és megráztam a fejemet. Néhány lépést tettem odébb, hogy Barbie-hoz és Steve-hez érjek, majd térdre rogytam mellettük. Mikor Barbie az égre mutatott felnéztem, majd megfogtam a kezét.
- Ne Barbie, maradj itt, maradj velem! – mondtam sírva. – Nem haragszom rád, nem haragszom… csak dühös voltam, amikor azokat mondtam, amiket, kérlek, küzdj! Nem teheted! Nem hagyhatsz itt… nem hagyhatsz itt!
Csak a villámokra néztem fel és egy a tévéből ismerős hangra, a nagybátyám volt. Lélek lélekért… Barbie halála hozta vissza, akkor az enyém miért nem, amikor meghaltam? Remegtem a dühtől, miközben hol apámra és hol Cintre néztem, szívem szerint apámnak támadtam volna, de ő úgysem engedte volna, így nem mozdultam, csak összetörve térdeltem a szakadó esőben, miközben a már halott barátnőm kezét szorongattam továbbra is sírva.

Jon lövése sem talált, csak elszállt a semmibe, mire Loki eltűnt. Ezzel nem is volt komolyabb ideje foglalkozni, révén ottmaradt Clint és Steve is a két lánnyal, mert lövéseket hallott. Arra kapta a fejét, Taoék próbáltak megszökni Walter testével, amit persze nem lehetett hagyni. A gyászolókat pedig nem akarta megzavarni. Ghost is lépett és próbálta elállni a menekülők útvonalát, majd Jon legnagyobb döbbenetére Loki-vá kezdett alakulni, egy tucattá az összes illúzió. Az égen hatalmas mennydörgés száguldott végig és immáron csak egy darab Loki volt előttük, a Mjölnir útját követte a férfi, végül meglátta Thor-t is. Ha most tényleg egymásnak esnek ezen a helyen, akkor itt kő kövön nem fog maradni, de nem is mehettek el. Úgy tűnt, hogy Loki éppen a fivérére figyel, így újra emelte a fegyverét és ezúttal is fejbe próbálta lőni a cselszövés istenét, hátha most nem teleportál el a lövedék útjából.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 29 Május 2012, 14:39

A terv jónak bizonyul, Ian és Rusty jól fedeznek minket, Emma pedig lerázza a másik Emmát, így végre van helyünk és időnk is meglépni, egészen addig, míg Ghost meg nem érkezik. Megtorpanok, és egy pillanatig figyelem az arctalan alakokat, tudva, hogy nincs köztük valódi, mind hamis illúzió, de mégis mind veszélyt jelent, és túlerőben vannak. Ekkor azonban Loki ismét megjelenik, és tényleg kezdem úgy érezni, hogy bármennyire is őrült ez a fickó, a mi malmunkra akarja hajtani a vizet. Nem értem, mi másért segítene nekünk, de akkor meg miért bántotta volna Waltert? Akárhogy is, ismét kapóra jön, én pedig nem habozok, a lehető leggyorsabban megyek tovább, mikor Loki eggyé olvad. Csak akkor torpanok meg újra, amikor a villámcsapást hallom, és Thor hangja csendül fel.
-Húzzunk innen! - Szólok a többieknek, ha esetleg túlságosan elmélyedtek volna a kialakuló drámai csatában, aminek elébe nézünk. Megigazítom Waltert a vállamon, és haladok tovább a park széle felé, onnan már könnyebb lesz eltűnni a házak közt, a csatornában vagy egy autóval - bárhogy, csak minél gyorsabban.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Csüt. 31 Május 2012, 12:21

Rohadék, simán füsté válik a támadásaink elől. Persze nem is vártam mást, most felötlik bennem a gondolat, hogy egy-két jó húzáson kívül, hogy a fenében tudtunk életben maradni ilyen ellenfelek ellen eddig is. Jó lenne tudni...
Fenébe, Tao is elmenekülni készül, mikor Ghost állja az útját, aztán hirtelen Loki jelenik meg helyette, majd egyetlen Lokivá állnak össze. Lassan kezdem elveszteni a fonalat, ki kvel is van, és miért.
Valkűre pillantok, majd másodpercekkel később az iszonyatos szélviharban Thor jelenik meg. Önkéntelenül is hátrálok pár lépést. Azt hiszem ebbe a csatába, mi nem fogunk tudni beleszólni. Már ha csata lesz belőle és nem fog Loki elmenekülni. Bár amilyen dühösnek néz ki Thor, nem hiszem, hogy hagyja elmenekülni a drága testvérét. Danversre pillantok, van-e valami parancsa esetleg, de addig is a szélviharnak próbálva ellen állni, nézem a két testvér párt.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 01 Jún. 2012, 19:59

10:30.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Thor érkezésével még inkább felgyorsulnak az események.

Miközben Jonathan megcélozza Lokit, Walter Tao vállán pár szót suttog a fiúnak.


- Ne… Maradjunk. Meg kell… találnunk… Nerót.

Ezalatt már a Különítmény tagjai is Loki felé rohannak, de átsuhan rajta minden támadás, mintha csak egy alaktalan szellem lenne. Thor közben a magasba emeli a pörölyét, majd lesújt – de nem Lokira, hanem mindenkire a parkban.

- EL A SZERELMEMTŐL!!!

Villámok cikáznak, és Thor láthatóan nem ura önmagának, miközben „megtisztogatja” a terepet a halott Valkűr körül. A fiatalok, a katonák, a Különítmény tagjai – senki sem állíthatja meg, és irdatlan sebességgel repülnek hátra.

- VÉGETEK!!!

Thor vérben úszó szemekkel néz fel a kis társaságra, majd ordítva ront nekik… ám az utolsó pillanatban a felocsúdó Balder jelenik meg fivére előtt, és pusztán a kezével és mágiájával tartja vissza Thor csapását. Balder minden cseppnyi utolsó erejét beveti, hogy megállítsa Thort, és ahogy összecsapnak, mágikus erejű fény borítja be a parkot…

Mindenki eszméletét veszti.




Ismét egy különös álom veszi kezdetét.

A helyszín már ismerős: semmi kétség, hogy ismét Asgardon járunk, a varázslatos, természetfeletti világ királyi városában, az istenek honában.

A helyiség sem ismeretlen, ahová ez az álom repítette a kis csapatot. Asgard városának legmagasabb pontján vagyunk, egy gigantikus toronyban, azon belül pedig egy meseszép királyi teremben. Odin terme ez ismét – ugyanaz a terem, ahol egy korábbi álomban Thor és Odin párbeszédét látták a fiatalok.

Ám most mások az álom szereplői. Sehol sem látni a Mindenek Atyját, sem szeretett fiát, Thort. Itt van azonban egy másik fia, a sötét szándékoktól vezérelt cselszövő, Loki.

Királyi öltözetben érkezik a terembe, igazi herceghez méltón. Díszpáncél, fenséges íj és nyilak, gyönyörű köpeny… Minden a helyén van. Ám a tekintete… Abból csak düh és ármány olvasható ki.

Central Park, Manhattan - Page 5 1358

Asgard ifjú hercege egy aranytálhoz lép, amely a terem közepén kapott helyet, és amelyben különös mágikus láng lobog. A tál felett rejtélyes kövek lebegnek rajtuk fénylő szimbólumokkal. Ugyanazok a kövek, amelyekről Odin már beszélt Thornak abban a bizonyos korábbi álomban – a kövek, melyekben Asgard ereje bújik meg.

Loki gondolkodás nélkül a kövek felé nyúl… ám mielőtt megérinthetné őket, egy ismerős hang szólítja meg a háta mögül.

- Ha még van benned jó, most állj le. Ezzel végleg elárulnád a hazádat, Loki.

A Cselszövés Istene összerezzen a hang hallatára, és ijedtében azonnal a fegyveréhez kap. Villámgyorsan feszíti ki az íját és lő ki három nyilat a hang irányába.

Mindhárom nyílvessző talál, és a hang tulajdonosa, Balder halálos sebekkel rogy a földre.

Central Park, Manhattan - Page 5 250

Loki arcán aggodalom váltja fel az ijedtséget, és azonnal fivéréhez rohan.

- Ó, Balder… Én nem… Én nem akartam…

Ám Balder utolsó perceiben sem dől be fivére hazugságainak.

- Köhh, köhh… A hangod és az arcod teli van sajnálattal… de én érzem… hogy nem ez a valódi természeted. Te mindig is… köhh, köhh… mindig is oly komor voltál. Komor és… elveszett.

- De… Balder, miket beszélsz? Dehogy voltam! Én soha! A mai napig ugyanaz vagyok, akinek gyerekként megismertél… csupán Asgard változott meg körülöttem.

- Heh… Bolond voltam, fivérem. Bolond… amiért reménykedtem. Tudtam… hogy itt talállak majd… Mindvégig tudtam. Ugyanúgy nem tudtad volna elkerülni ezt az árulásodat, ahogy azt sem, hogy levegőt lélegezz. Ez vagy te… köhh, köhh. Tudd meg… hogy atyánk, Odin engem ajándékozott meg a Mindent Látó Szemével. A jövendő ezzel a szemmel… köhh, köhh… nem titok előttem.

A kijelentés után Loki szemei elkerekednek, majd végül galád mosolyra húzza a száját. Ezt az arcot, ezt az arckifejezést ismeri már mindenki, aki ismeri Loki igazi természetét.

- Hm. Értem. Tehát atyánk mindkét fivéremet megajándékozta valamivel – csak engem nem. Jól van. Mondd hát, fivérem, mit látsz a jövőmben!

- Asgard pusztulását. Az édesanyád, akiért ezt tetted… meghal ezért az árulásért. Te pedig, Loki… mivel semmiben sem hiszel, örökre elveszett lélek maradsz. Neked… nincs is igazán lelked. Nincs célod. Cél nélkül pedig nincs más, csak káosz. A káoszban viszont… köhh, köhh… nincs jövő, fivérem.

- Hah. Nagy szavak egy haldoklótól. És mit látsz a saját jövődben?

Balder erre a kérdésre lassan Lokira emeli a tekintetét, és utolsó erejével elmosolyodik.

- Szeretnéd tudni, igaz?

Ezzel az arcátlan válasszal Loki végképp elveszíti a türelmét, és egy újabb nyilat lő fivérébe – egyenesen az egyik szemébe. Ezzel vége: Balder halott, Loki pedig gond nélkül veheti magához a köveket.

Central Park, Manhattan - Page 5 327



A zuhogó eső hangjára és hatalmas csatakiáltásokra ébrednek a fiatalok. Stephanie, Jonathan, Tyler és Emma egészen közel, Tao pedig valamivel távolabb látja, amint Thor dühödt vadkanként támad épp Amerika Kapitányra, aki Valkűr kardjával próbálja hárítani a csapásokat.

Walter továbbra is csak Nero nevét suttogja, a katonák pedig próbálják kimenekíteni, akit lehet. Balder ismét félig ájultan fekszik lánya, Danielle karjaiban. Lokit sehol sem látni, Amora viszont szintén magához tért, és lánya, Emma Frost mellett áll.


Central Park, Manhattan - Page 5 422

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4481
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Pént. 01 Jún. 2012, 20:46

Miller lövése egyszerűen átment Lokin, mintha a férfi ott sem lett volna, már megint mágia, másra nem tudott gondolni. Azonban ekkor valami olyasmi történt, amire egyáltalán nem számított, Thor nem Loki-ra támadt, hanem rájuk. A villámok elől ő maga sem tudott kitérni, és a talaj is eltűnt a lába alól, majd méterekkel odébb ért földet, nyögve nézett fel, amikor Thor végül elindult feléjük, ám Balder mentette meg őket. A mágikus fényeket még látta, majd sötétség. Vagyis egy újabb látomás és vízió. Balder halála és egyéb dolgok, amikből továbbra sem értett semmit sem, révén a mitológiát sem ismerte. Az esőre ébredt fel, akárcsak a hangokra és a csatára. Roppant közel voltak az igencsak kellemetlen harchoz. Hol volt Zarda ilyenkor, amikor egy istennel kellett volna háborúznia? Legalább meglett volna élete első igazi ellenfele. Nem csak ők tértek magukhoz, hanem mindenki más is, köztük Amora is. Egyelőre itt nem sokat tehettek, így ő is körbenézett, és ha látott sérültet, vagy mozgásképtelen személyt, akkor azt próbálja kivinni onnan.

Továbbra is a földön ültem és Barbie kezét fogtam, de hiába kértem, hogy ébredjen fel, nem tette meg. Szívesen Clint képébe vágtam volna, hogy ő is hasonló állapotban volt, mint én, amikor először találkoztunk, így nincs joga azt kérni, hogy maradjak erős. Főleg, hogy életemben először én is lehetek gyenge, amikor azt az egy személyt vesztettem el, aki egyszerre volt a nagynéném és a nővérem. Az egyetlen személyt, akit a családom tagjának nevezhettem. Meglepetten néztem fel Thor-ra a szavai után, ezt nem mondhatta komolyan. Ő nem csak neki jelentett sokat, hanem nekem is. Felsikoltottam, amikor egy villám a közelemben csapott le a földre és odébb repültem. Még a földön fekve is Barbie után nyúltam, nem fogom otthagyni egyedül. Villám, hátha azzal újraindulna a szíve, hátha… próbáltam felkelni a földről és visszaindulni oda, amikor a nagybátyám ránk rontott. Nem is próbáltam védekezni ellene, legalább talán megkapom azt, amit az apámnak nem sikerült megtennie, ám Balder ugrott közénk. A fény után hirtelen vágás következett. Újra otthon, Asgard otthon, Balderban a nyilak, ezt már tudtam, hogy micsoda. Hát mégis meghalt akkor! Tényleg meghalt, ugyanúgy a fagyöngy nyilaktól, mert csak attól nem védte meg Frigga őt. Apám bukását mondta el neki, tudta, hogy mi vár ránk? Ezért tudta, hogy apa engem akar, akkor… muszáj lesz vele beszélnem. Az eső az arcomon kopogott, amikor kinyitottam a szemem, Kapitány és a nagybátyám harcoltak egymással. Akkor tudta Balder azt is, hogy Barbie megfog halni, megakadályozhatta volna! Nem kellett volna. Körbenéztem, apát nem láttam, de Amora megint magánál volt és már ott volt Frost is. A harcolókra néztem, ha már kellően eltávolodtak, akkor igyekszem odajutni Barbie testéhez, hogy kivihessem innen valahova, ahol nem eshet a testének baja az őrjöngő nagybátyám tombolása miatt.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Vas. 03 Jún. 2012, 09:49

Na, na, na ,na.....ez nagyon nem jó! Loki meg sem rezdül, Thor pedig minket kezd el a falhoz csapkodni. Semmire nincs időm, hátra repülök, még hallom ahogy nyekkenve becsapódok, majd egy újabb, fenomenális álom következik.
Újabb látomás, Loki kinyírja Baldert majd magához veszi a köveket. Hát ezzel is csak annyit érünk, mint egy pisztollyal neki menni Zardának. Semmit. Csak annyit, hogy Balder valahogy túlélte, bár most meg rendesen ki van ütve.
Kap Thort próbálja megállítani, nem sok sikerrel. Loki lelépett, mi meg a harcolók szájában vagyunk szinte. Stephre pillantok, majd Valkűr testét majd Stephet is messzebbre teleportálom, egymás mellé, a dühöngő Thortól. Aztán felvéve a nyúlcipőt, próbálok eliszkolni. Nem igazán tudom, mit segíthetnék....Ha kell el-el teleportálom Kapitányt, a támadások elől, de ezzel nem segítek sokat, inkább a sérülteket küldöm messzebbre a harcolóktól.
-Thor kérlek hagyd abba! Loki-val harcolj! Ő ölte meg Valkűrt, ő manipulálta a szerelmedet! Kérlek térj észhez!-
Üvöltözök felé, de lehet nem is hallja meg, mindenesetre elkezdek hátrálni ahogy kimentettem az összes sérültet a környékről.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Vas. 03 Jún. 2012, 10:50

Thor megvadulva, támad ránk. A csapásai mindenkit elérnek, elvesztem az eszméletem. Újabb emléket álmodunk, Loki a köveket akarja, de Balder megzavarja....s megkapja a jutalmát. Őrjöngő csatakiáltásokra ébredek fel. Steve próbálja tartani magát, de Thor ellen nem sok esélye lehet. A többiek menekülni próbálnak, feltérdelek könnyek szöknek a szemembe. Szinte mindenki sérült, Loki sehol, Valkűr valószínűleg halott....
Imbolyogva fel állok, és Thor felé indulok. Próbálok a háta mögé, vagy közel kerülni, s végül futva igyekszek felé, annyira hogy ha közel jutok hozzá, átölelem és könnyekben úszva, remegve szorítom.
-Kérlek hagyd abba....kérlek....-
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 03 Jún. 2012, 21:13

-Nero nincs itt, te pedig komoly sérüléseket szenvedtél! - Válaszolom Waltnak, de mielőtt elhagyhatnánk végre a parkot, Thor támadásba lendül. Ahogy elsöpör a csapásának ereje, csak arra tudok gondolni, hogy ezúttal semmi sem védhet meg, ettől az erőtől nem. Aztán minden elsötétül.
Mégsem a halál ez, inkább tűnik egy újabb álomnak Asgardról. Hogy mi váltja ki ezeket, nem tudom, de talán ez jelenti a választ arra, hogy miért van itt Loki. Vagy inkább hogyan van itt.
Mikor felkelek, még mindig folyik a harc. Túl sokáig nem lehettünk kiütve, de látom, hogy mindenki más is most ébredezik. Próbálom felvenni a karomba Waltert ismét, hogy továbbmehessek, de ő egyre csak Nerót szólongatja.
-Nem tudom, hol van Nero! De azt látom, hogy te majdnem meghaltál, és ha itt maradunk, vagy Thor vagy a SHIELD és a Különítmény maradéka fog végezni velünk! Ha tudod, mondd meg, hol van Nero, és megpróbálom megtalálni, máskülönben viszont fogadd el, hogy ma vereséget szenvedtünk, és Nero a veszteségünk!
Ha Walter képtelen ezután is valami értelmes választ adni, akkor ismét felveszem, és folytatom a menekülést, ha viszont akár Walter, akár valamelyik társam tud egy használható ötlettel szolgálni, akkor nem állok annak útjába, sőt!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Kedd 05 Jún. 2012, 22:15

10:35.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Thor haragja nem ismer határokat.

A Mjölnir erejével valóságos forgószelet kavar a vihar közepén, amelyből mindenfelé csapkodnak a villámok, miközben folyamatosan dörög az ég.

Central Park, Manhattan - Page 5 1360

Sólyomszem a fiatalok felé ordibál.

- MENJETEK! AZONNAL! KI KELL VINNI A SÉRÜLTEKET! ÉS HOL A FRÁSZBAN VAN TONY?

Ha Tony nem is bukkan fel, Zarda legalább igen. Nevetve veti magát Thorra a harc mámorában fürödve, és legalább lefoglalja egy időre a Mennydörgés Istenét.

A fiatalokat már mind egy irányba fújta az orkán a park széle felé. Emma nem tudta megközelíteni Thort, Tyler viszont legalább pár sérültet arrébb teleportált. Valkűrt lehetetlen megközelíteni, Walter pedig elveszíti az eszméletét, de amikor már semmi reményt nem látni, hirtelen Amora és Emma Frost hangját hallják meg a fejükben – együttes telepatikus erővel szólnak hozzájuk.

- Megvan. Eddig őt kerestük, de megvan. Hozzátok ide Nerót. Ő a kulcs.

Ezzel mindegyik fiatal megpillantja az elméjében a kába, sebesült Nero képét – pont a forgószél másik oldalán egy gödörben egy troll teteme alatt. Még él, de alig.

Át kell jutni a forgószélen, nincs más út hozzá…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 5 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4481
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Jún. 2012, 11:09

Miller hiába próbált közelebb jutni a sebesültekhez, nem nagyon sikerült hála a forgószélnek és a hatalmas viharnak. A szél pedig kitolta őket egészen a park széléig nem nagyon tudtak semmit sem tenni, de legalább az említett Zarda megérkezett és nekiesett Thor-nak. Ez legalább talán megkönnyíti a dolgukat és előrébb tudnak jutni a sebesültek kimentésében. Ekkor meghallotta a két nő hangját a fejében és Nero helyzetét is meglátta. Valószínűleg csak szökni akartak és azért kellett Nero, de jelen helyzetben nem igen volt más lehetőség, mintsem elhinni, hogy tényleg kellhet a fiatal férfi. Hihetetlen, hogy azt a robbanást is túlélte, amit ő maga okozott és azzal szöktek meg a Különítmény tagjai.
- Lyesmith! Maradjon Barton mellett, mi megyünk Vincenzo-ért! – kiabálta. – Megkerüljük a forgószelet, próbálunk átmenni rajta! Futás mindenki!
Valószínűleg ez kevesebb energiába kerül, mintha egyenesen próbálkoznának. Persze, ha máshogy nem tudnak eljutni oda, mert mindenhol trollok és orkok vannak, akkor muszáj lesz a forgószélen átjutni.


Hiába próbáltam Barbie testéhez eljutni, nem sikerült, a szél nem engedte, sőt folyamatosan hátrálnom kellett. Nem igen fogtam fel, hogy mi zajlik körülöttem, csak próbáltam eljutni oda. Miért? Miért tetted? Ahogyan láttam másnak sem sikerült megközelíteni azokat a sérülteket, sem a testet. Tyler és Emma nyivákolására csak elhúztam a számat, mert persze pont fog rá hatni. Ebben olyan voltam, mint a nagybátyám, a haragom olyan, mint az övé. Soha sem fogja meghallani, hogy mit is kiabálnak neki. Míg ezen gondolkodtam kép villant a fejembe a bátyámról, hogy él és a két nő hangját hallottam. Persze, majd pont hirtelen szamaritánust kezdenek játszani. Gyáva férgek! Miller hangjára felnéztem és bólintottam, az apám még mindig engem akart, így lehet, hogy csak csapda, hogy elcsaljanak. Clint közelébe mentem, míg valószínűleg a többiek elindulnak a bátyámért.
- Nem felejtünk el valamit Clint? – kérdeztem tőle a sírástól rekedten. – Mindenki a nagybátyámmal van elfoglalva… de hova lett az apám?!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 5 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.