Central Park, Manhattan

4 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 03 Márc. 2012, 18:11

9:25.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Rustin és Ian helyeslően bólogatnak Tao ötletére, majd megindulnának a káosz irányába – ám Emma visszainti őket.

- Nem. Walter elintézi. Danvers és a többi ellenségünk ki fogják használni, hogy a szörnyek figyelme a csatornára terelődött… Ha valamikor le akarnak csapni, azt most fogják megtenni.

Szinte másodpercre pontosan ebben a pillanatban mintha egy füstbomba csapódna be nem messze a kis társaságtól. Pár pillanatra el kell takarniuk a szemüket, hogy ne könnyezzenek, majd lassan, ahogy oszlik a füst…

… előugrik a gomolyag mélyéről az ismerős vörös-sárga szimbionta, Vérontó. Azonnal Iannek esik, akit a meglepetés erejével ér a támadás, és a földre dönti őt a kapálózó-hörgő lény.

Central Park, Manhattan - Page 4 1257

Emma láthatóan kissé összezavarodik.

- Nem… Lehetetlen. Többször végigpásztáztam a helyet az elmémmel. Sem Stacyt, sem Ostermant nem érzékeltem… de még Amora sem.

Ekkor ismét felhangzik az a jól ismert, mély, nem emberi, nem evilági hang, amelyet mostanában túl sokszor is hallott Tao.


- LÁTJA, MS. FROST? HIBÁT HIBÁRA HALMOZNAK. TÚL SOK IDŐT HAGYTAK NEKEM, HOGY KIISMERJEM A TELEPÁTIÁJUK MŰKÖDÉSÉT. MOST MÁR LE TUDOM BLOKKOLNI AZ ELMÉJÜKET. AZ ÖNÉT ÉS PERSZE AZ ASGARDI NŐÉT IS. HIÁBA… MAGUK MÉG CSAK TEJFELESSZÁJÚ KEZDŐK, LEGYEN BÁRMEKKORA IS A SEREGÜK.

Ghost bukkan fel a semmiből, arcán kaján, magabiztos vigyorral.

Central Park, Manhattan - Page 4 36675606

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 04 Márc. 2012, 13:42

A rosszullétem miatt én nem indulok a többiekkel a harc felé, de hamar kiderül, hogy ők is inkább más tervet választanak Danversék miatt. Walter majd elkapja őket, ez a terv, hát érdekes, de legyen, végülis valahogy a túszokat is elkapta, szóval biztos megy ez neki.
Stacy feltűnése viszont meglep, és nem csak engem, hanem mindenki mást is, főleg a telepatákat, akiknek pont az lett volna a dolguk, hogy ne engedjenek ilyen közel hozzánk senkit, legalábbis ne észrevétlenül. Én továbbra sem vagyok a toppon, úgyhogy csak nézem,a hogy Ian és a szimbionta harcolnak, sokat nem tudok tenni, de azért vagyunk még itt egy páran, akik elbánhatnak vele. Ghost feltűnésére sem lesz jobb a hangulat.
-Ó, Ghost, a legnagyobb ellenségeiddel kell összeállnod, hogy esélyed legyen egyáltalán ellenünk, és minket nevezel kezdőknek? Nem is tudom, kinek a gerinctelensége az undorítóbb, a tiéd, vagy Danversé, meg a csipet-csapatáé.
Kétlem, hogy Ghost valóban itt lenne, ez valószínűleg csak egy kivetítés, valami hologram, amit általában szokott használni, hogy ne kelljen bemocskolnia a kezét. Egy kavicsot rúgok felé, csak egy egész kicsit, hogy lássam, elakad-e benne, vagy egyszerűen átsiklik rajta. Ha az előbbi forgatókönyv válik be, akkor esetleg érdemes lehet támadást indítani ellene, és erről szólok a többieknek is.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 09 Márc. 2012, 19:30

9:30.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Rustin gondolkodás nélkül sötétségbe borítja a testét, és pár árnyékcsáppal rántja le Vérontót Ianről – ám a szimbionta nagyon erősen kapálózik, ezért Ian felkészül, hogy még le is fagyassza.

Ghost eközben Taóra mosolyog.


- NEM, IFJÚ BARÁTOM. VELETEK ELLENTÉTBEN ÉN TANULOK A KORÁBBI HARCAINKBÓL. PRÓBÁLSZ AZ EGÓMAT SÉRTEGETVE HIBÁRA KÉNYSZERÍTENI, HM? INKÁBB MUTASS VALAMI ÚJAT.

Közben a kavics, amit Tao Ghost felé rúg, megakad a férfiban, nem repül át rajta. Emma észre is veszi, és telepatikus üzenetet küld Taónak.

- Ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy ez tényleg az igazi Ghost… Ne feledd, hogy az AIM épületénél is csak a ruhája maradt utána, miután Lyesmith kiütötte.

Ezalatt Ian egy jégsugarat lő Vérontóra… ami azonban megakad a levegőben, és lassan felsejlik egy fekete-vörös páncél, amely az útját állta. Ahogy az várható volt, Jack Osterman sem maradt el sokáig a szimbionta után. Eddig talán láthatatlan lehetett, de a semmiből bukkant elő.

Central Park, Manhattan - Page 4 1275

Jack kiszabadítja Vérontót, és kettő-kettő elleni felállásban folytatódik a harc Iannel és Rustinnal. Érdekes módon Emma nem is figyel rájuk, csak mereven Ghostra koncentrál – majd elmosolyodik, amikor Ghost mellkasán egy nagy fémkar hatol át hátulról.

A szellemfejű férfinak még arra sincs esélye, hogy meglepődjön. A csáp úgy hatol át a testén, akár a kés a vajon, és nem máshoz csatlakozik, mint az AIM épületénél eltűnt Doktor Octopushoz.


Central Park, Manhattan - Page 4 1276

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 12 Márc. 2012, 20:56

Ghost hozza a formáját, szövegelésben nagy, de azzal, hogy azt várja, én lépjek, máris előnybe kerültem, addig nem fog kapkodni, amíg nem követek el valami hibát. A gond az, hogy bármit tennék, hibát követnék el, mert ebben az állapotomban nem tudom felvenni a harcot senkivel. Remegés, émelygés, láz, akármennyit is dolgozott a szérumon Walter, még lenne mit finomítani rajta.
Rusty és Ian elvannak a szimbiontákkal, akikből már kettő van, ez várható volt, és Jacktől kicsit tartok is, de ne feledjük, hogy a társaim képessége sokat fejlődött, így bőven van esélyük.
Emma nagyjából azt teszi, amit én, vagyis semmit, legalábbis ránézésre, az üzenetére csak magamban helyeslek, valóban, lehet, hogy Ghost nincs itt, de ez nagyon hamar ki fog derülni.
Amikor a robotkar átszakítja Ghost mellkasát, arra gondolok, hogy valami jósnak kellett volna mennem - oké, nem gondoltam, hogy ennyire hamar fog kiderülni, hogy valóban Ghost van-e itt.
-Ez eléggé új? Amíg te a korábbi harcainkat tanulmányozod, mi a jövőben élünk. Mi vagyunk a jövő, Ghost. És kösz, Doki, remek volt az időzítés.
Igyekszem magabiztosnak tűnni, de az igazat megvallva fogalmam sem volt róla, hogy ez a fickó él még egyáltalán, nem hogy a mi oldalunkon áll. Walter szorgosabb volt, mint hittem, szép munka, barátom.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Csüt. 15 Márc. 2012, 10:04

9:35.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Akárcsak az AIM épületénél, Ghost a rá mért támadás után most is szertefoszlik, és a helyében csak egy üres ruha marad. Emma elfintorodik.

- Sejtettem. Kutassátok át a környéket! Nem akarok több meglepetést.

Doktor Octopus mögül előlép még Pókember, a Póknő, valamint az AIM összes embere – Nathaniel Essex, Layla Miller, Samuel Sterns, Arnim Zola és Misty Knight –, akikkel Jason, Jonathan és Tyler találkoztak. Biccentenek Emma parancsára, majd szétszélednek. A lány Taóra mosolyog.

- Parker, Drew, Octavius és pár AIM-kutya. Amíg hasznukat vesszük, a mi kis zombijaink.

Majd a még mindig harcoló Rustin, Ian, Vérontó és Jack felé fordul.

- Rendben. Hogyan vessünk véget ennek, Tao? Orkok? Trollok? Sárkányok?

Ám mielőtt bármit tehetnének, megremeg a föld… majd újra… és újra… és hirtelen egy hatalmas kéz elkap egy sárkányt az égen, és nem messze Taóékhoz a földhöz vágja.

A S.H.I.E.L.D. Óriás-alakulata megérkezett.

Central Park, Manhattan - Page 4 1282

És ha ez még nem lenne elég, harci helikopterek lepik el az eget, amelyek elkezdik rakétákkal lőni a sárkányokat, a földre pedig teljes tankokat dobnak le. A tankok megindulnak, és irtani kezdik az orkok és trollok seregét, az egyik helikopterből pedig ejtőernyővel ugrik ki a Fekete Párduc, Ka-Zar és Shanna – hozzájuk nem illő gépfegyverekkel sorozva minden szörnyet, amit csak érnek.

Central Park, Manhattan - Page 4 243

Emma dühösen felkiált, majd lehunyja a szemét – és Tao meghallja az elméjében a hangját.

- Muszáj felgyorsítanom az átalakulásodat.

Tao bőre bizseregni kezd…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 19 Márc. 2012, 16:44

Amikor Póki is feltűnik, egy pillanatra megijedek, de ugyan olyan barátságosan tehetetlenül áll, mint az összes többi. Mentális befolyásolás, Emma is megerősíti, ahogy végigmérem a kis csapatunkat. A Pókember, mint agymosott szolga, jól hangzik.
De mielőtt nagyon elkezdeném élvezni a helyzetet, nem elég, hogy mocskosul érzem magam, de még a szimbionták is itt vannak. Nem lenne nagy dolog elintézni őket, de sajnos nem ilyen egyszerű a dolog. Walter és az ő átkozott forgatókönyve, ha rám hallgat, legalább néhány szuperhőssel kevesebb lenne már.
Megérkezik a nehéztüzérség, óriások, tankok és a többi hősködő, mint valami rohadt csipetcsapat, és úgy reng a föld, hogy alig bírok a lábamon maradni. Emma hangjára nem tudom, hogy jobban féljek, vagy ez azt jelenti, hogy elmúlik a fájdalom, de nem nagyon tudok jobbat kitalálni én sem.
-Csináld! - Válaszolom neki, aztán érzem, ahogy a bőröm bizsereg, de ez nem az a kellemes borzongás, inkább mintha belülről marná valami.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 24 Márc. 2012, 10:41

9:40.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Tao érzi, ahogy Emma átveszi az irányítást a tudata felett, és így meggyorsítja a testében zajló folyamatokat is. Teljesen átadja magát az átalakulásnak, amely a másodlagos mutációval jár.

A teste egyre izmosabb és szőrösebb lesz mindenütt, és hátul kezd kinőni egy hosszú, bozontos farkasfarok. Az arca is változik, a fogai és körmei élesebbek és hosszabbak lesznek. Egyre inkább állatszerűvé változik a mozgása és a hangja, ahogy a gondolkodásában is megjelenik a kontrollálhatatlan, állati vadság.

Az átalakulás végül tökéletesen sikerül, bár nem kis fájdalommal jár. A kín és az állati ösztönök megőrjítették volna Taót, ha Emma nem segít neki az elméjében megtartani maradék emberségét. A fiú egy nagy, vérengző farkasemberként öltött új alakot.

Central Park, Manhattan - Page 4 1017796-hrimhari10

Tao egyértelműen érzi megnövekedett fizikai erejét, valamint a felerősödött szaglást és hallást – ugyanakkor kellemetlen velejárója az átváltozásnak a színvakság. Ha valahogy vissza is tud változni emberi alakjába, Tao még nem érzi, hogyan lehetne erre képes egyedül.

A fájdalom és rosszullét lassacskán teljesen elmúlnak, és Emmának hála Tao képes tisztán gondolkodni – még.

Ebben a pillanatban Ian jégteste és Rustin árnyékba borult alakja repül el Tao mellett – mindkettejüket kiütötték, de a jó hír az, hogy Vérontó is ott fekszik már a földön. Egyedül Jack maradt, aki érdeklődve veszi szemügyre Tao új alakját.

Tao ekkor meghallja a fejében Emma hangját.

- Mire vársz? Végezz vele!

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 24 Márc. 2012, 14:20

A fájdalom, amit érzek, nem fogható semmihez. Mintha minden csontom eltörne, és újra összeforrna, az átalakulás pokoli kínjai miatt felüvöltök, de a hangom helyett farkas vonyítását hallom. Zavarossá válik a külvilág, mintha minden távoli lenne, ami eddig történt, és nehéz észben tartanom, hogy hol vagyok - hogy ki vagyok. Emma segít végül, hogy magamhoz térjek, és mikor meglátom Jacket, felkelek négykézláb tartásomból, ahova kényszerültem a fájdalom miatt. Ahogy átmozgatom testem porcikáit érzem az erőmet, a változást. A karmok, a fogak, a farok, az állatias külső: farkassá váltam?
Mielőtt mélyebben elgondolkodhatnék a dolgon, sürgetővé válik Jack jelenléte, így úgy döntök, akárhogy is, de el kell intéznem őt. Állatias mozgásommal indulok rohamra, és odaérve elrugaszkodva célzom a mellkasát, hogy ledönthessem a lábáról, aztán a földön karmaimmal kezelésbe vegyem az arcát. Képességemmel igyekszem az ellentámadásokat hatástalanítani.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 31 Márc. 2012, 16:35

9:45.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Jacket láthatóan meglepi Tao átalakulása és támadása, és a farkasember sikeresen ledönti őt a lábáról. A páncélos fiú nem túl sikeres a pengeéles karmok és fogak ellen – ha nem lenne rajta a páncél, Tao már végzett volna vele.

Jack nem tehet mást, mint a páncél szemrészéből hirtelen éles fényt villant Tao szemébe, bekapcsolva a belső lámpákat, amitől a farkasember pár másodpercre megzavarodik, és hunyorítania kell.

Közben Tao folyamatosan hallja Emma hangját a fejében.

- Remekül helytállsz. Ne hagyd magad! Nem teheti, hogy--

Ám ekkor Emma hangja megszűnik Tao elméjében, és a lány ájultan esik össze. Mögötte Ghost jelenik meg, egy újabb testtel. Valamilyen módon kiütötte a lányt, amíg az Taóval volt elfoglalva.

Sajnos ez rossz hír Taónak – érzi, hogy eluralkodik rajta a kontrollálhatatlan állati ösztön, és már csak annyi öntudata marad, hogy eldöntse, Jack vagy Ghost ellen indul-e meg.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 01 Ápr. 2012, 15:16

Az állati erő érzése tölti el az elmémet, ahogy próbálom szétszaggatni Jacket, de érzem, minden pillanatban harcol bennem valami, hogy előtörjön. Ahogy elvakulok, igyekszem továbbra is Jacken maradni, és karmaimmal a fejét veszem célba, hogy leszaggassam róla a sisakját, de vakon csapkodva ez nem tudom, mennyire lesz hatékony. Mikor Emma biztatása egyik pillanatról a másikra elhallgat, hunyorogva tekintek hátra, hogy megnézzem, mi történt. Mikor meglátom Ghost újabb testét, elkezdene érlelődni bennem a gondolat, hogy ez is lehet ugyanúgy hamis, mint az előző, de mire ezt valóban átgondolhatnám, eluralkodik rajtam a bestia. Jack hirtelen másodlagossá válik, a Ghost iránt érzett gyűlöletem irányít, és veszett fenevadként rontok neki. Minden emberi tulajdonságomat levetkőzve támadok, és miközben kezeimmel vagy inkább első lábaimmal az ő kezeit próbálom lefogni, összekarmolni, aközben megpróbálom pengeéles fogaimmal átharapni prédám torkát, mint egy igazi farkas. Nem gondolok másra, csak a vadászatra, a dühre, amit Ghost iránt érzek, és a vér ízére a számban, amit érezni akarok.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 06 Ápr. 2012, 18:52

9:50.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Ghostnak semmi esélye a megvadult bestia ellen. Túl gyors és túl váratlan a támadás, és ugyan a férfi próbál bevetni ellene mindent, Tao elméjét elborította a düh és az állati vadság.

Hosszú másodpercekre Tao már nem is képes érzékelni a külvilágot. Elvesztette az eszét… és egy-két perccel később, zihálva, csutakosan, izzadtan tér magához ismét emberi alakjában. A ruhái szétszakadtak az átváltozástól, csak egy kevés maradt rajta, a haja csapzott, a szíve pedig majd kiugrik a helyéről. Az utolsó emléke, amikor Ghostra vetette magát…

Most pedig ismét ott fekszik alatta egy üres, szürke ruha – illetve ami maradt belőle, mert farkasként apró cafatokra tépte. Ghost valódi teste persze sehol. Tao a mellkasában felfedezhet egy apró nyilat is, amolyan kis darts-nyílra hasonlító fegyvert, amit valószínűleg Ghost lőhetett ki rá utolsó erejével. Ez okozhatta a visszaváltozását.

Tao most meglehetősen szédeleg, nehezen tud talpra állni, és Emma, Rustin és Ian sem tértek még magukhoz. Szerencsére Vérontó sem, Jack viszont még nagyon is aktív. Bár a páncélja több ponton megsérült Tao karmaitól és fogaitól, még működőképes.

Jack lassan közelít Tao felé, majd megáll úgy két méter távolságban. Némán nézi a fiút, de nem támad.

A háttérben az Óriások, sárkányok, tankok, trollok, katonák és orkok véres háborúja kezd átfordulni az emberi oldal javára – hála Zardának, aki nemrég jelent meg az égen, és párosával üti ki a sárkányokat.

Az égbolton sötét felhők gyülekeznek. Vihar készül.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 10 Ápr. 2012, 14:13

A bestiális támadás után csak foszlányokat érzékelek emberi elmémmel a külvilágból, végül minden kapcsolatom megszakad testemmel, és mikor újra magamhoz térek, a kábulat és a bódultság vesz erőt rajtam. A jó hír, hogy már nem érzem az átalakulás fájdalmait. Óvatosan kihúzom magamból az apró nyilat, és szemügyre veszem. Valószínűleg nyugtató, Ghost lőhette belém, lefogadom, hogy emberi alakomban simán leterített volna, talán még egy lovat is, de valószínűleg a mutáns farkas gyorsabb regenerációval rendelkezik, ezért vagyok még talpon. Nehéz eldöntenem, hogy kinyírni akarom Waltert, vagy inkább megköszönni neki, amit tett. Valóban erősebbé váltam, a szó gyakorlati értelmében, de amíg nem tanulom meg uralni ezt a képességet, inkább átok lesz, mint áldás.
Nincs is nagyon időm gondolkodni ezen most, mert bár a többség a földön van, Jackie Boy még nagyon is eleven, bár a páncélja már elég rongyos. Elsőre körülnézek, hátha találok a közelben egy fegyvert, de nem valószínű, hogy épp itt ejtette el valaki a pisztolyát, különben sem tudnám most eltalálni a páncélja gyenge pontjait, lassú vagyok és kábult.
Azért ahhoz még talán van erőm, hogy talpra álljak, és szembenézzek Jackkel, összeszedem minden erőm, hogy ne látsszon rajtam a nyugtató hatása.
-Add fel Jack, vagy újra átalakulok, és hacsak nem ismered Ghost trükkjeit, neked tényleg átharapom a torkodat. Láttad, mire vagyok képes, láttad a többieket, Emmát, Rustyt, Iant... Jobbá váltunk, és ezt nem a SHIELD-nek vagy Ghostnak köszönhetjük. Együtt mindent meg tudunk változtatni, mindent, ami hibás. Mi más is lehetne a vágyad? Egy zseni vagy, de inkább robot, mint ember, számodra ez a lényeg, a hibák kijavítása, nem? Ha elfogadod Walter ajándékát, azzá válhatsz, aki nem csak megjavítja ezt a világot, de elkapja azokat is, akik el akarják rontani. Jack... Bennem mindig bízhattál, számtalanszor mentettük meg egymás életét... Bízz meg bennem most is, és vessünk véget ennek! - A monológom végén kissé teátrálisan mutatok körbe a csatára, a pusztítása, amit Zarda meg a többiek végeznek. Nem tudom, sikerül-e meggyőznöm Jacket, de ha csak időt tudok nyerni, már az is valami. Igaz, a csata nem a mi javunkra látszik eldőlni, de talán a többiek magukhoz térnek, és én is össze tudom szedni magam egy kissé.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Jack Osterman Szomb. 14 Ápr. 2012, 10:14

Hallgatom Bruce szavait. Bruce… vagy Tao. Két személyiség, két név.

Disszociatív személyiségzavar. Olyan jellegű pszichiátriai zavar, melynek meghatározó jellemzője, hogy az egyénnek két vagy több elkülönült személyisége van saját névvel, emlékezettel, melyek között kisebb-nagyobb mértékű átjárás lehetséges. Ugyanez jellemezte Waltert is.

Általában pozitív hatással van a betegre, ha szembesítik a problémájával… de jelen helyzetben 87%-os eséllyel csupán feldühíteném Taót, és ismét rám támadna új, még besorolatlan és nem kielemzett képességével.

Jelenlegi állapotunkban egy újabb összecsapást kettőnk közül 74%-os eséllyel egyikünk sem élne túl.

- Nem adhatom fel, de nem is szándékozlak megtámadni. Ugyan még csak ismerkedem az úgynevezett „barátság” fogalmával, de úgy érzékelem, mi ketten, valamint a többiek, egykor azok voltunk. Nem bízhatom benned, mert nem bízom Walterben. Kielemeztem a viselkedését. Feltörtem róla minden adatot. Megismertem a múltját. Sajnálom, Bruce, de ő elmebeteg. Elismerem, hogy ebben a jobbára érzelmek által vezérelt társadalomban én is kívülállónak számítok, de elmebetegnek nem. De később, ha Waltert kiiktattuk, szükségünk lehet egymásra, hogy Ghostot is eltávolítsuk.

Már nem tart sokáig, hogy a többiek magukhoz térjenek. A távolban a csata a végső stádiumába érkezett, de a megfigyeléseim szerint Loki még nem csatlakozott be – ami különös. Ott van rám szükség.

A szimbiontára tekintek, ami most eszméletlenül, Gwen alakjában fekszik a földön. Lassan megindulok felé.

- Elviszem innen Gwent, Bruce. Te is óvd meg azokat, akiket most társaidnak nevezel. Javaslom, ha van lehetőséged, olykor látogass majd el a nektek készített titkos fórumomra újabb információkért.

Ezzel, ha Bruce nem akadályoz meg, felemelem Gwent a földről, és felkészülök, hogy elrepüljek vele.

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 0061
Jack Osterman
Jack Osterman
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 726
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 17 Ápr. 2012, 14:26

Úgy tűnik, ő is eléggé legyengült és eléggé fél tőlem, hogy ne akarjon csatát vállalni, pedig fogalma sincs arról, hogy nem tudom, miként kéne átváltozni a másik alakomba, és ha tudnám, akkor sem biztos, hogy megtenném.
A lényeg, hogy visszavonulót fúj, de csak miután megállapította, hogy ő sem szereti Ghostot, de Waltert elmebetegnek tartja. Nos, ehhez nehéz lenne vitába szállni, de ki vagyok én, hogy elítéljem az elmebetegséget, nem igaz? Heh, na jó, igyekszem komoly arcot vágni.
-Kik vagyunk mi, hogy megítéljük, az őrültség vagy a rideg számítás a jobb? - Kérdem inkább csak költőien, de nem hiszem, hogy meg tudnám győzni valójában Jacket. Annyit legalább elértem, hogy lelépjen.
-Ne hidd, hogy nyerhettek ebben a háborúban, és nem akarom a halálodat... Ha most elmész, akkor sem lesz késő még gondolkodni azon, amit mondtam - búcsúzom tőle, aztán mikor elrepül, a többiek felé fordulok. Nem tudom, mit kéne kezdenem velük, először Emmához megyek, talán ő fel tudja ébreszteni a többieket is a képességével. Megpróbálom felrázni, felpaskolni az arcát, hátha magához tér, megvizsgálom a légzését, pulzusát is, és remélem, gyorsan javulni fog a helyzet, mert a hadszíntér azért nincs éppen biztonságos távolságban.
-Gyerünk, térjetek már magatokhoz!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 21 Ápr. 2012, 13:41

10:00.

Résztvevő: Jet Li Tao.

Tao próbálja magához téríteni új társait több-kevesebb sikerrel. Ian és Rustin kinyitják a szemüket, de még nagyon kábák, beszélni és járni se nagyon tudnak, kell még nekik néhány perc. Emma viszont egyelőre eszméletlen marad.

Mielőtt azonban Tao folytathatná próbálkozásait, hirtelen hálók csavarodnak Ian, Rustin és Emma teste köré, neki pedig a csuklóját és bokáját fonja be az ismerős, ragacsos anyag.

Pókember és a Póknő tértek vissza – immár önmagukként. Megszűnt felettük Emma tudatmódosítása.

- Szervusz, Bruce. Csak homályosan emlékszünk az elmúlt pár órára, de ha nem tévedünk, te már a rosszarcokkal vagy, hm?

Central Park, Manhattan - Page 4 1300

Eközben valamivel arrébb, de még látótávolságban, Stephanie, Jonathan, Tyler, Emma, Amerika Kapitány, Sólyomszem, Vasember, Danielle, valamint az eszméletlen Balder, Valkűr és Amora a két kardfogú tigrissel kimásznak a föld alól, hogy ők is lássák a tankok, katonák, helikopterek és a Különítmény többi tagjának csatáját a szörnyek seregével. Az orkok és trollok erősen fogyatkoznak, a sárkányokból meg már alig-alig van pár az égen, hála Zardának.

Mindenkinek furcsa lehet azonban, hogy se Walter, se Loki nem látható sehol már a csata megkezdése óta…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 21 Ápr. 2012, 14:26

//Előzmény: Csatornarendszer//

A hergelés szerencsére kellő időt adott neki és sikerült fejbedobnia a nőt a kővel, majd ő maga is befogta a fülét és a szemeit is összeszorította. Még így is hallotta a hangot, amitől a feje is megfájdult. Ilyen is helyen ezt használni öngyilkosság volt. Ahogyan már nem érzékelte a fényt a csukott szemén át nyitotta ki a szemét. Úgy tűnt, hogy mégis sikerült és a nő nem tudott védekezni ez ellen. Még egy utolsó rúgás és már ő is eszméletlen volt. Végre valahára pedig úgy nézett ki, hogy elhagyhatják a csatornát. Biccentett Rogers-nek, majd a sebei ellenére próbálta a többieket követni és kimászni a csatornából. Ami végül sikerült és ha szerencséje volt, még a lőtt sebe sem szakadt fel újra. Odafent legalább olyan háborús övezet volt, mint amit a hangok alapján elképzelt. Furcsa lények már fogyóban voltak, az égen pedig a sárkányok fogyatkoztak Zardának hála, csak a nő ne jöjjön vissza, hogy befejezze, amit Stephanie-val elkezdett. Körbenézett, hogy olyan helyet keressen, ahonnan kijuthatnak innen valamivel szabadabb helyre, ahol nincsen már. Egyelőre úgy tűnt, hogy nyerésre állnak. Mivel most már nem ő volt a parancsnok, hanem Rogers, legalább is számára, így nem kezdett el a többieknek sem semmit mondani, hanem a felettesére hagyta mindezt.

Utólag esett le, hogy még két macska is volt velünk, nekik kellemetlen lesz, ami következett, de mint kiderült Tony-nak hála mégsem. Még csukott szemmel és betapasztott füllel is azon mosolyogtam, ahogyan Amora reagált. Úgy tűnt, hogy sikerült teljesen kiakasztani ő istennőségét. Megnyugtató, hogy sorozatban voltam képes az isteneket is kiakasztani apámra jellemző modorommal. Elégedett és mégis gúnyos mosollyal néztem, ahogyan a földön vonaglott a nyilak hatása miatt, majd Steve rúgta még fejbe és ütötte ki teljesen. Mindezek után ennek hála némileg jó hangulatban indultam kifelé a csatornában, csak akkor csappant meg a jó kedvem kissé, amikor Clint lépett mellém, még mindig fájt az a mondata. Haladás közben néhány pillanatra ránéztem, majd az övemről és a combomon levő pisztolytartókból elővettem a két fegyveremet és hozzá a pót tárakat és felé nyújtottam.
- Szükséged lehet rájuk – mondtam kedvesen. – Nekem még van pár nyilam.
Azért is nem az íjat adtam, mert az az én erőmhöz volt beállítva, neki túl gyenge és erőtlen lett volna az egész fegyver. Odafent körbenéztem, hullnak az orkok és trollok, mindenki harcol, és úgy tűnt, hogy sikerült valakit kiszúrnom.
- Az ott csaknem Jet Li Tao? – kérdeztem. – Nem értem, hogy Danvers miért engedte ki… megmondtam neki, hogy jó ideje éreztem, hogy Bruce nincs egyedül, főleg azóta, hogy visszajött a SHIELD-hez az eltávozása után…
Beszélek én, aki csak egy csók miatt nem nincs az ellenség oldalán.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 23 Ápr. 2012, 17:48

Ketten magukhoz térnek, Emma viszont sehol, és pont ez a gond, mert akiket eddig ő irányított, már nem velünk vannak, így például a pókpáros sem. Ahogy eltalálnak Pókember ragadós hálói, rá kell jönnöm, hogy hiába a képességem, az ő szupererejét nem fogom tudni hatástalanítani, pláne nem ilyen állapotban, túl kimerült vagyok már a harctól, az átváltozás is sokat kivett belőlem. Azért megvetem a lábamat, hogy a bokámra lőtt hálóval ne tudja olyan könnyedén kirántani azokat.
-Lefogadom, régóta vársz a pillanatra, hogy rám süthesd a "rosszfiú" billogot, és bosszút állhass Osbourne barátod szánalmas haláláért - válaszolok a pókpofának egy kegyetlen mosoly körítésében. - De kettőnk közül nem én szövetkeztem egy Ghost nevű terroristával, úgyhogy a billogozás elmarad... És a bosszú is!
Ezzel a csuklómra font hálót megrántom, képességemmel is igyekszem a Pókember ellenállását hatástalanítani, és ha csak egy kicsit megbillen, már felé mozdulok, hogy a rántás után rögtön kioszthassak neki egy jobb egyeneset állcsúcsra. Ja, nem valami nagy terv, de remélem, hogy Ian és Rusty azért alakítanak valamit, nehogy már egy kis háló kiüsse a szupermutánsok csapatát?!

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Kedd 24 Ápr. 2012, 12:13

Nah végre már, meglátjuk a napfényt, szerencsére nem vakultam és süketültem meg a nyilaktól. Az az öntelt nő már annál inkább. A legkevésbé sem sajnálom. Ahogy sikerül kimásznunk a csatornából, végre valahára. Az égen Zarda-Hulk szép lassan kiirtja a sárkány állományt. Legalább ezzel sem nekünk kell kínlódni, bár ha végez remélem nem tér vissza, hogy elverje a seggünket. Nem messze pedig a Különítmény aprítja az orkokat és Loki seregét.
-Nem mintha ha hiányoznának, de hol van Walter meg Loki??-
Kérdezem, sehol nem látom őket. Ez pedig nem jelent túl sok jót a számunkra. Mivel senki nem mond semmit, egyenlőre megpróbálok valami védetebb helyre iszkolni, míg fel nem figyelnek ránk.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Henry White Kedd 24 Ápr. 2012, 13:16

Stephanie-nak sikerül Amorát megzavarnia és végül leütik, látom, ahogy vége ki merem nyitni a szemeimet. Indulunk végre, túl sok a sebesültünk, nem hiányzik még egy valaki aki ránk támadjon. Próbálok Jonnak segíteni a haladásban, ha engedi. S remélem tudja, hogy nem azért amit Steph mondott a csatornában, hanem azért mert sérült. Persze csak ha szüksége van rá. Ha nem akkor a többieknek segítek.
Ahogy kiérünk, kicsit megkönnyebbülök, a többiek is életben vannak és lassan az asgardi sereg is fogyatkozóban van. Bruce-t pillantom meg a távolban. Elárult minket, megérdemli, ha Pókember és Jessica elkapják. A rádióhoz nyúlok, talán már elérhetjük az ezredest. Ha el tudom érni akkor egy gyors helyzet jelentést adok neki. Csak nyúlnék a rádió után, ami nincs, még a csatornában eldobtuk. Remélem azért jól van az ezredes is. Így inkább próbálom tartani a lépést a többiekkel, bár a terv, hogy mit csinálunk még homályos. A legjobb lenne ha fedezékbe és visszavonulnánk, míg rendezzük sorainkat. Tylerre pillantok, a kérdésére csak vállat vonok.
Henry White
Henry White
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 729
Korábbi szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Aktuális szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 29 Ápr. 2012, 11:31

10:05.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Sólyomszem mosolyogva veszi el a nyilakat Stephanie-tól, majd ő is Tao felé tekint.

- De bizony… Bruce. És ott van Rustin, a kedves kis Emma Frost, és… Ian is? Hé, Steve!

A Kapitány bólint.

- Igen, látom őket. Hozzátok őket ide, Clint. Tony és én majd itt segédkezünk a seregnek. És kerítsétek elő nekem a Fekete Párducot és Ka-Zarékat! Sunkenék itt maradnak, biztonságos távolságban Amorával és Valkűrrel.

Ebben a pillanatban ismerős, női hang csendül fel – Valkűré. A lány lassan feltápászkodik arcán mérhetetlen dühvel és tanácstalansággal.

- Nem! Semmi bajom. Jól vagyok, nem… nem maradok. Segíteni akarok.

A Kapitány riadtan néz rá, de a lány leinti.

- Semmi bajom! Már… magamnál vagyok. Megszűnt Amora varázslata. Én… sajnálom. Lassan csepegtették belém a mérgüket Rustinon keresztül, és én hagytam magam… A FENÉBE! LOKI! HOL VAN LOKI?

- Nyugalom, Barbara, mi is őt keressük.

Ismét ismerős, barátságos női hangra kaphatja fel mindenki a fejét – Carol Danvers is megérkezett végre a színre. A szörnyeket aprító katonák közül lépdel elő.

Central Park, Manhattan - Page 4 01232

- Örülök, hogy mind megvannak. Végre megérkezett a kért támogatás Washingtonból és az EU több országából. Kiűzzük innen ezeket a rémeket. A kommunikációs vonalaink lassan helyreállnak, és Ghost is segít nekünk. A Fekete Párduc, Ka-Zar és Shanna segítenek a sérült civileknek és katonáknak. Na. Hallották a Kapitány parancsait, nem? Amíg mi Lokit és Kovacsot keressük, tegyék a dolgukat.

Steve, Tony és Clint csak elmosolyodnak Danvers stílusán, aki úgy osztogatja a parancsokat, mintha mi sem történt volna, majd Sólyomszem ránéz a fiatalokra.

- Rajta! Nézzük, miben mesterkedik Caulfield.

Míg Sólyomszem és a fiatalok Tao felé mennek, Pókember válaszol a fiúnak.

- Harrynek ehhez semmi köze! Nézz már körbe, te ostoba! Ezt… Ezt az állítólagos „társaid” tették! Walter a legjobb barátom volt, de ezek után még én sem állnék mellé SOHA! Ő már elveszett, de neked talán még van remény…

Míg beszél, Tao meglepi Pókembert, és Ian és Rustin is kiszabadulnak a hálóból. A Póknő odalép segíteni Peternek, és közben fejével az ég felé biccent.

Amint Ian, Rustin és Tao felnéznek, megláthatják maguk felett alig fél méterre lebegni Zardát gonosz vigyorral az arcán. Elintézte az összes sárkányt, és most a három fiatalt vette célba.

Ian és Rustin összenéznek, majd felhagynak a támadással, és megadják magukat – majd ők is és Tao is meghallják az ekkor már ébredező Emma Frost hangját a fejükben.

- Walter nem hagy minket magunkra… Hadd higgyék, hogy győztek…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 30 Ápr. 2012, 08:59

Nem kellett neki Emma segítsége, egyedül is tudott közlekedni. Odafent körbenézett, már kiszúrta ő maga is Tao-t, ahogyan az újdonsült barátaival volt. A kérdés, hogy hol lehet Loki és Kovacs, nem tudta. Eddig a föld alatt voltak, ha itt is voltak a közelben nem csoda, hogyha nem látták. Rogers szavaira bólintott, hogy gyűjtsék össze a többieket. Mielőtt elindultak volna Valkűr hangját hallotta meg, a korábbiak miatt ösztönösen emelte rá a fegyverét, de ezúttal a nő már saját maga volt, micsoda megkönnyebbülés, hogy nem kellett rátámdni újra. És legvégül a főnökasszony is beesett. Danvers felé tisztelgett.
- Asszonyom! – mondta szalutálás közben.
Végül csak elindultak Tao felé ők is.
- A Tao megszólítás lehet, hogy helyesebb lenne ettől kezdve, Caulfield a szövetségesünk elviekben, Jet Li Tao-ról tudjuk, hogy nem – nézett Barton-ra.
Voltak jelei annak, hogy a személyiségek között változás volt, de nem tűnt fel neki, vagyis igen, de nem vette túl komolyan, mert a nyomás miatt hitte annak. Körültekintőbbnek kellett volna lennie.


Megvetően fintorodtam el, ahogyan a többieket is megláttam ott, Parr-t és Ian-t is. Szánalmas, undorító férgek.
- Meglepő, hogy minden olyan szinten borult fel, ahogyan senki sem várta – jegyeztem meg elgondolkodva. – Én maradtam itt… a „jófiúk” pedig átálltak a sötét oldalra. Bár ez olyan jellemző a kisebbségi komplexusuk miatt…
Fejeztem be igencsak lesajnáló hangnemben. Steve parancsa is megérkezett, menjünk és gyűjtsük be a Tao-t. már indultam volna, amikor Barbie hangját hallottam meg, nyúltam a kardom után, de nem volt rá szükség, a nagynéném már saját maga volt. Odaléptem hozzá és örömömben megöleltem, hogy minden rendben van vele.
- Örülök, hogy újra itt vagy Barbie – néztem rá.
És már fordultam volna el, amikor egy újabb női hangot hallottam meg. Egy barátságosat… Barátságos női hang és az Danversé?! Itt a Ragnarök… ránéztem és bólintottam, mire végre valóban el is tudtunk indulni. Végül Clint-re sandítottam haladás közben.
- És egy kérés nagyfiú – kacsintottam rá kacér mosollyal. – Ha ennek vége, kezdj fogyókúrába, átkozottul nehéz téged a csatornában vonszolni.
Mikor közelebb érünk odakiáltok Tao-nak és a pereputtyának.
- Mi az drágáim, szorul a hurok? – kérdezem gúnyosan.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 30 Ápr. 2012, 13:48

Parkert és a ringyóját még elintéznénk, de úgy tűnik, Loki és Walter híján nem lesz szerencsénk a győzelem ízét megérezni. Mikor meghallom Emma hangját, nem éppen nyugodt várakozást érzek, hogy majd úgyis jönnek, és megoldják az ügyet. Sokkal inkább érzem úgy, hogy már így is túl sokáig tettettem magamat félhülyének egy csapat óvodás közt, akik játsszák a szuperhőst, miközben a főnökeik marionett bábuként rángatják őket, elhallgatnak előlük mindent, és közben ők mégis azt hiszik, hősök lettek. Ez pedig dühít. Nem szándékozom akár egyetlen percet eltölteni a társaságukban. És még sincs más lehetőségem ilyen túlerővel szemben. Megjátszhatnám ismét, hogy Bruce átveszi az irányítást, vagy hogy Parker szavai meggyőztek, de elég volt a színjátékból. Ha Emmának igaza van, és Loki meg Walt tényleg jó okkal nem voltak most itt, akkor nincs igazán félnivalónk. Miért ne köphetném hát akkor szemen őket? Emmának van igaza, hadd higgyék, hogy győztek. Fogalmuk sincs róla, hogy kikkel állnak szemben...
Mivel amúgy sem volt nálam semmi fegyver, egyszerűen felemeltem a kezem, mutatva, hogy nem készülök semmire, megadom magam, mint Ian és Rusty.
~Ajánlom, hogy Walt és Loki hamar kitaláljanak valamit.~

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Tyler Csüt. 03 Május 2012, 10:59

Mindenki nagyon boldog, mindenki előkerült és majdnem épségben is vagyunk. Danvers ezredesre vigyorgok, végre kezdünk képbe kerülni. Az igaz, hogy Loki meg Walter sehol, de legalább ha felbukkannak együtt vagyunk, több az esélyünk ellenük. Igaz nyíltan még nem harcoltunk velük.
-Jó máris indulunk, úgyis tartozok még neki a múltkori miatt....-
Morgom az parancsra, emlegetve a múltkorit mikor rám szállt és megpróbált megölni. Itt vagyok, úgy hogy nem sikerült neki. Hoppá Zarda is célba veszi őket, és ha nekik támad, csak véres fasírt fog maradni belőlük, az egyszer biztos. Így megtorpanok és felkészülök, hogy ha Zarda támadna elteleportáljam őket. Nem mintha megmenteni szeretném őket, csak, élve még hasznosak lehetnek a számunkra.
Tyler
Tyler
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1026
Hozzászólások régi : 1774
Korábbi szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 67
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler Jackson
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Pént. 04 Május 2012, 22:33

10:10.

Résztvevők: Jet Li Tao, Stephanie Lyesmith, Emma Flower White, Jonathan Miller és Tyler Jackson.

Valkűr szomorúan mosolyog Stephanie-ra, és viszonozza az ölelést.

- Én… nagyon sajnálom, amit tettem veletek. Valahol mélyen… a tudatomnál voltam, de mégsem tudtam semmit sem tenni Amora bűbája ellen…

Közben Danvers folytatja.

- Tao, Bruce, bánom is én, csak hozzák elém őket!

Időközben megjelenik a Fekete Párduc, Ka-Zar és Shanna is, akik magukkal vonszolják Doktor Octopust és társait az AIM épületéből – mind itt vannak, és immár a S.H.I.E.L.D. foglyai. Sólyomszem ezalatt ráhelyezi a kezét Stephanie vállára, és halkan megszólítja.

- Fogyókúra, mi? Na, erről még beszélgetünk, de most arra kérlek, fogd vissza magad Tao mellett. Kerüld a csípős megjegyzéseket. Csak vigyük őket el innen, aztán siessünk vissza eltakarítani a károkat – és megkeresni az elkóborolt családtagjaidat.

Zarda szerencsére elunja a dolgot, leszáll a földre, és unalmában az elesett orkok és trollok tetemeit kezdi szétszedni és tanulmányozni. Az ifjú ügynökök kíséretében Tao, Ian és Rustin megindulnak vissza Danversékhez – Sólyomszem csak egy-egy csalódott pillantást vet a három fiúra, majd Emma Frosthoz lép, és talpra állítja.

- Látom, hogy már magadnál vagy, kislány. Ha bármilyen elmetrükkel próbálkozol rajtam, még épp lesz annyi időm, hogy eltörjem a nyakad. Értve?

Emma halkan válaszol.

- Értettem…

Pókember és a Póknő is követik a fiatalokat, és örömmel, bár meglehetősen fáradtan üdvözlik őket.

Pár perc múlva összegyűlik mindenki, és a foglyok – Tao, Rustin, Ian, Emma Frost, Doktor Octopus és társai – a Különítmény gyűrűjében térdelnek tarkóra tett kezekkel. A háttérben tankok és lángszórós katonák gondoskodnak a még életben maradt szörnyetegekről. A mágikus, világokat átívelő, bíbor színű átjáró immár teljesen bezáródott.

Danvers sorra veszi a foglyokat.

- Jól van. Octaviuséknak talán tényleg nem volt semmi köze ehhez az egészhez, de az AIM-nél zajló kísérletek miatt mindenképp bevisszük őket. A két pók is marad, de nem foglyok, sokat segítettek nekünk. Ian, Rustin és Tao… a három megtévedt báránykánk… és persze Frost kisasszony, akinek az adatok szerint halottnak kéne lennie. Hajh… Mi a fenét kezdjek veletek, ostoba kölykök? Óriási szerencsétek, hogy Osterman és Stacy jól vannak, és biztonságban visszatértek a Triskelionba, de ez akkor is nagyon súlyos hazaárulásnak minősül.


- ÉN A HELYÉBEN MÁS MIATT AGGÓDNÉK MOST, EZREDES.

Ghost hirtelen felbukkanásán, és hogy már ki tudja, hanyadik testével van jelen, szinte már meg sem lepődik senki. Danvers már nem is ingerülten, hanem normális hangnemben kérdez vissza.

- Éspedig?


- LOKI ÉS MR. KOVACS BIRTOKÁBAN VAN A VILÁGOK KÖZÖTTI ÁTJÁRÓK KULCSA, A MJÖLNIR, VALAMINT DR. RICHARDS TELEPORT-TECHNOLÓGIÁJA. LOKI A LEGKÜLÖNFÉLÉBB LÉNYEK SEREGEIT HOZHATJA ÁT A FÖLDRE MÁS VILÁGOKBÓL, MR. KOVACS PEDIG IDEGEN LÉNYEK ÉS ORGANIZMUSOK FELETT RENDELKEZIK, HA MÉG EMLÉKSZIK. EKKORA SEREGEKKEL ÉS ILYEN HATALOMMAL A BOLYGÓN MINDENFELÉ NYITHATTAK VOLNA ÁTJÁRÓKAT. BÁRHOL. BÁRMIKOR. KÖNNYEDÉN LEROHANHATTAK VOLNA MINKET ÚGY, HOGY ESÉLYÜNK SE LEGYEN VISSZAVÁGNI. IGEN, EZ A HELYSZÍN VOLT A LEGALKALMASABB EGY NAGYOBB ÁTTÖRÉSRE, ANNYIRA ELVÉKONYODOTT MÁR ITT A REALITÁSOK KÖZÖTTI HATÁRVONAL, DE KISEBB SEREGEK MÁSHOL IS FELBUKKANHATTAK VOLNA. ÉS MOST? LOKI BEZÁRTA AZ ÁTJÁRÓT? HOL VAN Ő ÉS MR. KOVACS? EZ VOLT A CSELSZÖVÉS ISTENÉNEK NAGY TERVE?

Ghost kis monológját pár másodperces csend követi, majd a Kapitány veszi át a szót.

- Sajnos egyet kell értenem, ezredes. Ez túl könnyű győzelem volt.

Vasember is bólint.

- Igen, a pöröly megszerzése, Walter beszervezése, a fiatalok átállítása, az ifjú Vincenzo… Rengeteg tervezés ez egy ilyen gyorsan visszavert ostromért. A Felszabadítók után ennél többet várna az ember Lokitól – nem mintha panaszkodnék, hogy túl kevés volt az ocsmányság mára!

Majd ismét Ghost folytatja.


- TALÁN A KEDVES DENTON-NORRIS KISASSZONY TUD NEKÜNK MAGYARÁZATOT ADNI. VÉGTÉRE IS LOKITÓL KAPTA ISTENI HATALMÁT.

Mindenki arca elfehéredik, de főleg Valkűré.

- UGYE NEM GONDOLTA, HOGY SOKÁIG ELTITKOLHATJA EZT ELŐLEM? VAGY INKÁBB SZEDJEM KI AZ IGAZSÁGOT MR. TAÓBÓL, MR. PARRBÓL, MR. NOTTINGHAMBŐL ÉS MS. FROSTBÓL? MEGVANNAK A MÓDSZEREIM…

_________________
Central Park, Manhattan - Page 4 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 05 Május 2012, 10:29

Tyler említésére Jon a lőtt sebéhez nyúlt, ami a vállán volt. Tao lőtte meg, és a seb, még ha nem is vérzett kegyetlenül fájdalmas volt. És az akciók miatt bizonyosan koszos is. Egy rendes orvosi ellátásnak igencsak örült volna ezek után már tényleg. Biccentett Pókembernek és Póknőnek is, amikor odaértek Tao-ékhoz, akiket igencsak hamar őrizetbe is vettek már. Percekkel később újra ott voltak Danvers előtt és még Ghost is feltűnt újra. Már „kezdte hiányolni”, hogy nem látta a füstfejét. A felettese kérdésre igazán mondta volna, hogy zárassa be az ellenük fordulókat a börtönbe, de inkább nem szólalt meg. Ghost szavaiban volt igazság, valami tényleg nem stimmelt itt.
- Ghost-nak ezúttal igaza van – még mindig nem kedvelte és nem is örült annak, hogy együtt dolgoznak vele, valószínűleg soha sem békél meg vele. – Én ezt még elterelésnek is nevezném, hogy elcsaltak minket ide, hogy valahol máshol teljesen nyugodtan megtehessék, amit akarnak… csak a mi a kérdés.
Döbbenten nézett Valkűrre, amikor kiderült, hogy ő maga is Lokitól kapta az erejét. Nem elég, hogy ellenük fordul, de még ez is. Mi jöhetett még ma?


Még egyszer Barbiera mosolyogtam, miután viszonozta az ölelésemet, végre legalább a nagynénémet visszakaptam, ha senki mást úgysem. Kissé összerezzentem, amikor Clint odalépett hozzám és a megfogta a vállamat, végül gyengéden nyúltam fel és érintettem meg a kezét. Bólintottam a szavaira.
- Csak mert te kérted – néztem a szemébe. – Ígérem, visszafogom magam.
Hihetetlen a végén még képes lesz arra is, hogy megszelídítsen. Így hát, mert megkért próbáltam teljesen csendben maradni, amíg visszahoztuk Taoékat Danvers-nek. Pedig lett volna néhány remek csípős megjegyezésem mindannyiuk számára. Miért is mentem bele abba, amit Clint kért tőlem? Elfintorodtam Ghost megjelenését, Casper bizonyára oda lesz azért, mert az egyik testét kicsináltam EMP nyíllal. Igen, volt benne valami, hogy ez túlságosan is könnyen ment, de mégis…
- Apámék így is hibáztak már – szóltam közbe. – Vagyis nem minden alakult úgy, ahogyan szerették volna. Tudom, hogy igencsak meglepődtek és nem várt tényként fogadták, hogy visszajöttem a halálból, erre nem számítottak. És Lord Balder is megjegyezte, hogy az apám fél tőlem, pontosan ezért…
Döbbenten kaptam a fejemet Barbie irányába, amikor kiderült, hogy az apámtól kapta az erejét. Kapcsolatban volt vele és soha sem mondta, mindig letagadta. Miért?!
- Miért? – kérdeztem végül hangosan is.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Central Park, Manhattan - Page 4 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Central Park, Manhattan - Page 4 Empty Re: Central Park, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 11 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.