S.H.I.E.L.D. főépülete

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Vas. 27 Júl. 2014, 18:50

Résztvevők: Kyle Collins, Madeleine Delacourt, Shad King, Jonathan Miller és Gunnhild Morsus

Az olcsóbb képzési csomagot továbbra is feleslegesnek tartotta, révén kételkedett benne, hogy a WREC képes volt kiállítani egy olyan képzési programot, amit ők maguk alkottak meg, így ezt egyelőre elvetette.
- Inkább telephelybérlés érdekelne a képzéshez, mintsem az olcsóbb képzési csomag – mondta.
A helyük véges volt az ügynökökhöz, a kiképzők fixek voltak és a program is. A helyszínek viszont jól jöttek, hogyha szükséges volt. A másik kérdés viszont nehezebb volt, mármint megvalósítás szempontjából, mert ebben akármennyire is ő maga volt a SHIELD feje nem dönthetett egyedül nemzetközi szervezet révén. Az anyagiakat pedig egyébként is az ENSZ-el kellett egyeztetnie, hogy mit engednek és mennyit.
- Ami a gyorsreagálású egységet illeti – mondta. – Nem adhatok törvényes jogot arra, hogy fellépjenek terroristák, vagy bárki ellen. Az ENSZ-el kell jóváhagyatnom mindezt, hogy milyen jogkörrel rendelkezhetnek, mivel egyértelmű, hogy külsősként nem rendelkezhetnek egy SHIELD ügynök jogkörével. Remélem megérti mindezt.
Már csak azért is óvatos volt, hogy Osborn miként is reagálna ezekre, főleg, hogy az őrszemeket is előkaparta, plusz egy saját felépített helicarriert is.
- A kutatási területkért pedig Mr. King felel – tette még hozzá.

//Eddig vártam Kyle-ra, elnézést.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Albert Shear Vas. 17 Aug. 2014, 21:48

Madeleine oldalra fordította a fejét. Amíg jobb kezével fogta a füléhez a telefont, addig bal kezével finoman megmasszírozta nyakszirtjét. Már-már olyan olyan irányba haladt a megbeszélés, ami eredményre is vezethet. Igaz még mindig nem az amit ő felvázolt anno főnökének, de legalább valami eredménye lesz. Legalább egy papírváltás. Mindenkit végighallgat. Néhány másodpercig átfutja a lehetőségeket és az aktuális jogi szabályozásokat.
-
Köszönöm miszter King. Akkor amint megvannak, kérem küldjék át. Láttamozzuk és szerintem azonnal küldjük is az adatainkat. - Tartott egy rövid lélegzetvételnyi szünetet, majd folytatta. - Rendben van, akkor átalakítjuk a szerződést és pontos paraméter leírást küldünk a képzési helyeinkről. Ami pedig a gyors reagálású egységet illeti. Nem kérünk ügynöki jogköröket. Pusztán az aktuális jogi szabályozás által engedélyezett tevékenységet végeznénk. Felderítés, kíséret, őrzés, csomagtovábbítás, fejvadászat. Csak nyilvánosságra ne kerüljön, mert akkor értelmét vesztené.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Pént. 22 Aug. 2014, 20:06

King még mindig rideg nyugalommal figyel.
- Rendben. Örömmel várom az anyagokat addigra felkészítek egy teljes laborcsapatot a kutatásra. Remélem a közös munkák sikeres lesz, mert ez drasztikusan megváltoztatná a honvédelmet. Ha az anyagok megfelelőek a szerződések szerint megkezdjük a közös kutatási munkát és elhozzuk a modern kori hadvédelem egyik legfontosabb találmányát. A legjobb része az lenne, hogy végre nem robbannának be emberek a laboromba, mintha egy nyitott szusi bár lenne délben. Köszönöm, hogy megkeresett minket. Viszlát. King kikapcs.
Mondja a parancsot és az adás megszűnik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 23 Aug. 2014, 08:29

Résztvevők: Madeleine Delacourt, Shad King, Jonathan Miller és Gunnhild Morsus

Még megvárta, amíg Madeleine és King megbeszélik a saját ügyüket, addig gyorsan mérlegelte a lehetőségeket és azokat a dolgokat, amiket a nő mondott neki. Miután King kiszállt a vonalból, akkor szólalt meg ő is.
- Megbeszélem a gazdasági osztállyal, hogy mennyire engedhetjük meg maguknak azt, hogy ezt a csapatot kölcsönözzük önöktől – mondta. – De ennyire úgymond kevés kéréssel nem lehet gond ebből. Ha mégis, akkor megpróbálom elintézni az ENSZ-nél, hogy engedélyezzék az erőforrások átcsoportosítását úgy, hogy mindez megoldható legyen.
Még megvárta, amíg a nő minderre válaszol neki valamit.
- Ha megvannak az eredmények és előrelépés van az ügyben néhány napon belül, személyesen értesítem önt, vagy az asszisztensem keresi fel önt.
Hacsak a nő nem akart még valamit mondani ezzel kapcsolatban, akkor folytatta.
- Ez esetben további szép napot hölgyem!
Még megvárta amíg, Madeleine is elköszön és utána bontotta a kapcsolatot.


Gunny és Jon
//Folytatás: Shear birtok//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Kyle Collins Csüt. 13 Nov. 2014, 13:26

A válasza kapcsán, különös, újszerű érzések támadtak fel bennem. Egy lépéssel hátrébb léptem, szemeimet lesütöttem a földre. Kellemetlenül éreztem magam, mert nem megbántani, megsérteni, vagy provokálni akartam. Hanem csak örültem egy fajtatársam látványának, mert főleg a húgom az akivel találkoztam eddig a fajtámból. Szégyenszemre minden szava igaz volt amit hozzám vágót, és mindegyik után csak még jobban kellemetlenül éreztem magam. Megjátszom, hogy ember vagyok, elnyomom állati részem, az ösztöneimet. Igaza volt minden egyes mondata. Annyi ideig voltam emberek közt, meg nem is használtam ki teljesen a hatalmam, hogy igazából nem is tudom miként kéne viselkednem, hogyan szabadítsam fel az ösztöneimet amiket annyi ideje vissza folytok.
-Sajnálom, a kellemetlenséget. Ősszintén mondhatom, hogy nem állt szándékomban meg sérteni. 
Dühében leverte az üdítőt amit a számára hoztam, kritizálta a gesztusom, és fenyegettet. De éreztem a hangján, hogy mindent komolyan gondolt. Ősszintén szólva nem tudtam, mit is kéne tennem. Egy lupine aki minden szinten magasan felettem van, aki mellet tényleg egy kölyök szintjén van a tudásom, a képességeim és a erőm csak szégyent érzek amiért vérig sértettem. Számomra egy esélyt jelentett igazi Lupine önmagam megismerésében, hogyha egy ilyen szintűvel találkozom. De a sok éves elnyomás miatt tényleg le emberesedtem, a gesztusaim viselkedéseim ösztöneim. 
-Mit óhajt még tőlem?
Kérdeztem úgy, hogy kedvesnek tűnjön ne sértőnek, mert nem akartam tovább sérteni. Gunhilda megjelenése, illata már tisztelet parancsoló, olyan ami nagyon sokat számít nálam. Arra gondoltam, hogy menyi év amíg ilyen szintre emelkedek. A szavai elindítottak bennem egy nagyobb mélyebb gondolatot. Meg kell változtatnom a dolgokat magamban.

_________________
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 14 Nov. 2014, 09:18

Résztvevő: Kyle Collins

Kyle végül otthagy Gunnhildet és felment az emeletre, ahol a SHIELD igazgatója, az ezredes fogadta. A hírek nem voltak túl jók, amiket kapott, a SHIELD a drone rendszernek hála pontosan tudta, hogy miket tett és miket mondott a legutolsó küldetése során. Kyle nem kapott figyelmeztetést, sem felfüggesztett fizetés nélküli szabadságot, maga Jonathan Miller rúgta ki a SHIELD-től azonnali hatállyal. Az állatias ént a pszichológiai kivizsgáláskor természetesen figyelembe vették, ennek ellenére az ítélet az lett, hogy soha többé nem szolgálhat Kyle semmilyen fegyveres alakulatnál, és nem is dolgozhat olyan helyen, ahol akárcsak kézifegyver is az alap munkafelszerelés. Ezenfelül a SHIELD megtiltotta, hogy ezentúl valaha is használhassa a szuperpáncélját, bármilyen formátumban is, mert ha megteszi, akkor ugyanúgy bíróság elé viszik emiatt. Egyelőre nem kapcsolta ki Vízió a nanopáncélt, de amennyiben megtagadja ezt Kyle és hangosan kimondja, hogy nem érdekli, akkor az android megteszi. Távozáskor Kyle-nak még le kellett adnia a jelvényét és a SHIELD-től kapott minden felszerelését a fegyverraktárban, utána távozhatott, hogy a megkötések fényében valószínűleg új életet kezdjen.

//Mivel a karaktereim JK-k és már jó ideje nincsenek ott és időben is máskor vannak, így csak összefoglalást kapsz, hogy mi történt akkor. A karakteredhez pedig írj egy bővítést, hogy július elejétől mostanáig november közepéig mit is tett Kyle.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Kyle Collins Pént. 14 Nov. 2014, 20:06

A kirúgás, kicsikét nagyon meg döbbentett, de nem háborodtam fel rajta. 
- Uram, lehetne enyhíteni a büntetést? Mint tudja a húgomnak van egy fegyver kereskedése. Kérem legalább annyira csökkentsék a büntetést, hogy segédkezhessek neki a boltban a lőfegyverek árusításában amíg nem találok másik munka lehetőséget, vagy ha meg kér rá. 
Azon kezdtem gondolkozni, hogy most mi lesz. Törvényesen nem mehetek semmilyen alakulathoz, csak ha bűnöző leszek. Meg a páncélt se használhatom? Jó a regenerációs funkciója hasznos, de ha nem használhatom mi értelme, úgy is egy balesetben kerültek belém.
- Uram, akkor a páncélt semmilyen formában nem használhatom? Mert ha így van, akkor kérem inkább távolítsák el a szervezetemből a nanitokat. 
Miután elgondolkoztam ezeket, és elmondtam amit akartam, vártam a választ, hogy utána távozhassak a Shield-töl, a húgomnál levő szobámba átgondolni a dolgokat. Kicsit fájdalom töltött el a gondolat, hogy a természetes viselkedésem így ketté vágta a pályámat a Shieldben. Az a gondolat zúgott a fejembe, hogy most hogyan mit csináljak, mi lesz velem ezek után. Mérnöki munka téren eltudok helyezkedni de hol. Ekkor jutott eszembe valami amit régebben olvastam pár nyilvános aktában, és kicsit lenyugodtam, és elkezdet bennem szövődni a tervem a továbbiak terén.

_________________
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 2jb9kqr
"I'm the best there is at what I do, but what I do isn't very nice."

Kyle Collins/Gép Farkas = Caedes
Kyle Collins
Kyle Collins
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 183
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 26.
Age : 31
Tartózkodási hely : Hajdú Bihar megye

Karakteradatok
Főkarakter: Caedes
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 15 Nov. 2014, 10:40

Résztvevő: Kyle Collins

Kyle félreértette azt, ami a kirúgás volt, a páncélt fegyverként nem használhatta, a passzív regeneráció, amit az adott, az működhetett. Ez állt a felmondási papírban, nyilatkozatban, amit kapott. Ha ennek ellenére kérte az eltávolítást, mindaz elég nehézkes, így csak deaktiválják neki, amit később megfelelő környezetben újra lehet majd aktiválni. A boltban való dolgozást egyetlen egy feltétellel engedték meg neki, abban az esetben, hogy bármikor beállíthat a boltba rendőrségi, vagy SHIELD razzia, akik ellenőrzik, hogy Kyle betartja-e a feltételeit a szerződésnek. Amennyiben ezt Kyle és Jenna is elfogadta, abban az esetben engedték, különben nem. Azért Kyle tudhatja, hogy a halálos fenyegetés, amivel jutalmazta a férfit, aki egyébiránt be is perelte a SHIELD-et Kyle viselkedése miatt nem tartozott különösebben a mutánssága felé, a vadság igen, de a meggondolatlan fenyegetőzés nem, és nem is méltó egy ügynökhöz, katonához.

//Akkor ezzel asszem tényleg vége, a bővítést kérem szépen (néhány sor is elég), és mehetsz utána szabadon.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 25 Nov. 2014, 12:05

// Waynoka //

Sajnos nem kerültem közelebb a célomhoz, hiába próbálkoztam. Annyira észveszejtő, hogy ott voltam Apokalipszis Lovasainak a közelében és semmit nem tudtam csinálni. Utána eltűntek és én a romok alól kerültem ki. A rendőrök megvizsgáltak, elengedtek, mert nem tartoztam a gonosz Szürke seregéhez. Nem foglalkoztak velem, hiába mondtam nekik is, hogy miért vagyok itt a földön. Körforgás, erről beszélt a holló, a túlvilág szelleme. Olyan ez, mint egy végtelen körforgás és ugyanott forgok, nem haladok.
Megint próbálkoztam az X-eknél, de mintha a birtok ott sem lett volna. Nem volt semmi esélyem. Munkát kellett találnom. Ez sikerült is. Elmentem egy zöldségeshez segédmunkásnak. Még az utcán lakom, gyűjtök egy olcsó albérletre. A tisztálkodást megoldom, vannak lehetőségek és tiszta ruhákat is vettem. Ebből megélek, kibírom, amíg jobb lehetőségekhez jutok. Megkerestem a S.H.I.E.LDet, hogy hallgassanak meg végre, valaki végre hallgasson meg! Egy ötletem támadt is, hogyan tudnék velük valamit kezdeni, hogy ne kergessenek el rögtön. A szabadnapomon eljöttem Chelseabe, gyalogosan és most lépek be a S.H.I.E.L.D. főépületébe. A recepcióshoz megyek és meghallgatást kérek:
- Jónapot! Waynoka vagyok a túlvilágról. Apokalipszis Lovasairól hoztam információkat és csatlakozni akarok a harchoz ellenük. Ott voltam a legutóbbi csatánál is, a romok alatt találtak meg.
Várom, hogy valaki jöjjön és tudjunk tárgyalni. A többit csak neki fogom elmondani.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 25 Nov. 2014, 12:36

Résztvevő: Waynoka
//Kérlek írd le, milyen ruhában és milyen felszereléssel érkeztél!//

A SHIELD főépületének hatalmas előcsarnokában a recepciós pontosan olyan szemekkel néz vissza rád, mint akinek épp azt mondták, hogy egy túlvilágról érkező ember Apokalipszis Lovasai ellen akar harcolni. Más szóval: döbbenten.
-Üdvözlöm, Mr Waynoka – válaszol a recepció nő, és láthatóan próbálja összeszedni magát, hogy valami értelmes választ adhasson. – Nos, ha valóban ott volt a csatánál, akkor bizonyára láthatott fontos dolgokat… - Kezdi a nő, mintha magát akarná meggyőzni róla, hogy nem egy őrülttel kell beszélgetnie. – Azt hiszem, végülis kereshetünk egy megoldást arra, hogy megoszthassa az öhm… Információit Apokalipszis Lovasairól. Miért nem tölt ki mondjuk egy 712-es bejelentő lapot? Ezt itt, ni! – Néhányat kattint a gépen, aztán az asztalon álló nyomtatóból egy papírlap jön ki. Ezt átnyújtja neked. – Ide írhatja fel a személyes adatait, és az elérhetőségeit, itt alatta pedig leírhatja, hogy milyen különös dolgot észlelt, amit érdemesnek tart a SHIELD kivizsgálására. A pulton talál tollat! – Teszi hozzá már mosolyogva, mert valószínűleg úgy érzi, sikerült megoldania a helyzetet.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 26 Nov. 2014, 11:57

Fel kellett keltenem a figyelmet valamivel. A legjobb indítás ez volt és arra is rájöhet a kedves kisasszony, aki valóban kedvesnek látszik, hogy tudok valamit, mert az egy titkos csata volt. A hírekben nem szerepelt, csak az utóélete teljesen más helyszínen, ahová én már nem kerültem el.
Elkedvetlenedek attól, hogy papírra kell mindent leírni. Az olyan személytelne. Elolvassa egy aktakukac és kidobja a szemétbe, én pedig nem jutok sehová.
- Jó, kitöltöm, de ugye ez nem csak a polcra megy vagy a szemeteskukába? Nagyon fontos dologról van szó!
Komoly szemekkel nézek a nőre, mert félek, hogy elveszek a bürokrácia labirintusában. Az öltözetem egy sárga póló barna kabáttal, kék farmernadrág. A pénzem van nálam és egy hátizsákban a váltóruháim, két napi váltás, tisztálkodószerek, más nincs. Nincs állandó lakóhelyem, nem tartok sok tárgyat magamnál, csak amit nagyon muszáj. A papírnál bajban vagyok. Mit írjak?
Waynoka. Ez a nevem a holló szerint, többet nem tudok. A teljes nevemet ki kéne deríteni és akkor többet is megtudhatok. A feltámadás és a túlvilág nem olyan nagy csoda manapság. Olvastam a hírekben, mikor kutakodtam a könyvtárban még hónapokkal ezelőtt, hogy sokan feltámadtak és itt élnek a földön azóta. A gondolataimat is le kell írnom, mert számíthatnak. Tehát ezek kerülnek a lapra:
"Név: Waynoka Megjegyzés: Teljes nevemet nem ismerem. A túlvilágról küldtek vissza, előtte Apokalipszis Lovasai okozták a halálomat - szeretném megtudni, ki voltam előtte, ki volt az a régi Waynoka.
Elérhetőség: Munkahely - Lancaster Zöldség-Gyümölcs Üzlet, New York, Astoria, Wilson str. 26. (telefonszám, állandó lakóhely nincs.)
Információk: Az Őrszemek támadásakor odakerültem Apokalipszis seregének közelébe, kzvetlen közelről láttam a Sziklaembert, a ház leomlását, a sereget, az új Lovast és Halált, a rlgi polgármestert. További információk személyesen."
Nem tudom, mennyit érek el ezzel. Átadom a lapot, mikor elkészültem.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Nov. 2014, 11:45

A recepciós nő megértően bólint a kérdésedre.
-Természetesen a kellő jelentőséget fogjuk tulajdonítani a dolognak, ne aggódjon, ez nem valami szokásos kormányhivatal, itt komolyan veszi mindenki a munkáját – válaszolja kis büszkeséggel a hangjában. Talán tényleg úgy hiszi, hogy még az is fontos munka, amit ő végez, és ezzel, ha nem is sokat, de hozzátesz valamit a SHIELD működéséhez.
A 712-es űrlap kitöltése után visszamész a recepcióshoz, aki átvétel után még arra is fordít figyelmet, hogy ne egyszerűen eltegye azt, hanem először végigfutja. Gondolkodó arcot vág, miközben elolvassa a leírtakat, aztán a számítógépén pötyög valamit, és felnéz.
-Köszönöm az egész SHIELD nevében, hogy hazafiasan viselkedett, és nem csak a harcban vett részt, hanem még utána is próbál nekünk segíteni, Mr Waynoka – mondja elismerő mosollyal az arcán. – Ezt most elküldöm a beérkező bejelentések osztályára, ott egy kollégám leellenőrzi, és amennyiben úgy véli, amiben biztos vagyok, hogy fontos lehet az ön információja, hamarosan megkeresi önt egy ügynökünk. A beérkező bejelentések osztálya jól végzi a munkáját, és mivel jelenleg nincs teljes szükségállapot, viszonylag sok ügynökünk szabad. Azt mondanám, nem tarthat tovább egy napnál a folyamat. Mivel nincs állandó lakcíme és telefonszáma sem, javaslom, tartózkodjon a megadott munkahelyen, vagy jöjjön vissza holnap ilyenkor nagyjából érdeklődni.
Miközben beszél, beszkenneli a 712-es űrlapodat, és a pulton lévő kis kamerával egy gyors fényképet is készít rólad, hogy legyen mit mellékelni az űrlaphoz. Mire a mondandója végére ér, már el is küldte a beszkennelt szöveget, a papírt pedig egy dossziéba helyezte.
-Segíthetek még más valamiben is, Mr Waynoka?


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 28 Nov. 2014, 13:21

Attól tartottam, pont olyan lesz itt is minden, mint egy kormányhivatalban, ahol kedvetlen ügyintézők ülnek és akkor nyúlnak valamihez, ha épp kedvük tartja. A recepciós nő megnyugtat, tudok hinni neki. Rámosolygok, hogy örülök annak, amit mond. Lehet, hogy nem szokványos, amit olvashat a papíron. Mi szokványos a S.H.I.E.L.Dnél? Ők pont azért alakultak, hogy a nehéz, megmagyarázhatatlan ügyeket a szuperképességűekkel kapcsolatban megoldják. Meglepő, hogy így megdícsér. Nagyon jól esik. Senki nem szokott engem dícsérni, amióta visszakerültem a földre. Az a fiatal mágus, aki átvarázsolta magát ebbe a világba és nem tud visszamenni, ő mondott utoljára olyat, hogy jó ember vagyok. Nagyon kellemes ezt hallgatni.
- Örömömre szolgál, ha valóban tudok segíteni. Ma szabadnapos vagyok, holnap héttől este hatig leszek a boltban. Ezt elfelejtettem ráírni. Ki tudná ennyivel egészíteni?
Beállok a fényképhez a fal elé, hogy megörökítsenek. Most jut az eszembe, hogy kellhet még nekem igazolvány is. Azzal már mindenképpen a hivatalokhoz kell mennem. Még várok ezzel. A S.H.I.E.LDnél segíthetnek megtudni az igazi, teljes nevemet és majd csak utána mennék okmányt csináltatni.
- Azt hiszem, másban nem. Köszönöm a segítségét és az ősök ereje kísérje útjain!
Ha ő sem kérdez mást, akkor távozok. Holnap munka után bejövök, ha még nyitva lesznek és ha addig nem kerestek.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 28 Nov. 2014, 21:24

A recepciós nő felírja a megjegyzésekhez, hogy mikor vagy elérhető, aztán bólint, jelezvén, hogy elintézte a dolgot.
-Köszönöm – böki ki egy kis várakozás után, mert valószínűleg az elköszönésed kicsit szokatlan lehet számára. – Minden jót!

Másnap munka közben nem keresnek, így délután visszatérsz, és még nyitva találod a helyet. A recepciós nő helyén másvalakit találsz, aki értelemszerűen nem ismer fel téged, így mikor odalépsz a pulthoz, a férfi köszönt téged.
-Üdvözlöm uram, miben lehetek a szolgálatára? – Kérdi udvariasan. Úgy tűnik, ha foglalkoztak is az eseteddel, vagy nem kerestek még fel, vagy itt várták, hogy visszaérj, de ehhez jelezned is kell, hogy megérkeztél. Köröskörül látsz kamerákat a helyen, amelyeknek elképzelhető, hogy arcfelismerőjük van, így akár észre is vehettek, de még ha ez így is lenne, valószínűleg annyira nem vagy fontos személy, hogy azonnal eléd siessenek. Még ha nem is egy akadozó működésű kormányhivatalról van szó, azért valószínűleg így is végig kell járni néhány szintet, mire eléred a célodat, pláne úgy, hogy még a személyazonosságodat sem tudod igazolni.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 29 Nov. 2014, 11:51

Ez már nem használatos köszönés, pedig én valóban nagy áldást mondtam rá. Az ősök ereje, a szellemek hatalma nagyon nagy erő. Szerencsére nem értelmezte rosszul a nő. A világért sem akartam volna bántani, kedves volt és segítőkész.
Eltelt egy újabb munkanap, kellemesen elfáradtam a ládák pakolásában és a zöldségek szortírozásában. Volt egy kis probléma, mert nagyon rossz árut kaptunk, az almák között egér volt és sokat megrágott. Ki kellett hívni a szállítót és visszavitetni vele, újat hozni helyette. A munka után visszajöttem, mert senki nem keresett a boltban. Egy másik recepciós van, aki nem ismerhet. Elölről el kell kezdenem mindent. A papír még megvan, ha úgy dolgoznak, ahogy a tegnapi mondta és biztosan beírták már a számítógépbe is.
- Jó napot! Tegnap adtam le itt egy 712-es űrlapot Waynoka néven. A hölgy mondta, hogy keresni fognak vagy én is jöhetek érdeklődni. Meg tudja nézni, hogy történt-e már előrelépés?

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Vas. 30 Nov. 2014, 12:12

A recepciós a válaszod után pötyög valamit a gépen, majd egy pár másodpercig olvasgatja a monitoron megjelenő szöveget.
-Igen, meg is van, Mr Waynoka. A beérkező bejelentések osztályán az ön ügyét „B” kategóriába sorolták, ami azt jelenti, hogy egy kollégámmal fog találkozni, aki jegyzőkönyvet készít az önnel folytatott beszélgetésről. Jelenleg elérhető Mr Hall, a harmadikon találja, a 315-ös irodában.
Néhány kattintás után egy laminált lapot ad ki egy gép, amire rátesz egy csiptetőt.
-Ezt tegye fel, kérem, ezzel tud felmenni a harmadikra, a kártyát érintse hozzá a lift érzékelőjéhez. Mr Hall már várni fogja önt, ne felejtse, 315-ös iroda!
Ezután, ha nincs más kérdésed, akkor a lift a kártya leolvasásakor valóban felvisz téged a harmadik emeletre, ahol könnyen megtalálhatod a 315-ös iroda nyitott ajtaját. Bent egy öltönyös férfi ül egy számítógép előtt.
-Jöjjön csak! Mr Waynoka, igaz?


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 02 Dec. 2014, 15:42

Most ugrik a majom a vízbe és izgulok, hogy mit fog találni az ügyintéző. Félek, hogy egyszerűen elutasították az ügyemet és nem jutok tovább. Erősködni fölösleges lenne, csak kidobatnának innen vagy lecsuknának, ha rosszul járok.
B! Nem a legfontosabb, de rögtön utána jön, gondolom, ezt jelenti a fokozatok között. De jó! Már el is mosolyodok és nagy kő esik le a szívemről.
- Köszönöm! Mr. Hall, 315-ös szoba, megjegyeztem!
Leveszem a kabátomat, nem akarom azt átszúrni. A kártyát feltűzöm a pólómra, ami ma egy egyszerű, szürke póló. Megnézem, hogy mi van ráírva. Enélkül idegennek, behatolónak gondolnának az épületben. A liftben benyomom a harmadik emeletet és felvitetem magam. Végigmegyek a folyosón és hamar megtalálom a háromszáztizenötöst. Az öltönyös már tudja, hogy én jövök. Minden le lesz írva, amit elmondok. Ennek én csak örülök. Nem veszik el semmi.
- Jónapot, Mr. Hall! Igen, én vagyok.
Ha lehet, akkor leülök és a kabátomat a kezemben nyugtatom. Nem sietek, nem kapkodok, megvárom, amíg kérdeznek, utána fogom elmondani a történetemet.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 02 Dec. 2014, 16:22

Mr Hall átlagos testalkatú fehér férfi, fekete hajába helyenként ősz hajszálak vegyülnek, arckifejezése türelmet sugároz.
-Foglaljon helyet, ott talál fogast is – mutat a sarok felé, mikor látja, hogy a kabátodat szorongatod. Miután elhelyezkedtél, egy papírt vesz elő.
-Ez az irat arról szól, hogy minden, amit most elmond, megfelel a teljes igazságnak, ön önszántából mondja el, és szükség esetén felhasználhatja a SHIELD ezeket az információkat, indokolatlanul azonban nem fogja kiadni ezeket, és az ön személyét érintő részleteket sem. Az alján írhatja alá – ezzel átnyújt egy tollat. Ha aláírod, a papírlapot egy dossziéba teszi, majd az asztalon lévő diktafont közelebb helyezi, ez a diktafon már eddig is be volt kapcsolva.
-Nos tehát, Mr Waynoka, ön azt írta a 712-es űrlapra, hogy jelen volt egy eseményen, ahol Apokalipszis Lovasai összecsaptak az USA fegyveres különítményével, és látta ott az új Lovast, valamint a volt polgármestert. Azt is megadta, hogy ön már egyszer meghalt, majd feltámadt, és korábban is Waynoka volt a neve. Szerencsére ez nem egy gyakori név, így könnyű volt megtalálni az egyetlen Waynokát, aki mostanában elhunyt.
A számítógép monitorját úgy fordítja, hogy te is lásd, ott jelenik meg egy adatlap.
-Waynoka Stevens, született 2007., Rock Spring, Wyoming. És valóban Apokalipszis egyik Lovasa, Halál, a korábbi polgármester végzett vele. Előtte a Xavier intézet diákja volt. Bár nincs rá módszerünk, hogy egyértelműen bizonyíthassuk, hogy ön valóban ez a Waynoka, és tényleg feltámadt, tekintsünk most el ettől a részlettől. Vegye úgy, hogy én hiszek magának, ezért is mondtam el ezeket az információkat. Ön ugyanis azt írta, szeretné tudni, ki volt korábban, remélem segítettem ezzel valamelyest.
Az adatlapot eltűnteti, és helyette a 712-es bejelentő lapod jelenik meg a monitoron.
-Azt is írta, hogy vannak további információi az őrszemek és Apokalipszis Lovasainak harcáról. Kérem, mesélje el elejétől a végéig, hogy pontosan mit látott vagy hallott, kezdje ott, hogy hogyan és miért került oda, minden részlet fontos lehet.
Ezzel hátradől a székében, és figyel téged.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 03 Dec. 2014, 18:04

Jó embernek tűnik Mr. Hall, olyannak, aki jól végzi a dolgát. Élek a lehetőséggel és felakasztom a kabátomat, mivel lehet. Leülök a székbe és kíváncsian, izgatottan várom, hogy mire fogunk jutni. Elolvasom a lapot, megnézem az apróbetűs részt is, ha van. Nem hiszem, hogy itt át akarnának verni, csak tudni akarom, mit írok alá pontosan. Természetes, hogy nyilvánosságra adom, pontosabban a S.H.I.E.LDnek adom ezeket az információkat. Ők használhatják nyugodtan, jó kezekben van. A világot védelmezik, ha az én kis rövid életem elmesélt mozzanataival tudok segíteni, még én örülök neki. Alá is írom, miután elolvastam és átadom Hallnak.
Bólogatok, mikor Hall összefoglalja, mit írtam le. Erre miért van szükség? Van aki elfelejti, mit ír le, mire másodszor visszajön? Türelmes vagyok, nem zavarom ezzel, látom, hogy segíteni akar. Biztosan ez az előírás, nem ő találta ki.
Tátott szájjal nézem az egyszerű adatlapot. Megvan, hogy ki voltam korábban! Rögtön ide kellett volna jönnöm, mikor visszakerültem. A Xavier Iskolát ismerem az újságokból, pár hónapja költözött. Ott székel az X-Men, akiket meg akartam keresni, de nem sikerült. Most már talán fogadnának. Az agyam nagyon jár.
- Tizennyolc éves lennék, ha nem öltek volna meg? És indián, ez megmagyarázza, miért volt olyan a túlvilág.
Most egészen más testem van, egy harmincas, európai kinézetű férfi teste. Bámulom azt a fiatal indián arcot, amíg lehet és megpróbálok minden adatot megjegyezni. Nincs módszer arra, hogy kiderüljön, de ennek kell lennie. Minden egyezik. Halál ölt meg és közel voltam a gyilkosomhoz abban a csatában. Illetve távol, de mégis egy helyen. Az adatlap eltűnik és nem merenghetek tovább. Még a hatása alatt vagyok annak, hogy közelebb kerültem a korábbi életem megismeréséhez.
- Igen, köszönöm, hogy előkerítette. Tudja, ez nagyon nagy szó, hogy egyáltalán már ennyit tudok. Nem tudom, érdemes lenne meglátogatnom a Stevens családot? Vagy azzal csak bajokat okoznék, sebeket szabnék fel?
Még nem tudom, mi lenne jó a megoldás. Nem akarom Hall idejét húzni, mert ez már nem az ő feladata lesz. Elkezdem mondani, ami történt velem.
- Igen, elölről kell kezdeni. A hogyant elkezdem ott, hogy mit láttam a túlvilágon. Medveként ébredtem, nem tudtam semmit magamról, még a nevemet sem. Mezőket láttam, távoli erdőt és állatokat. Ilyen lehet az indián túlvilág. A patakhoz mentem halat fogni, mint minden medve. Ott ugrált egy holló, ami beszélni kezdett. Tőle tudtam meg, hogy Waynoka a nevem és arról beszélt, hogy azon a helyen mindenki csak rövid ideig van, utána visszamegy a körforgásba más testben. Engem viszont a szellemek, akik közé ő is tartozott, a Túlvilág Szelleme, kijelöltek egy különleges feladatra. Ő nem mondta meg, mi lesz ez, csak azt, hogy nehéz és ha távol kerülök a célomtól, ha nem teszek érte, akkor elgyengülök. Akkor már láttam a halálomat, csak egy részét. Olyan álomszerűen! Láttam, hogy Halál ölt meg és tudtam néhány dolgot a Lovasokról. Gondolom, a korábbi életemben, a Xavier Iskolában hallottam róluk.
Sóhajtok egyet, mert a túlvilágra gondolok. Ott minden olyan szép és békés volt. Medve voltam és boldog voltam úgy, amíg a holló nem ültette a fülembe a bogarat. Kihúzom magamat és folytatom a diktafont nézve.
- Bocsánat, ha ez nagyon hihetetlenül hangzik. El akartam mondani, hogy minden részletet értsen és az is, aki majd meghallgatja. Ami dokumentálható, az az, hogy New York egyik parkjában tértem magamhoz 4 hónappal ezelőtt egy éjszakán és akkor kaptam meg az új testemet. Tudtam, nem tudom, milyen módon, de tudtam, hogy mikre vagyok képes ezzel a testtel és hogy mi a célom. Az lett a célom, hogy Apokalipszis Lovasait felszabadítsam az uruk befolyása alól. Ha a szellemek úgy gondolták, hogy van értelme valakit ezzel a céllal visszaküldeni a világra, akkor szerintem ez lehetséges! Nem kaptam semmi támpontot, hogy hol keressem őket vagy miként tudok segíteni rajtuk. Vagy inkább az emberiségen, mert gondolom, lecsukják őket akkor is, ha felszabadultak. Borzasztó nagy bűnöket követtek el. Tehát amit kaptam: barnamedvévé tudok változni, ilynekor teljesen úgy nézek ki, mint egy igazi medve és beszélni sem tudok, csak gondolkodni. Nem mutatom meg, ha nem baj, mert szétszakadna rajtam a ruha...
Zavarba jövök, hogy hogyan mondjam el a többit. A S.H.I.E.L.Dnél már mindent láttak a világ sok furcsaságából, erre gondolok. Előredőlök és az asztalra támaszkodva folytatom, most már Hall szemeibe nézve, néha elkapva onnan a nézésemet.
- Egy másik képesség a megszállás. Egy állat testébe bele tudok bújni lélekben, akkor az én testem eltűnik és az állatot irányítom. Egy harmadik, hogy egy nap egyszer vissza tudom pörgetni az időt egyetlen perccel és akkor kicsit belelátok az idő fonalába egy perc erejéig. Tehát ezekkel küldtek vissza. Először könyvtárba mentem, kutattam cikkekben, könyvekben és semmit nem találtam a Lovasokról. A csata helyszínére, az Akkaba Metropoliszba (később tudtam meg, hogy így hívják) megmagyarázhatatlan módon kerültem. Előtte még New york utcáin beszélgettem valakivel azon a délutánon. Tehát én is meglepődtem, biztosan a szellemek segítettek közelebb kerülni a célomhoz. Láttam az Őrszem robotokat, az M osztályosat, ami vezette a csatát. Később mindennek utánanéztem, az Őrszemeknek is, mert tudni akartam, miket láttam. Lándzsákkal dobálták meg a hadsereget, a robotokat és a Helicarriert azok a kék páncélos, vörös kendőt viselő katonák, akik mind ugyanúgy néztek ki és sokszorozódtak. Én messziről láttam, amint a hadsereg egyik embere vágta őket, mint kés a vajat. Őt megtámadta egy hatalmas, ezüstszőrű lény és egy sziklaember, aki később engem is üldözött. Az Őrszemek lelőtték a lándzsákat, lenyűgöző volt, hogy a lézer hogy pattant egyikről a másikra!
Valóban minden részletet elmondok. A S.H.I.E.L.D. tudja, milyen fegyverei vannak és hogy mi történt ott, itt csak az számít, hogy bizonyítom, én is ott voltam és láttam sok mindent.
- Halál, a volt polgármester beszélt, de nem hallottam, mit. A hangját felismertem és a képességét is. Nagyon erős, megállította a robotokat, nem tudtak mozdulni és felrobbantotta őket, ahogy visszatöltötte az energiát. A halálom előtt velem is ezt tette, mozdulatlan voltam, emlékszem. A nyakam kitörésére is, amit lábbal tett meg. Megalázva, hogy ilyen egyszerű módon is el lehet velem bánni.
Ezen a Lovason akarok én segíteni? Ezért küldtek vissza. A bosszú nem megoldás, majd megkapja a büntetését a hatóságoktól, ha sikerrel járok.
- Bocsánat, eltértem a témától. Tehát az Őrszemek rakétákkal kilőtték a tartóoszlopokat és a mennyezet omlani kezdett. Volt ott egy kiborgkezű angyal, az harcolt egy hiénaszerű lénnyel. Az a szikla érzéketlen volt és rideg, az ezüstszőrű pedig vadul támadt, mint egy állat. Eggy nő, aki úgy nézett ki, mint a régi időkből Miss Amerika eldobta a sziklaembert és kidöntött vele egy oszlopot. Én pont ott voltam. Akkor azzal próbálkoztam, hogy medveként üvöltök és integetek a seregnek, de nem vettek észre. Ez a szikla azt mondta nekem, nem tudja, ki vagyok, de nem oda tartozok. Halált és a katonáit akkor már leterítették az őrszemek Adaptálás parancs után. A szikla üldözni kezdett engem és elfutottam előle. Meg akartam volna szállni egy madarat, hogy annak a testében felrepüljek a repülőhöz és morzéval üzenjek, de ott nem voltak madarak. Semmilyen állat nem volt azon a rideg helyen! Sőt senki más, csak Apokalipszis serege és a maguk hadserege rajtam kívül. Egy hatalmas város kihaltan. Apokalipszis katonái ütötték a földet vagy magukat és egyre többen lettek, de minden kezdett összeomlani. Akkor nem láttam már a Lovasokat és nem volt időm nézni a csatát. Én csak futni tudtam, a szikla mögöttem mindent lerombolt, amin keresztül futott. Lassabb volt, mint én, gondolom, a kőteste miatt. Az lett a vége, hogy az Őrszemek valamilyen kupolaszerű robbanást csináltak és megállt a szikla is, hogy ezt megnézze. Akkor meghúztam magam egy épületben, nagyon erős épületben, ahol később megtaláltak és onnan néztem. Láttam az új Lovast, nagyon csúnya volt. Mint egy...élő csontváz fémből, vörös szemekkel, csuklyával a fején, kendővel az arca előtt és volt nála egy nagy bot. A parancsnokkal harcolt, megsérült a térdén. tána robbanás volt és elvitte a sziklát is és az ellenséges katonákat. Az épület beomlott, nekem az volt a szerencsém, hogy a plafon elég erős volt. Fél órával később találtak meg a katonák és a tűzoltók. Akkor kivttek onnan, megvizsgáltak, segítettek meggyógyulni. Nem vádoltak meg semmivel, mert nem is tudtak és segíteni sem segítettek, mert minden titkos volt. Annyit tudtam meg, hogy az Akkaba Metropolisz volt a neve annak a városnak. A hírekből tudom, hogy Chicagoba kerültek a Lovasok és borzalmas pusztítást végeztek. Én kilincseltem az X-Mennél, de nem tudtam velük kapcsolatba lépni. Munkát vállaltam, hogy túléljek és most jutottam el magukhoz. Hát ennyit tudtam mondani és örülnék, ha tudnának tenni valamit, hogy a célomhoz közelebb kerülhessek és segíthessek maguknak, mindenkinek megszabadulni a Lovasoktól. Úgy látszik, valamilyen módon meg lehet tenni azt, hogy elmúljon a hatás, amivel Apokalipszis magához köti őket.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 04 Dec. 2014, 13:09

A szerződésben nem találsz semmi olyat, ami arra utalna, hogy át akarnának téged verni, apró betűs rész mindössze ott szerepel, ahol felsorolják, milyen esetekben hozhatja nyilvánosságra a beszélgetés részleteit vagy egészét a SHIELD. Amikor az adatlapot nézed, Mr Hall csak bólint a kérdésedre, valóban egy indián fiatalember arcképe van az adatlapon.
-Ami a Stevens családot illeti, az ön felelőssége, hogy mit tesz, de ha valóban nem emlékszik szinte semmire az előző életéből, akkor nem biztos, hogy hisznek majd magának, és talán csak felzaklatja őket – válaszolja röviden.
Amikor a túlvilágról kezdesz beszélni, Hall láthatóan nagyon figyel, valószínűleg fontosnak tart minden részletet. Mikor megállsz egy kicsit átgondolni a dolgokat, közbeszúr egy gondolatot.
-Waynoka Stevens mutáns képessége a medvévé alakulás volt, ez jó jel, egybevág a feltámadás gondolatával – jegyzi meg, aztán tovább figyel.
A képességek magyarázatánál Hall csak bólogat, valószínűleg nem rázta meg különösebben a gondolat, hogy ezekre valaki képes lehet, talán csak az a meglepő, hogy ennyi féle képességed van, ami nem jellemző a mutánsokra. Ezután a csata leírása alatt is nagyon figyel, és időnként bólint, máskor pedig kíváncsian vonja fel szemöldökét. Végül, mikor a történeted végére érsz, ismét előre dől a széken, az asztalra könyököl, és megigazítja zakóját.
-Nos, amennyit mi magunk tudunk az eseményekről, az nagyjából egybevág az ön által elmondottakkal. Persze nem tudtunk ennyire részletesen dolgokat, úgyhogy nagyon hasznos volt, amit elmesélt. Mindenekelőtt szeretném megköszönni a bátorságát, és a szolgálatát, amit a SHIELD-nek tett.
Az asztalon egy kancsóból vizet tölt magának egy pohárba, és iszik néhány kortyot, majd int neked, hogy ha szeretnéd, szolgáld ki magad.
-Van egy pont az elbeszélésében, ami nagyon felkeltette a figyelmemet. Nekem úgy tűnik, hogy a képességein túl kap egyéb segítséget is, ahogy ön is mondta, a szellemek segítettek önnek közelebb kerülni a céljához. Így került egyik pillanatról a másikra a csata helyszínére. Ez egyrészt nagyon hasznos, mert úgy néz ki, valami hajtja önt a Lovasok felé, képes valahogy rájuk találni. Ugyanakkor veszélyes is… A képességei, amiket felsorolt, kétség kívül erősek, de kétlem, hogy a Lovasokat le tudná ezekkel győzni.
Egy pár másodpercig gondolkodik, aztán kikapcsolja a diktafont.
-Nekem úgy tűnik, hogy ön igazat mond, a haláláról való emlékei pontosak, a képességei és a származása az előző életéből erősen egybevág a mostani képességeivel, és a túlvilági élményeivel. Ez túl sok véletlen lenne egyszerre. Ez alapján elhiszem azt is, hogy valóban valamiféle szellemek segítenek magának megtalálni a Lovasokat. Így igazán értékessé válik bárki számára, aki meg akarja őket találni, de veszélyben lenne, ha felkészülés és erősítés nélkül kerülne szembe a Lovasokkal. Mr Waynoka, szeretne a SHIELD-del együtt dolgozni?


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 04 Dec. 2014, 14:44

Ha nyilvánosságra hozzák, annak csak annyi kárát láthatom, hogy engem nyilvánosan fognak bolondnak nézni. Ettől nem félek. Hallgatni szoktam ezekről, mert nem akarom ijesztgetni az embereket. Ha végszükség lesz és pont az én vallomásom kell, használják, ha segít. 
Hall válaszára bólogatok. Megértem, hogy túl hirtelen ötlet volt. Nincsenek emlékeim, más a testem. Miért hinnének nekem? Mit tudnék adni? A fiukat nem tudom visszaadni, én nem az vagyok. Kérdezgetni tudnám őket és megzavarnám a családot. Az indiánok és a szellemek, a túlvilág. Olvasni kéne még erről is. Egy keveset olvasgattam a könyvtárban, de úgy éreztem, nem visz előbbre.
Elmosolyodok, mikor mondja, hogy a régi énem medvévé tudott változni. Azt őriztem meg a túlvilágon és itt is. kíváncsian várom, mit fog mondani Hall.
- Nagyon szívesen. Örülök, hogy hasznosnak találja.
Valóban nagyon örülök, hogy komolyan vesznek és meghallgatnak. Nem állított le a felnélé, hogy ez hülyeség és menjek inkább elmeorvoshoz. A S.H.I.E.L.Dtől ezt nem is vártam volna. Pontosan azt mondtam el, amit láttam, amit a többi katona és az őrszemek is láthattak. Jól esik a dícséret, hogy segítettem a hazának és a világnak néhány plusz információval, részlettel. Van itt ennél több is? Ennyivel nem tudom beérni.
- Igen, én is ezt érzem. Ők küldtek vissza és egyengetik az utamat a Lovasok felé. Tudja, ugyanezt éreztem ott is. A sziklaember nem volt Lovas, de még ő is sokkal erősebb volt nálam és nem láttam módot arra, hogy legyőzzem. Ha maguk tudnak valamit...
Kikapcsolta a diktafont, vége a rögzítésnek. Most mi lesz? Azt érzem, hogy még mondani akar valamit.
- A S.H.I.E.L.Ddel? Azt is lehet?
Nagyon buta kérdés. Nem ezért jöttem ide? Nem hittem benne igazán, hogy velük dolgozhatok. Féltem, hogy elutasítanak. Most itt van a lehetőség. Értem már. Felemelem a mutatóujjamat.
- Értem, tehát a szellemek engem valamiféle vadászkutyaként használnának? Elvezetném magukat a Lovasokhoz és nem nekem kellene egyedül legyőzni őket, hanem része lennék egy vagy több akciónak. Igen, azt hiszem, ez megfelel a célnak, amivel visszaküldtek ide a Földre engem. Igen, szeretném felajánlani a segítségemet és együttműködni Önökkel.
Még mindig hihetetlenül hangzik. Megbízott S.H.I.E.L.D. kisegítő leszek? Vagy talán egyenesen ügynök és részt vehetek a kiképzésben is? Nem voltak ilyen ambícióim, de azért...a S.H.I.E.L.Det nagyon sokra becsülöm! Most valóságosnak tűnik a lehetőség, hogy tehessek valami igazit, hasznosat a célom érdekében. A világért, az emberiségért.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 04 Dec. 2014, 18:23

A kérdésedre Hall elmosolyodik, aztán végighallgat, és csak utána válaszol.
-Nos igen, van lehetőség, hogy együtt dolgozzon a SHIELD-del. Nem tudom, hogy a szellemek pontosan milyen módon dolgoznak, de nekem úgy tűnik, hogy ön igazat mond, és ez alapján az a legvalószínűbb, hogy előbb vagy utóbb ismét közbelépnek. És ha ez az együttműködés valóban megfelel önnek, akkor semmi akadálya annak, hogy a SHIELD a segítségére legyen, és fordítva. Természetesen Apokalipszis Lovasai a világ legerősebb mutánsai közé tartoznak, ha tényleg sor kerül harcra velük, akkor a Bosszú Angyalainak bevetésére is szükség lehet, de ez egyelőre mind csak feltételezés. A lényeg, hogy maga álljon készen, és mi szemmel tudjuk tartani, hogy ne egyedül kelljen megküzdenie a céljáért.
Ismét a gépen pötyög valamit, majd egy újabb adatlap jelenik meg, ezúttal nem egy, hanem több emberről egyszerre. A képeken egy feltűnően ismerős alak, Ben Grimm, a Lény látszik, és mellette még két fő és három férfi.
-Nem tudom, hallott-e már az Angyal Programról. Ez egy olyan kezdeményezés, aminek keretében különleges képességekkel megáldott, bátor és elhivatott embereket képez ki a SHIELD, hogy aztán bevethesse őket különféle szituációkban. A Program még gyerekcipőben jár, de jó úton halad, hogy egy nap majd lényeges erőt képviseljen. Szerintem ez megfelelő lenne az ön számára, kiképzést kapna, testközelből láthatna akciót, felkészülhetne veszélyes helyzetekre. Ha jól értem, ön most felnőtt testben van, de tudása, képességei még mindig megegyeznek egy gimnazista diákéval. Ezen javítanunk kell, hogy ne legyen kiszolgáltatott, mikor esetlegesen szembenéz a Lovasokkal. Mit szól ehhez?

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 05 Dec. 2014, 12:18

Hisznek nekem és számolnak velem. Abban is hisznek, hogy hasznára lehetek a S.H.I.E.LDnek, ha a szellemek egyengetik az ösvényemet. Még nagyon sokat kell tanulnom. A Bosszú Angyalai! Hűűűű, az nagyon megtisztelő lenne, ha olyan csatában is részt vehetnék, ahol ők vannak. A múltkori is ilyesmi lehetett, de az valamilyen titkos hadsereg volt. Hall sem mondott róla semmit most nekem, hogy mit gondoltam jól és mit nem.
Mosolygok és bólogatok, kissé bárgyún, mert most csak örülök. Végre! Tudok valamit tenni. Át kell gondolnom, hogyan is lesz ez. Nem dolgozhatok a zöldségesnél, ha ez egész napos elfoglaltságot kíván. Sajnálni fogom Marguerite nénit, mert kedves asszony és munkát adott nekem. Titokban kell előtte tartanom mindent, nem fecseghetek. Azt fogja hinni, megbízhatatlan vagyok. Ez nagyon rosszul érint.
A Lény a Fantasztikus Négyesből? Egy csapatot vezet. Megrázom a fejemet, nem hallottam még róluk. Azt hiszem, nem is olvastam semmit vagy nem maradt meg. Tehát oda kerülhetnék be és segítenének kiképezni engem. Ez izgalmas és úgy van, ahogy Mr. Hall mondja.
- Azt hiszem, igen. Általános tudással rendelkezek a világról, nem sokkal. Az elődöm biztosan jó képzést kapott a Xavier Iskolában, sajnos én abból semmire nem emlékszek. Örömmel elfogadom a lehetőséget! Mit kell tennem?
Biztosan be kell iratkozni, regisztrálnak és ilyenek. Benne vagyok, várok Hall szavaira és azok szerint fogok eljárni. Illene tanulnom is, mindent, amit egy diáknak kell. Nem érzem ezt fontosnak. Nem ez a cél. Fizikai képletek és egyenletek nélkül is le lehet győzni a Lovasokat. Vagy pont a tudományban kellene elmélyednem és szerkezeteket használnom? Azt hiszem, az Angyal Program nem csak kiképzést ad, hanem megismerhetem önmagamat is, hogy mire vagyok képes és mi felé vonzódok.
- Nagyon köszönöm, még egyszer!

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 08 Dec. 2014, 16:27

Hall bólint a válaszodra.
-Remek, örülök, hogy sikerült megoldást találnunk önnek, Mr Waynoka. A teendői egyszerűek, át fog esni egy vizsgálaton, egyszerű tesztek, amelyek biztosítják az alkalmasságát az Angyal Programban való részvételre. Ezután jelentkezik az Angyal Program épületében, ahol ezután napi szinten részt vesz a kiképzésben. Ha Mr Grimm úgy találja, hogy alkalmas, akkor akár bevetésen is részt vesz majd. Addig is pedig a SHIELD alkalmazásába kerül. Minden ezzel kapcsolatos tudnivalót megtalál egy dossziéban, amit a recepción vehet majd át, mire leér, már szólok is nekik, hogy adják ezt át önnek. Ez minden!

Miután befejezte a beszédet, megvárja még, hogy van-e kérdésed, ha viszont nincs, akkor illedelmesen elköszön, és utadra enged, lent pedig, a recepción megkapod a mappát, amiben megtalálod a helyszínt és az időpontot az Angyal Programra való jelentkezéshez.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Dr. Zield Jones Hétf. 08 Dec. 2014, 22:11

Az egészségem rendben van. Azt már a kórházban megnézték és vizsgálgattak engem ott. Értem, hogy itt ez az eljárás, a szabvány, meg kell csinálni. Nem jelent gondot. Nem vagyok olyan kényes, hogy ez rettentsen vissza. Most jutok el a célomhoz! Vizsgálatok, tesztek. Ha fiatal diákok be szoktak jutni oda, Mr. Hall azt mondta, vannak mások is, akkor nekem is sikerülhet. alkalmasnak érzem magam lelkileg is és testileg is. Az előző életem nélkül furcsa leszek ott, a képességgel rendelkezők között is egy különc leszek. Az én élettörténetem néhány hónap, a többiről csak úgy fogok értesülni, ha valaki elmeséli. Waynoka Stevens, ez volt a régi életemben a nevem. A célomhoz végül is, nem kell, hogy ismerjem. A Program kell, arra van szükségem, de kíváncsi is vagyok. Azt hiszem, az iskolával mégis fel kellene vennem a kapcsolatot. Meg kell próbálnom. De először a kiképzés! A nevemet ugyanúgy fogom használni, ahogy a holló mondta. Csak Waynoka. Nem veszem fel a korábbi nevemet, az problémákat okozna.
Imádkozom a szellemekhez, nem tudom, hogyan kell, csak mondogatom magamnak, hogy segítsenek bekerülni. Eddig többször segítettek, most is rajtuk van a sor, hogy ne essek ki a rostából. Nincs kérdésem, úgyhogy elköszönök. Már kétszer megköszöntem a lehetőséget, nincs más hátra, mint a "Viszontlátásra!" A lifttel lemegyek és ahogy Mr. Hall mondta, a recepciós a kérésemre átadja a mappát. Ha itt le lehet ülni, akkor leülök és végiglapozok mindent, elolvasom a feltételeket. Lássuk, mikor és hova kell mennem. Az első utam a zöldségeshez fog vezetni azzal, hogy nagyon sajnálom, de felmondok, mert kaptam egy jobb lehetőséget. A részleteket nem fogom elárulni. Napi kiképzés lesz, biztosan nehéz lesz, de a leglelkesebb tag akarok lenni. Nem az egyik leglelkesebb, hanem valóban a leglelkesebb, mivel nekem az életem függ attól, hogy közel kerülök a célomhoz a Programmal vagy messze maradok és lassan elfogy az erőm. Ezt nem fogom hagyni és azokat a többszörös gyilkosokat is meg kell állítani. Fűt a céltudatosság.

/Azt hiszem, itt vége, úgyhogy köszönöm a mesélést:)/

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 8 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.