Kert és erdő a birtok körül

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Csüt. 05 Ápr. 2012, 21:47

Az erdőről szóló álmodozó kinyilatkoztatást mosollyal fogadja. Érti, megérti, mi nyűgözi le ennyire a fiút a buja zöldben. A kietlen sivatag után őt is magával ragadta, s habár az otthon ígéretéért maga mögött hagyta, nem tudott nem kóborló lupin lenni, s ezzel elkerülhetetlenül próbára tenni a kötelékeket. Két világ hívta és csábította egyszerre, s bár mindig volt, amit nem akart megélni, de egyiktől sem szakadhatott el teljesen.
-Lenyűgöző élmények. Igen. Megízleled a saját erőd, és túllépsz azokon a kereteken, amiket a civilizált világ felállít.- megtapasztalta őket. Járt erdőmélyen, szúrós, kíméletlen sivatagban és a város dzsungelében is. Mégis egy dolog volt, amit nem lelt egymagában ezeken a helyeken.
-De részegítő élmény az is, ha megóvhatod a szeretteidet. Boldogító, ha szerethetsz és ők is szeretnek. A társaságot, azt nem találod meg egyedül a zöldben, és talán eljön az idő, mikor még te is vágyakozni kezdesz majd a társ után, aki osztozik a szenvedélyben, amit átélsz, vagy legalább részben megérti, és vágyja megismerni. Az itteniek elég nyitottak ehhez. Elég nyitottak, hogy család lehessenek még az olyan szabadságszerető lények számára is, mint mi vagyunk- ahogy látja, hogy a fiú az ingével bíbelődik, hogy bekötözze a sebeket, lehajol hozzá, hogy segítsen. Noha nem volt orvos a szó nyugati értelmében, kötései mindig megfelelőek voltak. Ha a fiú hagyta, hogy segítsen, akkor ügyesen, puha kézzel és figyelmesen dolgozott.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lance Harris Csüt. 05 Ápr. 2012, 22:04

Lance Harris

Hagyom hogy segítsen a sebeim bekötözésében, jól esik érintése. Zöld szemeibe nézek /az enyém is vagy zöld vagy kék... nem tom/ és megnyugszom a közelségétől. Falkáról beszél, vagy valami másról? Ki tudja. Nem igazán értem amit mond, mindig is magányos típus voltam, az előbbi fél órában többet beszéltem mint az elmúlt években egyhuzamban bármikor. Az emberek közelsége sohasem volt cél a számomra, jobban éreztem magam egyedül, bár igaz ami igaz, amióta megismertem, kialakult köztünk valami. Valami amire talán szükségem van, és talán épp erről beszél. Egy társ aki megért engem? Ki lehet olyan? Talán ő, vagy egy másik fajtám béli. Nyilván nem egyszerű mutáns, az majdnem ember. Mi mások vagyunk, és nem csak képességekben. Jellemben, külsőben egyaránt. Ethan is észre vette, sőt, szóvá is tette. Mások miért ne tennék? Ha igaz amit Szehmet beszél, egy társ csakis olyan lehetne mint amilyen Ő. Vagy talán a másik aki itt volt a Kúriában, egy domináns nőstény... bár nem hiszem, hogy jó kijönnék vele. Akárhogyis, ezzel foglalkozni ráérek később is.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Csüt. 05 Ápr. 2012, 22:22

Mosolyogva tette fel a kötéseket, egyszersmind ellenőrizte az okozott sebeket. Bánta őket, de jobban bánta volna, ha nem mérik össze az erejüket. Így most, engesztelésként még gondosabban dolgozott, mint szokott.
Szerette, ha segíthetett, és legalább olyan meleg érzések ébredtek benne, mint nem rég a kínai kisfiú iránt, akit a káoszban is igyekezett megóvni. Úgy tűnt, lassanként kezdte visszalopni a régi énje magát a jelenbe, nyugodtabbá, oldottabbá és boldogabbá vált. Itt, kinn az erdőszélen minden egyszerűbbnek tűnt.
Mikor végzett, nem egyenesedett fel, hanem a fiú mellé telepedett, és természetes támasztékot keresett a hátának. Egy fatörzset, mint a kölyök. A gyógyulás még most is zajlott, de valahogy sokkal tompábbnak érezte a fájdalmat, mint percekkel azelőtt. Talán csak a beszélgetés tette, mely olyan jólesően cirógatta a lelkét, vagy az, a csetepaté után végre jóleső fáradtság, mely kezdte hatalmába keríteni.
-Tudod.. jó, hogy ide jöttél.-és jó, hogy most jött, bár ezt már nem tette hozzá hangosan. Talán nem is kellett.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lance Harris Csüt. 05 Ápr. 2012, 22:39

Lance Harris

Odakucorgott mellém, és megjegyzi, hogy jó hogy jöttem. Melegség tölti el a mellkasom tájékát, kicsit zavarba is jövök ettől a hirtelen kijelentéstől, majd mivel mindig is egyenes és őszinte jellem voltam, én is megjegyzem:
-Örülök, hogy jöttem.... Bár, valszeg nem maradok sokáig.
Mondom és ismét elmosolyodok, kissé keserűen. Szemem lehunyom, és fejemmel nekidőlök a fának. A sebeimből kifolyt vér, és a harc utáni fáradtság megteszi a hatását. Kicsit elkókadtam, szemeim le-le ragadnak. Egy idő után már nem is nyitom ki újra, csak hagyom, hogy leragadjanak, és gondolataim vezéreljenek. Orromat betölti a nő illata, és ez szintén melegséggel tölt el és... biztonság érzettel. Kicsit közelebb húzódom hozzá.
-Jó itt így most. Itt a szabadban.
Mondom, és igyekszem kizárni a tényt, hogy a városban vagyok, nem is olyan messze autók robognak tőlem, bent az iskolában pedig több mint valószínű miattunk üvöltöznek, vagy idegeskednek. Most itt, ebben a pillanatban nyugodtság tölt el, olyan mint még soha. Nem akarom, hogy véget érjen. Soha.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Csüt. 05 Ápr. 2012, 23:01

Szehmet kicsit fészkelődött, majd kényelmesen hátra dőlt. Hihetetlenül pihentető volt idekinn. Egészen elszokott tőle, míg a Piramis ügyeit intézte, s most jól esett neki a pillanatnyi békés semmittevés. Nem akart a robotra gondolni, nem akart a lehetséges jövőkre gondolni, csak a jelenre. Arra az otthonosságra, amit egy másik lupin közelsége jelenthetett. Olyan lupiné, aki szívből megélte saját bundás oldalát. A fiú ilyen volt. Nem küzdött azért, hogy elnyomja ösztöneit, és nem akart emberibb lenni annál, ami volt. Talán rosszul tette egy emberi világban, de ebben a pillanatban mégis erre volt szükség. Az újabb szavakra a srácra pillantott.
-Igen, jó.-lágyan szólt, melegen, majd tekintetét az ég felé fordította, az ágak közt kéklő égre, mely szárnyalni hívta a gondolatait. Nem engedett a fáradtságnak, s az nem is volt olyan követelőző, hogy komolyan küzdenie kelljen ellene. Az ég utazni csábította. Most azonban maradni akart, hiszen még alig érkezett meg. Még alig kezdett újra látni.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Morsus Pént. 06 Ápr. 2012, 23:08

- Mister Harris, ha nem kíván maradni tegye meg azt, hogy nem kezdi el a tagjainkat széttépni, mert igazán sok kellemetlenséget generál ezzel.
Mondja Bestia a fán fejjel lefelé lógva. Bal lábával egy elsősegély csomagot tart.
- Drága Szehmet, remélem a regenerációs képessége kibírja ameddig összevarrom a "beugró" barátunkat.
Mondja az alak és egy szaltóval landol a kettő előtt.
- Remélem mindketten tisztában vannak azzal, hogy több edző termünk van, direkt az ilyen >köhöm< túlreagálásokra. A konyhát gyerekek is használják, és a vérző, üvöltő egymást harapó felnőttek rosszat tesznek a szellemi fejlődésüknek.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lance Harris Pént. 06 Ápr. 2012, 23:22

Lance Harris

Meglepődve nézek fel a fára ahol egy... egy... egy nagy kék... szörny? lóg fejjel lefele, kezében? lábában? egy elsősegély csomaggal. Fehér köpeny és szemüveg. Meghökkenésem folytatódik ahogy akrobatikai mutatványa után a földre érkezik. Beszéde művelt, sőt. A szaga pedig... kémikusos?
Zavaromban csak egy fura kis fintor lesz minden amire képes vagyok, és egy elhaló nyögés, ahogy feljebb ülök, és nézem a felém magasodó figurát. Mire összeszedem magam annyira, hogy beszédképes legyek, már el is felejtem mit akartam mondani, így utolsó kérdésére reagálok.
-Nem tudtam... és... öhm... elnézést?
Itt meghunyászkodom, és megbánóan nézek... Nem is igazán gondoltam bele ebbe, sőt semmibe sem, de ezt felhozni mentségnek elég gyenge érv lenne, így nem is teszem meg. Inkább csak hagyom, hogy a férfi ellássa sebeimet, közbe pedig Szehmetre nézek. Bánom, hogy ilyen kellemetlen helyzetbe hoztam. Nem a harcot bánom, csak a helyzetet. Sőt...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Pént. 06 Ápr. 2012, 23:48

-Hank?- őszinte, örömteli meglepetés hallatszott a hangjából. Elszállt minden félelme, amint meghallotta az ismerős hangot. Fejét valamivel hátrébb döntötte, hogy lássa is őt, majd tekintete követte a mozgását, ahogy előttük termett.
-Hihetetlen, hogy.. rossz fát kell tenni a tűzre, hogy... találkozzunk.-nem, nem akarta elviccelni a dolgot, de a derűt nem tudta elnyomni magában.
-Ó, én remekül vagyok- kisebb csúsztatás ugyan, de mit sem számít. Képessége bírta a harcot, a fiúnak meg szüksége volt a foltozásra. Nem volt kérdéses a sorrend. Úgyis kényelmesen elpihengetett a fának dőlve, csak úgy sápatagon, fáradt szavakkal.
-Sajnálom. Az én.. hibám volt, nem a fiúé. -nem akarta, hogy a fiút tekintsék hibásnak. Nem érdemelte meg, hiszen neki tudnia kellett volna.. ráadásul a köztük kialakuló feszültség ellenére az új bundás jó srác volt, aki ráadásul, bizonyára nagy reményekkel érkezett ide.
-Nem.. gondoltam rá.. egyszerűen... bolond voltam és.. megtörtént - gyorsan jutottak el arra a pontra, mikor már nem volt visszaút, de annál is hirtelenebb volt, ahogy Lance-et, a kedélyeskedő erőpróba alatt elragadta a vad. Persze lett volna lehetőség nemet mondani. Nemet mondani akár ezerszer, de a fiúról egyszerűen átragadt rá valami.
-Tudod.. te tudod milyen az, amikor a fiatal lupinokban annyira felgyülemlik a feszültség, hogy a szavak már nem oldják meg a helyzetet.- nem, ha akarta volna, sem tudta volna elrejteni az elégedettséget, ami még a fáradtságon is átütött, mióta a küzdelem véget ért. Biztosra vette, hogy Hank is tudja, hogy nem az első, és minden bizonnyal nem is az utolsó alkalom volt ez a csetepaté a Kúria életében, ahogyan abban is biztos volt, hogy nem várt volna senki ilyen kijelentést tőle.
-Az X-Menhez akar csatlakozni.. Jó képességű.. de kell valaki, aki megmutatja, hogyan kell uralnia a belső vadat.- tette hozzá végül, hogy Bestia is lássa, akármi történt, nem maradt tanulság nélkül.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Morsus Szomb. 07 Ápr. 2012, 00:00

Bestia letette a dobozt és Szehmethez lépve finoman kezet csókolt neki.
- Bocsáss meg kedves, amióta te visszatértél engem mindig elragadtak a kötelességeim a SHIELD és az iskola irányába.
Mondja a kék bundás majd szemüvegét igazítva. Harrishez lép és kezeivel nézi meg a sebeit miközben bal lába kinyitja a ládáját és kiveszi a szükséges dolgokat, amiket pontosan a saját kezeibe ad.
- Lupine.. ez az új szleng a rasszunkra... még mindig zavar engem valamiért. Talán maga a rassz gondolata a fajunkban. Ki tudja.
Majd bekeni a sebeket fertőtlenítővel, ami felettébb fájdalmas, de elviselhető. A férfi nem is figyel fel a másik mocorgására.
- A belső vad uralma.. ez nem Logan tantárgya kedvesem?
Kérdezi Hank humorizálva. Mikor kész van a kötésekkel eszébe jut kezet fogni az alakkal.
- Bocsánat, a nevem Henry McCoy professzor. A kódnevem Bestia.
Ezzel megfordul és a ládájából kivesz egy krémet és Szehmetnek adja.
- Ezzel kend be a sebeidet. Gyorsabban összezárja őket és enyhíti a fájdalmat. Segít a regenerációdnak. Logannak készítettem egy éve, de még nem bírtam rávenni, hogy használja is.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lance Harris Szomb. 07 Ápr. 2012, 00:16

Lance Harris

Szehmet és a kék fószer elbeszélgetnek, látszólag kellemesen. Sebeimet hamarosan ellátják, és a művelet közben igencsak érdekes fejeket vágok, ugyanis rohadtul fáj. A beszélgetés közben egy bizonyos Loganra terelődik a szó. Miután a férfi kezet fog velem, és be is mutatkozik, felteszek neki egy kérdést:
-Lance Harris,... ki ez a bizonyos Logan akiről szó van? ha szabad tudnom?
Érdekel, mert rólam van szó... vagy nem? A belső vad uralma, vagy valami ilyesmi, de van valami ami jobban foglalkoztat, és úgy gondolom ezt most a legjobb megkérdezni. Szehmet is szól az érdekemben, meg valószínűleg megkérdezné ő is egy idővel, de mégis csak rólam van szó, szóval megköszörülöm a torkom, és megszólalok:
-Köszönöm a foltozást Professzor... Bestia?... és azt szeretném kérdezni... hogy mi lesz most?
Kérdem, arcomon értetlen, kicsit zavarban lévő kifejezéssel. Szeretnék Szehmettel maradni, vagy így vagy úgy... de nem akarok egyedül maradni. Talán igaza van a macseknak, hogy rám férne egy kis nevelés

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Szomb. 07 Ápr. 2012, 00:45

A bocsánatkérésre halvány mosoly a válasz. Nem neheztel, s nem is kívánja, hogy Bestia rosszul érezze magát emiatt.
Ahogy a kékség Lance sebein ügyködött, figyelte őt. Próbálta megfejteni, hogy változott-e valamit, mióta utoljára találkoztak, de eddig nem talált nagy változást. Talán nyomtalanul múltak el a kaotikus idők. Talán nem hagytak emlékeket.
-Értem, mire gondolsz- ő maga habozás nélkül átvette a kifejezést, de értette a kifogásokat. A szó néha kevésbé tűnt körülményesnek, mint a bundás, a szőrmók vagy a torzonborz jelző, de érezte az idegen csengését, és azt, hogy mögötte húzódik az eszme, miszerint mindig vannak jobbak és mégjobbak.
-Ami azt illeti, most már értem, miért az övé.- mosoly az újabb kérdésre, de nem olyan szívből jövő, mint az előző.
-Egyszer-egyszer szívesen... vállalom a bokszzsák... szerepét,- szól, miközben átfut a fején, hogy jóval szívesebben, és akár gerjesztve is a gondot vállalja, minthogy hirtelen törjön elő, rosszabb alkalommal, rosszabb társaságban,
- de.. azt hiszem egy... idő után sok lenne. Talán már másodjára is.- humorizál, noha a könnyedség mögött továbbra is komoly gondolatok húzódnak.
- Közben jársz majd nála a... fiú.. érdekében?- őszintén érdeklődött. Szerette volna itt tartani a kölyköt, és ha lehet, e témában a legjobbhoz küldeni.
Ahogy előkerül a krém, nyugodtan nyúl felé. Kicsit megszaglássza, de a megismerés halvány gesztusai után cseppet sem habozva használatba veszi.
-Akkor enyém a megtiszteltetés, hogy... felavassam?- fel-felszisszen, ahogy próbálja a lehető legkevesebb fájdalommal felvinni a sebre, de az nem bizonyul egyszerű feladatnak. Most hogy újra a sebre koncentrál, mi több, a Bestiával folytatott beszélgetés miatt oszlik a fáradtság jótékony tompító hatása, a fájdalom újra erőre kap, ő pedig egész testében görcsösen remegni kezd, miközben próbálkozik. Teste akaratlanul igyekszik szabadulni a kellemetlenségtől, és a még oly eltökélt cicának is feladja a leckét, így kisebb megszakításokkal kénytelen folytatni a műveletet arca pedig ékesen hirdeti a jobb és rosszabb pillanatok váltakozását.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Morsus Szomb. 07 Ápr. 2012, 21:02

Bestia mosolyogva néz Lancere.
- óóóó... ő Rozsomák, a Bosszú Angyal, néha X-men és a testnevelés és harcművészet tanárunk. Megfogod ismerni és megfogod bánni.
Mondja széles mosollyal és vállon veregeti. Utána Szehmet felé fordul.
- Persze kedves, beszélek vele.
Nyugtatja őt.
- Nos, segíthetek még valamiben?
Kérdezi és ha nem kérnek a társaságából akkor biccentve távozik.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lance Harris Szomb. 07 Ápr. 2012, 21:33

Lance Harris

Bestia mond valamit arról, hogy megfogom ismerni a Logannek nevezett illetőt, és ennek nem fogok örülni. Kicsit zavarban vagyok. Akkor most maradok? Vagy amiért megszegtem az iskola szabályzatát üldözni fog egy Bosszú Angyal? ezt erősen kétlem. Pláne a mosolyából a Professzornak.
Szehmetre nézek, arcomon az értetlenség kifejezésével. Bestia kérdésére csak egy egyszerű nemleges fejrázással válaszolok, majd ha távozik, elnézek felé, és amikor hallótávolságon kívül ér, sóhajtok egyet.
-Köszönöm, hogy segítesz nekem...
És tényleg. Ahhoz képest, hogy csaknem kicsapták innen, és majdnem megöltem (vagy nem tudom, egészen összeszedte magát azóta), sőt ezektől eltekintve is nagyon kedves velem. Miért, talán ő is érzi ezt a köteléket amit én? vagy csak egyszerűen ilyen kedves?
Sebeim bár be vannak kötözve, még mindig fájnak, talán fognak is a következő egy két hétben. Most semmi kedvem nincs visszamenni a suliba, sőt akárhova is menni. Leheveredek a földre, hangos szisszenésekkel, és beleszagolok a levegőbe, a föld és a fű szagát magamba szívom.

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Szomb. 07 Ápr. 2012, 21:51

Végre teljesen bekente a sebet a krémmel, és újra hátra dől, hogy nyugodtan ejtőzve hallgassa tovább a beszélgetést. Egy röpke köszönömmel mondott hálát a kapott ígéretre, és hagyta, hogy Lance vegye át a szót, hogy végre megkapja a rövid bemutatást. Csak Bestia újabb kérdésére élénkült fel ismét.
-Nos.. ha alkalomadtán tudnál majd egy kis időt szakítani egy beszélgetésre, annak örülnék.- Pengetett meg más húrokat, majd hirtelen eszébe jut még valami, amiről semmi esetre sem szeretett volna megfeledkezni.
- Ó, igen. Van egy.. új lány a házban. Ha összefutsz Zack-kel, mondd meg neki, kérlek, hogy érte én kezeskedem.- egy pillanatnyi szünetet tart, végiggondolva, hogy ez vajon jót jelenthet, az után, hogy Lance-et is jófiúként aposztrofálta, de végül folytatja
- Ő a segítőm a Piramisban, Erin Breaker, de.. jobb szereti, ha EssExnek hívják. Kicsit különc, de kedves lány. George Ethan-nel volt, mikor elváltunk.- nem akarta tovább tartóztatni Bestiát, így rövid búcsút vett tőle, és sráchoz fordult.
-Nincs mit.. tényleg.-hárította a hálát, majd újra a Kúria felé pillantott. Ez a nap már túl hosszúra nyúlt.
-Nos.. talán mégis kereshetnénk neked egy szobát.- a fáradtság újra megjelenik a hangjában.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lance Harris Hétf. 09 Ápr. 2012, 11:24

Lance Harris

Arcomon erőtlen mosoly szerű valami fut át. Ráemelem nagy szemeim a nőre, és félmosollyal a számon kérdezem tőle, fáradtságtól elhaló hangon.
-Komolyan?
A hangsúlyom inkább vicceskedő, de talán még inkább fáradt. A beleegyezés halvány sugara is feltűnik benne, ugyanis annyira kimerültem, meg sebekkel vagyok tele, talán mégiscsak jobb lenne a gyógyulásom érdekében egy kis ágyban alvás... szigorúan addig amíg jobban nem leszek. Komolyan. Ezt el is mondom Szehmetnek:
-Hát... ha nagyon nem lehet másképp, akkor beadom a fejem... amíg meg nem gyógyulok.
Ismét feltűnik arcomon a játékos mosoly, megint fáradtsággal keverve, majd ha Szehmet elindul, követem őt, noha nem túl gyorsan, a hátamon a sebek még mindig borzasztóan fájnak, igaz legalább már nem vérzek. Ajkaim egy ásítás hagyja el, de sajnos a nyújtózás kimarad, pont a sebek miatt. Álmos is fáradt is vagyok, az egész napos menetelés, utána harc, és pláne a sebek következtében. Talán nem is akkora hülyeség ez a szoba dolog...

_________________
Genocide (Főkarakter); Lance Harris (Lupine njk); Aisha Ayo (X-Diák)
Lance Harris
Lance Harris
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 314
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Jeff
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Szehmet Hétf. 09 Ápr. 2012, 18:01

-Komolyan- fáradt mosoly. Mintha tükörképe lenne Lance mosolynak. A teste, hála a krémnek, már nem ég, inkább kellemesen bizsereg ott, ahol gyógyulnia kell, s a seb maga is hihetetlen gyorsasággal tűnik el. De a fáradtság marad a túlhajszolt nap után, s bár vágyik azonnal összegömbölyödni, jobban vágyik egy frissítő zuhanyra, hogy lemossa az árnyak maradékát, melyek eddig lelkét szorongatták, és a vért, ami fájdalmasan feszíteni kezdte bőrét.
-Tovább nem is kérném.-biccent a srácnak.
-De ha nem is leszel ott sokat, de lesz egy saját helyed, mindenki más is egyszerűbben megtalál.-némi remény csendül ki a hangjából. Remény, hogy nem csupán a bundások fogadják majd be a srácot, és ő sem marad meg egy csonka falkában, hanem nyit a diákok felé.
Szehmet felkel a földről, és mancsát nyújtja, hogy felsegítse, akár szükség van rá, akár nem, végül elindul az épület felé, végül belépnek az épületbe, és Szehmet az emelet felé veszi az irányt, hogy megfelelő szobát keressen.

_________________
Szehmet- főkarakter, Szfinx- Stefannal összeolvadt alak, EssEx- rádiós vagány, njk Heka- VH
Szehmet
Szehmet
Az Oldal Lelke

Hozzászólások száma : 444
Hozzászólások régi : 1172
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Aktuális szint/kredit : 11. szint - 30 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 08.
Age : 25
Tartózkodási hely : NewYork Piramis

Karakteradatok
Főkarakter: Szehmet
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Radoslava Szer. 18 Ápr. 2012, 17:51

Már van pár napja annak hogy itt van. Számára idegen hely, teljesen idegen. Az emberek is azok. Évei során sosem mozgott idegen személyek között. Most mégis ide cseppent, maga sem tudja hirtelen miért, de mindennek megvan a maga célja, talán annak is hogy itt van. Attól függetlenül hogy már nem cirkuszi életét folytatja, számára még ezzel nem fejeződött ez be, hisz ez volt egész élete, létezésének egyetlen értelmi célja, hogy másokat boldoggá tegyen, hogy egyre lélegzetelállítóbb mutatványokkal lépjen fel a nagy közönség előtt. Most mégis inkább egyedül érzi magát, hiába veszik őt körbe már néhány napja más lények jelenléte. Nem ismeri az angol nyelvet, legalább is nem olyan szinten hogy jobban tudjon ismerkedni, így inkább csak csendes és visszahúzódó személy a mindennapi életben. Ma viszont olyasmire készül, amit már hetek óta nem tett. Vágyait csillapítania kellett. Sokkal jobban érzi magát a bizonytalan magasságban, a kötélen vagy éppen egy vágtázó állat hátán, mint hogy saját két lábán. A cirkuszi káprázat és szemfényvesztése igencsak hiányzott életében. Hirtelen lett kiragadva belőle, talán túlságosan hirtelen. Lépései mint mindig most is szinte hangtalanok voltak. Hófehér tütüje és fehér pólója olyan kecsesen mozgott testén, mintha azok is csak további izmok lennének rajta. Lábai alig érintették a puha füvet maguk alatt, olyan előkelően és könnyedén lépkedett. Akár egy megtestesült hópehely. Vállán egy vékony, hosszú kötelet tartott, másik kezében egy kis, hordozhatós rádiót. Úgy érezte itt az idő visszahozni a régi szép emlékeket. Messzi a zajtól és a diákoktól, legalkalmasabb hely talán a birtok erdős része lesz, ahol senki sem zavarja majd őt. Szíve olyan hevesen és izgatottan kalapált mellkasában, mint legelső fellépésén, amikor még kicsiny gyerek volt. Megállt hirtelen és körbenézett.
- Na itt jó is lesz - mondta magának oroszul, majd mély levegőt fett és mikor kifújta, teljesen beleremegett az izgalomtól. Letette a rádiót a fűbe, majd fogta magát és az egyik vastag fára tornázta magát. Kecsesen mozgott ágain, akár egy macska, majd mikor legalább 3-4 méter magasságra került a földtől, elégedetten elmosolyodott. A kötelet szorosan a fa törzse köré kötötte. Szétnézett és keresett egy másik alkalmas fát. Meg is lelte. Legalább 5-6 méterre volt előtte.
- Na az ott jó is lesz - mondja nyugodtan, majd a kötélen leereszkedve landolt kecsesen a földön. Óvatosan húzta maga után a kötelet, ügyelve arra, nehogy valamilyen ágba beleakadjon. Nem volt kedve bogózgatni. Olykor jobban meghúzta hogy ki legyen feszítve, majd feltornázta magát a másik fára és ott is jó szorosan megkötötte. Mikor megbizonyosodott arról, hogy minden rendben van, lemászott a váról, majd bekapcsolta a rádiót amiből nyugodt, kellemes zene szólt. Nem cirkuszi, hanem inkább nyugtató, magával ragadó. Olyat amilyet relaxálás közben szoktak hallgatni az emberek. Nem szólt túlzottan hangosan a zene, csak pont annyira hogy Nadja jól hallja a magasból is. Vidám mosoly kúszott arcára és szemei már csillogtak is az örömtől. Visszamászott a fára, majd tornacipőit levéve ledobta őket a fűbe. Az egyik ágba kapaszkodott, majd bal lábával kipróbálta a kötelet, mennyire stabil. Jónak látszott, így óvatosan elengedve a faágat már mindkét lábával a kötélen állt. Lassú és kecses léptekkel indul meg rajta, a másik fa felé. Karjait kinyújtva tartotta, hogy megtartsa az egyensúlyt. Lehunyta szemeit és már át is adta magának a csodás érzésnek. Ismét a cirkuszban érezte magát, azon a helyen amit otthonnak mondhatott...

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Adam Taylor Szer. 18 Ápr. 2012, 22:37

Mugurama szokásos módon ismét a kertben járt. Mivel a karddal való gyakorlást megtiltották neki ezért a testét és a képességét edzette. Valamint próbált vissza találni a régi lelki egyensúlyához. Ezért ma ismét a kertbe megy. Szokásos módon komor ábrázattal sétál és közben játszi könnyedséggel hoz létre egy kis szikrákból álló fényforrást az ujja hegyén. Nem ad bele sok erőt, csak azt próbálja meggátolni, hogy ereje bárhol máshol kitörjön a testéből. Nagyon erősen koncentrál a feladatra miközben sétál. Egyáltalán nem is figyel fel a levegőben sétáló lányra. A közelében áll meg és ül le. Most valami sokkal nehezebbet próbál megtenni. Rájött, hogyha nem erőlteti akkor sokkal jobban irányíthatja erejét. Az utóbbi órák úgy tűnik eredményesek voltak. Egy körömnyi kékes gömböt, hoz létre a nyers energiából és megpróbálja maga előtt lebegtetni. Egy a gömb lebeg egy kicsit aztán hangos csattanással bomlik el. A fiú morogva nyitja ki a szemét.


A hozzászólást Adam Taylor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. 19 Ápr. 2012, 20:05-kor.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Radoslava Szer. 18 Ápr. 2012, 23:01

Egy lépés, majd még egy, ismét egy lassú hátra fele. Maga mögé néz, mintha nem lenne teljesen biztos abban, hogy a kötél ott van, vagy hogy egyáltalán jó helyre áll. Esett már le nem egyszer ilyen magasságból, s bizony tudja jól, még emlékszik a fájdalmas érkezésekre, amik legjobb esetben komolyabb zúzódások vagy csontok repedése. Ámde nem nem kell neki nagyon ettől félni, hisz megtanulta évei során, hogyan kell úgy esnie a földre, hogy csak zúzódások keletkezzenek testén.
- Mint egy macska! - figyelmeztette magát oroszul, hisz angolul nem szokott nagyon beszélni, főleg saját magával nem. Miért is tenné? Mély levegőt vesz, szíve hevesen kalapál mellkasában. Egy olyan trükköt akar véghez vinni, amit nagyon kevésszer gyakorolt, és még kevesebbszer sikerült neki hibátlanul megcsinálni. Kezeivel átkarolta saját testét, majd kecsesen és lassan nyújtotta őket ki, hatalmas ívet rajzolva a levegőbe, majd saját feje fölé emelte őket.
- Mint a macska...! - mondta ismét figyelmeztető képen saját magának. És már fogta is a lendületet. Elrugaszkodott a kötéltől, teste a levegőben megtört, majd egy hátra szaltót végzett el. Elvétette. Halkan sikkant fel, mikor érezte hogy lábai nem a kötélre érkeztek, hanem csak súrolták. Reflexeinek köszönhetően még épp időben kapaszkodott meg a kötélben, így csak egy kézzel kapaszkodva lógott a levegőben. Orosz szitkozódások hagyták el ajkait, ahogy saját magát hibáztatta.
- Mint a macska! Mint a macska! Ismét! - adta ki keményen a parancsot saját magának, felidézve apja kemény és hosszú gyakorlatait felidézve. Észre sem vette hogy valaki a közelében van, annyira el volt mélyülve. Ránehezedett a kötélre, majd ismét és ismét, amíg a kötél vele együtt nem kezdett hintázni fel-alá egy kicsit a levegőben. Nadja megvárta a megfelelő pillanatot majd mikor megkapta a kellő lendületet, felhúzta magát olyannyira, hogy ismét két lábon landolt a kötélen guggolva. Kitárta kezeit hogy megkapja a kellő balanszot, majd lassan felállt. Megvárta amíg a kötél befejezi a felesleges rezgéseket és ismét nyugodt állapotba helyezkedik. Mély levegőt vett.
- Mint a macska... - suttogta magának biztatóan. Kezeit ismét a magasba emelte majd elrugaszkodott és hátra vetette magát. Egy szaltó, majd sikeresen két kezével a kötelet fogta. Két kézen állt a kötélen most már, elégedett mosollyal arcán. Érezte ahogy minden izma teljesen megfeszül és remeg. Nyilván ismét elveszti a balanszot, de nem most. Még nem...

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Adam Taylor Csüt. 19 Ápr. 2012, 21:52

Mugurama meghallja a hangot a feje a felett, és felpattan. A lány trükkje láttán elgondolkodik. Aztán végül arra jut, hogy ezt nem biztos, hogy itt kéne próbálgatnia.
- Hé, te gyere le onnan! - szól fel hangosan és érthetően. - Ilyesmit nem lehet akárhol csinálni az iskola területén. Ha leesel nagy baj lesz. Szerintem gyere le amíg még jól vagy. - fejezi be a fiú és közben végig a lányt figyeli. Párszor látta már az új lányt, de nem tudja a nevét vagy más használható dolgot róla. Ezért csak reméli, hogy tényleg lejön. Közben lélegzetét kicsit visszafojtva figyeli a számára őrültnek tűnő mutatványt. Közben már azon gondolkodik vajon, hogyan nem vette észre a lányt. Reméli, hogy a másik semmilyen komoly butaságot nem csinál. Miközben figyeli a lányt elemzi a furcsa ruházatot. Ilyen utcai viseletet még nem látott az országban a lány vagy valami különc vagy nem idevalósi min ő. A lány nagyon ügyes, de azért fél, hátha mégis leesik.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Radoslava Pént. 20 Ápr. 2012, 11:13

A kötél alatta remegett, szint úgy mint minden izma egész testében ahogy megfeszülve próbált mozdulatlan maradni. Valóban számára ez volt a legnehezebb, ujjai lágyan elfehéredtek ahogy tartotta szorosan a kötelet. Halk nyögés, majd még egy. Csak biztatóak voltak számára, hogy tartson ki így néhány percig. Teste egyre jobban nehezedett rá, érezte hogy már nem bírja.
- Csak bírd még ki egy kicsit... - vicsorogta saját magának, homlokára kifutott a ránc, majd lassan a veríték első cseppjei is megjelentek gyöngyözve. A zene valahogy könnyített az egészen, hisz kellemes dallama szépen tisztította ki fejét minden egyéb felesleges gondolattól. Úgy érezte mint elméje, úgy teste is egyre könnyebb és könnyebb lesz, hamarosan nem fog érezni semmilyen terhet, így majd sokkal jobban fog neki menni a gyakorlat. Ez is csak amolyan bemelegítő. Egy hang csendült fel fülében, egy srác hangja ahogy angolul beszél hozzá. Kissé meglepődött ahogy meglátta őt végre. Érezte ahogy teste megingadozik, lábai lassan lefele konyulnak. Nem hagyhatta ezt. Összeszedve magát ismét a magasba emelte őket, izmai jobban megfeszültek. Szép kis izomláza lesz ettől, azt már tudja előre, de nem bánja, hisz ez ezzel jár. Sok szavat alig-alig értett abból amit mond neki, csak pislogott rá kicsit értetlenül. Elméjében kotorászott, puzzle-zott a kimondott szavakkal hogy összerakja, mit is akar neki mondani. Végül megértette az egésznek a lényegét.
- Öhm... Én elég ügyes, nem kell... - kotorászik fejében hogy a megfelelő szót tudja használni, vagy hogy egyáltalán meg tudja fogalmazni mire gondol, végül kimondja azt az egyetlen szót a félelemre amit ismer - ijedős - nyögi ki végül. Bár az erősen orosz akcentusa és az elég rossz angol szókimondása miatt kissé kétli hogy a srác megérti mit akart ezzel kifejezni. Végül már nem volt elég ereje ahhoz hogy tovább tartsa magát, így egyszerűen elengedte izmait. Veszélyes zuhanásnak tűnő mutatványt hozott a napvilágra ezzel, de két kezével még mindig a kötélbe kapaszkodott és lábait kissé felhúzta, így nem volt túl nagy a lendület ahhoz hogy kificamítsa kezét vagy hogy leesen. Figyelte a srácot érdeklődve. Már látta őt egyszer vagy talán kétszer, kinézete miatt azonnal a japánok közé sorolta, vagy talán kínai, nem tudta megmondani pontosan.
- Az én nevem Nadja. Én Oroszországból származok. Örülök hogy megismerhetlek. Téged hogy hívnak? - kérdezi kedvesen. Ezeket a mondatokat elég szépen mondta ki, bármilyen szómegbotlás vagy gondolkodás nélkül. Az alap mondatokat szépen megtanulta, hogy azért a világban el ne vesszen annyira. Bár kérdéses milyen szinten sajátította el az amerikai nyelvet. Figyelte a srácot érdeklődve és várta a választ. Nadja elég barátságosnak tűnik, akkor is ha talán inkább kissé különcködő típus. Bár lehet ezt arra is fogni hogy szégyenlős a nyelvtudása miatt így inkább kerüli a komolyabb kommunikációt másokkal.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Adam Taylor Vas. 22 Ápr. 2012, 21:29

Mugurama figyeli a lányt. A szavait először nem érti. Megvárja míg befejezi amit mond. Nagyjából fel is fogta mit akar mondani. Ennek ellenére nem értett vele egyet. Végül aggódva figyelte az akrobatikus mozdulatok után a lány lógásba megy át.
- Kérlek gyere le. Mérgesek lesznek rád. Ezt itt nem szabad. - mondja mosolyogva. Próbál egyértelműen fogalmazni és lassan beszélni. Talán így a lány könnyebben megérti amit mond. Végül pedig várakozva lép közelebb a lányhoz, és mosolyogva néz fel rá.
- Nagyon ügyes vagy. Nem könnyű megcsinálni amit csinálsz. - Mondja végül mosolyogva és várja, hogy a lány lejöjjön. Vajon hány éves lehet és mióta csinálhatja ezt. Nem tudja, de ha a lány lejön biztosan meg fogja tőle kérdezni.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Radoslava Hétf. 23 Ápr. 2012, 12:06

Nadja látszólag hosszan elemzi a srác szavait, próbálja lefordítani saját nyelvére, hogy megtudja mit is akar tőle pontosan. Végül összerakja abból a pár darab szóból amit felismert a mondatban. Kicsit eltűnődött rajta, majd értetlenül válaszolt.
- Ha itt nem, akkor hol? - kérdezi érdeklődve, nyilván arra gondol, ha itt az erdőben nem gyakorolhatja cirkuszi képességeit, akkor hol tudná ezt csinálni. Nem igazán tudja elképzelni hol esetleg tornateremben, hisz mindig mindig is nyílt helyen gyakorolt. Végül vállat volt megadva magát a kérésnek és könnyedén tornázta fel magát ismét a kötélre. Egy guggolásban landolt, majd felegyenesedve lassú és nyugodt léptekkel elment a kötél végére. Lelépett a fa vastag ágára, majd szépen eloldotta a kötelet és ledobta. Az csattanva esett neki a másik fának, ahol még rögzítve volt. Nadja lenézett maga alá, keresve a megfelelő ágakat, majd ügyesen lemászott a fáról. Mozdulatai könnyedek voltak és precízek, úgy mozgott mint egy macska, akinek a testében nincsenek csontok. Figyelte egy kicsit a fiút aki még mindig nem mutatkozott be neki.
- Te nem megmondani nekem nevedet - figyelmeztette őt barátságosan, majd elindult a másik fa felé és visszanézett rá vigyorogva - Te honnan jönni? Amerikai? - teszi fel a két kérdést, és már tornázza is fel magát a másik fára. Alig lehet őt követni, már lent is van róla, a kötél a fűben pihen. Figyeli a fiút és várja a választ. Barátságos szemeiben mégis látni, addig fog kérdezni amíg nem kap mindenre pontos választ.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Adam Taylor Hétf. 23 Ápr. 2012, 21:13

Mugurama mosolyogva figyeli a lány rendkívül ügyes mozgását. Az könnyedén sétál végig a kötélen és oldja el. Ezután persze ugyanezzel az eleganciával mászik le a fáról, majd fel a másikra. Ott is leveszi a kötelet. A fiú csak ámul ilyen ügyességen. Minden bizonnyal ez a lány képessége. A kérdésen elgondolkodik. Aztán a lány ismét kérdez Mugurama meglepetten néz rá. El is felejtett bemutatkozni az új lánynak. Ezért most közelebb és enyhe biccentés kíséretében pótolja.
- A nevem Arisawa Mugurama. Én sem vagyok amerikai. Japánból jöttem. Te honnan jöttél? Mióta vagy itt? - teszi fel ő is a maga kérdéseit. Közben azon gondolkodik hol edzhetne a lány. Aztán eszébe jut a dolog. Talán a veszélyteremben. Feltéve, hogy engedik neki.
- A veszélyteremben. Az erre van kitalálva. Máshol nem tudom. - feleli végül mosolyogva. A veszélyteremről nincsenek szép emlékei. Végül úgy dönt, hogy ez egyenlőre nem fontos.

_________________
Adam Taylor
Arisawa Mugurama
Adam Taylor
Adam Taylor
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 561
Hozzászólások régi : 47
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Taylor
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Radoslava Kedd 24 Ápr. 2012, 13:14

A kötélhez lép halkan, majd felveszi az egyik végénél és könyökénél fogva kezdi feltekerni alkarjára, hogy utána szépen el tudja tenni helyére a szobájában. Odalépked nyugodtan a rádióhoz is, egy egyszerű lágy rúgással azonnal el is némítja. Elég régi modell, hosszú évek során megtanította a rádiót arra hogy rugdosással tudja ki és be kapcsolni. Fogalma sincs hogyan, nem is érdekli, a lényeg hogy működik. Kicsit recseg még a zene, majd elhalkul és végül csendben marad az elektromos szerkezet. Figyeli a fiút érdeklődve, szemei kíváncsian merednek rá. Jól feltételezte hogy japán a gyerek. A kínaiaknak kicsit vékonyabb a szemük. Legalább is ahogy azt élete során Nadja megfigyelte. A kóreitól viszont tuti meg tudná különböztetni. Ők a legszebbek ami az arcvonásokat illeti. Avagy Nadja így figyelte meg.
- Örülök hogy megismerhetlek Airsawa Mugu... Öhm... - inkább nem folytatja a számára kacifántos nevet, már az is nyilvánvaló hogy az első névben elvétett egy nyelvbotlást. Kicsit elpirul mikor ez eszébe jut, de nem kommentálja.
- Oroszországból jöttem - válaszolja neki az hogy pedig mennyi ideje van itt roppant jó kérdés - Egy hete vagyok itt - mondja neki végül és miután a kötelet összerakta, lehajolt a rádióért és nyugodt léptekkel elindul vissza kollégium felé. Persze megvárta hogy Mugurama követni e fogja őt.
- Mi az a "veszélyteremben"? - teszi fel a számára roppant érdekes kérdést és reméli hogy olyan választ kap rá amit meg is fog érteni. A fiú arcáról leolvasta hogy kissé nem érti honnan tud Nadja kötélen táncolni. Elmosolyodik ezen, majd kérdés nélkül adja is a választ.
- Cirkuszban tanultam - mondja miközben bök a kötélre és két ujjával a járást imitálja a levegőben.

_________________
Főkari: Radoslava Vasilovij, X-diák: Nadja Nyedvedjev

Thorhalla: Elmegyógyintézetek gyöngye és a Lady Plüssnyúl
"Az elmebetegség olyan mint a gravitáció..."

1. Radi
2. Nightmare
3. Radoslava
Radoslava
Radoslava
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 258
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 28.
Age : 33
Tartózkodási hely : Szlovákia

Karakteradatok
Főkarakter: Radoslava Vasilovij
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

http://www.gportal.hu/airie airie_

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 2 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.