Kert és erdő a birtok körül

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Cody Atkinson Szomb. 18 Márc. 2017, 19:23

Cody elment a kert körüli fás részre egy kicsit edzeni. Néhány felülés, fára mászás, húzódzkodás a szabad levegőn jól esik neki. Ehhez méltóan elég lazán öltözött fel. Fehér póló, farmer, tornacipő. Nem túl könnyű levezetnie a feles energiáit neki sem. A reggeli edzések és a tanulóknak tartott órák valamennyi lehetőséget adnak a mozgásra, de azért nem ugyan az mint mikor sportoló volt. Telefoncsörgés zavarja meg. Felveszi és szólnak neki, hogy egy fekete ruhás alak akinek az arcát nem láthatták a diákok szállása felől a kertbe ment és készül valamire. Mivel tanár ezért nem veheti az ilyen szituációkat félvállról. Abbahagyja az edzést és elindul a kertbe.Meg is lát valami feltűnő és elsőre megmagyarázhatatlan dolgot. Mindenesetre nem hiszi, hogy veszélyes lenne. Ha nem vették volna még észre akkor elindul a festő felé. Teljesen nyugodtan csendben sétálva.
~A festék szaga elnyomja az övét. Viszont puskaport vagy ilyesmit sem tudok érezni felőle. Mégis mi a jó fenét csinál?~

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Serenity Csüt. 23 Márc. 2017, 23:14





Alethea Faust
Előtörténet
Játék: Csínytevés - Elkapva?
Társ(ak): Cody Atkinson
A gondolatok csak úgy cikáztak a fejemben, hogy mit is festhetnék a vászonra. Volt ott Harry Potter, bár itt Harry helyett az igazgató helyettes volt és Voldemort helyett az a Vanath fickó. A kép maga jó lett volna, de kétlem, hogy sokan értették volna a dolgot. Aztán gondoltam, hogy lefestem azt a nőt, aki a végsőkhöz tartozott, aki miatt Godlawnak a szeme majdnem kiesett, de az talán kicsit túl pikánsnak hatott volna és kétlem, hogy a tanárok úgy értelmezték volna, mint kulturális remekmű. Habár Godlaw biztos értékelte volna.
Végül odáig jutottam, hogy a háttér teljesen nonfiguratív lett. Ha valaki nagyon megerölteti magát akkor az előbb felsorolt ötleteim mindnikét megtalálhatta benne, így vagy úgy, mondjuk egy Atkinson-Godlaw fejű hős harcol Lady Vanathmort-al. Ha meghalok biztos vagyonokat keresek majd ezzel a képpel annyi szent. De végül is a mindemellé tartó feliratot is sikerült felvésnem, ami úgy hangzott, hogy "The TERMINATOR will be back. Be prepared mutants!". A terminátoros dolog egy régi filmből jött amit még az apám egyik haverja nézetett meg velünk, mikor vigyáznia kellett ránk. Persze csak az volt benne érdekes, hogy a pasas képes volt a főszereplő alakját felvenni, meg az ellenfelét, meg a terminátorokét. Nagyjából ezért is maradt meg az egész.
- Kész is. - vigyorodok el gyönyörű munkámat látván, habár kétlem, hogy ez akár csak egy kicsit is látszódna a ninja maskara alatt, de ez nem zavar cseppet sem, sőt örömömben még ecsettel a kezmeben meg is perdülök párszor a tengelyem körül. Most úgysincs itt az öcsém, hogy nyűgöljön amiért ezzel összefestékezem vagy ilyesmi. Ezért is nem szerettem vele sohasem festeni, mert a végén én is festékes lettem és anuy mindkettőnket büntibe rakott miatta. Nagy dolog, hogy lett a ruháján egy csík, nekem minden ruhadarabomon szinte egy korai Da Vinchi van, vagy Picasso. Duh.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Mutáció: Teleportáció. Egy maximum 5 méter távolságra levő, vele egy súlyú vagy +/- 5 kg-ú személlyel tud helyet cserélni. Látnia kell azt a személyt.
Mágia:
- Alapképesség: Koncentrációval érzékeli a mágikus tárgyakat, személyeket.
- Tűzgömb: Egy maximum kézilabda méretű gömb megidézése varázsszavak használatával.
Sugárzás:Az Örök város c. kalandon való játék közben Alethea szervezete sokáig volt kitéve erőteljes sugárzásnak - több fajtának - aminek következtében nem képes többé egyetlen szimbionta sem megszállni őt, ha megpróbálja a test immunrendszere kilöki az szimbiontát és megöli.

- Telefon
- Inhaláló
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Cody Atkinson Szomb. 25 Márc. 2017, 04:21

Cody teljesen nyugodtan sétál a festő felé és egyre biztosabb benne, hogy csak egy diákról van szó aki unja, hogy túl sok szabadideje van.
~Volt egy másik is, aki talán tavaly vagy az előtt összefirkálta a Blackbird-et. Úgy látszik, hogy mostanában ilyen a lázadás. Nem túl kreatív. Bezzeg az én időmben...~
Bizony furcsa fordulatokat vet a sors kereke, hogy pont Cody lett az, aki most rendet megy tenni. Látszólag a kis nindzsát nagyon lefoglalta a festés mert nem vette észre a közeledő igazgató helyettest, aki közben azon is gondolkozik, hogy mit kezdjen a lánnyal. Attól is függ, hogy mit festett, de jelenleg egy fülhúzogatásnál és egy ejnye-bejnyénél többet nem hiszi, hogy ér a dolog. Viszont a lány úgy látszik jól ért ahhoz miképp rontson a helyzetén. Mikor Cody a közelébe ér akkor elkezd forogni és ügyesen össze is festékezi az igazgatóhelyettest, aki bölcsen erre úgy reagál, hogy vesz egy mély levegőt és tesz pár figyelemfelkeltő köhintést. Ha a lány menekülni próbálna akkor a ruhája után kap.
-Mi folyik itt?

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Serenity Vas. 26 Márc. 2017, 00:33





Alethea Faust
Előtörténet
Játék: Csínytevés - Elkapva?
Társ(ak): Cody Atkinson
Egyetlen pördülés. Ennyi kellett minden eddigi dolog teljes mértékű elrontásához. A szemem sarkából láttam, hogy ezzel a tettemmel mit is követtem el, de csak csendben reménykedtem, hogy képzelődtem. A mögüllem érkező köhintések és számonkérés viszont megcáfolta mindezt.
~ Ügyes voltál, Letti. Most húzd ki magad alahogy. ~ bíztattam magam a probléma megoldására, de sajnos elsőre mind csak olyan dolog jutott az eszembe ahogy ennek az ellenkezőjét tudnám elérni. Mondjuk, hogy felajánlom, hogy a festékfoltot kiégetem, vagy, hogy átalakítom olyanra ami elfogadható.
- Üdvözlöm, Atkinson igazgatóhelyettes úr! Mint láthatja éppen egy fontos szociológiai kutatást végzek a tanár-diák kapcsolat jegyében, és biztosíthatom arról, hogy eddig kiválóan haladok vele. - néha én is meglepődöm azon, hogy mennyire kreatív hülyeségeket tudok mondani. Ha egyszer valaki ténylegesen el is fogja hinni amit ilyenkor összehordok tiszta öszintén, akkor biztos hozzá fogok menni feleségül, nemtől függetlenül. Most viszont még azon kaptam magam, hogy igyekszem nem túl nagy termetemmel eltakarni a munkám gyümölcsét az előttem tornyosuló felnőtt elől, habár a vászon méretét tekintve ez elég fölösleges művelet volt.
- Az öltözék pedig azért szükséges, hogy az egész kísérletet anélkül tudjam végrehajtani, hogy bárki megtudná a kilétemet. Ninja style, tudja. - ha eddig nem rontottam eléggé a helyzetemen, hát most megtettem. Egy olyan tanárnak magyarázni azt, hogy a kilétemet nem lehet tudni, aki szagból, hanglejtésből és már csak minimális ismerettségből is meg tudja mondani, hogy ki vagyok, teljesen fölösleges volt. Arról nem is beszélve, hogy fölösleges, ninja szerű mozgásokat is megtettem ezzel akarva erősíteni a kimondott szavaimat. Most már biztos, hogy úgy fogok bekerülni az iskolai köztudatba, mint a lány, aki ninja ruhában szerencsétlenkedet az igazgatóhelyettes előtt. Az öcsém biztos, hogy évekig ezzel fog szivatni a családi ebédeken, meg úgy bármikor amikor csak megteheti.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Mutáció: Teleportáció. Egy maximum 5 méter távolságra levő, vele egy súlyú vagy +/- 5 kg-ú személlyel tud helyet cserélni. Látnia kell azt a személyt.
Mágia:
- Alapképesség: Koncentrációval érzékeli a mágikus tárgyakat, személyeket.
- Tűzgömb: Egy maximum kézilabda méretű gömb megidézése varázsszavak használatával.
Sugárzás:Az Örök város c. kalandon való játék közben Alethea szervezete sokáig volt kitéve erőteljes sugárzásnak - több fajtának - aminek következtében nem képes többé egyetlen szimbionta sem megszállni őt, ha megpróbálja a test immunrendszere kilöki az szimbiontát és megöli.

- Telefon
- Inhaláló
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 28 Márc. 2017, 00:00

Szinte a semmiből jelenik meg Veszély holoképe Cody és a lány előtt, hogy behatoló van a birtokon a főbejáratnál.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Kert és erdő a birtok körül - Page 10 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 22 Május 2017, 21:29

~Sam Lewis~

Unottan feküdtem a fűben a fa alatt, amit Sandy kisajátított magának, és amit állítólag megszentségtelenítettem.
Nem volt semmi különösebb okom itt fetrengeni, de jól esett behúzódni a fa alá, és csak úgy elengedni magam, most hogy év végi vizsgák vannak, megy a hajrázás, nem nagyon volt időm ilyesmire, de a mai napot ennek szenteltem. Ma nincs tanulás, ma pihenés van, és Sam megteszi amit meg kell tegyen, hogy ezt elérje. Sandy persze valószínűleg most is tanult, őt ismerve sose elég, nem tud eleget, amúgy is úr isten mi van ha pont mást kérdeznek, meg őt a tanárok is utálják, meg... tiszta pánikbetegnek tűnik, legalábbis nekem, amikor valami nagyobb vizsga van. Tökre idegesítő tud lenni, úgyhogy nem is megyek inkább a közelébe, jobb nekem minél távolabb. Persze játszhatnék a gépemen is, de kár lenne ilyen szép időt a szobában kuksolásra pocsékolni. Hagyom, hogy a kellemes lágy szellő kissé megborzolja, és az arcomba fújja a hajam. Még nem döntöttem el, hogy mi legyen a program ha kifetrengtem magam. Gondoltam rá hogy alszok egyet a fűben, de azzal ugyan az a baj, mint a kockulással - rá pazarolnám az egész napomat, én pedig nem engedhetek meg magamnak ilyesféle luxust. Jövő ilyenkor már azt csinálok amit akarok, de most még nem.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 22 Május 2017, 22:29

~Kayla Norwood~

Hihetetlenül gyorsan telik az idő, már megint év vége van. Ezt az időszakot utálják a legjobban a diákok, legalábbis a legtöbben, én szeretem mert nyugalom van, mindenkit leköt a tanulás, nincs az a pörgés mint amúgy. Sandyvel se találkoztam már egy ideje, nincs kapacitása arra, hogy letámadjon lépten nyomon ahányszor meglát. Az elején kicsit úgy éreztem magam mint egy préda, kihozta az üldözési mániám, de azóta sikerült megszokjam. Sokszor már a felét nem is hallom amit mond, néha túl sokat beszél és túl sok a felesleges információ. Sokat fejlődtem ugyan a társalgás terén, volt rá egy évem és tényleg elszántam magam, de neki ezt nem feltétlen kell tudni. Mielőtt bárki kegyetlennek gondolna megmagyarázom. Amikor néha így "nem hallom" amit mond, mert csak úgy ontja magából az információt, csupa olyat ami engem nem igazán mozgat meg és a mondandója végén kérdez, de én csak nézek rá vagy bólogatok, nem tűnik fel neki, mint hiba, mert ezt szokta meg, tökéletes. Van, aki ilyenkor bűntudatot érezne, én valahogy nem. De kihasználva a lehetőséget, kimegyek az udvarra a szokásos padomhoz és leülök szépen nyugodtan alkotni. Viszek magammal egy bögre teát is, ha már a konyha is pang. Zombiszerű diákokat látok főleg a folyosón, akiknek már kiégett az agya a tanulástól, hazudnék ha azt mondanám hogy engem nem terhelt le kicsit a tanulás, de még bírom. Nem feszülök rá, mert amit nem tudok azt akkor sem fogom tudni, sőt még azt is elnyomja amit elvileg tudok.
Lepakolok az asztalra, füzet, ceruza, bögre, a pulcsim is leveszem, hogy kapjak egy kis D vitamint, szerencsére nem olyan erős a nap, hogy lángra kapjak tőle, mint egy vámpír és olyan meleg sincs hogy rám égjenek a fekete ruháim, pont jó. Nézelődök kicsit mielőtt neki állnék rajzolni, ekkor veszem észre hogy nem egyedül vagyok kint, van még valaki aki lazsál, legalább nem csak engem köveznének meg páran, hogy ennyire ráérek. Az a srác az, aki okozott pár kínos pillanatot ezen a szent helyen, az energiavámpír "barátnőm" ikertestvére, Sam. Akkora befolyással volt rám az a délután, hogy egy ideig amikor valami emberre hajazó dolgot rajzoltam, az ő arcát véltem benne utólag felfedezni, amitől hülye érzésem is támadt mindig. De szerencsére sikerült legyőznöm azt a dolgot és már szabadon alkotok, nem próbálkozik az agyam tudat alatt üzenni, legalábbis azt mondják az annak a jele volt. Na, magamhoz veszek egy kortyot a kedvenc fehér teámból, aztán nyitok egy tiszta lapot és "koncentrálok" rá, alkotok egy képet a fejemben amit megalkotok. Kíváncsi vagyok hogy amit magam előtt látok a lapon, mint leendő alkotás, azt más is látja e mint illúzió.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 23 Május 2017, 01:15





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Na jó, elég lesz a fekvésből, mert tényleg el fog nyomni az álom, és akkor leshetem hogy elrepült ez a nap is. Felülök és körülnézek, hátha látok valami ismerős arcot, akihez odacsapódhatok beszélgetni, vagy csinálni valamit, mert azt azért nem hagyhatom, hogy ez a csodás Sam-nap az unalom jegyében teljen. Fúj, gondolni se szabad az unalomra, tudod hogy az életre is vonatkoznak newton törvényei - meg kell lökni, magától nem indul be. Szóval ahogy forgatom a fejem és keresgélek a tekintetemmel, meglátok egy fekete hajú lányt, ahogy a padoknál üldögél. Tökéletes, kelek is fel, és porolom le magam, ahogy megindulok felé. Lassan, nem szabad elijeszteni, olyan mint egy kis őzike, ha megrémül leshetem, hogy beszélgetés legyen ebből. Nem akarom, hogy némán pislogjon, meg amúgy is, próbálok figyelni rá, hogy ne legyek neki túl sok, próbálom nem letámadni és ráerőltetni a társaságot. Már van egy Sam-tűréshatár, amit magamnak jegyzek a jelei alapján, és mindig azt feszegetem, tágítom, de túllépni nem akarom. Ez az én szociális leckém, hogyan-legyünk-társas-lények, az oktatója Dr. Sam Lewis társaságulógus.
- Szia Kayla. - köszönök rá ahogy elég közel érek.- Nem zavarok? - kérdezem mosolyogva, és ha nem látom rajta hogy szívesebben elküldene, mint beszélne, akkor leülök én is.   





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 23 Május 2017, 16:32

~ Kayla Norwood ~

Na most előttem van a szép fehér tiszta lap, mivel akarom kitölteni, nem is tudom mihez van kedvem hirtelen. Azzal is számolnom kell hogy csak egy grafitot hoztam le magammal, felmenni a színesekért nem igazán szeretnék, nem mintha ez annyira akadályozna, max utólag kiszínezem ha annyira gyötör majd miatta a hiány érzet. Ahhoz képest hogy az elején szinte csak "fekete-fehér" rajzokat kreáltam, már egyre inkább hajlok a színek felé. Hmmm, forgatom a ceruzát az ujjaim közt és szépen lassan kirajzolódik előttem egy nem megértett aranyos szörnyecske, nagy ártatlan szemekkel. Hozzá is kezdek, de alig jutok pár vonást mikor valaki megszólít. Egy pillanatra el is feledkeztem róla hogy nem egyedül vagyok kint. Megállítom a ceruzát és felnézek.
-  Szia! - majd a kérdésére hogy zavar e csak megrázom a fejem.
Ami egy kicsit hazugság, mert annyiban zavar, hogy néz és akkor nem tudok úgy rajzolni, de amúgy sem illik akkor belemerülni a lapba amikor társaságunk van. Pedig volt egy tanárom aki megengedte hogy firkáljam a füzetemet az óráján, úgy gondolta rajzolás közben ugyanúgy tud figyelni az ember és talán jobban ragad az anyag vagy valami ilyesmi volt. Itt viszont leveszik a fejem ha elkapnak és egyébként is hogy néz ki a szét firkált füzet meg tankönyv...nekem tetszik. Azért megpróbálkozok folytatni amit elkezdtem, a szemei vonala megvannak a fejét kezdeném el, de rá jövök, hogy felesleges próbálkozás és lerakom a ceruzát, felemelem a bögrém és hátra dőlök. A szemkontaktus az még mindig nem az erősségem, de már 1-2 másodperc megy. Inkább iszogatom a teámat,  néma ücsörgés lesz vagy valami kínosabb téma, úgyhogy inkább megszólalok én előbb és felteszek egy kérdést.
- Te nem tanulsz? - hát lehet nem pont ezt kellett volna.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 23 Május 2017, 17:14





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Nem zavarom, úgyhogy le is ülök, és nézem hogy most vajon mit rajzol. Mint azt már korábban Sandyvel megszavaztuk, mindketten szeretjük a rajzait, és én azt is szeretem nézni ahogy rajzol. Ahogy születik egy mű, ahogy elkészül a rajz, amit én látok először... persze erre kb semmi esélyem nincs, mert Kayla viszont úgy figyeltem meg, hogy nem szeret társaságban rajzolni - vagyis nem társaságban, hanem inkább akkor, ha nézik. Volt már alkalmam figyelni, ahogy a füzetét firkálja, amikor nem tudta hogy nézik amit csinál. Szóval helyet foglaltam, egyelőre kivárok, nem akarom megzavarni azzal hogy egyből rázúdítok kérdéseket, vagy locsogok mint a testvérem, az Sandy szakterülete, hogy járatja a száját mintha nem lenne holnap. Végül ő szólal meg elsőnek, miután feladta a rajzolást, rájött hogy nem kellemes neki - kicsit szomorú vagyok, hogy ennyire megzavartam, ha ezt tudom ide jöhettem volna később, amikor már készen van.
- Túl szép az idő hozzá, hogy elrontsam tanulással, és már amúgy is unom a könyveket. - felelem őszintén, és egyből vissza is dobom a labdát. - Miért, te hogyhogy nem tanulsz? - teszem fel a kérdést én is vigyorogva.  





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 23 Május 2017, 17:46

~ Kayla Norwood ~

Nem zavar ugyan, de nem is tudok így rajzolni, nem vagyok hozzá szokva, de muszáj lesz ha olyan suliba akarok menni, ott nincs olyan, hogy megállok, mert a tanár a vállam fölött figyeli, hogy mit csinálok. De most még nem erőltetem a dolgot még van két évem rákészülni vagy majd ott megszokom. Pedig annyira csábít, olyan jó kis ötletem lett, megakarom valósítani, nem nyugszok amíg le nem rajzolom. Mondjuk egyszerű kis rajzról van szó úgyhogy gyorsan meg lesz. De van ha addig elfelejtem? Ennek mondjuk elég kicsi az esélye. De ha már lett társaságom foglalkozok azzal, szerencsére a valamivel higgadtabb testvér talált meg, aki nem is olyan teljesítés kényszeres ahogy észre vettem. El is indítottam a beszélgetést egy kérdéssel, miután a teámat kortyolgattam. Régen egy fajta jelnek szántam ezt a , azérbögrétt is ezt választottam, remélem ő nem veszi annak ha már egyszer azt a jelzést adtam, hogy nem zavar. Az előzőleg feltett kérdésemre, hogy miért nem tanul, csak annyit mondott hogy túl szép az idő hozzá, az mondjuk igaz, pont ideális kinti tartózkodásra, és már unja is, na ő nem fogja hagyni hogy kiégjen az agya tőle, nincs is értelme erőltetni szerintem se. Vissza is kérdez.
- Nem megy több, ennyi volt a kapacitásom. Az erőltetéssel meg nem megyek semmire, csak az ellenkezőjét érem el. -keresztbe teszem a lábam és az ölemben pihentetem a bögrét a másik tenyeremen, megvonom a vállam - Már csak szinten tartani tudok, aztán remélem, hogy elengedő lesz.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 23 Május 2017, 19:28





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Kortyolgatja a menő bögréjéből amit iszik, mondjuk kicsit csodálom, hogy a tanárok nem szólnak be rá, mármint a bögrére, de gondolom van annyi esze, hogy órára nem viszi magával. Pedig milyen szép is lenne - bár én tuti nem csinálnám meg. Sokat fejlődött Kayla, mára már ő indítja el a beszélgetést, méghozzá egy kérdéssel, régebben csak simán ült volna, és lesett volna ki a szeméből, hogy most mi lesz, faggatom vagy itt hagyom. Örülök neki, hogy a suli jót tett neki, és sokat szocializálódott, mondjuk ebben Sandy keze is benne volt, alaposan tolta a kiképzését. Visszakérdeztem, mire válaszol is, hogy már kiégett az agya, és nem tud többet tanulni, már csak feleslegesen terhelné. Nem tudom, Sandynél ilyet még nem láttam soha, vagy csak nem hajlandó beismerni hogy ez történik nála egy idő után, de nálam se jelentkezett még semmi ilyen. Mondjuk nem is tanulok mint egy állat, hogy kijöjjön ez a fajta lehetőség. Testvérkém, na ő mániákus, "de még ezt nem tudom, de azt nem tudom, hogy lehet így vizsgázni, áááá" - szinte hallom is a hangját. 
- Nem tudom, én általában átnézem a jegyzeteimet egyszer-kétszer, aztán az, meg ami órán rám ragadt, elég szokott lenni egy szűk jeleshez.
Nem vagyok olyan, mint egy bizonyos pink hajú csaj, hogy ne elégedjek meg azzal, ha ponthatáron landolok.
- mosolygok Kaylára.





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 23 Május 2017, 20:16

~ Kayla Norwood ~

Nálam a tanulás úgy megy hogy neki ülök, át olvasom az egészet és utána újra úgy, hogy közben próbálom megjegyezni, rögzíteni ami benne van, ha úgy érzem most se jó akkor újra és újra amíg elég stabilnak nem érzem a tudásom, illetve amíg bírom. Van ami könnyebben az agyamba férkőzik, van ami nehezebb, attól is függ mennyire érdekel. Jó esetben bőven a végére érek és ha álmomból keltenek is el tudom mondani, rosszabb esetben, hát, kutatnom kell a fejemben a válaszok után vagy megpróbálok iq-ból összehozni egy értelmesnek vélt választ. Szerencsére egész jól fog az agyam, de véges a kapacitásom, meg a koncentrálókészségem, bár utóbbi elég jó, nagyobb aprólékosabb rajzokkal sokáig kell bíbelődni, úgyhogy ez a képességem elég edzett. Most az agyam parancsolt megálljt, de szerintem elég is amit megjegyeztem. El is mondja hogy neki mennyiből áll a tanulás.
- Nekem azért ennél több kell. - kivéve annál, ahol tényleg szinte iszom a tanár szavait és önszorgalomból bújom a kapcsolódó cikkeket, könyveket - Én is törekszek a legjobbat kihozni magamból, de nem görcsölök miatta. - az idegeskedés kialvatlansághoz vezet, fáradtan pedig szinte halálra van ítélve az agyunk, szóval csak magunkat szívatjuk meg vele.
- Ömm, meg kérdeznél nekem valamit Sandy-től? - kérdezem kicsit félénken, mert lehet annyit mond hogy kérdezzem meg én, amennyiben ez lesz a válasz bele törődök és majd vizsgák után bekopogok hozzá amikor még ki van purcanva. nem életbe vágyó dolog, de hiányzik, amit úgy sejtek ő talált meg, mivel valószínű, hogy ott volt amikor elvesztettem.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 23 Május 2017, 20:22





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Neki ennél több kell a tanuláshoz, nem csodálom, ahogy megfigyeltem a többségnek nehezebben megy mint nekem. Nem tudom, valamiért jól fog az agyam, de sajnos nem vagyok egy zseni. Pedig mennyivel egyszerűbb lenne minden, ha még ennyit se kellene tanulnom, és látnám, érteném a dolgokat nem csak magolnám - már amelyiket. Ő is törekszik a jó jegyekre, inkább az lepett volna meg, ha nem így lenne, nem tűnik túl lustának. A rajzolás alapból kiüti a lustaságot, ahhoz kell egy csomó szorgalom, nem? Közben úgy tűnik ezt kiveséztük, és témát vált, amiben igaza is van. Tök szép az idő, meg azért jöttünk ki hogy ne gondoljunk rá, miért kezdenénk el akkor a tanulásról beszélni. Ha nem hozza fel valószínűleg én se tettem volna, de nem baj, ideje elfelejteni a tanulást.
- Persze! Akár most is, vagy ha nem olyan sürgős, akkor este. - mondom mosolyogva. Sandy nem menekülhet előlem, úgyis át fogok menni este megterrorkodni, a saját érdekében. Ahogy Kayla is mondta, nem tesz jót a sok tanulás, és mint fiú testvér, oda kell rá figyelnem, óvnom védenem meg ilyesmi. Plussz elfogyott a gumicukrom és neki biztos hogy van még valami édessége amit megdézsmálhatok.





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 23 Május 2017, 21:08

~ Kayla Norwood ~

Ennyit a tanulásról, ha már szóba hozta a hugát, vagy nővérét, nem tudok ki az idősebb, beugrott valami amit jó lenne tudni. Nem nagyon hagytam még el semmit, oda figyelek a dolgaimra, amit meg sikerült elvesztenem általában lemondtam róla, mert nem volt bátorságom körbe kérdezni. Ha addig el is jutottam, hogy elmentem a portásfülkéig, a bent ülő élet unott idős úr tekintete megsemmisített és inkább tovább álltam. Most viszont adok egy esélyt a keresésnek, hátha meg lesz. Valószínű, hogy akkor hagyhattam el amikor a mosdóban igazítottam magam és leraktam, Sandy meg csak beszélt, beszélt, beszélt és amúgy is kicsit frusztrált voltam, úgyhogy azt szerintem ott is hagytam.
- Neem, - rázom a fejem - nem fontos, csak...elhagytam a fekete szájfényem,...és hogy nem e ő találta meg. - megiszom a maradék teám és lerakom a bögrét az asztalra, kicsit kínosan érzem magam, mert mintha máson keresném a dolgom amit én vesztettem el és közvetítőset se szeretek játszani - Csak nem akarom most ezzel zavarni. - magyarázkodás közben a kezembe veszem a ceruzám de csak forgatom kicsit meg húzok pár vonást a már meglévő vonalakon aztán csak fogom - Ha megteszed, azt...megköszönöm. - felnézek és húzok egy pici mosolykát a számra, amit most kb úgy érzek nincs is.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 23 Május 2017, 21:24





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Mint kiderült, csak elhagyott egy szájfényt, vagy mit, mire bólogatok és jelzem, hogy megoldom.
- Nem para, rákérdezek este. - mondom, nem tudom hogy nála van-e, én nem láttam. Azt se tudom, hogy mennyire sminkeli magát a szentem, de amúgy sem hiszem, hogy fekete szájfényt kenne magára, szóval valószínűleg feltűnt neki, ha egy ilyen került a készletébe, még ha ösztönös is a megszerzése. Vagy nem tudom, hogy a lányoknál a sminkcucc hogy működik, van-e ilyen cigis öngyújtós reflex, hogy megszokásból elteszik egymásét.
- És, mit terveztél a mai napra? Ülés-rajzolgatás, vagy van valami nagyobb terv is a háttérben? - kérdezem vigyorogva, ahogy körbenézek a kertben. Még mindig azt kell mondjam, hogy szép az idő, de ezt nem fogom hangosan kimondani. Ahogy néhai tanárom mondta, aki az időjárásról kezd beszélgetni, az ismerje el, hogy csak szereti hallani a hangját, és tegyen egy szívességet a körülötte lévőknek - ne beszéljen inkább. Sandy mondjuk simán felhozná témának szerintem, ha nem jutna mi az eszébe, de ilyen még nem volt, hogy drága testvéremnek nem tudott volna miről beszélni - legalábbis én még nem láttam olyan helyzetben.  





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 23 Május 2017, 21:51

Akkor ezt megúsztam, ha minden jól megy és tényleg nála van, hamarosan visszakapom és nem kell ilyen hülye érzéssel járkálnom tovább. Bólintok arra, hogy este megkérdezi és lerakom a ceruzát megint.
Ha nekem kellett volna bekopogni hozzá, már elképzeltem ahogy ajtót nyit beránt és nem ereszt amíg ki nem sírja, háborogja, vagy panaszkodja magát és csak állnék ott néznék rá, nem tudnék mit mondani, aztán alsó hangon fél óra múlva hagyna szóhoz jutni hogy elmondhassam miért is mentem. De nem mondok semmi rosszat, elvégre ő volt az első aki kiharcolta hogy megnyíljak neki és akkor kezdetem el elindulni a lejtőn felfelé, ami a beilleszkedést és a társalgást illeti. Igaz azóta is "póker arccal" beszélgetek és ritkán látni mosolyt az arcomon, de úgy gondolom az már nem olyan nagy probléma. Mit terveztem már?
- Nem szoktam tervezni. - vagyis ritka - Egyelőre úgy voltam szívok egy kis friss levegőt és rajzolok. - amit te meghiúsítottál, de nem baj, nem haragszok - Miért? Te?
Nemm tudom mennyire zavarja ha azt a vonalacskát ott megigazítom, mert ahogy lenéztem a rajzra hirtelen, oda vonzza a szemem hogy az úgy nem jó. Óvatosan ceruzát ragadok és a kis vázlatvonalat kiradírozom és megigazítom, aztán már azt veszem észre hogy meg van a kis rém arc íve.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Kedd 23 Május 2017, 22:38





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Úgy tűnik nem szokott tervezni, és nem is nagyon voltak tervei. Szomorú, bár nem tudom mire számítottam, tudhattam volna hogy ez lesz - viszont miért ne kérdezzem meg, úgy voltam vele, egy próbát mindenképp megér. A próba megvolt, de sajnos eredménytelenül zárult a tesztelés, nem volt semmi, amivel segíthetett volna hogy mivel dobjam fel a napomat, és mit csináljak. Nem akarok a terhére lenni, és sokáig rontani a hangulatát, de azért jó lenne valamennyi időt eltölteni vele, napi szocializálódás, rá fér, úgyhogy még maradok.
- Általában én sem... Sandy a tervezős fajta, én inkább olyan vagyok, aki sodródik az árral, hagyom hogy vigyenek a hullámok. - felelem mosolyogva, bár nem hagy nyugodni a gondolat, hogy jelenleg nem hogy hullámok nincsenek, ár sem. Kiszáradt a képzeletbeli folyó, ezért utálom az ilyen tanulós időszakokat. A legtöbben a szobájukban ülnek, nem mennek sehova mert "tanulni kell" közben meg mindennel foglalkoznak csak azzal nem. Tudom, én is ilyen vagyok, képes vagyok "tanulás" címszó alatt megnézni akár egy teljes évadot is egy sorozatból, csak a könyveket ne kelljen bújni. Csoda, hogy képes vagyok hozni még így is az eredményeimet.
[color=goldenrod]- Viszont a friss levegőt beszívtad már, ideje lenne rajzolj. [color]- nevetek fel amikor eljut az agyamig amit mondott, és várakozva nézek rá. - Mit fogsz rajzolni?  





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Kedd 23 Május 2017, 23:22

~ Kayla Norwood ~

Miután kiderült egyikőnk sem tervezős fajta, finoman utasít, hogy rajzoljak, legalábbis nekem ez hirtelen úgy jött le. Lehet, hogy azért mert veszem-teszem a ceruzát, és most is belefirkantottam. Kicsit megköszörülöm a torkom és oldalra döntöm a fejem.
- Igen, csak nem tartottam illendőnek úgy rajzolni, hogy ide jöttél...beszélgetni. - pillantok fel, hogy vajon egyet ért e.
Van akit zavar, kapásból a tanárok nagyját zavarja ha ők beszélnek én meg nem figyelek, nem kell messzire menni. Bónuszként még nem kell felfednem a sötét igazságot, hogy nem nagyon szeretem amikor alkotás közben néznek, kicsit olyan, nem is tudom hogy írjam le ezt az érzést, mintha picit bizseregne közben a tarkómnál. Aztán kérdezi, hogy mit rajzolok, a ceruzát forgatva válaszolok.
- Csak egy ilyen kis... szörnyecsként gondoltam...semmi komoly.
Annyira még nem vagyok profi a terelésben, de próbálkozni szabad. Egyébként is kíváncsi voltam rá, hogy miért tetováltatnak az emberek, elvégre ha minden jól megy, elég ügyesnek bizonyulok és megtanulom használni a gépet egy szalonban szeretném kamatoztatni a tehetségem, az embereket használva vászonként. El is kezdtem Sam karján méregetni a tetoválásokat.
- Kérdezhetek valamit? - ha megengedi, felteszem a kérdést - Miért varrattad ki magad...vagyis, mi volt a motivációd? - pontosítom a kérdést.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 24 Május 2017, 22:24





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Úgy tűnik azért nem rajzolt, mert félt hogy bunkóságnak nézem vagy ilyesmi - pedig ismerhetne, már első találkozásunkkor is imádtam a rajzait, szóval tudhatná, hogy ez kb az utolsó dolog amire besértődnék. Mindegy, ideje biztosítani hogy ez nem így van.
- Dehogy! - nevetek fel. - Igazából kérni is szerettem volna, hogy rajzolj, szeretek másokat nézni alkotás közben. A tetoválásaimat is mindig néztem, már amelyiket tudtam, hogy hogyan készül. Hiába próbáltak lebeszélni róla. - vigyorgok. Közben nem akaródzik neki a rajzolás elkezdése, de nem is akarom most nagyon erőltetni, ne érezze kényszernek, hagyom hogy terelje a témát.
- Persze, kérdezz. - mosolygok bátorítóan. Mint kiderül, a tetoválásaim érdeklik, hogy hogyan szereztem őket, vagyis inkább az, hogy miért. Erre a legtöbben könnyen tudnak válaszolni - ahogy megfigyeltem, kinézik azokat akik csak úgy varratnak magukra különösebb ok nélkül, de ettől még én nem fogok hazudni. Zavartam vakarom meg a tarkóm válaszadás előtt.
- Igazából csak lázadni akartam, megmutatni hogy nem vagyok átlagos, felhívni magamra a figyelmet, ezért lett az első. Aztán megtetszett, rákaptam - olyan volt mint új ruhát venni, csak ez a ruha teljesen más, mindig hordod, mindig jól áll - szóval egyre többet akartam, egy idő után pedig átment önkifejezésbe, a legutóbbiakhoz emlékek fűződnek, most már nem a kinézete miatt varratom, hanem hogy emlékeztessen valamire. Gondolom amiket nem ezért varrattam, azok is ilyenek lettek, mert utólag mindegyikhez tudok valami emléket kötni, emlékszem hogy mi történt velem akkoriban amikor csináltattam őket. - nézek rá, hogy mit gondol ezek után, milyen reakciója van erre. 






A hozzászólást Michael Nikostratos összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 29 Május 2017, 19:53-kor.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Szer. 24 Május 2017, 23:54

~ Kayla Norwood ~

A kifogásom nem jött be, nem zavarja, sőt szereti nézni, azt is nézte amikor varrták, mondjuk ahány videót láttam, a legtöbben nézik hogyan alakul a dolog, főleg ha a kar készül. Bár a sima fekete satírozást vagy mi az, sose fogom megérteni, hogy miért tetszik az embereknek, nincs benne semmi művészi, semmi szép, takarásnak jó. Le is sütöm a szemem a rajzra, lehet ezzel lebuktattam magam, ez a  "nem jött be" nézés. Azért még terelek egyet és ha ebből se lesz hosszabb beszélgetés akkor, esküszöm hogy neki állok, de nem ígérem, hogy értékelhetőre fog sikerülni ez a mű. Rá kérdezek a tetkóira, ad is egy hosszú választ. Mit is vártam, sejthető volt, hogy lázadás, a 10-en évesek közül a legtöbben azért csinálják, bosszantsa az apját, anyját, elege van a világból és ezt így mutatja ki, látványosabb helyen, feltűnésre vágyik, ki akar lógni a sorból. Hiszek magamban, úgyhogy valószínűleg fogok még találkozni hasonló fiatalokkal, akiknek én fogom az első csepp tintát nyomni a bőrük alá. Meg lett az első aztán rá kapott, sokan így vannak vele.
- Tintafüggőség... - jegyzem meg halkan közben.
De mostmár eljutott addig hogy mindnek van valami jelentése, hát igen, mondjuk szerintem bármit varratnék magamra ki tudnék találni valamit amihez köthetem és hogy miért kapcsolódik hozzám. Abba a válaszba se kötöttem volna bele ha annyit mond, "mert tetszik", elvégre ez a legigazabb válasz, úgy gondolom. De én nem akarok tetkót, egy kicsit se, de ha ennyi idősen így néznék ki az én anyukám már a túlvilágon sírna. De lehet ő ilyen szabad családban nőtt fel ahol nem probléma az ilyen, Sandy-t is elnézve, mondjuk rajta olyan formában jelentek meg a "lázadás jelei" amiket később simán eltűntet, ő mintha kicsit meggondoltabb lett volna. De ő orvisi pályára szeretne menni, vagyis agyturkásznak és egy kitetovált egyén nem igazán bizalom gerjesztő egy ilyen szakmában, Sam viszont nem tudom milyen célokat tűzött ki maga elé lehet hogy neki belefér ez az extremitás. De manapság körbenézek az utcán minden 5.-emberen látok  valami mintát úgyhogy lehet ez már elavult gondolat.
- A szüleid megengedték?
Közben húzok ismét pár vonást, lehet ezt a kérdést nem kellett volna feltenni, ez már kicsit magánjellegű dolog.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 29 Május 2017, 19:53





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Még mindig nem rajzol a csaj, de most nem erőltetem, rá hagyom egyelőre, inkább válaszolok a kérdésére, miszerint hogy/miért lettek a tetoválásaim. Figyelmesen végighallgat, ami kedves tőle, nem ábrándozó tekintettel vagy valamivel, hanem úgy nézem tényleg érdekli a dolog, ezért is megyek bele ennyire a témába, és nem csak egy "csak úgy" választ adok neki. Sőt, még tovább is tereli a témát, rákérdez, hogy az őseim hogyan fogadták... na igen, az őseim.
- Hát, nem sokkal apám halála után jött ez a varratás, szóval ő nem nagyon tudott beleszólni... anyám meg mit szólt volna bele? Már rajtam volt mire meglátta... levágja késsel, vagy mit csinál? - nevetek fel. - Persze nem tetszett neki, persze hisztizett egy sort, de képtelen volt elfogadni a dolgot. Apám nem tudom mit csinált volna, ő valószínűleg tényleg lekaparja rólam egy tompa vassal. - nevetek fel megint.
Majdnem megkérdezem, hogy miért, az ő szülei hogy fogadták az ő stílusát de inkább nem teszem. Egyrészt rémlik, hogy mintha nem lennének minden rendben náluk otthon, másrészt nem akarom, hogy bántásnak vegye vagy valami hasonló. Másrészt az csak smink, meg ruha, bármikor megváltozhat, "kinőheti", ha úgy tetszik. Szóval teljesen más az ő darkos emós kinézete, meg az én tetoválásaim. Nem tudom hirtelen hogyan folytassam a beszélgetést, úgyhogy kivárok egy pillanatot, hátha van még kérdése vagy hozzáfűzni valója, mielőtt témát váltanék.





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 29 Május 2017, 21:43

~ Kayla Norwood ~

A tintafüggős megjegyzésemre nem reagál, de nem is azért mondtam. A  lényeg, hogy elmondta miért csinálta ezt a testével. Állítólag a tetoválás fáj, főleg egyes helyeken, ki a lágy részekre, ki a csontos részekre "esküszik". El sem tudom képzelni, milyen érzés lehet amikor a kis tűk folyamat szurkálnak, be mélyen a bőr alá, biztos nem kellemes. Lehet jobban jártam volna, ha tetováltatok ahelyett, hogy összevagdalom a kezem, és akkor megúszom az agyturkászt is, nem mintha sokra ment volna velem. Bár amit a tetkóért  kaptam volna...a karcokat asszem még olcsón meg is úsztam. Csak az a baj, hogy ez is maradandó, azt mondják idővel elhalványul és eltűnik, eddig nem igazán vettem észre, hogy elakarnának tűnni, biztos túl mélyek, de a lényeg, hogy amíg ezeket próbálom, vagyis próbáltam rejtegetni, addig egy szép mintát, akár a saját művem, nem akarnám takargatni.  Meg a tetoválás azért pénzt és időt igényel, utóbbi lett volna, de a zsebpénzemből nem igazán jött volna ki, max ha gyűjtögetek. A vagdosás pedig egy olcsóbb és gyorsabb megoldás volt akkor és nem tervezett, hirtelen felindulásból történt....az első, utána úgy gondoltam ez jó, mert enyhíti azt ami belül fáj, elnyomja, aztán rá jöttem hogy nem érte meg, megbántam de már késő volt. Ösztönösen nézek le a csuklómra de legalább annyi volt bennem, hogy nem fordítottam fel, de lehet kiszúrta már, Sandy egyből észre vette amikor rövid ujjúban voltam és nem hagyott békén vele. Aztán rá kérdeztem mit szóltak a szülei a varrásaihoz, belegondolva biztos sokba fájt ez a sok tinta de ezt már tényleg nem kérdezem meg, így is elég személyesnek gondolom a mostani kérdésem is és van egy olyan érzésem lehet nem kellett volna feltenni. Zavaromban húzok is pár vonást, aztán elmondja, hogy az apja meghalt...és így...éreztem, hogy nem kellett volna, még akkor is ha nem mutatja, hogy fáj neki vagy ilyesmi..
- Oh..öö...sajnálom. - mondom kicsit zavartan és húzok pár erőteljesebb vonalat.
Én mondjuk nem tudom milyen elveszíteni valakit akit nagyon szeretünk, 3 személyt tudok biztosra akikkel ha történne valami, nagyon megviselne, de egyik sem az apám...durva ilyet mondani, de érte szerintem egy könnycseppet se tudnék ejteni.
Aztán mondja tovább, nevet,hogy már nem tudtak vele mit csinálni, ott volt, így ment haza. Hát engem elevenen megnyúztak volna ezért, de az ő anyukája sem volt boldog. De az apja valszeg hasonló sorsra ítélte volna, mint amit én kaptam volna.
- Ühüm, én el sem merem képzelni mit kaptam volna ha így megyek haza...- próbálok azért mondani valamit, bár az arcomra van írva, hogy mélységesen megbántam, hogy feltettem ezt a kérdést, amit azért próbálok elrejteni előle úgy hogy kicsit jobban a lap felé hajolok és próbálom alakítani a rajzot, hátha ez őt is eltereli kicsit.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Michael Nikostratos Hétf. 29 Május 2017, 22:30





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



Sam Lewis, Kayla Norwood játéka



Miután elmondtam a dolgot úgy tűnik ő is kellemetlenül érzi magát, mint a legtöbben, ha elmondom hogy meghalt az apám. Persze, szomorú dolog, meg eléggé megviselt akkor régen, de már egészen megszoktam. Számomra ez a normális, mondhatni, hogy a szülői rész csak egy anyukából áll, szóval már rég nem zavar vagy emészt a dolog, megtanultam vele együtt élni. Régen voltak ilyen hirtelen jött hangulatváltások, hogy de jó lett volna ezt apával csinálni, vagy jó lenne ha itt lenne, de azt hiszem ez a gyásszal együtt elmúlik. Elfogadtam, nem tudok mit tenni, kár rágondolni. Amúgy is, a halott az halott, nem hiszek abban hogy a túlvilágról figyel vagy ilyesmi - oké, tudom hogy van, mármint számtalan bizonyíték van rá, de nem hiszem hogy azt szeretné ha emiatt kevesebb lennék. Szerintem büszke rám. Mindegy, vissza a témához, szóval ő el se meri képzelni mit kapott volna, ha így megy haza.
- Igazából, ha mutatod hogy nincs rajtad fogás, nem nagyon tudnak mit tenni veled. A lázadás lényege, hogy ezt felismerjék. Mivel büntetne? Fizikailag nem tudott, kirakni az utcára nem fog, kaja satöbbi úgyis lesz, és tudta, hogy ha megvonja a zsebpénzem vagy ilyesmi, akkor csak még inkább az árral szemben fogok úszni, és azzal mindkettőnknek árt. Azt hiszem szerencsém volt, hogy felismerte, a legjobb ha a legtöbb dolgot rám hagyja, és majd rájövök magamtól, hogyha az nekem káros. - eresztek meg egy félmosolyt. Igen, ilyen szempontból szerencsém volt, hogy szuper anyukám van.





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Jenna Collins Hétf. 29 Május 2017, 23:00

~ Kayla Norwood ~

Megjegyeztem, hogy én többet kaptam volna a fejemre ezért a kinézetért és elkezdi magyarázni hogy miért, mit tudnak vele tenni...és ahogy sorolja csak harapom az ajkam. Most mondjam ki hangosan, hogy nálam mind megvolt legalább egyszer? Mármint hacsak anya nevel, biztos máshogy alakulnak a dolgok, ő sose bántott, apám lépte meg mindet és a kirakás volt az utolsó pont. Irigyeltem azokat akiknek ilyenek a szülei, ha engem ez vett volna körül, valszeg nem ilyen lennék, lehet én is lázadnék, de ha ebből a helyzetből kerülnék hirtelen egy szerető családhoz, vagy a mostani tudatommal születnék újá egy jobb családban, biztos becsülném őket és igyekeznék jó lenni. Mondjuk az nem a legjobb, ha mindent rá hagynak a gyerekre, ahogy a túl aggódás sem, és most azt mondja az anyja nem szól bele a dolgába...hát, az előbb még azt mondta hiszti lett a tetkókból, úgyhogy csak rajtuk tatja a szemét azért, csak nem olyan rövid az a bizonyos póráz.
- Igen, Sandy mesélt róla. - felemelkedek megint a lapból, felnézek rá és ugyanazt mondom neki is - Nagyon becsüljétek meg! - mondom komolyan, sokan vagyunk még, csak ebben az épületben, akik a fél karunkat oda adnánk egy ilyen szülőért.
Aztán visszatérek a rajzhoz megint, már a feje alakul a kis lénynek, a kis levélkéket meg rücsköket kell még jobban kidolgozni rajta és kész a pofija. Közben rácsodálkozom, milyen kis cuki szemekkel néz rám a rajzom, ilyen kis szomorú szemekkel, de hogy nézhetne máshogy, hisz egy meg nem értett kis szörnyecske, nekem is valami ilyesmi lehetett a tekintetem, amikor még nem voltam képes a normális kommunikációra és valaki megszólított. Régi sötét idők, vagyis sötétebb idők, de úgy érzem lesz rosszabb is, amikor vége lesz az x sulinak. Még 2 év és döntenem kell mit kezdek az életemmel, hova megyek, mit csinálok, mert haza nem mehetek. Már kinéztem egy művészeti sulit, megpályázom majd az ösztöndíjat vagy valami ilyesmit, közben szereznem kell majd valami melót is, nagyon nem várom, rettegek ettől. Ahogy belemélyedtem ezekbe a gondolatokba úgy érzem képes lennék ketté törni a ceruzát úgy szorítom.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kert és erdő a birtok körül - Page 10 Empty Re: Kert és erdő a birtok körül

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 12 oldal Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.