Utopia

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Szer. 30 Jan. 2013, 19:05

Megvetően nézek rá a magam.. Nos.. Részére? Teremtményére? Igen, teremtmény, ha én nem lennék, akkor ő sem lenne, mondjuk jelen esetben nem tudom, de nekem köszönheti, hogy létezik, így ennél több hálát várok el, ennek a megtagadása és az, hogy eltüntetni sem tudom viszont felidegesít. Ja és nem mellesleg eléggé rendesen meg is lep, hogy válaszolt, főleg hogy a saját hangomon... Tolvaj, másoló, még egy dolog amivel kihúzza a gyufát.
- Hát ha így állunk, akkor pusztulnod kell. - Ezzel pedig egy betegesnek mondható vigyor jelenik meg a képemen. A fájdalom pedig enyhül, ezért intézkednék is, de valaki más már megteszi és elcsapja, szóval eltűnik a mosolyom és kicsit szomorkásan nézek utánuk, persze olyan nagyon messzire nem jutnak, de én akartam... Megint Hellstorm érzi jól magát, ez nem járja. Remélem lesz még alkalmam rá, hogy szót váltsak a nagydarabbal, mármint most a plüssre gondolok, a tesóra, mert őszintén szólva lenne mit mondanom neki, egy alaposabb véleménykifejtés, hogy miért is van ő szolgasorba rendelve... Aztán ha nem érti, akkor valóban csak a halál vár rá és örülhet, mert nem szokásom második lehetőséget adni ilyen helyzetekben. Nézzük mi van még... Ja igen, Wanda, ő megint össze esik a földön, vagy legalább is megint a földön van, majdnem ugyan az, szóval ha össze tudom annyira szedni magam akkor fel is állok és mellé lépek, kissé céltalanul letekintve rá.
- Megmaradsz? - Nem tudom, hogy van-e olyan állapotban, hogy tudjon beszélni, szóval választ jelen esetben tőle sem várok, mint ahogyan korábban sem vártam a tesótól, persze ő válaszolt, szóval akkor.. Nem tudom mit gondoljak, néha megesik.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 31 Jan. 2013, 11:09

Résztvevők: Hellstorm és Teddy

Wanda kábán nézett fel Teddy szavaira, a szemei fátyolosak voltak, de végül bólintott. Remegő kézzel törölte le a vért az arcáról, szólni ugyan nem szólt semmit sem még.
Hellstorm és Testvér párharca folytatódott tovább, a plüss már eléggé szépen beleolvadt a férfiba, amikor az ütésre emelte a kezét. Mielőtt azonban elüthette volna magától egy erős reccsenést hallott és régen nem érzett fájdalom hasított a férfi mellkasába, ahogyan a medve kikerülve a védelmét belülről törte el legalább két bordáját. Az ütés ekkor érte a plüsst, ami métereket repült és ért földet. A férfi ekkor osztotta ki a parancsokat és már érezte, hogy minden egyes levegővétel fájdalmas.
A parancs után nem is kellett olyan sokat várni Teddy látta, hogy Wanda kezei körül a megszokott furcsa szimbólumok jelennek meg, ahogyan ezzel átírja a realitást. A Testvér felől lángok csaptak fel, majd Wanda ájultan rogyott le a földre, túlterhelte magát. Miller pedig a levegőből sújtott le a Testvérre.
- Asgardért! – üvöltötte.
A pörölyét elektromos kisülések vették körbe és hatalmas robajjal húzta be a medvét, a csapástól még kisebb kráter is keletkezett, ahogyan az elektromosság kisebb robbanást is okozott. Mikor a por elült úgy fél perccel később a kráterben a Testvér állt fel leporolva magát, rajta pontosan olyan páncéllal, mint ami Hellstormon is van.

Ha már találtam korábban képet, akkor a Nagy Testvér:
Utopia - Page 6 ___bleed__em_out____by_catkitte-d5t0yvd

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Csüt. 31 Jan. 2013, 20:11

- Remek! - Mosolyodok el, bár nem tudom, hogy miért mondtam, tulajdonképpen csak reflexből jött, a földről meg nem segítek neki felállni mert... Minek, előbb vagy utóbb úgyis csak visszaesne, meg ma már egyszer megtettem és így is éppen elég furcsa volt, igaz a keze érintése miatt valamilyen szinten úgy érzem, hogy megérte, olyan puha volt, hmm hmm... Hmm.. Hmm.. Őőő hol vagyok? Jaaa igen, közben meg zajlanak az események én pedig már egészen jól vagyok azt hiszem, szóval... Minden oké az én szemszögemből. Pofonok kerülnek kiosztásra, parancs, amire Wanda reagál is, a Tesó lángokban, én pedig csak mosolygok az egészen, azon is, hogy Wanda ezzel a húzással kiütötte magát. Eztán pedig a nekem még mindig névtelen alak... Hé, hallottam a nevét, szóval Miller.. Igen ez az, Miller, szóval ordít és becsapódik és nagy bumm és porfelhő, lenyűgöz a mutatványa, láttam már korábban is persze ilyesmit, ehhez hasonlót, de ez most azért azoknál kicsit egyedibben látványosabb volt, meg régen láttam személyesen is normális harcot, vérontást, szóval.. Ja.
- Király volt! - Kiáltom oda csak mert... Csak mert, ennyi, nem is kell ezt megindokolni, valakinek meg kellett jegyeznie. Persze úgy látom, ahogyan elül a por, hogy a Tesót ez nem nagyon hatotta meg, most meg még páncélja is van, büdös mocskos másoló, már nem csak tőlem lop.
- Régen persze nem tudtál volna hasznos lenni! - Ordítok neki is oda felháborodva.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Hétf. 04 Feb. 2013, 17:31

Hellstorm a füstből kiemelkedő plüssre néz.
- Másolja az erőket?
Kérdezi, de inkább csak halkan magától. Hirtelen szinte őrjöngő düh fogja el, de aztán elengedi azt. Nincs értelme. Ő maga nem effektív a lény ellen. Sőt csak árt azzal, ha támadja. Más megoldást kell találnia.
- Kölyök! - szól rá Teddy-re - Próbálj parancsolni neki! Még mindig a részednek kell lennie. Talán tudod uralni.
Bár nem tudta megállítani, de betudott úgy állni közé és a civilek közé, hogy megállítsa őt vagy a repeszeket, hogy azok ne sebezzék meg az embereket.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Kedd 05 Feb. 2013, 02:24

Résztvevők: Hellstorm és Teddy

Teddy szavaira a Testvér egyelőre nem felel, Hellstorm pedig beállt a menekültek elé védekezni. Előtte pedig néhány méterrel Miller állt támadóállásban még mindig és a medvét figyelte. A medve pedig úgy ítélte meg, hogy mivel Teddy és Wanda felől nem igen érkezhet túl nagy fenyegetés, így inkább a két férfival foglalkozik, akik komolyabb ellenfélnek tűntek. Ahogyan a tekintete a Hellstorm és Miller párosra szegeződött az ember hátrálni kezdett. A medve pedig megfeszítve magát futva indult feléjük. Egy hangos kiáltás hallatszott Miller-től, valami ősi, valami misztikus. A szóra a Testvér megtorpant, de nem ez volt az egyetlen reakció. Teddy gyomrából a fájdalom teljesen elmúlt, sőt olyan remekül kezdte magát érezni, ahogyan soha sem előtte, Wanda mellette a földön ébredezni kezdett, Hellstorm oldalából, ahol a Testvér eltörte a bordáit a fájdalom úgy szűnt meg, mintha soha sem lett volna, úgy érezte, hogy újra erőre kap. De a másik, talán leglényegesebb dolog, ahogyan Hellstorm kezdett újra erőre kapni és a páncélja újra megerősödni és visszamászni rá mindenhol úgy kezdett fogyni a páncél a Testvérről, a fejéről és a kézfejeiről már eltűnt és a többi részen is kezdte ezt megtenni.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Kedd 05 Feb. 2013, 21:29

Mikor Hellstorm meggyógyul meglepődve néz Millerre.
- A végén még hasznos leszel Martalóc.
Mondja egy kis gúnyos mosollyal és várja, hogy Teddy lépjen a testvére ellen. Ha az ismét rohamozni kezd Hellstorm taktikát vált Először egy tapssal töri meg a rohamát majd dobbantással földrengéseket generál ellene és utána a romokkal üti, hogy nem tudja ismét megérinteni a lény. Csak hátráltatni próbálja, hogy Miller vagy Teddy elintézzék, mert ő jelenleg egyáltalán nem effektív.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Szer. 06 Feb. 2013, 05:41

rendben szóval nem nagyon történik semmi, vagy legalább is úgy különösebben érdekes dolgok nem, vagy legalább is agresszív dolgok nem.. Na, azt leszámítva hogy a Tesó majdnem nekirohan ismételten a Hellstorm és Miller párosnak, csak éppen Miller valamiféle furcsa szöveggel megállítja és talán ennek a szövegnek a hatására én is egészen gyorsan rendbe jövök, sőt, talán még sosem éreztem magam ilyen jól!... Az elmúlt fél évben. Szóval egész életemben? Vajon lehet-e erre ezt mondani? BUHE! Nehéz kérdés és ennek hangot kellett magamban adnom. Majd valaki más ezt egyszer eldönti, lusta vagyok ezen gondolkodni. Hellstorm amúgy meg előáll egy jó ötlettel, csak nekem már korábban közölte, hogy nem tudok neki parancsolni, igaz lehetséges lenne, hogy hazudott? Hmm, ki tudja, amúgy is adni akartam neki egy második esélyt, mert jó kedvemben vagyok ma. Mellesleg Wanda is ébredezik, ami most nekem valahogy teljesen másodlagos. úgy értem Wanda, oké, de most jobban lefoglal az, hogy vajon tudok-e valamit kezdeni a helyzettel, szóval meg is indulok a magam nyugodt lépteivel a harc felé, majd amint biztos távba érek, ami eléggé közel van, megszólalok.
- Testvér! - Eléggé erőteljesre sikeredik, oly annyira hogy megijesztem magamat egy kissé, de ez most a helyzet érdekességének hála nem igazán mutatkozik meg. El kéne gondolkodnom azon, hogy miként is folytassam, és meg is teszem, Wanda magyarázott valamit a koncentrálásról, hogy az könnyíti a dolgokat... Hát, egy próbát megér, szóval összpontosítani kezdek egyenesen a nagyra nőtt plüssre.
- Ezt itt és most befejezed! Ez parancs, érted?! Ha nem teszed, akkor pusztulnod kell és tudod, hogy képes lennék téged elpusztítani, már csak azért is, mert téged lényegében én teremtettelek, én vagy a teremtőd! Ha úgy tetszik akkor az apád! De lehetek mindennek az ellenkezője is... Mármint hogy az elpusztítód, nem az anyád... Igen... - Az "igen" után egy újabb beteges vigyor jelenik meg a képemen.
- Nem tűröm ezt a viselkedést, engedelmeskedsz, vagy elpusztulsz. - Ó, ennek el kellett hangoznia, azt nem tudom, hogy miért ilyen sokszor elragozva, még mindig kissé érzékenyen, vagy inkább agresszíven érint az, hogy nem volt hajlandó tenni amit mondok, ha pedig még ezután sem, vagy nekem támad... Nos, viszonozom a támadást, vagy én támadom meg, attól függ, a végeredmény így is meg úgy is ugyanaz, vagyis nekem ugyan annak tűnik.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Szer. 06 Feb. 2013, 12:20

Résztvevők: Hellstorm és Teddy

- Jobban, mint hinnéd Kutya! – válaszolt vissza Miller hasonlóan gúnyos hanggal.
A hatalmas plüss medve pedig valóban rohamozni kezdett, mikor rájött, hogy az ereje fogytán, ismét Hellstorm volt az, aki felé indult. A taps némileg megtörte a mozdulatát, de ment volna tovább, addig a pillanatig, amíg távolabb Teddy el nem kiáltotta, hogy állj! A Testvér olyan hihetetlen gyorsasággal dermedt le, mintha egy akksi nélküli működő laptopot megfosztják az elektromosságtól. Ezt a pillanatot használta ki Miller és a pöröllyel hatalmast vágott a medvére, majd Hellstorm volt a következő, aki egy törmelékdarabbal ütötte meg ellenfelüket. A közeli sziklák felé lett ütve és azokon át kezdett lebucskázni a tengerpart felé és tűnt el időlegesen mindenki szeme elől.
- Oké, mi ez a valami, hogy került ide, hogyan szabadult el… és miként lehet megölni? – tette fel a kérdéseit Miller. – Főleg, hogy úgy látszik, hogy ti tudjátok, hogy mi ez.
A szemeivel közben a sziklákat kémlelte, hogy mikor bukkan fel a medve újra.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Szer. 06 Feb. 2013, 14:12

- Héhééé Működött. - Eme kijelentés közben megvakargatom a tarkómat, mert lássuk be, megdermedt, ez pedig éppen elég volt ahhoz, hogy kapjon egy jó adagot és eltűnjön a szemeink elől, igaz ki tudja, hogy meddig, ha még mindig úgy mennek a dolgok, mint régen, akkor idővel vissza kell jönnie hozzám, vagy hát nem tudom, ha van saját akarata akkor nem biztos, tulajdonképpen mindig csak addig volt amíg én akartam, hogy legyen. Felmerül a kérdés, hogy mi is a Tesó, én pedig máris szinte pattogok, miszerint.
- Had én mondjam el, had én! - Ezzel pedig még kivárok egy másodpercet és belekezdek.
- Ő a Nagytestvér, vagy Testvér, ő... Tulajdonképpen én, bár ezelőtt még sosem hallottam beszélni és azt sem igazán értem, hogy mióta cselekszik úgy ahogyan ő akarja. Viszont így már értem, hogy miért volt ennyire fantáziadús az a néhány haláleset... Be kell látnom büszke vagyok rá, de akkor sem tűröm az engedetlenséget. - Elvigyorodok. - Valaha én is ilyen maci voltam csak ilyen ilyenben. - Beszéd közben mutogatok és hogy mekkora voltam anno egy kisebb téglalap alakjában mutatom el. .
- Aztán Thorhalla lett a főnix és miatta én lettem ez és azóta nem hallottam róla mostanáig. - Most tök ügyesnek érzem magam.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Szer. 06 Feb. 2013, 17:16

Hellstorm az orrnyergét fogja és a szemeit becsukva hallgatja Teddyt.
- Kölyök, nem örülünk annak, hogy a tesód embereket ölt.
Majd elment Skarlátot felsegíteni a földről és felébreszteni. Ha van sérülése azt megpróbálja ellátni. Közben felnéz.
- Rendben. Úgy fest tudsz neki parancsolni, de keresünk egy elzárt helyett, ahol gyakorolhatsz és ahol nem öltök ártatlanokat. Martalóc segíts neki a döggel. Én addig mondok valamit, amiért nem lincselik meg a macit.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 07 Feb. 2013, 11:38

Résztvevők: Hellstorm és Teddy

Miller elfintorodott, láthatóan ő sem repesett azért, hogy Teddy mennyire boldog azon, hogy a Tesó embereket öldösött ezen a helyen.
- Utoljára Loki-t láttam így ugrálni örömében arra, hogy az emberek haltak – morogta, de a végén mégis elmosolyodott. – Ezek szerint Halla olyan, mint mielőtt az atyja megátkozta.
Ezt már leginkább csak magának mondta, a többiek nem is nagyon tudták, hogy mire céloz, ők már jónak ismerték meg a nőt. Hellstorm odaért Wandához és felsegítette, külső sérülés nem volt a nőn, de még így is látszott, hogy ramaty állapotban van, a szemei bevéreztek, nem sokkal korábban az orrából és a füléből is vér szivárgott, az alvadt vér még mindig a bőrén volt. Tesó igencsak csúnyán elintézte valahogyan. Ezek után a férfi indult az emberekhez, akik a beállt csöndre már elő-elő merészkedtek az erdőből és a raktár mögül.
- Mr. Hellstorm, az… az tényleg egy plüss állat volt? – kérdezte valaki mintha nem hinné el, hogy azt látta, amit.

Miller közben ha Teddy nem megy magától karon ragadja a fiút és a sziklákhoz vezeti, hogy megnézzék hova is lett a medve. Legalább harminc méteres (10 emeletes panelház) sziklapárkány volt itt, végig sziklafal, nem egyenes, hanem kiálló sziklás, odalent pedig már a tenger hullámzott. A vízben pedig az egyik sziklába kapaszkodva látta meg a páros a Testvért, ahogyan éppen kifelé mászott a vízből.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Csüt. 07 Feb. 2013, 21:58

A többiek reakciójának hála eltűnik a mosolyom és a helyét átveszi némi sértődöttség.
- Az én örömömnek soha senki sem tud örülni... - Az utolsó néhány szó már inkább motyogás, amúgy meg nem tudom, hogy ki az a Loki, nem is hiszem hogy Loki vagyok, ha csak az nem valami város, vagy falu és nem az ott élő emberekre gondolt... Náh, nem hiszem, a Thorhallás megszólalásra pedig nem reagálok semmit mert nem tudom, hogy miről beszél, ha tudnám valószínűleg akkor sem reagálnék rá. Hellstorm távozik Wandához, engem pedig Miller kezd el rángatni, de én pedig tulajdonképpen mindent megteszem, hogy eresszen el, semmi kedvem most ahhoz, hogy ő taperoljon, tudok én menni magamtól is, igaz nem tudom, hogy merre mert senki sem mondott semmit, hogy menni kéne valahova... De végül is ott állunk meg, ahol a Tesó leesett és hát szép nagy esés lehetett, kár, hogy nem láttam, minden egyes pillanatát élveztem volna, főleg ha még vérnyomok is maradtak volna. Volna, túl sok volna. Szóval ott egy darabig nézelődve fel is tűnik, ahogyan próbál kimászni a vízből és el kell mosolyodnom rajta.
- Felszívta magát vízzel, elvileg most sokkal lassabb lesz. Ja igen tényleg, kérdezted hogy miként lehet elpusztítani. - Itt rá emelem a tekintetemet. - El kell égetni, vagy használhatatlanná tenni, de kétlem hogy végleges megoldás létezik, ha egy Testvér elpusztult, idő kérdése volt hogy teremteni tudjak egy másikat, azt sem tartom kizártnak hogy több is rohangál valahol közöttünk. - A gondolatra még szélesebben elmosolyodok és már nyoma sincs a sértettségnek. Jelenleg meg amúgy nem tudom, hogy mit kéne kezdenem, úgy értem látom hogy mászik de... Most akkor mi van? Had másszon, nem látom értelmét annak, hogy ordibáljak, mert tudok neki parancsolni, attól függetlenül hogy a képembe vágta, hogy ez nem így van, azt a hazug fajtáját...

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Pént. 08 Feb. 2013, 18:19

Hellstorm finoman felemelte a lányt és megindult vele egy orvosi terembe. Az emberre nézett és pár pillanatig megszeppent.
- Már minden rendben lesz. Elmúlt a veszély.
gyűlölte ezt mondani, mert hazugság volt. A veszély soha sem műlik el. A világ elfogja őket pusztítani és csak időkérdése. Hellstorm reményei már rég elvesztek. Elvesztek az X-men feloszlásával. Most, hogy magányos utolsó X lett. Lelkiekben már feladta. Már nincsenek reményei. Már csak a végső harcra készül. Érzi annak a közelségét. Már csak reménykedik, hogy lesz kinek átadnia őrposztját és úgy távozhat, hogy Apokalipszist üti.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Feb. 2013, 12:04

Résztvevők: Hellstorm és Teddy

A páros a sziklapárkányon figyelte a medvét, ami kimászott a sziklákra. Ahogyan teljesen felért tűnt fel, hogy az alsó fele nagyjából hiányzott és a benne levő szivacs visszahullott a tengerbe. Néhány másodperc kellett csak és az egész eltűnt, mintha ott sem lett volna. És nagyjából tényleg így volt a víz sem látszott a sziklán, ahova kimászott. Teddy ekkor megérez valamit, mintha valamilyen elköszönés lenne, nem tudja, hogy miért, de tudja, hogy a Testvér már nincs a szigeten, nincs a közelben, már nem jelent veszélyt. Ezt az érzést pityegés szakította félbe. Miller kapott valamilyen üzenetet.
- Beszélnünk kell Hellstormmal, gyere – mondta. – Utána ráérünk keresni a medvét.
Ezzel sietve indult a kastély felé.

Hellstorm bevitte Wandát a gyengélkedőre, ahol az orvosok azonnal megjelentek. Nem sokkal később Miller érkezett meg oda hozzá, ha Teddy követte, akkor ő is.
- Megtalálták az egyik társatokat – mondta. – Az egyik volt főnix, a nő… New Yorkban van.
Amit már Teddy is tud, hogy lehetetlen, mert börtönben van. Hellstorm főleg tudja, hogy így van, mert ő azt is tudja, hogy hova zárták be a nőt.


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Vas. 10 Feb. 2013, 12:16

A Tesót elnézve ezek a támadások már eléggé megviselték, néhány másodperc alatt pedig el is tűnik a láthatárról, meglepő módon, én pedig egyből arra tippelnék, hogy megint a részem lett, de nem, ezúttal megérzek valamit... Valami nagyon szokatlant ami azt sugallja, hogy már nincs a közelben, nem is jelent veszélyt, ráadásul pedig mintha valamiféle búcsúzás is lenne egyben. Bár ez nem tart sokáig, mert valamiféle pittyegés közbeszól és úgy tűnik, hogy nagyon Hellstormhoz kell sietni, bár én még pár röpke másodpercig maradok a sziklánál. Engedetlenség ide vagy oda...
- Büszke vagyok. - Mondom magamnak mosolyogva és kíváncsi vagyok, hogy ezt vajon ő is képes-e felfogni ugyan olyan furcsa módon, mint ahogyan én is felfogtam, hogy már nincs itt, vagy sem. Azért egy kicsit remélem, hogy igen mert nem sok embernek, vagy plüssállatnak mondok hasonlót, de akkor is el kell ismernem, hogy nagyon szép munkát végzett és tényleg, magam sem tudtam volna talán jobban csinálni. Mindenesetre is végül felzárkózok éééés eléggé meglepő híreknek leszek fültanúja, bár nem vagyok benne biztos, hogy most éppen kiről van szó, mert tudtommal Thorhalla meg April is nő volt... Vagy.. Nem? De... Várjunk csak, akkor logikusan, ha név nincs említve és ez az alak még itt van, gondolom Aprilről van szó... Az meg nem lehet, mert börtönben van, habár én simán kinézem belőle, hogy kiszabadult, aminek örülök, mert még meg kell ölnöm. Mindenesetre is kivételesen ehhez nincs különösebb hozzáfűznivalóm, mert annyira nagyon akkor sem vélem lehetségesnek, csak egy kicsit, de ha mégis így van... Akkor kezdhetek azon agyalni, hogy miként is kéne kivitelezni azt, amit.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Hétf. 11 Feb. 2013, 16:18

A férfi komoran felnézett Millerre.
- Készíts elő egy repülőt. Gratulálok X-men lettél, megint. Ha túléled vendégem vagy egy italra.
Mikor Millerrel megindulnak Hellstorm felkapja a tarkójánál fogva Teddyt és elviszi egy üres folyosóra.
- Reméltem, hogy nem nekem kell veled beszélnem, mert nem vagyok az, aki beszél, de már csak mi ketten vagyunk és... és azt akarom, hogy értsd.
A férfi sóhajt és kezével megfogja Teddyét majd annak a szívére rakja.
- Ez a dobogás. A szíved. Ameddig ez lüktet te élsz. Nem azért nem ölünk, hanem mert nincs a természetünkben. Most, hogy ember vagy te is élsz és itt az ideje, hogy lásd. Mikor megölsz valakit érzed, ahogy ez a lüktetés eltűnik örökké a szemek üresek lesznek. Hallasz egy leheletet, ami a végső. Érzed, hogy az élet, valami értékes valami fontos távozik. nem csak hús, csont, és vér, de van odabent valami. Valami, ami fontosabb ezeknél. Ezért fogadtunk be téged. Láttuk benned ezt a szikrát. Élet volt valamiben, amiben nem szabadott volna. Reményt adtál egy korban amikor csak halál volt. Thorhalla vissza adta ezt a reményt neked. Emberré tett, most mindent kipróbálhatsz, de lesznek átkai is. Eddig egy gyerek voltál, aki pusztítást és rombolást látott és nem érezted, hogy ez rossz. De most nézz körbe. Ez a szag, amit érzel félelem. Odakint az embereknek nincsen reményük. Rettegnek. Bárki elveheti az életüket, de nem nyersz vele. Semmit. Semmi sem lesz jobb, ha eggyel kevesebb lélek lesz a Földön. Amikor oda kimész azt akarom, hogy nézz a szemükbe és lásd, mert már képes vagy rá. Nem azért bántottalak, mert gyűlöltelek, hanem mert olyan vagy, mint én voltam. Én túl későn találtam rá az életre. Mire felfogtam... éreztem azt a szikrát távozni valakiből, aki a világot jelentette nekem. Talán az emberek, akik itt vannak és segítenek élni nem jelentenek semmit. Talán én sem. De egy nap rájössz, hogy nincs annál rosszabb lény, mint aki öl az ölésért. Én csak azt szeretném, hogy elhidd nekem, mielőtt a saját bőrödön tanulod meg.
Hellstormon látszik, hogy még annyi mindent mondana, de már nem tud szóhoz jutni. Elfordul keserűen és ott hagyja a fiút a hajóhoz indulva. Nem is figyel arra, hogy Teddy követi e. Csak némán beszáll a repülőbe és néz ki az ablakon.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Kedd 12 Feb. 2013, 10:44

Résztvevők: Hellstorm és Teddy

Miller csak bólintott Hellstormnak, hogy értette majd kisietett a helységből, hogy megkeresse a hangárt és ott a repülőket. Közben Teddy-t Hellstorm megragadta és nekiállt odébb cipelni, hogy beszéljen vele. A beszéd után ő maga is elindult, ha Teddy követte, akkor mire leérnek a föld alatti hangárba, a repülő, amivel indulni fognak már készen is várta őket.
- Évek óta arra vártam, hogy vezessek egy ilyen darabot – mondta Miller elégedetten.
Ha mindenki, aki vele tart az útra, akkor a levegőbe emelte a gépet és Afrika felé irányította, majd beállította a megfelelő irányt és szöget, amivel a lehető legoptimálisabban el lehet jutni New York közelébe.
- Van valakinek fogalma, hogy milyen állapotok lehetnek New Yorkban? – kérdezte. – Én még Apo újra hatalomra jutása előtt eljöttem onnan…
Néhány óra repülő út után a gép megérkezik utasaival New York közelébe.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Szer. 13 Feb. 2013, 07:02

Hellstorm cselekedetei kissé hirtelen jönnek és nem igazán tudom, hogy mit tegyek miattuk, legalább is az első néhány másodpercben, utána persze szabadulni próbálok de ez ugyebár eléggé lehetetlen a jelen helyzetben. Mikor letesz és beszélni kezd, az első mondatára majdnem rávágom, hogy " nem én voltam ", de valahogy még éppen időben kapcsolok és ez elmarad, bár már szólásra nyitottam a számat, ami pedig végül, bár eleinte nem úgy tűnt, de végül tátva is marad. Döbbenten nézek rá, majd pedig arra ahogyan távozik és nem is értem hirtelen, hogy mi történik, tényleg nem, de valahogy nehezemre esik levegőt venni, vagy legalább is csak szaggatottan megy és valamiért elmosódik a kép és kellemetlenül feszít is valami. Ez az egész most megérintett, mert igaz, volt már hogy más is próbálkozott már hasonlóval de azok mások voltak és... és.. nem tudom mit mondhatnék még. Végül is inkább megadom magam most ennek az egésznek és egyszerűen elfordulva sírni kezdek. Nem valami kellemes, ezt is talán elsőként tapasztalom és azt sem igazán tudom, hogy meddig tart, de talán nem is számít, mert valamiért ösztönösen érzem úgy, hogy ólom lábakon vánszorog az idő és talán most valóban így is van. Mindenesetre is egy jó párszor még megtörlöm a szemeimet, illetve azok környékét, mire egyáltalán át tudom gondolni normálisan a dolgokat és bár eléggé hirtelen döntés, de végül megfordulok és utána sietek... Úgy tűnik, hogy még éppen időben. Felszállok, leülök valahol a leghátsó ülésen majd pedig némán nézek ki az ablakon, nem is igazán foglalkozva most azzal, hogy mit beszélgethetnek, csak nézek ki az ablakon és gondolkodok, emésztgetek, néha szipogok.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Hétf. 18 Feb. 2013, 20:28

Hellstorm felszáll a repülőre és Millerre néz. Csak biccent, hogy mehetnek. nem szól semmit csak nézi a külvilágot. Elgondolva figyeli a tájat és néha a szépségben el is felejti, hogy micsoda romokról van szó. Mennyi háborút éltek át. Hiányolja az X-ment. Szeretné újra a szövetséget. A tagokat. Egyedül érzi magát. Mint egy öregember amikor mindenki más felnőtt és ő egyedül maradt az emlékeivel. Az X-men a családja volt, most már csak Teddy maradt neki. Soha nem gondolt így rá,d e most be kellett vallani ő a fejetlen kisöccse, akire vigyáznia kell. Ott van még Wanda, akinek ápolás kell. Egy nem létező család tagja. Neki igazán kéne egy család, de nem tud neki olyat nyújtani.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Teddy Vas. 28 Ápr. 2013, 19:51

//Előzmény: New York//

Aprilt sikerül letennem egy olyan helyre, ahol valószínűleg biztonságban lehet amíg magához nem tér, szóval visszatérek és keresem a fegyvert, amit oly nagy becsben tartottam eddig... Na jó nem tartottam semmilyen becsben de azért lehet ezt mondani... Ha bárki kérdi úgy vigyáztam rá, mint a szemeimre! Igen. Vajon elfogadható más válasz is? Náh.. De ha mégis? NÁÁÁH! Maradjunk egy erős talánban. Bár hirtelen eldurvulnak a dolgok... Ami ugyebár nincs ellenemre, de ugyan olyan gyorsan ahogyan elindult, meg is fagy minden, én pedig kicsit értetlenül nézem a dolgokat, ahogyan azt is, hogy a többiek a semmiből megjelennek. Teleportálás, addig leesett, de... A hangok irányába tekintve nem kell igazán tovább törnöm a fejemet, hogy vajon mi történhetett.
- Sziasztok! - Köszönök lényegében boldog integetéssel és szélesen mosolyogva. Wanda küldte őket, hogy ne öljünk senkit? Nem tudom, hogy ez most főleg kinek szól, bár úgy érzem hogy eléggé nagyon nekem mert azért még mindig lenyűgözőnek találom a halál apróságait. Mint... Apróságait, ja. Szóval menni kéne és hozzászólnék, ezért emelem a kezemet, hogy valami mutogatásbeli körítést tudjak hozzáadni így a beszédhez, ami maga nem lenne egy hatalmas dolog, de még így sem... Szóval a lényeg az, hogy szólnék, de nem lehet, így elég érdekes az érkezés Utópiára.
- Oké. - Fűzöm még hozzá, mert ha már belekezdtem a mozgással akkor legalább fejezzem is be.
- Bár most hogy így ott voltatok, elkaphattuk volna őket és lehettek volna rabok mint az előző brancs, gondolom mindenki emlékszik, még a főnix előtt. - Oké az egy picit más brancs volt, de akkor is apokalipszis emberkéi, vagy mutánskái voltak, azt hiszem, áh igen, biztosan azok voltak.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Morsus Pént. 03 Május 2013, 14:07

Buldózer dühösen néz körbe a teleportálás után. Az adrenalin még a lüktetett a fejében. A két lányra majd Skarlát Boszorkányra nézet. Fújtatva ökölbe szorítja a kezeit és a legközelebbi falba csap.
- ÁÁÁÁHHH!!!!!
Üvölti el magát. A kezét kiszedi a falból és körbe néz. Wandára néz majd Aprile.
- Dobjátok egy cellába ezt...
Mondta komoran és megfordulva ott hagyta a csapatot. Az "X-men nem öl" hallja a fejében a lányok szavait. Mégis ő több tucat mutánst ölt meg ma. A saját fajtáját.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Május 2013, 00:27

Résztvevők: April Cinnamon, Hellstorm, Teddy, Jonathan Miller és az X-írtók

- Múltkor itt volt nektek Thorhalla, aki őrizte őket, illetve a főnix erő. Most nem lenne senki, aki itt tudná tartani. Ti vagytok az egyetlenek, akik harcoltak korábban, mindenki más új X-men – mondta Wanda Teddy szavaira. – Öngyilkosság lett volna idehozni őket.
Hellstorm üvöltésére és arra, hogy a falba csapta a kezét békítően próbálja meg rátenni a karját a férfiéra, de amikor a férfi távozik, akkor nem is próbálja meg visszatartani. Hellstorm szavaira a közelben álló mutánsok feltámogatják Aprilt a földről és elindulnak vele kifelé, valószínűleg tényleg a börtönbe viszik.
- Mi lenne Teddy, ha az új barátainknak megmutatnád, hogy hol tudnak pihenni és ellenni, amíg itt vannak? – kérdezte. – És ne aggódj, legközelebb talán már leszünk olyan erősek, hogy büntetlenül tudjuk őket ismét börtönbe zárni. Eddig talán úgy láttuk, hogy nincs jövőnk, de most már ismét vannak újoncok közöttünk és az X-men újra fénykorába kerülhet.
Még bíztatóan rámosolygott a fiúra, majd ő is kisétált a helységből.

Vége.

Utopia - Page 6 00120

Aprilnek beírom a változást, Sarah-val meg megbeszélem, hogy Nagy Tesó mit kap és majd egy előtöri kell tőle a karakterhez.

//Folytatás: Wundagore//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Utopia - Page 6 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Utopia - Page 6 Empty Re: Utopia

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

6 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.