Főbejárat

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Kedd 09 Aug. 2016, 04:46

~Rálőttek a diákomra?! Rá mertek lőni a diákomra ti szemétládák!~
Cody tüzet nyitott, hogy a diákjáról elterelje a figyelmet majd futva elindult az ügynökök felé. Látva, hogy a fegyvereiket neki szegezik kezdte úgy érezni, hogy ez talán nem épp a legjobb ötlet volt sőt talán a legrosszabb, de az utolsó. Lőttek is és el is indultak felé a lövedékek viszont valami pajzs felfogta őket. Cody nem sokat gondolkodott a két ügynök közé ugrott és kihasználva a harcművésztudását belharcban rövid úton ártalmatlanná tette őket. Ezek után nézett körül, hogy mégis ki vagy mi mentette meg. Mikor meglátta az X-men-hez tartozó Tiana Williams-t akkor megkönnyebbülten sóhajtott.
~Szóval ezt is túléltem.~
Ő is odament hát a nőhöz és a diákokhoz.A fegyverek átállítása megmosolyogtatta volna ha tudna mosolyogni. Így viszont csak lustán csap párat a farka.
-Egyet értek. Fiúk használjátok azt a tudást amit az órákon megtanultatok mert ezért tanultátok meg, hogy megvédhessétek magatokat és másokat is. Bátorság!*Majd a nőhöz fordul.*Milyen a helyzet? Gondolom nem csak ennyi ügynököt küldtek ide. Van javaslatod, hogy hogyan tovább.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Akerman Pént. 12 Aug. 2016, 16:36

:: A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás
:: X-Men – A nem(?) várt támadás
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Vaszilij Dragunov
Felszerelés / egyéb:

Túl messze volt Vaszilij, hogy behúzzam időben fedezékbe és hallottam a fegyvereknek az eldördülését is. A golyók viszont megálltak, vagyis megakadtam még mielőtt eltalálták volna a srácot és utána pedig felemelkedett és fedezékbe rántódott, a két katonával pedig Atkinson úr foglalkozott már.
Mellettünk az egyik X-men jelent meg, Tiana mégpedig. Erős a képessége, telekinetikus is méghozzá. Áh, de jó lenne privát órákat venni tőle. Fojtalólagosan a fejemet a lila ködbe tartva hallgatom amit mond a nő majd elveszem a fegyvert és először nem is rendesen fogva megnézem. Bénítóra tették, már nincs is akkora görcs bennem, így még a baráti tűz se vészes. Meg fogom rendesen is most már a fegyvert, az ujjam a ravasz mellett van pedig.
- Esetleg elkapni a támadókat mikor jönnek ki az épületből? Vagy a kapunál maradtakat.
Javasolok lépéseket amit tehetnénk. Így, hogy már van lőfegyver a kezembe sokkal nyugtatóbb. Ha jönnek ki az épületből a katonák akkor simán csak oldalba kapjuk őket. Utána meg még akár vissza is tudunk vonulni az épületbe hisz már átvizsgálták és nem találtak semmit! Há, tökéletes ha így teszünk.



_________________
Főbejárat     - Page 8 Evilac12
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 13 Aug. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




X-Men – A nem(?) várt támadás


Résztvevők: Rain Akerman, Cody Atkinson és Vaszilij Dragunov


Következő körváltás: 2016. augusztus. 17. (szerda)


Idő: 2027. augusztus 1. 10:45 perc; Hátralevő idő: T-21 kör

Miután mindenki behúzódott a fedezékbe és már nem voltak szem előtt, gyorsan megbeszélték a dolgokat. Tiana bólintott Cody szavaira.
- Valószínűleg Salemet is széttúrják – mondta. – Nyári szünet van, sok diák lehet ott, és a városban is élnek mutánsok.
Körbenézett itt bent, az épületek felé Rain szavai után és bólintott.
- Veszély elintézi őket, ő sokkal képzettebb nálunk, valószínűleg még az épületekben – mondta. – Ki kellene mennünk Salembe, hogy az ottaniakat segítsük. Ezt a helyet Veszély és a többi felnőtt megtudja védeni. A városlakók vannak bármiféle támasz nélkül.
Azt mindenki tudta, hogy Veszély tényleg remek védelmi rendszer, sok harci tudása van, ahogyan a birtok is tele van védelmi rendszerrel, amik akkor is működésbe tudnak lépni, ha az androiddal valami gond lenne.
- Egyetértesz? Egyetértetek? – kérdezte.
A város egyébként nem volt messze és két darab rendőr volt a teljes kis városra, mindenki tudta, hogy fegyvereket sem nagyon tartanak, így a nő aggodalma tényleg jogos volt arra nézve, hogy ott mit művelhet a Hydra.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Szomb. 13 Aug. 2016, 00:31

A biztonságban már tudtak kicsit fújni és átbeszélni a helyzetet. Ez az ügy nagyon nem tetszett Cody-nak. Bár mikor elvállalta ezt a munkát akkor sejthette volna, hogy nem hétköznapi iskolai problémákkal kell szembenéznie. De akkor is. Mindenesetre sóhajtott Salem említésére. Egyből úgy gondolta ő is, hogy akkor nekik ott kéne alkotniuk valamit. Azzal is egyet ért, hogy az ittenieket rá lehet bízni Veszélyre. Így ő megerősítésként bólint.
-Egyet értek. Ott többet tudunk tenni. 
~Többet tudunk tenni, nagyobb szükség van ránk egyszóval ott a helyünk. Elsőnek majd nekem is kell találnom egy olyan csini puskát mint amilyet a diákok kaptak. Kiverjük a németeket a faluból. Hol is volt hasonló dolog? Öhm...Izé...Ellenség a kapuknál? Az volt az. Sztálingrádban tényleg! A németek és az oroszok. Akár történelem tanár is lehetnék.~

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Akerman Kedd 16 Aug. 2016, 21:04

:: A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás
:: X-Men – A nem(?) várt támadás
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Vaszilij Dragunov
Felszerelés / egyéb:

Szóval Veszély elbánik az iskola helyzetével és inkább a városban lenne a helyünk. Nyári szünet és sokan otthon vannak meg így ott Salemben. Akkor tényleg oda kéne ki mennünk. Az első riadalmam már így el is múlt. Jól bepánikoltatott mikor lelőtték az őrszemeket meg a pajzsot is az iskola körül meglékelték, de ha veszély képes elhárítani mindent ami még is bejönne akkor tényleg nincs sok dolgunk itt mint alacsonyan tartani a fejünket, akkor már tényleg Salem ahol el is kellhet a segítségünk.
- Akkor Salembe! - nem üvöltök fel azért de a suttogásból érezhető, hogy több lett a lelkesedés az előzőekhez képest bennem.
Itt van Tiana, van egy fegyverem és itt van Atkinson úr is meg a másik diák. Ha Veszély egyedül képes megvédeni az iskolát akkor egy kis városkát mi négyen meg fogunk tudni. Ha megindulunk meg a fejem alacsonyan tartom, a fegyvert lövésre készen és általánosan nem lemaradva a többiektől.

Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 17 Aug. 2016, 00:00



A Hydra felemelkedése – Győzelem, vagy bukás




X-Men – A nem(?) várt támadás


Résztvevők: Rain Akerman, Cody Atkinson és Vaszilij Dragunov


Következő körváltás: 2016. augusztus 21. (vasárnap)


Idő: 2027. augusztus 1. 10:50 perc; Hátralevő idő: T-20 kör

Cody is egyetértett a nővel, hogy tényleg Salemet kellene menteni és az ottaniakat.
- A járművekhez eljutni túl sokáig tartana és feltűnő lenne, körbeölelek mindenkit egy védőpajzzsal és repülve megyünk oda. Remélem senki sem tériszonyos, ha igen, csukja be a szemét.
Ezzel a csak annyi volt látható, hogy a nő koncentrál, majd a trió lába alól kifutott a talaj és hihetetlen sebességgel kezdtek a fák között repülni. Olyannyira, hogy az egész erdő valami zöldes-barnás csíknak látszott. Ezzel a sebességgel megérkeztek alig egy perc alatt Salem határába, ahonnan rálátni lehetett a városkára a táblától.
a város:
A házak jelentős részéből és így a fák közül is füst szállt ki, lövések zaja hallatszott, sikoltozás. Határozottan harc folyt a városban, így tényleg a legjobb ötlet volt az, hogy ők megérkeztek ide, hogy segítsenek, mert a helyieknek láthatóan igencsak nagy szüksége volt minderre.

//Már oda írjatok Salem utcáira.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 28 Márc. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 1. (szombat)

"Piros gombon az Isten ujja,
A menny lángolni készül újra
Valami kapcsolt a relében
Nem lesz többé Földön éden."

- Egy orosz költő

Főbejárat     - Page 8 00120

Az elmúlt hónapok során az X-ek hiába keresték Lord Vanath-t nem akadtak a nyomára, pedig roppant sürgető és égető lett volna az, hogy vagy megtalálják, vagy nyomokat találjanak irányába. Emma Frost szinte egész nap a Cerebro-nál volt az elmúlt időszakban, hogy őt kutassa, de eddig eredménytelen mindez…
Kellemes március végei idő volt, 15 fok körül, a nap hétágra sütött, a diákok többsége, aki itt maradt hétvégére a városba ment, hogy az éppen aktuális tavaszköszöntő fesztiválon vegyenek részt, az iskolában, és a birtokon vajmi kevesen maradtak. Már csak azért is, mert az X-men éppen is éppen küldetésen volt, így a felnőttek száma sem volt túl nagy. Alethea és Cody éppen a kertben beszélgettek valahol távolabb a főbejárat környékétől, Godlaw és Rain meg ki tudja, hogy mit csinált. A semmiből egyik pillanatról a másikra szólalt meg Veszély riasztója, ami nem volt túl gyakori, főleg, hogy az a fajta, ami azt jelentette, hogy valaki illetéktelen behatolt a főbejáraton, egyelőre nem támad, csak várakozik, a létformát Veszély nem tudta beazonosítani.
A négyes hamarosan meg is érkezik a főbejárathoz – megelőlegezem, révén jelentkeztetek a kalandra és ott egy nőt pillanthattak meg. Godlaw és Alethea egyből megismerhette, ő volt az a Végső nő, aki kikísérte őket az Örök Városból.
a nő:
Amint a négyes hallótávolságon belülre érkezik, akkor szólal meg a nő. Egyáltalán nem tűnt úgy, mintha ártani akarna a társaságnak, teljesen mozdulatlanul állt, a legkisebb jelét sem mutatva agressziónak, csak az arcán, a tekintetén látszott, hogy csalódott és komor.
- Maedel vagyok – mutatkozott be. – Van fogalmatok arról, hogy mit tettetek azáltal, hogy kiengedtétek Lord Vanath-ot a börtönből, mit szabadítottatok rá a világra. A halált kellett volna választanotok a kiengedése helyett.

//Felszereléslistát írjatok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Kedd 28 Márc. 2017, 15:44

Alethea reakcióját Cody olyan fa arccal fogadta mintha még komolyan is venné. Mondjuk segítségére volt az, hogy nem tud mosolyogni.
~Van dumája a lánynak az már biztos. Ha más helyzetben volnánk akkor biztos lazábban venném. Kár, hogy nem tehetem meg. Viszont legalább jó ötletet adott arra, hogy milyen büntetést is kapjon ezért a kis mókáért.~
-Ez kimondottan érdekesnek hangzik. Nem tudom tisztában vagy-e vele, de én elég sok időt töltöttem Thaiföldön ahol az idősebbek és a fiatalabbak viszonya élesen különbözött az itthon megszokottól. Akár ennek is utánajárhatsz és szívesen el is olvasnám a már kész munkád eredményét.
A ninja style megmagyarázására és az idétlen mozdulatokra is Cody úgy bólogat mintha komolyan is venné a lányt. Egy kicsit még tetszik is a férfinak ez a színjáték. Reméli, hogy a lány hamar észreveszi magát. Amennyiben nem neki kell a szobájába küldenie. Viszont nem az történik amire Cody gondolt. Veszély megjelenése komolyabb probléma jelenlétét takarja. A mondatokra Cody bólint és most már tényleg komolyan Alethea-hoz fordul.
-Gyere te is. Azt pedig*Mutat a vászonra.*összetekerve hozd. Még csak az kéne, hogy megtalálja más.
~Ez is a legjobbkor jött.~
Ezzel el is indul a nem várt vendéget fogadni. Tornacipő, farmer, és fekete festékfoltos fehér póló. Alkalomhoz illően néz ki. A nő látszólag talán mutáns lehet, de nem látszik rajta támadó szándék. Ha Alethea felvilágosítja ki a nő akkor kicsit értelmesebb tekintettel nézi a nőt. Közel érve az is kiderül, hogy miért jött. Cody elő is áll.
-Üdvözöljük. Atkinson igazgató helyettes vagyok. Az akkor történteken nem lehet már változtatni. A diákok sorsáért feleltünk és aszerint is döntöttünk bár kétségeim vannak afelől, hogy tényleg volt választásunk. Jelenleg is azon dolgozunk, hogy a nyomára bukkanjunk és ítélőszék elé juttassuk. Ön viszont úgy vélem jobban ismerheti őt nálunk és segíthet nekünk. Úgy sejtem ön sem ért egyet Vanath módszereivel.

felszerelés:

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 28 Márc. 2017, 16:44

Az X-ek akciója jár a fejemben, amin ezúttal nem veszek részt. Persze igaz, hogy mostanában elég aktív voltam, és egy kis pihenő nem árthat. Az is igaz, hogy jó, ha van itthon valaki, aki segít Codynak - amíg ő a diákokkal foglalkozik, kevés ideje marad más teendőkre. Szóval ezek jól hangzó érvek, de nem sokat segít azon, ami a fejemben motoszkál. Nem hinném, hogy kevésbé bíznának bennem azóta, ami Vanath-tal történt. Ugyanakkor mégis mutatnak erre jelek. Persze, diákok voltak velünk, ott volt Cody is, aki dönthetett volna másképp, és ha ellenszegülünk, az sem járt volna más eredménnyel. De ezek mind csak kifogások, végülis az én hibám, jobban mondva az enyém és Codyé, hogy Vanath most a mi világunkban van.
Hogy elvonjam a figyelmemet erről, úgy döntöttem, besegítek az adminisztratív feladatokban, és leltározni kezdtem a számítógépparkot. Egy-két lecserélendő, javítandó holmitól eltekintve minden rendben, de legalább elfoglalom magam. Épp ezzel szöszmötölök, mikor meghallom a riasztót, és Veszély üzenetét. Futva indulok a kertbe, a főbejárat irányába, és már messzebbről látom, hogy a többiek is erre jönnek, akik a suliban maradtak a hétvégére. És a bejáratnál egy másik ismerős alakot is meglátok, a Végső, akivel az ébredésünkkor találkoztunk az Örök Városban. Hatvanötmillió évnyi alvás után nem mondanám, hogy kifejezetten szívélyes volt velünk, de legalább elengedtek. Most pedig éppen ő jött, nyilván mert ismerős arcot akartak küldeni.
Mikor megérkezem, Cody már válaszol is a nő vádló kérdésére. Tulajdonképpen elmondja az összes mentséget, amit én is fel szoktam sorolni fejben. Ráadásul Cody konstruktívan áll a dologhoz, rögtön a megoldást sürgeti, és együttműködést vet fel. Valószínűleg tényleg ezért jött Maedel.
-Heló, Maedel - köszöntöm a nőt, akiről feltételezem, hogy emlékszik a nevemre, vagy legalábbis utánajárt a dolognak, mielőtt idejött. - Veszély, állítsd le a riasztót, a látogatónk nem ellenséges - adom ki az utasítást, miközben végigmérem a környéket, hogy van-e még odakint más is.

//Felszerelés: kék farmer, fekete sportcipő, világoskék póló, mobil//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Akerman Pént. 31 Márc. 2017, 15:03

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:

A reggel még nyugodtan indult. Rutin megvolt ami a szokásoson kívül ami a gyógyszereim beszedése volt most kimentem a konyhába egy egyszerű reggeliért. Nem voltak sokan az iskolában. X-ek kint voltak küldetésen, sok diák is elment szóval csak nagyon kevesen voltunk, maradtunk a suliban most így egy szendviccsel a kezemben tudtam a kertben ülni anélkül, hogy bárki is zavart volna vagy csak elsétált volna a közelben. Minden nyugodt is volt addig amíg meg nem szólalt Veszély riasztója. Egyszerre a hanggal dobtam el a szendvicsemet a kezemből és ugrottam egyet az ülésemben a hangtól és a hírtelenségétől a szituációnak.
Atkinson urat és Godlaw urat is látom a kapuk felé sietni a riasztásra, én is felkelek a földről és követem őket oda. Nem tudom mi történhetett de talán egy extra kéz segíthet majd nekik, legalább is remélem, hogy tudok hasznos lenni majd.
A kapuban pedig látom is már, hogy egy nő van. Godlaw úr ismerni látszik a nőt, nekem nem mond semmit se pedig Atkinson úrnak. Az viszont amit mondott a nő ismerős is túlságosan. Még, hogy inkább haltunk volna meg? Mi? Atkinson úr védekezik, Godlaw úr ismerni látszik a nőt. Keresztbe fonom a kezeimet.
- Szerintem meg a maga hibája, hogy mi egyáltalán oda kerültünk. A maguk börtöne bukott be.
Nem értem mit mentegetőznek neki. Egyértelmű, hogy az ő terveik buktak be és okozták a halálát egy városnyi embernek és majdnem nekünk. Mehetne is inkább megoldhatná amit elrontott ahelyett, hogy az iskola kapuiba pattan be mint egy messiás és okol mindent rajtunk.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 01 Ápr. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 5. (szerda)

” - Néhány személy halála mit sem számít, hogyha milliók, milliárdok élete a tét.”
- Maedel


Főbejárat     - Page 8 00120

Ahogyan Godlaw parancsba adta Veszélynek, hogy megszüntetheti vészriadót, mert nem veszélyes a nő, aki jött az android meg is tette mindezt. Ezúttal nem Godlaw volt, aki magához ragadta a beszédet, hanem Cody volt az, majd nem sokkal később még Rain is.
- Néhány személy halála mit sem számít, hogyha milliók, milliárdok élete a tét – mondta a nő. – A mi börtönünk biztos volt, egészen addig a pontig, amíg az emberek meg nem piszkált azt. Megvizsgáltuk a sérülést, néhányan roppant szórakoztatónak találhatták, hogy lézerrel fúrták meg, illetve mindenféle módon kísérleteztek vele. Nekik is látniuk kellett a figyelmeztetést, hogy ne tegyék…
Itt néhány pillanatra megakadt, mivel Cody mondott valamit, hogy nem értenek egyet a módszereivel résznél. A nő felhúzta a szemöldökét és kissé furcsán nézett a társaságra.
- Ott voltak mind a négyen, elhelyeztünk egy figyelmeztető látomást, ahogyan az emberek fogalmaznák, érzésekkel és képekkel teli elmére és érzékszervekre ható dolgot. Abban részletesen ismertettük, hogy mit követett el az élete során Lord Vanath, miként határoztak a Végsők, azaz mi, milyen célt szolgál a börtön, milyen büntetést kapott, és azt is, hogy semmilyen módón ne nyúljon hozzá senki. Talán nem vettétek mindezt eléggé figyelmeztetőnek, vagy mégsem fejlődtek az emberek olyan szintre, hogy értelmezni tudják mindezt?
Godlaw érezhette, hogy mindezt nem iróniával, vagy lekicsinylően mondta a nő, hanem mintha egy szülő figyelné a gyermekét, vagy egy tudós ismerkedik egy új fajjal. Ahogyan ezt megérezte a nő irányából, érezhette azt is, hogy egy furcsa empatikus kapocs kezd kialakulni közte és a nő között, a saját képessége passzív módon reagált a nő közelségére, ilyesmit még a Neo-k között sem tapasztalt, sem pedig más telepatákkal, empatákkal, akikkel élete során találkozott. Cody is érezhette az illatok alapján azt, hogy nem ironikus, vagy lenéző volt a nő velük szemben, pusztán értetlen és meglepődött.
- Ami talán segíthet, hogy nekünk Végsőknek szükségünk van sugárzásra, hogy erőnk teljében legyünk. Legyen az radioaktív, kozmikus, gamma, röntgen, sorolhatnám tovább. Talán tényleg egymás segítségére lehetünk, hiszen tanulmányoztuk, hogy az X-men miket tett az elmúlt évek során.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Szomb. 01 Ápr. 2017, 01:02

Cody nem csak a saját élete iránt felelős. A nő stílusa pedig megrovó és kioktató, de ha segítségükre lehetnek egymásnak akkor Cody-nak el kell viselnie. Főként, hogy olyan információk birtokában van a nő amik igencsak értékesek számukra. Rain felszólalása meglepi az igazgatóhelyettest hisz nem várt ilyesmit a fiútól majd gyorsan megrovóan rászól.
-Rain! Te most ne!
~De utálhat most engem. Szinte azt is mondhattam volna neki, hogy most a felnőttek beszélnek.~
Ezek után a nőhöz fordul.
-Először is ezen a helyzeten már nem tudunk változtatni. Mi a helyzetet nem ismerjük. Nem tudtunk róla, hogy ott kísérletek folytak volna. Ez számomra is új információ.
~Szóval már a földrengések előtt is babráltak valamit azzal. Ennek utána kell majd nézni.~
A nő kérdésére Cody őszintén válaszolt.
-Volt a városban egy telepata akinek rossz érzése volt és mikor a börtönbe beléptünk láttunk egy jelenetet a múltból ahogy ketten arról beszélnek, hogy remélhetőleg soha nem kerül elő Vanath. Viszont miután láttuk már ott is voltunk Vanath börtönében. Arról, hogy mit követett el vagy ki volna ő nem kaptunk információt.
A nő további mondatára már Cody érdeklődve hallgatott. Ez komoly segítség számukra.
-A közös munkától nem zárkózunk el és örömmel vesszük a segítséget. Már ez is elég ahhoz, hogy legyen elképzelésünk hova kerülhetett és célzott irányú keresést hajtsunk végre. Viszont ne itt beszéljük meg ezt úgy gondolom. Az irodám minden bizonnyal kényelmesebb lehet egy társalgásra.
Ezek után a gyerekekre nézett elgondolkodva.
-Talán szék nem lesz elég, de nem fontos menjünk.*Ezzel hacsak a nőnek nincs ellenvetése már az irodájába menet kérdezi Cody a többit.*Hogyan tudták a múltban elfogni Vanath-ot?

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Serenity Vas. 02 Ápr. 2017, 22:27





Alethea Faust
Előtörténet
Játék: KREE INVÁZIÓ 2 – A VÁRATLAN LÁTOGATÓ?
Társ(ak): JACKSON GODLAW, CODY ATKINSON ÉS RAIN AKERMAN
Komolyan nem tudtam eldönteni, hogy Mr. Atkinson most csak simán szivat engem, vagy tényleg komolyan gondolja, hogy én komolyan gondolom amit mondok és teszek. Ha az előbbi akkor tisztelem érte, de roppant szemét húzás részéről. Ha pedig az utóbbi, akkor rémségesen sajnálom emiatt és remélem, hogy van pénze pszihiáterre. Mikor már a ninjamozdulatokra is csak bólogat akkor kezdem érezni, hogy ideje lenne elmennem a szobámba és mondjuk házit írjak, vagy egy bocsánatkérő levelet az igazgatóságnak, tényleg nem tudom eldönteni melyiket, szerencsémre viszont Veszély jelzése közbeszól. Határozottan remek az időzítése, azt el kell ismerni.
- Igen is, értettem. - vágtam magam gyorsan haptákba és utána neki is láttam összeszedni a cuccaimat, majd ahogy csak a lábam bírta igyekeztem felzárkózni az igazgatóhelyettes mellé. Olyan nincs, hogy kimaradjak egy kis akcióból, pont én.
- Francba. Már csak ő hiányzott. - sziszegtem halkan a fogaim között amikor megláttam, hogy ki miatt van ez a nagy felfordulás. Vanathnak is jobban örültem volna most, mint ennek a nőnek. Ma van biztos a fejmosások és a hegyibeszédek világnapja, vagy tudom is én. Persze a tanár és Godlaw egyből akcióba léptek és elkezdték a tárgyalásokat a nővel. Rain ezt egy másik irányból közelítette meg, amivel most én is egyet értettem. Ha már az elején közölték volna, hogy hülyék ne menjetek oda, akkor mi nem mentünk volna, vagyis attól függetlenül még lehet, hogy megtettük volna, de ez már más kérdés.
- Akkor én meg se szólaljak? - tettem fel a költői kérdést az igazgatóhelyettesnek, hisz biztos lehettem benne, hgoy milyen választ fogok kapni. Tudom jól, hogy a leginkább a szám tud bajba keverni engem, de erről nem tehetek teljes egészében. Csak részben. Nagyo~n nagyon kicsi részben. Becsület szavamra.
- Nehogy azt mondja, hogy mi nem mehetünk, mert akkor ezt az ön irodája elé fogom felakasztani. - futott ki a számon, mikor láttam, hogy mélyen elgondolkodva tekint ránk Mr. Atkinson azután, hogy felajánlotta a nőnek, hogy az irodájában folytatódjon ez a beszélgetés. Habár biztos, hogy nem lenne rá lehetőségem, hogy a fenyegetést beváltsam, de attól még jól esett most kibökni.
Szerencsére semmi olyasmit nem mondott, hogymost a szobánkba kéne menjünk vagy hasonló úgyhogy megnyugodhattam. A beszélgetés további részéből pedig egyelőre kimaradtam, hisz most bármit mondanék eléggé a diplomácia elllen lenne, legalábbis magamat ismerve biztosan.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Mutáció: Teleportáció. Egy maximum 5 méter távolságra levő, vele egy súlyú vagy +/- 5 kg-ú személlyel tud helyet cserélni. Látnia kell azt a személyt.
Mágia:
- Alapképesség: Koncentrációval érzékeli a mágikus tárgyakat, személyeket.
- Tűzgömb: Egy maximum kézilabda méretű gömb megidézése varázsszavak használatával.
Sugárzás:Az Örök város c. kalandon való játék közben Alethea szervezete sokáig volt kitéve erőteljes sugárzásnak - több fajtának - aminek következtében nem képes többé egyetlen szimbionta sem megszállni őt, ha megpróbálja a test immunrendszere kilöki az szimbiontát és megöli.

- Ninja ruha
- Telefon
- Inhaláló
- Festmény
- Festőfelszerelés
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Akerman Hétf. 03 Ápr. 2017, 00:00

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:

Nem ért velem egyet senki, a nő csak azt mondja, hogy néhány az feláldozható a sokért, persze más életéről könnyű így ítélkezni. Ki tudja, lehet, hogy az a pár akit csak úgy feláldozna az később többet tudna segíteni de már nincs ott! De nem is számít, másképp látja mint én és ez van. Jobban megfeszülök viszont mikor Atkinson úr förmed rám. Össze szorítom a fogaimat az ajkaim takarásában és ökölbe szorított jobbomat pedig gyorsan elrejtem a hátam mögött mielőtt még kiszúrná. Mondogatom magamban, ismételgetem, hogy nyugi, hogy nyugodjak meg. Még reggel van, kissé érzékenyebben érint de semmi baj, csak meg kell nyugodnom hisz nincsen baj.
Az egész végére az lesz, hogy csak egy lassú mély levegőt vettem és vártam némán. Minek szólaltam meg egyáltalán. Úgy se érdekel senkit a véleményem, az se érdekel senkit se biztos, hogy a szendvicsemet meg elhajítottam a kertben a riasztótól. Biztos csak röhögnének rajtam érte, nem baj, hogy nem tudják. Csak adnom kell magamnak pár pillanatot, hogy lenyugodjak teljesen, majd nemsokára beüt rendesen a gyógyszerem is biztos. Mármint már hat, hiszen már bevettem annyi ideje csak egyszerűen nem kell így rám förmedni. De nem kell még egyszer rám szólni, nem szólalok meg utána már, csak hallgatom, hogy mit beszélnek egy nem törődöm hangulatban. Majd Ők úgy is eldöntik.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 04 Ápr. 2017, 18:40

Maedel nem csak önmagában volt különleges, mint egy általunk alig ismert faj tagja, de a képességemre is egyedi hatást gyakorol. Olyan érzés, mintha valahogy kapcsolatban lennék vele, de nem úgy, mint amikor más Neokkal mozogtam együtt. Nem tudnám megmagyarázni, de egyértelmű, hogy érzékeli a képességem működését, és szerintem szándékosan egy plusz csatornánk keresztül is kommunikál velem. Ez megmagyarázza, hogy miért éreztem már a golfpályán is folyamatosan az érzéseket, amiket az üzenet akart közvetíteni. Azt hittem, csak valami általános zavarról van szó, de valójában lehetséges, hogy ők éppen úgy képesek érzéseket is közvetíteni, mint mi a hangot.
-A legjobb lesz, ha együtt maradunk - válaszolom Alethea kérdésére, mert eszem ágában sincs magukra hagyni a diákokat, miközben épp most sétált be egy Végső a birtokra. Egyelőre barátságosnak tűnik, de nem tudhatjuk, hogy pontosan mi van a háttérben.
Ha elindulunk az épületbe, akkor befelé sétálva azon gondolkodom, amit Maedel mondott a Végsők szükségleteiről. Míg Cody a nővel beszélget, én ismét Veszélyhez intézem a szavaimat.
-Veszély, kérlek, kezdj el lefuttatni egy szkennelést, olyan eseteket keresek, ahol szokatlan helyen, vagy szokatlan mértékű sugárzás jelent meg. Radioaktív és röntgen sugárzással kezd, a gamma sugárzás szerintem elég ritka nálunk, a kozmikust pedig biztosan figyeli valamelyik SHIELD divízió is. De ha nincs eredmény, akkor bővítsd ezekkel is a keresést. Kezdd Oregon államban a szkennelést, és onnan haladj kifelé.
Ezután Aletheahoz fordulok.
-Le merném fogadni, hogy Vanath nem kispályás stílusban nyomja, és akármit is használ, hogy felszívja magát, annak nyoma lesz.
Ezzel együtt már veszem is elő a telefonomat, hogy rákeressek a neten bármilyen friss hírre, ami radioaktív anyagok eltűnésére, elrablására vonatkozik. Persze nincsenek tévképzeteim, szinte biztos vagyok benne, hogy ha elő is fordulna ilyen eset, hírzárlatot rendelnének el, hogy elkerüljék a pánikot. De azért érdemes lehet a zavarosban halászni, talán lesz valami árulkodó hír, ami nyomként szolgálhat.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 05 Ápr. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 9. (vasárnap)

”Az ember valós mércéje az, amit hatalomra jutva tesz.”
- Pierce Brown

Főbejárat     - Page 8 00120

Még mielőtt elértek volna arra a pontra a beszélgetés során, hogy menjenek fel Cody irodájába, Godlaw-nak támadt néhány érdekes gondolata, ami közben kissé meglepetten nézett rá Maedel, majd szabadkozva szólalt meg és érezhette a férfik, hogy a kettejük közötti kapcsolat is megszűnik.
- Elnézést – mondta. – Nem volt tudomásom róla, hogy fajtámbélieken kívül mással is automatikusan létrejön ez a kapcsolat. Nem állt szándékomban a személyes terét megsérteni. Nem tévedett, valóban képesek vagyunk egymás között érzelmekkel és gondolatokkal kommunikálni, nálunk ez olyan megszokott, hogy fel sem tűnt. Igen, ez lehet annak a nyoma, hogy képesek vagyunk mind erre.
Az elejét Godlaw-nak mondta, a végét pedig már Cody-nak a férfi okfejtésére. Abba belement, hogy menjenek fel Cody irodájába, így az ötös el tudott indulni és hamarosan meg is érkezhettek az épületbe. A haladás közben még azért egy-két parancs, kérés is elhangzott Veszély felé, aki azonnal neki is látott annak, hogy így tegyen. Mire felértek az irodába, már volt is eredménye Veszélynek. Godlaw pedig semmit sem talált, ami érdekes lett volna, vagy köze ehhez.
- Minden negatív – mondta. – Nincs nyoma semmilyen extra sugárzásnak a hírekben, vagy aktákban. Utólagos engedelmetekkel felvettem a kapcsolatot Vízióval és nála is érdeklődtem.
Ezek után tudta feltenni a kérdését Cody is.
- Nehezen – mondta a nő. – Szükségünk volt az Örökkévalók segítéségére is, de ők eltűntek, teljesen nyomtalanul évekkel ezelőtt. Mind a mai napig nem jöttünk rá, hogy miként és hova és ennél van egy sokkalta aggasztóbb dolog is…
Itt egy pillanatra kivárt mielőtt folyatta volna.
- Régen Vanath-nak annyi volt a képessége, már ha azt nem nézzük, amivel a fajunk rendelkezik, hogy a szavaival képes volt elhitetni bárkivel bármit. Ezért nem jöttünk rá soha, hogy mire készül. Elvettük a képességét mikor bezártuk, de a dimenzió adatai szerint az elmúlt húszezer évben új képességre tett szert az eredeti helyett. Képes bármilyen képességet imitálni, amit csak akar… erősebb lett, mint valaha volt.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Serenity Csüt. 06 Ápr. 2017, 23:05





Alethea Faust
Előtörténet
Játék: KREE INVÁZIÓ 2 – A VÁRATLAN LÁTOGATÓ?
Társ(ak): JACKSON GODLAW, CODY ATKINSON ÉS RAIN AKERMAN
Egyrészt meglepett az, hogy senki sem szólt le amiatt, hogy ninjának vagyok öltözve, ha így tudtam volna, akkor nem aggodalmaskodtam volna amiatt, hogy majd mindenki ezt fogja iskolatörténetként mesélni az unokáinak és így tovább az iskola fennmaradásának ideéig. A másik, hogy mikor Godlaw is mellénk állt, mármint a diákok mellé, hogy maradjunk, mert csapatban az erő meg stuff, akkor a nyakába ugrottam volna, de nem tettem, hisz jelenleg a büntetésbe kerüléstől is csak az választott el, hogy Maedel megjelent, szóval nem kellene őt is belerángatnom a bajba azzal, hogy úgy tűnne, hogy kivételezik velem vagy valami. Mondjuk biztos, hogy tőle is kapok egy fejmosást, ha az igazgatóhelyettes elmondja neki, hogy mi történt, vagy pedig ha rákérdez, hogy miért vagyok úgy öltözve ahogy és én kénytelen leszek igazat mondani neki, mert tisztelem annyira.
- Amennyiben tényleg olyan nagy ász, mint ahogy mondják, akkor szerintem valami olyan hely után kéne kutatnunk, ami magában nagy volumenű volt. Lévén röntgen sugárzást nem igazán kaphat sokat, hacsak nem szórakozik egy kórházban, vagy laborban egy ilyet generáló géppel, ami valjuk be valamiért azt juttatja eszembe, mint mikor valaki fénymásoló géppel "érdekes" másolatokat készít magáról, akkor számomra csak egy lehetőség áll fönn, ez pedig a radioaktív sugárzás. Azt hiszem talán ebből van a legtöbb a Földön, mondjuk urán telepek környékén, vagy felrobbant atomreaktoroknál, esetleg Japánban, ha már ledobtak rá két atombombát, bár nem tudok róla, hogy Godzillán kívül más szuperizé léynek rohangálnának arrafele. Vagy esetleg Csernobil. - válaszolom Godlawnak, miközben igyekszem leskelődni, hogy mit is keresgél a telefonján, hisz biztos jár még valami a fejében amit addig nem mond ki hangosan míg pro vagy kontra meg nem győződik róla. Mindamellett a nő szavai hatására az agyamban levő fogaskerekek tovább gördülnek.
- Ha valóban kellett kooperáció ahhoz, hogy legyőzzék, és erősebb is lett, mint akkor volt, akkor nem lenne célszerűbb, ha még a megtalálása előtt keresnénk rá módot, hogy hatástalanítsuk a képességét, vagy megfelelő módon tudjunk védekezni azzal szemben? Arról nem is beszélve, hogy amennyiben tudnak arról, hogy megszökött, akkor nem mérték fel a börtön jelenlegi, Vanathmentes állapotát? Nem voltak jegyzetek vagy video esetleg hang felvételek annak érdekében, hogy megtudjuk mi a célja, hogy működik a képessége vagy hasonlók? - és jó öreg Alethea módon megint annyi kérdést tettem fel, hogy ha a nő eddig nem is, ezután biztos a pokolra kíván majd, arról nem is beszélve, hgoy ez csak a kezdet. A szám jártatásában profi vagyok, kár, hogy ebből nem kell éretségizni, mert biztos jelesre vizsgáznék.
  • Képesség
  • Felszerelés
  • Megj.

  • Credits
Mutáció: Teleportáció. Egy maximum 5 méter távolságra levő, vele egy súlyú vagy +/- 5 kg-ú személlyel tud helyet cserélni. Látnia kell azt a személyt.
Mágia:
- Alapképesség: Koncentrációval érzékeli a mágikus tárgyakat, személyeket.
- Tűzgömb: Egy maximum kézilabda méretű gömb megidézése varázsszavak használatával.
Sugárzás:Az Örök város c. kalandon való játék közben Alethea szervezete sokáig volt kitéve erőteljes sugárzásnak - több fajtának - aminek következtében nem képes többé egyetlen szimbionta sem megszállni őt, ha megpróbálja a test immunrendszere kilöki az szimbiontát és megöli.

- Ninja ruha
- Telefon
- Inhaláló
- Festmény
- Festőfelszerelés
Template by Kuroya of THQ & GS.
Serenity
Serenity
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 130
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2016. Apr. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Serenity
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3126-golden-maiden https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#74669

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Pént. 07 Ápr. 2017, 03:23

A nő hirtelen reakciója Godlaw-al meglepte Cody-t mivel ő nem tapasztalt semmit viszont megérti a helyzetet és a nő reakcióját nagyra értékeli.
~Szóval ilyen kapcsolatban állnak egymással és úgy látszik, hogy a mi elménkbe is képesek volnának bemászni ha akarnának. Szerencse, hogy látszólag ilyesmi nem áll szándékukban. Ezt a közös munkát meg kell tartanunk mivel nem is egy dolog érdekelne. Vanath és kis szolgáival kapcsolatban.~
Rain sértődötten elhallgatott, de Alethea nem nagyon kívánkozott. Mikor Godlaw-nak mondta akkor Cody rá is hagyta. Főként mivel nem mondott butaságot. Főként az atomreaktorokkal viszont oda bejutni nem túl egyszerű. Az irodájához érve Cody előreengedte a társaságot. Egy stílusos és rendezett irodába kerül be a társaság ahol néhány személyes tárgy is helyt foglal. Egy gyönyörű jáde színű szeladon dísztányér az egyik polc tetején, ami egy elefántot és azt körbefutó virágmotívumokat ábrázol, egy térdeli szintén jáde színű szeladon buddha szobor térdel az asztalon imádkozó kéztartással, mellette egy családi kép és a falon is van még egy kép Cody-ról fiatalabb korában ahol hagyományos thai box szerelésben egy kupával nagyon büszkén pózol. Az igazgatóhelyettes előkerít négy széket a társaságnak.
-Tessék csak helyet foglalni!
Ezzel maga is leül az asztalához és gyorsan arrébb teszi a papírokat róla. A nő mondatait pedig figyelmesen hallgatja. A hallott dolgok pedig kimondottan zavarják. Alethea közbekotyogása ismét hasznosnak bizonyul.
-Felkészületlenül biztos nem szállnánk vele szembe. Ha volna a képességének az elvételére mód az kimondottan szerencsés volna. Egyáltalán, hogy tett egy ilyen képességre szert és önök honnan szereztek információt arról, hogy így megerősödött? Ezen kívül a gyengéit is jó lenne megismerni. Eddig csak annyit tudunk, hogy szüksége van valamilyen fajta sugárzásra.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Akerman Szomb. 08 Ápr. 2017, 20:59

:: X-Men – A váratlan látogató
:: Játékos társak: Cody Atkinson, Jackson Godlaw, Alethea Faust
Felszerelés / egyéb:

Az előző képessége Lord Vanath-nak elég gusztustalan volt. Azt hitetett el bárkivel amit csak akart, de az új képessége amit mond sem jobb hír. Bármilyent tud imitálni amit akar, vajon látásból tudja, vagy emlékből? Esetleg egyik se csak kitalálja és annyi? Az hogy az erejét honnan nyerheti, sok olyan hely van ahonnan sosem fog kiderülni ha elloptak vagy belakták a helyet.
Vajon mennyi idő kellhet neki egyáltalán egy ilyen helyen, hogy felerősödjön? Remélem, hogy sok... Nem akarok találkozni vele annyira hamar megint. Kiráz a hideg a gondolatától is, inkább kihagynám azt. Ahogy a beszélgetést is inkább csak hallgatom már. Atkinson úr hamar nyilvánvalóvá tette, hogy nem érdekel senkit a véleményem így inkább csak csendben maradok és úgy sétálok én is a többiekkel át az irodába. Ott a falnál megállok csak és onnan figyelem, hogy mire is fognak majd jutni a tanárok és a jövevény. Ha már el nem zavartak minket el akkor legalább figyelek.
Akerman
Akerman
2. szint - 6 kredit

Mutant
Hozzászólások száma : 159
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Akerman
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 09 Ápr. 2017, 00:02



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 13. (csütörtök)

” Ha bátran harcolsz, győzelem, dicsőség és gazdagság vár reád, másként elpusztítanak, vagy rabként szolgálhatod ki a legkegyetlenebb ellenség szeszélyeit.”
- I. Vilmos

Főbejárat     - Page 8 00120

Maedel türelmesen hallgatta végig, hogy mit is mondtak a többiek, min gondolkodtak hangosan. Csak, amint mindenki elmondta, hogy mit szeretne, utána szólalt meg ismét ő maga is.
- Érzékeltünk itt ezen a földrészen egy nagyobb kiterjedésű kozmikus sugárzást is, ami ilyen erőséggel évszázadodik lakhatatlanná teszi a környéket, de a szkennereink nem jelezték Vanath-ot a környékén.
Erről mindenkinek beugorhat, hogy pár éve mindmáig tisztázatlan körülmények között Austin és környéke felrobbant, közel egymillió ember halt meg ott, és mind a mai napig le van zárva az egész, mert még mindig kozmikus sugárzásban izzik a környék.
- Az, amit a fiatalhölgy említ nem elég nagy sugárzású már, maximum a reaktormagnál, de mivel erről mi is tudtunk, így átnéztük a környéket. A képességével könnyedén bejuthat, beteleportálhat ilyen magokba… de annak azt hiszem, hogy működési hibát kellene jeleznie, nem igaz?
Ismét Alethea irányába fordult.
- Az őreit megölte, bizonyosan ti is láttátok a csontvázakat. A biztonsági rendszerek és minden megsemmisült, megsemmisítette, semmit sem tudunk arról a nagyjából húszezer évről, amíg ott volt. De őt ismerve egyszerű kitalálni, hogy mit akar… újra uralni a világot, ahogyan régen is tette, és félek, hogy ezúttal nem állna le ezen bolygónál.
Ekkor fordult oda Cody-hoz.
- A kinti rész, ahol bejutottatok még rendelkezett érzékelőkkel, az szkennelte le őt és állapította meg az új képességeit, innen tudjuk. Nem igazán van a fajunknak gyengesége, nem tudunk meghalni, még ha molekulákra is robbanunk a testünk újra összeáll akár évtizedek alatt, de újra visszajövünk az élők sorába. A sugárzás híján azonban csökkennek a képességeink… de nézzetek rám, abban az időben születtem, amikor még dinoszauruszok jártak a Földön, most sem tűnök sokkal idősebbnek, mint a két fiatal… de…
Itt elhallgatott ismét pár pillanatra, majd egy nagy levegő után folytatta.
- Készek vagytok most velem jönni, hogy megmutassam, megismertethessem azt, hogy kivel állunk szemben? – kérdezte.

//Fukushima is megtörtént az oldalon, nem csak az atombombák Smile //

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Hétf. 10 Ápr. 2017, 18:47

Cody figyelmesen hallgat. Azt megtudják, hogy nemcsak ők keresték ezt a Vanath-ot és nem csak ők ütköztek problémákba. A nő kérdésére bizonytalanul bólint. Nem ért ő az atomreaktorokhoz, de ő sem hinné, hogy valaki észrevétlenül bele tudna teleportálni egy ilyen magba.
-Szóval talán olyan helyet keresett ami le van zárva és nem ütközik ilyen problémákba. Így szerintem eléggé megszűrhetjük már a lehetséges rejtekhelyeit.
A továbbiakban azt a kellemetlen hírt tudják meg, hogy ez az alak húszezer évig el volt zárva és azt csinált az idő alatt amit csak akart. Cody-ban az is felmerül, hogy ezen idő alatt őrültebbé vált mint volt. Közben azt is megtudják, hogy miképp van tudomásuk Vanath új képességeiről és hogy a fajuk halhatatlan.
~Szóval ezért zárták be és nem ölték meg.~
A nő hirtelen komolyságából Cody azt szűrte le, hogy most ismerik meg Vanath milyen gonosz is. Bólintott hát.
-A magam nevében készen állok.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 12 Ápr. 2017, 16:27

Maedel egyszerűen válaszol a felvetésemre, annak ellenére, hogy az csak a fejemben hangzott el. Azt hiszem, ennél jobban nehéz lenne bizonyítani a dolgot, és kedves tőle, hogy rögtön el is áll a gondolataim és érzelmeim olvasásától. Csak elmosolyodva bólintok, és közben azon gondolkodom, milyen lehet ez emberként. Mintha találkoznék egy vakkal, és amikor rájövök, hogy ő nem lát, előzékenyen felajánlanám, hogy én is becsukom a szememet a társaságában. Ostobaságnak hangzik, de csak azért, mert megszoktuk, hogy a külsőnket nem tudjuk elrejteni, a gondolatainkat és érzéseinket viszont igen.
Mielőtt túlságosan elkalandoznék ezen a gondolatmeneten, Veszély válaszol, és közli, hogy a keresési eredmények nem túl rózsásak. Sem radioaktív, sem kozmikus kitörést nem érzékeltek mostanában, és semmi mást sem, ami Vanathra utalhatna.
-Talán kitörés helyett épp hiányt kéne keresnünk, ha kvázi megeszi a sugárzást... Mi a helyzet nagyobb áramingadozásokkal, energiakimaradásokkal? - Kérdezek rá Veszélynél, miközben elteszem a telefonomat.
Elismerésem Maedelnek, aki Alethea kérdésözönében nem fulladt meg, sőt, még Codyra is tudott figyelni, és ha jól figyeltem, semmit nem hagyott ki. Vázolja, hogy nagyjából sehogy sem lehet megölni őt, ahogy Vanathot sem, én pedig szinte felnevetek. Hát persze, milyen kényelmes is, elvégre az Evolucionista éppen arról lehetett híres, hogy mindenhez tud alkalmazkodni. Logikus, hogy a saját népét genetikai programozással nem csak az immunrendszer tekintetében turbózza fel. És ha hatvanöt millió éve már ott tartott, akkor bőven volt ideje kitalálni, hogyan tehet halhatatlanná és elpusztíthatatlanná embereket. Szóval Vanath-tal szemben az egyetlen esélyünk, ha megfosztjuk mindenféle sugárzástól, és miután legyengült, börtönbe zárjuk. Épp ahogy a Maedelék is tették...
Codyra nézek, miután magabiztosan kijelenti, hogy uccu neki, menjünk felfedezni Vanath múltját. Úgy bámulok rá, mint aki várja, hogy végre leessen neki a tantusz.
-Oké, a magad nevében, de mi lesz a diákokkal? Igazgatóhelyettesként értük is felelős vagy - világítom meg neki a problémát, aztán Maedelhez fordulok.
-Részemről is rendben amúgy. És ha kényelmesebb, akkor... Nyugodtan tartsd fent a kapcsolatot, szükség esetén jól jöhet, hogy gyorsabban, hatékonyabban tudunk kommunikálni.
Azt már hozzá sem teszem, hogy végső soron egy kicsit különleges, bizsergető érzés, szokatlan, de azt hiszem, kellemes, hogy ilyen kapcsolat áll fenn köztem és egy másik lény közt. Hozzászoktam az egyirányú kommunikációhoz a képességemmel, és ez egészen új távlatokat nyit meg.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 13 Ápr. 2017, 00:00



Kree Invázió 2 – A váratlan látogató



Résztvevők: Jackson Godlaw, Alethea Faust, Cody Atkinson és Rain Akerman



Következő körváltás: 2017. április 17. (hétfő)

”Az idő korántsem olyan, amilyennek látszik. Nemcsak egy irányban halad, hanem egyszerre létezik benne a jövő a múlttal.”
- Albert Einstein

Főbejárat     - Page 8 00120

Godlaw ötlete nagyon is jó volt, hogy ne meglévőt keressenek, hanem olyat, ami gyanúsan fogyni, csökkeni kezdett, mert azt szívhatja el Vanath. A szavaira a Mesterséges Intelligencia szinte rögtön felelt.
- Nekilátok a vizsgálatoknak – mondta Veszély. – Ez tovább fog tartani, mert az efféle adatok titkosak, engedélyeket kell kérnem és benyújtani a megfelelő szerveknek.
Cody belement abba, hogy Maedel-val tartson, ahogyan Godlaw is.
- Nem lesz semmilyen bajuk, ezt megígérem – mondta a nő.
Mivel ezek után valószínűleg a diákok is belemennek, hogy eszük ágában sincs itt maradni, éles villanást tapasztalhatott mindenki, a teleportációt. A villanás után egy sivatagos környezetben találták magukat, ahol egy másik valószínűleg Végső nő várta őket.
a másik nő:
- Ő Calio – mondta Maedel. – Az ő képessége, hogy bizonyos módon visszatudjon juttatni minket a múltba, hogy látni lehessen azt, ami itt történt ezen a környéken. Ha felkészültetek, akkor neki is lát annak, hogy megmutassa mindezt.
- Ha szükséges, akkor még elmondhatom azt is, hogy mi fog történni – mondta Calio.

A nő türelmesen pillantott a társaságra és tényleg kész készségesen válaszolni, hogyha erre van szükség.

//Már csak a sivatagba írjatok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Főbejárat     - Page 8 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 11 Jún. 2017, 01:37





 Sam Lewis


X-Diák karakter.
0. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:


Sam Lewis, Kayla Norwood játéka
előzmény



Azt mondja nem húztam fel csak kiakadt, hát nekem inkább az előbbinek tűnt, mint az utóbbinak. Na mindegy, bele ment hogy kimenjünk, úgyhogy elkezdek felkelni a padról, miközben mondja, hogy még fel kell mennie átöltözni. Érthető, lepakol amúgy is meg ilyenek, én is felugrok a koliba, hogy megkérdezzem Sandyt akar-e jönni, meg felkapok magamra valami rendes göncöt, ha már bemegyünk a városba, nem akarok kolis ruházatban menni. Sejtem hogy Kayla milyen színű és típusú ruhákat fog választani, úgyhogy úgy döntök én is sötétben megyek, hogy ne lógjak ki valami nagyon színes ruházattal. Aztán szerzek egy autót amivel kimehetünk, persze vigyázni fogok rá, persze nem száguldozok, persze meg lehet bízni bennem. Ahogy mindennel megvagyok, irány a bejárat, és még így is előbb odaérek mint a lány. Egyszerűbb a ruházata mint nekem, de nincs ezzel probléma, inkább én vonzzam a tekintetet mint ő, én jobban elviselem.
- Indulhatunk? - vigyorgok, és ha igen a válasz, akkor a kocsival indulhatunk Salembe.    

folytatás





_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Cody Atkinson Szer. 16 Aug. 2017, 13:38

Cody-nak mostanában szokásává vált munkába temetkezni. Felelősséget érez diákjai és mások miatt akik életüket veszthetik Vanath ébredése miatt. A többieket akik ott voltak azzal nyugtatja, hogy nem volt más lehetőségük. Magának is próbálja bebeszélni, de valahogy valami rossz érzés továbbra is marad benne. Az egykori királynőt befogadta az iskola. Bizonyára számára sem könnyű, de igyekszenek normális gyerekkort biztosítani neki és lehetőséget, hogy ismét elérhesse egykori képességeit. Cody bár figyelemmel kísérte, hogy megy a sora, de személyesen még nem is beszélt vele. Ahogy egy ideje senkivel sem. Ezt pedig ő is észrevette. El is döntötte, hogy kezd valamit magával. Csak kitalálni mit nem olyan könnyű. Talán látogassa meg valamelyik testvérét? Esetleg néhány havert hívjon fel? Menjen el valahova és lesz ami lesz? Jobb ötlet híján megnézte fog-e lesz-e valami jelentőségteljes ahol egy kicsit kimozdulhat az irodából. Más lehetőségek híján egy új beiratkozót talált aki ma fog jönni a szüleivel. Úgy döntött megnézi magának a lányt. Ki is sétál a főbejárathoz, hogy találkozhassanak. A viselete laza. Kockás ing, fehér póló, farmer, tornacipő és természetesen napszemüveg.

_________________
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Cody Atkinson
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 12
Join date : 2016. Mar. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Főbejárat     - Page 8 Empty Re: Főbejárat

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.