Coney Island-i múzeum

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Eva Carter Szer. 07 Május 2014, 16:40

~ Szabó Éva és Sidonie Svehlová~

Végig hallgatom amit mond, de látom rajta, hogy nem akar rám nézni. Majd zavartan ugyan, de rám mosolyog. Úgyan ezt kedvesen meg csinálom, aztán ismét beszélni kezd. Értem a gondját, vagy még sem nem tudom minden esetre, végig hallgatom őt. De, nem tudok a mondatára mit mondani, csak mosolygok. Vagyis, csak egy rövid megjegyzést mondok neki.
- Szép kis barátok nem mondom. - Közlöm a lánnyal, aztán végighallgatom a másik mondatát is, majd a kérdésre válaszólok.
- Én, úgy gondoltam, hogy írok a Nádról, a Hinárról, a Korálról, de még kell kettő vízinövény, hogy meg legyen az öt. És az állatoknál pedig, a Nagy Fehér, a Ponty, a Csuka, a Sügér, és a Harcsa amire én, így gondoltam. És neked? - Kérdezem tőle, hamár ő is kérdezett engem, majd megvárom az ő válaszát. Eléggé kedves tőle, hogy engedi nekem, hogy használhassam a cuccát, amit, meg is köszönök neki.
- Köszönöm. - Mondom neki rövíden. - Tehát, akkor merre is enjünk? - Kérdezem, és a táskámból előveszem a háztartási kekszet, és a lány elé nyújtom.
- Kérsz? - kérdezem tőle, és várom a reakcióját.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Night Csüt. 08 Május 2014, 22:59

~Vörös Fülemüle, Rejtőző Medve~

Medve megkínál minket gumicukorral, amiből veszek is egy szemet. Éva pedig válaszol az én kérdésemre és medvéjére is.
~ Első látásra egyáltalán nem tűnik olyannak, mint Magnetó. Mármint, ami a jellemét illeti.
Éva közénk akar hívni egy egyedül bóklászót, de aztán úgy dönt, hogy inkább ő sétál oda hozzá és magunkra hagy minket.
- Szia Éva. Örültem a szerencsének.
Köszönök el tőle, majd visszatérek a rájákról aló információgyűjtéshez. Látom, hogy Medve is hasonló képen gyűjtöget, így én is gyorsan körmölni kezdek a különböző fajokról.
~ Lássuk csak, a rája és a tengeri rózsa mellé kell még három állat. De fura, nagy portugál gályának hívják ezt a medúzát, akkor körmöljük le az ő adatait is. itt van még a nyerges gömbhal és a tengeri csillag is. Szerintem ezzel meg is lett az öt állatom. Lássuk mi legyen az öt növény... szarukorall, legyező korall, ernyős alga, vörös alga és... tengeri saláta. Nem tudtam, hogy ilyen is van.
Miután kiválasztottam a fajkat, gyorsan le is körmöltem róluk az információkat, kissé átfogalmazva, hogy mégis csak házidolgozat szerűen nézzen ki a lapom.
~ Ezzel kész vagyunk. Jöhet a kellemes nézelődés.
Medvére nézek, aki szintén keresgél, ha ő is befejezte az írást akkor felé fordulok.
- Te is kész vagy? Van kedved megnézni a cápákat?

// Bocsi a kései reagálásért, de mostanában elfoglalt voltam, vagyok.  Embarassed //

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Coney Island-i múzeum - Page 3 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Coney Island-i múzeum - Page 3 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Coney Island-i múzeum - Page 3 Indian_girl_by_welximak-d628caj Coney Island-i múzeum - Page 3 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Sarah Pént. 09 Május 2014, 16:01

~John Williams es Gulyás Csilla~

A tanárnő nem válaszol, a hallgatását pedig egy néma igennek veszem. Ahogyan hallgatom Wiliamst rá kell jönnöm, hogy ténylegesen egy teljesen más világból jött teljesen más... Normákkal és felfogással mint amit én megszokhattam, ennek tudatának hiányában pedig teljesen nyíltan beszél olyasmiről ami a legtöbbeknek talán szúrná a szemét. Nekem nincs ezzel problémám, legalább betekintést nyerek egy olyan hely eszméibe amihez eddig nem volt szerencsém, igaz most aggódhatnék hogy.. Mi van akkor ha valamilyen fertőzéssel rendelkezik? Vagy esetleg hogy ha valamilyen bogarai vannak? De őszintén szólva ez sem érdekel különösebben, ha ilyesmi lenne vagy lett volna akkor a suliban valószínűleg már kikezelték belőle, plusz amúgy sem vagyok az a fajta aki csak úgy elkezdene ezek miatt aggodalmaskodni, oké teljesen más környezetben lehet, de akkor sem érzem úgy hogy most okom lenne rá. Amúgy meglepően sokat beszél hirtelen, ami megmosolyogtat ismét, szívesen hallgatom amit mond.
- Ha gondolod majd elviszlek egy helyre ahol lehet szerezni ilyen állatokat. - Kétlem hogy a sulinak lenne bármiféle problémája néhány egérrel, vagy hörcsögökkel, csak majd azt el kell külön mondani, hogy miért nem rohangálhatnak csak úgy szabadon az állatkák, bár mondjuk tény hogy nem azok a fajta egerek. Ezután kérdések egész kis sorozata kezdődik meg, igaz csak szépen sorjában.
- Nem-nem, ezek tetováló szalonból vannak, azt hiszem Nick volt a neve az alaknak akivel magamra varrattam őket. Fontosak, mindegyikhez kötődik valami, még ha erről a saját szüleim sem tudnak. - Igaz amikor kitaláltam, hogy akarok inkább volt hirtelen felindulásból a suli miatt, de legalább félúton értelmet is nyertek. A többi kérdésre is szívesen válaszolok.
- Képes vagyok egy aurát létrehozni amiben.... Könnyebben ismerkedek az emberekkel. Amikor először közel jöttél érezhetted egy darabig mielőtt elfojtottam volna. Te mire vagy képes? - A harmadik kérdés már ennyire nem egyszerű, hány éve vagyok a suliban...
- Nem nagyon követem nyomon, kettő vagy talán három éve vagyok már itt. Nem, szerencsére nekem ennek nagy része kimaradt az életemből, de voltak helyette más kellemetlenségek, ha gondolod elmesélhetem őket. Barátok pedig sok, ami azt illeti rengeteg, ha gondolod majd bemutathatlak nekik. - Oké ez a legutóbbi ajánlat talán annyira nem jó ötlet, legalább is nem az ő szempontjából, de ezt majd ő eldönti, én szívesen körbevezetem mind a társaságokban mind pedig úgy összességében a suliban.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Teddy Pént. 09 Május 2014, 16:48

~ Antoine Alanian és Alicia Havana ~

A válaszom szinte pontosan a várt reakciót váltja ki, amin szélesen elmosolyodom.
- Oké addigra felélesztettem... De előtte három évtizedig halott volt. - Beszéd közben kicsit megvakargatom a tarkómat mintha egy picit kellemetlen lenne, végül is az is mert nem dicsekvésnek szánom a dolgot de egy kicsit úgy hat, oké lenne rá okom, hogy büszke legyek rá, mert azért az igencsak szép idő, azóta pedig nem igen csináltam ilyet, nem tudom hogy nem ellenőrzött körülmények között mennyire lennék képes rá, bár feltételezem, hogy ugyan azon alapon képes lennék itt is megtenni, csak akkor megint nem lenne tanácsos hogy erőltessem a dolgot jó egy napon át. Hmm...
- Hogy magyarázzam el... Olyan... Olyan... Oké, próbáld meg azt elképzelni, hogy tartasz valamit a kezedben és erős koncentráció után egyé válsz vele, mintha egy új testrészed lenne, új de mégis mintha természetes alapon régóta ismernéd... - Ennél jobban nem tudom leírni, vagy csak nincs jobb ötletem arra, hogy miként írhatom le, ez alapján pedig elképzelni egy igencsak jó kihívás lehet, legalább is nekem kétlem, hogy menne, de lehet van egy ötletem ennek a megoldására.
- Lehet egyszerűbb lenne, ha megkérnénk Ms.Frostot, hogy kutassa ki a fejemből a dolgokat, valamilyen formában biztosan képes lenne megmutatni neked, végül is telepata. - Igazából ezt látom a legjobb megoldásnak, úgy értem még ott lenne a veszélyterem amiben valószínűleg ez újra kreálható lenne, csak Jonaht nem akarom ezzel zavarni. Hmm, Jonah, Vele is jó lenne most egy kicsit beszélni, nem vagyok benne biztos, hogy miért... Jó hát valószínűleg azért mert jó a társasága, ha nem lenne az akkor most nem agyalnék ezen ahelyett hogy valami értelmeset válaszoljak a vizi állatok és növények megjegyzésre... Igazából arra nem nagyon lehet mit értelmesen válaszolni, így csak mosolygok rajta és várom, hogy mit szól a telepatás ötlethez. Én pedig most döntöttem el hogy amint hazaértünk teszek egy látogatást a pinknél, hátha van valami ötlete amivel lehet másokat kicsit nyúzni és még több munkát kaphatok a nyakamba... Járulékos apró problémák.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szomb. 10 Május 2014, 16:01

~Vörös Fülemüle, Rejtőző Medve~

Úgy látom, egyszerre végeztünk Vörös Fülemülével. Ezt ki is nyilvánítom.
- Igen, nekem is megvan az 5-5 fajom. Persze, megnézhetjük őket. Azon gondolkoztam közben, hogy egyszer újra el kell ide jönnöm. Ez a pár óra a feladattal együtt nagyon kevés, pedig megérné végignézné a múzeumot. Egy külön világba csöppenünk, úgy érzem magam, ahogy itt járok az akváriumok és a vízi állatok között. Ha egyszer úgy alakul, eljöhetnénk együtt is - nézek rá várakozó szemekkel. Jó kis közös program lenne, mondjuk a nyári szünetben, ha ő is szabaddá tudja tenni magát. A jövőmön is gondolkozom, mert az érettségi után más világ jön. Főiskola vagy egyetem, de még azt is számbaveszem, hogy a Xavier Iskolában mit lehet kezdeni érettségi után. Izgalmas, hogy bekerüljek a felnőttek közé, de sok minden köt ehhez az iskolához is. Ha Vörös Fülemülére nézek, még több, de... Mindegy, ezzel majd később foglalkozom.
- Kérsz egy lekváros croisant? - kérdezem a vöröskétől. - Nekem van bőven, készültem édességgel.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Godlaw / Tao Szomb. 10 Május 2014, 17:33

A zárt ajtót Háború hamar megoldja, én pedig rájátszva az ő örökös modorosságára, némileg meghajolva engedem őt előre. Rögtön utána én is belépek, és behúzom magam mögött az ajtót, bár nem fog bezáródni zár nélkül. Néhány lépés után megállok, és körbenézek a helyiségben, a tágas teremben, amely bevezet a múzeumba. Nem kell sokáig meresztenem a szemeimet, hogy észrevegyek két alakot. Az egyik zöld hajával kelti fel a figyelmemet, de a másik még ezen is túltesz: olyan, mint egy kicsinyített és kihipózott Hulk.
-Tőlük kérhetnénk útbaigazítást, mondjuk beszélek a zölddel - jegyzem meg halkan Olafnak anélkül, hogy ránéznék. Jobbára így kommunikálom, hogy ő tegye majd próbára a másik fiút, hogy alkalmas-e.
Normális tempóban sétálva indulok el a két fiú felé, barna ballonkabátom zsebeiből kihúzom a kezemet. Kérdéses, hogy mennyire fognak megrémülni fekete bőröm és vörös szemeim láttán, de mivel nem ismer a külsőm a nagyúr lovasaként, ezért felismerni biztosan nem fognak. Igyekszem minél közelebb kerülni a zöld hajú fiúhoz, és közben felteszek egy érdeklődő kérdést is, nehogy úgy érezze, ellenséges vagyok, és menekülnie kéne előlem.
-Szervusztok, kicsit eltévedtünk, azt hiszem. Meg tudnátok mondani, hol van egy turista információs központ? - Kérdem némi kínai akcentussal, amit nem nehéz utánoznom. Mindennek persze csak annyi jelentősége van, hogy kartávolságba kerüljek a fiúhoz, és közben ne legyek gyanús. Ha majd elég közel érek hozzá, meglátjuk, méltó-e a nagyúr szolgálatára.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 10 Május 2014, 20:46

~Donkey Kong (Hektor) , nem túl bizalomgerjesztő tagok (Tao) és Ralf (a szép)~

Mielőtt Hektor válaszolhatna, két alak tűnik fel mögötte. Elég fura, úgy volt, hogy csak mi jöhetünk be, nem? De ránézésre úgy tűnik, hogy az egyik férfi mutáns, másképp tuti hogy nem születik ilyen rondának valaki. Ez még mindig furcsa, de már érthetőbb. Lehet, hogy a tanárnőhöz jöttek? A férfi egyenest hozzánk sétál, én pedig tétován mosolyra húzom a számat – nehéz lehet ennyire undorító módon élni, nem akarom még meg is sérteni azzal, hogy kifejezem az undoromat.
- Egy mi? Ne haragudjon, de mi is csak látogatóan vagyunk itt. Te vágod? – nézek Hektorra, és a válaszától független fordulok vissza a férfihoz. Próbálok laza lenni, mintha egy teljesen átlagos beszélgetés lenne.
- De ha gondolják, megkérdezhetjük a Tanárnőt. Ő biztos tudja. – ajánlom fel, mint alternatívát. Akármit is akarnak itt ezek, jobb, ha Frost beszél velük.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 10 Május 2014, 21:21

- Nos a angolnák felé megyünk, ebből kitalálhatod. - mosolygok rá Ralfra. Talán még tud is valamit a tengeri dolgokról. Elvégre a  képessége szorosan kötődik hozzá. Ja persze. Valószínű. Mindegy is, mert egy nem túl bizalom gerjesztő alakot látunk meg. Közelebb lépnek, amitől majdnem becsinálok. Fekete bőr meg vörös szemek. Persze ez mutánsok közt nem annyira meglepő, de valahogy furák voltak. Plusz a múzeum zárva van ma. Ösztönös félelmet érzek, már az is nehéz, hogy itt maradjak. Régen éreztem ilyet. Nem sokat gondolkodok, rögtön megpróbálom elérni Miss Frostot telepatikusan. Nem tudom, hogy vajon fogja-e hallani, de egy próbát mindenképpen megér. "Miss Frost, Miss Frost, hall engem? Itt van két gyanús alak, valószínűleg mutáns vagy szuperhumán. És minden idegszálam menekülni akar." A telepatikus üzenet után megragadom Ralf kezét és hátra felé kezdem húzni. Közben halkan próbálok suttogni neki.
- Ralf, gyere, menekülnünk kell. Veszélyes és megbízhatatlan. Gyere, mennyünk vissza a többiekhez. - suttogás közben, remélhetőleg Ralffal együtt hátrálni kezdek.[/color]

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 10 Május 2014, 22:25

Résztvevők: Waynoka Stevens / Rejtőző Medve , Ralf Shaw, Szabó Éva, Hektor Burroughs, Akali Amikwa / Vörös Fülemüle, John Williams, Alicia Havana, Gulyás Csilla, Sidonie Svehlová, Antoine Alanian, Allen Black , Chen Zu, Jet Li Tao / Halál és Olaf Svenson / Háború
Következő körváltás: 2014. május 15. (csütörtök)

Néhány pillanattal később Olaf és Tao is észrevette a két fiút a folyosón, Tao el is indult irányukba, majd megszólította őket. Úgy tűnt, hogy Ralf gondolatait is figyelte Frost, nem csak Hektorét, mivel rájött, észlelhette a gondot, mert a két fiú meghallotta a nő hangját a fejében szinte azonnal azok után, hogy Ralf kimondta, hogy kérdezzék meg a tanárnőt és Hektor is próbálta vele felvenni a kapcsolatot.
~Meneküljetek! ~ üzente. ~ Vissza hozzám, ne álljatok le harcolni! Ne próbáljatok a bejárat felé, nincs csak néhány másodpercetek. ~
Ekkor érthette meg a két fiú a másodperceket, a két férfi néhány pillanatra ledermedt, de az egyik már láthatóan küzdött a mentális uralom ellen, Tao pedig ekkor érezte meg, hogy nem képes mozdulni és mivel képezték rájöhetett egyből, hogy mentális támadás alatt áll. A fiúknak volt ideje menekülni, de a kijárat túl messze volt és a két férfin át juthattak csak el oda.

A többiek még mindig beljebb voltak a bejárattól a múzeum belsejében, beszélgettek és írták a házi dolgozatukat, amikor mindannyian halhatták Frost hangját az elméjükben.
~ Mindenki vissza hozzám! ~ ez volt az üzenet a nőtől, igencsak siettető hangszínben. ~ Hagyjátok a feladatotokat, ha van, ami nehezíti a mozgást, hagyjátok ott ahol vagytok! ~
Amennyiben valaki úgy dönt, hogy késlekedik, vagy nem vesz tudomást a tanárnő parancsáról, akkor azok egy újabb üzenetet kapnak, immáron mentális parancsként, ami ellen védekezni sem tudnak és teljesíteni akarják a tanárnő kérését.
~ Azonnak!~

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Coney Island-i múzeum - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Mich Hétf. 12 Május 2014, 21:57

Egész jól alakul a beszélgetés Évával annak ellenére, hogy az elején annyira zavarban voltam. Én is elmondom neki mikről szeretnék írni majd a feladatban, miközben ő megkínál a kekszéből. Nem igazán szoktam ilyeneket enni, nekem külön étrendem van, és csak ritkán térek el tőle, de ezúttal kivételt teszek.
- Persze, köszönöm hogy megkínáltál. - majd veszek egyet belőle és megeszem.
Ekkor szólal meg a fejemben a Frost tanárnő hangja.
- Te is hallottad Éva? - kérdezem tőle, bár biztos voltam benne, hogy ő is hallotta, de biztos ami biztos.
~ Különös, hogy ennyire hirtelen kell visszamenni a tanárnőhöz. Valami 100% hogy történt, elvégre egyedül vagyunk itt ebben az "akváriumban". Mondjuk zajokat nem hallottam, ami arra utalna, hogy megtámadtak volna minket vagy ilyesmi, na de ugye számtalan módja van annak, hogy valaki bejusson ide. Főleg ha egy mutánsról van szó. Ez biztos, hogy egy feladat, kipróbálnak minket éles szituációban. ~ gondolom magamban.
- Éva most mi legyen visszamenjünk? - kérdezem tőle, majd ha ő is azon a véleményen van, hogy visszamenjünk akkor elindulunk vissza a tanárnőhöz.
- Szerinted mi történhetett? Szerintem tuti valami próbatétel. - kérdezem közben Évától.

_________________
_____Sidonie________Küklopsz____
Coney Island-i múzeum - Page 3 Rspic__1__www.kepfeltoltes.hu_Coney Island-i múzeum - Page 3 Rspic_www.kepfeltoltes.hu_
Mich
Mich
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 335
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Sep. 22.
Age : 37

Karakteradatok
Főkarakter: Mich
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Eva Carter Hétf. 12 Május 2014, 22:48

~ Szabó Éva és Sidonie Svehlová ~

A kekszet, elfogadja aminek örülök, és közben azért kőrmörök. Mikor Froszt tanárnő szól, pont két nővény hiányzott, vagy is egyenlőre csak azt írtam fel, amiről írni akarok. Sidonie kérdésére válaszólok.
- Igen, én is hallottam. - Mondom neki. - Valami, nem stimmel eléggé fura volt a hangja. - mondom neki, majd mikor fel hozza a vissza menés ötletét, mire válaszólok is.
- Igen, menjünk vissza nem lenne értelme itt maradnunk. - Mondom neki, és elindulok Sidonieval.
~ Tanárnő, őn merre van? - Kérdem, mentálisan, és ha kapok rá választ, oda indultunk. Útközben, azért kapok tőle egy kérdést. Amire válaszólok is.
- Nem tudom, de a hangjából itélve gondlehet, talán valamelyik társunkal tőrtént valami, és most le fújják a kirándulást. Nem tartom kizártak, hogy talán valaki bele esett az egyik akváriumba. - Mondom neki, az én véleményemet.


A hozzászólást Szabó Éva összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 14 Május 2014, 11:05-kor.

_________________
- Kik beleolvadnak az Erőbe, örvendezz azokkal! Gyászolnod őket nem kell. Hiányolnod nem kell.
– Nem! – mondta türelmetlenül Yoda. – Ne próbálkozz. Csináld, csináld! Vagy ne csináld. Próbálkozni nem lehet.
Eva Carter
Eva Carter
7. szint - 16 kredit

Hozzászólások száma : 592
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 06.

Karakteradatok
Főkarakter: Szabó Éva
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Danny Long Szer. 14 Május 2014, 00:06

~ Ja, hogy felélesztetted?! Bocs!
Elég durva, hogy csak úgy fel tud támasztani halott növényeket. Végül is ugyanolyan élőlények, mint mi, csak kicsit kevésbé fejlettek meg bonyolultak. Azt hiszem nem az én képességem a komolyabb kettőnk közül. Közben gyorsan megpróbálja elmagyarázni, hogy milyen belelátni egy növény "fejébe", de ezt nyilván át kell élni. Ötletem sincs, milyen érzés lehet, egyé válni egy növénnyel. Nyilván látja az arcomon is, hogy nem érem, mert rögtön új ötlettel áll elő. Meglepődöm, hogy elmenne Forsthoz egy ilyennel, bár jól esik, hogy ennyire fontos neki, hogy megmutassa. Viszont én nem nagyon mernék ilyen dolgokkal odamenni hozzá, valahogy mindig van egy olyan érzésem, hogy jobb tartani attól a nőtől a biztonságos távolságot. Van benne valami parancsoló, amitől kiráz a hideg, na meg telepata, mai már önmagában is elég ijesztő. Na meg minden ijesztősége ellenére rettentő jó nő, úgyhogy már csak emiatt is elég kényelmetlenül érezném magam, tudva, hogy bármikor beleláthat a gondolataimban. Nincs még időm válaszolni, amikor hirtelen ő szólal meg a fejemben. Egy pillanatra azt hiszem, hogy hallotta, mit gondoltam, de aztán rájövök, hogy ha lehet, még ennél is nagyobb a baj. Mi történhetett? Ha ő ilyen ideges, akkor valószínűleg nagyon nem stimmel valami.
- Menjünk! - szólok határozottan Aliciának, és el is indulok vele együtt. Ha valamiért nem indulna el, persze nem hagyom itt, de erre semmi okot nem látok.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Sarah Szer. 14 Május 2014, 08:18

Türelmesen várom a választ de egyenlőre semmi, szóval talán beletapintottam egy érzékenyebb témába... Bár nem, ezt most erősen kétlem, de azért kicsit aggódva kezdek el figyelni, mert mi van akkor ha mégis és csak én vélem úgy, hogy nem érzékeny téma? Nem-nem, oké nem vagyok hülye tudom, hogy átlagban mi érzékeny téma és mi nem, amik pedig elhangzottak nagyon nem azok, főleg hogy láthatóan ő sem úgy kezeli. Ezen még tovább mennék amíg nem válaszol, de a tanárnő gondolatai belehasítanak a fejembe, amitől kicsit megrezzenek mert váratlanul ér, meg mert olyan a hangneme amilyen, nem valami biztató, ami azt illeti eléggé messze van tőle.
~ Mi az isten történhet még itt is? - Nem kérdés, magamnak mondom inkább miközben megvakarom a tarkóm és valószínűleg a várt válasz előtt belevágok John szavába.
- Gyere, jobb lesz ha megyünk, sürgősnek hangzik. - Mondom majd pedig sietős léptekkel el is indulok a tanárnő általa utoljára ismert pozíciójába, ha pedig nem jön a srác akkor még visszafordulok és a kezét finoman megragadva viszem magammal, hogy ne legyenek se neki sem pedig másnak problémái emiatt. Azért azt remélem, hogy nem egy hű de komoly dologról van szó és csak túl van reagálva a dolog, de valahogy van egy olyan érzésem, hogy nem... De mi történhet itt? Kiúsznak  cápák az akváriumból? Jó mondjuk a táborban egy rakat fegyveres katona rabolt el és vittek át egy másik világba, hirtelen a cápás dolog nem tűnik annyira lehetetlennek.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Teddy Szer. 14 Május 2014, 08:33

Valóban nem érthető a magyarázatom de erre számítottam is, végül is én sem tudom, hogy miként lehetne szavakba önteni és kicsit zavartan érzem magam attól a tekintettől amit éppen kapok, még a telepatás dologra is, ha pedig sokáig menne ez akkor valószínűleg elpirulnék amitől csak még kellemetlenebb lenne a helyzet és valószínűleg félreértés is lenne belőle. Szerencsére... Vagy talán szerencsétlenségünkre, ugyanis a hang nem valami biztató, de az emlegetett telepata félbeszakítja az egész beszélgetést és magához rendel mindenkit igencsak sürgősen.
- Ó remek. - Tekintek abba az irányba amerről ide jöttem, igazából fogalmam sincs, hogy miért, csak egy kicsit idegessé tesz a helyzet, úgy értem csak nem lehet annyira nagy baj, lehet, hogy csak egy fontos személynek lenne bejelenteni valója a tanárnőnek meg nincs túlzottan jó kedve... Remélem, hogy ilyen kaliberű esettel állunk szemben és csak egy unalmas max fél órás program lesz. Még bólintok Antoine szavaira majd pedig elindulok utána, nincs ami akadályozna, szóval úgy ahogy vagyok jól is vagyok, csak nagyon remélem, hogy tényleg nincs semmi komoly, igaz simán vissza lehetne kérdezni de nem hiszem, hogy telepatikusan válaszolna, legalább is nem ilyen messziről, ezért ha megérkezünk akkor teszem fel neki csupán a kíváncsiság erős hullámaival az irányába eregetve, hogy " mi történt? " mert akkor legalább esélyes, hogy tényleg válaszol, meg persze telepata, érzékeny parabolája van, venni fogja az adást.

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Dr. Zield Jones Szer. 14 Május 2014, 12:03

Mi történhetett? Ennyire nem ment el az idő, az biztos. Valami váratlan esemény van, de a Fehér Királynő nem mondja el. Én megbízom benne, úgysem tudtam volna végigjárni a múzeumot. Nagyon siettet minket. A croisant és a táska, amiben még van két zacskó cukor meg a füzet, stb., nem akadály, úgyhogy nem dobom el. Vörös Fülemülére nézek és ha még mindig csak nézelődik, akkor megfogom a kezét, hogy vezessem. Ha itt baj van, nem fogom cserben hagyni, az biztos. A többieket sem akarnám, de ezt Ms. Frost is el tudja intézni. Nem ildomos átvenni a diákok agya fölött az irányítást, de ha komoly a baj, szerintem megteszi és ezért nem is lehetne haragudni rá. Nagy Maheo, mi történt? Adj jelet és légy velünk!
- Gyere, menjünk vissza! - mondom a lánynak. Ha közben mégis kéri a croisant, akkor odaadom neki. Indulok vissza oda, ahol a Fehér Királynő maradt, mikor szétszéledtünk és közben szaglászok, hallgatózok, hogy mi történhetett. A többieket is igyekszem érzékelni, hátha meghallok tőlük valamit.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Allen Black Szer. 14 Május 2014, 21:34

Épp befejeztem a feladatom és azon kezdtem el gondolkodni, hogy mit is csináljak most. Még rengeteg időm maradt. Senki nem volt a közelembe, de ha lett volna sem kezdeményeztem volna velük beszélgetést. Nagyot sóhajtottam és elkezdtem nézelődni. Kis ideig figyeltem az állatokat, de hamar meguntam. Mikor az ember először megpillantja ezt a látványt, akkor hihetetlen módon lenyűgözi, de később teljesen elveszíti a varázsát. Elkezdtem fel alá járkálni, de igazából ez sem segített a tényen, hogy kezdtem halálra unni magamat. Ekkor azonban megszólalt egy hang a fejemben. A tanárnő hangja. Sürgősen mindenkit magához rendelt.
- Váááá, szálljon már ki a fejemből! - fakadtam ki. Még mindig nem szoktam meg ezt a telepatikus dolgot és valószínűleg soha nem is fogom. Nem vagyok az a fajta ember, aki szereti, ha a fejében mászkálnak. Azonban ez az egész egy kis aggodalmat váltott ki belőle. Nem hiszem, hogy annyi lenne a gond, hogy lefogjuk késni a buszt. Ennél egy kicsit többről van szó. Eldobtam mindent, ami a kezemben volt. Szerencsére nagyjából emlékeztem, hogy merről is jöttem, így rögtön abba az irányba kezdek el futni. Ha találkozok bármelyik iskolatársammal, vagy bárki mással, akkor sem veszek róluk tudomást. Egyenest a tanárnő felé sietek. Nagyon remélem, hogy nem fognak a dolgok túl rosszra fordulni itt.
Allen Black
Allen Black
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Mar. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Night Szer. 14 Május 2014, 22:36

Mivel medve benne van, így el is indulok a megfelelő irányba, közben pedig hallgatom a szavait.
- Valóban kevés az idő arra, hogy mindent megcsodálhassunk, pedig oly sok szép dolog él a tengerek mélyén, mit könnyen el sem érhetünk.
A kövező mondatához is hozzáfűzök még valamit.
- Szívesen eljönnék veled majd, ide valamikor megint. Jó társaságban repül az idő.
A croassant elfogadom, bár kissé habozok előtte, elvégre, minden lány vigyáz az alakjára, de az is igaz, hogy nem akarom megsérteni Rejtőző medvét, azzal, hogy visszautasítom az ajánlatát.
- Köszönöm, kérek egyet.
Ezek után megszólal a tanárnő hangja a fejemben, de a jelek szerint Medvéjében is, mert szól, hogy menjünk.
- Nyomás.
Mivel már elpakoltam a tancuccot így nem volt nehezítő tényező, így gyorsan futhatok a tanárnőhöz, mármint arra a helyre ahol utoljára láttam őt. Vagy ha mentálisan ad útbaigazítást akkor arra. Persze nem néha visszanézek, hogy MEdve velem van -e még. Nem akarom elveszteni szem elől.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Coney Island-i múzeum - Page 3 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Coney Island-i múzeum - Page 3 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Coney Island-i múzeum - Page 3 Indian_girl_by_welximak-d628caj Coney Island-i múzeum - Page 3 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 14 Május 2014, 23:57

~Nagy csúnya gonosz bácsik (Tao) Szőröske (Hektor) és Ralf (a Zöld)

Miközben megkapjuk a tanárnőtől a mentális parancsot, két dolog fut át a fejemen. Az egyik, hogy fingom sincs hol a tanárnő, a másik, hogy ezek akkor itt veszélyesek.
- Later, bitches. - Automatikusan magam mögé próbálom lökni Hektort, hogy védhessem ha kell, bár sejtem, hogy nem lenne esélyem. Ekkor suhan át a fejemen a harmadik gondolat, hogy hiába vagyok elég sportos, és jó fizikumú, a mutánstársam valószínűleg könnyedén lefut, leköröz, majd a sarki hotdogosnál elfogyasztja a reggelijét, és még így is előbb ér Frosthoz, mint én. Mindegy, megfordulok, és ha nem akaródzik neki a futi, akkor magam előtt lökdösöm, de sejtem, hogy nem kell majd nagyon noszogatni. Próbálok teljes erőbedobással rohanni, és nem nézek hátra, mert az csak lassítana. Gorit követem ha tudom, úgy érzem a fiú eltalál a tanárnőhöz ha kell. Ezen kívül remélem kapunk még valami útmutatást, nem hiszem, hogy Frost képességei kimerültek volna egy kis Freezeben.
Természetesen ha Gori mégse a tanárnő felé fordul, hanem a kijárat felé indul meg, akkor is követem. Nem állok le vele viaskodni, hogy ne arra menjünk, mivel azzal csak az időnket vesztegetnénk, és egyedül se akarom hagyni a srácot.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Darren Cain Csüt. 15 Május 2014, 00:44

Úgy tűnik, hogy a tanárnő figyeli a gondolatainkat, mert már Ralf szavainál jön az üzenet, hogy futás van. Nem kell nagyon győzködnie, valószínűleg menekülnék anélkül is.
- Gyere már! - mondom Ralfnak a megjegyzése után. Látszik, hogy a tanárnő megbénította a két férfit. Ettől még menekülnünk kell, mert nem tudni, hogy milyen képességekkel rendelkeznek. Csak annyit tudok, hogy menekülnünk kell. Először teljes erőmből futok, hogy biztosan elmenekülhessek. Hátra pillantok és ha nagyon lehagytam Ralfot, akkor megpróbálok lassítani, hogy utolérhessen. Ha nagyon lemaradt, akkor akár még meg is ragadom egy kezembe és úgy futok vele tovább. Megpróbálom kiszagolni a tanárnőt és azt követve megtalálni őt. Remélem van elég időnk elmenekülni. Nem akarok egy ilyen múzeumban meghalni. A zakatoló ösztöneim közepette megpróbálom felidézni, hátha felismerem őket a nyilvános gonosz mutánsok közül. Nem fűzök hozzá sok reményt, főleg nem futás közben, de hátha.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 15 Május 2014, 10:08

Résztvevők: Waynoka Stevens / Rejtőző Medve , Ralf Shaw, Szabó Éva, Hektor Burroughs, Akali Amikwa / Vörös Fülemüle, John Williams, Alicia Havana, Gulyás Csilla, Sidonie Svehlová, Antoine Alanian, Allen Black , Chen Zu, Jet Li Tao / Halál és Olaf Svenson / Háború
Következő körváltás: 2014. május 19. (hétfő)

Arra a kérdésre, hogy a tanárnő hol van tényleges választ nem kapott senki, aki megkérdezte. Egyszerűen mindenki csak érezte, hogy merre és hova kell menni. Ez így sokkalta gyorsabb volt annál, mintsem szavakkal elmondani. Ennek köszönhetően mindenki megtalálta egy benti nagyobb kör alakú részen, amibe több folyosó is belefutott, padok is voltak. Innen engedte eredetileg is útjára a társaságot. A kérdésekre, hogy mi történt, vagy, hogy szálljon ki más fejéből sem reagált Frost. Hamarosan a legtöbb diák megkerült és visszaért a helyére, noha John kitépte magát Csilla kezeiből és félelmében elrohant valamerre. A két lovasnál Ralf és Hektor eltudott futni és ők maguk is visszaérkeztek a többiekhez minden gond nélkül. Ők voltak, akik a legsietősebben és leggyorsabban futva értek vissza.
- Most, hogy mindenki itt van, mindenki keressen magának egy búvóhelyet és bármi történjék ne jöjjön elő onnan – mondta sietve. – Még ha valamelyik társatokkal is, akkor sem. Az életetek múlhat rajta.
Ha most is feltette valaki a kérdést, hogy mi történt és miért szükséges ez a nő nem felelt, csak szigorú tekintettel nézett az illetőre. Végül Chen nézett fel, aki mint máskor is hihetetlen gyorsan váltogatta a képességeit, azokéra, akik itt voltak körülötte.
- Már megint? – nyögött fel erős kínai akcentussal. – Már megint Apokalipszis lovasai?!

Tao és Olaf látta a folyosón eltűnni a két fiút, a szemük láttára tűntek el, nem a folyosó végén, hanem a semmibe. Pillanatokkal később pedig mind a ketten kiszabadulhattak a mentális fogságból. Mielőtt azonban elindultak volna egy másik folyosón, nem azon, amerre a két fiú ment, hanem az azzal szemben levőn egy nagyon fiatal tizenkét-tizenhárom éves szerű fiú tűnt fel, aki félve figyelte őket.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Coney Island-i múzeum - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Dr. Zield Jones Csüt. 15 Május 2014, 12:53

Örülök neki, hogy Vörös Fülemüle eljönne velem ide máskor is és ahogy ígértem, odaadom neki a sütit is, de most sokkal jobban zavar, hogy mi történt. Úgyhogy csak egy kicsi mosolyra futja. Ms Frost nem mond semmit, amíg oda nem érünk. Látom, hogy nagyjából mindenki itt van, aki jött. El kell bújni. Ez nem játék, a Fehér Királynő nem az a típus, aki ilyen sietségben bújócskát rendezne egy múzeumban. Az a kínai gyerek mondja meg az igazat. Nonoma szárnyaira! Apokalipszis Lovasai? Mutánsok vagyunk, nem ártottunk nekik. Megint el akarnak rabolni? Ők még Ms. Frostot is le tudnák győzni. Talán ha összefogunk, lenne esélyünk, de úgy is nagyon veszélyes. A fél társaság még nem is tudja rendesen uralni a képességét. Az egyiken még blokkolót is láttam. Ő hova lett? Nem látom sehol.
Nagy elkezdek izzadni és idegeskedni. Vörös Fülemülét meg akarom védeni és elbújhatnánk együtt. Csak így hagyjam itt Ms. Frostot? Hatalmas az ereje, én tudom, de talán nála nagyobbak jöttek és nem egyedül. Nem, én ezt nem tudom elfogadni, hogy elbújjak és mindenkit magára hagyjak. Mutánsok, a testvéreim, az iskolatársaim és egyikükkel se volt bajom soha. Az ősök ereje legyen velem!
- Tanárnő, elnézést kérek, de én nem tudom ezt tétlenül hagyni. Nincs hátsó kijárat vagy alagsor, ahova lemehetnénk? Ha kell, kiütök egy nem túl erős falat, de csak úgy elbújni és hagyni, hogy magát megöljék, aztán egyesével begyűjtsenek mindenkit agymosásra vagy hasonló alantas célokra, ezt én nem tudom elfogadni!
Végiggondolom, hogy tudok-e valamilyen kijáratot és ha én nem, de más tud, akkor arra veszem az irányt. Medve alakomban majd adok a falnak vagy ajtónak és ha kijutunk az utcára, akkor már könnyebb lesz szétszóródni. Egy ilyen zárt helyen szerintem semmit nem érünk el, ha elbújunk egy italautomata mögé a Lovasok elől. Ha nincs kijárat, akkor itt maradok Ms. Frost mellett. A szívemre hallgatok, egy erős indián harcos szívére. Nem azért kaptam a Rejtőző MEdve nevet, mert elbújok. Hanem, mert bennem rejtőzött az erő, a medveős ereje és felszínre tört pár évvel ezelőtt. Kijárat vagy harc, de nem bujdosás. Ránézek Vörös Fülemülére és remélem, hogy megérti, amit mondok. Őt sajnálnám a legjobban. Talán ha más is mellém áll vagy tényleg van egy vészkijárat, ablak, akármi, akkor van esélyünk. Ha Ms. Frost belenyúl az agyamba és rákényszerít, hogy csináljam, amit mondott, az ellen nem tudok mit tenni. Akkor tudati befolyás alatt fogok menni a búvóhelyemre, de ellenkező esetben azt teszem, amit mondtam.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Godlaw / Tao Pént. 16 Május 2014, 11:25

Az egyik fiú válaszol, nem gyanakszik, a másik viszont már sokkal félénkebb. A következő pillanatban nem csak megbénulok, de a fiúk is menekülni kezdenek, majd eltűnnek a semmiben. Mikor pár másodperc múlva elmúlik a bénultság, Háború felé fordulok.
-Velük van a telepata, óvato… - Mielőtt végigmondanám, meglátok a folyosón egy másik gyereket. Ez vagy kívül esett a telepata védelmén, vagy egyszerűen túl hülye volt hozzá, hogy hallgasson rá. Akárhogy is, egynek jó lesz.
-Kicsit fiatal, de túsznak megteszi, előcsalhatjuk vele a többit. Háború, szorosan kötözd meg, de élje túl!
Elindulok a fiú felé, de nem állok közé és Háború közé, hogy a kötelekkel elkaphassa őt. A biztonság kedvéért megyek oda hozzá, hátha valahogy ki tudja cselezni a köteléket. Ha így történne, megpróbálok gyorsan a közelébe kerülni, hogy megbéníthassam, vagy kiüthessem. Emberfeletti gyorsaságomat használom ebben az esetben, hogy minél hamarabb semlegesíthessük, és felhasználhassuk a többi diák előcsalogatására. Közben azon is gondolkodom, hogy hogyan semlegesíthetjük majd a telepatát, nem lesz olyan könnyű, de mindkettőnket képeztek telepátia ellen, így egyáltalán nem vagyunk esélytelenek, csak ki kell fárasztani.


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Night Pént. 16 Május 2014, 21:40

A tanárnő nem válaszol a kérdéseinkre, csak arra utasít minket, hogy bújjunk el. Medve ki is nyilvánítja véleményét,amivel egyet értek.
- Ekkora a túlerőnk és mégis el kell bújnunk?
Teszem fel a későbbiekben költőivé vált kérdést, ugyanis a kínai mutánstársunk elárul valamit, ami meg is válaszolja a kérdésem.
- Ó.
Csak ennyi hagyja el a számat, mintegy megértés képen a dolog súlya.
Amint a csapat szétszéled, megpróbálok vészkijáratokat keresni és ah lehet Medve mellett maradni. Ha nem találunk kijáratot, ablakot, akkor ha hozzánk közel esik az ajándékbolt, akkor ott próbálok meg elbújni és inteni medvének is, hogy kövessen. Ugyanis itt a planetáriumban, szinte mindent betölt a kék szín. Én pedig a rózsaszín szárnyaimmal, feltűnő lennék itt. Hiába tudok láthatatlanná válni, ha túl sok ideig kell úgy maradnom, akkor egy idő után el fogok gyengülni és láthatóvá válok. Valami olyan helyet kell keresnem, ahol láthatatlanság nélkül is el tudok tűnni egy ideig. Erre pedig a színes műanyag koralloknál(főleg a rózsaszíneknél) több esélyem van beolvadni a környezetembe.
Ha viszont találtunk vészkijáratot, akkor megpróbálok azon kijutni és remélem, hogy ő is követ majd.

_________________
Reneszánsz: Zack Blue  VH: Nikoletta Blue x-diák: Akali/Vörös fülemüle  Out: Akali/Vámpírka
Coney Island-i múzeum - Page 3 Nightcrawler____by_edmcguinness-d7drqg4 Coney Island-i múzeum - Page 3 D3c8cad0c708650896e407947a51e8c7 Coney Island-i múzeum - Page 3 Indian_girl_by_welximak-d628caj Coney Island-i múzeum - Page 3 Vampire_girl_alaina_by_lilfieinabox-d36rmr9
Night
Night
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 252
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 27.
Age : 29
Tartózkodási hely : Ahol épp állok

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Danny Long Vas. 18 Május 2014, 02:04

Ms. Frost mentálisan terel minket, úgyhogy szerencsére könnyen megtaláljuk, anélkül, hogy beleütköznék abba, ami miatt ez az egész felbolydulás van, bármi is legyen az. Nem meglepő, hogy a tanárnő arcán is látszik, hogy tényleg valami nagy baj van, és arra utasít minket, hogy bújjunk el. Azt már most eldöntöttem, hogy ha valaki közülünk veszélybe kerül, nem fogok engedelmeskedni az utasításnak, de nem kezdek el nyíltan vitatkozni Ms. Frosttal, pláne, hogy ez most nagyon nem a megfelelő alkalom.
Amikor Chen megszólal, meghűl bennem a vér. Lehet, hogy lemásolta Ms. Frost telepátiáját és belelátott a fejébe, vagy nem tudom honnan tudja, de ez nem is annyira érdekes. Az viszont annál inkább, hogy Apokalipszis Lovasai jöttek el értünk. Miért?! Valaki konkrétan kell nekik, vagy csak fiatal mutánsokat keresnek, esetleg Ms. Frost után jöttek? Annyi biztos, hogy túlerőben vannak, és még Ms. Frost is tart tőlük.
Meglep, hogy Medve leáll vitatkozni a tanárnővel. Szép gesztus, meg minden, de ezek egy mozdulattal fognak bárkit félresöpörni ha itt maradunk. Vagy lehet, hogy ha mindannyian összefognánk, meg tudnánk védeni magunkat? Az a baj, hogy ha Ms. Frost még lát is erre reális esélyt, akkor sem mondhatja azt, hogy maradjunk és segítsünk. Ő tanár, az az elsődleges feladata ilyenkor, hogy minket mentsen, és úgy néz ki, ezt a saját élete árán is hajlandó lenne megtenni. Nem tudom, hogy hányan jöttek a Lovasok, és mekkora erőt képviselnek, úgyhogy nem tudom felmérni, mennyi esélyünk lehet.
Medve felvetette a menekülést, és tényleg ez tűnik a legjobb megoldásnak. Ha a tanárnő nem tudja megállítani őket egyedül, akkor hiába bujkálunk, egy idő után összeszednek minket, ha tényleg mi kellünk nekik. Ha van vészkijárat, a többiekkel, együtt én is arra indulok, de ha nincs, akkor végül úgy döntök, hogy engedelmeskedem az utasításoknak, és búvóhelyet keresek, reménykedve, hogy tudja, mit csinál. Mielőtt elindulnék, Aliciára nézek, és a tekintetemmel jelzem neki, hogy jöjjön velem. Nem szívesen maradnék egyedül ebben a helyzetben, fontos, hogy tudjunk vigyázni egymásra, és ketten talán még nem vagyunk olyan sokan, hogy az elbújásban akadályozzunk egymást. Akár jön, akár nem, nagyjából arra indulok el, amerről jöttünk, mert arra az előbb még tiszta volt a terep. Közben persze lehetséges búvóhelyeket keresek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by King Raten Chromixen Vas. 18 Május 2014, 03:38

Sikerül megtalálnunk a tanárnőt, és a többiek is csatlakoznak – lassan mindenki itt van. Kifújom magam, és átmozgatom az izmaimat néhány körzéssel. Nem volt rossz ez a kis edzés. A tanárnő kimondja az egyetlen értelmes parancsot, mire bólintok, és épp jeleznék Hektornak, hogy menjünk – nem tudom miért, így, hogy együtt találkoztunk a csávókkal valahogy kialakult bennem egy bajtársiassági érzés. Na mindegy, hiába akarok inteni neki, megtorpanok a mozdulat közben. Nem hiszem el amit hallok. Mosolyra húzom a számat, és a vitatkozókra nézek. Ezek ennyire nagyképűek, vagy csak simán retardáltak?
- Aranyosak vagytok, de nem veszitek észre, hogy hülyék is? Hiába van húsz, harminc, akár hatvan vizipisztolyod, akkor se fog annyit érni, mint egy rendes pisztoly. Inkább bújjatok el szépen, amíg ideér a segítség, és akkor a tanárnőnek is kevesebb ideig kell húzni az időt, amivel csak az ő munkáját könnyítitek meg. - mondom, majd választ se várva fogom meg Hektort a karjánál, és kezdem húzni magammal. Egész visszafogott voltam, tömör, és lényegre törő. Felőlem ölessék meg magukat, nem érdekel – nem ismerem őket annyira jól – de Hektor azért jó lenne, ha életben maradna. Kedvelem a srácot. Anthonynak is intek, hogy jöjjön, ő vele sincs semmi bajom, és csapatban az esélyünk is több, hiába kell nagyobb búvóhelyet találnunk. Azzal sincs bajom, ha egy nagyobb csapat gyűlik össze, csak haladjunk.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Coney Island-i múzeum - Page 3 Empty Re: Coney Island-i múzeum

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 6 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.