Az Astoria utcái

7 / 14 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szer. 20 Márc. 2013, 22:47

Még sikerül megmaradnunk hármunknak a levegőben, a többiek pedig eltűnnek, csak remélhetőleg nem reménytelen a helyzetük. A legnagyobb probléma, hogy egyik irányba se merek per pillanat elindulni. Minden felől robbanásokat lehet hallani és innen belülről nehéz megállapítani, hogy mi honnan jön. A szája a legtisztább cél, de összemorzsolhat kijutás előtt ha érzi, hogy távozóban vagyunk. A többiek irányában nem tudom mi van. Lehet a kinti tűzharc, lehet a féreg valami jópofa új területe.
Egyenlőre én a kivárást választom, megveszítem az izmaimat és ellibbentem az egyik száraz terület felé a kép hölgyet. A súlyukat még mindig manipulálva, hogy könnyedén landolhassanak. Majd én a falhoz tapasztva magam megpróbálok lenézni a többiek irányába, immáron a kezembe vett lámpával. De nem akarok nagyon lefele menni, csak biztonságos távolból próbálkozom. Remélem a két nő tud magáról addig gondoskodni.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Aegis Szer. 20 Márc. 2013, 23:01

Ulysses és a többiek lövéseitől a féreg sebe tovább súlyosbodott, a lény ocsmány vére és egyéb bűzlő testnedvei pedig patakokban folytak az utca aszfaltjára. A csatában beállt pillanatnyi szünetben Aegis-nek végre volt alkalma kicsit felmérni a helyzetet. A kisseb dögök mind eltűntek valahová csak az óriás százlábú maradt a környéken de az is már kínok közt vergődött a harcban szerzett sebeitől. Fent is rendeződni látszott a helyzet, az ég már majdnem kitisztult és az eget ellepő sárkányokból is talán csak egy tucatnyi maradt. Hirtelen egy alakra lett figyelmes, az egyik S.H.I.E.LD. ügynök volt de Ulysses nem ismerte fel hogy ki. De a mondandóját felfogta. Három ember egy férfi és két nő pottyant ki a féreg sebén keresztül, de nem sokáig örülhettek a szabadságnak mert a szörny éppen ki akarta lapítani őket. Svarog már elindult értük de nem biztos hogy mindhármukat ki tudja menteni időben. Aegis kurtán bólint Bishop-nak, jelezve hogy megértette az utasítást és ő is a sárkány ember után repül, hogy segédkezzen a mentésben. Ha sikerül elérnie őket azonnal kirepül a démon alól oldal irányba és a legközelebbi biztonságos ponthoz viszi az általa kimentettet vagy kimentetteket.

_________________
Az Astoria utcái - Page 7 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Cardas Csüt. 21 Márc. 2013, 00:38

Huhh, én nem süllyedtem le a trutyiba, viszont többen sem voltak ilyen szerencsések.
- Kösz! – mondom annak, aki megtartott a levegőben, és nem engedte, hogy elnyeljen a folyadék.
Az újonnan keletkezett kis part, vagy sziget feltűnt a démon gyomrában, és oda tett le bennünket a fiú.
Vajon hova kerülhettek a többiek? Teszem fel magamnak a kérdést, de mielőtt jobban belemélyedhetnék a kérdésbe és a feltételezésekbe, érzem, hogy a lény megint mozgolódni kezd, ezért lábammal és kezemmel jól megkapaszkodom a „szárazföldben”, hogy vissza ne hulljak a gusztustalan gyomoróceánba.
Ha lenyugszik a szörnyeteg, a másik macskaszerű - érdekes, mennyien vagyunk! - társnőmhöz fordulok:
- Nem tudom te hogy vagy vele, de én szét akarom tépni ezt a dögöt! – ezzel hasítani kezdem a part felszínét, amelyen állunk, minél nagyobb darabokat tépve belőle. Ha esetleg a trutymó még jobban lejjebb apadna, keresek magamnak valami kecsegtetőbb helyet a tevékenységemhez, amit úgy ítélek meg, hogy nagyobb fájdalomforrásként szolgál. Talán ezzel sikerül annyi fájdalmat okoznunk, hogy megzavarjuk, és a kintieknek könnyebb dolguk legyen az elintézésében. Csak remélem, mi nem fogunk itt pusztulni a démonnal együtt!

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Az Astoria utcái - Page 7 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Amazon Csüt. 21 Márc. 2013, 02:10

A démon bőre könnyedén enged a próbálkozásomnak, és felhasad. Igen tekintélyes lyuk keletkezik rajta a kezeim nyomán, és természetesen okozok ezzel egy nem csekély vérzést is a szörnynek. Elfog egy picit az undor, de erőt veszek magamon, és belevetem magam a dolgok - ez esetben a lény - közepébe.
- Lássuk, mit találunk a csomagban! - még viccelődni is van időm. Látszik, hogy ez az egész akció felszabadított. Már ideje volt egy ilyesminek!
Még bőven van a karjaimban energia, amit le kívánok vezetni valamibe, és mi lenne tökéletesebb erre a célra, mint egy hatalmas démon belső szervei? Egy kicsit sötét van idebenn, de csak nem lesz nehéz rábukkanni egy két szervre…
Ekkor az én és a többiek által okozott fájdalmakat úgy tűnik megelégeli a démon, és megpróbál lerázni bennünket, szó szerint. Szerencsére én már odabent vagyok, ha minden igaz.
Oké, ideje végleg letudni ezt a rémséget! Ha valami az utamban van, akkor egyszerűen beleverek egy jó nagyon, és próbálok egyre beljebb hatolni, magam mögött pedig „ösvényt taposni”. Ha esetleg egy megrongálásra váró szervre bukkannék, habozás nélkül rávetem magam, és addig püfölöm, míg teljesen le nem áll a működése. Csak ismerjem fel!
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Nyko Csüt. 21 Márc. 2013, 03:07

Ne tudom elkapni Shyrokot és az örvény lehúz kitudja, hogy hova míg nem hosszabb idő után keményen landolok.. köhögni kezdek, majd levegő után kapkodok. Még egy két ilyen kaland és visszasírom a teljes vámpírságot akkor legalább az ilyen helyzetek nem jelentettek veszélyt, de most más a helyzet, nagyon más. Betonon vagyok és felkapom a fejem. Shynomy sehol a lény készül ránk dőlni, hát ez nem jó. látom a közeledőket így rohanni kezdek ki a dög alól úgy, hogy repülés közben valamelyikük felkaphasson. Ha nem sikerül akkor is úgy rohanok ahogy csak a lábaim bírják, hogy biztos távban legyen, azonban, ha sikerül akkor úgy kapaszkodok meg, hogy ne zavarjam egyiket se a repülésben bármelyiknek is sikerül.
- Köszi a megmentést, de még vannak bent. – szólalok meg – Szóljon a lövöldözőknek hogy ne azt a lyukat lőjék ahol kijöttünk. Ha ott próbálkoznak a többiek, vagy valami robbanó dolgot belőnek oda, azzal bennük is kárt tehetnek. és kéne valami fegyver is. – hadarom el gyorsan, majd amin kellő távban vagyunk és közel a talajhoz vagy ahova visz elengedem és landolok a mancsaimon, ha ő is elenged persze.

Valaki elkap, elsőre azthiszem, hogy Nyko, de hamar kiderül, hogy nem de így is hálás vagyok mert fent maradok, de aggódok érte, hogy vele mi lett, miközben száraz helyre pakol minket a férfi és a másik fajtársra pillantok, majd ismét a férfire.
- Köszi! – szólalok meg, majd körbenézek annyira amennyire tudok a fényviszonyok mellett.
- Szerintem van még pár ezüstgolyó a tárban, de nem hiszem, hogy hatna erre a dögre – jegyzem meg – s én is szívesebben látnám több darabban, de a kintiekkel is számolnunk, kell, hogy nehogy az egyik találatuk minket is elintézzen az akaratuk ellenére… - nem volt túl optimista megjegyzés, de erre is volt esély, hiszen nem tudhatjuk milyen vastag a lény eme területen és ha ide betalál valami, esetleg át is hatol a lényen, akkor nekünk lőttek képletesen és szószerint is.

Nyko
Nyko
Kalandmester

Hozzászólások száma : 287
Hozzászólások régi : 528
Korábbi szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Aktuális szint/kredit : 8. szint - 18 kredit
Reputation : 0
Join date : 2012. Feb. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by James Runnel Csüt. 21 Márc. 2013, 08:42

Ahogy püfölöm a lény fejét, és közben próbálgatom az elektrosokkos kezelést, hátha jól reagál rá, hirtelen elkezd rángatózni, és dobálni magát össze vissza, közben a házaknak is nekicsapódva. A zöld nőt már nem látom sehol, de van egy olyan érzésem, hogy még a közelben van, és ugyan úgy a szörny szenvedéseit segíti elő. Pont úgy, mint ahogy a most megérkező tankok is miután tüzet nyitnak a lényre. A robbanások ereje néha kicsit megrázzák a lényt. Vagy csak a fájdalom miatt rázhatja meg magát? Bár ez lényegtelen. Akkor is az én dolgom, hogy ilyen megrázó élményben részesíthessem a démont. Ahogy rángatózik az állat, próbálok nem leesni a feje tetejéről, ami néha tényleg kihívás, és ezt az sem könnyíti meg, hogy a házaknak csapódok. Hiszen ilyenkor nem csak könnyebben tudnék lerepülni, de a törmelékekre is figyelek, nehogy a végén az én fejemre essen, és ne az övére közvetlenül. Amikor éppen nem arra kell ügyelnem egy pillanatra, hogy ne essek pofára ebből a magasságból, megpróbálok még néhány impulzust átküldeni rajta, hátha észreveszi, hogy ideje lenne feladnia a dolgot, és megdöglenie. Közben érzem, ahogy fokozatosan nő bennem a feszültség, hasonló módon, mint korábban, miután a villámot sikerült talán "megidéznem", viszont még nem gyülemlett fel bennem akkora töltés, mint akkor. Ha valahogy sikerül a lénynek leráznia magáról, és nem sikerül megkapaszkodnom rajta, bár, ha igen akkor is teszek számára egy megjegyzést.
- Halj már meg csendben.
Közben arcom komorra válik, ahogy kezdem unni a démonnal történő viaskodást.
James Runnel
James Runnel
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Adam Deer
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Thorhalla Csüt. 21 Márc. 2013, 10:00

Következő körváltás: 2013. március 24. (vasárnap)

~ Déli rész ~
Résztvevők: Maximillian Evans / Axe, Danny Long, Makarov Vlagyimir Riez / Bishop, Kita Horigome, Shynomy Rokana, Edward Richard MacAevus, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Natalie Pezzini, Laura Sylen, Ulysses J. Forge / Aegis, Scott Singer, Simon Tamás / Tank008 és William Gunner / Fene

Laura és Kita másodpercekkel később kapcsoltak csak, hogy mi a helyzet, nem láttak a bélnedvektől és fel kellett fogni, hogy mi történt. Amint ez megtörtént, megpróbáltak felpattanni és odébb futni, de a lény gyorsabban dőlt, mint ahogyan ők, akárcsak Edward ki tudott volna a lény alól futni.
Horatio Singer segítségével jutott fel a lény fejére, ahol fázist váltott, így most már könnyedén át tudott sétálni a lényen, egyenesen bele annak az agyába. Ahogyan ott újra visszavette fizikai formáját már azzal olyan sérülést okozott, hogy a lény belepusztult.
Tank nem igazán tudja a lény szemét lőni, ugyanis Danny és egy farkas is ott volt a lény feje tetején és a szemet támadták, illetve még pillanatokkal korábban Horatio, az egyik mágiaügyis ügynök tűnt el a lény fejében. Így sokkal nagyobb volt annak a kockázata, hogy ők sérülnek meg, mintsem a lény.
Danny és Farkas egyszerre támadtak a szemre, amit sikeresen ki is kapartak, de eddigre a lény már nem reagált erre, csak dőlni kezdett.
Bishop kiadta a parancsot, hogy mentse valaki a kiesőket és így Aegis is elindult arrafelé Svarog után. Gyorsabb volt a páncélos, mint a sárkányember, így előbb is érkezett meg oda és felkapta a két nőt, és a férfit, majd sikerült felük odébb érnie azelőtt, hogy a lény egy hatalmas puffanással el nem terült a betonon.

A bent maradtak annyit észleltek a kinti dolgokból, hogy a lény iszonyúan megvonaglott, ezt látták őket is a fényben, majd egy puffanás, ahogyan a földre került és a lény nem mozdult többé. A seb lassanként látható lett, ahol a többiek kifolytak, de az a kijárat éppen a földre nyílt, így nem tudtak arra kijutni.

Amit mindenki látott és tapasztalt, hogy amint az egyik ügynök eltűnt a lény fejében, a lény megadóan rándult még kettőt, majd mozdulatlanul, mint egy só zsák dőlt el a földre. A démon halott volt.

Az Astoria utcái - Page 7 00120

~ Északi rész ~
Résztvevők: George Ethan / Árny, James Runnel és Jennifer Crowce / Amazon

James elektromos kisülései a lény fejet tetején további súlyos sérüléseket okoznak, és a férfinek sikerült a lényen maradnia. Időközben Amazon bejutott a lény belsejébe és ott állt neki annak, hogy zúzzon tovább. A belső szervek közel sem voltak olyan ellenállóak, mint a bőre, így alig kellett egy perc, mire a nő olyan sebeket okozott a lénynek, támogatva James támadásaival a fejen, amik az agyat sértették, illetve a tankok lövései nyomán a lény csápjai egyszerűen szétcsúsztak, a szemei fennakadtak és holtan rogyott le a földre.


Az Astoria utcái - Page 7 00120

~ Bent ~
Résztvevők: Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Stephanie Miller

Ugyanaz.

Az Astoria utcái - Page 7 00120

~ Mindenki, akinél van rádió ~
Mindkét helyen meghalt a lény, azonban csak pár pillanat volt arra, hogy kifújják magukat a még mindig szakadó véresőben – ami mostanra már tényleg csak itt esett a Queens felett –, a rádiókon, minden frekvencián Vízió – az android Bosszú Angyal, és a SHIELD védelmi rendszere – gépies hangját lehetett hallani.

- Minden ügynök figyelem, a végső célpont a magas torony, rajta a körnek tűnő démoni átjáróval. A lehető leggyorsabban próbáljanak eljutni oda a koordináták – ezzel bediktálta a GPS koordinátákat. – A parancs Miller ezredestől származik.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Astoria utcái - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Tank008 Csüt. 21 Márc. 2013, 22:08

Minek után a célpont nem volt tiszta nem pazaroltam fölöslegesen a töltényeket a társaim kárára vártam az események végét. A következő pillanatban kimentették a kollégákat a szörny alól ami láthatóan megmurdelt. A rádióban Miller ezredes parancsot adott egyfajta körfelkutatására.
~ A Gps koordináták szerint jó pár 100 méterre volt tőlem a célpont ami alapvetően nem lenne gond de kéne egy kis kilátás.
A terepet jobban szemre véve magaslat után kutatva reményeim szerint igen gyorsan találva egyet mivel az égi harcoktól nem kellett tartani el is indulhattam akár felmászni egy olyan épületre amelyről remek kilátás nyílt a cél épületre. Fegyveremet össze csuktam miután láttam a többi kolléga mozgásba lendülését, felkaptam a hátamra és futásnak is eredtem. Amennyiben találtam egy jó rálátással kecsegtető tetőt vagy tornyot vagy akármilyen magaslatot elkezdtem rá felmászni és készen létbe helyezni a puskámat rajta. Ha nem akkor Bishophoz hasonló földi katonák nyomába eredtem.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Cardas Csüt. 21 Márc. 2013, 22:13

A szörnyeteg teste megremeg, megfeszül, azután elernyed, mintha épp most rúgná az utolsókat, majd egy puffanást hallok, és még utoljára megremeg alattam a talaj. A démon a földre zuhant volna? Nem mozdul. Talán sikerült megölniük?
Ekkor veszem észre a lyukat amarébb. Igen, biztos ott távoztak azok, akiket a folyadék leszippantott. Szóval ők most megúszták, már csak mi vagyunk idebent. A késztetés, hogy kárt okozzak a lénynek, és felaprítsam őt, lassacskán halványulni kezd.
- Valakinek van rádiója, vagy tud valahogy jelezni a kintieknek? – kérdem, mert egyáltalán nincsen kedvem tovább tartózkodni idebent.
Viszont talán kint még valami, ami elpusztításra vár…

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Az Astoria utcái - Page 7 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Aegis Pént. 22 Márc. 2013, 00:55

~ A titán elbukott, a hősök pedig győzelmet arattak. ~ gondolja magában miután letette az általa kimentetteket és végignéz a démon százlábú gigászi holt testén. De a dicsőség pillanatát az android, Vízió üzenete szakította félbe.
~ Úgy tűnik kicsit még korai ünnepelni.
- A.T.H.E.N.A. térképet és jelenítsd meg a célkoordinátákat! – parancsolta és egy pillanattal később egy kisméretű térkép jelent meg a H.U.D.-ja bal alsó sarkában. De amint ki repült az utca szintjéről már nem igazán lehetett a célt semmi mással összekeverni. A toronyház tetején trónoló démon kapu elég feltűnő jelenség volt. Ulysses tett egy gyors kört a kapu körül tisztes távolból.
A.T.H.EN.A. elemezd a célpontot és értesíts ha találsz… Bármit amit értelmezni tudsz! – parancsolja a vért MI-jének de nem sok reményt fűz a dologhoz, ez az egész démonológia meg a varázslatok nem az ő területe voltak. Ő a technológiában hitt és a közelmúltig nem is hitt ezek létezésében. Ha a rövid felderítés alatt nem támad rá semmi vagy történik semmi váratlan megkeresi a többi S.H.I.E.L.D ügynököt és a többieket, hogy csatlakozzon hozzájuk és jelentse ha lát valami érdemlegeset.

_________________
Az Astoria utcái - Page 7 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Bishop Pént. 22 Márc. 2013, 19:22

A páncélos ügynök látja a jeleimet, veszi az adást ennek hála a mentőakció sikerrel jár, a már holtan fekvő dög senkit nem nyomott agyon. Bár nem számolgattam a jelenlévőket lehetséges, hogy többen még bent vannak. A rádión Vízió közöl egy egyértelmű parancsot, valóban sok időt vesztettünk itt az ideje, hogy menjünk. Neki futok kicsit majd igyekszem egy ugrással vagy gyors mászással a szörnyeteg tetejére kerülni, majd onnan körbenézni. Koncentrálok, próbálkozom a szemem erőltetésével, hátha látok akár a házakon keresztül is. Feltérképezem a teljes terepet, egészen a felhőkarcolóig, melyik a leggyorsabb, legrövidebb és akadálymentesebb út. Még csapdákat esetleg portyázó vagy lesben álló démonokat is ki akarok szúrni. Miután ezzel végeztem kiadom az utasításokat a rádión keresztül.
- Rendben a féregnek vége. Ha még vannak bent a lényben azok verekedjék ki magukat, vagy tépjék ki onnan őket. Több időt nem veszíthetünk, csoportosuljunk újra és egy csapatban induljunk.
Ezután szépen lekocogok a lényről és a más előre megtervezett úton igyekszem haladni. Remélem nem lesz gond azzal, hogy még egy-ketten bent vannak, persze ennek én magam sem örülök, de több időt ilyenre nem vesztegethetünk.
- Mindenki figyeljen, a démonok bármikor rajtunk üthetnek.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Albert Shear Szomb. 23 Márc. 2013, 00:14

Albert lapos pillantásokat vetett a földön fekvő társára. Sajnálta, de rövid időre földre kellett küldenie a saját érdekükben. Majd elnézést kér tőle, amikor ennek vége.~ Mert mind túléljük. ~ erősíti meg magában, majd a nőre sandít. Hamar felfogja, hogy mi a terv. Valójában csak most, miközben felkészül a "repülésre" elmélkedik el röviden azon, hogy miből gondolta, hogy egy alig ötven kilós nő majd felrepíti a majd száz kilós testét. Elmosolyodik, mert valahogy így képzelte el. Aztán kicsit összébb húzódik, hogy felkészülhessen a zuhanáshoz. Aztán körbeölelte a tűz és már egészen máshol volt. Magasan. De egyből zuhant is. Kissé előre dőlt testével, miközben karjait a feje fölé emelve, mintegy repült a sárkány felé. Terve szerint egyetlen jól irányzott vágással hasítja ketté a lény fejét. Lelkileg fel van készülve arra, hogy a lény megérzi érkezését. Ezért tudja, ha ellentámadásba is lendül, pusztulnia kell. Ez a tudat az, amely a másodperc tört része alatt felkészíti Albert elméjét a halálra. Tudja, hogy ha kell a végtelenbe zuhan. Ez a fajta attitűd a testőri korszakából ered. Sosem a "jó cél" vezérelte. Egyszerű utilitaristaként mérlegelt: a sárkánynak pusztulnia kell. Ha ennek az az ára, hogy ő maga is meghaljon, hát meg kell fizetnie...

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Danny Long Szomb. 23 Márc. 2013, 18:57

A hernyó végre valahára eldől, és nem kel fel többet. Ránézek a hozzám hasonlóan vértől és egyéb mocsoktól borított farkasra, megeresztek egy vigyort, majd futni kezdek arra,a merre a többiek indultak. Vár a a következő feladat, a következő harc. Hallottam, amit a gépies hang bemondott, de ezek a koordináták valószínűleg alapállapotban sem mondanának sokat, most meg pláne nem. Ezért hát nincs más választásom, mint felzárkózni Riezhez és őt követni, bár legszívesebben előre rohannék. Így legalább nagyobb esélyem van arra, hogy ellenféllel találkozom, hiszen a csapat, min rajta lehet ütni, itt van. Éberen figyelek, hogy nem közeledik-e démon, és készen állok a harcra. A bot továbbra is a kezemben van, és ha valami démonnak tűnő közelít, nem gondolkozom sokat, hanem odacsapok. Hogy ezt megtehessem, nyilván a csoport szélén kell haladnom, és így is teszek.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Laura Slyen Szomb. 23 Márc. 2013, 19:15

Csak futok, ahogy a lábam bírja de a lény a jelek szerint gyorsabban dől mint ahogy én haladok. A kétségbeesés éket ver bennem, de egyszer csak a semmiből ott termett egy vaskatona és magával sodort minket. Ez volt a szerencsém, mert ha nem így lett volna, már feline matrica lennék.
Mikor letettek minket még pislogtam néhányat meglepettségemben, majd csak egy rövid „köszönöm”-öt tudtam mondani. HA most Laura lett volna uralmon a testben, nem a feline, akkor valószínű, hogy most remegő lábakkal állna, mivel egy ilyen élmény azért mindenkit megrázna. De mivel nem így volt csak az adrenalin tengett tovább bennem és a harci kedv.
Megláttam a kiterült szörnyet és örömömben majdnem ugrándozni is kezdtem, de szerencsére vissza tudtam magam fogni.
- Éljen. Ennek is vége.
Mikor megszólalt az adóvevőm(már ha nem ment tönkre) örömmel hallgattam a parancsot. De mielőtt örömömben elkezdtem volna a SHIELDesekhez felsorakozni, eszembe jutott a macskanő, akivel harcoltam még mielőtt a szörny bekebelezett minket. Ha nem látom előmászni akkor odasietek a tetemhez, pontosabban a nyíláshoz, amin nemrég "kifolytam", hogy bekiabáljak rajta.
- Mindenki egyben van? Már halott a szörny, nyugodtan kijöhettek.
Teszem fel a kérdést, majd intek a bent lévőknek, hogy másszanak ki. Ha valaki lesérült akkor kisegítem, majd ezek után csatlakozom SHIELDes társaimhoz és megindulok a célként szolgáló kapu felé az utcán..

_________________
Karik és multik: reneszánsz: Laura Slyen x-diák: Peter Calm NJK: Bakura Carter/Kyru,Gaia(Légió) VH:Vera Slyen, Vera Vi Slyen, Tamara Vera Slyen, AoA: 70 Bamf  Epic:(aktívan) RANDOM (KM)
- Az Astoria utcái - Page 7 He__s_such_a_bad_boy_by_gxbevingurl1995-d48h3n9  Az Astoria utcái - Page 7 5000_Thanks_by_Mallemagic Az Astoria utcái - Page 7 Mudch0 Az Astoria utcái - Page 7 Starcraft_2__kerrigan_by_ruthieee-d7c63ms Az Astoria utcái - Page 7 Jubz_ID_Collab_by_Boneitis Az Astoria utcái - Page 7 __0___0___by_valentinakallias-d37m72i
Laura Slyen
Laura Slyen
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 826
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 20.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Fene Szomb. 23 Márc. 2013, 23:02

*Csodák csodájára a boncolás eredménye egy ember, a lény fejében:*
-Doktor úr, komplikációk léptek fel a műtét során! A páciensnek feltehetően huminitisze van...méghozzá ember méretű. Ilyet még nem láttam. Jobb lesz eltávolítani minél sürgősebben.
*Ezzel a lendülettel ki is segíti Horatiot, már ha az nem teleportál tova egy kevésbé intellektuális helyre. Eltekint a csapat megszámlálásától, annyit észrevesz, hogy többen lettek. Feltehetően a semmiből bukkantak elő, esetleg a lény testén ólálkodó hatalmasnak minősíthető lyukból? Esetleg. Nem mintha számítana jelen pillanatban. Remélhetőleg harcképes egyedek, stabilnak mondható személyiséggel. Sóhajt egyet lelkeset. A bundáját áztató és átitató véreső messze a legidegesítőbb dolog, amivel valaha találkozott, így megrázza magát, hogy legalább átmenetileg kevesebb legyen rajta. Az irritációs skálán rögtön ezután az a kommunikációs egység integet vissza, amivel alkalmi pajtijai beszélgetnek. Feltehetőleg. Legalábbis ezeket sikerült leszűrnie az elejtett mondatokból. Na meg, hogy egyesek jó ötletnek tartották, hogy a dög gyomrában keressenek menedéket. Ha már az esőt nem is tudja megszüntetni, az eseményeket fedő ködöt igen könnyen eloszlathatja. Pár szökkenéssel Bishop előtt találja magát, hogy rávigyoroghasson szépséges fogsorával:*
-Halihó főnök! Elmondanád hol lesz a házibuli? Az unokatesóm ismeri a házigazdát, szóval tutira nem okozna gondot ha én is jönnék...
*Ha megtudja a kellő információkat, akkor előrenyomul, a megadott irányok felé. Igyekszik gyorsan és csendben feltérképezni a terepet. Szaglás? Vér szag mindenhol, az kilőve. De lopakodni még tud. Amennyiben nem kapott adatokat, úgy viszont a csapat mögött trappolva követi őket, zárva a sort, inkább hátrafelé figyelve.*
Fene
Fene
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 48
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Fene
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Szomb. 23 Márc. 2013, 23:08

Horatio Millvier örült, hogy Singer ügynök azonnal odajött és felvitte a óriási százlábú fejéhez. Az agyba érkezve, a férfi már elég kárt okozott, hogy a lény hatalmas rándulások közepette kimúljon. A mágus-mutáns szellemformát öltött és kisétált a lény fejéből Vízió üzenete után, majd csatlakozott Bishop igazgatóhoz, és elindult mellette a célkoordináták irányába.
~ Jó lenne minél hamarabb befejezni ezt a harcot. Nagyon elegem van a démonokból és az őrült világhatalomra töréses terveikből. Ez az eső is álljon már el végre. Mire végzünk, mindenki vörös bőrű lesz a sok vértől. Ez olyan mintha Vámpírország Las Vegasában lennénk ~ töprengett idegesen az ügynök, miközben páncélformában halat előre.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Az Astoria utcái - Page 7 250sc9gAz Astoria utcái - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Scott Singer Szomb. 23 Márc. 2013, 23:20

Scott Singer ügynök sikeresen elvégezte a szállítást. Millvier ügynök, a mágiaügyi részlegtől behatolt a lény fejébe, és nem sokkal később a holtan dőlt el. Scott elmosolyodott a páncélban.
~ Gratulálok, Millvier. Jó ötlet volt ~ gondolta, majd mikor látta a férfit kisétálni a lényből, már szált is lejjebb, hogy Bishop közelébe menjen.
Mielőtt azonban célba érhetett volna Vizió egy üzenetet adott át amelyet Miller parancsnoktól kapott. Egyértelmű parancs volt.
- E.V.A. Minden rendszert készenlétbe a további harcokhoz - adta ki a parancsot a páncélja M.I.-ének.
- Igenis, Scott - hangzott a tömör válasz a védelmi öltözet nőies hangján.
Ezek után Singer elindult Bishop és csapata felett a torony irányába.
Scott Singer
Scott Singer
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 35
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Jun. 27.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Amazon Vas. 24 Márc. 2013, 00:02

A belső szervek megtalálása nem is annyira nehéz, szinte nyomban beléjük botlok. Nem sokat tanakodok rajta, miként lássak neki, hanem olyan primitíven, ahogy ez óriási zöld szörnytől kitelik, széttrancsírozom. Aztán többet is találok, de nem kell annyira sokat várnom, és azt tapasztalom idebent, hogy a démoni lény tartása meggyengül, és az izmai már nem tartják olyan erősen a testét, majd egyszerre rám omlik a lény, mint valami összedőlő sátor. Szerencsére nem annyira nehéz visszatalálni oda, ahol bejutottam a testébe, mert nem is olyan távol van, és szép kis utat csináltam magamnak idáig.
Mikor végre kiverekszem magam, látom, hogy az ügynökök adást fog. Körülnézek, de nem találok egy legyőzendő célpontot sem, viszont én még szívesen használnám amazoni erőmet, szóval a legközelebbi ügynökhöz megyek, és megkérdem:
- Hé, még kell valahol segíteni, vagy kifogytunk az ellenfelekből?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Árny Vas. 24 Márc. 2013, 03:08

Tulajdonképpen felszabadulva és a helyzethez képest felettébb nyugodtan figyelem az eseményeket, tisztában vagyok vele, hogy mi történt velem, azt is értem, hogy miért és hogy őszinte legyek, egyáltalán nem bánom, szabad vagyok, nincs az a sok ordító hang a fejemben, Mephisto pedig megcsókolhatja az alfelemet, ahogyan eddig is tehette. Megfordul a fejemben, hogy vajon sajnálom-e én azt a hatalmat... Vagy hát nem is hatalmat, inkább erőt, ami ezzel odaveszett? Nem, tulajdonképpen egyáltalán nem, mert inkább vagyok szabad és teszem azt, amit én akarok, mintsem hogy valaki más adjon nekem erőt, amiért cserébe fejet kell hajtanom. Sokkalta jobb ez így. A csápos démonnak annyi, az a kettő lényegében ugyan olyan undorító módon végezte ki, mint amilyen maga a lény látványa volt, egy belülről, egy kívülről és... Ja ennyi, meg a tankok, erről többet nem is igazán lehet elmondani úgy vélem, fölösleges is, így tulajdonképpen el kell gondolkodnom, hogy vajon mit is akarok kezdeni ezzel a helyzettel? Egyetlen számomra logikus válasz létezik, mivel ha már úgy is benne vagyok a sűrűjében, akkor már megyek tovább, így jómagam ahogyan vagyok, tehát felöltöm a páncélomat és indulok előre, a többi pedig, hogy mi történhet... Számít az nekem? Nem, az sem, továbbra sincs mit veszítenem.

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Svarog Vas. 24 Márc. 2013, 07:43

A féreg elpusztult, és Svarog nem ért oda időben a többiekhez, hogy megmentse őket. Az egyik páncélos kapta fel őket. Svarog morcosan nézett, fel majd felmorrant.
- Nem lehet igaz, hogy nekem semmi esélyem sincs arra, hogy szuperhős legyek - mondja, majd a döglött féreg felé pillantott. - Így döglötten látszik, hogy milyen szép nagy és ronda példány. De mi fektette ki?
A fejéből ekkor tűnt elő Horatio, pontosabban átsétált rajta.
- Akkor bementél a fejébe mint a rák, és úgy fektetted ki. Jó ötlet! - válaszolta, majd hátbacsapta a páncélformát öltött barátját. Ekkor jött meg Vízió üzenete, hogy induljanak el az Astoria közepe felé. - Na rúgjuk seggbe a vén lángos fejűt! - rikkantja. - Dormmamu épp menekülni készül vagy még több haverját akarja áthozni?
Közben elindul Bishop és Horatio irányába, megerősödött érzékei segítségével pedig a sikátorokat és a házak ablakait kezdi el figyelni, esetleges démonok után kutatva.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Thorhalla Vas. 24 Márc. 2013, 08:17

Következő körváltás: 2013. március 27. (szerda)

~ A lény gyomrában ~
Résztvevők: Maximillian Evans / Axe, Shynomy Rokana és Natalie Pezzini

A hármas még mindig a döglött lény gyomrába van, noha Axe hallotta a parancsot és megkapta a koordinátákat és a kintiektől is kapott rádióüzenetet. Fentről pedig valaki kiabált nekik a száj irányából.

(Ha kimásztok a lényből ugyanaz vonatkozik rátok, mint a lentiekre is, mert beéritek őket.)

Az Astoria utcái - Page 7 00120

~ A toronynál ~
Résztvevők: Danny Long, Makarov Vlagyimir Riez / Bishop, Kita Horigome, Edward Richard MacAevus, Boris Dragunov / Svarog, Horatio Millvier, Laura Sylen, Ulysses J. Forge / Aegis, Scott Singer, Simon Tamás / Tank008, William Gunner / Fene, George Ethan / Árny, James Runnel és Jennifer Crowce / Amazon

Az északi részen Amazon kérdése után az egyik ügynök rohan oda hozzájuk egy rádióval és adja át.
- A nagy toronyhoz kell menni, ahol a térkapu van – mutat a kezével a megfelelő helyre. – Mindenkit odarendeltek, induljanak!

Tank ugyan talált olyan helyet, amivel magára a toronyra rálátott, de semmi mást nem lát ilyenkor csak az egész tetejét, sem az utcát, sem pedig az alsóbb szinteket, így kénytelen volt Bishopékkal tartani.
Aegis érkezett meg elsőként a toronyhoz, és ugyan megtett jó néhány kört a térkapu felett, nem igen tudott sok adatot értelmezni az MI., csak annyit, hogy maga a kapu irdatlan energiát termel és fogyaszt egyszerre, hogy miként lehet nem tudja az MI.. És még azt kidobja eredménynek, hogy nem lenne célszerű megpróbálni felrobbantani, ha ez megtörténne, egész NY elpusztulna és még a környéke is, nem csak a város.

A csapatok megindultak végül is befelé a torony irányába. Ahogyan haladtak befelé már nem csak az állatias vonásokkal rendelkező mutánsokban támad fel az, hogy ölni akarnak, hanem mindenkiben már. Ott volt bennük, hogy menni és megtenni, amit kell, el kell intézni, aki mindezt okozta – már lassanként Danny játékossága helyét is ez kezdte átváltani. A városrész belseje felé egyre sűrűbben esett a vér az égből, ez pedig az állatiasokat méginkább vadította. Egészen gyorsan tudtak haladni szerencsére, útközben már nem igen találkoztak démonokkal. Volt olyan, amik elégtek, néhányat szó szerint kettőbe téptek, valakiket épületek nyomtak agyon, villámokkal, vagy épp energiacsapásokkal vertek agyon. De volt olyan is, akit pajzs fejezett le, vagy golyóval lőttek agyon, vagy éppen nyílvesszők álltak ki belőle. nem volt nehéz rájönni, hogy a Bosszú Angyalok takarítottak útközben, ha marad erre élő démon az már nem mert előjönni.
Olyan tíz-tizenöt percet kellett tenni megfeszített tempóval, szinte rohanva annak, aki nem tudott repülni, az gyorsabban odaérhetett, de végül is mindenki megérkezett. A mágia érzékenyek mindenhonnan éreztek mágiát az épületből, de két úgymond gócpont volt, amit nagyon. Egyik értelemszerűen az épület tetején volt a másik pedig pontosan az épület alatt.

//A továbbhaladás érdekében örülnék, ha Horatio v Árny írna elsőként, hogy feltudják vázolni a toronynál levő állapotokat, majd beléjük rúgok ezzel kapcsolatban.//

Az Astoria utcái - Page 7 00120

~ Bent ~
Résztvevők: Albert Shear / Britannia Kapitány, Victor Montano és Stephanie Miller

Albert nem tudta, hogy még mindig láthatatlan-e, vagy már látható, az biztos, hogy ő maga nem látta az ébredező Victort, sem pedig Miller-t, akik még mindig a nő jótékony mágiája alatt voltak. Azonban a sárkány tudta, hogy jön, mert felfelé nézett és emelte a kardját. Igaz nem sújtott le, csak védekezébe emelte, így a két penge hangos csattanással találkozott egymással, a beton behorpadta a hadnagy alatt és kisebb lökés távozott a párostól minden irányba a becsapódás ereje miatt. Néhány pillanatig még a két penge egymást tartotta, majd a sárkány ellökte Albertet magától és a férfi méterekkel odébb érkezett meg a talpára ettől. Ragnar pedig egyenesen felé fordult, mintha látná, csak onnan lehetett tudni az ellenkezőjét, hogy nem a férfi szemébe nézett, hanem a nyakára. A sárkány nem is várt sokáig, egy rúnát rajzolt a levegőbe, mire a szénné égett démonok felálltak a helyükről és Albert, Victor, illetve Steph felé lendültek.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Az Astoria utcái - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Tank008 Vas. 24 Márc. 2013, 12:04

Elkezdtem kocogni jó erős katonai tempóban egyenesen a megadott koordináták felé pásztázva a terepet sorra vettem minden lehetséges tetőt, tornyot, magaslatot de nem kecsegtetett egyik sem valami nagyszerű kilátással. így nem volt más megoldás csak az, hogy még jobban rákapcsolok a futással ügyelve arra, hogy elkerüljem a kisebb, nagyobb lyukakat felszakadt beton darabokat, roncs autókat a terepe igazi harc tér lett még néha másznom is kellett egy két autón keresztül. Az általunk lelőtt óriás 100 lábút elérve láttam miként az ügynökök felkelnek a földről mászkálnak ki a dögből. Gyorsan elhaladtam a kis kukacunk mellett úgy tűnt megoldja a maradék ügynök a kukacból való kijutást plusz segítségük is volt nem volt rám ott szükség. Láttam amint a katonák egyre előrébb törttettnek miként én lépésről lépésre hoztam be őket igyekezve a lehető legnagyobb tempót diktálni, hogy behozzam bishop csapatát. A vér egyre sűrűbben esett szinte éreztem a vérszagot egyre jobban gyilkolni akartam a felelőst láttam, hogy a vér a többiekre is hatással volt fogakat vicsorgatva rontottak előre mint az emberek mint az állat lények.
~ Hmm érdekes hatású ez a vér az biztos, hogy nehéz észnél maradni ... Bizonyára erősödni fog a hatása minél beljebb érünk a forrás ponthoz és mindenki elfogja veszíteni a józan eszét nem ártana legalább a csapattárs sértést elkerülni.
Az ügynököket sorra hagytam le tempómmal csupán 1-1 bundás lény tudott lehagyni versenyre kelni velem
~ A sprintelés nem a legjobb taktika hisz elég fárasztó de reménykedem benne, hogy nemsokára beérem a csapatot. Fene a 400 méteres hátrányba...
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Árny Vas. 24 Márc. 2013, 13:01

Nos... Rádió a kézbe és indulás, remek, bár tulajdonképpen nem szólok bele mert hát nem látom értelmét, egyenlőre legalább is nem, mert nem tudom, hogy kik lehetnek a másik felén, idővel ez majd kiderül, de egyenlőre jobb lesz hanyagolni. Megindulok a kijelölt helyre, amit eléggé nehéz lenne eltéveszteni, de eléggé tempózni kell ahhoz, hogy gyorsan oda tudjak érni... Hát, " gyorsan ", mert így is beletelik nagyjából talán egy negyed órába, mire oda érek, haladás közben viszont egyre jobban elfog a gyilkolás vágy, nem olyan hatalmas mértékben, de könnyíti a haladást a céltudat önös erőltetése, bár van egy olyan érzésem, hogy ez sem igazán a saját célom, legalább is nem egészen. Út közben eléggé nyilvánvalóvá válik, hogy a Bosszú Angyalok is alaposan tisztogattak, ez egyértelmű volt mondjuk már az egész eleje óta, ami pedig valamilyen szinten megint lényeges, hogy út közben, vagy pont a toronynál újabb alakokba botlok akik... Nos vagy állatiasak, vagy egyéb kacatuk van, például azok a flancos repülő páncélok, sosem értettem igazán azoknak a lényegét, nem is igen értek hozzájuk szóval nem is tervezek velük ennél többet foglalkozni, egyenlőre, bár talán ha mágiával tudnám keverni... Ez talán egy messzemenő terv, fölösleges vele egyenlőre foglalkozni, főleg amíg ezen a helyen vagyok. Persze van még a csapatban megint egy rakat ismerős arc, akikhez ezúttal passzívan állok, inkább az épületet figyelem... Ömlik belőle a mágia, úgymond, igencsak nagy mennyiségben, de ami fontosabb, hogy két gócpontja van, egy fent, egy lent, ezt valószínűleg jobb lesz közölni a többiekkel.
- Rendben van emberek, állatok és mutánsok! - Szólalok fel hangosan úgy, hogy mindenki hallhassa.
- Az épület tele van mágiával de ami fontos, hogy két gócpont van bennük, aki esetleg nem tudja, a gócpontok megszüntetésével lehetett eddig kisütni a démonokat New Yorkból, szóval fontos lenne azokat elpusztítani, Dormeónak is valószínűleg hátrányt jelentene. A két gócpont... Az egyik a tetőn, a másik pedig az épület alatt helyezkedik el, azt, hogy ki merre indul döntsétek el sürgősen aztán indulás befelé, én majd mutatom az utat lefelé... Vagy felfelé nekem lényegében mindegy. - Horatiora emelem a tekintetemet, akit láttam korábban, emlékszem rá, hogy ő maga is vezetett egy kisebb csapatot múltkor, így feltételezem, hogy ő is képes mindezt érzékelni, bár nem vagyok benne biztos, de ha így van, akkor logikus alapokon elvárom tőle, hogy egy irányt vállaljon magára. Bár így végig gondolva...
- Rendben helyesbítek, felfelé nem megyünk, értelmetlen, öngyilkosság, mindenki indulás lefelé, kell valakinek külön magyarázat, hogy miért? Ha nem akkor indulás le, MOST! - Óh a kibontakozó gyilkolásvágy türelmetlensége.

//Há! Nem lettem megrugdosva.//

_________________
Reneszánsz: Árny
X-diák: Matt Lawson
Árny
Árny
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 312
Hozzászólások régi : 22
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Horatio Millvier Vas. 24 Márc. 2013, 22:29

Horatio Millvier amilyen tempóban kellett úgy haladt Bishop nyomában. A vér csak folyt és folyt rájuk. Horatio agya is kezdett ráállni a gyilkolás ösztönére. A mágus-mutáns próbált ellenállni a változásnak, de egy kis idő után abbahagyta a próbálkozást, és engedett az érzelmi átalakulásnak. A toronyhoz haladva halvány mosoly jelent meg az arcán a démonokat látva. Tudta, hogy az Angyalok már kipucolták a területet a legtöbb démontól. A toronyhoz érve felnézett a térkapura, miközben hideg futkosott a hátán a hatalmas mágikus erőktől, amelyek az épület tetejéről és aljából érkeztek. Árny szavai után ő is megemelte hangját.
- És még valami nagyon fontos. A térkapu nem sérülhet, ugyanis a robbanás akkor pusztítást végezne, hogy nem csak Queens pusztulna el, de egész New York és azt azt körülvevő területek egy része. Óvatosan kell eljárnunk, vagy mindennek vége a környéken amit ismertünk - magyarázta olyan hangerővel, hogy mindenki hallja, majd Árny irányába biccentett egyet és követte.

_________________
Karakterek:
- Reneszánsz: Horatio Millvier
-- NJK: Ballyedrak
Az Astoria utcái - Page 7 250sc9gAz Astoria utcái - Page 7 18090191567korvus
Horatio Millvier
Horatio Millvier
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 196
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 24.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Cardas Hétf. 25 Márc. 2013, 01:49

Azt hiszem ideje végre kikerülni a démon gyomrából, szóval elindulok a száj felé, mert arra tűnik a legkönnyebbnek a járás, lévén hogy a lény kidőlt, így már vízszintesebb helyzetbe került.
- Remélem még azért maradt nekünk valami odakint is! – mondom, leginkább magamnak, de a társaimnak is, miközben elindulok a fogakkal ellátott kijárat felé. Ha kijutok, akkor körülnézek, és ha azt látom, hogy a többiek már elindultak egy megadott irány felé, követem őket. Itt már nincs mit tenni, és mivel még nem csillapodott az engem belülről emésztő gyilkos ösztön, ki kell valamivel elégítenem, és erre azt hiszem csak úgy lesz lehetőségem, ha a többiek után megyek.
Ahogy a bundámat újra áztatni kezdi a véreső, alig bírok magammal, mert én is azt akarom ontani. Néha megengedek magamnak egy két cseppnyi nyalintást is… út közben meglátom a lemészárolt démonokat, és ez még jobban arra hajt, hogy én is ezt tegyem.
De nem sok időt pazarolok a tekintgetéssel, hanem rohanóra fogom, hogy én is odaérjek időben a helyszínre.
Ott meghallgatom az eligazítást, de már nagyon türelmetlen vagyok. Akkor lesz most gyilkolás, öldöklés, vagy sem? Itt csak gócpontokról esik szó, meg térkapuról!
Mindegy, követem őket. Ha már idáig mellettük harcoltam, akkor továbbra is.

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Az Astoria utcái - Page 7 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 29

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Az Astoria utcái - Page 7 Empty Re: Az Astoria utcái

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 14 oldal Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 10 ... 14  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.