Attilan

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Drake K'oar Pént. 12 Aug. 2011, 14:17

Gyors léptekkel érkezik a találkozó helyszínére. Ahová küldettek érte. Szinte a többiekkel együtt érkezik. Tiszteleg Ko-Relnek, és bólint egyet a többieknek, kivéve persze Nephthys, meghajol felé, hisz ő az uralkodói család tagja. Merev tartásban, hallgatja a kree-t. Majd megmerevedik, ahogy Unspoken nevét hallja. Emlékképek záporoznak az elméjében, s el kell telnie pár percnek mire válaszolni tud.
-Mikor indulunk?-
Kérdezi kicsit zavartan a zavaros emlékektől, dühöt kezd érezni Unspoken neve hallatán.
Drake K'oar
Drake K'oar
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 19
Hozzászólások régi : 87
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Tyler
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Quentine Constantine Pént. 12 Aug. 2011, 23:59

Mély álomból ébreszt egy katona kopogása, és akkor látom, hogy Nebo már talpon van. Jellemző, imád egyedül hagyni az ágyban, ezzel is csak azt hangsúlyozza, hogy nem birtoklom, hogy ami köztünk van, egyelőre csak ideiglenes, és övé a vezető szerep.
Felőlem!
Szeretem a domináns nőket, de ez nem ide tartozik. Felkelek, felöltözöm, és mivel Ko-Rel akar látni minket, egy kicsit rendbe is teszem magam, nem illik slamposan megjelenni egy ilyen magas rangú tiszt előtt.
Neboval együtt érkezem, és tisztelgek, mikor belépek a terembe, bár már hivatalosan nem a felettesem a kree.
-Százados! - A köszönés után leülök, és hallgatom az eseményeket.
-Már ideje volt - jegyzem meg félhangosan, mikor kirúg minket a Nova hadtestből, ami az illeti, korábbra vártam ezt, már a belépésünkkor tűzzel-vassal tiltakozott, és meg is tudom érteni.
-Galaxis védelmezői, Fellegvár hősei, Nova hadtest... Egy kicsit túl sokat adunk a színházra ezekkel az állandóan hangzatos nevekkel. Beléptünk, haladjunk! - Sürgetem a dolgot egy kissé álmosan, ésmajdnem el is ásítom magam, de gyorsan elnyomom a dolgot, mert felettes ide vagy oda, ezért olyat kevernék le magamnak, hogy az asztalt is lefejelném.
-Ha bonyodalommentes életet akarsz, miért mondtál igent? - Kérdem értetlenül Tyrá, persze tudom, hogy csak szeret nyafogni a nehéz feladatok miatt, ő már csak ilyen, a lényeg, hogy megoldja őket.
-Engem az érdekelne, hogy mit tegyünk, ha megtaláljuk? Van olyan körülmény, ami feljogosít minket, hogy hazahozzuk, esetleg erőszakot alkalmzzunk, vagy kizárólag információgyűjtés a lényeg?

_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Attilan     - Page 3 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 13 Aug. 2011, 11:18

Ko elmosolyodott a válaszokon, hogy mindenki belement abba, hogy ki vannak rúgva és senki sem tiltakozott ellene. Ez határozottan megkönnyítette a dolgokat. És persze azonnal jöttek az elmaradhatatlan kérdések is. A mit tegyenek Unspokennel, arra egyetlen egy dolgot lehetett mondani, az odautazás pedig nem volt kétséges, ugyanis Tibettel, sem Kínával nem tárgyalt az uralkodópár, hogy beléphetnek-e a területre. Lockjaw viszont emlékezett, hogy hova kell mennie, hiszen megannyiszor járt ott a másik életben.
- Azonnal indulnak, amint átöltöztek és magukhoz vették a megfelelő felszerelést, Lockjaw fogja önöket odavinni.
Nestor-ra nézett a kérdése után. Halott róla, hogy a férfi megölte annak idején, és még halványan rémlett neki, hogy emiatt borult ki teljesen és amiatt, amit tett. De még csak gondolni sem akart arra az életre, sem semmit tudni belőle.
- Ne próbálják meg hazahozni, sőt harcba se bocsátkozzanak vele – mondta. – Információgyűjtés az elsődleges feladat. Sőt, azt mondanám, hogy a legjobb az lenne, ha nem is tudná meg, hogy ott jártak.


A többiek is belementek, azonban Nestor kérdésén meglepődött. Hazahozni? Nem, azt senki sem kockáztatta volna meg, ahhoz az egykori uralkodó túlságosan is erős volt. Úgy tűnt a kree és a Genetikai Tanács is osztotta ezt a nézetet.
- Hazahozni? – kérdezte. – A Nova és a szeretője kevesek voltak ellene. Sőt Ko-Rel a kezeitől halt meg, tudom, hogy nem emlékszik, ahogyan arra sem, hogy a fiamat megölték. A népemmel együtt.
Fűzte hozzá sértetten és fájdalommal.

- Egy másik élet volt, nem hiába felejtettem úrnőm – mondta a kree. – Önszántamból soha sem ártanék önöknek, ahogyan Kane és Jonathan sem. Ha összeszedték a felszerelésüket, itt várom önöket.
Nebo még biccentett a kree nőnek.
- Elfogadom a bocsánatkérést – mondta.
Igaz ettől nem fájt az egész semmivel sem kevésbé, megfordult és elhagyta a helységet, a lézerpisztolyát vette magához és meleg ruhát vett fel, tekintve, hogy a Himalájába mennek, majd ahogyan mindennel készen volt tért vissza az eligazítóba.


//Ez volt a KM reag//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 13 Aug. 2011, 19:36

A parancsok elhangzottak, én pedig felállok az asztaltól. Igyekszem Nebo szobájába a holmimért, és közben fél füllel hallom még, ahogy Ko-Rellel még egy kisebb szóváltásba kerülnek, de ezen már nem akadok fenn. Összepakolok mindent - és tényleg majdnem mindent, kaja, pia, és meleg ruha jól fog jönni Tibetben. Nem tudom, mi vár ránk pontosan, de az biztos, hogy készülni kell a legrosszabbra, így fogom a puskámat is, és a biztonság kedvéért a csomagom aljára az inhalátort is berakom. Ja, itt nem annyira szeretném nagy dobra verni ezt a terringen inhalátor dolgot, még a második beszívást sem nézik jó szemmel.
Igyekezve érkezem vissza az eligazítóba, megigazítom a ruhámat, és Ko-Relre nézek.
-Százados, az az érzésem, hogy magának már van egy sejtése arról, mit fogunk ott találni. Szóval le ne lője a poént!
Rámosolygok Nebora biztatóan, és ellenőrzöm, hogy elraktam-e a szivarjaimat is. Tychus, nyugodjon békében a vén Findlay, mióta megkínált szivarral, rákaptam az ízére, és beszereztem párat.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Attilan     - Page 3 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Thorhalla Kedd 16 Aug. 2011, 13:44

Résztvevők: Tyr-Xor, Drake K’oar, Nestor Stratos és Nephthys Boltagon

Jó pár percbe, ha nem egy negyedórába is bele tellett, mire mindenki visszaért a palotába az eligazítóba. Eddigre már Lockjaw is megérkezett ide, hogy ő vihesse majd el a csapatot Tibet-be. Ko-Rel még mindig itt volt, hogy útjára engedje a csapatot. Ahogyan mindenki megérkezett a kree nő kissé hátrébb lépett a kutya pedig nekiállt teleportálni. Mindnenkit fény ölelt körbe, majd a villanás után havas hegyoldalon találták magukat. Csípős hideg volt, a szél igen erősen fújt és a hó is szakadt. Határozottan valami olyan helyen voltatok, amit mondtak, hogy kellene lenni. A szakadó hó miatt a látótávolság is kicsi, így egyelőre semmit sem lehetett látni.


//Tyler megkért, hogy amíg nincs vigyem NJK-nak//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 16 Aug. 2011, 14:00

A nő még elmosolyodott Nestor szavai után és megcsóválta a fejét.
- Nem tudom Nestor – mondta. – Csak reménykedem, hogy nem készül semmire sem. Jó utat és sok siker!
Hátrébb lépett Lockjaw-tól, hogy ne legyen benne a három méter sugarú körben, hogy ő itt maradjon. Igaz Tibetből is könnyedén haza tudott volna jönni, de nem mehetett, más feladata is volt, még az Angyalokhoz is vissza kellett mennie és igazából Unspokennel sem akart találkozni. Ahogyan a csapat tagjai eltűntek, akkor elindult kifelé a palotából. Odakint a levegőbe repült, majd egy csillagkaput nyitott azon át érkezett vissza a lakhelyére, a SHIELD negyedbe, Chelsea-ben.

//Folytatás: Kapitány és Ko lakása//



Nebo visszamosolygott Nestor-ra, amikor a férfi is megtette, majd vele együtt tért vissza a szobába összepakolni. Ahogyan az eligazítóba ért Lockjaw már ott volt, hogy elvigye őket, örömmel vakargatta meg a testőr füle tövét, lehetséges, hogy embertelen volt ő is, de ilyen tekintetben tényleg olyan volt, mint egy kutya és szerette az ilyen kényeztetést. Édességet most nem hozott neki, remélte, hogy bőven elég lesz, ha visszaérnek ide. Ó-Attilan, Tibet, az egykori őshaza, ahonnan a mostani város kiemelkedett és az óceánba ment. Az ősi város, ahol a másik életben a két hal rejtőzött. Előbb vagy utóbb mindenki visszatér oda. Csak egyetlen remek kérdés votl, hogy mit is fognak ott találni. A villanás után pedig…

//Folytatás: Ó-Attilan//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 26 Szept. 2011, 15:15

Résztvevők: Tyr-Xor, Drake K’oar, Nestor Stratos, Nephthys Boltagon, Amara Hinytia és Paul Pachner

A csapat Lockjaw teleportálása után Attilan főterén, a palota előtt jelent meg, itt már közel sem volt hideg, kellemes hőmérséklet uralkodott és minden ismerős volt a legtöbbek számára. Paul-t egy az eddiginél sokkal modernebb város fogadta, megannyi különös és furcsa lénnyel. Az őrség azonnal a teljes csapatot a kórházba vitte, ahol mindenkinek ellátták a sérüléseit és megfigyelésen tartották. A jelentéseket, akiknek szükséges volt le tudták tenni, ám ezúttal nem Ko-Rel hallgatta meg azokat, hanem maga a Genetikai Tanács, révén, hogy az uralkodói pár nem tartózkodott Attilan-on, hanem New Yorkban egy ülésen vettek részt. A jelentések után a Tanács visszavonult és arról, hogy mit fognak lépni Unspoken ellen nem hozták nyilvánosságra.
Pár nappal később, amikor Amara kivételével mindenkit kiengedtek a gyengélkedőről hozták a Tyra, Nestor és Nebo hármasának tudtára, hogy hamarosan vissza kellene térniük a Fellegvárba, mert egy igencsak fontos ügyben akarnak velük beszélni. Paul-t pedig egy kezelés és sok vizsgálat után, amik úgyszintén jó néhány napig tartottak egy géppel visszaszállították a szárazföldre, New Yorkba, egyenesen a SHIELD negyed központjába, hiszen Asgardi volt és ott találták meg a leghamarabb elérhető illetékest ez ügyben, a SHELD igazgatóját.

Vége.

//Pault kérem, hogy SHIELD-hez is írj, hogy megérkezel az igazgatói iroda elé. Mindenki másnak köszönöm a játékot, Tibetben pedig még lesz egy rövidke epilógus Unspoken és Nebo között.//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 20 Okt. 2011, 10:52

//Előzmény: Tárgyaló//

Talán még sosem örültem annak annyira, hogy hazajöhettem, mint ma. Mint megtudtam Lyron még nem volt itthon mióta az ülésről távozott. Aggódtam érte, nagyon. Nem számítottam, hogy szándékosan ennyire kínos helyzetbe hoznak minket az ülésen. Pihenni akartam egy forró fürdő után, de a bátyám nem engedte, az orvoshoz vitetett azonnal, révén a görcseim még mindig nem múltak el. Így a saját kényelmes s puha ágyam helyett most a palota gyengélkedőén pihenhettem mindaddig, míg meg nem vizsgálnak. Emiatt is aggódtam, próbáltam nyugtatni magam, ahogyan tanították, de nem sikerült. Félttettem a gyermekem s a férjemet is. Még csak azt sem hagyták, hogy én mondjam milyen vizsgálatokat kérek, mert pihennem kell. Mire volt ez a hatalmas aggodalom? Noha nem emlékeztem hasonlóra a másik két életből, Aldora s Leonard terhessége teljesen normális volt a végsőkig, noha iszonyúan sok immunerősítőt szedtem közben a tibeti hideg miatt. Ott nem idegeskedtem ennyit, mint itt, ott nem voltam királynő s nyugodtabb életünk volt.
Megremegtem, oly tehetetlennek éreztem magam s nem tudtam mi mást tenni, mint várakozni félelemmel a szívemben, míg meghozzák az eredményt.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 23 Okt. 2011, 11:48

A fájdalom nem akart múlni s egyre rosszabbul kezdtem érezni magam, hiába kaptam gyenge nyugtatót is, hogy megnyugodjam a bizonytalanság miatt csak egyre idegesebb voltam az orvosok hallgatása miatt. Hiába kértem s adtam parancsba, hogy mondjanak valamit a nyugalmam megőrzése miatt nem feleltek, pedig jogom volt megtudni, hogy mi a baj. Rólam s az én gyermekemről volt szó, Lyron-ról pedig még mindig nem tudni semmit sem, a bátyám s Lockjaw pedig nem jöhetett be ide. Minden eddiginél erősebb fájdalmat éreztem s ettől már felsikoltottam. Az orvosok s nővérek szinte azonnal ott teremtek s a scannert hozták ide, a holokivetítő miatt én is láttam az eredményt s a félelem jeges tőrként hasított a lelkembe s a szívembe. A saját szívverésem s pulzusom túlságosan gyors volt, ezt éreztem magam is, tudtam, de a másik, a gyermekemé túl lassú s folyamatosan lassult. Ezt… ezt hallgatták el előlem az elmúlt órákban? El fogom veszíteni az első gyermekünket? Doria, kislányom, nem lehetséges.
- Meg kell indítanunk a szülést úrnőm – mondta az orvos. – Ha nem, akkor elveszíthetjük mindkettejüket.
Félve néztem fel rá a fájdalomtól könnyes szemekkel alig láttam őt.
- Hívják… hívják ide a királyt – suttogtam erőtlenül.

- Amint megtudjuk, hogy hol van, azonnal értesítsük Lord Lyron-t – biztosította a nőt az orvos.
Mikor a maszkot az arcomra tette, próbáltam eltolni a kezét erőtlenül, miközben a fájdalomtól újra felnyögtem. Megcsóváltam a fejemet, nem akartam aludni, a férjem kezét szerettem volna fogni, mint a másik két alkalommal a másik életben. Itt kellett volna lennie, mikor a kislányunk megszületik. Mikor önkéntelenül is levegőt vettem éreztem meg, hogy nem altató volt, csak oxigén, mert nehezebben vettem én is a levegőt már, szédültem, a monitorra nézve az én stabil adataim is csökkenni kezdtek, halkulni. Mi? Mi történik velünk?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 25 Okt. 2011, 11:19

Percek teltek el s megannyi nővér s doktor rohangált körülöttem, az ismerős szakszavakat hadarták egymásnak, mi máskor ismerős lett volna, most képtelen voltam bármelyiket is megérteni. A fájdalom miatt képtelen voltam rá, mi már folyamatos maradt s egyre erősödött. A fogaimat össze kellett szorítani, hogy ne sikoltsak fel fájdalmamban. Vér szagot éreztem, a takarómat kissé felhajtottam a saját vérem volt. Nem, nem veszthettem el a gyermekemet, így nem. Az egyik nővér visszahajtotta a fejemet a párnára s egy nyugtatót adott be, kétségbeesetten néztem rá, miközben valaki más, már a műtő felé kezdett tolni, a szememmel elkaptam a bátyámat, ahogyan aggódva állt odakint. Mikor kiértünk az illuminatinál használt kommunikátoromat nyújtottam át neki.
- Hívd ide Lyron-t kérlek – suttogtam.
Ezek után el is veszthettem az eszméletemet, a következő, mire emlékszem, hogy nagyon kába vagyok, a műtőben fekszem, ezt a helyet felismertem, noha talán egyszer jártam itt, s az is csak valamilyen gyakorlat volt. kissé homályosan láttam még, de azt sikerült kivennem, hogy az egyik nővér egy nagyon pici apróságot tart a kezében. A kislányom? De… de miért nem sírt? Vártam, hogy megtegye, de nem történt meg.
- Miért? Miért nem sír? – kérdeztem könnyes szemmel.

- Túl fiatal úrnőm, fejletlen a tüdeje, így még nem tud.
- Megfoghatom?
- Sajnálom királynőm, de nem lehet – mondta szomorúan a nő. – Azonnal inkubátorba kell tennünk, ön csak pihenjen,
Hogy mondhatott ilyet? Pihenni, miközben a gyermekem ilyen apró s védtelen? Aldora s Leonard soha sem voltak ilyen picik s törékenyek. Még olyan pici, fél év csupán. Szólni próbáltam, hogy legalább néhány másodpercre had láthassam, de már nem voltam rá képes…
… mikor legközelebb magamhoz tértem, végtelenül gyengének éreztem magam, de már a palota gyengélkedőjén feküdtem. Egyedül, s csak Lockjaw-t láttam az egyik sarokban aludni. A hasamhoz értem, hátha csak rémálom volt az egész, de lapos volt, hol volt Lyron, a bátyám s a kislányom?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Thorhalla Kedd 25 Okt. 2011, 12:08

Odakint Gorgon átvette a kommunikátort a húgától és a lány kérésnek megfelelően egy üzenetet is elküldött. Ezúttal nem finomkodott és az etikettel sem törődött túl sokat, ezúttal annak nem volt itt a helye sem az ideje.
”Sógor,
Miután távoztál az ülésről a húgom rosszul lett, vissza kellett térnünk vele Attilan-ra, ahol az orvosok azonnal a műtőbe vitték. A gyermeketeket kellett világra segíteniük, mind a ketten válságos állapotban vannak, így a jelenléted azonnal szükséges a királyi palotában!
Gorgon”

Pontosan tudta, hogy a királynak is fontos ügyei vannak, de azt is, hogy ez olyan helyzet volt, hogy ki tudja mi történhet, a terroristák vadászatát pedig másra is lehetett bízni Melissa támogatását pedig nem.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Morsus Hétf. 31 Okt. 2011, 23:39

Lyron pár perccel később érkezik az értesítés után. A palota egyik erkélyén repül be komoran izgatottan elkerülve az őrséget és felszolgálókat azonnal a feleségéhez repülve. Tudja jól hol vezetik le a szülést így azonnal oda megy ahová hónapokkal ezelőtt mondták neki. Szinte betör a terembe és megpillantja a feleségét és a gyermeket.
- Neptun... köszönöm.
Súgja szinte sírva a király. Lassan le ereszkedik a padlóra és óvatosan és az inkubátorhoz megy.

- Sajnálom királyom, de a baba kora született, jól van, de még az inkubátorban kell maradnia.
A király a szájához emelte a kezét mikor látta a gyermekét mocorogni. Szinte a földre esve kezdett hátra dülöngélni. Majd óvatosan megfordult és a felesége ágyához térdelt megfogva annak a kezét.
- Királynőm.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 01 Nov. 2011, 09:35

Miután behozták a gyermekemet próbáltam kissé pihenni, mert nagyon fáradtnak éreztem magam s gyengének. Lecsuktam a szemeimet s akkor sem nyitottam ki, mikor az ajtó kinyílt, egy újabb orvos lehet. Legalább is így véltem, csak akkor néztem fel, mikor a bent levő orvos kiejtette a száján a „királyom” szót. Fáradtan, elgyötörten néztem a király irányába miközben ő a gyermekünket figyelte. Ebből a látványból soha sem volt elég, emlékeztem, hogy milyen volt a gyermekekkel, Aldora-val s Leonarddal, hogy mennyire rajongott értük is. S én mennyire szerettem csendben figyelni, ahogyan velük foglalkozik s játszik, a gyerekek pedig rajongtak az apjukért. Ezek a jelenetek s ez a mostani is éltem leggyönyörűbb s legmeghittebb pillanatai. Noha bármit megadtam volna azért, hogy a gyermekét most a karjaiban tarthassa s ne csak így láthassa. Mikor odajött hozzám s megfogta a kezemet az ujjaimat az övéi közé fűztem s fáradtan mosolyogtam rá.
- Királyom – suttogtam erőtlenül. – Doria lett, mint ahogyan terveztük.
Az orvosra pillantottam, reméltem, hogy hamarosan kimegy s kettesben, hármasban hagy minket. Akkor nem kéne még ebben a pillanatban is a protokoll s az etikett szerint kell cselekednünk s beszélnünk. Megvártam, míg kimegy, addig az inkubátort figyeltem s nehezemre esett a királyra nézni. Végül, ha már tényleg kettesben voltunk néztem csak rá.
- Lyron – leheltem. – Olyan pici s törékeny. Leonard s Aldora soha sem voltak ennyire picik… én… sajnálom. Hallgatnom kellett volna az orvosokra, hogy ilyen állapotban ne menjek New Yorkba. Nem hallgattam rájuk s mindkettőnket elveszthettél volna… Csak, mert makacs voltam, hiszen melletted szerettem volna lenni az ülésen, mert tudom, hogy milyen sokat jelentett ez neked.
Megszorítottam a kezét s vettem egy mélyebb levegőt.
- A terroristák felkutatása hozott már eredményt? – kérdeztem végül.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 06 Nov. 2011, 09:37

Ebben a pillanatban szólalt meg Melissa és Lyron kommunikátora, amit az illuminati tagjai használnak egymás között. Egy üzenetet kaptak mind a ketten Ko-Rel-től.
”Felségek, egy nagyon rossz hírt kell önökkel közölnöm. Washingtonban a világ gonoszai éppen most készülnek átvenni a hatalmat a Föld felett. Krang szabad, ott volt Fájdalom mellett. Ha úgy dönt Lord Lyron, hogy velünk tart, a Bosszú Angyalai a SHIELD főépületében gyülekeznek. Ko-Rel vége!”

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Morsus Hétf. 07 Nov. 2011, 22:19

Lyron megcsókolta felesége kezét.
- Nyugalom úrnőm. Már nem tehetsz ellene. A gyermek jól lesz és te is, csak pihenj kérlek.
Mondta megnyugtatóan.
- A terroristák nyomára bukkantam, de még nem biztos, hogy...
Szavait a jelentés szakítja félbe és ő is megkapja az angyalok vészjelzését. Arcán komorság jelenik meg.
- Néz arra a gyermekre. Ígérem, soha többé nem bánthat Krang minket. A lányunkra ígérem. Eddig talán felelőtlen voltam, de ennek vége.
Kifelé hívat egy kamerát.
- Atlantisz és Lemuria népe. Hozzátok szólok. Krang ma kiszabadult és felelőtlen híveik terrortámadásokat követnek el az emberek ellen. Ennek ma vége lesz. Ma megszületett Doriai hercegnő, az Örök birodalom első gyermeke. Sajnálom, hogy sokatoknak a változás nehéz, de a birodalmunk évezredek óta bujkál és messzeségből kiáltozik büszkén, most végre szövetségesekre találtunk Attilan népében. Ez az első lépése egy új aranykornak. Végre a vizeink tiszták, egészségügyünk és technológiánk fejlődik. Ha bárki, ismétlem BÁRKI az új világunk útjába próbálna állni azt 100 éves kínzásra ítéltettem és családját örökre megbélyegzésre küldöm, mert bárki, aki világunk ellen tesz, az népe és gyermekei ellen is tesz. Talán így megértik.
Az adás végén lyron feleségéhez lép megcsókolja a homlokát majd a gyermekéhez lépve megsimogatja az inkubátort és elrepül.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Kedd 08 Nov. 2011, 16:03

Fáradtan mosolyogtam a királyra, noha örültem volna, ha a hivatalos hangnemet elhagyja, de nem kérhettem számon ezt rajta s nem is hibáztathattam. Már lassan, nehézkesen úgyis megszoktam, hogy tényleg akkor beszélhetünk csak kötöttségek s etikett nélkül egymással, ha kettesben vagyunk. Azok a meghitt pillanatok pedig oly nagyon ritkák voltak, csupán az éjszakák voltak, miket így tölthettünk. Mikor a karjaiban feküdhettem, biztonságban, s szerelemben, a birodalmak ügyei oly távolinak tűntek azokra a percekre, órákra. Egy életet eltölthettünk egymás mellett, távol az udvartól, de mintha egy álomból ébredve fel itt csak a kötöttségek maradtak. A bátyámmal szemben nem volt furcsa így beszélni s viselkedni, de Lyronnal igen, rosszul esett s kicsit fájt is, hogy nem lehetünk saját magunk egymás társaságában, hanem távolságtartónak kell lenni, ahogyan az udvar megkívánja.
- Miattad jobban aggódom nagyuram, mint magunk miatt – suttogtam.
Féltettem, hisz annyira túlterheli magát a birodalmak s a terroristák miatt is. S most még Doria is itt volt, s még sorolhattam volna a gondokat, miket meg kellett oldania s nekem is. Igaz én ebben az állapotban nem sok hasznára voltam senkinek. Pihennem kellett volna, ahogyan ő is mondta. A kis szekrényre néztem, hol a kommunikátorom megszólalt, s a királyé is, tán az illuminati tagjai máris megtudták, hogy szülők lettünk s gratulálnak? Magamban mosolyogtam ennek a lehetőségén, de a szívembe félelem markolt, mikor az Angyalok is hívták. Soha sem tették, hacsak nem nagy gond volt. A szabad kezemmel nyúltam a kommunikátor után s a még sápadtabb lettem az elolvasása után, mint eddig. Pedig a vérveszteség miatt így is eléggé rossz állapotban voltam. A gép, mi a szívritmusomat mutatta hirtelen magasabb számot mutatott, kétségbeesetten szorítottam meg Lyron kezét s a pupilláim is kitágultak a félelemtől. A gyermekünkre néztem s utána vissza a férjemre.
- Sosem voltál felelőtlen s Krang bűnei nem a te hibáid – feleltem. – Őt megrontotta a beteges hatalomvágya s rasszizmusa, s az, hogy voltak oly emberek, kik ezt még támogatták is.
Tehetetlennek éreztem magam, hogy itt fekszem a „betegágyon”, miközben a népét, népünket kellene támogatni. Doria születése révén már ténylegesen az enyémek is lettek. Nagyon megviselte mindez Lyron-t, még ha nem is mutatta, akkor is. ennyire ismertem, a szavai, tekintete s mozdulatai is erről árulkodtak. Így száz év után, hála a másik életnek nem volt, mit el tudott volna rejteni előlem. Féltettem s aggódtam, hogy mennyien nem fogják mindezt eltűrni s elviselni. Nem hiányzott más nekünk, mintsem egy tényleges polgárháború, mint Krang szabadulása már tényleg kirobbanthatja. Ez katonai lépés volt, de vajon nem fogják a teljhatalom jelenként felfogni, nem fogják-e azt hinni, hogy abszolút uralomra tör? Féltem, hogy igen, miközben ő csak a népe jólétét szeretné biztosítani. A szemeimbe könny szökött mikor odalépett hozzám s homlokon csókolt. A kezemmel felnyúltam a tarkójához s gyengéden húztam picit lejjebb a fejét. Még nem akartam elengedni, kissé feljebb emelkedtem s hosszasan csókoltam meg.
- Vigyázz magadra s gyere vissza hozzánk – suttogtam még.
Csak ekkor engedtem el s hagytam, hogy még a lányunkhoz lépjen, majd összeszorult torokkal s görccsel a gyomromban néztem ki az ablakon utána, ahogyan elrepül, hogy ismét összecsapjon Kranggal
< - Neptun kérlek… hozd őt haza épségben – suttogtam rekedten atlantiszi nyelven egy oly istennek, kiben én nem hittem, de tudtam, hogy ő igen. >

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Amara Csüt. 10 Nov. 2011, 00:32

Lassú léptekkel haladok a palotában. Épp visszatértem nagyszüleimtől és a karomon még látszik a vérvétel nyomai... túlzásba viszik az ellenőrzésemet, hogy Lady Melissa közelében vagyok gyakrabban. Az oldalamon lóg egy táska, amiben a legfrissebb oltó anyag van a mérgeimmel szemben, s a legfrissebb vizsgálati eredményeim is. Egyenesen a gyengélkedőre megyek, hogy leadjam az ottani orvosoknak, hogy majd a testőrség többi tagja megkaphassa. Bár én magam is a testőrség tagja vagyok, de időm nagyobb részében udvarhölgy vagyok inkább. Ezt köszönhetem annak, hogy Királynőnk bizalmát élvezem és ezért is kaptam meg eme lehetőséget annak ellenére, hogy én nem tartozom az uralkodói családok egyik ágához se. Miután sikerült leadnom mindent még átesek egy fertőtlenítésen és utána az utam a Királynő szobájához vezet ahol megállok az ajtóban és kopogtatok.
- Lady Melissa, én vagyok Amara, bemehetek? - kérdem csendesen, miközben lehajtott fejjel állok az ajtó előtt.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 10 Nov. 2011, 00:50

Miután a király távozott az orvosom még adott egy nyugtatót, hogy tudjak aludni s ne azon aggódjam, hogy a férjemmel mi is történhet, míg odakint van s az Angyaloknak segít. Nem tudom, hogy mennyit aludhattam, még mindig kimerült voltam s gyengének éreztem magam, felnéztem az infúzióra még mindig kaptam a saját korábban levett véremből. Még mindig keveset kaptam, vagy túlságosan sokat vesztettem. Az alvó kislányomra néztem, a bokáin az apró szárnyacskák s hegyes fül már most atlantiszi örökségről árulkodott. Érdekes, hogy Aldora s Leonard nem viselte ezeket a külső jegyeket, a genetika játéka. Örömmel felkeltem volna s szerettem volna a karjaimban tartani, de gyenge voltam hozzá s ő meg túl pici. Lockjaw még mindig ott szuszogott a sarokban a gyermekem s az én közelemben. A kopogás, már emlékeztem, hogy mire riadtam fel, az pedig ez volt. Röviddel utána meg is hallottam az udvarhölgyem hangját.
- Hívja be – szóltam halkan a nővérnek. – Utána távozhat.
A nővér csak fejet hajtott s az ajtóhoz ment.

- A királynő látni óhajtja – mondta a nő, majd kilépve a helységből a laborok felé indult.
Amara-ra pillantottam.
- Hoznál egy kis vizet? – kérdeztem erőtlenül.
A szobában levő asztalra pillantottam, hol pohár is volt s kancsó is vízzel.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Amara Csüt. 10 Nov. 2011, 01:03

Kicsit várok, mire kijön egy nővér és mondja, hogy a királynőm látni akar és elmegy. Belépek, s becsukom az ajtót magam után, s fejet hajtok a királynőm előtt, aki rögtön kéréssel fordul hozzám. Még egy pillanatig végig nézek a szobán, majd bólintok.
- Máris úrnőm – mosolygok kedvesen, majd a kis asztalhoz megyek, ahol megnézem a poharat, majd a vizes kancsót megfogom és töltök. Felemelem a poharat tálcástul és oda viszem a királynőm ágy mellé és úgy helyezkedek, hogy könnyen le tudja venni a tálcáról.
- Óhajtasz még valami mást úrnőm? - hangom kedves és nyugodt. Szerettem Lady Melissa közelében lenni már amikor megtehettem. Kicsit körbe nézek a szobában, s látom, hogy ott van Lockjaw is és az a személy akinek világra jöttéről csak pletykákat hallottam eddig. Szélesebb mosoly ül az arcomra és csillogó szemekkel nézem a gyermeket az inkubátorban, majd kapcsolok, s tekintetem visszatér a királynőmre.
- Gratulálok úrnőm – hangom lágy, kedves, miközben arcom is tisztán mutatja, hogy tiszta szívből örülök, hogy úrnőmnek gyermeke született, mindenféle hátsó gondolat nélkül.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 10 Nov. 2011, 01:23

Mikor a tálcát odahozta óvatosan ültem feljebb az ágyon s nyúltam a pohár után. A kezeim még mindig remegtek, így nagyon óvatosan kellett belekortyolnom a vízbe, nehogy kifröcsköljön a remegés miatt. Néhány korty után tettem vissza a tálcára s megcsóváltam a fejemet. Egyvalamit szerettem volna, de arra a leány nem tudott volna válaszolni.
- Csak szeretném tudni, hogy a királlyal minden rendben van-e – feleltem bánatosan.
Az ablakon néztem ki Amerika felé, merre ő is elrepült, de már nem láthattam. Gyengéden néztem Amara-ra a gratulációja után, s végül még egy halovány mosolyt is sikerült megejtenem az udvarhölgyem irányába. Anyai büszkeséggel néztem az apróságom felé, még sokat kell erősödnie, hogy kijöhessen, de már most végtelenül vártam az órákat, miket vele s az apjával közösen tölthetünk.
- Köszönöm. Doria McKenzie-Boltagon hercegnő – mondtam. – Apró s törékeny. Ha egy-két héttel korábban születik, nem is biztos, hogy életben marad. Küzdő természet, mint az édesapja – feleltem végtelen szeretettel, majd bánatosan folytattam. – Fejletlen a tüdeje s a kopoltyúja, nem maradna még életben inkubátoron kívül, pedig úgy szerettem volna s szeretném a karjaimban tartani.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Amara Csüt. 10 Nov. 2011, 20:08

Lady Melissa kérdésére csak szomorúan megrázom a fejem.
- Sajnos eme kérdésedre akárhogy is szeretnék úrnőm, sajnos nem tudok válaszolni, pedig szívesen megtenném – hangom csendes, majd a kis hercegnőre emelem a tekintetem, hiszen a jelek szerint akkor kislány volt. Korábban született, ezt én magam is tudtam, hiszen távolinak tűnik még a nap mikor világra kellett volna jönnie, de legalább élt. Kedvesen mosolyogtam királynőmre.
- Minden bizonnyal amint lehetséges lesz a karjaiba veheti úrnőm. - ahogy nézem a kicsit szinte arcomra ül a gondolat, mikor nekem is gyermekem születik, bár arra még igen sokat kellett várnom. Nem akartam elsietni a dolgot, tényleg nem. Azonban azt se akartam, hogy túl későn szülessen meg. Sóhajtok egyet csendesen, majd tekintetem visszaterelem a csöppségről királynőmre.
- Tudok esetleg bármiben segítségére lenni úrnőmnek? - kérdezem csendesen, miközben a tálcát a pohár vízzel a kis asztalhoz viszem, s lerakom ott, majd pedig visszasétálok úrnőm ágya mellé, majd leguggolok , s letérdelek.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 10 Nov. 2011, 21:41

Nem tudta, hogy mi lehet vele. Lehetséges, hogy oda kellett volna küldetnem Lord Gorgont s az Elitet, hogy hozzák haza egyben a királyt s fogják el Krangot is, hogy az Atlantiszi törvények szerint ítélkezzenek majd felette. Egy kis utánpótlás valószínűleg nem ártott volna neki s az Angyaloknak sem. Próbáltam elhessegetni ezeket a gondolatokat magamtól, miközben halványan mosolyogva figyeltem Amara-t, ahogyan a picit figyelte. Lehetséges, hogy már az ő fejében is megfordult, hogy szeretne egyet szülni Drake-nek? Úgy tudtam, hogy egy ideje már együtt voltak, noha házasságról Amara még nem fecsegett, pedig elég sokat szokott mindenféléről. Belekortyoltam újra a vizembe, kellemesen hűs volt, s jól esett a kiszáradt torkomnak. Újra Amara-ra pillantottam, mikor letérdelt az ágy mellé. Oda, hol nem sokkal ezelőtt még Lyron ereszkedett fél térdre s onnan fogta meg a kezem. A kérdésre, hogy miben segíthet nem tudtam már magamban tartani, hogy mi bántott s mi fájt ebben a percben.
- Krang kiszabadult – mondtam rekedten. – A király azért nincs itt, mert utána ment, hogy ismét elfogja s visszavigye a börtönbe.
Amara tudta, hogy mi történt Atlantiszon az eljegyzésünk előtt, így bíztam benne, hogy megérti miért is oly fájdalmas mindez s miért félek annyira.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Amara Szomb. 12 Nov. 2011, 16:26

Felnézek a királynőmre mikor mondja hogy Krang kiszabadult és királyom azért nincs itt hogy elfogja. Pontosan tudom, hogy mi történt korábban, pontosan tudom, miért is fáj ennyire az úrnőmnek.
- Sajnálattal hallom eme szomorú hírt úrnőm. Örülnék, ha tudnék ebben segíteni, amennyire tőlem telik, de most lehet hasznosabb lehetek ön mellett úrnőm – mosolygok kedvesen úrnőmre. - Minden bizonnyal a nagyúr épségben visszatér úrnőm, de ha attól jobban érzed magad kérek több testőrt a szobájához. - hangom lágy, nyugtató, s az ágy mellett továbbra is várom úrnőm kívánságait – És ha óhajtod, akkor hozok önnek olyan ételt amit az orvos enged, hogy fogyasszon – próbálom kicsit terelni úrnőm gondolatait, hogy nyugodtabb legyen, de jól tudom, hogy bármit teszek, még ha nem is fogja mutatni, akkor is a nagyúron fognak járni a gondoltatai.

_________________
Reneszánsz: Amara Hinytia & Leroos
Amara
Amara
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 158
Hozzászólások régi : 99
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 30.
Tartózkodási hely : Attilan

Karakteradatok
Főkarakter: Amara
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

vuthadarastrix

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 13 Nov. 2011, 10:09

Több testőr? Legutóbb a teljes elit nem volt elég, hogy meg tudjon védeni minket. Igaz az egy aljas támadás volt, s szemtől szembe Krang-nak valószínűleg annyi esélye sincs, mint legutóbb volt. Mindez nem vigasztalt, hiszen szabad, s ki tudja, hogy a többi terrorista közül már mennyit gyűjtött maga mellé. S a túl sok ellenfél a legnagyobbakat is könnyedén maga alá tudja gyűrni. Megcsóváltam a testőrségre a fejemet.
- Nem szükséges, Lockjaw itt van – néztem a békésen szuszogó testőrömre. – S Lord Gorgon is figyelteti a helységet. Mindazonáltal kétlem, hogy a királyi palotában bárki merne támadni.
A saját embereink megbízhatóak voltak s nem kételkedtünk bennük. Korábban is csak azért volt gond, mert nem feltételezte senki sem, hogy puccsot mernek végrehajtani. Most fel voltunk készülve s a bátyám senkit sem engedne a gyengélkedő közelébe.
- Bármit ehetek – mondtam. –Nincs bajom, csak a vérveszteség. Ő úgy vélik, hogy olyat kéne ennem, mivel hamar rendbe jövök. De csak egy salátát kérek… s egy szőlőt.
Mást nem kívántam, s már ez is sok volt s csak azért, mert muszáj volt.
- Ha gondolod hozz magadnak is valamit s Lockjaw-nak is édességet. Nem szeretnék egyedül enni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ko-Rel Csüt. 01 Dec. 2011, 20:28

Pár perc volt csupán s Lockjaw is elindult kifelé sietve, hiszen Lord Gorgon hívta. Szívem szerint utána szóltam volna, hogy hozzák a királyt egyben haza s vigyázzanak rá. Valami komoly gondnak kellett történnie, hisz az Elit nem nagyon szokott csak úgy emberi hívásra felelni, hogy így sietve távozzanak. Hacsak nem a királlyal történt valami s velem nem osztották meg, hogy mi lehet a gond. Hisz Krang után indult, még az én fejemben is megfordult, hogy megkérem Lord Gorgont s az elitet, hogy menjenek utána s hozzák haza épségben, de végül is nem tettem meg. Néhány nappal később pedig végre elhagyhattam a gyengélkedőt, noha még mindig gyengének éreztem magam, de legalább nem kellett már azon a rideg s kietlen helyen lennem. Nehezemre esett a lányomat otthagyni, ki még mindig ellátásra szorult. Rossz érzés kerülgetet, hogy nem tarthatom a karjaimban s nem gondoskodhatom róla én, s, hogy az apja sincs itt. Bele sem mertem gondolni, hogy mi lehet, ha nem sikerül Krangot elfogniuk s újra börtönbe csukni, újra fogja kezdeni a hívei összegyűjtését s lehetséges, hogy ezúttal nem csak oly puccsot kísérel meg, mint most, hanem egy tényleges háborút. A mi törvényeink miatt, mit velem s a bátyámmal tett kivégzés járt volna neki, de Lyron a saját törvényeik szerint ítélte el mivel Lord Gorgon egyet sem értett. Lehet, hogy újra át kéne beszélni, de ha megöljük csak egy mártírt csinálunk belőle, mivel az ő ügye kerül előtérbe s jobb helyzetbe. Végül eszembe jutott valami, neki még nem kértem ki a véleményét, ő is vezető volt s vádló s bíró egy személyben. Talán… talán megnyugszom a férjem hazatértéig, ha vele beszélnék s kikérném a véleményét. Így az egyik délután két testőr kíséretében felkerestem a férfit, hogy beszéljek vele.
- Szép napot Lord Ronan – köszöntöttem. – Válthatnánk néhány szót egymással? Szükségem lenne a tanácsára nagyúr, hátha ön tud segíteni nekem.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Attilan     - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Attilan     - Page 3 Empty Re: Attilan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.