S.H.I.E.L.D. főépülete

5 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Pént. 23 Dec. 2011, 13:18

Minden ellenfél a földön, a sérülteknél orvos, most jöhetne az a rész, hogy fogom magam és Jon-t és megyünk haza Ingidhez, persze soha sem ilyen egyszerű és most sem. Jon felteszem még mindig nem tért magához és így ő megy a gyengélkedőre, ahonnan majd később még hazaviszem, de előbb Washington. Közelebb léptem a két Kapitányhoz. Körülbelül tudtam, hogy miként állnak hozzám, hogy egyik sem mer terepre vinni, mert ha valami bajom lesz, akkor a főnökükkel miként számolnak el. De most nem igazán akartam választási lehetőséget hagyni nekik.
- Remélem egyikőtök sem bánja, ha veletek megyek – mondtam és szigorúan néztem rájuk, nem tűrtem ellenkezést. – Egy Miller-nek mindenképp ott kell lennie és ez ma nem Jon lesz. Ezenfelül Fájdalom mágus, és én vagyok az egyetlen elérhető mágusotok.
Miután Zack jelenleg ájultan feküdt és Thorhalla sem volt jelen. Pontosabban miért volt olyan érzésem, hogy Washingtonban volt, de már lelépett mielőtt felelősségre vonhatta volna valaki? Einar-ra pillantottam, már ő is rendben volt úgy-ahogy. Jon-hoz siettem és még elvettem az ő fegyverét is, nem árt, ha van nálam pót is a sajátom mellett.


Fegyver: Fagymarok
Mágia: 50 egység

Aktív mágia: -
Passzív mágia: mentálpajzs, asztrálpajzs (Einar-on Amora révén), asztrálpajzs (Steph saját magán)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Morsus Vas. 25 Dec. 2011, 20:49

Kane komoran nézett Serenára.
- Már máskor is másként emlékeztél dolgokra. Biztosra akarok menni. Egy Minden haderőt oda kérek. Teleport nyom ellenőrzést az egész épületre! Ko-rel, Hulk és Vízió, ti vagytok az őrség! Bárki jöhet még. Figyeljétek az elfogottakat ameddig nincsenek rácsok mögött addig nem bízunk bennük. Mrs Miller? Rendben... vigyázzon magára.
Mondja a mutáns.
- Aki képes menjen teleporterrel. Én vezettem a légi erőt.
Ezzel a testén ismét megjelenik a nova vért. Kane elrepült, Amerika kapitány, Lyron, A teleportálóba lép Steph és Serena mellé.


/Akik még velük mennek már washingtonba írjanak/

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 26 Dec. 2011, 10:46

Mire végzek a sebesültek kimenekítésével, és visszaérek, a fickó, aki eltörte a karomat, már a földön fekszik, és nem úgy néz ki, mint aki mostanában fel fog kelni. A többiek rögtön arról beszélnek, hogy szinte mindenki megy tovább Washingtonba, ahol az igazi ellenség vár rájuk, Fájdalom. Azt hiszem, hogy nekem azt a csetepatét ki kell hagynom, nem tudok mit tenni egy kézzel.
-Maradok, fél kézzel nem sokra megyek, és itt elkélhet a segítség - jegyzem meg a többieknek, és közben azért be kell ismernem magamnak is, hogy itt sem sokat tehet egy kézzel, szóval először is orvosi segítségre lenne szükségem. Nem mintha tudnám, hogy mit tehetnének, legjobb tudomásom szerint még csont sincs a kezemben, így nem hiszem, hogy egy gipsz vagy ilyesmi sokat segít, de végülis ők az orvosok, majd megoldják, úgyhogy a sebesültekkel együtt megyek én is hozzájuk.


Sikerül közelharcban Vasököl fölé kerekednem, és a képességemmel meg is bénítom. Kis segítség is jön Hulk részéről, kezdem elveszteni a fonalat, hogy melyik a jó és a rossz Hulk, úgy tűnik, kicsit túl sok a gamma program, erről mindenképp beszélni kell majd a fejesekkel. A lényeg, hogy Vasököl a földön van, ahogy mindenki más is, egyedül Kardfog nincs itt.
A Washingtonba vezető út érdekesen hangzik, ami engem illet, egy ENSZ ülést kéne intéznem, de attól tartok, az ENSZ ülésen fel fog merülni néhány kérdés az elnök halála miatt, és jobb, ha úgy megyek oda, hogy már biztosítva van a terep. Nem hívhatunk egy rakás uralkodót és diplomatát össze, miközben egy ilyen közveszélyes pszichopata szabadlábon van.
-Megyek én is, azt hiszem, jól fog jönni még egy segítő kéz.
Futólag Ko-Relre pillantok, és biccentek neki, még nem nagyon volt időm köszönni sem, mert a harc közben toppantam be a jelzés miatt. Ezután Lyron felé fordulok, és beállok mellé a teleportálóba.
-Lyron király, Kapitány - köszönöm őket. - Hölgyeim - biccentek Stephanie-nak és Serenanak. Felfelé pillantok, és nagyot sóhajtok. A teleportálás intézményével nem igazán békültem még ki, de inkább ez, mint az űrutazás.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 26 Dec. 2011, 11:24

Ko bólintott Kane szavaira, szíve szerint ment volna a többiekkel, de még mindig gyengének érezte magát ahhoz, hogy ténylegesen a hasznát vegyék. Addig is majd ellátja a sérülteket. Biccentett Tao felé is, amikor a férfi köszöntötte, de most nem igen volt arra lehetőség, hogy többet beszéljenek. A Lényre nézett, akinek a karjával volt baj. A kő karokra nézett, nos itt valószínűleg meg kell majd várni, hogy valamelyik mágus vagy magához térjen, vagy visszaérjen, hogy rendbe tegye a férfi karját. Ahogyan a többiek eltűntek a Lényhez fordult és ismét a sérült karra nézett.
- Nem hiszem, hogy sok mindent tudnék vele kezdeni – mondta, pedig ő szokta az Angyalokat is összefoltozni. – Szerintem rögzítjük, aztán, ha Zacharias magához tér, vagy Stephanie visszaér, mágiával rendbe teszik.
Kinézett az orvosokra, majd a földön fekvőkre, egy-egy altató nem árthat addig, amíg nem viszik át őket a Raftra.
- Fájdalomcsillapítóra nincs szüksége Ben? – kérdezte.
Hirtelen csak ennyit tudott tenni a férfiért.

//Folytatás: Kórház és járványügyi központ//


//Folytatás: Washington//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 26 Dec. 2011, 12:34

Álltam Kane tekintetét. Nem az én hibám volt, hogy tévedek, hanem azoké, akik babrálnak már megint a realitással. Persze tudtam, hogy a jövő nem állandó és csak a nagy mozzanatok maradnak olyanok, mint kellene, a fix pontok, ahogyan az egyik angol sorozatban mondták. De minden más megváltoztatható volt, és itt is igen gyakran ez történt.
- Nem tehetek én arról, hogy folyamatosan átírják a realitást – vontam meg a vállamat.
Biccentettem Tao-nak, amikor köszöntött minket. Nem kellett igazából a teleportálóig sem elmenni, mert volt itt egy Lockjaw, egy Steph és egy karperec rajtam, ami még megoldotta mindezt. Ahogyan mindenki megérkezett a karperecen én állítottam be, hogy hova menjünk, majd a villanás után ott is kellett Washingtonba megérkezünk.

//Folytatás: Washington//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 26 Dec. 2011, 14:00

Csípőre tett kézzel néztem Kapitány irányába. Vigyázzak magamra? Mintha még soha sem védtem volna meg őket attól, ami várt rájuk. Egy éve még terhesen, amikor Logan fordult ellenünk, illetve most.
- Mrs. Miller? – vontam fel a szemöldökömet. – Ennél még Balthazar „Főnökné” megjegyzése is jobb volt. A vigyázni pedig… hagyjuk.
A teleportálóhoz mentem én is és biccentettem a polgármesternek.
- Mr. Tao – mondtam.

< - Ti maradtok és biztosítások, hogy a foglyok maradnak, Lockjaw te velem jössz – osztotta ki Gorgon is a parancsokat. >
- Maradok az érzékelőim és a rendszereim megsérültek, javításra szorulok - mondta KEP, majd amint a többiek eltűntek ő elrepült a PP irányába, hogy rendbehozzák a sérült részeit.

//KEP és az elit marad itt a többiek mentek//

//Folytatás: Washington//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by William David Robertson Kedd 27 Dec. 2011, 17:37

Hulk mielőtt támadott láthatta, ahogy Vasököl kiütötte Ko-Relt, majd végül Taonak sikerült elérnie valamit a férfinál, aki lassulni kezdett. Hulk ekkor érkezett meg és ütötte ki az ellenséges mesterbúnőzőt. Mikor az a földön feküdt vérző fejjel, és alig tudott beszélni, a szürke várt, ha újra ütnie kellene, de Kane elintézte Vasöklöt egy lézerrel. Hulk ott maradt Vasököl mellett. Jobbnak látta, ha figyel az ellenségre. A nova parancsára bólintott egyet.
- Hulk őriz - mondta, majd miután a többiek elteleportáltak körbejárva figyelte a kiiktatott mesterbűnözőket, és várta a katonai egységek érkezését.
Grimmre tekintett, akinek a keze el volt törve.
- Gyógyulsz meg - mondta, majd tovább figyelte a mesterbűnözőket.
Leginkább Hulk és Vasököl volt a figyelme középpontjában, de a többit se hanyagolta el a "figyelmével".

_________________
Karakterek:
Reneszánsz: William David Robertson/Hulk.
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 2mywv7r
William David Robertson
William David Robertson
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 67
Hozzászólások régi : 6
Korábbi szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Aktuális szint/kredit : 1. szint - 4 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Balthazar Millvier
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 29 Dec. 2011, 12:49

Miután mindenki lelépett, Ko-Rel jött megvizsgálni.
-Rendben, akkor csak rögzítsük - válaszolok neki, nem sok fogalmam van, hogy hogyan gyógyulna meg a kezem, de a mágia biztos beválik, általában be szokott.
-Áh, nem olyan kőből faragtak, egy kis fájdalom nem árt meg, legalább emlékeztet, hogy legközelebb ne rohanjak fejjel a falnak - viccelődök vele kicsit, aztán Hulkra pillantok.
-Öhm, kösz.
Azt hiszem, ez valami jó kívánság lehetett, vagy ilyesmi. Na mindegy, elmegyek Ko-Rellel, hogy bekösse a karomat valami pólyába, vagy ilyesmi, így szokás, csak általában nem rajtam.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 02 Jan. 2012, 12:19

//Előzmény: Washington//

A villanás után megérkeztek a SHIELD negyedbe, az itt dolgozók egyik rémálma lehetett egyébként, hogyha Halla is megérkezett. A nő persze mindig magabiztosan érkezett, ahogyan most is. A helyi fejesekkel kötött alkuja révén a mostani Washingtoni események miatt nem érhetett hozzá senki. Végül is valamilyen szinten nyereséggel zárult az egész, tudta, hogy kicsodák a Hydra fejek, Sakura üzenete, illetve az, hogy a Hydra elárulta Matsumoto-t és, hogy valószínűleg helyet kap a Pokoltűzklubban is mind-mind olyan lépés volt, ami neki tökéletesen megfelelt. Már csak Apokalipszissel magával kell majd tárgyalnia és akkor minden a helyére kerül, amit most akart a közvetlen közeljövőben.
Miután megérkeztek Einar, Halla és Freydis egy irányba indultak el, hogy egyelőre még itt Midgardon maradjanak. A többség elindult vissza a szállása felé, vagy éppen a sebeit elláttatni, míg a Maximoff testvérpár és Victoria pedig a két Angyal szállása felé indult beszélgetve, hogy megismerjék a másik realitásból érkezett rokonukat, ha már ebben a világban úgysem fog soha sem megtörténni az, ami ott a másikban megtörtént.


//Folytatás: Kórház és járványügyi központ//
//Folytatás: Afterlife Nightclub//

Angyalok:
//Folytatás: Europ Park//
//Folytatás: Euro Park//
//Folytatás: Euro Park//


A hozzászólást Thorhalla összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 06 Márc. 2012, 11:58-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 22 Jan. 2012, 17:33

Zaphire-tól érkezett egy rádióüzenet a SHIELD központba:
- Itt Stephanie Davidson, kódnév: Zaphire, azonosító – elhadartam az azonosítószámomat a központnak. – Logan parancsára hívom magukat, azonnal értesítsék Black Jacket, Amerika és Árny Kapitányt. Az X iskola táborában a Belleplain-i erdőben az egyik tanárt támadás érte, az elkövető valószínűsíthetően kree volt, és Nova fiát Zam-Relt elrabolták. A Bosszú Angyalainak azonnali beavatkozását kéri Logan erősítésként. Zaphire vége!

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Vas. 22 Jan. 2012, 17:34

Jon amúgy sem szándékozott túl sokáig betegszabadságon lenni, és már, ahogyan lehetett otthagyta saját felelősségre a kórházat. A másik világból jött lányával is találkozott, bár nem beszélt vele túl sokat, mert jött a hívás a táborból. Ő kapta meg a hívást, így Víziónak adta ki, hogy szóljon Kane-nek és Steve-nek, Ko-t ő maga próbálta elérni, de a nő rádiója ki volt kapcsolva. Amikor a kórházban keresték ott mondták, hogy onnan már távozott és hazament. Az irodájában várta meg a másik két férfit, hogy érjenek oda, amint beléptek intett nekik, hogy a tisztelgést és hasonlókat hagyják el.
- Logan értesített minket a táborból – mondta. – Ki kell mennünk terepre, New Jerseybe. Emberrablás ügyre készüljetek, az elkövető valószínűleg egy, vagy több kree, szedjetek össze mindenkit, akire ebben az ügyben számíthatunk. Maradjatok egyelőre diszkrétek… és Kane, Ko nem elérhető rádión, neked kell értesítened őt, Zam-et rabolták el. A lehető leggyorsabban készüljetek el az indulásra, nincs vesztegetni való indőnk!

//Folytatás: Tárgyalók//


A hozzászólást Thorhalla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 11 Ápr. 2012, 23:12-kor.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Thorhalla Kedd 03 Ápr. 2012, 12:44

//Előzmény: Kúria – főbejárat//

Asgardon a bemutatkozás letudva, mindneki igazolta, hogy ki is vagyok, majd pedig megvolt a tiszteletköröm Miller-nél is. Ő pedig felvett, igaz én eredetileg úgy gondoltam, hogy Bosszú Angyal leszek, de a múltam miatt az Árnyak közé tett be. Az ő létezésükről is tudtam mindig is, de soha sem voltam annak a csapatnak a része. Akkoriban még túl jó kislánynak tartottak, hogy oda tegyenek be. De mára öreg vagyok és így odakerültem. Majd valamikor fel kell keresnem Harrist is, hogy közöljem vele én vagyok az új csapattagja, valószínűleg, ha megtudja, hogy ki vagyok ő maga is kiakad majd, ahogyan mindenki más is ki szokott. Nem, nem a Morsus vér miatt, bár vannak, akik amiatt is, hanem az anyám miatt. Főleg, hogy ez olyasvalami volt, amit még letagadni sem lehetett. Főleg egy asgardi közelében. Az Angyal kártyámat átvettem, amit már meg is csináltak nekem, noha a csapatból senki sem volt éppen elérhető. Lent a földszinten szereztem magamnak egy szendvicset, majd azzal ültem le uzsonnázni. Ez már-már elég közel állt ahhoz, amit mifelénk már biofegyvernek neveztek, de itt még nem volt olyan vészes a helyzet és ez pedig meglehetősen ehetőnek bizonyult. Így egyelőre várakoztam étkezés közben, hogy valaki felbukkanjon lehetőleg az Angyalok közül.

//Folytatás: Tárgyalók//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Szer. 02 Május 2012, 17:49

Jackson O'brien várta az új társát az előcsarnokban. Svarog már egy jól ideje eltűnt, valószínűleg újra egy párhuzamos univerzumban csatázik, ezért egy új társat kapott.
Valami Scott nevű fickót kapott a nyakába, a céljuk hogy elkapjanak egy Cobra sejtet New Yorkban, és megtudni mit terveznek. Jackson ezt szerette a legjobban, valamint kitalálni az új erejét, és szétzúzni pár Kobra fejet, vagy rájuk ijeszteni az új formájában. Odaköszön pár ügynöknek.
Biztos valami tejfölös szájú lesz.

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Szer. 02 Május 2012, 17:58

A S.H.I.E.L.D.-ből értesítettek, hogy társat és megbízást kapok. Egyikről sem mondtak semmit, és kissé kétkedve álltam a dolog előtt. Eddig nem sűrűn kértek fel, mivel viszonylag újnak számítottam még a szakmában. Hamarosan elértem a S.H.I.E.L.D. főépületét, és beléptem a bejáraton. A nyüzsgés most is hatalmas volt, mint mindig. Mintha egy óriási hangyaboly lenne az egész létesítmény. A páncélom is itt pihent a többi között, készen arra, hogy használatba vegyem. A páncél maga a tökéletes fegyver. Kevés kifinomult szerkezet létezik, amely ilyen pusztító erővel bír, és bár sok rossz kezekben volt, a S.H.I.E.L.D. sokat megmentett, hogy bizonyos emberek megkapják majd a jövőben. A gonfolataimba merülve megérkeztem, és a recepciós hölgy állított meg.
- Ott várják már uram. - mondta, majd megmutatta az irányt, én pedig elindultam arra. Egy vörös hajú férfi állt előttem, valószínűleg ő lesz az.
- Ha nem tévedek, akkor Jackson O'Brien. - nyújtottam felé a jobbom.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Szer. 02 Május 2012, 18:35

Jackson meglátta a felé tartó vékony, fekete fickót, akiről már kiszúrta egyből, hogy ügynök. Randall Scott, kiváncsi volt, hogy mit tud a csatatéren. Remélte, hogy nem valami a harctól is bepisáló irodapatkány.
Megállt vele szembe, majd felhúzta a szemöldökét, aztán végigmérte a fickót. Kezet nyújtott neki.
- Jackson O'brien, maga gondolom az új társ. A régi társam Dragunov ügynök jelenleg eltűnt megint valahova. Valószínűleg zombikkal és más dögökkel harcol szokásához híven. A Cobra terroristák már túl unalmasak neki...
Elindul a kijárat felé.
- Harlem egyik metróállomásán lehet a bázisuk. Elhagyatott egy hely, a csatornába kell turkálnunk. Mi a képesítése?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Szer. 02 Május 2012, 19:00

A férfi rendes volt, és gyorsan össze is foglalta, hogy mi lesz a feladatunk.
- A Kobra, hm? - érdekesen hangzott, az viszont már kevésbé, hogy Harlem egyik elhagyatott metróján kell átrágnunk magunkat. Ez valahogy kissé befeketítette a dolgot, de az élet nem kívánság műsor.
- Csak névről ismerem Druganov ügynököt. A képesítésem, nos lássuk csak, leginkább technikai fizikai és mechanikai dolgokkal foglalkozom. Páncélosként szolgálok a S.H.I.E.L.D. kötelékén belül. - fejezem be, hogyha a mondatom elejéből nem találta volna ki. Egy darabig néma csend.
- És magának? Mikor indulunk? - kérdeztem vissza. Ő lesz most a vezető, én csak csendes társként szolgálok mellette perpillanat, egészen addig, amíg a másik vissza nem tér. Valószínűleg.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Csüt. 03 Május 2012, 13:59

- Lövész vagyok, kommandós, valamint tehetséges bunyós, ja és persze értek a kommunikációhoz. Mármint az ellenség kommunikációra bírására is.
Az órájára nézett, felhúzta a szemöldökét.
- Elvileg jön egy harmadik ügynök. Nem ismerem, de remélem, hogy neki is meglesznek a képességei. Harlem, csatorna, bűz. Állítólag alligátorok élnek ott lent.
Megáll.
- Dragunov, kiáll a vallásából, hogy ha Druganovnak hívják.


_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Csüt. 03 Május 2012, 15:07

Bocsánatkérően pillantottam a társamra, hogy így neveztem a partnerét. Mikor a harmadik ügynök nevét említi, kicsit feszélyezve és izgatottan várom, hogy ki ő, mi ő, mert eddig nem is tudtam, hogy többen leszünk, és ez számomra egészen új dolog volt.
- Ő róla mit tudunk? Azon kívül, amit eddig elmondtál róla? - kérdezem, hátha legalább a nevét tudni fogja a delikvensnek, aki érkezik hozzánk. Kíváncsi vagyok, hogy ki lesz, mi lesz.
- A csatorna és az ott élő krokodilok legyenek a legkisebb gondunk. A Kobrára kell majd összpontosítani, hogy ne robbantsák a csatornát a fejünkre. - válaszolom Jackson megállapítására.
- A krokodilok, amúgy is csak legenda. - viccelem el a végén a dolgot.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Csüt. 03 Május 2012, 16:21

Küldetés... Már megint bevetésre akarnak vinni. Ráadásul most még nem is ismerem a társaimat. Ez annyira elkeserítő. Sóhajtok mélyeket miközben a S.H.I.E.L.D központja felé támolygok. Ilyen meleg nyári napon inkább egy légkondicionált kocsmában innám a hideg sört. Milyen jó is az. Mivel nem számítok valami hatalmas világmegváltó küldetésre ezért a szokásos nyári cuccba jöttem. Katonai nadrág és fekete bikini felső. A hátamon ott lógott a kardom oldalamon pedig a pisztoly. Ezzel fel is készültem mindenre. Az ajtón belépve intettem a recepciósnak aki vissza is köszönt nekem majd két másig fickó felé mutatott ezzel jelezve, hogy oda kéne mennem.
- Hello fiúk!- kiáltottam majd vad mozdulatokkal integettem nekik. Ha így sem vesznek észre akkor semmi keresnivalójuk nincs itt.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Csüt. 03 Május 2012, 19:19

Mielőtt Jackson válaszolna egy nő lép oda hozzánk, és köszönt minket, bár a stílusa elég egyedi. Nem nagyon kell találgatnom: ő a harmadik ember, akire vártunk. Ahogy végig nézek rajta nem tűnik túl veszélyesnek, sőt, eléggé törékeny alkat, bár láttam már furcsa dolgokat, mióta a S.H.I.E.L.D.-nél szolgálok.
- Hello. - köszönök vissza neki, de egyelőre ennyi a reakcióm. Újra végig mérem, és egyedül a hátán lévő kard és a pisztolya látszik a legveszélyesebbnek a lányon.
- Randall Scott. - bököm ki végül a nevem, de nem jutok napirendre afölött, hogy hogyan viszonyuljak a lányhoz.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Csüt. 03 Május 2012, 20:21

Jackson felhúzza a szemöldökét, ahogy végigméri a nőt, majd odafordul Randallhoz.
- Svarognak van érzéke az emberek kiválasztásához. Egy kőkemény páncélos, meg egy törékenynek tűnő, de harcművészeti kiképzést kapott harcos amazon, meg egy gammafertőzőtt katona jó magam személyében.
Felsóhajt, és elindul a kijárat felé.
- Kicsit hülye a terve, létrehozni a Bosszú Angyalainak ütőképesek alternatíváját, van pár ismerőse a vezérkarba aki erre rábólintott.
Az épület előtt egy fekete terepjáró parkolt.
- Ezen a küldetésen elvileg össze kellene csiszolódnunk...
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Csüt. 03 Május 2012, 20:44

Közel megyek az új társaimhoz. A fekete férfi rögtön be is mutatkozik. A másik, meg valami tervről hablatyol.
- Yamato Arisa vagyok - mondom és meghajolok előttük, mint ahogyan azt a hazámba szokás.
-Szóval Scott-san igaz? Magát hogy hívják? - fordultam a másik férfi felé. -Egész pontosan mi lesz a küldetés? - kérdeztem gyorsan rá. Közben elindultunk kifele ahol már várt ránk egy fekete terepjáró. Én rögtön beültem hátulra. A hátamról levettem a kardot és amint beültem a két lábam között letámasztottam. A bosszú angyalainak alternatív verziója? Ez elég érdekesnek hangzik, de kétlem, hogy lehetnénk valaha annyira erősek mint ők. Tudtommal a bosszú angyalai a legerősebbek közé tartoznak. Mindegy egy próbát megér. Hátradőlök az ülésben és az ablakon nézek kifele.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Randall Scott Csüt. 03 Május 2012, 20:51

Yamato Arisa. Nem szokványos név, és egyből leesik, hogy japán, bár ezt a kinézete is megerősíti.
- Mit takar pontosan az alternazív verzió. - kérdezem Jackson-tól, hogy ő ennek az egésznek a feje. Legalábbis az ő ötlete volt ez a csapat, meg a küldetés is.
- A küldetéshez, nos, szükségem lenne a páncélomre. - jelenleg nem tartok azon a szinten, hogy mobil páncél legyen, viszont valahogy meg kéne szereznem.
- Hova megyünk? - kérdezem, miközben beszállunk az autóba, ami már kint várt ránk.
Randall Scott
Randall Scott
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 43
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Apr. 30.
Age : 34

Karakteradatok
Főkarakter: Randall Scott
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Svarog Csüt. 03 Május 2012, 21:11

- Szóval a Bosszú Angyalai ugyebár védik az egyszerű halandókat a különféle fenyegetésektől, ők a pajzs.
Gyújtást adott a kocsira, majd rátaposott a gázra. Szerette megbőgetni a motort, mielőtt elindítja. A kocsi kerekei csikorogva súrlódtak az aszfalthoz. Jackson hátrabökött a fejével.
- A páncélja már ott van a csomagtartóban. Szóval hol is tartottam. Ja igen, mi meg odacsapunk az ellenségnek. A Bosszú Angyalai a pajzs, mi meg a kalapács, ami persze odacsap. Megszünteti ezeket a veszélyeket, kicsit látványosan... Svarog ötlete volt.
A kocsi elgurult a Shield központi épülete előtt.
- Kicsit sok dolog történt az utóbbi pár években. Démonok, angyalok, raptorok, óriás bogarak a Time Squaren. Mitológia lények tomboltak New Yorkban. Dragunov szerint már ezek előtt fel kell kutatni ezeknek a forrását, és hatástalanítani.
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Arisa Pént. 04 Május 2012, 08:39

A másik férfi a kérdésem ellenére sem válaszolt.
- Ch - szisszentem fel idegességembe. -Mekkora egy bunkó maga. Kicsit később jövök meg mint a másik és már be sem mutatkozik? Pontosan így kell összekovácsolni egy csapatot. Én még meg is hajoltam maga előtt tiszteletet adva, mint azt a hazámba szokás, de úgy látom nem érdemelte ki ezt a tiszteletet - mondtam neki. Az sem érdekel ha mérges lesz rám. Nem tűröm el a tiszteletlenséget. Ha én megtisztelem azzal, hogy megmondom a nevemet akkor neki is kötelező. Közben meg a csapatról beszél meg, hogy mi lesz a feladatunk. Érdekesnek hangzik, de egyben lehetetlennek is. Ilyen hirtelen egy legalább olyan ütős vagy talán még erősebb csapatot létrehozni, mint a Bosszú angyalai nem lehetséges. Viszont érdekes kalandnak ígérkezik és a terveimnek pont megfelel. Megteszem a legjobbat ami tőlem telik.
Arisa
Arisa
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 16
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 01.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

S.H.I.E.L.D. főépülete - Page 5 Empty Re: S.H.I.E.L.D. főépülete

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

5 / 12 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.