Exiles - Száműzöttek

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Teddy Pént. 08 Jún. 2012, 19:53

Nos akkor a felszerelés fegyver részéről megtartom a... Hmm, a " lángszórót " és az elektromos fegyvert, ruha pedig ha jól értem akkor maradhat.˛

_________________
Reneszánsz: Teddy
AoA: Teddy
X-diák: Alicia Havana
Teddy
Teddy
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 498
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 04.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 09 Jún. 2012, 22:15


_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Szer. 12 Dec. 2012, 11:47

Úgy néz ki, hogy a köveetkező kalandot én mesélem a csapatnak, de egy fő hiányzik a csapatból, így van lehetőség a jelentkezésre a korábban leírt szabálynak megfelelően. Smile Szóval hajrá!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Hétf. 17 Dec. 2012, 22:28

Jelentkezzetek ameddig türelmes vagyok! Gyerünk! Szépen, szegény lányok várnak egy társat! Hopp-hopp!

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Dec. 2012, 00:04

Jaja tessék a Főnökre hallgatni és valaki jönni előtörivel jelentkezni Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 18 Dec. 2012, 19:20

Na, visszajöttem, és le is csapok a lehetőségre! Íme AoA Tao, aki már jó ideje halott (elvileg). Az előtörténet még a nagyon régi verzió, meg a végén egy rövid kiegészítés, ami kalandként le is volt játszva (pontosabban mesélve). Képességet és szakértelmeket meg egészen lerövidítettem, úgyis mindenki ismeri már, hiszen ez lesz a harmadik (!) Tao Reneszánsz világban. Tao spam!

Exiles - Száműzöttek - Page 2 TaoAoA_www.kepfeltoltes.hu_
Név: Tao
Egyéb neve(i): Jet Li Tao (ezt a nevét már nem használja), Impulzus
Faj: Mutáns
Nem: Férfi
Jellem: Apokalipszis párti
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: 1991. március 7. Franciaország, Lyon
Kor: 33 éves
Családi állapota: Egyedülálló
Foglalkozás: Zsarnok
Testmagassága: 183
Testsúlya: 85
Szeme színe: teljesen fehér
Haja színe: fekete
Bőre színe: sárgás, kissé sötét
Különleges ismertetőjel: tetoválások felsőtestén, egyedi harci ruhája
Egészségi állapot/ betegségek: Egész

EZ A RÉGI ELŐTÖRTÉNET, AMI ADDIG MUTATJA BE ÉLETÉT, AMÍG MÉG FŐPAP

Életrajza:
*Egy holoprojektor lép működésbe, melyen megjelenik Tao egy karosszékben ülve, a hangfelvétel kissé rosszminőségű, de érthető.*
Ha ezt az üzenetet hallgatod, elég ügyes voltál, hogy betörj a főpapi rezidenciámra, és elég kíváncsi, hogy az értéktárgyak helyett egy emlékiratot vizsgálgass, de bátorságod jutalmául, megkapod, amire vágysz.
Innen elég messze, a franciaországi Lyonban születtem, 1991. március 7-én. Anyám és apám a divatszakmában dolgoztak, így ismerkedtek össze, más kérdés, hogy bár a munkájuk ugyanaz volt, anyám kínai, apám brazil. Lyon külvárosában éltem, és tanultam, gyerekkoromban talán semmiben nem különböztem bármelyik játszótársamtól, azt leszámítva, hogy apám kiképzésének a capueiraban és anyám tanításainak a kung-fuban, már 17 éves koromra mesterévé váltam a két harcművészetnek. Gyakorlatilag napjaim csak az iskolából és az edzésből álltak, egészen addig, míg a francia kormány úgy nem döntött, hogy nincs helye mutánsoknak az országban. Sajnos, mivel szüleimen és egyértelműen látszódtak a mutánsság jelei, nem maradhattunk tovább, így visszagondolva, nem is nagyon sajnálom, hogy ott kellett hagynom azt az emberek lakta tanyát.
Bár szüleim nem beszéltek nekem sokat eddig a mutánsságukról, ezután jócskán szidni kezdték az embereket, és ez adta meg a kezdő lökést pályámon, hogy aztán idáig elérhessek. De visszatérve, mikor elköltöztünk, New York lett az új otthonunk, azon belül is egy kis queensi házat vettünk, nem volt túl fényűző, egy kert és 3 szoba, amennyi kellett, én mindenesetre már éreztem, hogy itt sem maradhatunk sokáig, mivel a mutánsüldözés nem volt idegen dolog az amerikaiaktól sem. Itt folytattam tanulmányaimat, bár elég sok nehézségem volt, kezdve a bőrszínemtől, egészen az akkori angol tudásomig. De legfőképpen talán mégis az zavart be, hogy csak kedvtelésből vertem meg az engem körülvevő embereket. Párbajokat vívtam, utcai harcokban vettem részt, bár ekkor még nem is tudtam, hogy mutáns vagyok-e, de szüleim miatt kész voltam végig verni egész Queenst. Pár nagyobb hal azonban megelégelte az akcióimat, és véget akart vetni a tevékenykedésemnek, megvallva az igazat, meg tudom érteni őket, elég sok tagot hagytam helyben, úgy, hogy többet nem állt talpra. Mindenesetre azt gondolták, hogy, ha végeznek a szüleimmel, akkor feladom a harcot. Tévedtek. Ekkor bukkant elő mutáns képességem. Bár nem tudtam irányítani, mégis nagy szolgálatot tett az életemben, reményt adott, hogy bár egy elhull, de egy másik mutáns lép a helyébe. Elkezdtem edzeni, napokig, hetekig, hónapokig fel sem bukkantam az utcai harcok színterén. Ez alatt az idő alatt testemet halálos fegyverré fejlesztettem, és képességemet is megtanultam annyira kontrollálni, hogy ne törjön ki belőlem váratlan pillanatokban. Ekkor tértem vissza az utcákra, már nem sokan emlékeztek rám, az alvilági harcokban nincsenek nagy emberek, akik korokat élnek túl, csak egy-két mese szólt a kínairól, akit még nem vertek meg. Most azonban ismét elkezdtem harcolni, nem a becsületemért, hanem a mutánsok összességéért. Eddigre képességeimtől íriszem teljesen fehér lett, és képes voltam az fizikai erőket eltéríteni. Az utcai harcokban nem akadt ellenfelem, és nem is ez volt már az életcélom, ugyanis ekkor bukkant fel az Apokalipszis néven ismert En Sabat Nur nevű ősi mutáns.
Minden vágyam az volt, hogy őt szolgáljam, de tudtam, hogy ezt nem lesz könnyű elérni. Rájöttem, hogy az Apokalipszishez vezető út a lovasán, Fájdalmon keresztül vezetett. Elhatároztam, hogy felhívom magamra a figyelmét, de nem a megszokott módon, biztos voltam benne, hogy ezernyi mutáns vágyik arra, amire én. Így ahelyett, hogy szolgálataiba álltam volna, hogy várjam az előléptetést, inkább épp az ellenkezőjével próbálkoztam. Először csak egy-egy helyőrségét iktattam ki, kisebb zavargásokat keltettem, nem túl feltűnőeket, mégis fájdalmasakat. Nem kellett hozzá és szálkává váltam a birodalom szemében, vagy rajzszöggé a talpában, ahogy tetszik. Szerencsémre a nagy hatalmú lovas, ahelyett, hogy elpusztított volna, megértette a célomat, és szárnyai alá vett. Mivel fizikai adottságaimmal nem voltak gondok, csak a képességemet fejlesztette, ekkor lehettem úgy 21. Három éven át éltem a Citadellában, Fájdalom lovas közvetlen kiképzése alatt, tudtam, hogy velem lesz valami terve, hisz nem sokaknak adatott meg a lehetőség, hogy maga Apokalipszis lovasának lehessen a jobb keze. Ígéretes tanítványnak bizonyultam, az évek során képességem olyan magas szintre ért, hogy az fizikai erőket nem csak egyszerűen eltéríteni tudtam, mint korábban, hanem teljes mértékben uralmam alá hajtottam a mozgást. Képessé váltam a mozgási energiát elszívni, és hosszabb ideig magamban tartani, célzottan kilökni, vagy egyszerűen semmivé tenni, illetve hőenergiává alakítani. Ezzel akár repülhettem is, hogy mekkora sebességgel, az csak a környezetemen múlik, az időtartam pedig a kitartásomtól, de minden koncentrációmmal akár egy teljes napig is repülhetek megközelítve a 250 mérföld/órát. Ez persze csak a legszélsőségesebb lehetőség, általában 60-nál sem gyorsulhattam fel jobban, mivel nem volt annyi energia a környezetemben.
25 éves koromra elmondhattam magamról, hogy Fájdalom első embere lettem, de neki ez nem volt elég, és ekkor tudtam meg, mit is tartogatott annyi éven át számomra. Azt akarta, hogy én irányítsam Horussiat, régi nevén Manhattant. Egy körzet teljes irányítása önmagában akkora megtiszteltetés, hogy azt egyszerű mutáns fel sem foghatja, de Horussia nem csak egy körzet volt, hanem az a városrész, amelyben Fájdalom saját Citadellája is volt. És, ha mindez nem lett volna elég, átlagos mutánsból főpappá tett egy pillanat alatt. Ekkor készítettem a saját főpapi ruhámat, melyet kifejezetten azért tartottam fontosnak, mert elsősorban harcra volt kifejlesztve. Ezzel is demonstrálni akartam, hogy a főpapok dolga nem a terpeszkedés, amíg embereik fenntartják az eddigi állapotot, hanem meg kell harcolnunk az újabb és újabb területekért, ki kell takarítanunk az embersöpredékeket a világból, és, ha vannak mutánsok, akik ezt nem értik meg, hát nekik is menniük kell. Hogy miért voltam ennyire buzgó? Nem akartam csalódást okozni Fájdalomnak, éveken át képzett, kötelességemnek éreztem, hogy ezt megháláljam. Ezzel együtt megvetettem a szintén általa kinevezett főpapokat, akik nem tettek semmit a birodalomért.
Hogy mi változott meg mostanra? Semmi, továbbra is harcolok a mutánsokért, és továbbra is tisztelem Fájdalmat. Az egyetlen, ami más lett, az én vagyok, mivel azóta megtanultam, hogy annak is van jelentősége, ha valaki nem harcol minden erejét bevetve a lázadók ellen. Megértem, hogy ezzel magabiztosságot akar sugározni, de én inkább maradok a helyemen, a seregeim élén, hisz ott a helye egy hadvezérnek, nevezzék azt akárhogy, akármikor. Mert ez vagyok én, hadvezér, főpapi rangomat valójában nem érdemeltem ki, csak azért kaptam, hogy legálisan vezethessem Horussiat, valójában egy cseppet sem konyítok a mágiához. De amennyire ért Fájdalom a misztikus hatalom felhasználáshoz, annyira uralom én a terepet, ha mutánsharcokról vagy egyszerű fizikai küzdelemről van szó.
Napjainkba érve, a történetemmel, gyakran járok még ma is arénákba, utcai harcokba, hogy megmutassam, mennyit ér az, ha valaki testileg és lelkileg is életét egy célnak szenteli. Ezeken a látogatásaimon általában egy-egy bátor és egyben botor jelentkezőt választok ki. Öt-hat harcos támad rám egyszerre, én pedig könnyű szerrel végzek velük, a legtöbbjükben sajnos nincs meg a testi erő, vagy a lelki felkészültség. Akik mégis túlélik az ellenem folyó harcot, azokat beveszem a testőrségembe, mely valójában egy tanítvány csoport. Köztük képzem a legjobb mutánsokat, akárcsak annak idején engem is Fájdalom.
Sajnálatos módon, most búcsúznom kell tőled kíváncsi látogató, mert amíg ezt az adást nézted, az őröket riasztották a behatolásod miatt, alig egy perc és beözönlenek a terembe. A mondás ilyen szempontból téves, aki kíváncsi, nem éri meg az öregkort. Sok szerencsét.
*A holoprojektor fénye kikapcsol, a sistergés megszűnik.*

KIEGÉSZÍTÉS

Lásd: korábbi AoA kaland, melynek során Tao már Lovasként igazgatja a várost, egészen addig, amíg a lázadók egy csapata Serena vezetése alatt meg nem támadták. Tao majdnem sikeresen építette újra a kristályt, amely összeköti a multiverzum világait. Ám a M’Kraan kristály megsemmisítésével Serena óriási robbanást idézett elő, ebben veszítette (?) életét.

Képességei: Reneszánsz Tao omega szintű képessége, tehát mozgási és hőenergia molekuláris szintű manipulációja érintés útján.

Szakértelmei: Kiváló harcművész, fizikai ereje, gyorsasága és kitartása az emberi maximum közelében jár.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 18 Dec. 2012, 19:21

Ön nyert. Megvan a 6. játékos. Akkor hamarosan kezdjük is a kalandot Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 30 Dec. 2012, 11:49

Holnap kezdem ezt a kalandot is végre.

Tagok
Namor McKenzie (2044-es jövő (barokk előtti))
Gloria Kovacs-McKenzie (2044-es jövő (barokk előtti))
Sarah Storm / Kozmosz (Ismeretlen realitás (távoli jövő))
Jonathan Miller / Black Jack / Venom (Barokk)
Fleischer Nadja / Alicia (Ismeretlen (náci) realitás)
Jet Li Tao / Impulzus (Apokalipszis kora)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 31 Dec. 2012, 09:48


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Feb. 2013, 00:07

Lassan véget ér a kaland és hivatalosan is átvettem a kalandsorozatot, így az én 2 karim kiesik és Sarah 2 karija meghalt a mostani kaland során.

Így a folytatásra 4 új játékost keresek előtörénettel együtt. A szabályok amiket Z lefektetett most is érévnyesek. Az első 4 elfogadott előtöri játékosa szállhat be a játékba. Mostantól lehet jelentkezni Smile

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Morsus Szomb. 09 Feb. 2013, 00:09

Hozzom Charlei bácsit!

Exiles - Száműzöttek - Page 2 X-Men_Prelude_to_Schism_Vol_1_1_Textless
Név: Charles Xavier
Egyéb név(i): -
Faj: mutáns
Nem: férfi
Jellem: Szadista, egoista, megalomániás
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: nem ismert
Kor: 51
Családi állapota: egyedülálló
Foglalkozás: Hódító, terrorista
Testmagassága: 197 cm
Testsúlya: 85 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: szőke (jelenleg kopasz)
Bőre színe: fehér
Repülési sebesség: -
Egészségi állapot/ betegségek: Korai kopaszodással szenved már húszas évei közepétől kopaszodni kezdett.

Előtörténet:
Xavier fiatal kora nem túl ismert. A tény az, hogy az apja elégedetlen volt vele és az iszákos no meg igen erőszakos férfi gyakorta verte is a fiút. A féltestvérét viszont imádta. Ameddig a bátyja egy sport bajnok volt addig Xavier egy igazi könyvmoly. Csak a tanulás érdekelte és mindenből első volt. A fiú nehéz és megtört napokat élt túl. A hátán örökre megmaradnak a sebhelyek, amiket a verések hagytak. Xavier tizenhét éves volt, amikor először használta az erejét. Amikor rávette az apját, hogy lője szét a saját fejét. A részeg férfi, aki az alkoholban kereste a örömöt könnyedén bele lett manipulálva az öngyilkosságba. Xavier anyja és testvére, Cain mostohája ekkor elköltöztette a kettőt a kúriába, amit Xavier nagyapjától örökölt. Az anyja egyre inkább beteg lett és idővel meghalt. A testvérek pedig elhagyták otthonukat, hogy világ után nézzenek.
Charles az egyetemre került, ahol akaratlanul használta a telepatikus erejét és idővel az iskola sztárja lett. A legnépszerűbb tanuló és a hölgyek kedvence. A testvére élsportoló lett és az amerikai foci egyik nagy leendő csillagja.
Már felnőttek voltak amikor újra összeültek a családi örökség ügyében. A békés beszélgetésből vita lett majd Xavier dühében agyvérzést okozott Cainnek. Ekkor ismerte fel az erejét Charles.
Az akkor már professzor és a Xavier családi örökség teljes tulajdonosa Dél-Afrikába ment ahol főleg az erejét próbálta ki amikor megismerte Erik Magnus Lensherrt. A két mutáns hamar összebarátkozott és felfedezve egymás különleges erőit szoros kötelék lett köztük. A két mutáns lenyűgöző párost alkottak, de Lensherrt elrémisztette Charles vad módszere. Érzéketlenül nyúlt mások agyába és manipulált mindenkit. Gondolkodás nélkül törölte mások emlékeit, ha annak bármi is feltűnt. Idővel etikai vitáik eldurvultak és csatába fulladtak. Amikor Magnus mágneses erejével a földre vitte a férfit az a fejébe nyúlt és az erejét uralva Erik ellenfordította a fémeket. A férfi deréktől lefelé megbénult. Xavier ott hagyta megrohadni Afrikában.
New Yorkban haza térve a kúriában felépítette a Cerebrot. Egy speciális gépet, ami megerősítette a telepatikus képességeit. Ezzel kereste meg az első mutánsait, akiket magáról nevezett el X-mennek. Velük a város életére tőrt és magát az elnököt fenyegette meg, hogy adja át az ország uralmát. Az elnököt a testvériség védte meg és a vezetőjük, a már tolószékbe kényszerült Erik Magnus Lensherr avagy Magneto. Idővel az X-men menekülni akart, de Xavier átvette az uralmat a tudatuk felüt és kényszerítette őket, hogy halálig küzdjenek. El is buktak.
Xavier mutánsait hátra hagyva elmenekült és végső tervként a cerebroval próbálta az egész világot az uralma alá vonni. A gépbe adta minden erejét, amivel nem csak magát, de a Föld teljes lakosságánál súlyos agyvérzést okozott. Mikor a gép túlterheléstől felrobbant Xavier meghalt és az emberiség minden tagja követte őt halálba.

Képességei:
Charles Xavier a föld legerősebb telepatája. Omega szintű telepata. Ellenben más telepatákakal nem tud vagy nem akar pszichikus fegyvereket formázni. Erejével képes olvasni mások gondolatában, törölni és módosítani rajtuk, ha kedve kívánja. Képes elméjét telepatikusan új testbe költöztetni ezzel saját testét kómaszerű állapotban hagyni. Mivel omega szintű képes többeket olvasni, befolyásolni, uralni vagy manipulálni egyszerre.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Feb. 2013, 00:12

Xavier bácsi elfogadva.
Még 3 hely kiadó.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Kira Sign Szomb. 09 Feb. 2013, 15:43

Szeretnék jelentkezni vele:
Adatok:

Név: Alexandra Susan Selence
Egyéb név(i): Suzi, Alex
Faj: kozmikus
Nem: nő
Jellem: ember-barát; mutáns-barát;
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: 2002 Március 2
Kor: 27
Család: Apa él és asztronauta, Anya él és a NASA központjában dolgozik.
Foglalkozás: A NASA-nál szállított felszereléseket a bolygók közt. + néha besegített az x-mannek.
Testmagassága: 175 cm
Testsúlya: 62 kg
Szeme színe: barna
Haja színe: barnás vöröses
Bőre színe: kaukázusi
Különleges ismertetőjel: nincs
Repülési sebesség: 1200km/h
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges (fogjuk rá)

Életrajza:
Mindenkinél eljön az a pillanat amikor az élete lepereg a szeme előtt. Nem hittem volna, hogy nekem már 27 évesen eljön ez a pillanat. Épp az űrben voltam, hol máshol is lehettem volna. Nem voltam egyedül. Más kozmikus szuperhősök is álltak az oldalamon, akikkel egy közös célunk volt a föld megmentése. De ennyire ne ugorjunk még a történetben, kezdjük az elején.

2002-ben születtem NewYorkban, egy gazdag és befolyásos család gyermekeként. Az iskolában folyton vertek a származások miatt és mindig elvették az ebédpénzemet. Eleinte hagytam, de a sokadik ilyen eset után összeszedtem magam és megvertem a srácot, aki rosszul bánt velem. Persze rögtön engem hívtak az igazgatóiba. A kis 12 éves nebulót. Végül megúsztam büntetéssel az esetet, de azóta, nem is packázik velem az a fiú.
Az utcán viszont kevésbé voltam szerencsés helyzetben. A kisebb bandák állandóak kizsebeltek és megvertek. Hogy megszüntessem ezt a problémát elkezdtem önvédelem órákra járni. Minek hatására, már egyre nehezebb volt a dolguk az ilyen piti 4-5 fős bandáknak.
Egyre több stílust sajátítottam el és egyre jobban is mentek, később már versenyekre is jártam, melyekből folytak bevételeim. Bára szüleim támogattak, de nagyon sokat dolgoztak, én pedig szerettem volna kicsit önállóbbá válni.
Valamiért volt egy stílus amit nagyon szerettem. A kapuérát olyan volt, mintha táncolva harcolt volna az ember.
Egyik nap úgy döntöttem, hogy beiratkozom egy tánc tanfolyamra, hogy letesztelje tényleg annyira jó –e, mint mesélik. Azt hittem, halál béna leszek benne, de kiderült, hogy nem. Egész jól ment és hamar meg is szerettem a sportot. Latin táncokat és a rockit szerettem a legjobban. A hip-hopot valamiért kevésbé szerettem, mint stílust.
16 éves koromban már harc és táncversenyekre is jártam, ami eléggé jól jövedelmezett.
Anya mikor halott a sikereimről, nagyon megörült és egyre többször hívott, hogy látogassam meg őt a munkahelyén. Ami nem volt más, mint a NASA központjában. Igen a NASA. Az irányító központban dolgozott. Nagyon értett a gépekhez és a csillagokhoz. Ő szeretette meg velem ezt a két dolgot. Igaz eddig nekem a csillagászat abból állt, hogy otthon kimásztam a háztetőre és onnan néztem a csillagos égboltot, de ez közel sem volt fogható ahhoz a tudáshoz, amit a későbbiekben kaptam tőle.
Az informatika eddig csak a neten való szörfölésből állt, de anyám tanításai után ez megváltozott.
Eltelt két év én pedig elég pörgős életet éltem. Nem is csoda, hiszen majdnem minden napra jutott egy ismeret, amit fejlesztettem.
A versenyeken szerzett pénzből mentem tudományegyetemre, asztrofizika szakra. Meg vettem magamnak amit szerettem, volna önállósodni akartam, ezért már egyre kevésbé támaszkodtam a szüleimre.
Apáról folyamatosan kaptam az információkat, meg beszéltem vele Skypon, de az nem pótolhatta igazán sosem a jelenlétét. Nem láthattam, mert kint volt az űrben. Asztronauta volt, aki a holdon élt, az űrbázison. Nagyon hiányzott és meg akartam látogatni, még ha rövid időre is. Nem is hittem volna, hogy viszontláthatom őt, míg egy nap anya egy fura kérdéssel állt elém.
- Alex, nem szeretnél, elmenni az űrbázisra? A kiképzés előtt álló asztronauta jelöltünk egészsége miatt nem mehet. Van kedved?
A legtöbb 24 éves lány a háta közepére se kívánta volna az egészet, de én elvállaltam. Meg akartam látogatni az apámat és ez volt az egyetlen módja. Ugyanis nekem kellett utánpótlást szállítanom a holdra.
A kiképzést sikerrel végig vittem, mivel kitűnő fizikai és szellemi kondícióban voltam hozzá.
El is jött a várva várt pillanat, elindultam hát az űrben. Hatalmas élmény volt. Az út közben csak élveztem a csillagok látványát. Ám ekkor beütött a krach. Nem tudom pontosan, mi is történt, de mintha sugárzást érte volna a hajót amitől az utasfülke kitört, ahogy az én űrruhám is. Azt hittem akkor halok meg, de nem így lett. Kényszerleszállást hajtottam végre a holdon, szinte halott voltam, de a szerencsémre az emberek kirángattak a kabinból és bevittek a bázisra, ott állították helyre az életjeleimet. Csoda volt, hogy túléltem, meg az is, hogy a szállítmánynak kutya baja se lett, még a sugárzás legapróbb jeleit sem tudták kimutatni rajta.
Amíg felépültem a bázison maradtam. Közben persze apa folyamatosan tartotta a kapcsolatot a központtal.
Mikor végre normalizálódtak az életjeleim, hosszasan elbeszélgettem apámmal mindenről. Mert én nem sokra emlékeztem a kényszerleszállás után történtekből.
Pár napig még ott voltam közöttük az űrparancsnokságon, az egyik nap épp sétáltam a folyosón az apám mellett, mikor hirtelen valami történt. A testemben valami forróságot éreztem, amit nem tudtam kontrolálni. Egy pillanat alatt átjárta az egész testemet.
Exiles - Száműzöttek - Page 2 1781123-make_out002
Majd az érzés eltűnt, ahogy jött. Apa szerint olyan voltam, mint egy lámpás ami jele helyzetben cseppet sem nyugtatott meg.
A furább csak az volt, hogy mikor becipelt egy újabb vizsgálatra az életjeleim normálisak voltak, pedig az imént történtek közel sem voltak azok.
Bár apával sejtettük mi történt de elhatároztuk, hogy titokban tartjuk a dolgot.
Így is lett másnap visszamentem a földre és folytattam az életemet, persze a megszokottnál kicsit eltérőbben. A képesség sok mindent megváltoztatott, rengeteget rohangáltam mosdóba, hogy elnyomjam az erőmet, vagy csak gyakoroltam, hogy fejlesszem azokat.
Az évek alatt többször mentem ki az űrbe, hasonló akciókon. És az egyik alkalmával észrevettem, hogy a képességem megvéd az űrben. Mert valami furcsa réteget képez rajtam.
Így már a kilétemet sem fenyegette veszély.
Az évek során rengeteget igáztam a föld és a hold között, és elég jól is kerestem ezzel a munkával. Szabadidőmben pedig a földön a bűnözés csökkentésén fáradoztam. Az x-man is felfigyelt erre, így szövetségesre leltem bennük.

És most eddig volt időm a visszaemlékezésre. Mert itt a kree had, hogy háborút vívjon a föld erejével.
A harc sok áldozatot követelt és sokáig tartott. Már alig bírtam a rakéták útjába állni, melyeket a föld felé lőttek. Olyan voltam, mint egy mozgó védőpajzs. De semmilyen pajzs sem tarthat ki örökké.
Fáradtan, de harcoltam az utolsó csepp erőmmel is, és védtem. Az utolsó dolog ami az én vétkemet okozhatta volna egy neutron bomba volt, ami atomjaimra szakított volna szét. Pajzsot képeztem magam elé és váltam az utolsó döfést, de mikor kinyitottam a szemem, már egészen más helyen találtam magam.

Képességei: Kozmikus energia irányítása omega szinten. Tehát képes: hangsebességgel repülni(1200km/h) és a képességem megvéd az űr hidegétől és az oxigénhiánytól.
a test 1 pontjából v az egész felületéből (ha egész felület, akkor vakít is) képes sugarakat lőni, és ezt védekezésre is tudja használni, szóval koncentrálással képes maga köré pajzsot képezni, ez ha csak erre koncentrál, akkor 100 tonna erőig felfog dolgokat, ha nem csak erre koncentrál, hanem támad közben, repül, védekezik, harcol, akkor csak rakétákat képes felfogni, amíg figyel arra h fenntartsa azt is

Szakértelmei: tánc, közelharc, csillagászat, harci technikák és kis informatika

Privát előtörténet véleményezést kérsz: Nem

Képek róla:
Emberi alakban:
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Wanna_play_with_fire__by_Robbuz
Mikor a kilétét akarja védeni, vagy az űrben van:
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Andrewfelesg


A hozzászólást Kira Sign összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Feb. 2013, 22:29-kor.

_________________
Karik és multik: Főkarakter:Kira Sign NJK-k:Tina Leia Sign, Gina Sign (Jinx), Juna Carter galaxis védelmezői: Zeck/Villám
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Sexymechanicbyparkleggy Exiles - Száműzöttek - Page 2 Girloffantasybymanofins Exiles - Száműzöttek - Page 2 Jinx_by_fazie69-d6o4rki Exiles - Száműzöttek - Page 2 Amane_bakura_by_kurakitten-d82vlbm Exiles - Száműzöttek - Page 2 6r1x8p
Kira Sign
Kira Sign
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 808
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jan. 15.

Karakteradatok
Főkarakter: Kira Sign
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 09 Feb. 2013, 15:52

Ez is elfogadva.
Még 2 hely van kiadó!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Feb. 2013, 10:19

Előző kaland véget ért, még kérek 2 játékost, aztán majd a Bronxi kaland után kezdünk.

Tagok
Gloria Kovacs-McKenzie (2044-es jövő (barokk előtti))
Jet Li Tao / Impulzus (Apokalipszis kora)
Charles Xavier (Ismeretlen realitás)
Alexandra Susan Selence (ismeretlen realitás)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Danny Long Hétf. 11 Feb. 2013, 20:59

Név: Antoine Alanian
Becenév: Tony, Bűvész
Faj: Mutáns
Nem: Férfi
Jellem: Vidám természetű, bár szereti komolynak és sejtelmesnek mutatni magát olyanok előtt, akik nem ismerik. Hajlamos a kissé túlzott színpadiasságra.
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: Párizs, 2007. március 12.
Kor: 37
Család: Serj Alanian (apa, 61 éves, Párizsban él), Marie Leroy (anya, 61 éves, Párizsban él), Juliette Alanian (húg, 29 éves, Párizsban él)

Foglalkozás: Testvériség-tag
Testmagassága: 187 cm
Testsúlya: 79 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Iqk1na

Előtörténet:
Apám Örményországban született, és azért költözött Párizsba, hogy francia nyelvet tanuljon a Sorbonne-on. Ott ismerkedett meg anyámmal, aki francia irodalom szakos volt. Néhány évvel később, miután befejezték az egyetemet, össze is házasodtak, aztán nemsokára jöttem én, majd később a húgom. Sokáig úgy tűnt, minden rendben van velem, hiszen szép voltam, okos és szerény. Az általános iskola nem volt egy nagy szám, sosem voltam osztályelső, de a bukás veszélye sem fenyegetett. Hatodikos koromban egy TV műsor hatására bűvészkészletet kértem a szülinapomra. Rögtön lenyűgözte az egész családot, hogy mennyire jól megy. Igazság szerint engem is, ugyanis minden trükk sikerült, még akkor is, ha nem. Például az első kártyatrükkös próbálkozásomnál, treff király helyett káró hetes jött ki. Ennek ellenére a szüleim és Julie lelkesen tapsoltak. Nem értettem, hogy mi van, hiszen nem sikerült a trükk. Úgy tűnt, mintha másnak látnák a lapot. Néhány ilyen sikerbe fulladt kudarc után már biztos voltam benne, hogy valami nem stimmel. Az iskolában is elkezdtem bűvészkedni, és az eredmény általában ugyanaz volt. Kísérlet gyanánt időnként direkt rontottam el a trükköket, ilyenkor nem működött a dolog, de amikor akartam, egy-két esettől eltekintve mindig sikerült. Hamarosan elkezdtem kitapasztalni, hogy hogyan tudom tudatosan használni az illúziót. Egyre elrugaszkodottabb trükkökkel kezdtem próbálkozni. Nagyon vicces volt nézni a többiek arcát, amikor például nyomtalanul eltűntettem dolgokat, vagy a két tenyeremben levő tárgyakat kicseréltem. Néhányszor nagyon közel voltam a lebukáshoz, de mindig megúsztam. Képességem ellenére valódi trükköket is tanultam, és azokat is használtam, hiszen kihívásra is szükség van.
Nyolcadik után egy elég jó nevű, kétnyelvű gimnáziumba kerültem, ahol a bűvészkedéssel gyorsan berobbantam a köztudatba. A második évben aztán megtörtént a baj. Éppen a nagyszünetben szórakoztattam az osztálytársaimat egy pár új trükkel, amikor megjelent egy lány, aki különösen tetszett. Valami nagyon nagyszabásúval akartam lenyűgözni, ezért úgy döntöttem, hogy az éppen bemutatott nagyon sablonos, ingujjból kendőt előhúzós trükköt egy kicsit megbolondítom. Amikor kihúztam a kendőt, meglebbentettem, és (látszólag) lángra lobbantottam. Kicsit nagyobb lett a láng, mint szerettem volna (nagyjából fél méter széles és két méter magas), így kitört a pánik. Előkerült a poroltó, én meg mehettem az irodába. Az igazgatónő elég nehéz természetű volt, rögtön ki is jelentette, hogy az iskola nem kér belőlem a továbbiakban. Ezek után el kellett mondanom a szüleimnek az igazságot a képességemről. Rövid kutakodás után apám megtalálta az interneten az X-sulit. Egy hónap sem telt el, és már meg is kaptuk a levelet a felvételről.
Alig néhány napja jártam az X-suliba, még túl sem voltam az eufórián, amit az új lehetőségek okoztak, amikor a démoni invázió elkezdődött. Szinte gyerek voltam még, nem sokat tehettem ellene, csak reménykedhettem, hogy minden rendben lesz. A felnőttek harcoltak értünk, míg mi csak ülünk a kúria biztonságában és vártunk. Igyekeztem optimistán tekinteni a jövőre, és próbáltam másokban is tartani a lelket. Nem voltam elég erős a harchoz, de amit tehettem, azt megtettem. Végül át is vészeltük, rengeteg szenvedés és áldozat árán, de megmaradtunk. A nyugalom azonban nem tartott sokáig. Még ki se hevertük a démonok támadását, máris ellenünk vonultak a kree-k. A túlerő hatalmas volt, egy pillanatig sem volt esélye az emberiségnek. A régi Xek életük árán mentettek meg minket, a következő generációt. Éveken át bujkáltunk, miközben a kree-k letörtek minden ellenállást. Minden ellenük irányuló tettet példátlan kegyetlenséggel toroltak meg. Voltak ugyan, akik próbálkoztak, de miután minden halott kree-re száz ártatlan ember jutott, hamar feladták. Igyekeztem megőrizni a derűmet ebben az időszakban is, de én is sokszor közel voltam ahhoz, hogy elveszítsem a reményt. Úgy tűnt, nincs esélye az emberiségnek. Ekkor kezdődött el a széthúzás a csapatban, de ekkor még sikerült közösen dűlőre jutnunk, talán azért, mert nem volt más lehetőségünk. Végül kétségbeesésünkben Apokalipszishez fordultunk. Nem hittem volna, hogy valaha is ehhez folyamodunk, de be kellett ismernünk, hogy nincs más választás. Az ő segítségével, véres harcok árán sikerült elűzni a megszállókat, és látszólag helyreállítani a békét. Ismét rengeteg volt az áldozat, de az emberiség újra szabaddá vált. Elkezdődött az "aranykor", amiben most is élünk. Az újraépítést Jonah Wright, csapatunk egyik tagja vette a kezébe. Azt gondoltam, hogy mint az USA első mutáns elnöke, tiszteletben tartja majd a hozzá hasonlók jogait, de nem így történt. A regisztrációs törvény mindennek a meggyalázása, amiért az X-men eddig küzdött. Őszinte megdöbbenésemre sokan másképp gondolták. A csapat nagy része hajlandó volt feladni az egyenjogúságát, és megbélyegezve élni. Erre én nem voltam képes. Nem voltam hajlandó elfogadni, hogy minden mutánsnak kötelessége a mindenkori kormány kezébe adni elpusztítása kulcsát. Néhány társammal úgy döntöttünk, hogy kilépünk az X-menből és egy új Testvériséget alapítunk. Rögtön bűnözőkké nyilvánítottak bennünket, és egykori barátaink ellenünk fordultak. Továbbra is bújkálnunk kellett hát, és ez alatt időm nagy részét képességem fejlesztésének szenteltem. Erőm nagyon gyorsan fejlődött, sokkal gyorsabban, mint az átlag, így mire Testvériségként kellett folytatnunk a küzdelmet, már nem csak megtévesztés és figyelemelterelés volt a repertoáromban, hanem gyilkos erő is, hiszen illúzióim már akár egy halálos sebet is képesek voltak imitálni. Most azonban Jonah olyat követett el, amire nem számítottunk. A Kree által hátrahagyott őrszemeket veti be, hogy felkutassanak és elpusztítsanak minket.

Nem sokkal az Őrszemek szabadon engedése után a testvériség megpróbált bejutni a Fehér Házba, hogy elérjék a leállításukat. Tony vezetésével elterelő támadás is indult, de mivel az illúziók csak az emberi agyra hatnak, esélye sem volt az Őrszemek ellen.

Képességek:
Rendkívül erős illuzionista. Eredeti képessége, azaz a kezében tartott tárgyak átalakítása már olyan fejlett, hogy mind az öt érzéket képes becsapni. Ez minden szemlélőre hat, kivéve az erős telepatikus védelemmel rendelkezőkre. A hatás olyan szinten képes átverni az elmét, hogy egy fegyverré alakított tárggyal akár halálos sebet is okozhat. Ez természetesen csak közelharci fegyverekkel lehetséges, és csonkítani így sem képes. Egyszerre akár több tárgyat is átváltoztathat és ezt 12 körig képes fenntartani. Ha valaki rájön, hogy illúzióról van szó, annak többé a tapintása már nem átverhető, ezáltal természetesen megölni sem lehet illúzióval. Persze ehhez nem elég, hogy felmerüljön benne a gondolat, hinnie kell, hogy a hatás nem képes ártani neki.
10 méter sugarú körben egyéb illúziókat is képes létrehozni, de ezek csak 3 érzéket (látás, hallás, szaglás) csapnak be, és 6 körig tarthatóak fenn. Ha egy illúzióval teremtett tárgy vagy lény elhagyja ezt a területet, legfeljebb két körig marad életben.

Szakértelmek:
Anyanyelvi szinten beszél franciául és angolul, illetve keveset örményül. Rengeteg bűvésztrükköt ismer képessége használatával és anélkül. Az X-men, majd a Testvériség tagjaként is képezték mind fegyveres (kardok, botok, pisztolyok), mind fegyvertelen harcra. Személyes kedvence a vívótőr, illetve puszta kézzel a Kung-fu. Nem mestere egyik stílusnak sem, de jelentős gyakorlata van. Érdekli az irodalom (főleg az európai), igen művelt.


A hozzászólást Danny Long összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 09 Jún. 2014, 10:08-kor.

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Feb. 2013, 21:05

Ő is elfogadva.
1 hely van már csak kiadó.

Tagok
Gloria Kovacs-McKenzie (2044-es jövő (barokk előtti))
Jet Li Tao / Impulzus (Apokalipszis kora)
Charles Xavier (Ismeretlen realitás)
Alexandra Susan Selence (ismeretlen realitás)
Antoine Alanian (Jövő bűnei - 2044)

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Cardas Hétf. 11 Feb. 2013, 22:14

Név: Elensa
Egyéb név(i): Szfinx
Faj: szfinx
Nem: nő
Jellem: ember-barát
Személyazonosság: nyílt
Születési helye és idő: Kr. e. 10. század
Kor: 17
Család:
- szülei halottak, nincs testvére
Foglalkozás: korábban paraszt, lázadó
Testmagassága: 177 cm
Testsúlya: 100 kg
Szeme színe: fekete
Haja színe: fekete
Bőre színe: sötét
Különleges ismertetőjel: külseje
Repülési sebesség: 60 km/h
Egészségi állapot/ betegségek: egészséges

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Sphinx_by_genzoman-d3ha46d

Előtörténet:
Születésem dátumát ugyanúgy nem ismertem, mint azt, hogy kik voltak a szüleim, vagy, hogy hol láttam meg a napvilágot. Azt mondják, egy erdő széli úton találtak rám, úgy három éves lehettem. Zuhogott az eső, én pedig egy véres ronggyal fedtem magam, hogy el ne ázzak, miközben arcom rémült sokkot tükrözött, és a szüleimet hívogattam minduntalan, bár azok sehol sem voltak, akárhogy is keresték őket.
Akik megtaláltak, úgy vélték, hogy rablótámadás áldozatául eshetett a családom, de én valahogy megmenekültem a banditák karmaiból. Nagyon beteg voltam valamitől, mondhatni, hogy halálomon voltam. Valami méreg tehette, azt mondta a nevelőanyám, aki szerencsére a szegények közt a gyógyító mesterséget űzte, és sikerült kimentenie a halálos betegségből. Ezután magához fogadott.
A hely, ahol éltem, egy tengerpart mellett volt, melyen igen sűrűn jártak kereskedőhajók.
Nevelőszüleim jó emberek voltak, akik egy kegyetlen, magas rangú ember földjén dolgoztak, sok más szerencsétlen famíliával együtt. Egész álló nap a földeket rótták, szántották, vetették, és még temérdeknyi kimerítő tevékenységet űztek, csak azért, hogy valahogy életben maradhassanak, még ha életük csak a munkából és a szenvedésből állt is. Az adók miatt egyik család sem volt képes felülkerekedni a szegénységén. Úgy csapolta ki uruk a parasztok néhány garasát az erszényükből, mint mi az ő teheneiből a tejet.
Sokan egy megváltó teremtményt, egy „szfinxet” vártak. Azt beszélték, kevesebb, mint húsz évvel ezelőtt el is jöttek ilyen lények, hogy felszabadítsák a szegény népet, ám a kegyetlen úrnak sikerült végeznie vele.
Én eközben úgy éreztem, a többieknél még jobban szenvedem. Úgy éreztem, nem illek bele ebbe a világba, hogy nem ez az én életem. A többiek beletörődtek sanyarú sorsukba, de én nem közülük származtam, tudtam jól. Testem, bőröm láthatóan más nép vonásairól árulkodott. Ott élt bennem a szabadság lángja, és folyton egy esetleges lázadáson jártak a gondolataim. Dél felé vágytam, a tengeren túlra, ahonnan azok a kereskedőhajók jöttek. A hajósok sokkal jobban hasonlítottak hozzám, és megfordult a fejemben, hogy közülük származhatok, ám nem értettem a nyelvüket, így nem tudtam velük szóba elegyedni.
Aztán egyik nap, mikor kint dolgoztam a földeken, jött a hír, hogy nevelőszüleimet kivégezték, mert termést mertek lopni. A düh és fájdalom szétáradt testemben. Elhatároztam, hogy szembeszállok kegyetlen urunkkal, bármily fiatal vagyok is, és lány létem ellenére. Titokban terjeszteni kezdtem szándékaimat, először csak a fiatalok körében, ám kiderült, hogy a legtöbb érett férfi és nő is az én oldalamat fogná. Tiszteltek a bátorságomért, ami tanúsítottam. Lassan ki is alakult egy lázadás előképe.
Ám valaki elárult bennünket, és engem elfogattak, mint főkolompost. Bevittek a kegyetlen úr színe elé, aki személyesen akart végezni velem. Véreskezű volt, nem csak embereket sanyargató. Előrántotta tőrét, melyen ott éktelenkedett már mások kiontott vére is. Felém indult, hogy leszámoljon az ellene szőtt lázadás szítójával. Megragadott a hajamnál fogva, és felhúzott a padlóról, hogy elvágja a torkomat…
Aztán rémület ült ki az arcára, nem tudtam, mitől, de megválaszolta kérdésemet:
- Ez a Szfinx leszármazottja! – és a vállamra mutatott, melyen egy régi seb forradása látszott. – A mérgezett tőr nem végzett vele, mikor megsebeztem évekkel ezelőtt!
Egyszerre kezdett összeállni a kép. A mérgezett tőr okozta seb, amibe majdnem belehaltam kiskoromba, de a nevelőanyám megmentette orvosságaival az életem….
…Én vagyok az, akit eddig vártak, hogy megtörjem az uralmát ennek a zsarnoknak. Mintha legbelül mindig is tudtam volna, csak most beigazolódik… Életem értelmet nyert, és úgy éreztem, hogy testemet átjárja a felismerés ereje. Aztán megtörtént. Áttörtem az emberi korlátokat, és az lettem, aminek ez a rémült gonosztevő mondott: Szfinx.
Rárontottam a zsarnokra, akinek segítségére odasiettek testőrei, de én olyan könnyed mozdulattal löktem őket félre, mint a hangyákat. Elfogott a bosszúvágy, és kegyetlenül, vérszomjasan végeztem a gonosz úrral.
De ekkor remegni kezdtem. A mérgezett tőr belém állt. Még utolsó mozdulatával a férfi megbélyegezte sorsomat, és fegyverét belém mártotta, a tövéig. De nem számít. Megöltem őt, és most már mindenki… szabad…

Ereje:
- 15 tonnát képes felemelni
- Oroszlánkarmai vannak, oroszlánfogai, oroszlánfarka
- madárszárnyai, melyekkel repülni is képes. Repülési sebesség: 60 km/h
- 60 km/h-ás sebességgel tud futni
- Állóképessége és fájdalomtűrő képessége hatszor nagyobb, mint egy átlag emberé

_________________
Reneszánsz: JK : Natalie Pezzini NJK: Caroline "Oly" Dason
X-Diák: Aaron Asbord
Outsiders: Maria Holguin
Végtelen Háború Világa: Amanda Cruz
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Alaacuteiacuteraacutes-_zpsuiynmyon
Cardas
Cardas
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 366
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. May. 02.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Natalie Pezzini
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 11 Feb. 2013, 22:25

Cardas is elfogadva. A kalandra betelt a hely.

Tagok
Gloria Kovacs-McKenzie (2044-es jövő (barokk előtti))
Jet Li Tao / Impulzus (Apokalipszis kora)
Charles Xavier (Ismeretlen realitás)
Alexandra Susan Selence (ismeretlen realitás)
Antoine Alanian (Jövő bűnei - 2044)
Elensa (ókori realitás)

És akkor most már elárulom, az első kaland az ókori egyiptomban lesz.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 16 Feb. 2013, 07:43

Kezdtünk, nem volt sok reagom napok óta, így elkezdtük Smile
https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1816-exiles-4-tiz-csapas

Határidő nincs az íráshoz, de azért szeretnék heti min 1x kört váltani.

Exiles - Száműzöttek - Page 2 00120

Eddig lezajlott kalandok:
1. Első csoda
2. Kénkő és pokol
3. Eljő az alvilág

Futó kaland:
4. Tíz csapás

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 01 Ápr. 2013, 20:21

Van egy kiesett tag, így már lehet beadni előtörit a kövi kalandhoz a kiesett kari helyére.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Albert Shear Kedd 02 Ápr. 2013, 00:54

Név: Lord Albert Roland Shear
Becenév: Lord Albert Roland Shear
Faj: Ember
Nem: Férfi
Jellem: Kaotikus
Személyazonosság: Nyílt
Születési helye és idő: 1842. 11. 23, ködös albion
Kor: 50


Foglalkozás: Veterán csatamágus
Testmagassága: 188 cm
Testsúlya: 92 kg
Szeme színe: Zöld
Haja színe: Fekete
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: -
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges

Exiles - Száműzöttek - Page 2 My_artwork__Lord_Blackwood_by_Samvinci

Lord Albert Roland Shear vagyok. Ha ezeket a sorokat olvasod, valahogy hozzád jutottak a memoárjaim. Csak remélni merem, hogy az örökösöm, esetleg nagy varázsló vagy. Ha mégsem, akkor nem fogod tudni letenni ezt a könyvecskét, mert átok ül rajta. Olyan átok, mely nem engedi el elmédet. Viszont gratulálok. Emlékeimet pont olyan pontosan fogod átélni, ahogy én. Ennek hátránya, hogy amikor az utolsó bejegyzés, utolsó szava utáni pontra emeled a tekinteted, s rá fogod emelni, te életed is véget ér, ahogy a naplóm is.

Ahogy mondtam, Albert Roland Shear vagyok. Thomas Shear, a királynő hű szolgája, Lord Reilly pohárnoka és fegyverhordozójának, valamint Caroline Reilly, Lord Reilly, Hundugrad urának harmadik leányának közös gyermekeként láttam meg a napvilágot. Harmadikként a családban, szerencsés csillagzat alatt. Eme kettő kombinációja volt az, amely a bölcsek szerint felébresztette bennem az anyai ágon jelenlévő mágikus vért. Lord Robert Johnatan Reilly ugyanis azt a Lady Margharet Abinerit vette el, aki nagy mágus, Sir Stephen Marcus Abineri professzor volt és Viktória királynő első számú mágiaügyi tanácsadójaként szolgált. Születésemig mindenki azt hitte, hogy a lovagi családból származó Lord Reilly vasporos vére miatt kihalt az évszázados Abineri mágus vérvonal. Ezt mind azért érdemes tudnod, hogy megértsd, miért is szakítottak el az anyámtól hat évesen és dugtak be egy varázslókkal teli kastélyba, ahol rajtam kívül nem volt más gyerek. Alapvetően a mágusokat mester-tanítvány rendszerben képzik, de dédapám azon a véleményen volt, hogy fontosabb vagyok annál, hogy egyetlen mester tanítson. Cserébe egyik sem tanított. Elkallódtam. Mindegyik azt hitte éppen a másik foglalkozik velem. Különben is láb alatt voltam. Így ment ez, amíg rám nem talált egy vén csatabanya, Eisire. Mérhetetlen gyűjtőszenvedélye volt. Miután magához vett rengeteget utaztunk és sok veszélyes, illetve rengeteg hasztalan ereklyét gyűjtöttünk be. Én is egy voltam a híres varázslók kegytárgyai között, amiket a kastélyában mutogathatott. De nem bántam. Bejártam vele az ismert világot és tanulmányozhattam a mágia megannyi formáját. Tanulni azonban egyszerre csak egyet tudtam tőle. Azt monda, hogy a lét alapja a levegő. Ezért ez lett a fő eleme és alapja mágikus ismereteimnek. Okításom azonban a hivatalos módon félbeszakadt. Ugyanis megkezdődött a gyarmatok háborúja.

A Brit korona gyarmatainak nemesei és mágusai összefogtak és kinyilvánították függetlenségüket. Én ekkor ifjú voltam még és merész. Elhagyva mesteremet, jelentkeztem a csatamágusok sorába. Ott hamar megtanulja az ember használni a mágiáját. De vigyázni kellett és kell a mai napig is. A mágikus manna azonban mindig áldozatot követel. Nem varázsolhat az ember túl sokat büntetlenül. Szerencsére adódott alkalom, hogy megtanulja az ember használni karját és kardját is.
Én mivel fizettem a mágiámért? Talán a százak vérével amit kiontottam. Talán a rémálmokkal amik nem hagynak aludni ez időtől kezdve. Talán csak bal kezem szorítása, amely elveszett a csatatéren. Talán bal lábam egyenes járása, amit szintúgy elvettek tőlem. Igaz életem hátralévő részében rájátszottam erre a kettőre. Karom erősebb, járásom délcegebb volt, mint ahogy mutattam. De ez már lényegtelen. Egyet igaz üzen. Az ellenségeid számára mindig gyengébbnek mutatkozz, mint amilyen vagy.

(…)

A háborút megnyertük. A domitorok azonban elengedték távoli földjeiket. Varázslók és lordok ezrei hiába adták életüket a koronáért. Az darabjaira hullott, a béke ígéretének bűzös posványában rohadva. Az én szemem kiszúrták. Persze nem a szó klasszikus értelmében. Kaptam egy kis birtokot, fent északon. Én meg odaköltöztem. Ott aztán éltem a veteránok békés életét. Szolgáló lányok, bor és sör társaságában. Aztán amikor a pénzem elfogyott, atyám kitagadott. Nos, eladtam a földemet, házamat és a megmaradt két jószágomat. Londonba utaztam, ahol a varázslók főcéhének vendégszeretetét élveztem, mint háborús veterán. Egészen addig tengődtem egyik kocsmától a másik ópium barlangig, amíg rám nem talált néhány régi bajtárs. Valamilyen titkos rendről beszéltek, amelybe meghívtak engem. Végül addig-addig győzködtek, amíg bele nem mentem. Innentől csak felfelé vezetett az út. Igaz ehhez kellett becsvágy is egy kevés.

(…)

Már a negyedik évemet töltöttem a fekete kecske rendjének inasaként, amikor taggá avattak. Micsoda orgia volt. Csak a kandallók és fáklyák világították meg a vonagló emberik testek sziluettjeit. (…) Órákkal később, mikor mind a kimerültségtől fetrengtünk szanaszét a földön, mágikus tisztítótűz árasztotta el a termet. Bevallom megrémültem. Láttam nőket és férfiakat égni, végleg elpusztulni. A zöld lángok nem csak az ember testét, lelkét is felemésztették. Én és még vagy tucatnyi társam végül méltónak bizonyultunk a rend szellemiségének. Beavatottak lettünk.

(…)

A királyi ügyek minisztériumába szerzett közép vezetői hivatalom és a Rend gyűlései mellett tanulmányaim lelassultak. Bár tökélyre fejlesztettem a levegő varázsának művészetét, még csak fél úton járok az asztrál mágiának. Ellenben Eisire-től tanult rituálék jól jöttek. Néhányat közülük tovább is fejlesztettem. Ezeket eredetileg pogány papok használták s az átlagos mágus mesterek tovább sem adják őket. Viszont a csatamágusok szívesen alkalmazzák a varázsló tanács hallgatólagos beleegyezésével. Én azonban a Rend szolgálatában állok, ezáltal a tudásom és minden tettem is. Csak így juthatok egyre feljebb, mígnem én leszek a kecske feje vagy szíve. Most is azon dolgozom, hogy befejezzek egy rituálét, mely segítségével betekinthetünk a parlament minden zegzugába úgy, hogy a közelében sem kell lennünk. Ez azonban összetett varázs, amelyet ha rosszul készítenek elő, emberéletet is követelhet.


Képességei:
A levegő mágiájának mestere, az asztrál mágia beavatott űzője.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Kedd 02 Ápr. 2013, 11:02

Látom rosszul sikerült Smile Feelinges volt, tetszett, elfogadva. A kiadó hely betelt, a többieknek, akiket érdekelt a hely várniuk kell, amíg még valaki meg nem hal.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Thorhalla Vas. 12 Május 2013, 13:51

2 újabb hely szabadult fel a kalandra, így 2 új jelentkezést fogadok el.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Tank008 Vas. 12 Május 2013, 14:35

Név: John Price
Egyéb név: Captain Price
Faj: Mutáns
Nem: férfi
Jellem: semleges
Személyazonosság: Titkos
Születési hely és idő: Angolia 2019.08.20
Kor: 27 év
Család.: -
Foglalkozás: Katona
Testmagassága: 180 cm
Testsúlya: 80 kg
Szeme színe: Kék
Haja színe: Szőkés Barna
Bőre színe: Fehér
Különleges ismertetőjel: Állandó sapka viselet, szivar és persze egy a szakáll bajusszal.
Egészségi állapot/ betegségek: Egészséges
Képesség.:
Immunitás: pl: Telepata ellen, agykontroll ellen, mindenféle nem fizikai támadás ellen amely.

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Aaaacaptainprice
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Captainpricecod4
Exiles - Száműzöttek - Page 2 Captainprice
Életrajz:
A karakterem az Egyesül királyságban született. Árvaként nevelkedett fel mivel anyát nem ismerte és apjáról annyit tudott, hogy egy egy-éjszakás kalandból született. Miután befejezte az iskolát beállt a katonasághoz. Gyermekként már vonzódott a fegyverek világához és a gyógyításhoz mivel apja nem volt rá hatással így nem nyomták el anyjától örökölt képességeit. Ezét is hamar rájött, hogy rendelkezik gyógyító képességgel a katonaság mellett állandóan fejlesztette a gyógyászati képességeit mikor betöltötte a huszonötödik életévét rész vett első katonai bevetésén ahol egy csapat katonát hívtak be London közepébe, hogy egy elharapódzott felkelést leverjenek amit egy szekta okozott. A küldetés sikeresen zárult bár sikerült neki és jó néhány hajtásának megsérülnie amikor a feldühödött tömeg aka-47 fegyverhez jutott és Molotov koktélokat dobtak rájuk. Ő szerencsére csak néhány vágási sérülést szerzett amelyet orvos tudományával könnyedén ellátott. Néhány bajtársát már komolyabb sérülés is érte amelyet már csak kisebb nagyobb sikerekkel sikerült ellátniuk ami nem is csoda hisz nem volt az olyan kis zendülés ha már a rendfenetartók nem bírtak velük és a katonaságot is be kellett vetni. 20 éves korában letette a doktori vizsgát fel is ajánlottak neki jó néhány állást a London közeli kórházakban de fegyverek iránti vágya erősebb volt mint, hogy egy kaland mentes orvosi életet éljen le. Katonai képességét az évek során olyan magasra emelte, hogy felvették a Brit elit egységbe a SAS-ba mint felcser. A SAS-ban (Special Air Service) kimagasló katonai teljesítményt nyújtott mint a harc terén mint felcserként. 23-as éveit betöltve már számos terror elhárításban részt vett és sok társát hozta már vissza a halál küszöbéből. A következő 4 évet is ennél az egységnél töltötte a rájuk kiszabott küldetéseket teljesítve. Ahogy az idő telt és múlt már az négy év szolgálat előtt a sas alakulatot Mágnetó beolvasztotta saját seregébe így Price Mágnetó seregében szolgált és teljesítette a továbbiakban rá kiszabott küldetéseket. Amint ez az egyesítés megtörtént már nem csak a rosszak ellen kellett akcióba lendülni hanem bárki ellen aki Mágnetó útjában állt. Az első éveben a sivatagba zavarták őket le, hogy levadásszanak egy két kobor mutáns akit Mágnató majdnem, hogy csak szórakozásból öletett meg azzal a céllal, hogy a kóbor mutánsok nehogy kirobbantsanak valamilyen fajta felkelést.

A Sivatagi hadjárat Afrika
Szahara.:
Repülőgéppel utaztunk le Afrikába minek után össze pakoltuk a megfelelő felszerelést csapatommal. A vezetőnk neve Joseph ezredes volt aki egész kidolgozott tervel készült Afrikára. Amint a gép leszállt Egyiptomban már vártak minket a járművek amelyek elvittek minket a sivatag széléhez és elláttak minket megfelelő mennyiségű élelemmel és vízzel. A sivatagot elérve hosszú kilométereket kellett gyalogolnunk a csapatunk összesen 10 személyből állt amiből 2 mesterlövész volt. Az információink alapján a sivatag közepébe menekültek a kóbor mutánsok. Ahogy a megadott koordinátákat elértük és felszerelkeztünk tőle egy jó három kilométerre lévő buckára ki is szúrtunk egy tábor szerűséget ahol sátor szerűségekben laktak az emberek. Szinte biztosra vettük, hogy az egyik sátorban táboroznak célpontjaink és megvártuk míg beesteledik közben végig figyeltük a táborban lévő mozgásokat de úgy tűnt, hogy estig nem fognak tovább bandukolni. Ahogy leszállt az éj közelebb lopakodtunk kettő kilométerrel. Amikor egy kilométer távolságba értünk a táboruktól a mesterlövészek felszerelkeztek és a közelharci csapataink indulásra készen várták Joseph ezredes parancsát. Egy gyors taktikai megbeszélés után meg is indultunk a tábor felé ahol volt az 5 sátor között egy lobogó tűz és mellette két őrszem is. A 8 fős közelharci csapat körbe vette a tábort majd rádión jeleztek a mesterlövészeinknek és ezzel meg is kezdődött a rajta ütés. A két mesterlövész egy időben tüzelt a két őrre így azok egy időben hullottak a földre. Fegyvereik hangja felhangzott az éjjel csendjében amelyre a sátorban elkezdtek mozgolódni az emberek de mire elkezdhettek volna kijönni a sátrakból akkora már körbe álltuk a tüzet és elkezdtük sorozni a sátrakat egyetlen ember sem hagyta el a sátrakat élve. A tölténnyel nem spórolva én is jó alaposan darabokra láttam az egyik sátrat és láttam miként az egyik ember kidől belőle. Ahogy mozgolódások abba maradtak jelentettük a mesterlövészeknek, hogy tiszta a terep. Közelebb léptünk a sátrakhoz felkapcsolva a fegyvereinken lévő lámpákat. Körbe néztem a sátramon belül ahol legalább 2 férfi és egy nő feküdt holtan. Kihúztam a holtakat az egyik társam segítségével és amikor az arcokat nétük az egyik keresett mutáns köztük volté. Mielőtt ezt jelenteni tudtam volna Josephnek az egyik társam el kezdte hajtogatni, hogy ez nem lehet igaz miért mindig ő vele történik ilyen közelebb lépve hozzá és a többi társamhoz miután mindenki végig nézte a rá kiszabott sátrat láttuk, hogy a kolléga aki az északi sátorra lőtt kissé depressziós lett mivel a sátorba amit ő lett volt 2 gyerek és 2 anya. Próbálva ügyet sem vetni a történtekre jelentettem az egyik célpont halálát maja a társam a másikét a nyugati sátorban. Bárhogy próbáltam vissza fogni magam érzelmeim ellen igény kemény harcot vívtam látva a két halott gyermeket amint kivonszolták őket a sátorból. Ezek után oda mentem az egyik célpont felé majd a társam is oda ment a sajátjához. Bólintott mire én vissza bólintottam erre egyszerre elővettük a késünket és elkezdtük levágni a célpontok fejét. A fejeket beledobtuk és zsákba majd lassacskán indultuk is de míg mi a fejeket vágtuk a testeket a társaim egymásra dobálták. Amint végeztem a fej levágással két társam jött felemelni a testet és rádobni a többire majd láttam miként két társam az összes sátron végig húz egy olaj csíkot majd a kannát a holtesteken kiüríti és rádobja azt a holtestekre. Elkezdtük elhagyni a tábort mire én rágyújtottam egy szivarra miután a zsákot átadtam egyik kollégámnak. Miután kiértünk a táborból láttam egy csík olajat amelyet tudom miért öntöttek oda Joseph mondott egy két szót és gratulált a csapatnak a jól végett küldetéshez meg, hogy ne szomorkodjunk a gyerekek, nők miatt ez volt a parancs. Miután végzett a monológjával a nevemen szólított ami pontosan tudom mit jelentett. Ekkor megfogtam a nagyrészt már elszívott szivart és eldobtam azt az olajra mire az lángra kapott és végig égett a táboron. Mire elértünk a mesterlövészekig egy igen szép nagy láng csóva volt a tábor helyén és éreztük az égett bőr szagát a távolból. Mire Joseph csak beleszippantott egyet a levegőbe és így szólt: irány haza.

Haza térés után.:
Haza érkezés után a Price-nak kellett egy pár hét míg túltette magát a történteken hisz nem az ehhez szokott barbár dolgokhoz szokott. De nem telt egy hónap és a körülményekhez képest egész jól túltette magát a történteken. A következő 4 év hasonló kemény és brutális küldetésekkel telt. Minek hatására a John Price bánatát nőkbe, italba és szivarba fojtotta az évek során kihalt belőle a gyilkolás utáni rossz érzet már hideg fejel tudott gyilkolni. Azonban mikor betöltötte a 27 éves korát már kezdett elege lenni a szingli életből és már csak egy nőt szeretett volna aki elfogadja brutális katonai életmódját, múltját és kitart mellette halálig. A továbbiakban is gond nélkül csinálni azt amit a felettesei parancsoltak.


A hozzászólást Tank008 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 12 Május 2013, 23:20-kor.
Tank008
Tank008
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 318
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 28.
Age : 29
Tartózkodási hely : Bp.

Karakteradatok
Főkarakter: Tank008
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

tank008-travian

Vissza az elejére Go down

Exiles - Száműzöttek - Page 2 Empty Re: Exiles - Száműzöttek

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.