Bronx Zoo

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 22 Feb. 2017, 21:38

Bronx Zoo     - Page 3 Kurama10
>> Kurama
>> A Kree Invázió 1.: Prológus, A Maffiaháború folytatódik
>> 2027. Augusztus
>> Játékos társak:  IZAN(HJUCHIA SAKURA), EDWARD CAHAL O'GRADY, MICHAEL NIKOSTRATOS
Felszerelés/egyéb:
Képesség:

Valamit akart még a csávó de lenyomtam már addigra a telefont, a hidegben már kezdett nem-nem működni is, de nem érdekes, nincs az a luxusom meg, hogy cseverésszek valakivel miközben körbe vesznek. A levegő legalább jól lehült, és meg is látom az alakokat akik kommandósoknak tűnnek, valami kütyüjük is van, valszeg éjellátó vagy hőkamera, ha utóbbi akkor jó rábasztak! De csak azért mert "csípős az idő" nem fognak megállni és jó közel is vannak már hozzám. Nem szívesen ölném meg egyiket sem de vagy ők vagy én. És az életemet azért többre tartom. Mivel mindegyik közel van, legalább is amelyikeket látom így egy elég kis körben kell jég lándzsákat tolni ki a talajból egyenesen felfelé, nem magasba szóval nem akarom én itt őket karóba húzni vagy ilyesmi de úgy bő csípőig mehet a magassága szóval olyan 60-70cm? magas, hegyes jéglándzsa erdőt csinálok magam körül, remélve, hogy ezzel a lábaikat átszúrom vagy befagyasztom. Ha sikeres lesz ebből bármelyik is biztosan fájdalmas lesz, és remélhetőleg elegendő időt nyerek magamnak, hogy pontosítsam merre vannak és helyzettől függően kispécizzek magamnak egymás után őket, hogy elfagyasszam őket az eszméletükből.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 24 Feb. 2017, 00:00



Kree Invázió – Prológus / A Maffiaháború folytatódik



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady, Hjuchia Sakura, Kurama Alusia és


Michael Nikostratos



Következő körváltás: 2017. február 28. (kedd)

” Nincs tavasz tél nélkül. Nincs élet halál nélkül.”
- Spíler című film

Bronx Zoo     - Page 3 00120

Kurama kiálló 60-70 centis dárdákat emelt, de annyira azért nem volt sötét, főleg éjjellátóval, hogy mindezt ne vegyék észre az ellenfelei. Pár lépésnyire megálltak a legelső dárdáktól és nem jöttek közelebb. Most ezzel így leginkább Kurama saját magát kerítette csapdába, mintsem az ellenfeleinek ártott volna, sőt azok még észlelték azt is, hogy itt sokkalta hidegebb a levegő, mint máshol. A következő pillanatban négy lámpa fénye gyúlt négy irányból, egyenesen őt világította meg mindez. Már tudták azt is, hogy helyileg hol van. Mielőtt bármit cselekedhetett volna Kurama ütést érzett a hátában, ahogyan a jégbe belecsapódott valami. Pár pillanattal később több jég is lerobbant a hátáról, a jég a teljes testén repedezni kezdett és a nő is érezhette a bizsergő érzést, ami elérte a bőrét, bár a teljes sokkolástól egyelőre megvédte a jégréteg, ami éppen lerobbanni készült róla.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bronx Zoo     - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Ammon Einarson Pént. 24 Feb. 2017, 16:26

Bronx Zoo     - Page 3 Kurama10
>> Kurama
>> A Kree Invázió 1.: Prológus, A Maffiaháború folytatódik
>> 2027. Augusztus
>> Játékos társak:  IZAN(HJUCHIA SAKURA), EDWARD CAHAL O'GRADY, MICHAEL NIKOSTRATOS
Felszerelés/egyéb:
Képesség:
A jegem nem ért el senkit sem, semmi hangot nem adtak ki és lámpák is felgyulladtak rögtön, négy irányból egyenesen rám világítva. Körbe vettek, erre már rájöttem amikor közeledtek felém de mostmár biztos is voltam benne, hogy így volt ez. Nem sokkal a lámpa kapcsolására pedig éreztem az ütést a hátamon és a jégpáncélomból darabok robbantak le és az egész páncélom repedezni kezdett miközben a sokkoló bizsergő érzése is jött vele. Engem aztán nem fogtok tézerezni! Jég falakat emelek fel magam köré, egy búrába menekítem magamat. Gyorsan rátom fel a jeget magam köré, nem kell nagy területet lefednie így nem lesz gond, hogy tényleg gyorsan meglegyen ez remélhetőleg pár centi vastagon. Aztán jöhet az, hogy a hátamon "kinyomok" egy jégréteget, hogy a lövedéket kilökjem a jégpáncélomból és abba hagyja a sokkolásomat.
Ha sikerült a gyors falat majd megszabadulni az esetleges sokk lövedéktől a hátamból ha volt ilyen akkor a kezeimet a jégfalra téve elkezdem azokat vastagítani. Gondolnom kell arra is, hogy ha csak egy kis burkot csinálok akkor kifogok futni a levegőből benne így a tetejénél csinálok egy kis, centis rést ahol a levegő be tud jönni majd. De először sorjában, ne tudjanak lelőni még több lövedékkel, megszabadulni az esetleges lövedéktől és a hosszú távú levegő. Aztán meg elgondolkozhatok azon, hogy még is mit fogok csinálni, hogy kikerüljek a szar szituációból. Remélem, hogy küldött a kontactom valakit ide, hogy számíthatok támogatásra. Vagy inkább már ebben az esetben felmentő seregre.




_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 28 Feb. 2017, 08:05



Kree Invázió – Prológus / A Maffiaháború folytatódik



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady, Hjuchia Sakura, Kurama Alusia és


Michael Nikostratos



Következő körváltás: 2017. március 4. (szombat)

[color=white]”Ironikus, hogy mindenhol körözik őket, itt pedig ők a rend őrei…”
- Felicia Paran, a Kártyák Mestere

Bronx Zoo     - Page 3 00120

Azért az, amit Kurama akart nem ment olyan hirtelen, jó fél-egy perc is kellhetett ahhoz, hogy azt a búrát feltudja maga köré húzni. Amint elkezdte felhúzni mindezt a tézer további darabokat robbantott le a hátából, egész nagyokat, az egyik reccsenés után a tézer kihullott, de teljesen szabaddá is vált a nő háta és eddigre csak a guggolás mellett is csak a derekáig volt a fal. Egy szúrást érzett a hátában, egy kis ponton, egy szisszenés után, valamivel meglőtték. A képességének használata azonnal megszűnt, homályosan kezdett látni és nagyon szédülni. A fák között leereszkedve még látta a két megérkező segítséget mielőtt elvesztette volna az eszméletét…
megmentők:

Valamivel később ismeretlen helyen:
Mindenki iszonytatú fejfájásra ébredt fel, Sakura-nak még az arca is fájt, Kuramának pedig a háta, ahol meglőtték. A két férfinak csak szédülése és fejfájása volt. Egy lerobbant raktárhelységben voltak mindannyian, a földön feküdtek egy-egy matracon és be is voltak takarva. Mellettük nem messze a korábban fogságban látott bundások is aludtak. Nem voltak megkötözve és ellenségesnek sem volt mondható a légkör, nem messze tőlük két furcsa páncélos alak beszélgetett. Ezeket, aki a legutolsó Galactus eljövetelnél New Yorkban volt, ott láthatott ilyeneket. A felszerelése mindenkinek ott volt maga mellett hiánytalanul.
megmentők:
- Úgy látom, hogy felébredtek – szólalt meg a vörös kristályos alak férfi hangon. – Bronxban vannak még mindig egy biztos helyen… a Vadász megszökött, még valószínű, hogy lesz dolguk vele… szerencséjük van, hogy a kishölgy időben hívott minket, vagy már úton lennének Madripoor-ba.
- A feladatukat elvégeztük a bundásokat kihoztuk – mondta a másik, is férfi volt. – Igencsak sokba fog kerülni.
Ezt is Kurama felé intézték, majd a vörös odafordult a többiek felé.
- Ha akarnak távozhatnak, senki sem tartja itt magukat, de még Ms. Alusia-val kell tárgyalnunk a fizetségről és kompenzálásról.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bronx Zoo     - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Michael Nikostratos Csüt. 02 Márc. 2017, 10:18





 Michael Nikostratos


A Cinnamon Család harmadik számú embere, olimposzi félisten.
6. szint

Előtörténet | Sam Lewis (x-diák)  | Lakás

Felszerelés:



KREE INVÁZIÓ – PROLÓGUS / A MAFFIAHÁBORÚ FOLYTATÓDIK



Miután elsötétült a világ, felkészültem rá, hogy majd egy fura helyen térek magamhoz, körülöttem ellenségek, és elmondanak megint egy monológot, amit nagyon unni fogok. Attól féltem, hogy túl kótyagos leszek, közbe se fogok tudni szólni. Épp ezért elég nyűgösen nyitottam ki a szemem, nem tetszett hogy fáj a fejem. Meglepett, hogy egy matracon fekszem, betakarva, relatív kényelemben. Persze nem egy Hilton szálloda, de azért ennél kevesebbre számítottam - hideg kőpadló, nyirkos cella. Ez lenne a minimum. Ahogy körbenéztem, láttam jó sok bundást, ez mondjuk jó, ha mi kiszabadulunk akkor vihetjük őket is magunkkal, nem kell még keresgélni - egy gonddal kevesebb. Ami még meglepőbb volt, az a felszerelésem teljes, és hiánytalan mivolta mellettem - fegyver, cigi, pénz, stb. Mégis miért hagyták meg, miért készítették ide mellém. Az egész teljesen illogikus volt, nem értettem miért mennének ilyen messzire, miért lennének ilyen magabiztosak. Ekkor szólalt meg valaki.
Kissé lassan raktam össze a képet, és egy ideig csak bambultam magam elé - nem segített a gondolkodásban a fejfájás - de aztán leesett. Kurama megmentett minket, és ezek az alakok kihoztak. Ez így egész fasza, bár kicsit szarul fog mutatni az értékelésemben. Ami kicsit csökkentette a szégyenérzetem, hogy Cahalt ugyan így csapdába ejtették, mint engem. Mikor megkapjuk az esélyt a távozásra, felkelek a matracról, és elpakolok mindent.
- Köszönök mindent, jövök egyel. - mondom Kuramának, hiszen őt illeti a köszönet, a többiek csak a munkát végezték, amire felbérelte őket. Ettől függetlenül biccentek feléjük is távozás közben.



_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Ammon Einarson Csüt. 02 Márc. 2017, 17:49

Bronx Zoo     - Page 3 Kurama10
>> Kurama
>> A Kree Invázió 1.: Prológus, A Maffiaháború folytatódik
>> 2027. Augusztus
>> Játékos társak:  IZAN(HJUCHIA SAKURA), EDWARD CAHAL O'GRADY, MICHAEL NIKOSTRATOS
Felszerelés/egyéb:
Képesség:

Nem vagyok elég gyors, inkább a rajtam lévő jeget kellett volna megerősítenem. A fal egy hülye ötlet volt... Nem vagyok hozzá szokva meg tapasztaltnak se mondanám magamat abban, hogy túlerővel harcoljak bárhogyan is. Szerencse, hogy az előző kettő szerencsétlenebb volt nálam és az egyik pofára esett a jégen és így elbántam velük de itt már elcsesztem. Ismét érzem a hátamon megint beüt valami, szúró és szisszenés ami után a képességem megszűnik és szédülés fog el, a látásom elhomályosodik mígnem egy utolsó pillantással meglátom, hogy két alak érkezik akik nagyon remélem, hogy a felmentő seregem és nem csak előmászni kezdtek az ellenségeim szemből is.
Valamennyi idő eltelt míg újra magamhoz tértem, matracon és betakarva. Szédülés, fejfájás és a hátam is kellemetlen volt, minden emlékeztetett a vesztett csatára vagy egy rohadt kemény partyra ami után egy szaros fapadon aludtam. Lassan felülök és hunyorítok egyet ahogy körbe nézek. Mindenem úgy fest, hogy megvan és tényleg a felmentők akiket hívtam érkeztek meg ami ismét csak jó hír. Felkelek lassan és próbálok stabilan állni a két alakra nézve ahogy elmondják a helyzetet. Igen, a bundások is itt vannak, úgy fest mindent elintéztek és csak a vadásznak sikerült meglépnie. Igazán mókáznék azon, hogy kishölgynek hív, de ez most se hely se idő nem arra, hogy így tegyek.
- Igazán sajnálatos, hogy a Vadász meglépett, de ez most mellékes. Örülök, hogy ilyen gyorsan kiértek.
Válaszolok először a két páncélosnak majd nem fordulok meg Michael szavaira csak megköszörülöm a torkomat majd bele kezdek.
- Bízom benne, hogy a Cinnamon család megfelelően fog kompenzálni. Nincs értéke a maga jövök eggyének.
Ez után várok egy kicsit, hogy hallom-e, hogy csak folytatja az elsétálást vagy megáll. Bárhogy is legyen a két páncélossal foglalkozom tovább hiszen az most egy fontosabb ügy és később még elszámolhatok a Cinnamonokkal.
- Igen, igen. Gondolom egy ilyen egyszerű feladat harcedzetteknek mint maguk nem igazán jelentett gondot és még az elfogott emberei a Vadásznak is ott vannak. Mennyivel tudom kimutatni a hálámat maguk felé?
Egyszerű kérdés, mennyivel. Nem sokat tudok elérni náluk fényezéssel de remélhetőleg látják majd a pontomat is, hogy megelégedjenek a zsebpénzzel. Csak remélem, hogy nem fog túlságosan fájni. Lehet, hogy nem megy rosszul a biznisz, főleg most, hogy a kevesebb kameráknak hála könnyebb lopni és eladni fegyvereket az embereknek, hogy megvédjék magukat, de azért nem szeretnék túl soknak sem rácsapni a seggére.





Bronx Zoo     - Page 3 Karakterkepalakvaltas
>> Hjuchia Sakura
>> A Kree Invázió 1.: Prológus, A Maffiaháború folytatódik
>> 2027. Augusztus
>> Játékos társak: KURAMA ALUSIA, EDWARD CAHAL O'GRADY, MICHAEL NIKOSTRATOS
Felszerelés/egyéb:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
A "beszélgetés" nem ment semerre sem, egyikünk se mondott semmit a vadásznak, én meg a fejemet sem éreztem tisztának a cucctól amit belém nyomtak. Ez után már csak egy dolog következett ami egy bakancs volt. Fejberúgott az egyik őr, katonaszerűség és elvesztettem az eszméletemet. Ki tudja mi történt ezek után és amikor elkezdtem magamhoz térni fájt az arcom rendesen így fel is emeltem a kezemet hozzá érve a fájó területekhez. Kótyagosan felülök majd megriadva nézek a kezemre rá meg magamra. Megtartottam az alakomat! Háh, remek, nem lett volna szerencsés ha vissza változok az ájulástól de nem így lett így legalább ez jó. Már a helyzethez képest, ami pedig... Egy matracon vagyok, takaró szerűség és mindneki más is itt van, kinyúlok a pisztolyomért, ami szintén itt...van? Óh remek nem valami börtönben vagyunk. Akkor úgy fest Kurama elintézett mindenkit, pedig nem igazán a vérrontósnak ismerem.
A két beszélőt amikor meglátom kiráz a hideg egy pillanatra és felpattanok a matracról, nagyon is jól tudom, hogy mik ezek és nem töltenek el örömmel a látványuk. Egyértelmű viszont, hogy közre játszhattak abban, hogy nem egy faggató szobában tértünk magunkhoz most így inkább veszek egy mély levegőt és kifújom lassan ahogyan leülök vissza a matracra és leteszem az ölembe a pisztolyt is. Párszor hozzá érve az orromhoz meg alatta megnézem a kezemet utána, hogy betörték-e az orromat vagy hasonló történt-e, hogy vérzik e a fejem úgy általánosan valahonnan hála a finom kezelésnek.


//kicsit szétesik a templatem bocsi miatta, megoldom majd otthonról

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 04 Márc. 2017, 00:00



Kree Invázió – Prológus / A Maffiaháború folytatódik



Résztvevők: Edward Cahal O'Grady, Hjuchia Sakura, Kurama Alusia és


Michael Nikostratos



Következő körváltás: -

” Soha ne tartogass semmit valami különleges alkalomra! Minden nap, amit megélsz, különleges alkalom!”
- Bob Gass

Bronx Zoo     - Page 3 00120

Valóban Sakura-nak volt már dolga ezekkel, sőt ő talán még azt is tudta, hogy Tao-nak hála vannak ezek még mindig itt és nem pedig elpakolva valahol jó mélyen. Michael úgy dönt, hogy nem marad, hanem távozik, amit igyekszik is megtenni, de Kurama utána szól. Most már csak a férfin múlik, hogy minderre mond-e valamit, vagy pedig tényelegesen lelép innen.
A kis közjáték után a rapotorok visszafordultak Kurama irányába, aki már rá is kérdezett, hogy mivel, egészen pontosan mennyivel viszonozhatná a segítséget.
- Nem pénzbeli juttatásra gondoltunk ezúttal – mondta a vörös. – Fegyverre, információra… hogy mikre majd négyszemközt megbeszéljük a napokban egy másik találkozón, ha önnek is megfelel.
Láthatóan nem igen akartak Cahal, Sakura, Mich és a többi előtt beszélni, mondjuk mindez némileg érhető is volt. Közben a bundások is összeszedték magukat, ők kaptak még ruhákat, amiket felvehettek, majd hálás és sok köszönetmondás után távoztak is a helyről. Így valószínűleg már csak Kuramának, Sakurának és Cahalnak kell. A raptorok egyébként megvárják azt, hogy ők is távozzanak, majd legutolsóként fogják elhagyni a helyet, ahol most voltak.

Vége.
//Bocsánat, epikus zárás és efféle kimarad, mert nem Ti oldottátok meg a kalandot, hanem a segítség mentett meg titeket.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bronx Zoo     - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Ammon Einarson Szer. 08 Márc. 2017, 16:27

Bronx Zoo     - Page 3 Kurama10
>> Kurama
>> A Kree Invázió 1.: Prológus, A Maffiaháború folytatódik
>> 2027. Augusztus
>> Játékos társak:  IZAN(HJUCHIA SAKURA), EDWARD CAHAL O'GRADY, MICHAEL NIKOSTRATOS
Felszerelés/egyéb:
Képesség:

Nem pénzre gondoltak most a Raptorok, hanem másra, fegyver és információ. Nem probléma, megegyezhetünk valamiben majd, akár hosszú távra is így ami mindkettőnknek majd haszonnal járhat a jövőben. Össze csapom a tenyeremet és megdörzsölöm.
-Remek! Akkor a részleteket és mikénteket majd megbeszéljük egy másik alkalommal, én is inkább ezt, tisztább keretek között tenném.
Ha csak pénzt akartak volna mint szokásuk akkor nem zavart volna ha itt tárgyaljuk le, legalább tudták volna a kiszabadítottak is, hogy mekkora hálával is kéne felém lenniük a jövőben, de mivel többről meg másról van szó így jobb ha ezeket a tárgyalásokat majd csak válogatott jelenlevők között tesszük meg. Megvártam még, hogy van-e másnak még valami lépése vagy távozott mindenki ahogyan a Lupinok is tették hálásan. Végül megegyeztem még a Raptorokkal, hogy egy emberemet majd elküldöm feléjük az időről és a helyről ahol megtárgyalhatjuk a részleteket a későbbi időpontban majd távoztam én is az épületből, az ajtóban váró Izan-nal együtt pedig vissza mentünk le a Maffiavárosba.

Napokkal később megtörtént a találkozó a Raptorokkal, hogy megtárgyaljuk a részleteit az igényeiknek zárt keretek között. Fegyvereket és információt említettek legutóbb így ezeken a vonalakon elindulva indult meg a “tárgyalásunk”, hogy mit is szeretnének és mit kaphatnak. Miután fegyvert szerettek volna és én szívesen segítek azoknak akiknek fegyver kell így ezzel nem volt gond, persze nem csak ingyen adakoztam volna nekik. Hosszú távban gondolkoztam én ha már ebben is utazok. Így hát egyszeri fegyver adás, kereskedés helyett egy hosszú távú fegyver szolgáltatásban egyeztem meg velük, kedvezményt adva nekik és biztosítva az utánpótlást igény szerint. Emellett bejárást adtam nekik a Maffiavárosba is, az én területeimre és a semleges zónákba amíg nem vernek perpatvart amit kételkedtem, hogy tennének.




Bronx Zoo     - Page 3 Karakterkepalakvaltas
>> Hjuchia Sakura
>> A Kree Invázió 1.: Prológus, A Maffiaháború folytatódik
>> 2027. Augusztus
>> Játékos társak: KURAMA ALUSIA, EDWARD CAHAL O'GRADY, MICHAEL NIKOSTRATOS
Felszerelés/egyéb:
Képesség:
Aktív alakváltozás:
Össze szedtem magamat és a cókmókomat és felkeltem a matracról végül én is. A lupinok már hálálkodva távoztak én még ránéztem Kuramára majd én is kimentem az épületből és előtte megvártam, hogy ő is kiérjek amit percre rá meg is tett. Ezek után már csak egyenesen vezetett visza az utunk le a Maffiavárosba. Ott meg már leszakadtam róla és haza mentem, elintéztem az orromat ha betörték volna és mivel volt egy kis extra “pihenésem” is így inkább elmentem az egyik kocsmába odalent elinni a hajnalt.

//OK saku templateje teljesen halott...szóval majd egyszer csak lesz megint...

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szomb. 25 Márc. 2017, 00:00



Kree Invázió – Első kaland: A Prológus




Epilógusok



Epilógusok:

Maffiaváros, New York alatt
Kurama a Falka megmentése közben arra kényszerült, hogy segítséget hívjon, hogy nehogy elfogják őket, a Raptorok érkeztek meg, akik még mindig Tao polgármesterségének köszönhetik, hogy fennmaradtak és elterjedtek a rendőrök között. A Raptorok ezúttal nem fegyvereket, vagy információkat kértek a segítségért, hanem valami mást, ami miatt Kurama a többi maffia fejjel együtt szokásosan tartandó ülésen kénytelen volt felhozni, hogy a Raptorok bejárást akarnak a Maffiavárosba és ezáltal még védelmet is ígértek, hogy örömmel vállalják a rendfenntartó erő szerepét ott, hol mindez szükséges pártatlan félként.
Igazából mindenkinek volt ügye a korrupt rendőrökkel, akik a Raptorok voltak, akik soha sem árulták el őket és a Ligával sem paktáltak le, így egyöntetű döntés született, hogy beengedik őket. A semleges negyedben kaptak maguknak egy épületet és valóban bárki fordulhatott hozzájuk, hogy a raptorok játsszák idelent a békebíró szerepét.

Washington DC., USA
A Fekete Gém fegyvertechnikai cég szinte mindent elvesztett, amit korábban sikerült a Hydra-tól lopniuk, noha nem mindent. Azonban mivel a Hydra nagykövete kiszabadult, így már tudta az ellenségük, hogy mire is készülhetnek, hogy a testvérpár Wakanda törvényes uralkodója és nem fogják annyiban hagyni, hogy a Hydra bábállamként használja azt, ami az övék. Mivel egyelőre nem voltak túl erősek, se nem voltak befolyásos barátaik, szövetségeseik. Az ENSZ-hez nem fordulhattak, hiszen ők nem támogatták volna a testvéreket egy polgárháborúban, ugyanez volt igaz a SHIELD-re, így kénytelenek voltak Norman Osborn-hoz fordulni támogatásért, hiszen az elnököt is érte előző év augusztusában támadás, noha csak az egyik hasonmását tudták kivégezni.
Hosszas tárgyalások után Norman Osborn belement abba, hogy segítsen Wakanda jogos örököseinek visszaszerezni a trónjukat és az országukat.

Berlin, Németország
A puccs elbukása után szüksége volt a Hydra-nak egy afféle győzelemre, mint amilyen a mostani volt. A küldetést maradéktalanul sikerült végrehajtaniuk. Sikerült a Fekete Gém által minden ellopott adatot törölni, tudták, hogy lehetnek nyomtatott verziók, vagy olyanok, amiket lementettek, de a többség így is elveszett, és a Wakandai nagykövetasszonyt is visszaszerezték. Ugyanakkor aggodalomra adott nyomot, hogy a nagykövet milyen információkkal tért vissza. Sikerült kiderítenie, hogy a Fekete Gém két tulajdonosa egy ikerpár, akik valójában a néhai Wakandai uralkodó gyermekei, akiket titokban neveltek fel, így ők azok, akik a trón jogos örökösei, ahol a jelenlegi Párduc a Hydra bábja.
Nem volt nehéz kitalálni, hogy mit is akarhat a testvérpár, visszavenni azt, ami őket illet, így a Hydra a legnagyobb titokban csapatokat és embereket küldött Wakandába, hogy az esetleges árulókat már most elfogják és a lehető leghamarabb megtudják akadályozni az ikerpár törekvését.

Fukushima, Japán
Miután Bandonban Vanath kiszabadult az X-ek erejét kölcsönvéve odakint a szabadban szinte azonnal felcsatlakoztatta az elméjét az internetre, azon keresztül megkeresve azt a helyet, ami igencsak elhagyatott és a legnagyobb sugárzási szinttel rendelkezik a bolygón. Így találta meg a 2011-es Japán földrengéskor megsérült Fukushimai atomerőmű blokkját, ami még mindig le volt zárva hosszú-hosszú időre a radioaktív sugárzás miatt. Mivel ő is végső volt, neki is szüksége volt efféle sugárzásra, hogy ereje teljében legyen. Így, amikor megvolt a hely, hogy hova kell mennie nem is teketóriázott tovább, hanem egyszerűen a sérült reaktormag belsejébe teleportált. Azonnal érezte odabent, hogy sokkalta gyorsabban tér vissza az ereje, mintsem azt képzelte volna korábban. Mivel így nagyon sokáig tartott volna éberen, hogy az energiákat magába olvassza, így egy mély, meditativ állapotba került egészen addig, amíg ismét nem lesz régi az ereje.

Császári udvar, Hala, Nagy Magellán Felhő
A császárnő a föld alatti szinteken sétált le egyenesen a börtönig az emberi fogolyig, akit hónapokkal ezelőtt fogtak még el egy bejelentés után. Mostanra kínzásokkal, gyötrésekkel és kísérletekkel sikerült kiszedni a nőből, amit akartak tudni a Földről, szerencsére elég sokat tudott, hiszen a SHIELD nevű szervezet tagja volt. Persze tudták, hogy a jelszavak, kódok és minden efféle változik, de legalább már átlátható rendszerük volt arról ami a Földön ment, ami megkönnyíti a helyzetüket, amint megérkeznek az inváziós seregek. A császárnő belépett a cellába, a bent levő roncsról nem lehetett már megmondani, hogy egykor mi volt, sem a faját, sem a nemét. Egy energiagömbben lebegett, a szemei, fogai, fülei, nyelve sem volt már meg, élve lett megnyúzva a kínzások közepette, több helyen az inai és csontjai is kilátszottak. Az alsó állkapcsa is ki lett szedve, ahogyan a hangszálai, így már csak némán tudott üvölteni a kínzások között.
< - Mind így fogtok járni – mondta a császárnő undorral a hangjában. >
Lehúzta a kesztyűjét és benyúlt az energiagömbbe, a képessége azonnal aktiválódott, ahogyan a haldokló roncshoz ért. Hosszú fájdalmas és gyötrelmes órákba telt mire végül a roncs, aki egykor Laura Sylen volt kiszenvedett és elhunyt. A császárnő csak ekkor fordult meg és lépett ki a cellából, majd komvonalon a Legfőbb Vádlónak intézte a szavait.
< - Lord Acil, a korábban gondosan felépített tervünk életbe lép – mondta. – Kezdje meg a Flottánk átszervezését, hogy egy része hamarosan elindulhasson a Föld felé, hogy leigázza azt! >
< - Igenis úrnőm, a parancsokat azonnal továbbítom – felelte a férfi a komvonalba. >

Álmok és rémálmok dimenziója
Az egész helyet Rémálom nevetése töltötte be, ahogyan az újdonsült avatarjaiak köszönhetően egyre jobban nyerte vissza az erejét és egyre több és több lényt volt képes megidézni, amik képesek voltak azoknak az álmaiba beleférkőzni, akik az avatarjai, vagyis inkább hírnökei aurájába kerültek. Minél többen „fertőződtek” meg, annál több pszichonikus erőt volt képes magába szívni és növeli a hatalmát. Idővel, ahogyan majd még erősebb lesz, újabb és újabb avatarokat szándékozott megjelölni, hogy végül a teljes világ pszichonikus erejét csapolhassa magának és hatalmasabb lehessen, mint valaha.

Vége az első résznek.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Bronx Zoo     - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 04 Júl. 2017, 11:11

Helyszín: A bronxi állatkert bejárata
Időpont: Július 4., reggel 8:40
Résztvevő: Shima Nakamaro SHIELD ügynök

A reggeli eligazításon kaptad meg az ügyet, ami miatt máris a helyszínre érkeztél. A rövid jelentés szerint az éjszaka folyamán két bűntény történt igen közel egymáshoz, és vélhetően van köztük kapcsolat, így egyelőre együtt kezelik őket. Egyrészt a bronxi állatkertből több állat is megszökött, másrészt az állatkerttel szemközti ékszerboltot és zálogházat kirabolták. Az esetek pontos idejéről nincs feljegyzés, és ami a legfurcsább, felvétel sem készült. A drónok, amik a helyszínt figyelték volna, meghibásodtak az éjszaka folyamán.
Az állatkert elé érkezve már több rendőrautót is látsz, velük együtt pedig katasztrófavédelmiseket és állatmentőket is. Az állatkert körüli utcák mind le vannak zárva, így te is csak igazolványod segítségével tudtál bejutni. Most pedig hamar rájössz, miért kellett lezárni az utcákat, mikor egy szökött elefántot vezetnek vissza az állatkert irányába. Több állatot is épp most hurcolnak, párat altatólövedékkel kábítottak el. Összességében elég nagy a zűrzavar, amiből feléd indul egy egyenruhás rendőr.
-Üdv, magát küldték a SHIELD-től, ugye? Doherty hadnagy vagyok, már vártuk. Kér egy kávét? - Kérdezi a harmincas évei körül járó, fekete nő, aki egyik kezében papír kávéspoharat szorongat, a másikbat egy noteszt fog. Arcán rögtön látszik, hogy vagy nagyon korán kelt, vagy le sem feküdt az ügy miatt, amely láthatóan komoly koordinálást igényel.

//A felszereléseidet sorold fel, kérlek.//

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Nakamaro Kedd 04 Júl. 2017, 20:04

//Felszerelés: 9mm-es pisztoly, Láncfegyver, ami a bal karjára van tekerve, de a kabátjától nem látható (lsd adatlap) Mobil telefon, jegyzetfüzet, íróeszköz és az igazolványai.//

A reggeli eligazításon új ügyet kaptam. Az éjszaka alatt két bűntény történt. Valaki vagy valakik kiengedték az állatkert lakóit, illetve egy közeli ékszerboltot kiraboltak. A rendőrség, illetve a feletteseim is úgy gondolták, hogy a kettő között lehet összefüggés, így jelenleg mindkét ügyben nyomoznom kell. Én magam is éreztem, hogy nem véletlen egybeesés, hogy ezek nagyjából egy időben történtek. Az állatok elszabadulásával valószínűleg nagy mennyiségű embert kellett mozgósítani és emiatt ha volt is riasztás, nem tudtak időben kiérni az ékszerbolthoz. Ami még érdekes volt, hogy se szemtanúk, se pedig felvételek nem voltak az esetről. Persze a drónok, amik a területet figyelték, kijátszhatóak, azonban ez könnyen utalhat arra, hogy nem kezdőkkel van dolgunk. Az eligazítás befejeztével rögtön el is indultam az állatkert felé. A környék teljesen le volt zárva, ami nem meglepő, hiszen sok állat veszélyes lehet. Kíváncsi vagyok, hogy mekkora károkat okozhattak. Megérkezvén láttam a hatalmas zűrzavart, ami volt. Elkábított állatokat igyekeztek visszavinni a ketreceikbe, miközben gondolom pár rendőr a bűntény nyomai után kutatott. Ahogy közeledtem egy egyenruhás nő lépett hozzám és szólított meg. Első kérdésére bólintottam, majd felmutattam neki az igazolványomat.
- Üdv, Shima Nakamaro vagyok - mutatkoztam be, majd a papírjaimat elrakva felé nyújtottam a kezemet.
- Nem, köszönöm. Nem olyan rég ittam már egyet.
Én alapvetően koránkelő típus vagyok és reggelente, ha nincs semmi dolgom, akkor egy kisebb edzést is szoktam csinálni mielőtt munkába megyek. Ezzel ellentétben ő nem éppen tűnt valami kipihentnek. Talán már azóta itt van, hogy elkezdték az állatokat visszaterelni, de az is lehet, hogy nem egy koránkelő típus.
- Remélem nem gond, hogy ha felteszek egy pár kérdést.
Ezt inkább csak udvariasságból mondtam, mert a kérdéseimet mindenféleképpen fel kell tennem.
- Elsősorban mondja el nekem, hogy mi is történt itt. Hogy nyitották ki a ketreceket? Illetve miként csalogatták vagy éppen riasztották ki az állatokat a ketreceikből? Mi a helyzet a személyzettel? Gondolom kell, hogy legyen pár őr itt éjszaka. A másik dolog, a drónok. Tudjuk, hogy miként semlegesítették őket?
Még ha ennek a dolognak nincs is köze az ékszerboltba történtekkel, akkor sem nevezhető kezdő munkának. Kiengedni ennyi állatott, ráadásul mindezt észrevétlenül. Persze, mindig fent áll a lehetősége annak, hogy az elkövető vagy elkövetők mutánsok voltak. Megfelelő képességekkel ez lényegesen egyszerűbb.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Szer. 05 Júl. 2017, 15:16

Doherty hadnagy kezet ráz veled, aztán elindul a kocsija felé, és int, hogy kövesd. Közben bólint, hogy felteheted a kérdéseidet.
-A legtöbb ketrec és ajtó elektromosan záródik, a gondozóknak van hozzá mágneskártyájuk, így először arra gondoltunk, valaki elemelt közülük egyet. Mikor vissza akartuk nézni a kamerák felvételeit, hogy kiderítsük, ki tehette, rájöttünk, hogy nem jó az elméletünk. Éjjel 11:24-kor az összes kamera leállt, és ezzel egyidőben a drónok adása is megszűnt. Az egyik pillanatban még tökéletes volt az adás, aztán semmi, mintha valaki kihúzta volna a dugót. Az áramszünet is hamar kizárható volt. Az éjjeli őrök nem láttak semmi gyanúsat a környéken, de az említett időpont körül a telefonjaik és adóvevőik is leálltak. Erőszakos behatolásnak az állatkertben semmi nyoma, egyszerűen csak az összes elektromosan záródó ajtó kinyílt, és néhány állat kapva kapott az alkalmon. Ezek aztán a többieket is megijesztették, és jött a felfordulás.
Magyarázás közben időnként a jegyzeteibe tekint, és lapozgat.
-Az utca túloldalán van az ékszerbolt - mutat a kétszer három sávos út másik oldalára, ahol szintén rendőri kordon van felhúzva egy bolt elé, felette a kiírás "Eddy zálogháza és ékszerboltja".
-A bolti kamerák 11:24 után semmit sem rögzítettek, a főbejáraton viszont nem történt behatolás, a rácsot a kiérő tulaj nyitotta ki. Helyette a hátsó bejáraton jutottak be, egy kis utcából, ahol high-tech elektromos zár véd egy 3 centis acél ajtót. A drónok általában kevéssé látnak rá arra a részre, és onnan viszik kéthetente a kassza tartalmát a bankba, az ajtó a raktárba és a széfhez vezet. Így érthető, hogy komoly védelmet akart a tulaj, de sajnos 11:24 -kor az ajtó kinyílt. Egyet tippelhet, melyik nap jöttek volna elszállítani az összegyűlt pénzt... Az embereink készpénzre utaztak elsősorban, de jónéhány ékszert is magukkal vittek, aranyat főképp. Kb. harmincezer dolláros a kár.
Újabb lapozgatás a noteszben előre majd hátra.
-Nagyjából ez minden. Megkérdeztünk néhány embert, akik az háztömbben laknak, de nem ébredtek fel semmire, nem hallottak zajt egészen addig, míg az állatok nem kezdtek az utcán randalírozni. Ellenben nekik is leállt az összes elektromos berendezésük. A bolt fölött lakó srác észre is vette, mert éjjel netflixezett, amikor kiment az áram, és nem tudta felhívni a mobilján sem a barátnőjét, hogy átmenjen hozzá, mert a telefonja is meghalt.
Doherty a kávéjába kortyol, elfintorodik, és a kocsija tetejére teszi a papírpoharat. A noteszt elteszi a zsebébe, és rád néz.
-Remélem, ki tud ebből hámozni valamit. Érezze otthon magát a helyszínen, de próbálja meg nem zavarni a többieket, még mindig jó pár állatot keresnek a környéken, és elég könnyen megriadnak az új környezet miatt. Ha bármiben segítségre lenne szüksége, csak szóljon - fejezi be végül Doherty hadnagy.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Nakamaro Szer. 05 Júl. 2017, 16:49

A hadnagy az autója felé indult, majd rögtön elkezdett válaszolni. Én elővettem a jegyzetfüzetemet és leírtam magamnak a fontosabbnak tartott információkat. Válaszából ítélve elég valószínű volt, hogy mi történhetett, de valami nem hagyott nyugodni. Államat vakargatva álltam ott, miután befejezte a mondandóját.
- Az elmondása alapján jók okunk van azt feltételezni, hogy az elkövetők birtokába lehetett valami olyan eszköz, ami képes az elektromos berendezések zavarására, vagy éppen egy mutánssal van dolgunk, akinek ilyen képessége van. Ezek alapján a két esetet egy elkövető vitte véghez, ráadásul pontosan ugyanakkor. Viszont, egy nagy kérdés maradt. Miért az állatkert? Ha meg volt a mód arra, hogy bejusson valaki a boltba az elektronikus berendezések megbénításával, akkor semmi szükség nem volt elterelésre, hiszen a riasztó se kapcsol be. Tehát ez inkább problémát okozhat a számára, mint segítené őt. Azt gondolom, hogy az eszköz, amit használt nagy hatósugarú, ezért átterjedt az állatkertre is. Ha pedig mutánsról beszélünk, akkor még nem képes teljesen irányítani az erejét.
A mondandómat befejeztve becsuktam a füzetemet és a bolt felé néztem.
- Megtenne nekem egy szívességet? Ha van szabad embere, akkor küldje ki őket és kérdezzenek körbe nagyjából 500 méteres körzetbe lévő házakba, hogy tapasztaltak-e hasonló meghibásodásokat az elektronikus berendezésükbe.
Ha az elméletem helyes, akkor a közeli épületekbe is hasonló helyzet alakulhatott ki. Ez esetben a zavarás elég erős volt, hogy az állatkertre is kiterjedjen, tehát az lehet, hogy nem is volt célpont. Ez után elindultam az ékszerbolt felé. Nem hiszem, hogy az állatkertbe sok nyomra lelnék, így inkább azt a helyet szeretném jobban szemügyre venni. Rögtön odasétálok az egyik rendőrhöz.
- Üdv, Shima Nakamaro vagyok a SHIELD-től. Engem küldtek ki, hogy nyomozzak az ügyben. Találtak már valami érdekeset?
Bemutatkozásom közbe megmutattam neki az igazolványomat is. Sejtettem, hogy nyomozók már vizsgálják a helyszínt így egyenlőre szerettem volna tudni, hogy ők mit találtak, mielőtt én is bemennék.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 11 Júl. 2017, 10:19

Doherty bólogat az elméleteidre, valószínűleg neki is hasonló ötletei vannak a dologról. Amikor arra kéred, hogy állítson rá néhány embert a környéken élők kikérdezésére, láthatóan nem igazán örül a dolognak.
-Megpróbálok keríteni rá valakit, ahogy láthatja, eléggé tele van a kezünk.
Ezután visszatér a teendőihez, te pedig a bolt felé indulsz, ahol jelenleg is folyik a helyszínelés. Néhány rendőr biztosítja a környéket, a bolt előtt egy civil beszélget két egyenruhással, a szalagon belül pedig egy nyomozó sétálgat, hunyorítva figyeli a környezetét, és föl-alá járkálva nézi végig újra és újra a helyet. Mikor megszólítod, mintha kizökkenne valamiből. Szürke inget visel, ami könyékig fel van tűrve, szája sarkában pedig szivar fityeg a negyven körüli fehér férfinek.
-Áh, jó reggelt Mr Shima, Folk hadnagy vagyok - köszönt a férfi, és kezet nyújt. - Hogy van ilyen korán reggel? Képzelje, engem hajnali egykor keltettek, de hiába értem ide hamar, órákig be sem jöhettem a helyszínt felmérni, mert mindenhol állatok rohangáltak. Nem is hittem volna el, ha nem a saját szememmel látom, hogy egy párduc sétál az utcán! Képzelje! Egy igazi párduc, vagy másfél méter hosszú! Amíg az ember az állatkertben látja, nem annyira ijesztő, a rácsokon keresztül, meg a védőkorlát, de idekint... És még azt mondták, hogy ne aggódjak, mert ezek az állatok most jobban félnek tőlünk, mint mi tőlük, mert idegen a környezet. Hát én nem tudom, mennyire félt a párduc, de hogy nekem majdnem új alsónadrág kellett, az biztos!
A férfi kiveszi szájából a szivart, és meg is gyújtja azt, mert idő közben elaludt.
-Na de térjünk is a lényegre. Jöjjön csak, jöjjön át a szalag alatt, csak vigyázzon, hová lép, mert minden csupa üvegszilánk idebent. Na szóval átnéztem a helyet, töviről hegyire átvizsgáltam, megnéztem a zárakat, az ablakokat, a raktárat, a széfet, a kasszát, és az összes pultot - beszéd közben végigmutatja a boltot. Láthatod, hogy az üvegpultok közül több is be van törve, alóla pedig hiányoznak az ékszerek, dísztárgyak. A kassza kiürítve áll, a raktár felé pedig csak mutogat a nyomozó.
-És semmi! Nincs ujjlenyomat, nincs cipőnyom, a zárat nem rongálták meg, a kasszát nem feszegették, a széf elektronikus zárja is magától nyílt ki. Egyedül az üveglapok alatti ékszerek nem adták magukat könnyen, ez ugyanis kulccsal nyílik! Ahhoz, hogy az emberünk megszerezze az ékszereket, kulcs kellett volna. Na már most én arra gondoltam: milyen betörő az, aki az összes fejlett, elektronikus zárral elbír, kinyit egy széfet és egy biztonsági ajtót, de nem tud feltörni egy egyszerű, mechanikus zárat? Helyette inkább betöri azt! Érti, mire célzok? Hm? Nézze csak!
Néhány lépéssel a bolt hátsó részéhez vezet téged, ahol egy szűk raktár áll, a végében egy egészen modern széffel. A széf ajtaja nyitva, benne különféle papírok, iratok, dossziék.
-Itt volt a készpénz, a kassza üres volt, Mr Eddy Reding, a bolt tulajdonosa ugyanis minden nap záráskor átpakolja ide a pénzt. A betörő tehát valahogy kinyitotta a hátsó ajtót, besétált, kipakolta a széfet, az üresen talált kassza mellett elsétálva felmérte az ékszerek kínálatát, és megállt. Azt gondolhatta: a készpénz nem rossz, de ezek is sokat érnek. Így hát fogta, és betörte az üveget. Nyilván a könyökét használta, vagy valami hasonlót. Aztán elpakolta az ékszereket, de nem bajlódott mindennel, csak a feltűnőbb darabokat vitte. Képzelje, még csak nem is az igazán értékeseket sikerült kiválasztania! Az emberünk amatőr, de különös tehetséggel bír az elektromos dolgok kikapcsolásában. A kamera a betörés előtt kikapcsolt, a riasztó nem szólalt meg az üvegek betörésekor, és a közeli drónok is leálltak.
A körtúra végén a hátsó ajtóhoz sétál Folk, és azon keresztül a bolt mögötti utcára megy ki. Egy szük sikátor ez, amin szemetes konténerek sorakoznak, meg tűzlépcsők lógnak felette.
-Maga is arra gondol, amire én? - Kérdi sokatmondóan, miközben szivarját szívja, és a sikátort nézegeti oda meg vissza.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Nakamaro Kedd 11 Júl. 2017, 17:20

A hadnagy láthatóan hasonló állas ponton volt, mint én. Nagyokat bólogatott, miközben én a lehetséges ötleteimet vázoltam. Úgy tűnt azonban, hogy a kérésemért nem igazán lelkesedett. Meg tudom érteni. Jelenleg sok dolguk volt, így nehéz volt embert keríteni, de remélem, hogy sikerül neki. Jó lenne tudni, hogy vajon az állatkert szándékosan lett szabotálva, vagy nem. Miután itt végeztem, rögtön az ékszerbolt felé vettem az irányt. Közel érve rögtön megpillantottam a nyomozót, aki egy igen feltűnő jelenség volt, legalábbis számomra. Éppen a helyszínt vizsgálta, mikor megszólítottam. Láthatóan kissé kizökkentettem, de jelen esetbe nem volt más választásom.
- Üdvözlöm, Folk hadnagy - mondtam, amint bemutatkozott és megfogtam a felém üdvözlésként kinyújtott kezét.
- Egész jól. Alapvetően hozzá vagyok szokva a korán keléshez, így nem probléma, de ezek szerint magával nem bántak ilyen kedvesen.
A férfi elmesélte a reggeli kalandját a párduccal, amin én jót mosolyogtam.
- Igen, elég veszélyesek tudnak lenni. Azonban a tapasztalatom az, hogy az emberek sokkal veszélyesebbek, mint bármely vadállat.
Amint a kis beszélgetésünk lezajlott rögtön be is invitált a tett helyszínére. A szalag alatt átbújva követtem őt, miközben hallgattam, hogy mit talált eddig.
- Igen, már egy jó ideje sejtettem, hogy olyan elkövetővel állunk szemben, aki vagy ért az elektronikai eszközök hatástalanításához, vagy esetleg olyan képességgel rendelkezik, ami ki tudja iktatni ezeket. Ez magyarázza, hogy a széf, az ajtó és a riasztó berendezés miért nem működött. Illetve azt is, hogy a mechanikus zárral ellátott üveg szekrényeket miért törhette be kézzel.
Egy pillanatra a szétszóródott üvegszilánkokra, illetve a törött szekrényekre néztem, ahonnan az ékszerek egy része hiányzott.
- Sejtem, hogy nincs akkora szerencsénk, de esetleg véres szilánkokat nem talált? Egy ilyen üveglap betörése esetén nem lennék meglepve, ha megvágta volna magát - vetettem fel a nyomozónak, bár nem sok reményem volt az ügyben, hisz ha talált is volna, akkor azt már mondta volna.
Miután a körbevezetés megtörtént a hátsó bejáraton hagytuk el a helyszínt.
- Nem tudom, nehéz megmondani. Azonban itt az én elképzelésem, hogy miként lehetett. Az elkövető ide jött a hátsó bejárathoz. Bármilyen módszert is használt, az kikapcsolta az összes elektronikus berendezést, beleértve az ajtó zárját, a széf zárját és a biztonsági rendszereket is. Bent kipakolta a széfet, majd megnézte a kasszákat. Azok üresek voltak, de ekkor megtetszettek neki az ékszerek. Betörte az üveget, majd kiemelt párat. Tudjuk, hogy nem igazán értett hozzá, mert nem is a legértékesebbeket vitte el. Majd távozott a hátsó ajtón. Viszont valami nem hagy nyugodni. Az egy dolog, hogy tudott az elektronikus ajtóról, hisz az kívülről is látszik. Azonban honnan tudta, hogy a széf is az? Lehet, hogy csak szerencséje volt?

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Hétf. 17 Júl. 2017, 16:43

Folk hadnagy érdeklődve hallgat téged, és hunyorítva próbálja elképzelni, ahogy leírod te is az eseményeket.
-Igen, az elektronikus széf... Az ajtót még kifigyelhette, láthatta, hogy elektromos a zár, de a széfet csak az látja, aki bejáratos a raktárba, oda pedig senki nem megy, csak a tulajdonos, Mr Reding. Csakhogy én megkérdeztem Mr Redinget, hogy mennyire különleges dolog manapság az elektromos zárral rendelkező széf. Tudja, hogy ha ritka dolog, akkor feltételezhető, hogy a betörő tudta valahonnan, hogy ilyen van. Persze az is lehet, hogy csak az aranyért jött eleve, de nem is tudom... Mindenesetre Mr Reding azt mondta, hogy az a típus, amit ő használ, igen elterjedt, és manapság már csak nagyon kevesen használnak mechanikus zárat. Elektromos mágneszárak, kulcskártyát, pin kódok, mostanában már ez a divat, nem a tekerős tárcsák, mint annak idején. Tehát a rablónak vagy rablóknak nem kellett tudniuk, hogy Mr Redingnek elektromos széfje van. Elég volt feltételezni, hogy nem egy régi, ósdi darab.
Ezután Folk hadnagy visszasétál a pulthoz a betört üveggel.
-Ami az üveget illeti, megnéztük a szilánkokat, de nem találtunk rajta vért. A laboros fiúk most ellentőrzik DNS után, de mivel ez egy üzlethelyiség, nagyon sok ember hagyhatta itt a nyomát. Van viszont még egy lehetőség. A legtöbb ellopott aranyékszerről pontos leltár van, beleértve az ékszerbe vésett apró jelzéseket is. Tudja, ezek a nyakláncok, karktők, brossok, gyűrűk, miegymás... Szóval ezekbe mindig belevésnek különféle adatokat, amik utalnak a készítőre, és az anyag minőségére. Na már most feltételezhetjük, hogy nem akarja megtartani a rabló a lopott szajrét, hanem minél előbb pénzzé tenné inkább, akkor pedig meg kell látogatnia egy... - Mosolyodik el Folk, és körbemutat. - Egy ékszerboltot. Megkértük Mr Redinget, hogy listázza az összes eltűnt holmit, ezt elküldjük a városban lévő összes ékszerboltnak és zálogháznak. Tudja ez bevett szokás. És amint a rabló feltűnik az egyik helyen, hogy eladja a lopott holmit, rögtön megszólal a telefon. Nincs is más dolgunk, mint várni... Nagyjából.
Fejezi be a hadnagy, és csipőre tett kézzel néz körbe az üzletben újra, majd tanakodva a fejét vakarja.
-Jó nagy kalamajka néhány ékszerért, nem igaz? Egy egész állatkert és fél Bronx felbojdult miatta. Szép kis ügy... Na, nem is tartom fel tovább, Shima nyomozó. Mr Redinget odakint találja, épp most állítja össze a lopott holmik listáját az egyik rendőrünkkel. Ami engem illet, azt hiszem, ideje összecsomagolni, és hívni a takarítókat, mert itt már nem sokat tehetek.
Ezzel Folk hadnagy morfondírozva indul kifelé komótosan a hátsó kijárat felé.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Nakamaro Kedd 18 Júl. 2017, 05:03

Figyelmesen hallgattam a hadnagy mondanivalóját, aki eleinte sajnos nem közölt túl jó dolgokat. Az elektronikus széf sajnos nem volt egy túlzottan ritka darab, így a betörőnek mindössze reménykednie kellett abban, hogy nem valami ósdi darabbal van dolga. Ezen felül az üveg se volt véres és elég kicsi az esélye, hogy bármit is találnak rajta, ami hasznos lehet a nyomozás szempontjából. Azonban szerencsére volt jó híre is. Az ellopott ékszereken több különböző jelölés is található, amivel be lehet őket azonosítani.
- Áh, értem. Sose voltam túlzottan oda az ilyen dolgokért, így nem is tudtam, hogy így megjelölik őket. Ez azonban egy jó hír. Már csak abba kell reménykednünk, hogy az elkövetőnk se nagyon tudja és megpróbál minél előbb megszabadulni a zsákmánytól. Köszönöm a segítséget hadnagy - kezemet felé nyújtottam, majd ha a kézfogással megvoltunk, akkor rögtön a bolt tulajdonosa felé vettem az irányt. Közben újra átgondoltam a dolgokat. Kicsit nehéz volt megmondani, hogy miféle ember lehet az elkövető. A munka nem tűnik profinak, mégis sok olyan dolog van, amit még az igazán jártas személyeknek is nehezen menne. Az érdekes az volt, hogy nem a legértékesebb dolgokat vitte el. Főként a széf tartalmára fájhatott a foga. Hamar oda is értem Mr Redinghez, aki épp az egyik rendőrrel beszélgetett.
- Üdvözlöm, Shima Nakamaro vagyok a SHIELD-től - mutatkoztam be gyorsan.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Kedd 18 Júl. 2017, 12:32

A bolt előtt már láttad az előbb is a civilt, aki két rendőrrel beszélgetett, most már tudod is, hogy ő a bolt tulajdonosa. A két egyenruhás segítségével listát készítenek, egyik papíron a bolt korábbi készlete, a másikon a jelenlegi szerepel, ezt nézik most tételesen végig, hogy lássák, mi is tűnt el pontosan.
-Igen, ez minden - bólogat a pocakos, harmincas férfi a rendőröknek.
-Stimmel, összesen 19 tétel - válaszol rá az egyik rendőr, épp amikor megérkezel.
-Eddy Reding, az üzlet tulajdonosa - válaszolja a férfi, és kezet nyújt. - Ezek szerint a SHIELD is részt vesz a nyomozásban? Elég komoly lehet a dolog.
-Jó reggelt, Shima ügynök. A hadnagy értesített minket, hogy őn fogja irányítani a nyomozást. Mr Reding segítségével összeírtuk az eltűnt ékszerek listáját, máris körbeküldjük a városban - magyarázza az egyik rendőr.
-Már felvettük Mr Reding adatait, sokra új információ nem derült ki. Az üzlet egészen biztosan zárva volt, a boltban nem dolgozik más a tulajdonoson kívül, így senki nem tudhatott a széf és az elektromos ajtó kinyitásához szükséges kombinációról - teszi hozzá a másik rendőr.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Nakamaro Szer. 26 Júl. 2017, 20:53

Ahogy közel értem a rendőrök épp befejezték az adatok felvételét. Amit elcsíptem a beszélgetésből, abból arra jutottam, hogy összesen 19 eltűnt tárgy van. Nem hangzik túl soknak, ahhoz képest, hogy mennyi minden sorakozik a kirakatokba. A köszönésemre a bolt tulaja rögtön felém fordult és bemutatkozott.
- Igen, bár elsőre engem is meglepett, hogy SHIELD támogatást kértek. Nem hangzott olyan ügynek, ami ránk tartozna, de sajnos tévednem kellett. Gondolom hallotta, hogy mi történt az állatkertbe. Ugyanaz, ami itt is. Valaki, aki erre képes elég veszélyes tud lenni. Ráadásul egy bűntényt már elkövetett és csak idő kérdése, hogy mikor nézz új irányokba, esetleg nagyobb dolgok után. Pont ezért is igyekszünk mindent megtenni, hogy mielőbb elkaphassuk. Ha szerencsénk van, akkor hamar tovább próbál majd adni az ékszereken és akkor lecsaphatunk rá - magyaráztam neki. Ez után az egyik rendőr szólt hozzám.
- Rendben, küldjék körbe minél hamarabb. Amint van valami rögtön értesítsenek! Nem tudjuk még pontosan, hogy mire képes még az elkövető, szóval mindenféleképpen ott akarok lenni a letartóztatásnál.
Az ilyen embereknél sose lehet tudni, hogy mi járhat a fejükbe. Lehet mit se sejtve fog besétálni egy ékszer kereskedésbe, hogy eladja a dolgait, de lehet, hogy már előre eltervez valami menekülési utat arra az esetre, ha rosszul sülnének el a dolgok. Bár nem tűnik annyira profinak, hogy ilyesmi járjon a fejébe, de jobb biztosra menni. Jelenleg itt már nem tudtam mit tenni. Az egyetlen lehetőségünk most, hogy várunk. Gyorsan átadtam egy telefonszámot az egyik rendőrnek, hogy rögtön el tudjanak érni ha kell, majd távoztam a helyszínről, ha nem akarnak semmi mást mondani.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 27 Júl. 2017, 09:45

A tulajdonost láthatóan jó érzéssel töltötte el, hogy ilyen komolyan veszed az ügyet, ő is komoly arccal bólogat, mikor arról beszélsz, hogy lecsapsz a tettesre. A rendőr átveszi a telefonszámot tőled, és bólint a parancsra.
-Maga nélkül nem fogunk intézkedni - erősíti meg a rendőr.
Ezután távozhatsz a helyszínről. A kocsid felé indulva látod, hogy a blokádok még mindig állnak, az állatmentők mellett a tűzoltók is kiérkeztek, hogy segítsenek a munkában. A rendőrök viszont már egyre kisebb számban vannak jelen, már csak az útzárakat felügyelik, az állatkertben nem helyszínelnek, és az ékszerboltot is lassan elhagyják.
Az autódba ülve elindulsz kifelé a parkból, a kordonnál át is engednek, majd pár perc múlva megcsörren a telefonod. A szám nem ismerős, de ha felveszed, Doherty hadnagy hangját hallod.
-Shima ügynök? Doherty hadnagy vagyok. Jó hírem van, úgy fél órája kiküldtem két járőrömet, ahogy kérte, hogy kiderítsék, meddig terjedt az áramszünet. Kiderült, hogy nem az ékszerüzlet vagy az állatkert volt a középpontjában. Áramszünetet jelentettek az állatkerttől keletre fekvő Gyógypedagógiai Intézetből is. Az embereim felhívták a közelkedésieket, hogy merre álltak le a jelzőlámpák az éjjel, és minden jel arra utal, hogy arról a környékről indult az eset. És van még jobb is. Az intézet igazgatója egy órája tett bejelentést egy eltűnt személyről. Az éjszaka folyamán szökhetett meg, és talán ő lehet az emberünk. Bobby Milesnak hívják, 17 éves fehér srác, autista, négy éve az intézet lakója. Az én hatásköröm viszont csak eddig terjed, a nyomozás a SHIELD kezében van. Ha akarja, ráállíthatjuk a srácra a drónrendszert, vagy kiadhatjuk a fényképét a médiának, de várhatunk is a fülesre a zálogházakból. Mi legyen, Shima ügynök? - Kérdi a hadnagy türelmesen.

_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Nakamaro Csüt. 27 Júl. 2017, 10:28

Mivel nem volt semmi más amit meg akartak volna osztani velem a rendőrök, rögtön be is szálltam az autómba és elindultam kifele. Az állatkert körül láthatóan kezdtek visszatérni a dolgok a normális kerékvágásba. Egyre kevesebb rendőr volt, főként csak a kordonokat őrizték. Láttam pár tűzoltót, de ezek szerint már a munka nagy része el lett végezve ott is. Ahogy mentem kifele a mobilom megcsörrent. Rögtön ki is hangosítottam, hogy ne zavarjon a vezetés közbe. Dorothy hadnagy hangja szólalt meg. Pár érdekes információval szolgált számomra.
- Értem, köszönöm, hogy értesített. Egyenlőre várjunk. Én megyek beszélek az intézmény igazgatójával és megpróbálok pár dolgot kideríteni a fiúról. Jobb ha egyenlőre nem csinálunk nagy hírverést. Ha rájön, hogy a nyomába vagyunk, akkor jó esély van rá, hogy megpróbál elbújni és akkor sokkal nehezebb dolgunk lesz. Ráadásul még mindig nem tudjuk, hogy miként csinálja ezt és pont emiatt a drónok nem biztos, hogy meg tudják találni. Szerintem a legjobb ha most várunk, hogy valahol megpróbálja eladni az ékszereket. Addig én megnézem magamnak ezt a helyet.
Ha a hadnagynak van bármi más mondanivalója, akkor azt meghallgatom, de közbe az általa említett gyógypedagógiai intézet felé vettem az irányt. Nem telt sok időbe, mire megérkeztem és kiszálltam az autóból. Besétáltam az épületbe, majd keresetem valakit aki ott dolgozik.
- Üdv! Shima Nakamaro, SHIELD. Szeretnék pár szót váltani az intézmény igazgatójával - mondtam miközben felmutattam az igazolványomat. Reméltem, hogy valami néhány információra fény derülhet itt a fiúval kapcsolatban.

_________________
Nakamaro
X-diák: Allen Black
Outsiders: Blood Man
Nakamaro
Nakamaro
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 59
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Feb. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Rayn Henro
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Godlaw / Tao Csüt. 27 Júl. 2017, 10:51


_________________
"Ne az erődnek megfelelő feladatért imádkozz, hanem a feladatodnak megfelelő erőért." (Sai Baba)
Tao Mesélő Zyro William Tao Halál Ben Grimm Yeb-Nug Thack Godlaw Solam Munji
Godlaw / Tao
Godlaw / Tao
Adminisztrátor

Hozzászólások száma : 2831
Hozzászólások régi : 3697
Korábbi szint/kredit : 14.szint - 40 kredit
Aktuális szint/kredit : 16.szint - 50 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 20.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Bronx Zoo     - Page 3 Empty Re: Bronx Zoo

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.