Lower East Side, Manhattan

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 13 Márc. 2017, 07:44




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Úgy tűnt, hogy a kiáltásom sikeres volt, de egyébként is a SHIELD-es nem akarta hagyni, hogy bejussanak az épületbe. Az kissé meglepett, hogy elengedte volna Lucy-t, ha megy, de ettől függetlenül nem bíztam bennük. És persze abban sem, hogy a lánynak lesz annyi esze, hogy elfusson és ne pedig támadjon. Sajnos igazam is lett, de legalább a koncentrálásomnak és képességemnek használata hathatott rá, mert megtorpant. Így tovább folytattam a koncentrálást és a szavakat is gyorsan egymás utánban mondtam.
- Fusson el, fusson el, fusson el, fussonel, fussonel, fussonelfussonelfussonelfussonelfussonel – hadartam továbbra is.
Közben még Pietro is megérkezett, most aztán tényleg nagy bajban leszek, azt nem hallottam, hogy miről beszélnek, így tovább folytattam, amit eddig is. Közben még valami megérkezett, egy hatalmas páncélszerűség, és a harc tovább fokozódott. Most már tényleg nem akartam itt lenni a közelben, így reméltem, hogy Lucy végre eltűnik onnan. Ezen esetben én is menekülőre szándékozom fogni a dolgot. Nem azért teszem, hogy jó pontokat kapjak a SHIELD-nél, vagy éppen rosszakat a Testvériségnél, amiket úgyis sikerült már megtennem, hanem azért, mert tényleg nem akartam azt, hogy bárkinek baja essék. Ha Pietro pedig bántani akar azért, amit tettem, akkor az ellen úgysem tudok védekezni, mert túlságosan is gyors, így legalább azt próbáltam tenni, amire képes voltam.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 13 Márc. 2017, 07:45




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2012. október 9-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 5. szín




2012. október 9. kedd,
Kilencedik/hatvanhatodik bejegyzés:
”Egyelőre úgy tűnt, hogy minden a legjobban alakult, már ha ebben a helyzetben nevezhettünk bármit annak. Odakint úgy tűnt, hogy lassan kialakul a harc, legalább is az alapján, ami látszott az ablakon keresztül. meglepődtem, mikor Reena felém nyújtotta a pisztolyt. Nem is tudom, haboztam, hogy átvegyem-e, még úgyis, hogy mondta, nincs benne éles lőszer, csak nyugtató. Az határozottan megnyugtató volt, hogy megölni nem tudnék vele senkit, így egy rövid habozás után végül kinyúltam a fegyver felé s elvettem tőle.
- Köszönöm – mondtam.
A szükséges gyakorlatokon s a SHIELD által kért dolgokon felül nem igen volt dolgom lőfegyverrel. Nagyjából tudtam vele lőni, célozni, tárat cserélni s ellenőrizni azt, hogy ki van-e biztosítva. Ám ekkor hirtelen mintha minden megremegett volna, a hátsó fal felé kaptam a fejemet. Valakik tudták, hogy itt vagyunk és nagyon nem tetszett nekik, ha pedig képesek bejönni, akkor mi hogyan akarunk ellenállni nekik? Nyeltem egy nagyot s az ereimben is szinte megfagyott a vér, mikor megláttam Kardfogút, miként a fejét dugta be a beütött részen s mellette egy újabb lyuk keletkezett. Legalább ketten voltak, ha nem többen. Kissé remegő kézzel emeltem fel a fegyvert, a hajammal igyekeztem megtámasztani, hogy ne remegjen. Nem tudtam, hogy ki akar bejönni rajta… csak volt egy nagyon rossz érzésem, hogy Haspók fia végül mégis beállt hozzájuk, ő képes lett volna erre. Egyelőre nem lőttem, csak vártam s figyeltem, hogy ki jön be, ha nem Teddy, akkor próbáltam lelőni a nyugtató lövedékkel. Ha igen, akkor nem tudom, hogy tehetnénk-e bármit is…”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 13 Márc. 2017, 07:47




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena örült annak, hogy átvette tőle a fegyvert Melissa, még akkor is, hogyha így saját maga csak éles lőszerrel tud applikálni, hogyha erre kerül a sor. Ő maga nem arra figyelt, hogy mi zajlik kint, láthatóan a doktornő figyelte mindezt, hanem sokkal inkább arra, hogy itt bent mi van, hogy a két telepatával adódik-e gond. Úgy látta, hogy már semmit sem érzékelnek a külvilágból, mindezt az is alátámasztotta, hogy pillanatokkal később az egész helység megremegett, vagyis a hátsó fal, a két fiatal nő pedig semmit sem érzékelt mindebből. Nem kellett sok idő, néhány másodperc, hogy rájöjjön, hogy mi történik, ezek után pedig már egy lyuk is keletkezett a falban. Nem is teketóriázott sokáig Reena, azonnal eltérdelt és igyekezett a puskájával célba venni a lyukon fejét bedugó Kardfogút. Ha sikerült megtennie mindezt, akkor a két szeme közé igyekszik becélozni, majd ha ez is megvan, akkor próbálja meghúzni a ravaszt, hogy főbelője a másikat. Az aktájából tudta, hogy félelmetes regenerációval rendelkezik, így kicsi volt az esélye, hogy megállítja, de talán lelassítja az illetőt. Közben látta, hogy a falon egy újabb lyuk keletkezett, így biztos volt, hogy többen vannak, ami közel sem jelentett jót. Amíg a másik illető, vagy még több személy nem képes bejönni, addig is legalább lassítsák az életveszélyes férfit.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lower East Side, Manhattan - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Márc. 2017, 07:48




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Követtem az utasításokat és a vezetést is, hála a kapocsnak, ami közöttünk volt, pontosan éreztem, hogy mikor csapott le a Hulkra és törte át a védelmét, most már könnyedén meglehetett volna szállni. Pontosan ez is lett volna a feladatom, már kiosztotta, hogy mit is tegyek. Szóval így kellett irányítani, nem voltam túl jó a kölyökkel, de talán megoldom.
~ Rendben van, akkor így teszek ~ üzentem. ~
Már éppen készültem volna arra, hogy megszálljam a Hulkot, amikor megéreztem a megannyi tudatot, sok távolodott korábban, valószínűleg a SHIELD-esek, de most megannyi másik is érkezett. Nem kellett nagy tudomány ahhoz, hogy rájöjjek a Testvériség tagjai azok. Ez így nagyon nem volt jó, valamit kezdeni kellett volna velük is. Mintha ezt a gondolatomat Jean meg is érezte volna, mert szinte a felmerült gondolatomra felelt. Igen, ebben volt valami, nem változtathattunk a terven, akkor mindent elbuknánk. Ha pedig ezek betörnek és megölnek minket… nos legalább Lady Hela-val is tudok beszélni, az úgyis eléggé top prioritású terv volt, hogy figyelmeztessük őt is arról, hogy mire készül Essex. Jean is aggodalmának adott „hangot”, hogy nem hagyhatom magára. Nem is állt szándékomban.
~ Bízzunk benne, hogy a Hajasbaba és a másik megoldják a helyzetet és megvédenek, megszállom a Hulkot, nem hagylak magadra. ~
Már csak a Főnix miatt sem. Így a korábbi utasítása értelmében igyekeztem megszállni a Hulk elméjét, ha pedig sikerült megtenni, akkor azonnal küldöm az üzenetet.
~ Nagy robotot kerüld el, aki tényleg bántani akar téged az a kisember a piros kővel a fején, ő fog bántani, ha nem csinálsz vele valamit. ~

felszerelés:


template nélkül:

Lower East Side, Manhattan - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Jonnak sem volt túl könnyű dolga odakint, a lány csak nem engedelmeskedett a felszólításnak és még egy kiáltást is hallott, hogy bántani akarja a telepatákat. Erre mondjuk magától is rájött, de furcsa volt, hogy a Testvériség tag elárulja a másikat, azonban ezzel most nem volt ideje foglalkozni. Beletudott lőni Raven testébe, majd a közeledőre emelte a fegyvert, ugyan még nem húzta meg a ravaszt. Főleg azért nem, mert a lány megtorpant és mintha vívódott volna valamin. Már éppen szólította volna fel újra a lányt, amikor Pietro is megérkezett. Rajta legalább tényleg látványosan hatott a képességblokkolás és feltartott kezekkel közeledett. Eléggé meghatóra sikerült Pietro beszéde, ebből nagyjából annyit hitt el, hogy tényleg nem becsüli őket alá az iskola után, bár a lányok távoltartása jó lett volna. Nem akarta a lányt bántani, a másik meg segített is neki, így végül felsóhajtott.
- Rendben, vigye el őket távolabb és maradjon ki ebből a teljes testvériség – mondta. – Nem tudom, hogy Essex megosztotta-e magukkal, de ugyanazt az energiaforrást használja, mint a Főnix. Az egész világot elfogja pusztítani, ha továbbra is azt akarja tenni, amit. Próbálja meg visszahívni őt is. Remélem belátja, hogy Rejtélyt nem engedhetem el magával, de a lányokat vigye innen!
Volt egy érzése, hogy megfogja bánni mindezt, a képességblokkolót még mindig bekapcsolva hagyta, nem akarta, hogy meglephesse Pietro, ha kikapcsolja, úgyis csak el kellett távolodnia tőle ahhoz, hogy ismét tudja használni a képességét. Mivel Pietro-t figyelte, így nem láthatta, hogy mi történik a Hulkkal, csak a csattanásra lett figyelmes. Közben azért fél szemmel szemmel tartotta Lucy-t és Pietro-t, vagyis igyekezett így tenni, ha a lány nem adja fel és tényleg támadna továbbra is, és nem tart Pietro-val, akkor kénytelen lesz lelőni őt a nyugtató lövedékkel. A Hulkírtó páncélt megismerte, ám már megörült, hogy visszaérkeztek a Különítmény tagjai csalódnia kellett, csak Danvers volt az.
- Sajnálom asszonyom, de ezúttal meg kell, hogy tagadjam a parancsát, ha ezért kirúgat, akkor is. Menjen innen, bízzon meg bennem, bennünk ezúttal. Tudjuk, hogy mit teszünk, nem Jean és nem is dr. Banner a veszélyes ezúttal, hanem Essex, ő a Testvériség igazi vezetője és ugyanazt a hatalmat használja, mint Ms. Grey. Ha segíteni akar nekünk, akkor utasítsa az embereit, hogy védjék meg Lysmith-t és Ms. Grey-t, ön pedig Essex ellen segítsen és ne a Hulkot támadja. Kérem asszonyom, bízzon bennem, ha ennek vége mindent elmondok! Mindenért vállalom a felelősséget, ami itt történik ma.
Kellően hangosan beszélt ahhoz, hogy a nő hallhassa, mert remélte, hogy a páncélnak voltak érzékelői, amivel hallotta a nő, amit mondott.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Phobia Hétf. 13 Márc. 2017, 17:12

- NEW YORK -
Lucy Skatfield/Phobia

~ Most mégis miért álltál meg?!!~ kérdezi üvöltve bátyó, én azonban nem felelek. Valami baj van. Nem merek megmozdulni, el akarok futni innen.
~ Mégis mi a bajod? Miért nem támadsz?! TÁMADJ MÁR"~ bátyó hangja egyre haragosabb, azonban nem hat rám. Hirtelen szörnyű félelem tört rám, nem akarok harcolni, vagy akár itt maradni. El akarok bújni valahova, ahol senki se találhat meg. El akarok innen menni.
~ Lucy? Lucy! FIGYELSZ RÁM EGYÁLTALÁN?? ~ üvölti bátyó, én viszont meg se tudok mozogni. El akarok futni, de nem tudok. Félek, nagyon félek, de nem tudok elmenni. A félelem mellett pedig elfogott egy szörnyű érzés, mintha valamit elvettek volna tőlem.
~ AZ A TAG MOST LŐTTE LE RAVENT!!! CSINÁLJ MÁR VALAMIT, VAGY MINKET IS KICSINÁL!! ~ bátyó szavaitól mégjobban megrettenek, ami csak egy hangyányit enyhül, mikor meglátom, hogy Raven nem vérzik, és seb sincs rajta. Legalább is nem annyira, hogy az a halálát okozná. Elkábította?
~ Mi történt, Lucy? Felelj már! ~
- Félek...- suttogom magam elé, majd hátralépek remegve. Nem akarok mást, csak elfutni innen.
Hirtelen felbukkan a semmiből Pietro, az a gyors srác, akiről Raven mesélt még a hétvégén. Látszólag tárgyalni akar az ügynökkel, ahogy látom, sikeresen. Az ügynök elenged minket, de Ravent nem akarja. Nem viheti őt el, nem hagyhatjuk itt.
~ Csak bízd rám a dolgokat kislány. Te csak pihenj le, nem lesz semmi baj. Semmi baj. ~ mondja megnyugtatóan bátyó, majd újra belémhasít a fejfájás. De ez most sokkal tompább, mintha a félelemtől könnyebb lenne...minden? Bátyó meg tud védeni. Ravent is meg tudja védeni. Nem fogja hagyni, hogy elvigyék őt. Tudom. Szeretem bátyót.
Lassan elkezdek szédülni, majd gyorsan elalszom...látok egy robotot.

Phobia
Lucy félelme, és a bizalma miatt most minden könnyebben megy. Szinte ő engedte át a testét nekem.
- Meg a nagy lópélót viszed el magaddal a lányt, te féreg! - üvöltöm az ügynökre, majd a zavaró érzéssel nem törődve felé lépek egyet. - Elengedsz mindenkit, vagy megdöglesz! - fenyegetőzöm, majd rávigyorgok. Valami miatt én is futni akarok, de a felgyülemlett haragom erősebb annál. Akkor fogok futni, ha megöltem ezt a dögöt itt. És persze Serenát is, azt az árulót. Igen, hallottam, ahogy figyelmeztette az ügynököt. A kis ribi.
- Na? Mi lesz fanszőrfejű? Meg akarsz ma halni? - vetem oda az ügynöknek röhögve, közben lassan körözgetni kezdek körülötte. Nem támadok, csak ha ő is.
Ha esetleg bármi hirtelen mozdulatot tenne az ügynök, akkor balra vetődnék, majd cikkcakkos rohanásban támadnák rá halálos csapásokkal.
A félelem azt mondja, hogy fussak, de a félelem a legerősebb tuning. Nem fogok félni, ha ölök és ölök, és utálkozom. Meg kell öljek valakit. Vért akarok!!!

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 19 Márc. 2017, 12:02

11:45.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds.

Nem sokkal azután, hogy még egy lyuk keletkezik a falban, ismerős hang kiált be.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Hö. Hali.

Kétségtelen, hogy ez a mély, öblös hang Teddyhez tartozik, Haspók fiához. A fiú azonban nem megy be a helyiségbe, odakint áll az ingyenkonyha mögötti sikátorban, az esőben, érdekes militarista testfestéssel.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Has10

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Öhm. Bemennénk.

Reena közben nem sokat habozik, és Kardfogú szeme közé lő egyet, aki felordít, és hátraesik a sikátor falának. Ömlik a fejéből a vér, de a golyót máris kilöki a szervezete, ám egy ilyen sérülés begyógyulása még neki is el fog tartani pár percig.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Hűha. Lehet, hogy ha magához tér, akkor elég zabos lesz. Öhm… Engem is le akartok puffantani? Ne már, de most tényleg. Pietro csak annyit kért, segítsünk nektek. Frankón. Öhm… Van odabent valami kaja?


Lower East Side, Manhattan - Page 3 Line10

11:45.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Pietro Serenára pillant, és megpróbál jelezni neki, hogy nyugodjon meg, majd a kezével maradásra próbálja inteni. Közben persze a figyelme inkább Jonathanre és Lucyre irányul.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Kösz, Miller. Valószínűleg mi ketten sosem fogunk egyazon oldalon harcolni, de hiszed, vagy sem, az apámmal ellentétben én legalább annyira gyűlölöm a felesleges vérontást, mint te. Sosem hazudtam ezeknek a lányoknak, tényleg csak biztonságban akartam őket tudni, de Essex… mindent megváltoztatott. Amióta gyengült az ereje, sokkal tisztábban látok én is. Közülünk egyedül Raven követte őt saját akaratából. Utólagos engedelmeddel Kardfogút és Haspók fiát beküldtem az ingyenkonyhába, hogy segítsenek megvédeni a bentieket… Ha ellenzed, visszahívom őket, de hidd el, segíthetnek nekik. Most pedig…

Ezzel Pietro Lucy felé indul, és próbál a lány felé nyúlni a kezével.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Lucy… Ravenen most nem segíthetünk, de ő sem akarná, hogy itt maradjunk, hidd el. Kérlek. Gyere velem és Serenával.

Ám ekkor már Phobia irányítja Lucy testét, és Serena is érzi, hogy a képessége rajta sokkal kevésbé hat, mint Lucyn, nem bírja őt egykönnyen futásra kényszeríteni. Szerencsére Pietro sem rest, odaveti magát Lucy/Phobia és Jonathan közé, testével védve Jonathant, ugyanakkor Lucyt is attól, hogy Jonathan lelőhesse.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – NEM! Ez az értelmetlen erőszak és gyűlölet az, ami az apámat is kis híján a világ elpusztításába hajszolta! Emiatt halt meg a nővérem! Nem veszítek el még egy családtagot! És te és én, Lucy… Egy család vagyunk. Egy Testvériség. Ha te most nekirontasz ennek az ügynöknek, akkor abból senki nem távozik győztesként. Csak vesztesek lesznek!

Danvers figyelme is inkább most Hulkról Jonathanékre terelődik, és nem tetszik neki, amit lát és hall.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Carol10 – Figyelmeztetem, Miller, ha maga is ellenem fordul, akkor annak hadbíróság lesz a vége! NÉZZEN RÁJUK! Kiszámíthatatlanok és veszélyesek! A Triskelionban tisztázhatják magukat, de NEM távozhat innen egy ilyen labilis egyén!

Ezzel a páncél bal karjából kiemelkedik egy kisebb fegyver, valószínűleg csak kábító, de most egyenesen Lucyre és Pietróra irányul.

Ekkorra Hulk már teljesen Stephanie és Jean irányítása alá kerül, és Stephanie telepatikus parancsát követve Sinister felé fordul.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Hulkba10 – Nagy robot… nem kell. Kisember a piros kővel… ROSSZ! HULK ZÚZ!

A szürke óriás döngő léptekkel indul meg Essex felé, ami most eltereli Danvers figyelmét is. Sinister homlokán ismét erősen felvillan a kristály, a fénye egy pillanatra beragyog mindent… majd amikor abbamarad a ragyogás, Sinister már egy női alakban áll ott Hulk előtt. Térdre rogy, és könnyes szemmel néz Hulkra.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Riss10

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Betty10 – Bruce… Kedvesem… Miért akarsz bántani…?

Essex felvette Bruce Banner szerelmének, Betty Rossnak az alakját.

Hulk megtorpan, és mind Jean, mind Stephanie érezhetik, hogy az elméje összezavarodik, ahogy a nő látványától előtörnek belőle a Betty iránti érzései, elhomályosítva a gondolkodását.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Ne… Nenenenene… Stephanie, nem… bírom kordában tartani…!

Hulkban összecsapnak a Betty látványa okozta érzelmek és a két telepata jelenléte. A szürke óriás felordít, ahogy próbál „rendet rakni” a fejében.

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 20 Márc. 2017, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Valami gond volt, ennek nem így kellett volna történnie. Pietro csak ott állt és beszélgettek. A jelzést láttam, hogy maradjak hátra és ne avatkozzak be, ezt szíves örömest meg is tettem. Könnyedén eltudta volni csalni a másik fickót és berohanni, de nem akarta. Legalább is úgy tűnt, sőt el akarta onnan hozni Lucy-t. Na jó, azt hiszem, hogy kezdem elveszteni a fonalat az egésszel kapcsolatban. Szívem szerint letartóztathatták volna Lucy-t, hiszen ön és közveszélyes volt, de Pietro-t nem akartam, hogy baja essen, hiszen ő nagyon sokat segített nekem. Közben rá kellett jönnöm, hogy a képességem sem hat, de az nem lehet! Hacsak nem tényleg két személy van Lucy fejében és a másodiknak sokkal nagyobb az akaratereje. Így viszont máshoz kellett folyamodnom, hogy eltűnhessen onnan Pietro. Már csak azért is sietnem kellett, mert láttam, hogy a SHIELD igazgatója abban a páncélban rájuk szegezni a fegyvereit. Ha az elfutás nem megy, akkor ez talán igen…
Visszahúzódtam ténylegesen sikátor védelmébe, majd igyekeztem elsőként leguggolni, majd innen letérdelni. Ha mindez megvolt, akkor még neki is dőlök a falnak, majd erősen igyekszem koncentrálni. Tudtam, hogyha mindez sikerül, akkor könnyedén kiüthet engem is és elveszthetem az eszméletemet, de muszáj volt megtennem annak az érdekében, hogy főleg Pietro kijusson. Ekkor megpróbálok nekilátni a koncentrációnak, olyannak, hogy az összes erőmet felhasználja, majd Lucy-ra, vagyis arra, aki éppen koncentrálok.
- Aludj el, aludj el, aludj el, aludjel, aludjel, aludjel, aludjel, aludjelaludjelaludjelaludjel – kezdtem hadarni.
Mindezt addig nem szándékozom abbahagyni, amíg össze nem esik, vagy pedig én…

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 20 Márc. 2017, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2012. október 9-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 5. szín




Tizedik/hatvanhetedik bejegyzés:
”Összerezzentem, ahogyan Reena meghúzta a ravaszt és pontosan a homloka közepén találta el Kardfogút. Nem tudtam, hogy ez mennyi időre fogja megállítani, megölte-e, vagy sem, de akkor sem volt túl szép látvány. S ekkor még valóban Teddy is beköszönt, bár ő közel sem tűnt olyan ellenségesnek. Nem túl meglepő módon most is ételek iránt érdeklődött, de az, amit mondott még teljesen eldöbbentem.
- Segíteni nekünk? – kérdeztem döbbenten. – Mármint megvédeni Lyesmith-t s Ms. Grantet?
Nagyon nem tetszett ez a helyzet, féltem attól, hogy hazudik, de mi értelme lett volna? Ha akar, könnyedén átgázol mindenkin s megölhette volna a társainkat. De Kardfogú viselkedése… lehet, hogy két ellentétes parancsot kaptak, vagy nem bízik meg annyira az újoncban, hogy csak az egyik félnek mondja el a tényleges tervet. Nem tudtam, hogy mit kellene tenni, nem voltam katona, hogy megítéljem mindezt s nem volta abban sem biztos, hogy Reena a mentális állapotával megtudta ítélni azt, hogy ki az ellenség s ki nem, bár ne legyen igazam.
- Megtudod ítélni, hogy igazat mond-e? – kérdeztem Reena-t.
Ha megerősíti Teddy szavait, akkor szólalok meg ismét.
- Van bent étel igen, gyere be, ne ázz odakint, és szerintem Kardfogút is be kéne hozni… - mondtam. – Mi ez az egész… eddig azt hittem, hogy ti segítetek az egész világot felforgatni Essex-nek… ”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 20 Márc. 2017, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena tényleg nem várt sokat, hanem azonnal lőtt, már csak az volt a jó kérdés, hogy mikor fog felállni az illető. A nagydarabra is rászegezte a fegyvert, azonban az még nem jött be a helységbe, így nem is húzta meg a ravaszt. Teddy szavain megdöbbent, hogy Pietro küldte őket állítólag segíteni. A doktornő azonnal fel is tette a kérdéseit, Reena pedig a szemüvegének érzékelőit hőérzékelőre igyekezett váltani. Ha ez megvolt, akkor így próbálta tovább figyelni Teddy-t. A kiképzése során megtanulta, hogy hőjelek alapján azonosítsa be valakinek az állapotát, többek közt azt is, hogyha hazudik. Most pedig nagyon jól jött neki mindez, hogy megtudja állapítani azt, hogy Teddy az igazat mondja-e vagy sem. Remélte, hogy a fiú választ ad a doktornő kérdéseire, ezeket pedig igyekszik a legjobban értelmezni igazság és hazugság terén. Hiszen ettől nagyon sok függött most számukra, többek közt a telepaták és a saját életük is.
- Ha megszólal és válaszok, akkor nagy eséllyel – mondta a doktornőnek.
Így most már tényleg a fiút figyelte, hogy mit is fog mondani, a testében váltakozó hőjeleket is igyekezett kiszúrni, hogy mi az. Ha hazudik, akkor melegednie kell a testhőnek, a pupilláknak kitágulni némileg. Ha igazat mond, akkor semmilyen ingadozást nem kell látnia. A választól függ, hogy mit is fog mondani a doktornőnek, ha nem hazudott, akkor leengedi a fegyverét és megmondja ezt. Ha nem, akkor továbbra is fenn tartja és nem szándékozik beengedni sem Teddy-t, sem pedig Kardfogút. Ha azonban igazat, akkor megszólal.
- Majd bocsánatot kérek a lövésért, azt hittem, hogy támadni jöttök – mondta szabadkozva. – Miért segítetek hirtelen nekünk?
Erre a válasz őt is nagyon érdekelte.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lower East Side, Manhattan - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 20 Márc. 2017, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Arról nem nagyon volt fogalmam, hogy odakint kimegy, mert a Hulkkal foglalkoztam, csak akkor eszméltem rá, hogy mit is tervez az a rohadt Essex, amikor lényegében a Hulk szemein át láttam, hogy mit is lát. Az a szemét állat felvette a szeretett nő képét, Jean-nek pedig kezdett túl sok lenni. Pedig már végre elértem, hogy ne foglalkozzon Danverssel, csak azzal az alakkal. Azonban Jean felkiáltására támadt egy ötletem, amit még az egyik mentorom, tanárom mondott, vagy épp olvastam telepata „szaklapban”.
~ Használj fókusznak! ~ mondtam. ~ Így nem kell a Főnix erejéhez nyúlnod.
Nem tudom, hogy tudta-e, hogy mit jelent, így igyekeztem gyorsan elmagyarázni mielőtt túl késő lenne.
~ A lényege az, hogy megnyitom teljesen az elmémet, te pedig feltudod az én telepatikus erőmet is használni, csak mivel tapasztaltabb vagy, így jobban, valószínűleg erősebben is, mint amire én képes vagyok jelen állapotomban. Igaz bepillantást nyersz az összes emlékembe, érzelmeimet is átveszed egy időre, de az én erőmmel, amit ki tudsz a pszichikus erőmből nyerni és a sajátoddal képes leszel arra, amit kell tenned anélkül, hogy a Főnixre kéne támaszkodnod. Ha minden igaz, akkor megtudod a saját erődet hatványozni az enyém segítségével. Igaz, akkor így egyedül kell boldogulnod, mert az én erőmet is használod. De azt hiszem, hogy megéri a kockázatot. ~
Néhány pillanatot kivártam mielőtt folytattam volna.
~ Mi a véleményed? ~ kérdeztem. ~
Ha igent mond, akkor minden telepatikus védelmemet leengedem és hagyom, hogy a teljes elmémhez és az erőimhez hozzáférjen, ha nem kockáztat és nem ezt választja, akkor próbálok hatni minden erőmmel a Hulkra.
~ Vörös jeles férfi bántja Hulkot Betty-val. Vörös jeles férfi áll ott, nem Betty, Betty biztonságban van, ez a férfi fenyegeti, meg kell védened őt. Az előbb még nem volt itt, otthon van, messze. Azt hidd el, amit az előbb láttál, ne amit most. Hogy lehetne itt, ha előbb nem volt, és hova tűnt akkor vörös jeles férfi? Ezzel a trükkel is azt akarja, hogy lásd ő az erősebb… csapj felé tapsolj erővel és meglátod, hogy ő nem Betty, hanem a gonosz ember! ~
Nagyon reméltem, hogy ezzel sikerül őt meggyőzni.

felszerelés:


template nélkül:

Lower East Side, Manhattan - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Ez az egész nap egyre és egyre hajmeresztőbbé kezdett válni. Azt elhitte, hogy Pietro sem akar felesleges vérontást, ebben valóban hasonlóak lehettek Jonnal. A második része azonban érdekes volt, hogy Essex irányítása alatt álltak és kezdtek kiszabadulni ahogyan a férfi gyengült. Szóval odaállított Essex és a testvériséget az irányítása alá vonta telepatikus erővel, roppant kellemetlen, akkor az a hatalmas erő, amit Lyesmith és Gray említett a Testvériség tagoknál ezt jelenthette, hogy irányítás alatt voltak. A segítség jól jöhet, bár még mindig nem bízott Pietro-ban.
- Nincs rádióm – mondta. – Nem tudok szólni a lányoknak, hogy segítségként mennek.
A lány még mindig nem akart menni és közel sem tűnt úgy, hogy el akar menni, tényleg igaza lehetett a másiknak, hogy ölni akar. A szidalmakat fel sem vette, nem is törődött vele, de azért szemmel tartotta a másikat, akit Pietro megállított és úgy állt be, hogy takarva legyenek.
- Hátrálj el vele és fuss! – mondta Pietro-nak. – Ha így folytatja nem hagy más választást.
Továbbra is úgy tett, mintha ott sem lenne a másik fél, saját magát sokkal jobbnak tartotta pszichológiai hadviselésben, mint az ilyen hirtelen haragú személyt, jelen esetben Lucy-t. közben még Danvers sem nagyon akarta azt tenni, amit mondott, megmakacsolt magát, mint mindig. Nagyon nem örült annak, amit most készült mondani, mert azért még mindig tisztelte a nőt és azt, amiket elért a hibái ellenére is.
- Sajnálom asszonyom, hadbíróság elé cibálhat, de amennyiben ön most szabotálni próbálja az akciót, abban az esetben kénytelen leszek bizalmatlansági indítványt kérelmezni és indíttatni ön ellen azáltal, hogy veszélybe sodorja az embereit és a paranoiája miatt nem tud tisztán gondolkodni, veszélyt jelent a beosztottjaira – mondta komoran, de keményen. – Az ön jelenlegi mentális állapota alapján elbukná ezt. Ezt ön is tudja, nem örülök, hogy ehhez kell folyamodnom, de eleget láttam a magas rangú személyek vitáit ahhoz, hogy tudjam mit kell tennem. Ami őket illeti, még egy másik alkalommal is elfoghatjuk, most inkább lőjön Essex-be bele egy nyugtatót mielőtt Lyesmith és Grey elvesztik az uralmat a Hulk felett, látja, azt tesszük, amit parancsolt. Lője már le Essex-et ezredes! – adta parancsba a hangja pedig szinte mennydörgött.
Ha Danvers ránézett, akkor most azt az elszántságot és dühöt láthatta a fiatal férfi szemeiben és arcán, amit máskor Thor-én lehet, ebben a pillanatban Jon le sem tagadhatta volna, hogy kinek is a fia valójában. Ha Lucy valamilyen oknál fogva mégis támad és próbálja kijátszani Pietro-t, akkor már tényleg próbál belelőni egyet, és kitérésre is koncentrál, ha a másik felé futna.
- Maga is, fogja meg és vigye innen végre! – parancsolta Pietro-nak.
Nem dühösen, csak parancsolóan mondta, most is szinte mennydörgött a hangja, hogy segítse Pietro dolgát lépett hátra párat, hogy kikerüljön a mutáns a képességblokkolásból és újra képes legyen gyorsan mozogni.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Phobia Hétf. 20 Márc. 2017, 01:26


- NEW YORK -
Phobia/Lucy

- Te csak fogd be a pofádat, sportcipő! - üvöltöm Pietróra, mert pokolian felhúz a hülyeségeivel. Nem elég ez a rohadt helyzet, meg valami zavar a fejemben, ami biztosan annak a rohadt telepatának a bűne, aki kiütött, de még ez a barom is itt szerencsétlenkedik. Itthagyni Ravent? Eltűnni? Normális ez? Nem ő a főnököm, nekem senki se parancsol, de Essex legalább olyan feladatot adott, amit élveznék. Ráadásul még ez a hülye ezzel az ügynökkel is leáll tárgyalni? Idióta barom.
- NEKED ELMENTEK OTTHONRÓL, VAGY MI?! CSALÁDRÓL PAPOLSZ, MEG ERŐSZAKRÓL?? TE, AKI ITT AKARJA HAGYNI RAVENT EZEKNEK?? - üvöltöm torkom szakadtából - Szánalmas vagy, még ezeknél is szánalmasabb!! Egy képmutató dög. Nem fogom itthagyni Ravent ezeknek, ezt el is felejtheted! És ha az utamba állsz, simán megöllek! Raven fontos Lucynak, de te nem, szóval nyugodt szívvel megöllek, ha kell. Aztán meg azt a gyáva Serenát is, azt az áruló kis korcsot! - mondom, majd visszafordulok az ügynökhöz - De előbb téged, nyomoronc ügynök! -
Pietrót félrelökve előkapom a késem a táskámból, majd az ügynök felé lépek. Ha az ügynök támadásba lendülne, jobbra térnék ki előle, majd nekirohannák, és megpróbálnám ledöfni. Ha nem támad, akkor oldalra lépek, majd hozzávágnám a kést, de közben azonnal neki is támadnék.
Ha Pietro megpróbálna megállítani, akkor megkarmolnám a lábát, persze csak felszínesen. Csupán megsebezném, hogy értse a dolgot, aztán mennék az én dolgomra. Ez persze nehézkesnek néz ki, mert kezdek elfáradni, de megpróbálok kitartani még egy darabig. Ki kell bírnom, küzdenem kell ellene az összes gyűlöletemmel, haragommal, és erőmmel.

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 26 Márc. 2017, 11:00

11:50.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds.

Teddy bólint Melissa és Reena kérdéseire.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Aha. Na, nem mintha annyira érdekelnének engem személy szerint… de Pietro aszonta, hogy Sinister ellen még a telepatáknak van a legnagyobb esélye… meg beszélt valami… tüzes madárról…? Ott már nem figyeltem annyira. Mindegy, gáz lenne, ha Sinister rájuk tenné a kezét. Vágjátok?

Reena a hőérzékelővel megállapíthatja, hogy Teddy nem hazudik, és a viselkedése sem erre utal. Kétséges, hogy az ő intelligenciájával képes lenne bárki számára hihetően hazudni, és az is egyértelmű, hogy ha akarna, már magától bent lenne, engedélykérés nélkül.

Ekkor már Kardfogú is feltápászkodik, bár még kissé szédeleg, úgy segíti őt be Teddy a helyiségbe.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Höhö. Jól kiütöttétek Victort. Nagyon zabos lesz, de nincs para, nem árthat nektek. Pietro mondta neki. Ja, vágom, hogy kissé erőszakos és vérszomjas a stílusa, de ő már csak ilyen. Biztos betojtatok tőle, mi? Höhö.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Kf10 – Hrrrrrmmm… A sssszeemmmem közzééé… Kisss rrrrohadékok… Uhhh…

Teddy ledobja Kardfogút az egyik székre, majd elkezd körbenézni, de a két transzban lévő telepata annyira nem is érdekli.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Kaját említettél, hosszú hajú.


Lower East Side, Manhattan - Page 3 Line10

11:50.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Pietro bólint Jonathan válaszára.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Nem lesz gond. Kardfogú ugyan hajlamos… a „sajátságos” viselkedésre, de azt fogja tenni, amit kértem tőle. És ott van vele Teddy is, aki pedig könnyedén le tudja teperni Kardfogút, ha arra lenne szükség. Nem semmi kölyök… ha megindul, senki sem állhat az útjába, akár az apja, csak benne még van legalább egy minimális lelkiismeret is.

Higanyszál azonban nem folytathatja a beszámolót az ifjabb Haspókról, hiszen Lucyvel kell foglalkoznia. Nem törődik a sértő megjegyzésekkel, próbálja lenyugtatni a lányt.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Ha azt hiszed, hogy nem segítünk majd Ravennek, ha eljön az ideje, nagyon tévedsz. De ő most egy járulékos áldozat. Azért, hogy ti elmehessetek, ő marad. Biztosíthatlak, hogy ha ébren lenne, ugyanezt akarná. Ő ugyan sokkal közelebb állt Sinisterhez, mint bármelyikünk, de abban még ő is egyetértett velünk, hogy az új mutánsok biztonsága elsődleges a Testvériségben. Aztán jöhet Rejtély. Mi nem hagyunk hátra senkit, de nem is fogjuk feleslegesen mások vérét sem ontani. Ez már nem az apám Testvérisége.

Lucy félrelöki Pietrót, ám ekkor Serena már teljes erejével koncentrál Lucyre, aki így nem tud tovább ellenállni, és hirtelen rettenetesen álmos lesz. A kettős tudatára azonban másképp hat Serena képessége: Phobia legyengül, és gyakorlatilag „álomba szunnyad”, így Lucy személyisége veszi át ismét az irányítást a test felett, bár Serena miatt ő sem tud igazán harcolni, még ha akarna sem, és rendkívül legyengültnek érzi magát. Ennek fényében Jonathan ismét eldöntheti, hogy lő-e vagy sem. Ugyanakkor Serenából is kivesz mindent a képessége ilyen erejű használata, és le kell pihennie, egy ideig újra használni azt nem tudja.

Higanyszál a láthatóan elpilledt, kába Lucy után nyúl.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Lucy? Mi történt? Jól vagy?

Jean eközben elfogadja Stephanie ötletét.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Rendben, Stephanie… Jó ötlet, egy próbát mindenképp megér…

Ezzel Jean átveszi Stephanie minden erejét, és ahogy átáramlanak belé az érzések és emlékek, úgy nő meg hatványozottan a telepatikus hatalma is. A módszer működik.

Ezalatt szerencsére Jonathan beszéde is megteszi a hatását, és Danvers már csakis Essexszel foglalkozik.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Carol10 – Azért erről még beszélgetünk ezután, Miller! Egyébként meg le sem tagadhatná az apját, tudja?

Majd a nő egy kábítósorozatot lő Sinisterbe, aki felordít, majd visszaváltozik eredeti alakjába – de bármennyire hihetetlen, nem ájul el.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Carol10 – Ez… egy elefántot is ledöntött volna!

Persze ott van még Hulk is, akit ekkor már teljes erővel Jean irányít.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Nincs Betty, csak vörös kristályos férfi! Látod? Betty eltűnt, mert a vörös kristályos férfi elvitte! Elvitte őt tőled! Ezzel feldühített téged. Minden dühöd miatta van. Engedd ki a dühöd a vörös kristályosra!

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Hulkba10 – Kisember a piros kővel… elvitte Bettyt…? Elvitte… BETTYT??? NEM!!! HULK EZÉRT LEZÚZ, KISEMBER!!!

A szürke óriás Sinisternek ront, és egy hatalmas ütést mér rá…

Essex hátrarepül egy épület falának, amely aztán rá is omlik, és törmelékdarabok borítják be az egész testét.

Hulk dühében üvölt, de nem bánt mást. Pietro és Danvers is ledermednek a jelenet láttán. Sinister elméje immár alig érezhető, és egyre halványodik.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Ez… eléggé lefárasztott… Stephanie… de azt hiszem… sikerült. Nem bánnád, ha visszaadnám Hulk irányítását… most neked? Mi lenne… ha visszahoznánk Bannert?

Az eddig zuhogó eső kezd alábbhagyni…

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 27 Márc. 2017, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Fogalmam sincs, hogy hat-e, amit csináltam, az előbb még mindig hallottam volna az üvöltözést. Valamit éreztem, hogy a képességem hatott, majd azt vettem észre csak, hogy hangosan kapkodom a levegőt, a szavakat még mindig mondtam, de a kezeim már nem világítottak fehér fényben, teljesen kimerültem. Ha nem esne az eső, akkor látszott volna, hogy az izzadtság végig megjelent az arcomon. Ha most nem fogok egy jó kis tüdőgyulladást kapni, akkor soha sem. Az egész testem remegett, megpróbáltam felkelni, de a lábaim sem engedelmeskedtek. Soha sem kellett még ennyire sokat kivennem magamból, a környezet és a világ manipulálása sokkalta könnyebb, mint egy személyre hatni, főleg, hogy két tudata volt. Mivel már ígyis-úgyis teljesen átáztam az esőtől mindenhol, így nem fáradtam azzal, hogy gondot csináljak abból, hogy leülök a vizes földre és így igyekeztem a hátamat nekivetni a falnak, miközben továbbra is a levegő után kapkodtam. Az eső pont jó volt, kellően hűvös, azonban még így is ugrottam egy nagyot, amikor valami becsapódott a falnak. Ha volt elég erőm, akkor próbáltam kilesni a sikátor sarkán, hogy mi történt, hogy lássam miként zajlik a harc.
De nagyjából mindezek után már tényleg csak arra tudtam koncentrálni, vagyis szenvedve várakozni, hogy visszatérjen az erőm és képes legyek arra, hogy felálljak a földről és járni tudjak.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 27 Márc. 2017, 00:02




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena figyelte, hogy milyen reakciót is ad Teddy a feltett kérdésékre. A vizsgálat alapján pedig igazat mondott és nem hazudott.
- Az igazat mondja – mondta ki hangosan is.
Így leengedte a fegyverét és hagyta, hogy tényleg bejöjjön, ahogyan a már regeneráló Kardfogú is. Még mindig furcsa és gyanús volt neki ez az egész, hogy mitől is álltak át hirtelen az oldalukra, főleg, hogy ezek mind Essex emberei is. Ehhez azzal a Pietro-val kellett volna beszélni, saját maga egyelőre inkább csak szemmel tartotta a párost, vagyis igyekezett így tenni, szociális dolgokban úgyis Melissa szava volt a döntő és jobban is tudta mindezeket intézni, mint Reena. A válaszok azonban őt is érdekelték, hogy mit is fog a páros a továbbiakban mondani, illetve cselekedni. Az neki is feltűnt, hogy Teddy nem volt épp az eszéről híres és belőle semmit sem fognak tudni kiszedni, ahogyan azok után, hogy főbelőtte Kardfogút ő sem biztos, hogy mond majd bármit is. Mivel számukra is a védelem volt a feladat, így igyekszik odasétálni a hátsó falhoz és azon is kikémlelni, hőlátással is, hogy mit lát odakint. Ez a rés a falon elég nagy biztonsági hiba lett, ahol az ellenség is könnyedén bejöhet most már.
- Számítanunk kell egyéb társaságra? – kérdezte. – Bárkire, aki megtámad minket.
Tette hozzá, ez igencsak érdekelte, hogy feltudjon készülni arra, hogyha valaki még meglepné őket.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lower East Side, Manhattan - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 27 Márc. 2017, 00:03




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2012. október 9-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 5. szín




2012. október 9. kedd,
Tizenegyedik/hatvannyolcadik bejegyzés:
”Némileg megnyugodtam mikor kiderült, hogy tényleg nem hazudott Teddy. Igaz valószínűleg szegény fiúnak annyi esze sem volt, hogy hazudjon. Az étel kérdésen meglepődtem, noha tényleg én mondtam, hogy van élelem itt bent.
- Ott a pultnál – mutattam a megfelelő helyre. – Szerintem nem bánják, ha az egészet megeszed, ha úgy alakul.
Reméltem, hogy még volt étel s nem fog dühöngeni, hanem lefoglalja magát. Még mindig furcsa volt az egész, hogy Pietro küldte őket, de mégiscsak jobb volt, ha volt védelmünk, bár az a két lyuk a falban közel sem volt bizalomgerjesztő, de Kardfogú remélhetőleg tudott harcolni, ha megtámadnak minket.
- Igen, ami azt illeti én tényleg megijedtem, azt hittük, hogy meg akar minket támadni, ezért lőtt csak Reena – szabadkoztam.
A morgó és hörgő Kardfogúra pillantottam, nem igazán vitt rá a lélek, hogy közelebb menjek hozzá s próbáljak rajta segíteni. Reméltem, hogy nemleges lesz a válasz a kérdésre, mit feltett Reena, de végül igyekeztem megemberelni magam s összeszedni a bátorságom.
- Mr. Kardfogú, szüksége van segítségre, bármire, mivel csökkenteni tudom a fájdalmát? – kérdeztem.”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 27 Márc. 2017, 00:05




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Hagytam, hogy az összes erőmet felhasználja, főleg, hogy még neki is tetszett az ötlet, valószínűleg nem lehetett kellemes neki, mármint Jeannek, hogy átélte azokat a dolgokat, amiket én, például a kezem elvesztését, a halálomat, ahogyan Walter emberei megölnek. Majd Valhallában töltött idő is, látni, hogy milyen a férfi, akit szeret, az intim részek, mikor együtt voltam régen egyszer Tao-val, vagyis akkor még Bruce-al, majd most Clint. Vajon ő is átmenetileg beleszeretett Clintbe, vagy képes volt ezt kieszközölni? Nem is morfondíroztam tovább ezeken, csak igyekeztem fenntartani a kapcsolatot, hogy használhassa, amit kell. Éreztem közben, hogy sikerült a Hulkot meggyőzni, majd az kiütötte a célpontot, noha én is éreztem, hogy az elméje és a hatalma csökken, ennek ellenére, amit tudtam Essex-ről nem akartam alábecsülni, hogy máris vége lenne. Igaz abba az ütésbe, amit hála Jean-nek vitt véghez a legtöbb ember azonnal belehalt volna. A kérdését pedig azt hittem, hogy már fel sem fogja tenni.
~ Rendben, add vissza ~ üzentem. ~ És visszahozni Bannert jó ötlet, bár aggódom, hogy nem csak ennyi volt Essex és átver minket ~
Ha megkapom az irányítást, akkor egyelőre igyekszem úgy tartani, hogy senki mást se bántson továbbra sem. Ha Jean egyetért velem, hogy ellenőrizni kellene Essex-et, akkor megpróbálom odairányítani a Hulkot.
~ Kövesd a vörös kristályos férfit, nézd meg, hogy ott van-e a kövek alatt, nem-e tűnt el ~ próbáltam hatni rá. ~
Ha pedig erre nem volt szükség Jean szerint, hanem tényleg próbáljuk visszahozni a doktort, akkor nyugalmat, boldogságot, jó érzéseket igyekszem átsugározni az elméjét, elcsendesíteni a Hulkét és Bannerét erősíteni, hogy visszavehesse az irányítást.

felszerelés:


template nélkül:

Lower East Side, Manhattan - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Noha továbbra sem örült annak, hogy így kellett beszélnie az ezredessel, de sajnos tényleg nem látott más lehetőséget. Közben a lány is üvöltözni kezdett, a tünetek, amiket látott a fél évnyi pszichológia alapján tényleg többszörös személyiséget mutattak, aminél az egyik fél teljes mértékben agresszív. Azonban a másik elindult felé, már kész lett volna meghúzni a ravaszt, amikor a lány tétován torpant meg és mintha kábának, gyengének tűnt volna. Csaknem még besegített a két telepata is?
- Lyesmith és Grey? – kérdezte.
Egyelőre nem húzta meg a ravaszt, főleg, hogyha tényleg a Lucy-nak nevezett lánynál van újra az irányítás, de nem is engedte le a fegyvert, még mindig célra tartotta, hogyha szükség lenne beavatkozásra. De legalább annyit elért az ezredesnél a szavaival, hogy az már nem Pietro-ra és a másikra szegezte a fegyverét, hanem tényleg Essex irányába. A fél szemével még mindig szemmel tartotta a parancsnokát is, aki bele is lőtt végül Essex-be. Most ő maga is érezte, hogy hasonlított az apjára, főleg, amikor Thor roppant dühös, de nem volt ideje arra, hogy reagáljon minderre. Látta és hallotta, ahogyan a Hulk végül lecsapott és Sinister belerepült egy falba, ami le is omlott. Még ő maga is megdöbbent mindezen, Hulk üvöltött, de nem támadott, a lányok még mindig tartották, ami jó volt, de nem tudni, hogy meddig.
- Azt hiszem, hogy ideje, hogy eltűnjenek végre innen Pietro – mondta. – Amíg még megtehetik, mert ezek után kénytelen leszek az ezredes parancsait teljesíteni, ha Essex semlegesítve lett.
Nagyon remélte, hogy most már tényleg megteszi a férfi, hogy fogja a lányt és elfut vele innen amilyen messze csak tud, mert ha most már Essex kidőlt, akkor Danvers tényleg parancsot ad a páros letartóztatására, annak a parancsnak pedig már nem szegülhetett ellen.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Phobia Hétf. 27 Márc. 2017, 00:25


- NEW YORK -

Phobia

Őszintén, ez az idióta már kezd egyre jobban idegesíteni. Legszívesebben felmetszeném a torkát, aztán pedig végignézném, ahogy lassan megfullad a saját vérében. Akárhogy is, meg fogom ölni az ügynököt, ha tovább folytatja, akkor sportcipőt is, végül pedig azt a puhány Serenát. Ostoba, szánalmas idióták.
- Ha tovább pofázol, akkor megöllek, te kis...te ki..te..- a hangom kezd eltompulni, akárcsak az egész világ. Mintha...elfáradtam volna. De..de miért? Olyan...fáradt...vagyok. Már küzdeni se tudok ellene...büdös telepata...
Lucy

- Bátyus? - szólalok meg hirtelen, majd olyan gyorsan térdre is rogyok. Mi történt? Bátyó azt mondta, hogy megmenti Ravent, de még mindig itt vagyunk. Én nem akarok itt lenni. Nem akarok.
- Bátyó? - kérdezem halkan, de alig jön ki hang a torkomon. Mi történik?
Nem akarok itt lenni, de elfutni se tudok. Hol van bátyó? Megígérte, hogy segít. Most hol van? Fáradt vagyok és félek. Nagyon.
Meglátom magam előtt az ügynököt, de már nem is figyel rám. Aztán Pietrót is meglátom, de ő hogy kerül ide? Nem emlékszem. Egyáltalán....mi?
- P...i....Rave...se...- próbálok segítséget kérni tőle, de meg se bírok szólalni, aztán minden elsötétül, meg se tudok mozdulni.
~ Bátyó?

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 01 Ápr. 2017, 10:24

11:55.

Résztvevők: dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds.

Teddy nem is foglalkozik mással, nekiesik a mostanra már igencsak kihűlt levesnek és kenyérnek, amit csak talál. Nem túl gusztusos látvány, ahogy pillanatok alatt eltüntet szinte minden ételt.

Közben Kardfogú sebe már egészen begyógyul, és a zord mutáns lassan feltápászkodik.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Kf10 – Heh. Meg akarlak… támadni? Ha ez lett volna a cél, hajaska, akkor már kibelezve feküdnétek itt mindnyájan. És úgy nézek ki, mint akinek szüksége lenne bármiféle segítségre? Hrrrr… Nyugi van, kislánykák, nem támad meg titeket senki, amíg mi itt vagyunk. Amúgy nehogy azt higgyétek, hogy ezzel puszipajtik lettünk. Úgy adódott, hogy azt a rohadék Sinistert most jobban gyűlölöm, mint titeket, amiért hónapokig, talán évekig az agyamban matatott, és úgy játszadozott velem, mint egy bábuval… Rrrrrrr… Szóval ha ennek vége… na, majd akkor ismét reszkethettek a nagy, gonosz Kardfogú bácsitól.

Ezalatt Stephanie és Jean teste kicsit megrázkódik, majd elernyednek az izmaik, mintha már nem lennének olyan erős transzban, vagy nem kellene annyira koncentrálniuk.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Kf10 – Mi van velük? Ugye nem itt előttünk adják be a kulcsot?


Lower East Side, Manhattan - Page 3 Line10

11:55.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Serenának van annyi ereje, hogy a sikátor széléről figyelemmel tudja kísérni az eseményeket, de valóban rettenetesen kimerült.

Jean ezalatt egyetért Stephanie-val, bár az egyértelmű lehet mindkettejük számára, hogy mindketten meglehetősen legyengültek mostanra. Ha Hulk irányítása még egyszer kicsúszna a hatalmuk alól, akkor valószínűleg nem sikerülne újra lenyugtatniuk.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Legyen, Stephanie… de csak óvatosan. Bizonyára te is érzed, hogy kezdjük elérni a korlátainkat. Innen már csak a Főnix erejével tudnám újra visszahozni Hulkot, ha ismét megvadulna.

Hulk egyelőre engedelmesen viselkedik, és lassú léptekkel Essex felé indul.

Pietro eközben a kezei közé fogja Lucyt, aki mintha elájulna. Felemeli őt, és elindul Serena és a sikátor irányába, de csak lassan.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Egyetértünk, Miller. Mi most távozunk. Úgy látom, Essexnek vége. Tegyetek vele, amit akartok, de kérlek, Ravennel próbáljatok megértőbbek lenni. Kardfogút és Teddyt is mindjárt visszahívom. Rendben vagyunk így? Ó, és… ha már halott is Essex, vagy ha nem, mindegy is… a homlokán az Ékkőnek pusztulnia kell. Ezt ne feledd.

Szerencsére Danvers is inkább Hulkkal és Essexszel foglalkozik, ő is feléjük lépdel, immár éles lőszert irányítva a romok felé, ahol Sinister fekszik. Közben valószínűleg parancsot adhatott az ügynököknek is, hogy térjenek vissza, mert azok minden irányból elkezdenek lassan visszaszivárogni a helyszínre.

A páncélozott Danvers hagyja Hulknak, hogy ő emelje le a törmeléket Sinisterről… és ekkor egy nagyon erős, már-már fájdalmas telepatikus hullámot érezhet meg Stephanie és Jean is.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – ARGH!!! Mi… Mi a…?

Különös érzés, mintha… Sinisterből minden megmaradt erő ebben az egyetlen hullámban távozott volna az elméjén át, de olyan sebességgel és intenzitással, hogy lehetetlen belőni, pontosan hova – annyi bizonyos, hogy a két telepata számára már nem érzékelhető távolságba.

Ekkor dobja arrébb Hulk az utolsó törmelékdarabokat, és láthatóvá válik Sinister… a homlokán eddig fénylő kristály pedig épp ebben a pillanatban törik apró darabokra, majd szétporlad a semmibe, mintha sosem lett volna.

Essex halott. Minden életerő elhagyta, és a teste olyan aszott és szikkadt, mintha egy több száz éves, kiszáradt holttestet néznének.

De mielőtt végleg eltávozott volna… még az arcát gúnyos mosolyra húzta, amely még most, halálában is ott van rajta.

Az eső teljesen abbamarad. Az ég kezd kitisztulni.

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 03 Ápr. 2017, 00:00




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Lassanként már képes voltam arra, hogy megálljak a lábamon és ki tudjak lesni. Megkönnyebbülten láttam, hogy mostanra az eső is alábbhagyott, Sinisterrel pedig ki tudja, hogy mi lett. Láttam, ahogyan a Hulk felemeli a köveket, de nem történt semmi. Ennyi lett volna, meghalt volna? Nem tudtam, de az sokkal fontosabb, hogy Pietro közeledett, azon megremegtem, hogy hozta magával Lucy-t is. Lehet, hogy roppant kegyetlenségnek hangzik, de inkább őt kellett volna otthagyni a SHIELD-nek, mintsem Raven-t. Úgy tűnt, hogy Lucy sincs nagyon magánál, így mikor odaérnek hozzám, akkor csatlakozom melléjük. Valószínűleg látszik rajtam az eső ellenére is, hogy mennyire elnyúzott és elnyűtt vagyok.
- Valamit kell kezdenünk vele – mondtam végtelenül fáradtan. – Minden erőmre szükségem volt, hogy a másik felét elűzzem, elaltassam… teljesen kifáradtam tőle. Ezt nem fogjuk tudni nagyon tovább csinálni Pietro.
A hangomban aggodalom is volt, nagyon reméltem, hogy lesz ötlete, hogy mit is kellene tenni és találunk minderre megoldást. Most úgy tűnt, hogy volt esélyünk a távozásra, így ha végre megyünk erről a helyről és nem az ő sebességével, akkor igyekszem követni, már amennyire a kimerült állapotom engedi mindezt.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 03 Ápr. 2017, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Reena Reynolds - Szellem
SHIELD gyakornok, korábbi tesztalany


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és dr. Melissa McKenzie


Reena egyelőre még mindig a hátsó ajtónál maradt, vagyis a lyuknál, ami a falban volt, hála Teddy-nek. Úgy látta és hallotta, hogy odabent minden a lehető legnagyobb rendben volt. Hallotta azt, ahogyan a háttérben Teddy éppen magába tömi mindazt, amit idebent talált. Közben még hallotta azt is, hogy Kardfogú beszélt, csak akkor pillantott hátra és kapta fel a fejét, amikor a férfi arról kezdett beszélni, hogy valami gond van a két telepatával. Ekkor fordult meg és jött beljebb a lyuktól, remélve, hogy nem pont ezen időben lesz majd támadás az irányukba. Ha tudott, akkor odament a két lányhoz, hogy megnézze őket. Ő maga is valóban azt látta, amit Kardfogú elmondott, hogy valami változás állt be mind a két nőnél. Kissé aggódva pillantott a doktornőre, remélve, hogy ő majd tud választ adni a kérdésére.
- Jól vannak, ne próbáljuk meg felkelteni őket, ahogyan azt Miller és Grant mondták? – kérdezte Melissa-t.
A nő válaszától fog függeni, hogy mit is tesz, ha azt javasolja a doktornő, hogy keltsék fel őket, akkor megpróbálja megrázni őket, vagy megcsípni, ha a rázás nem hoz sikert. Ha a válasz nemleges, akkor csak várakozik, hogy mi is fog történni.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Lower East Side, Manhattan - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Hétf. 03 Ápr. 2017, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
dr. Melissa McKenzie
Külsős, tudós, Lockjaw gazdája


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller és Reena Reynolds




dr. Melissa McKenzie



2012. október 9-i események naplója




7. fejezet: Új mutánsok - 5. szín




2012. október 9. kedd,
Tizenkettedik/hatvankilencedik bejegyzés:
”Teddy valóban elvonult megenni minden maradékot, én addig pedig továbbra is Kardfogút figyeltem s érdeklődtem, hogy kell-e segítség. Eközben láttam, hogy a fejlövése teljesen elmúlt, annak ellenére, hogy milyen személy volt bámulatosnak találtam ezt a sejtszintű regenerációt s annak gyorsaságát is. Ha rájönnénk, hogy miként is működik milyen sok embert lehetne megmenteni a haláltól, a halálos betegségektől, sérülésektől. De kételkedtem benne, hogy minderre vevő lenne Kardfogú s belemenne a vizsgálatokba. Afelől azonban nem volt kétségem, hogy tényleg könnyedén végezhetett volna bármelyikünkkel s halottak lennénk, ha amiatt érkeztek volna. Ő is megerősítette, hogy végig irányítva voltak, nem tudom, hogy mennyire lehet szörnyű az élet így.
- Bízom benne, hogy egyikőjük sem szenvedett maradandó sérülést az irányítás miatt – mondtam.
Orvosként s tudósként érdekes lehet mindez. A páros felé kaptam a fejemet s közelebb mentem. Úgy tűnt, hogy már nincsenek olyan mély meditációban, így Reena-t s megtudtam nyugtatni.
- Nem – ráztam meg a fejemet. – Pont az ellenkezője, azt hiszem, hogy ébredezni kezdenek, már nem kell olyan erősen koncentrálniuk. Szóval minden rendben van velük. Te is megnyugodhatsz Reena.
Ennek ellenére figyeltem őket, nehogy valami gond legyen, s ha szükséges, akkor be tudjak avatkozni. ”



felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 03 Ápr. 2017, 00:02




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Stephanie Lyesmith - Tűzvirág
Különítmény tag; Hawkeye, not Hawkguy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Éreztem, hogy alig van már erőnk, de én mindig is az a személy voltam, aki erőn felül teljesített és túlhajszolta magát. Csak most az volt a gond, hogy még a Főnix is itt volt, de Essex túl veszélyes volt és nem kockáztathattunk.
~ Tudom, de ezt még muszáj! És ha újra előjön és kiüt minket? ~ kérdeztem. ~ Ha nem lenne muszáj nem tenném. ~
De legalább beleegyezett, így hát a megfelelő helyre irányítottam a Hulkot a gyermekded szavakkal és nekiláttam leemeltetni az utolsó törmeléket és… wow! Ilyesmit még nem éreztem soha sem korábban, a reakciók alapján pedig még Jean sem, ez az volt, amit éreztem? Nagyon úgy tűnt, hogy valóban az.
~ Whoa! ~ mondtam. ~ Elvitte a lelkét! Ez olyan volt, mint a Csillagok Háborújában Palpatine császár, fogta és áttette a lelkét máshova a halála előtt, egy másik testbe… legalább is ott… félek, hogy itt is. ~
Ráadásul túl messzire ment a telepatikus csapás, mi pedig szépen lassan fokozatosan tovább gyengültünk.
~ Adjuk vissza Bannernek az irányítást mielőtt minden erőnk elfogy ~ javasoltam. ~
Ha támogatja az ötletet, akkor elkezdek szép emléket felidézni neki és teljes nyugalmat sugározni, hogy a Hulk megnyugodjon és Banner visszavehesse az uralmat a teste felett.

felszerelés:


template nélkül:

Lower East Side, Manhattan - Page 3 00120




Előtörténet:
LINK

Kaland:
Új mutánsok
Jonathan Miller - Black Jack
Különítmény tag, USAF főhadnagy, SHIELD ügynök


Játékostárs(ak) neve: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie és Reena Reynolds


Jon megkönnyebbült részben, hogy minden kezdett a legjobb irányba haladni, Danvers is végre a megfelelő célszeméllyel foglalkozott, és Pietro-ék is útban voltak elfele végre valahára.
- Emberi jogai mindenkinek vannak – mondta a bánásmódra. – A vörös ékkő, rendben van.
Ez jó tanács volt, más kérdés, hogy mennyire volt elpusztítható. Arra, hogy a fiatal férfi visszahívja a lányoktól a két társát bólintott, hogy rendben van. Figyelte, ahogyan a Hulk odament a leomlott részhez és kezdte elpakolni a dolgokat. Valahogyan túl könnyűnek érezte ezt az egészet, bár egy Hulkot irányítottak, annyira mégsem volt az, és egy ilyen lénnyel szemben nehéz volt talpon maradni egy olyan ütést, pedig amit Essex kapott bizonyosan nem maradhatott életben. Ha már Pietro és Lucy távolabb voltak, akkor, ha volt a közelben SHIELD ügynök, akkor intett nekik, hogy jöjjenek közelebb.
- Bilincseljék meg és vigyék biztonságos helyre – mondta, Raven-re utalva.
Ezek után igyekszik közelebb menni a Hulk és az ezredes irányába, hogy a nő biztosan meghallja, hogyha kiált.
- Asszonyom, az Essex homlokán levő vörös ékkövet törjék össze! – kiáltja.
Felpillantott az égre, lassanként az eső is elállt, ha ennek vége mindjárt, ideje lesz a lányokat is kihozni az étkezőből, csak remélte, hogy a Hulk is visszaváltozik Banner-ré, csak, ha ez megtörtént, akkor próbál majd visszajutni a többiekért az étkezőbe.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Phobia Hétf. 03 Ápr. 2017, 01:36

- NEW YORK -

Lucy Skatfield/Phobia

Nem látok semmit se. Elájultam? Mintha álmodnék, de...hogyan? Mi történt?
~ Elbuktunk, hugi. ~ szólal meg bátyó. De mégis hogy érti, hogy elbuktunk? Mégis mi történt?
~ Valaki, felteszem az a telepata picsa, elaltatott. Mondjuk érdekes volt, sokkal nehezebben ment neki, mint mikor kiütött. ~ mondja lehangoltan ~ Egy a lényeg: Most mindketten kábák vagyunk, alszunk éppen. Te hamarosan felébredsz, én viszont most képtelen vagyok rá. Még ez a beszélgetés is alig megy. ~ igaza lehet, mert alig hallom. De ha elájultunk, akkor ez azt jelenti, hogy...
~ Igen, sajnos Ravent nem tudtam megmenteni. Gondolom most elfogják őt a mocskok. De nem ez a lényeg! Egy árulóval van dolgunk, te is tudod ki az. Serena, az a tetves kis spicli. Hallottam, hogy elárult minket az ügynöknek. Ki...kell...iktatnod! ~ bátyó hangja elhalkul, majd teljesen eltűnik.
Kinyílik a szemem, de alig bírom nyitva tartani. Meg se tudok moccanni, de mintha haladnák. Cipelnek, de ki? Talán Pietro? Ez azt jelenti, hogy bátyó igazat mondott. Tényleg kiütöttek minket, Raven pedig az ügynökök kezére került. Szegény Raven.
Meglátom Serenát, láttára pedig eszembe jutnak bátyó szavai. Áruló fattyú, biztosan így van. Bátyó azt akarja, hogy öljem meg, én pedig meg fogom tenni. Hamarosan meg fogom tenni, ő a hibás mindenért! Bátyó szerint elárult az egyik ügynöknek, és ha bátyó ezt mondja, akkor igaza van. Raven miatta eshetett fogságba, ezért pedig megfizet. Meg fog fizetni.

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 EFhBZnX
Phobia
Phobia
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 415
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 11
Join date : 2016. Aug. 29.
Tartózkodási hely : Somewhere in the middle of nowhere

Karakteradatok
Főkarakter: Phobia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate, Little SW

https://youtu.be/8KEcpz0IE3M

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 30 Ápr. 2017, 16:05

12:00.

Résztvevők: Serena Amelia Davidson és Lucy Skatfield.

Oly lassan múlnak a percek hőseink számára, mintha csak egy teljes hónap telne el egy lakásban internet nélkül… de végre úgy tűnik, az események ismét beindulnak.

Pietro már el is tűnt az utcáról Lucyval a kezei között, és amikor a lány végre kinyitja a szemeit, Higanyszál rámosolyog.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Ideje volt már, kislány. Úgy tippelem, elég komoly fejfájásod lehet, de ne aggódj, semmi más bajod nincs, ami, tekintve, hogy kikkel álltunk szemben, felér egy kisebb csodával.

Ekkor már ott vannak a sikátorban, Serena mellett, aki szintén nincs túl jó állapotban.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Jól van, Serena, csak nyugalom. Kicsit fújd ki magad. Ha Kardfogút tudjuk kezelni, akkor Lucyval is megtaláljuk majd a közös hangot. Igazam van, Lucy? Szeretném, ha most megpróbálnátok elengedni magatokat… Lazítsátok el az izmaitokat, szemeket, szájakat becsukni… és máris elviszlek titeket innen. Kicsit süvíteni fog a szél a fületekben, próbáljatok nem foglalkozni vele.

Ezzel Higanyszál megragadja a két kimerült lányt, és egy szempillantás múlva már el is hagyják a sikátort…


Lower East Side, Manhattan - Page 3 Line10

12:00.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, dr. Melissa McKenzie, Reena Reynolds.

Miután Jean és Stephanie visszaadják az uralmat Bannernek, Jean irányítása mellett a két telepata végre visszatérhet a testükbe. Mindkettejük szeme hirtelen felpattan, és nagy levegőt véve ébrednek fel, mintha csak mindeddig, hosszú ideig víz alatt lettek volna – így Reena és Melissa is megnyugodhatnak, már nem is kell felébreszteni őket. Egy kis köhögés, egy kis szédelgés… de ennyi, egyébiránt mindketten jól vannak, bár meglehetősen kimerültek.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Nos, Stephanie, gratulálok… Életed eddigi legkomolyabb telepatikus kihívását szinte gond nélkül teljesítetted. Nélküled nem sikerülhetett volna. Köszönöm. Azt javaslom, most pár napig ne használj telepátiát, hogy az elméd összeszedje magát. Én is így fogok tenni. Az a telepatikus hullám pedig… Igyekszem majd utánajárni, egyelőre ne foglalkozz vele. Csak azt sajnálom, hogy nem tudtam közelebbről is szemügyre venni azt a kristályt…

Ekkor tudatosul csak Jeanben, hogy mások is vannak a helyiségben.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Ó. Melissa, Reena, sziasztok… Mi? Ti ketten?

Összerezzen, amikor megpillantja Kardfogút és Teddyt, akik csak értetlenül, bambán bámulják őket. Az ifjabb Haspók épp végez az utolsó morzsákkal is.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Na, hát… Akkó’ most tulajdonképpen végeztünk itt, Kardfogú? Vagy most mi van?

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Kf10 – Hrrrmm… Ha minden jól ment, akkor Pietro mindjárt--

Mielőtt befejezhetné a mondatot, Higanyszál már ott is terem a kis étkezdében, villámsebesen, kisebb széllökés kíséretében.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Mehetünk, srácok, ennyi volt. Szép munka, senki sem sérült meg… Ravent leszámítva, de egyelőre érte nem tehetünk többet. Bocs a késésért, el kellett vinnem a lányokat. Ti már túl nehezek vagytok, a csatornákon keresztül távozzatok a megbeszélt helyszínre.

Kardfogú és Teddy bólintanak, majd lassan elhagyják az ingyenkonyhát, de az ifjú Haspók még int egyet Melissa és Reena felé.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blob10 – Kösz, hogy jófejek voltatok! Csá!

Majd Pietro még Jeanre pillant, aki szúrós tekintettel nézi őt.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Gondolom, mondanom sem kell, hogy minden, amit eddig tettünk, ellened is…

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Igen, tudom. Sinister műve. Ezért vagytok még életben. De nehogy azt hidd, hogy bízom Magneto fiában… Ha még egyszer próbálkoztok bármivel is ellenem, végetek.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Piet10 – Javaslom, jobban válogasd meg a szavaidat. Ilyen kijelentésekkel kettőnk közül inkább te hasonlítasz majd jobban az apámra, mintsem én.

És Pietro ezzel el is tűnik a helyszínről – épp akkor, amikor S.H.I.E.L.D.-ügynökök kezdenek dörömbölni az elbarikádozott főbejáratnál.

– Lyesmith ügynök? Dr. McKenzie? Reynolds ügynök? Odabent vannak Grey kisasszonnyal? Elmúlt a veszély, kijöhetnek! Az ezredes várja a jelentésüket!

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Blackj10 – Nos… Azt hiszem, nekem is van mit megmagyaráznom Danversnek. Essünk túl rajta.


Lower East Side, Manhattan - Page 3 Line10

12:00.

Résztvevő: Jonathan Miller.

Stephanie és Jean, mielőtt visszatérnének testükbe, még sikeresen lenyugtatják Hulkot annyira, hogy a szürke óriás összemenjen emberi méretűre, és néhány másodperccel később már ismét Bruce Banner álljon ott az utca közepén egy szál nadrágban, kimerülten, kissé összezavarodva.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Bruce10 – Ugye… senki… sem sérült meg…?

Néhány S.H.I.E.L.D.-es veszi őt körbe, de szerencsére nem ellenségként kezelik: betakarják egy takaróba, majd arrébb vezetik, hogy az egyik orvosuk kivizsgálhassa, bár láthatóan a doktornak kutyabaja.

Danvers is kiszáll a hatalmas gépmonstrumból, hogy maga is szemügyre vegye Bannert, majd néhány parancs kiosztása után Jonathanhez lépdel. Örömmel konstatálja, hogy már bilincsbe is verték a még mindig eszméletlen Ravent.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Carol10 – Jól van, Miller, megnyugodhat, az a vörös kristály tökéletesen és végérvényesen megsemmisült. Élénken remélem, hogy majd a jelentésében részletesen kitér arra is, sok más egyéb mellett. És igen, Banner is jól van, és nem, nem fogom őt bezáratni, de átszállíttatom a Triskelionba kikérdezni. Aztán kitaláljuk, hol lenne jó helyen.

Ezzel az ezredes sóhajt egyet, majd halkabban folytatja.

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Carol10 – Igazság szerint Ön és a csapata mindvégig remek munkát végeztek. A fiatal mutánsok begyűjtése… afféle alibiküldetés volt, hogy távol tudjam magukat, amíg fel nem göngyölítem a S.H.I.E.L.D.-en belüli újabb árulásokat. Tudtam, hogy telepátia is lehet a dologban, és azt is, hogy feltehetőleg erősebb, mint Lyesmithé, ezért őt és mindnyájukat elküldtem, hogy ha velem történne valami, legalább maguk rendben legyenek. Ez is, mint oly sok döntésem, hibásnak bizonyult, hiszen épp így küldtem magukat Essex karmai közé… Végig ő irányított mindent, mintha a legtöbb lépésünket előre látta volna. Nem is tudom, én… a lemondásomon gondolkozom, Miller. Az irányításom alatt többször épült már be tégla a S.H.I.E.L.D.-be, mint azelőtt korábban bármikor összesen. Nos… legalább, Önöknek hála, az ifjú Hudson, Morgan és Allan egy nap kiváló ügynökeink lehetnek, és talán még Greyjel és Bannerrel is kezdhetünk valamit, ha nem kell többé rettegnünk a bennük lakozó szörnyektől. De jó, ha tudja, hogy Maximoffék elengedését borzalmas ötletnek tartom!

Ezzel Danvers újra felveszi szokásos, szigorú tekintetét, és így folytatja a helyszín felmérését és megtisztítását.


Lower East Side, Manhattan - Page 3 Line10

Köszönöm a részvételt, következik a fejezet epilógusa!

_________________
Lower East Side, Manhattan - Page 3 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4478
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Serena Davidson Hétf. 01 Május 2017, 00:01




Előtörténet
LINK

Kaland
Új mutánsok
Serena Amelia Davidson
SHIELD elől menekülő civil


Játékostárs(ak) neve: Lucy Skatfield


Mit is mondjak, Pietro szavai közel sem nyugtattak meg, talán azért volt képes Kardfogút kordában tartani, mert talán valamilyen szinten tisztelte azt, hogy Pietro Magneto fia volt. Lehet, nem tudom. Szóval nem nyugodtam meg, közel sem voltam minderre képes. Talán kipihenten máshogyan látnám a dolgokat, de egyelőre még az adrenalin is dolgozott bennem és éreztem, hogy fejben pörgök a kimerültség ellenére is. Talán, de nem biztos… nem hittem, ahhoz túlságosan is féltem tőle. Lazítani, szemet és szájat csukva tartani, azt hiszem, hogy ez a legtökéletesebb módja annak, hogy eltudjak aludni, de minden más mód tényleg sokkalta lassabb lett volna, hogy kijussunk innen.
- Amíg nem repülünk nincs baj – mosolyodtam el fáradtan.
Ezek után lehunytam a szemem és hagytam, hogy elvigyen minket oda, ahova akart. Nem is szerettem volna mást, csak egy jó forró fürdőt és egy nagy, kiadós pihentető alvást, biztonságban, egyedül nem úgy, hogy aggódnom kéne bármi miatt is.

felszerelés:


template nélkül:

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Lower East Side, Manhattan - Page 3 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Lower East Side, Manhattan - Page 3 Empty Re: Lower East Side, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 4 oldal Previous  1, 2, 3, 4  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.