Sportpálya

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Victor Montano Kedd 08 Okt. 2013, 01:48

Miután mindenki körbeudvarolta a másikat és bemutatta saját magát, Victor biccent Albertnek, akivel már majdnem kezet is fognak, de a barátja elrántja a kezét. Persze azonnal megérti miért. Előfordulhat, hogy a vírus érintéssel terjed és nem levegőben. Ekkora tömeggel számolva elég egy "merénylőnek" végigsétálnia a termen és máris exponenciálisan kezd nőni a fertőzöttek száma.
-
Mi a véleményed? - teszi fel az egyébként nem túl releváns kérdést Albertnek, majd meghallgatja a választ. Amikor a barátja előveszi a telefonját, Victor azonnal akcióba kezd. - FIGYELMET KÉREK! Aki tud repülni ügyködjön a szellőzők ideiglenes, hangsúlyozom IDEIGELENES lezárásán. Aztán próbálják meg megvizsgálni, hogy ott jön-e be valamilyen vegyi anyag. Aki járni képes az induljon el velem és találjunk gyógyszereket, kötszereket, vöröskeresztes dobozokat. Kérdés? - amennyiben nem hangzik el kérdés, még körbetekint, hogy hány bámészkodó semmirekellőt sikerült munkára fognia, aztán maga is elindul felderíteni és egészségügyi felszerelést keresni.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Kedd 08 Okt. 2013, 07:59

//Mivel a fele bagázs megint nem írt, elnézést a többiektől, és mivel láthatóan nem nagyon tudjátok tartani a 3 napos körváltást, péntek után átállok az 5 napos körváltásra.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Tökfej Kedd 08 Okt. 2013, 10:03

//Köszönöm a segítséget, amúgy most csak azért is áttolom a felelősséget Danny-re mert hát rá vártam :tokfej://

Új érzékeimmel piszok sok mindent fel tudok fogni. Már nincs az a folyamatos büdös szag, meg az égett bőr illata. Ez sokkal jobb, még talán meg is tudnám szokni, ha nem lenne ez a folyamatos szőrösség. Érzem hogy izmaim olyat is tudnak, mit eddig még én meg sem mertem volna próbálni.
Felpattanok, kézre, majd újra lábra, és mielőtt még válaszolnék a beszélgető partneremnek, megpróbálkozok egy szaltóval is. Hát ilyenekre nem igen voltam képes. Úgy látszik egész jó ez az új alak, még ha nem is a legmegfelelőbb egy olyan srác számára, aki barátnőt is akarna az életben.
- Eléggé. Ilyenkor már sikoltani szoktam a fájdalomtól, és próbálom nem kiégetni a szemeimet. Úgy látszik képességet cseréltünk… - A helyzetet én is felismerem, mert hát vak még nem lettem, de talán még az is összejöhet a mai napon. Követem Danny-t, de megpróbálok azért nem hozzáérni senkihez. Valami nincs rendben, és hát nem bízok én senkiben magamon kívül. Bele-beleszagolgatok a levegőbe, hátha megérzek valamit, talán még a szaglásom is jobb lett, nem csak nem érzem az égett bűzömet.
Tökfejnek már nem nevezhetem magamat, úgyhogy gyorsan meggondolom mi lenne a jó néz nekem. A SHIELDesek sem tudják talán ki vagyok ebben az alakban, vagy legalábbis mások ne ismerjenek fel majomként.
- Majompofa vagyok… Na mi legyen? – Most bármi történhet, és én nem gondolkodni vagyok. Csak túlélni az első Angyal Programos küldetésemet. De szerintem a megoldás a házigazdánknál lesz, néha oda pislatok vele mi lett.

_________________
Néha a hitünk az egyetlen erősségünk, de az átsegíthet mindenen.
Tökfej
Tökfej
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 88
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 10
Join date : 2013. Mar. 12.

Karakteradatok
Főkarakter: Tökfej
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Szer. 09 Okt. 2013, 23:48

Raten sikeresen ért oda a társasághoz, ahol köszöntötte a férfiakat, majd bemutatkozott.
- Szép estét… vagyis, ennél szebbet… – nézett a földön fekvőkre, mintha nem lenne nyilvánvaló mire céloz.
- Raten Chromixen vagyok, Clubtulajdonos, és unatkozó milliomos. Mondják, tudnak valamit erről az egészről? –kérdezte, higgadtságot erőltetve hangjára, és tartására. Ha érkezik választ, azt nyugodtan hallgatja, elgondolkozott fejet vágva – hátha így intelligensebbnek, és hasznosabbnak tűnik, mint amilyen valójában.
Az egyik férfi elmagyarázza, hogy szerinte érintéssel terjed az egész – ami nyugtalanítja Ratent, bár ez nem látható a férfin. Több ember is nekiütődött az este folyamán, tehát valószínű, hogy ő is megfertőződött, bár nem tudta, hogy hogyan működik ez az egész, hiszen vámpírként elvileg védett a betegségek ellen. A fajtársa arcát fürkészte, próbált arról leolvasni valamit, de végül elfordította a fejét, és körbenézett – nem akart gyanúsan viselkedni, az pedig, ha túl sokáig próbál némán kommunikálni valakivel, elég feltűnő lehet.
Ekkor jöttek a javaslatok – a szellőző leállítása, illetve a kutatás. Mivel túl akarta élni az éjszakát, megköszörülte a torkát.
- Én jelentkeznék a kutató és felderítő csoporthoz. Az ilyen dolgokhoz valahogy mindig is volt érzékem. – nem akarta senki figyelmét felhívni a kifinomult érzékszerveire, és látására – bár ha lelepleződne, mutánsnak hazudná magát. Talán még nem is hazudna olyan nagyot.
- Egyébként, talán célszerű lenne kisebb csoportokra oszlani, nem? – teszi fel a kérdést, ha többen is jelentkeznek a kutatásra.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Csüt. 10 Okt. 2013, 22:52

- Jó estét! Ulysses J. Forge másodálásban S.H.I.E.L.D. ügynök. – mutatkozik be azoknak akik még nem találkoztak vele a társaságból.
- Ami Mr. Long kérdését illeti, mi is csak találgatunk valami fertőzés esetleg nanobotok. Szerintem az utóbbi valószínű, ez a valami túl gyors és hatékony egy élőlényhez képest. Mindenesetre senki ne érjen senkihez, csak ha élethalál kérdése.– Mondja Danny-nek és a többieknek, ennél többet egyelőre ő sem tud többet, talán a páncél érzékelőivel többre jutna, de ahhoz le kellene jutnia a garázsba.
- A kocsimnál van pár hasznos holmi ami segíthet kideríteni, hogy mi folyik itt. Azokért érdemes lenne lemennem akár az egyik felderítő csapattal de egyedül is el tudom intézni.– Veti fel és ha nincs senkinek se komoly ellenvetés megpróbál lejutni a mélygarázsba a páncéljáért, ha valaki el akarja kisérni nem tiltakozik.

_________________
Sportpálya - Page 3 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Pént. 11 Okt. 2013, 08:48

Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Darren Cain, Ulysses J. Forge / Aegis, Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish, Albert Shear / Britannia Kapitány, dr. Zield Jones és Michael Dumbon / Szürke Eminenciás
Következő körváltás: 2013. október 16. (szerda) (és akkor, mint ígértem átállunk 5 napra, hogy tudjatok írni)

Zield megtudta tenni a vérminta levételét, hála annak, hogy nem volt, aki megakadályozza mindebben, majd csatlakozott a többiekhez.
Magnus elindult a többiekhez és meg is érkezett oda, a férfi egyelőre csak azt látta, hogy a karjai kékek lettek, de a többiek mind látták, hogy a férfi bőre kék lett*, a haja vörös és fülei hegyesek.
Ha a rádiót megpróbálja valaki Albert ötletére, akkor az valóban működött.
A csapat egy része pedig máris szerveződni látszott, az egyik része a mélygarázst célozta volna meg, a másik pedig megkeresni az irányítóhelységet, hogy leállítsák a légkondicionálót, hogy a levegő ne tudjon már ide bejönni. Egyelőre mindenkinek, ki melyik irányba is akar haladni a benti belső folyosókra kell mennie, mivel onnan lehet eljutni a többi részre. Itt volt egy nagy térkép is, hogy el lehessen tájékozódni a helységben. A stadionnak belül hat különböző emelete volt, illetve két földalatti, a felsőbb földalatti szinten edzőtermek is voltak, illetve egy uszoda és a második mélyebbi szinten volt a garázs, ami az egész olyan nagy volt, mint maga a stadion. A többi szinten a felszínen, öltözők, további edző termek, dojo-k, lövészpályák, és ehhez hasonló helységek voltak.
A csapat a térképen megtalálja az irányítótermet – üzemeltetési szoba – az ötödik emeleten, illetve két mérnöki szobát is találtak, az egyik a mínusz első emeleten volt, a másik pedig a negyediken.
Raten és Dumbon bizsergése kezdett abbamaradni és ezt viszkető érzés váltotta fel Raten esetében, míg Dumbon feszülőt, fájdalmasat érzett.

* A karmok nincsenek ott.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Dr. Zield Jones Pént. 11 Okt. 2013, 22:45

Dr. Zield Jones hamar választ kapott, de egyben kérdéseket is. Az életben maradt emberek nagyjából mind odagyűltek. A doktor arra gondolt, hogy ez egy gyönyörű pillanata az emberben is ott rejlő közösségi, összetartó erőnek. Ezt pongyola módon "csordaszellemnek" is szokták nevezni, de a doki ezt nem szerette. A csordaszellem azokra jellemző inkább, akik egymást taposva menekülnek vagy ész nélkül követnek valakit, hiszen a csoportokban általában van egy-egy dominánsabb tag, akinek a szavát vagy tetteit követik. Itt gondolkodó emberekkel volt körülvéve, amennyire látta és ez örömmel töltötte el.
A fekete öltönyös, magas férfi már le is csapott a "doktor" megnevezésre. Zield számíthatott volna erre, hiszen ilyen helyzetekben az orvos az első, akitől segítséget várnak. Egy másik férfi is a dokihoz fordult. Ő kezdett átalakulni. A bőre kék színű lett és a haja vörössé vált, mielőtt a doki válaszolhatott volna.
A kérdésekre az érkező S.H.I.E.L.D. ügynök nagyjából el is mondta, amit Zield sejtett és mondott neki. A doki azért megerősítette:
- Egész pontosan biokémikus és viselkedéskutató vagyok. Én is ugyanezt feltételezem, amit Forge úr elmondott. Egy ismeretlen eredetű nanofejlesztésre gyanakszom, ami mutáns képességeket terjeszt vagy cserél fel gyorsabban vagy lassabban. Az úrnál először foltokban jelentkezett, de volt, akinek rögtön szárnya nőtt. Talán biológiai fegyver, amivel azt akarták elérni, hogy az új erőt még uralni nem képes emberek maguk pusztítsák el a környezetüket. Szerencsére egyelőre sikerült izolálni. A legjobb az lenne, ha meg tudnék vizsgálni egy vérmintát, de ehhez nem igazán vannak itt eszközök.
A lángoló X-Men tag, egy Darren nevű, fehér hajú mutáns és a zselézett hajú klubtulajdonos feljánlkoztak, hogy megnézzék a vezérlőt. A mexikói is szervezkedni kezdett. A repülési képességgel bírókat szólította fel a légkondicionálók kiiktatására és orvosi eszközöket akart begyűjteni. A mellette álló pedig rádiós segítségre gondolt. Forge pedig a kocsijához akart menni. Raten ötletét Zield támogatta:

- Így van, Raten! Akkor induljunk is és mellém elég egy vagy két ember, lehetőleg olyan, aki jól kiigazodik a műszaki dolgokban. A többiek inkább tartsanak a másik úrral. Danny, egy dolgot megpróbálhatna még. Maguk ketten képességet cseréltek, ha jól láttam. Amennyiben reverzibilis folyamatról van szó )és remélem, hogy az), akkor visszacserélődnének és lenne két, az anyagot ugyan hordozó, de annak hatásaitól egyelőre nem szenvedő emberünk. Megpróbálkoznak egy újabb érintéssel?
Ha az X-Men tag megtette ezt a fiatalemberrel, akkor Zield figyelt, hogy mi történik. Nagyon remélte, hogy működik az elgondolása. Ha megvolt, hogy ki mit fog csinálni, melyik csapattal tart, akkor Zield el is indult. Megint óvatosan lépkedett, kerülve a padlón fekvő testeket és az újabb érintést. A küzdőteret elhagyva a folyosókra ért. Itt talált egy térképet az épületről. Megnézte, hogy melyik az a rész, ami nekik kell. 
- Először menjünk az 5. szintre és kapcsoljuk ki a gépeket. Ha valaki tud repülni és megoldja innen, akkor is jobb lesz ott körülnézni. Utána viszont vetnék még egy pillantást a mérnöki szobákra a negyediken. Ha szerencsém van, találok olyan orvosi felszerelést, amivel meegvizsgálhatom a vérmintát, amit magamról levettem. Egyébként egy gondolat... Én csak később érkeztem, mikor a tömeg már megindult volna kifelé. Látta esetleg valaki, hogy merről indult a kór? Hogy kik voltak az első érintettek és ha igen, tudnak róluk valamit, hogy milyen képességekkel bírtak?
Ezzel a doktor el is indult a lift felé. Máskor lépcsőn ment volna, de most sietett. Ha valami, akkor ez vészhelyzet. A fejében forgott az is, hogy akármilyen veszélyekkel is jár ez, most olyat kutathat ki, amit még talán senki. Elsődleges feladatként a segítséget tűzte ki, de abban biztos volt, hogy mindent kiderít az anyagról, csak idő kérdése.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Szürke Eminenciás Szomb. 12 Okt. 2013, 11:12

A doktor nem pont orvos volt, hanem biokémikus. Lerois tudta, hogy az ilyen szakemberek kikutatják az emberi test legapróbb rejtélyeit is. Az elméleteket meghallgatta. Retrovírus, biológiai fegyver, nanotechnológia. Ijesztően hangzottak. Ha viszont sebeket kell ellátni, akkor nem ő lesz az emberük. Szerencsére eddig komoly baja nem lett, de lehet, hogy csak később jön ki rajta valami. Az a magas, szőke férfi is foltokkal kezdte, de most átváltozott valamivé. A vámpír hátra is lépett a kékbőrű elől. Ha megvadul az új képességtől, akkor ne ő legyen az, akit megtámad.
Záporoztak az ötletek és a Szürke Eminenciásnak el kellett döntenie, hogy mit csinál. Repülni nem tudott. A műszaki dolgokat tekintve analfabéta, már ami a mostani műszaki dolgokat érinti. Kötszereket kereshetne, de nem tetszett neki a mexikói parancsolgató stílusa.
- Forge Úr, én magával tartok a garázsba.
El is indultak kifelé és a folyosón megtalálták az épület térképét. A vámpír látta, hogy két szinttel lejjebb van a garázs, aminek ugyanakkora az alapterülete, mint a stadioné. Az ő kocsija is ott parkolt, benne a sofőrrel. Hű szolgája készenlétben volt, hogy ha a vámpír megunja az estélyt, akkor rendelkezésére álljon, hogy elszállítsa. Ha az ügynök elindult a garázs felé, akkor Philippe követte. Közben azt kezdte érezni, hogy valami feszíti belülről. Ez váltotta fel a bizsergést. Bajt nem akart okozni, főleg nem magának, ezért szólt Ulysses-nek.
- Kezd valami feszíteni, lehet, hogy át fogok változni a fertőzés miatt. Ha előremegy a lépcsőkhöz, követni fogom, ha ez elmúlt.
Lifttel persze nem akart menni, mert nem bízott a modern felvonókban. A XIX. században már megjelent ezeknek egy kezdetleges formája az üzemekben. Az ő gyárukban is volt és utazott is ilyennel, de a maiak mások voltak. Megnyomtak egy gombot és berregett, villant, kattogott, félelmetes volt ez a számára. És ha belül változik át, még a végén felrobban az egész. Jó lesz a lépcső.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Hétf. 14 Okt. 2013, 16:05

Bár szívesen tartottam volna a doktorral, de műszaki dolgokat értő embereket kért maga mellé. Nem igazán tudom mért, a modern rendszereket szerintem már úgy építik, hogy bárki használni tudja, aki látott már hasonló eszközt. Mondjuk jogos, hogy elrontani nem kéne, biztos drága mulatság. Bár büszke vagyok arra, sok mindenféle tudás rám ragadt, de még így se verném nagy dobra a műszaki tudásomat. Ha jelentkezik műszaki témában nálam járatosabb személy Dr. Zield csapatába, akkor visszavonulok és csatlakozok a kereső csapathoz. Követem a többieket a folyosókra. Látva hogy néhányan óvatosan lépkednek, kerülve az érintést. Ekkor kaptam észbe, hogy én nagyon figyelmetlen voltam. Hogy gyorsan korrigáljam hibámat, én is óvatosabban kezdtem lépkedni. Egy térképhez érünk, és részletesen megbeszéljük a tervünket. Két mérnöki szoba van, így lehet hogy rám is szükség lesz. Ám még volt valami amit elmondtam volna a doktornak.
- Mr. Dumas, a rendezvény házigazdája volt az első. Először a szívéhez kapott, utána a kezére nézett. Fenn állt a pódiumon. Egyébként én is erőt cseréltem egy nővel, ha bármiben tudok segíteni, kérem szóljon.
Ezután elindulok azzal, a csapattal amelyikhez kerültem, kíváncsian várva mit fogunk találni.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Danny Long Hétf. 14 Okt. 2013, 22:34

Lassan mindenki, aki talpon maradt, odagyűlik körénk. Az kicsit csalódás, amikor a doktor kijelenti, hogy nem orvos, de eléggé talpraesettnek tűnik, szóval úgy ítélem meg, hogy nem gond, ha átveszi az irányítást. Persze a tudományos szövegből nem sokat értek, de ez nem is az én dolgom. A műszaki dolgokhoz nem értek, úgyhogy csatlakozom inkább a másik társasághoz, ám a doki még bedob egy ötletet a közösbe. Igazából gondolhattam is volna erre. Jó ötletnek tűnik, hogy egy érintéssel próbáljuk meg visszacserélni a képességeinket, bár van bennem egy kis félelem, hogy valamit még jobban elcseszünk vele. De csak egy pillanatig habozom, majd, ha hagyja, határozottan megragadom Tökfej vállát, és nagyon reménykedem, hogy újra képességet cserélünk. Akárhogy is lesz, mindenképpen megpróbálom hasznossá tenni magam.
- Én megyek önnel, Mr. Forge.
A felderítő csapattal tartok hát, de előtte még Tökfejhez fordulok. Úgy érzem, hogy most az én felelősségem a srác, még ha nem is csak a sulihoz tartozik, főleg most, hogy képességet cseréltünk. (Még akkor is, ha sikerül visszacserélnünk.)
- Gyere te is! . próbálom felidézni a nevét, biztos mondták Loganék, de csak nem sikerül eszembe jutnia. Kicsit gáznak érzem, de megkérdezem:
- Egyébként mi is a keresztneved?
Csak nem fogom Tökfejnek szólítani...

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Kedd 15 Okt. 2013, 22:41

Időközben a kék foltos tag elkezdett fejlődni. Ahogy nézte az átalakulást, eszébe jutott egy gyerekkori retro-játék, a Pokémon – abban volt ilyen. Majdnem el is kiáltotta magát – IT’S EVOLVING – de visszafogta az ilyen gyermekes megnyilvánulásokat. Üzletember volt, úgy is kellett viselkedjen. Épp ezért, nem bámulta meg az átváltozott férfit – nem akarta, hogy az kellemetlenül érezze magát, és ő se akart tapintatlan lenni – inkább a többiek felé fordult.
Raten alaposan végigmérte a doktori címmel rendelkező férfit, és magában elmosolyodott. Amikor fiatal volt, barátaival gyakran nevetett azon, hogy doktorit kéne tenni valami teljesen másból – például informatika – és ha az utcán doktorért kiabálnak, odarohanhatna – Itt vagyok, doktor vagyok! Az informatika doktora! – de persze ez mostanra érthető módon butaság volt, mégis jó volt egy pillanatra visszaidézni a gyerekkorát – mennyivel egyszerűbb volt akkor még minden. A másik tag, aki korábban a földet csapkodta, egészen megbékélt új kinézetével – a csontok, amik kiálltak testéből, elég furcsa összhatást eredményeztek – magában el is nevezte a férfit Süninek.
- Én nem igazán értek a műszaki részéhez a dolgoknak, és repülni se tudok, de mint mondtam, szívesen körülnéznék, hátha találunk valamit – akár egy meghibásodott vészkijáratot is találhatunk, amit nem érintett a lezárás. Bár ennek kicsi az esélye, én megkockáztatnám – úgy érzem, hogy a háziorvosom szívbajt kapna, ha nem jelentkeznék nála minél hamarabb. – hazudta. Természetesen nem volt orvosa, de a jelenlegi helyzet akkor is zavarta – a Társaság kapcsolatain keresztül pedig biztos talál magának egy orvost, aki tudja, hogy mi fán terem az a vérszívó, és megvizsgálja a testét. Remélte, hogy sikerül egy kisebb csapattal körbejárja az épületet – ha ez nem történik meg, akkor a másik vámpírral tart az alagsorba. Időközben az amúgy is egyre irritálóbb bizsergés alábbhagyott, majd elmúlt – de helyét egy sokkal idegesítőbb jelenség, a viszketés váltotta fel. A vámpír egész testén érezte a dolgot, és ösztönösen vakarózni kezdett. Ha valakinek ez feltűnik, akkor beszámol az érzéséről, és megkéri, hogy menjen hátrébb – nem tudta, hogy mi ez, de azt biztosra vette, hogy a vírussal kapcsolatos.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Kedd 15 Okt. 2013, 23:22

Aegis a két férfival aki vele akart tartani(és tökfejjel ha ő is jönni akar, elindultak a mélygarázs felé. A liftekhez vezető úton viszont Michael rosszulléte akaszotta meg őket.
- Ahogy gondolja, de én inkább a liftet javasolnám, az sokkal kényelmesebb. De ha rosszul érzi magát talán jobb lenne ha visszamenne ott talán valaki tud valaki segíteni. – Mondja a vámpírnak.- Mindenesetre mi tovább megyünk. Visszafelé jövet meg keressük ha rosszul lesz és felvisszük. – Ezzel tovább indulnak a lifthez és azzal próbálnak lejutni Aegis autójához. Ha sikerül lejutniuk a megfelelő szintre Ulysses azonnal egy futurisztikus megjelenéső és mindenbizonnyal csillagászati értékő sport autó felé veszi az irányt.  Egy apró távirányítóval kinyitja a központi zárat és odasétál a csomagtartóhoz. A kocsi belsejében egy elsőre formátlan arany és vörös fém halomnak tűnő tárgyat emelt ki. Kissé megszenvedett a tárgy súlyával de végül megbirkózott vele.
- Na most jön a nagy varázslat. – szól oda a többieknek és egy kapcsolót megérintve a fém halom életre kelt és elkezdte magát átrendezni. Végül a formátlan valamiből egy hi-tech páncélzat ált össze.
- Üdvözlöm Mr. Forge! Miben állhatok a rendelkezésére? – Sólalt meg egy kellemes női hang a páncél belsejéből. Aegis ügyet sem vetett a páncél M.I.-jének üdvözlő üzenetére hanem kibujt a zakójából és a cipőjéből amiket a csomagtartóba dobált, kisvártatva a nyakkendője is követte, majd visszazárja a kocsit.
- Soka duma inkább öltözess fel. – Veti oda a péncélnak ami azonnal teljesíti is az utasítását. A páncél lemezei szétnyíltak utat engedve a gardájának, hogy beszállhasson a páncélba. Majd amikor már elhelyezkedett a vértezetben, az újra összezárult körülötte. A páncél H.U.D. –ján azonnal megjelentek a páncél adatai: szerkezeti integritás, levegő tartalék, a reaktor hatásfoka, a lőszerkészlet és más hasonlók. Természetesen ahogy mindig minden érték 100%-on teljesített és a páncél üzemkész volt. Aegis egy pillanatig kiélvezte Danny és Tökfej elképedt pilantásait.
- Indulhatunk? – kérdezi a többiektől és ha nincs ellenvetés elindul vissza a lifthez.

_________________
Sportpálya - Page 3 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Victor Montano Szer. 16 Okt. 2013, 00:34

Victor csak csendben figyelte, hogy milyen mozgolódás támadt a felvetésére. Valahol örül is annak, hogy ennyire lelkesek az emberek. ~ Legalább nem pánikolnak. Milyen kis aranyosak. ~ fut át a cinikus gondolat az agyán s elmosolyodik. Közben bólint Albert szavaira.
-
Egyetértek Alfa. Én viszont aggódom azokért, akik esetleg kintről akarnak bejutni. Keress nekem is valamit. - még megvárja Albert válaszát, aztán átveszi a mobilkészülékét. Azzal elindul ő is a belső folyosók felé. Nem megy messzire, csak az első nagyobb térképig. Ott mind a saját, mind Albert mobiltelefonjával készít egy-egy képet az alaprajzról. Ha szükséges, hogy zoom-olhassanak, több képet készít, amelyek összefüggő részleteket tartalmaznak. Mikor ezzel végzett elindult visszafelé Alberthez, aki reményei szerint már végzett a privát felfedező és vizsgálódó tevékenységével és fel tudnak némileg szerelkezni.
-
Sikerült találni valami használhatót? - kérdezi, majd visszaadja barátjának a telefonját.

_________________
"Ha erőszak lakik a szívünkben, jobb, ha erőszakosak vagyunk, mintha felöltjük a szelídség jelmezét, hogy azzal leplezzük tehetetlenségünket.”Gandhi ~ Victor Montano ~
Victor Montano
Victor Montano
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 132
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. May. 10.

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Albert Shear Szer. 16 Okt. 2013, 01:01

Magnus nem kapott különösebb figyelmet, bár egyre kellemetlenebbül érezte magát a bőrében. Nem látta arcát, vagy a rozsdavörösből tűzpirosba változó szőrzetét. Csak a bőrét, ami teljesen kékké vált. Bár nem igazán tudott megbirkózni még a változással, egyre kevésbé viszketett a karja. Legalábbis agyban egyelőre fölé tudott kerekedni az érzésnek. Közben a körülötte álló "túlélők" szervezkedni kezdenek és két irányba indulnak. Magnus se szó, se beszéd Dr. Zielddel tart. Egyelőre benne látja azt a lehetőséget, hogy csendben elvegyüljön. Illetve róla azt feltételezi, hogy megpróbálja minél hamarabb visszafordítani az átváltozás folyamatát. Egyelőre nem fedi fel, hogy milyen tanácsadó vagy, hogy van némi "harctéri" tapasztalata. Egyszerűen csak megy az orvossal s segít neki, ha valamiben az a segítségét kéri.

Albert türelmesen megvárja, míg az ad hoc felderítők, technikusok és nanoszakértők teszik a dolgukat és elhagyják a termet. Aztán átnyújtja, a feltételezhetően blokkolt, ezáltal hívásra alkalmatlan a telefonját.
-
Bravo. Nem vagyok benne biztos, hogy nincs a teremben vagy a "túlélők" között akár egy merénylő is. Jobb lesz, ha felfegyverkezünk. - aztán homlokát ráncolva körbetekint, amíg Victor reagál. - Azok remélem már a helyiek vagy valamelyik nagy szervezet lesz és a jófiúk. - válaszolja mosolyogva, majd átadja a készülékét. Amikor aztán barátja elindul, Albert elkezd fegyvereket és lőszert keresni és magához venni. Összeszedi, hogy miket használhatnának. Ha kell, akkor ruházatot kutat át. Közben kicsit átkozza magát, amiért fegyvertelenül jött, még ha jótékonysági rendezvényről is van szó. Amikor Victor visszaérkezik, Albert újra zsebre teszi a telefonját, majd "felfegyverzi Victort, ha talált elegendő felszerelést a rendőröknél, SHIELD-eseknél, egyebeknél.

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Szer. 16 Okt. 2013, 09:42

Következő körváltás: 2013. október 21. (hétfő)

Mindenki, aki a lifthez indult igencsak kellemetlen dologban részesült, a liftek le voltak zárva a karantén miatt, nem működtek. A lépcsőházak ajtaja viszont nyitva volt, így azokat kellett használni az út során.
Danny megérintette Tökfej vállát Zield kérésére, azonban erre semmi sem történt, ugyanúgy maradtak képességcserével. Mindezek után indult el a csapat körbenézni ki-ki a megfelelő irányban.

Sportpálya - Page 3 00120

~ 5. emelet ~
Résztvevők: Darren Cain, Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish és dr. Zield Jones

A hármas békésen indult el felfelé, amit végül sikeresen meg is másztak. Valamiért mindenki számára roppant kimerítő volt, még azoknak is, akik egyébként remek kondícióban voltak. Mire felértek Darren-nek és Magnus-nak tűnt fel elsőként, hogy valamilyen vörös kéreg veszi körbe a doktort, majd Zield-nek is feltűnik mindez. Darren ismer rá nagyjából a saját képességére, csak ez nem kés formában volt most a másik férfin, hanem páncél gyanánt.
A folyosó üres volt, nem volt itt fent senki, így könnyedén elérhettek a műszaki szobáig. Az ajtón rács volt egy külső ajtóként, de nem tűnt túl stabilnak az illesztéke a falnál. Ezen ugyan be lehetett nyúlni a szoba ajtajáig, de az is zárva volt.

Sportpálya - Page 3 00120

~ Alagsor ~ (Aegis, Szürke, Danny, Tökfej és Raten)
Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Ulysses J. Forge / Aegis, és Michael Dumbon / Szürke Eminenciás

A csapat leérkezett az alagsorba, gyalogolni kellett a lépcsőn, de itt voltak. Aegis odatalált a kocsijához és a páncélját is elkezdte magára venni. Ekkor érezte ő is hirtelen furcsán magát, ahogyan a két vámpíré is tovább fokozódott. Mind a hármójuknak a mellkasába fájdalom hasított, hogy néhány pillanatig levegőt sem kaptak – a két vámpír sem. Mire a fájdalom múlni kezdett Tökfej és Danny látta meg először Aegis és Raten ugyanúgy kiszőrösödtek és farkuk nőtt, mint ami Danny eredeti képessége, míg Dumbon orra és szája a nyakáig lefelé lángolt, mint Tökfej eredeti képessége. A tűz neki sem ártott, nem volt fájdalmas már, semmit sem érzett, még a tűz hőjét sem.
A páncél ekkora került fel teljesen Aegis-re.

Sportpálya - Page 3 00120

~ Kint a pálya ~
Résztvevők: Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Albert Shear / Britannia Kapitány

Hárman maradtak odakint, vagyis ketten, a robot és Albert. A férfi nekiállt annak, hogy összeszedje a fegyvereket az ájultaktól, még a SHIELD ügynököktől is, Nerron az ismert adatbázisa szerint tudja, hogy ki a férfi, milyen céget vezet és van fegyvertartásija is, a furcsább az, hogy rá valamiért nem hatott a vírus. Hozzáért másokhoz is a fegyverszerzés közben, de nem jelentkezett semmilyen képesség.
Albert eközben végigtúrt mindenkit, két éles 9mm-es félautomata fegyvert talált – fajtát rád bízom, amit szeretnél – a többieknél, azaz úgy tíz másik személynél sokkoló- illetve altatótöltényes kézifegyvert. Illetve két ügynöknél egy-egy nyakpántot és bilincset, amik mutánsok képességblokkolására voltak alkalmasak.
Victor ekkorra ért vissza, ő még semmit sem tapasztalt, de Albert már látta, hogy a társának a hátán két darab angyalszárny volt látható.

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Szomb. 19 Okt. 2013, 20:03

Mivel nem tolongtak a műszaki zsenik, ezért szerény személyemet kellett elviselnie a doktornak és a kék-bőrű férfinak. Színösszeállításban megszívta. Kék bőréhez vörös haj? Kicsit gáz. Bár mondjuk, én vagyok a srác, akiből hat darab csonttüske áll ki. Talán nem nekem kéne ítéletet mondanom a kinézet felett.
- Elnézést, de nem kaptam el a nevét. Hogy hívják önt? – kérdezem a kék férfitól. Nem lenne rossz tudni a nevét.
Ahogy felértünk az 5.-re már hangosan ziháltam. Furcsa volt. Bár kicsit puhultam az elmúlt időszakban, de akkor sem kellett volna így kifulladnom. Ha kikerülök innen biztos, hogy rendesen elkezdek edzeni. Ekkor veszem észre, hogy dr. Zieldet egy vörös kéreg réteg borítja. Felettébb különös.
- Doktor? Nem érzi magát Különösen? Csak mert furán fest egy kicsit. – mondtam miközben közelebb léptem, hogy megvizsgáljam. Van valami furcsán ismerős benne. Egy kis gondolkodás után rájövök, mi lehet ez. –[color=firebrick] Azt hiszem ezt az ajándékot tőlem kaphatta doktor. Bár nem teljesen. És viszonylag jól járt.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by King Raten Chromixen Szomb. 19 Okt. 2013, 23:52

A vámpír ötletére senki sem jelentkezett, ezért a fajtársát – és a többieket, akik szintén így tettek – követte az alagsorba. Sajnos nem működött a lift, pedig szívesebben használta volna a gépezetet. Már megszokta, hogy nem kell gyakran lépcsőzzön, bár ez inkább volt lustaság kérdése, hiszen vámpírként még annyira se fárasztotta a lépcsőzés, mint egy átlagos sportolót. Velük tartott a majom, akitől Raten kicsit tartott, hogy megvadul, és a lángember – nos, tőle is tartott égető, azaz, érthető okokból. Már lent jártak, amikor egész testében viszketni kezdett, és ösztönösen kezdte kaparni a testét.
- Menjenek hátrébb! – kiáltott a többiekre, ahogy érezte, hogy a testében elindult egy folyamat. A tüdeje összeszorult, és nem kapott levegőt, görcsösen összerándult a teste – felfogni se volt ideje, hogy miért nem kap levegőt, hiszen nincs is rá szüksége, már vége volt.

- Ez… fura. – mondtam a többiekre nézve, és valamiért ugrálni kezdtem. Mozoghatnékom volt, ugrálni akartam, futni és mászni. Láttam, hogy a karjaim szőrösek, de végre elállt a viszketés, ami viszont hálás érzéssel töltött el. Melegem lett – alighanem a bunda miatt, és felugrottam egy autóra is. Majd le. Majd fel. Majd le. Ezt tudnám csinálni akár napokig is.

_________________
Raten kinézete: (vegyétek figyelembe pls)
Vámpírképességeinek hála nem tudja elrejteni a szemfogait, csillog a szeme mint egy lázas embernek, és embertelen szépségének hála egyedülálló vonzerővel bír. Ettől eltekintve olyan, mint egy átlagos fiatal, huszonéves srác.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Raten Chromixen , Joseph Soltzbauer | x-diák: Ralf Shaw | AoA: Kalóz | Out: Mr. Fantastic, Ralf Shaw | FSK: Ralf Shaw |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, Michael Nikostratos, Alex Fisher
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
King Raten Chromixen
King Raten Chromixen
10. szint - 22 kredit

Hozzászólások száma : 923
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 3
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Raten Chromixen
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, FSK

ratenka87

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Nerron Ayaska nar Seras Vas. 20 Okt. 2013, 20:02

* - A feladatot helyesnek véljük, ez az egység a terepen marad és kutat. - Mondta a rém rossz kommunikátorom a válaszomat a latin fickónak.
Nem régen ugyanis kiadta az itt egybegyűlteknek a feladatok közötti választási lehetőséget, hogy hasznosítsák magukat, ha már nem terültek el a földön, mint a többi élőlény itt a teremben. Jómagam úgy döntöttem, hogy itt maradok a latinnal és a cégtulajdonossal, akit Albert Shear néven emlegetnek.
Amikor mindenki elment a maga dolgára, én is elkezdtem a testek átkutatását. Sokáig nem találtam számomra értékesíthető dolgot, inkább az embereknek volt értékes. Ilyen például a pénztárca, a karra csatolható óra, zsebkendő, kézi kommunikációs eszköz, illetve egy közösülésnél használt eszköz, ami nyújtható..
Amikor már majdnem mindent átkutattam, végre találtam valami hasznosítható dolgot: Egy kötszert, amivel később tűzharc után vagy egyéb sérülés esetén a csapattársakat el lehet látni. Ezután már csak sorba jöttek a dolgok, egy kis fájdalomcsillapító, ott egy.. Aspirinnek nevezhető bogyó, na de a legnagyobb fogás: Egy kis kaliberű pisztoly, hozzá egy tár, szilárd magvas lövedék.
~ Hűha. Látod Shairr, hogy mit szereztem? Látod milyen ügyes vagyok? ~
{ Látom. Szinte majd felrobbanok a túltöltődéstől.. } - Válaszolt színtelen hangok.
~ Ne erőltesd meg magad, ennél jobbat is fogok találni! ~ Mondtam.
Amint átkutattam a legtöbb embert és bejött a latin ember, aki.. Igencsak megváltozott, mióta utoljára látták a szenzoraim.
- Figyelem: Megjegyzés: A test hátulján igencsak figyelemre méltó elváltozás látható. - Mondta a kommunikátorom, miközben tett két lépést a cégtulajdonos, Albert Shear felé.
- Az eredmény. - Mutattam a kezemben lévő dolgokat. Furán nézett ki tőlem, hogy ennyi dolgot cipelek, mintha valami csecsemőt fogtam volna a karomban. Nagyrészt orvosi ellátmány, illetve a kupacból egy sunyin kikandikáló pisztolynak a csöve volt látható a kezemben. *
Nerron Ayaska nar Seras
Nerron Ayaska nar Seras
1. szint - 4 kredit

Hozzászólások száma : 11
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Sep. 02.

Karakteradatok
Főkarakter: Nerron Ayaska nar Seras
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Danny Long Vas. 20 Okt. 2013, 23:51

Amikor Tökfejhez érek, a világon semmi sem történik... Csalódottan indulok el a többiek után. Egy próbát legalább megért. A lépcsőn lemegyünk az alagsorba, és rögtön Forge autóját vesszük célba. Ő csak erre a pillanatra várt, és színpadiasan elkezd felvenni egy bonyolultnak tűnő fém páncélt. Nem tagadom, elég laza, de hamarosan valami elvonja erről a figyelmemet. Csak egy pillanatra látom, de mintha elkezdett volna szőrösödni. De sem én, se Tökfej nem értünk hozzá, biztos csak képzelődtem... Ekkor viszont meghallom, hogy valaki felugrott egy kocsira. A zselézett hajú klubtulajdonos az, asszem azt mondta, hogy Ratennek hívják, de nem is ez a lényeg. Az én képességemet használja!
- Ezt már nem hiszem el! - fakadok ki. - Mi az, hogy mindenki majommá változik, csak én nem, akinek pont kéne?!
Kezd nagyon elegem lenni ebből az egészből... Végül észreveszem, hogy a másik velünk levő fickó ugyanúgy lángolni kezdett, mint én. Ezek szerint sorstársam is van.
- Ez kezd egyre furább lenni. Van bárkinek bármi ötlete, hogy mit csináljunk?

_________________
Mesélő
Reneszánsz: Danny Long, Bérmajom, Jerome Masamba/Ravasz, Peterson Gray, Antoine Alanian (X-diák)
Végtelen Háború: Damian Long
Másik Világ: Bérmajom
Outsiders: Jerome Masamba, T'Challa/Fekete Párduc
Apokalipszis Kora: Woland
Exiles: Antoine Alanian
X-Rezervátum: Danny Long
Danny Long
Danny Long
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1097
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2012. Mar. 17.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Danny Long
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Aegis Hétf. 21 Okt. 2013, 02:26

- Franc! – Jegyzi meg Ulysses ahogy rajta is végbemegy az a változás ami a többieken.
~ Pedig már kezdtem azt hinni, hogy sikerült megúsznom. De legalább a nem nőtt szárnyam és tüzet sem okádok. Egyelőre.
Aegisnek a majom farka miatt, némi nehézségek árán sikerült csak felöltenie a páncélját. Nem volt túl kényelmes de egyelőre megfelelt. Közben az egyik vámpír is megérkezet szintén a Danny-éhez hasonló megjelenéssel és képességekkel.
- Na lássuk miből élünk. – szólal meg majd végig néz a társain, tekintete végül Tökfejen állapodik meg. – Kölyök, maradj nyugton egy pillanating! –mondja Simon-nak
- A.T.H.E.N.A teljes körű letapogatást kérek! – adja ki a parancsot amit a páncél azonnal végre is hajt. Ha a páncél képes érzékelni a fiú testében lévő nanitokat akkor egy újabb parancsot is kiad.
- Próbáld bemérni a Nano-botok kommunikációs sávját és ráállni.

_________________
Sportpálya - Page 3 Iron-man-3-fb-banner
Aegis
Aegis
4. szint - 10 kredit

Hozzászólások száma : 317
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 8
Join date : 2013. Feb. 06.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Aegis
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Hétf. 21 Okt. 2013, 08:27

Következő körváltás: 2013. október 26. (szombat)

Sportpálya - Page 3 00120

~ 5. emelet ~
Résztvevők: Darren Cain, Magnus Lars Jönsson / Andrew Standish és dr. Zield Jones

Darren kérdésére a kékbőrű férfi nem felelt, ahogyan a doki sem. Úgy tűnt, hogy mind a ketten rémesen megvannak zavarodva, hogy még szólni sem voltak képesek ebben a helyzetben. Darren nekilátott megvizsgálni a doki bőrét, a vér mintha páncélként alvadt volna meg a bőrén. Ha megkocogtatta, akkor elég kemény is volt és mégis hajlékony.

Sportpálya - Page 3 00120

~ Alagsor ~ (Aegis, Szürke, Danny, Tökfej és Raten)
Résztvevők: Danny Long, Raten Chromixen, Simon Basley / Tökfej, Ulysses J. Forge / Aegis, és Michael Dumbon / Szürke Eminenciás

Lent a csapat kiakadt, vagy éppen örvendezett annak hála, hogy ki milyen képességeket kapott. Miközben Raten ugrált a kocsira és a földre Aegis nekilátott annak, hogy leszkennelje Tökfejet. Roppant sajnálatos módon ezúttal nem talált semmilyen nanobotot a fiúban, ha a többiekkel is hasonlóképp jár el, náluk sem talált ilyesmit. Ellenben valami teljesen mást talált. A szervezet biokémiája olyan volt, mintha felborult volna. Egy furcsa új elemet, részt talált benne, leginkább valami olyasmit, ami a számítógép szerint retrovírusra hasonlított, de ennél pontosabbat már az MI sem tudott jelen pillanatban mondani.

Sportpálya - Page 3 00120

~ Kint a pálya ~
Résztvevők: Nerron Ayaska nar Seras, Victor Montano és Albert Shear / Britannia Kapitány

Nerron a doktoroknál találta meg a kötszereket és gyógyszereket, a mentő autóban pedig, ami itt volt további elsősegély felszerelés volt még megtalálható. Fegyvert ő maga már nem talált, azokat Albert korábban begyűjtötte az eszméletlenektől, de minden mást oda tudott vinni Albertnak. Azonban a férfi nagyon el volt merülve a dolgaival, mivel úgy tűnt, hogy nem vette észre a robotot. Aki pedig kiszúrhatta, hogy Albert furcsa, megvolt fertőzve, de úgy tűnt, hogy feltudja venni a harcot a szervezete az ellen, ami megfertőzött itt mindent és mindenkit.

//Nerron, ennyire ne mesélj magadnak, leírom én, hogy mit találsz, ha keresel.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Sportpálya - Page 3 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 22 Okt. 2013, 01:14

A Szürke Eminenciás és mindenki más is lift helyett lépcsőn ment, mert a karantén miatt nem működött a felvonó. Lent érezte, hogy szinte szétfeszíti valami a mellkasát és hirtelen elkezdett lángolni a feje és a nyaka. Pont úgy, mint annak a másiknak. Raten pedig a majomszerű lény képességét vette fel. A vámpír furcsállta ezt az egészet. A láng nem égette, úgyhogy nem esett pánikba. Nézte, hogy ahogy lélegzik, begyullad, ami kijön belőle. Vámpírtársa már az autókon ugrált, nagyon vidáman vette ezt a fertőzést. Lerois nem gondolta ennyire könnyűnek a helyzetet. Most csak átvett egy képességet, de ha ilyenek történnek a szervezetben, az nagyon komoly változás, aminek mellékhatásai lehetnek és akár bele is halhat. Igen, még ő is, aki több mint 250 éven át elkerülte a pusztulást. Megpróbált beszélni, hogy lássa, mi történik.
- A doktornak nem volt igaza az érintéssel kapcsolatban... Átvettem Long Úrtól a képességet anélkül, hogy egymáshoz értünk volna. A levegőben terjedhet ez a valami, amit az emberek retrovírusnak neveztek ott fönt.
Philippe közben látta, hogy Forge beszél és rákerülnek a gép alkatrészei. Ez sokkal félelmetesebb volt a számára, mint a vírus. Egy gép, amihez beszélni lehet és ráépül az emberre. Lehet, hogy a fönti masina, ami mellettük állt, szintén ilyen volt? A vámpír nem bízott ezekben és sosem lett volna hajlandó arra, hogy rátegyenek egy ilyet. Gépnek néz ki, de benne van egy ember. Borzasztó, hová jutott a világ, gondolta magában. Amiket Forge mondott, azokból nem sokat értett. Az ügynök a fiatalemberrel akart valamit, mert rászólt, hogy maradjon nyugodtan. A nanobotok említésére a doktor szavai jutottak eszébe, amiket ugyan szintén nem teljesen értett, de annyi világos volt, hogy a fertőzés okát keresi most a S.H.I.E.L.D. ügynöke. Lerois nem akarta, hogy a vámpírjellemzőknek bármilyen nyomát is felfedezze az ügynök. Nem tudta, hogyan lenne ez egyáltalán lehetséges, de inkább távolabb ment, hogy őt ne nézegesse a vizsgálódó férfi. Mindezt a tűzre fogta.
- Borzasztó ez a lángolás! Még valakit felgyújtok véletlenül. Nem tudják eloltani?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Dr. Zield Jones Kedd 22 Okt. 2013, 03:08

A doktorhoz a kék foltokkal küzdő, majd hasonló színűvé átváltozó férfi és Darren csatlakozott. A kísérlet, amivel a doktor megpróbálta a folyamat visszafordítását, nem sikerült. Danny és a másik képességei ugyanolyanok maradtak érintés után is. Ráadásul Darren szavai szerint az első tüneteket a pódiumon egyedül álló házigazda, Dupris mutatta.
- Ezek szerint egyszeri hatása van, nem ismétlődő másolásról van szó. Köszönöm, hogy megpróbálta, Danny! És ha Dupris kapta el először, akkor igazuk lehetett a légkondicionálóval. A levegőből került be a vírus a terembe és az érintéssel csak tovább adták. De idő kérdése lett volna, hogy más is belélegezze.
A lift le volt zárva, úgyhogy lépcsőn kellett menni. Zieldet eléggé megizzasztotta az öt emelet, pedig jó kondiban volt. A vírusfertőzés terhelhette le a szervezetét, ez pedig azt jelenti, hogy még dolgozik benne. Nem tudta, hogy mi lesz a végleges eredmény. Az ötödiken vette észre, hogy mi történt. Vörös kéreg borította be. Darren próbált magyarázatot adni, de a doki többet akart tudni.
- Darren, miről van itt szó pontosan? Kérem, részletesen írja le a mutációját, mert életeket menthet. Nem csak az enyémet, hiszen ha rendellenesen működik és nem tudom kontrollálni, az kockázatos lehet.
A doki áldotta a sorsot, hogy akivel ő cserélt, azzal beszélhet is. Rosszabb lett volna, ha semmit nem tud a képességről, mint a két másik férfi. Nézte, ahogy a fehér hajú férfi kopogtatja a Zieldre nőtt réteget. Kemény volt, de hajlott is.
Az üzemeltetési szobába akartak bejutni, ez volt a céljuk, amiért ide jöttek. Rács védte és azon benyúlva a doktor észlelte, hogy zárva az ajtó.
- Ha van fegyverük, készítsék elő! Még bent lehetnek azok, akik elhelyezték a vegyi anyagot a szellőzőberendezésekben.
Zield megvárta, hogy Darren mit mond. Ha semmi olyan nem derült ki, ami arra utalt volna, hogy egy nagyobb erőkifejtés veszélyes lehet, akkor a doktor elkezdte rángatni a rácsot, hogy az kijöjjön a helyéből. Ha egyedül nem megy, talán a többiek segítenek. Ha a rácsot eltávolították, az ajtót talán már nem lesz olyan nehéz berúgni. Ez most vészhelyzet és lehet, hogy a S.H.I.E.L.D. dolga lenne, de ők még nem értek ide. Ha a dokinak nem kellett leadnia a bejáratnál a fegyverét, akkor az ajtó berúgása előtt előkészítette a Glockot.

_________________
Reneszánsz:
Dr. Zield Jones és az állatok
Hanna Jones-Rider
Theodor Jones
Kam Flyrthibate - Töltés
Waynoka
Szürke Eminenciás
Charles Dialin

Kree jövő:
Dr. Zield Jones

Végtelen Háború:
Kék Lovag
Charles Dialin - Oszlató
Evangeline Gordon - Crystal Panther
Dr. Zield Jones
Dr. Zield Jones
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1185
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Apr. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: dr. Zield Jones
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Darren Cain Szer. 23 Okt. 2013, 08:55

Nagyon beszédes társaim vannak. A kékség nem válaszolt, a doktor meg nagyon megijedt. Az utóbbi érthető. Mikor kizökkent, még több infót akart tudni, hátha mindjárt robban vagy valami.
- Nos, még képes vagyok pengéket lőni, ám nem vagyok teljesen biztos benne, hogy mi a módon. Kicsit bonyolult. – vakarom meg a fejem. Nem hazudok, tényleg nem vagyok benne biztos. És nem szeretném elárulni, hogy mágus is vagyok. Ki tudja mi történhet itt. – Amikor jelentkezett a mutációm a dokik azt mondták, hogy a testem sokkal több vért termel, mint egy normális emberé. Az hogy önnel mi történik? Meg kell mondanom, hogy fogalmam sincs.
Kár, hogy elvették a fegyverem a bejáratnál. Mondjuk mért is hoztam magammal? Elég hülye döntés volt. Mindegy. Ha látom, hogy Dr. Zield elkezdi rázni a rácsot és nem bírja, akkor segítek neki. Egyébként előkészülök, hogy illúziót keltsek, mivel perpillanat ez a legjobb fegyverem. Meg a csontok. De nem tudom, hogy azok mit tudnak, úgyhogy marad a mágia.

_________________
Reneszánsz: Darren Cain
X-diák: Tarzan
Exiles: Hektor Burroughs
Fagyos Sötétség kora: Baku Albani
Darren Cain
Darren Cain
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 414
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Aug. 03.
Age : 30

Karakteradatok
Főkarakter: Darren Cain
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Albert Shear Csüt. 24 Okt. 2013, 21:04

- Elnézést. - ébred fel az elgondolkozásból. - Andrew, Andrew Standish vagyok. De nem hoztam magammal fegyvert. - Mondta mentegetőzve. Nem tudván, hogy kapott-e egyáltalán valami olyan erőt, mint a többiek emlegettek, de bízva saját erejében ő maga is beáll a doki mellé amikor az elkezdi rángatni a rácsokat. Persze csak akkor, ha a másiknak egyedül nem sikerül. Eben az esetben is úgy áll hozzá a dologhoz, hogy vigyáz magára. Nem akar megsérülni azért, mert a másik nem bír az erejével. Emellett arról sem szabad elfeledkeznie, hogy ő maga sem tudja éppen milyen erőben van. ~ Óvatosság az első. ~ emlékezteti magát, miközben felkészül a betörésre. Erővel ritkán próbálkozik, a zárfeltörés az ő asztala. Most mégse menne ebbe bele, túl sok kérdést vetne fel. Amennyiben nem sikerült felrántaniuk a rácsot próbál tűzoltó csövet keresni, vagy tűzoltó baltát, végső esetben halonnal oltót.
Albert összeszámolja a fegyvereket. Megfelezi a talált tárgyakat, ahogy a plusz lőszereket is. Az éles lőszerrel szerelt fegyvert teszi az övében a legbiztonságosabb, bár így nehezebben hozzáférhető helyre. Ott fog maradni, amíg nem húzza elő, de az másodperceket is igénybe vehet. Ugyanakkor a kábító lövedékes pisztoly könnyebben előrántható, azaz elülső helyre teszi. A tárakat, mind az éles lőszert, mind a kábító lövedékeket tartalmazó tárakat, zsebre teszi. Nem összekeverendő, de elérhető helyekre. Albert a mellé lépő robotra és szerzeményeire néz. Egy kicsit meglepődik.
-
Köszönöm. - mosolyog kedvesen a furcsa lényre. Aztán az érkező Victorra tekint. Elkerekednek a szemei. - Jesus mexican Angelo!

_________________
Quis custodiet ipsos custodes? ~ Britannia kapitány ~

Az igazi férfi nem hősködik a fegyverrel, hanem diszkréten viseli, és bölcsen használja. - B.G. ~ Albert Shear ~

Just keep your head down a few more minutes and you're out of this. ~ Mallory Danica Walsh ~

Rendszerben látni és gondolkodni. Az a modern művészet. ~ Madeleine Eleanor Delacourt ~

Kiss, kiss, bang, bang ~ Tariq Kudrjawizki ~
Albert Shear
Albert Shear
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 730
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2011. Oct. 07.
Age : 43
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter: Albert Shear
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Sportpálya - Page 3 Empty Re: Sportpálya

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 9 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Vissza az elejére

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.