Kastély

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 11 Júl. 2013, 11:32

//A "Mephistoval és velem" részt úgy értettem, hogy a kettőnk kapcsolatával. Smile //

-Jobb, ha már most tudod, milyen a családod, mintha csak a házasság után derülne ki: ja, amúgy nem mondtuk, de fűvel-fával meg foglak csalni, ahogy azt a szüleim is tették mindig!
Közben elkészülök a sminkkel, nem feltűnő, inkább természetes hatást kelt, és igyekeztem kiemelni a szemeket. Azt hiszem, egynek elmegy.
-Na, kész is vagy, most már csak annyi a dolgod, hogy ne merészeld elsírni magad, mert akkor lőttek az egésznek. Ami pedig a királynőséget illeti... Ha nagyon elfáradsz abban, hogy mindenki a kívánságaidat lesi, nyugodtan szólj, bármikor helyettesítelek!
Fölállok a székből, és még egyszer ellenőrzöm a fejemben a listát. Ruha, smink, csokor, valami új, valami régi, valami kölcsön, valami kék... Ki hozta ezt a rengeteg hülye szabályt? Mindegy, senki nem akar megszegni egy ilyen babonát, mert utána bármi rossz történne, rögtön erre fogná rá mindenki.
-Azt hiszem, királynői ő felséged kegyessége készen áll az esküvői ceremónia megkezdésére - jegyzem meg cirkalmasan, miközben megpróbálok színpadiasan hajbókolva pukedlizni, de ez egy kicsit nehezemre esik a hasam mérete miatt. Kemény meló ez a terhesség, pláne, hogy ha az ember korábban a saját súlyát is ritkán cipelte a lábán, mert a repülés luxusában élhetett.
-Mikor is kezdünk pontosan?


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 7 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 12 Júl. 2013, 14:39

- Együtt nőttünk fel – néztem fel. – Úgy ezerötszázan éltünk a Csatabolygón. Nehéz lett volna nem ismerni őt.
Felnevettem, legalább volt valaki, aki helyettesítene szívesen. Örömmel, akár az év minden napján is, csak Bard-ot tartom meg, őt nem adom.
- Megbeszéltük – mondtam. – Nem szokásom sírni, hányszor láttál már úgy? Maximum egyszer.
Erősen kellett gondolkodnia, mert még én sem emlékeztem arra, hogy mikor volt az utolsó, hacsak nem akkor, amikor jelentkezett a képességem és bevertem a fejem a farönkbe, ami az egész homlokomat felvágta. Akkor sírtam ijedtemben, hogy anya mit is fog szólni emiatt. Illetve egyszer, amikor a többiek feltámadtak a halál után és kiderült, hogy Manó nem emlékszik semmire. De ott sem a fájdalom miatt, hanem a düh miatt. azt az egyet láthatta. A szavaira hangosan mordultam fel és minden igyekezetemre szükségem volt, hogy a karmaimat ne hívjam most elő, mert még a kesztyűmet szakítanák át.
- Hagyd ezt abba! – vicsorogtam. – Nagyon utálom, amikor ezt csinálják, legalább te ne tedd.
Mikor kezdünk? Ez egy átkozott jó kérdés volt, amire meg kell mondjam, hogy fogalmam sincs.
- Nem tudom, elvileg Einar tartja a ceremóniát. Ha apámmal összekerült, akkor mire kijózanodik… - sóhajtottam fel. – Bár, ha anyán múlik, akkor még egy sör sem kerül a keze ügyébe. Szóval nem tudom. Gondolom majd valaki feljön, de ha szeretnéd, menj vissza le szórakozni a többiekkel még egy kicsit.

//Ááááh, értem. Rachel nem tudja, de nem sokkal később Mephisto meghalt a lénnyel folytatott harcban és Shywa örökölte a birodalmát, mert leigázta a Limbo.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Szürke Eminenciás Vas. 14 Júl. 2013, 22:45

Kissé bonyolult itt megmagyarázni, hogy Charles nem ismeri személyesen az ifjú pár egyik tagját sem, de meghívták. Pedig így van. Asgarddal megy a biznisz, keresik a földi ékszereket. Nem ők a legnagyobb felvásárlók, de figyelnek rájuk, ők pedig voltak olyan figyelmesek és meghívták a Birodalom nagy eseményére. A Pokoltűz Klub nélkül talán erre nem került volna sor. Olyan ajtók nyíltak meg a férfi előtt a társaságon keresztül, amikről nélkülük csak álmodhatott volna.
Látja is a meglepettséget a fiatalember arcán. Algernon egy kicsit zavartan mondja el, hogy nem rokon, hanem valami más. Charles látja rajta, hogy kellemetlennek érezné, ha ezen a szálon folytatnák a beszélgetést. A fiú el is tereli a szavakat a menyasszony gondjai felé.
- Hát igen, bizonyára! A hölgyek szeretnek minden apróságról gondoskodni, hogy igazán jól sikerüljön az esküvő.
Sóhajt egyet mosolyogva, de nehéz szívvel, ahogy eszébe jut az ő esküvője. Milyen gyönyörű volt aznap is a választottja! És többé már nem láthatja... De nem keseregni jött, úgyhogy nem nosztalgiázik tovább.
- Az előbb futottam össze a menyasszony tanújával, Rachellel. Nagyon kedves hölgy. Ön is ismeri?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Hétf. 15 Júl. 2013, 17:36

Helyeslően bólogatok. Nem hiszem, hogy nagyon ismeri ezt a kettőt. Valószínű, hogy mindent azt az udvartartás rendezett el maguktól mintsem utasításra.
- Hát igen, mindig azt mondják, hogy az arák szemében mindennek tökéletesnek kell lennie ezen a napon.
Bár kicsit se lepődnék meg ha már épp az egyik hátsó ajtón vagy titkos menekülő folyosón lenne négy napi hideg élelemmel Lorna. Aprót kortyolok megint az italomba ahogy a figyelmemet még mindig megkapja beszélgető partnerem. Egy hangyányit nagyobbat nyelek mikor váratlan jelzővel illeti meg Rachelt. De leplezve a reakciómat lehunyom a szemem ahogy elemelem a számtól a poharat s aprót köszörintek a torkomon.
- Igen, az. - mondom - A legjobb barátok a menyasszonnyal, és igen én is ismerem személyesen.
Nem kéne nagyon beetetnem a fazonnak az ellenkezőjét Rachelről de valahogy az se feküdne most ide ha tükröt tennénk elé. Mégis csak valami ünnepségen vagyunk.
- Sokmindenen ment keresztül a kis csapatuk aminek mindkét hölgy a tagja, kicsit talán még össze is nőttek már.
Kuncogok egy kicsit befejezve a mondatot.
Még jó, hogy nem jelent gondot hasonló stílusban beszélni mint a fickó és elrejteni erős akarattal, hogy röhögjek egy nagyon Rachel jellemzésén. Bár nem lehet felróni ezt, ő is elővette a társasági viselkedést. Mégis csak egy királyi esküvőn vagyunk.

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Szürke Eminenciás Hétf. 15 Júl. 2013, 18:08

Algernon tehát ismeri a tanút is, bár talán valami kellemetlen vagy szomorú emléke kötődik hozzá, amit nem akar megemlíteni. A szem lesütése és a torokköszörülés legalábbis ezt juttatja Charles eszébe. Így szoktak viselkedni az üzleti partnerek néha, ha valami nem tetszik nekik, de nem akarják kimondani. Persze lehet, hogy a fiatalember csak éppen félrenyelte az italt. Ha nem, akkor sem kell erőltetni a témát.
- Igen, hallottam arról, hogy mennyit tesznek a világért és hogy milyen elszántak. Ezt nagyra becsülöm bennük.
A vámpír így is gondolta. Amióta apját politikai nézetkülönbségek miatt megölték, gyűlölte a fanatizmust, legyen az politikai, faji vagy eszmei alapú. Semmi baja nem volt a mutánsokkal sem és ezen az sem változtatott, hogy Magneto mit tett a világgal. Charles intelligensebb volt annál, hogy egy őrült, megalomániás csoport, mint a Mutáns Testvériség tettei alapján ítéljen meg egy egész fajt. Az ellenállókat pedig tényleg tisztelte, bár ő maga nem akart közéjük állni. Mindig inkább középen maradt, az első az üzlet volt. A világ megmentését másokra hagyta, akik képesek lettek volna ezért akár meg is halni. Ő nem ilyen volt. Eszébe jutott, hogy az ara az egyik legrégebbi és általa is nagyra tartott hős lánya.
- Lorna apjáról, Mr. Howlettről is sok történet kering. Őt is ismeri? Tényleg olyan kiváló ember, mint amilyennek a híres "Rozsomákot" mondják?

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ammon Einarson Kedd 16 Júl. 2013, 17:38

Nem feszegeti a dolgot. Ennek most igazán örülök, igazán jó beszélgető partnernek bizonyul a fazon. Veszi a jeleket, irányítja a beszélgetést is. Lehet, hogy még jól is fogok szórakozni az esküvőn és nem csak a képemnek a mutatása lesz az egyetlen indok az ittlétemre.
- Sokat adnak, dolgoznak a céljaikért. De persze nekik sincs egyszerű dolguk mégse olyan öregek ők se.
Bár én se mondhatom magam idősnek úgy, hogy én voltam köztük a legfiatalabb.
- Párszor láttam. - válaszolok - Nem a barátkozó típusok közé tartozik. Bár gondolom ezt még ön is hallotta róla.
Kuncogok egy kicsit. Egy kiéhezett hiéna barátságosabb nála a legtöbb esetbe de most valahogy mindenkinek a szebbik oldaláról kell itt beszélni.
- Egyébként eltökélt és igen, egy jó ember. Már, magának a szó jelentésében. -Mégis csak mutáns ahogy a lánya is az. -És igazán védelmező is ha a lányáról van szó. 

_________________
REN: Hjuchia Sakura, Ammon, Chars Westwal
__________________________________________________________
SW :: Q’ayem Kor , Rime
Ammon Einarson
Ammon Einarson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1381
Hozzászólások régi : 1081
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 3
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Hjuchia Sakura
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t1808-ammon-einarson#26026

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Szürke Eminenciás Kedd 16 Júl. 2013, 21:32

Algernon is kezdett nyíltabban beszélni a csapatról és a szavaiból úgy tűnt, hogy közéjük sorolja magát, még ha legfiatalabb tagként is.
- Ön is részt vesz a harcokban? Akkor biztosan jól ért a küzdősportokhoz vagy a fegyverekhez. Én is tanultam ilyeneket és néhányszor már hasznát is vettem. A mai világban már kötelezővé kellene tenni szerintem.
A fiatalember kuncogva beszélt az ara apjáról és Charles is elmosolyodott. Persze hallott a legendás harcos stílusáról, de azt mégsem illik megkérdezni, hogy tényleg akkora bunkó-e, amekkorának mondják. A vámpír ugyan értett az emberekhez és tudott barátságosnak mutatkozni akkor is, ha egy kanál vízben megfojtana valakit. Üzletben nincs barátság, de barátságtalanság sincs. Érdekek vannak és a szimpátia felkeltése, Rozsomák pedig nem ezen a téren tevékenykedett, úgyhogy bizonyára nem is volt rá szüksége.
- Hallottam, de szerintem a lényeg az, hogy mit tesz az ember. Én is ismerek hasonlóan jószándékú, de nem mindig a finomságukról híres embereket - próbált finoman fogalmazni, mert esze ágában sem volt rosszat mondani a menyasszony apjáról, akit tényleg tisztelt.
- Az ifjú párra már nagyon kíváncsi vagyok, de azért az öltönyös Rozsomákra is - mondta kis derűvel az arcán.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Morsus Szomb. 20 Júl. 2013, 19:52

Egy kis esküvői zene megszólalt és Madárijesztő megjelent maszkban és öltönyben.
- Én vagyok a vőfély!
Mondta és integetett minden sornak. Utána sétált be Eric Morsus. Amora és Michael Morsus fia. Asgard egyik kitűnő mágusa.
- Ó pap!
Kommentálta örömtelien Madár.
- Kösz, Madi - szólt Eric.
Az asgardi zene felszólalt és Bard bevonult Einar kíséretében.
- Érdekes. Egyszerre hiányolom anyámat és örvendek, hogy nincsen itt. Remélem Morsus mester megérti, hogy nem őt választottam, de az unokája mindkét kultúrát ismeri. Továbbá... így családban marad.
Mondja Bard mosolyogva.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Szürke Eminenciás Vas. 21 Júl. 2013, 11:41

Ahogy előző mondatát kimondta és várta Algernon válaszát, felcsendültek a jól ismert esküvői induló első hangjai. Erre Charles Dialin a bejárat felé fordult. Egy furcsa jelenség sétált be, aki az öltönyhöz madárijesztő maszkot viselt. A vámpír arcára széles mosoly ült ki, ahogy meglátta. Hallott már arról, hogy Amerika Kapitány fia tényleg a terményen garázdálkodó madarak elijesztésére szolgáló bábunak szokott öltözni, de ebben a formában nagyon-nagyon viccesnek találta. Megrögzött lehet a gyerek, ha még egy ilyen alkalomra is felvette az álarcot.

A Madárijesztő mögött egy hatalmas termetű, fehér hajú férfi jött. A maszkos papként mutatta be, aki majd celebrálja az eseményt. Utána pedig asgardi zene következett, nyilván az ottani házasodási szertartások hivatalos muzsikája. Erre vonult be a hadvezér, oldalán apjával. A derültséget tovább fokozta, amit Bard mondott. Elkezdődtek hát a legvidámabb pillanatok és Charles még mindig mosolyogva nézte a bevonulókat és várta, hogy a menyasszony is megjelenjen, oldalán az öltönyös Rozsomákkal. Ha eljött a taps ideje, akkor ő is tapsolt, de egyedül nem kezdett bele.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Bishop Vas. 21 Júl. 2013, 17:20

Price nem tűnik jó beszélgető partnernek, csak áll és néz, mintha valamin nagyon gondolkozna, de nem folytatja tovább a beszélgetést, sajnos én sem vagyok a beszédes típus ezért hagyom is az egészet. Helyette inkább valamilyen ital és egy kis ennivaló után nézek és találok is magamnak. Csak szépen komótosan eszek, iszok, közben figyelem a társaságot.
~ Úgy tűnik, hogy mindenki jól szórakozik, vidám a társaság, mintha egyébként nem is olyan szörnyű világban élnénk, mint valójában. Ez az esemény mindenkivel elfeledteti a rossz dolgokat és ez így van rendjén. Lorna biztos boldog, hogy ilyen esküvője van, vagy ahogy ismerem talán inkább olyan ideges, hogy minden tökéletes legyen, hogy mindjárt széttép valakit...
A belépő társaság láttán kicsit kihúzom magam, feléjük fordulok és elmosolyodom. Azt hiszem mindjárt kezdődik a ceremónia, vagy bejelentés, már csak a menyasszonynak kell megjelennie. Türelmesen várok, már kíváncsi vagyok erre az egészre, még sosem voltam egy esküvőn se, nem, hogy egy ilyen különlegesen.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Sarah Kedd 23 Júl. 2013, 02:33

Visszaköszöntem Rachelnek, természetesen, óriási hiba lenne, ha nem vennék tudomást az ittlétéről, viszont most neki is jobb dolga van s rám pedig várnak a megkapható hölgyek, beszélgetni majd egy picit később, bármennyire is fontos nekem, biztosra veszem, hogy vannak éppen fontosabb dolgai is, mégiscsak izé ő... Micsoda is? Na, pont jókor nem jut eszembe hogy mit is csinál, de nem baj, nem is fontos. Idő közben sikerül olyan különleges hölgyeket találnom, akiknek tetszik a stílusom, s ők maguk is, ha szabad így fogalmaznom egészen egzotikusan néznek ki, nem általam megszokott emberi kinézet, humanoid forma, de nem emberi, hatalmas bónusz a részemről, aminek csak külön örülök, mert mégiscsak szeretem a különlegességeket, még ha az valakin például csak egy pár szárny, vagy akár az egész teste egy fura fekete anyagból van... Hmm, megint rajta gondolkodom, túl sokat gondolkodom rajta. Most viszont... Minden figyelmemet a hölgyekre szentelem, egészen addig amíg be nem téved Madárijesztő a zenével egyetemben. Ezen a ponton, bár annyira nagyon nem egyszerű de helyet foglalok, vagy megállok Andrew mellet, ez ugye attól függ, hogy hol sikerült megtalálnom és mosolyogva figyelem az eseményeket.
- Ez jónak ígérkezik.... Hogy tetszik amúgy az esemény? - Kérdem tőle csupán csak kíváncsiságból, persze nem hangosan, nem akarok belerondítani a kialakult esküvői hangulatba, igaz még semmi olyan nagyon különleges nem történt, de akkor is. Amúgy meg jó nyugodtnak látni, úgy, hogy éppen nem a lehetséges veszélyforrásokat keresi a környezetben, hála a jó égnek valami olyan is történik aminél nincs szükség ilyesmire, felemelő érzés.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 29 Júl. 2013, 12:15

Ahogyan a vőlegény, a tanúja és vőfély is megérkezett a teremben a korábbi beszélgetések egy része abbamaradt. A legtöbben a megérkezők miatt kezdték elfoglalni a helyüket. Ha megnézik azok, akik itt vannak minden széken, ami a helységben van szerepel egy-egy névtábla, hogy ki hol foglalhat helyet. Legelöl természetesen a rokonok és legközelebbi barátok foglalhatnak helyet – ezek a csapattársak – mögöttük azoknak a szülei, ezek csak a Csatabolygóról hazaérkező szülők. Majd az X-men és a Bosszú Angyalok, utánuk következtek az uralkodók, előkelőségek és végül mindenki más.
Miközben haladtak Einar biccentett a fiának, majd Thadeus felé fordult.
- Úgy vélem indulnod kéne kikérni fiam leendő asszonyát – mondta.
Ha a székek között a terem végébe ér az emelvényre, akkor az oldaláról leakasztja a Mjölnir-t és a pódium mellé helyezi, majd elfoglalja a helyet, ahonnan majd összeadja az ifjú párt.

//Z elírta, Einar lesz, aki összeadja a házasulandó feleket, nem Eric, ő tanú lesz. Én pedig mg bocsánat, Tao-ra várok, hogy írjon Rachel-el.//


_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Bishop Hétf. 29 Júl. 2013, 17:21

Nézelődés közben David érkezik mellém, intek neki köszönés kép, a feltett kérdésén kicsit gondolkozom. Nem szokásom csak így spontán beszélgetni, de talán itt az alkalom, hogy ezen változtassak és a tőlem megszokott minimális információk helyett, több, számomra felesleges, de talán ebben a helyzetben hasznos dolgot mondjak, pont ezért vagyok itt, hogy kicsit kikapcsolódjak.
- Tetszik. Bár még egy esküvőn se voltam ezelőtt. Kellemes a hangulat, mindenki boldog, nem kell az ellenségekre, csapdákra, nyomokra figyelnem, nyugodt vagyok. Bár az idegenekkel nem sikerült beszélnem, pedig szívesen megpróbáltam volna. -meglátom, hogy mindenki szépen lassan elfoglalja a helyét és Einar már előkészül, ezért én is lassan elindulok- Menjünk.
Ezzel el is indulok, megkeresem a helyem és leülök, körbenézek, rengetegen vannak még itt, nemesek, uralkodók, az X-Men, a Bosszú Angyalok, idegen lények. Igazán megtisztelve érzem magam, hogy itt ülhetek egészen elöl. Néha azért körbe kémlelek, valami nem hagy nyugodni belül, de azért próbálom elnyomni az érzést, eddig egész jól bírtam.

_________________
Reneszánsz: Bishop, Shepherd, Liza, Lev Hudson (Légió), Tony Price VH: Andrew Ramirez, Such, Un Nefer Ramirez Ulti: Andrew Ramirez Egyéb: Andrew Ramirez Little SW: Such Tavres, Vlimtron Xreldacho
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Sarah Kedd 06 Aug. 2013, 04:08

Andrew szavaira pár másodperc erejéig elvigyorodom.
- Helyes, helyes. Az biztos, hogy senki sem fog a torkunknak ugrani. Ki hitte volna, hogy pont ez a hely lesz egyszer az egyik legbiztonságosabb azok közül amiket ismerünk. - Hát én nem, az biztos, oké, onnantól kezdve, hogy láttuk a jövőnket, onnantól kezdve biztos volt, de azelőtt... Tehát amikor először idejöttünk és megtámadtak azok a félgép félcsótány mit tudom én micsodák meg az űrpolip dinoszauruszok... Hú de elbaszott helynek tűnt, de ami azt illeti tetszett. A lényeg, hogy ezek alapján akkor ki hitte volna, hogy itt leszünk talán a legnagyobb rendben. Mindenesetre is lassan elhelyezkednek az emberek, idegenek... Ja, szóval mindenki és Andrew is előáll az egyértelmű ötlettel, amire mosolyogva bólintok egyet.
- Csak remélem, hogy valamikor normálisan is beszélgethetünk velük, nem pedig csak úgy pár gyors másodpercre a rengeteg vendég miatt. - Jegyzem még meg inkább magamnak, mint amolyan hangos gondolkodás, bár nem is igazán annyira hangos, motyogás főleg. Lényeg a lényeg, helyet foglalok elől ahol ki volt jelölve a helyem és eléggé örülök, hogy ide előre kaphattam jegyet a műsorra, úgymond megtiszteltetés és innen pontosan látni lehet majd mindent, mert mégsem akarok lemaradni egy pillanatáról sem, erre pedig indok is van amik természetesen egyértelműek és lényegtelen magamnak felsorolni őket. Egyenlőre lazán, bőven elengedve magam ülök, nézelődök és várok, hogy mikor lesz végre a kezdés, nem mintha türelmetlen lennék, ugyan, mint mondtam inkább kíváncsiság ez.

_________________
Reneszánsz: Sarah Storm + Jane és Fox, Mr. Smiley
VH: David Ethan, James Richards
Outsiders: Sarah Storm, Katherine Blackwood
x-diák: Gulyás Csilla
Sarah
Sarah
12. szint - 30 kredit

Hozzászólások száma : 1524
Hozzászólások régi : 149
Korábbi szint/kredit : 2. szint - 6 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 07.

Karakteradatok
Főkarakter: Sarah Storm
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Csüt. 08 Aug. 2013, 18:11

Ártatlanul mosolygok Lornára, mikor kissé kiborul a sok nemesi cím miatt. Mivel neki fogalma sincs arról, hogy mikor kezdünk, úgy döntök, a képességemet használom, hogy szétnézzek a teremben, mi a helyzet. Pár, védtelen tudatba lépek be, és látom is azokon keresztül, hogy a vendégek már elfoglalták a helyüket, és éppenséggel ránk várnak. A protokoll alapján nekem kell bevonulnom először, csokorral a kezemben, aztán elfoglalom a helyemet, és követ Lorna. Nagy levegőt veszek, kezembe veszem a csokrot, és Lornához fordulok.
-Oké, azt hiszem, mi jövünk - közlöm kicsit már izgulva, és elindulok kifelé. - Ne feledd, ha meghallod a zenét, rögtön indulj, különben valaki szívbajt fog kapni, hogy lelépsz az esküvőről. Na nem mintha hagynám - mosolygok rá. Mókás lenne belépni a tudatába, és rávenni, hogy akarata ellenére oltárhoz menjen, de azt hiszem, erre semmi szükség.
Kilépek az ajtón, és elindulok végig az oltárhoz a csokorral a kezemben. Közben azért figyelem Lorna gondolatait, ha esetleg kiborulna, gyorsan meg kell nyugtatnom. Mire nem jó, ha az embernek telepata a tanúja?!


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 7 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 09 Aug. 2013, 10:23

Felmordultam, amikor mondta, hogy indulni kell. Nem akartam lemenni azok közé ott lent. Főleg, hogy a 90%-ukat nem is ismerem! Valószínűleg soha sem láttam őket korábban. Vagy, ha igen sem tudnám visszamondani azt, hogy mi a nevük, vagy a rangjuk. Csak a régieket és a családjaikat, akikkel együtt nőttünk fel, illetve az Angyalok. Végül tovább morogva, de felkeltem a helyemről. Még a fejemre tettem azt a hálót, csipkét, izé fátylat, és a kezembe vettem a mennyasszonyi csokrot is. Odalent még apának is várnia kellett, hogy bekísérjen az oltárhoz. Már ha nem itta le máris magát, bár nem valószínű, anya kitekerte volna a nyakát, ha megmeri tenni.
- Maximum te kapsz szívbajt, apa még örülne is neki! – mondtam.
Végigszambáztunk a folyosón, majd le a földszintre, már ha az egyik legalsó szintet annak lehet nevezni, ami még a kastély sziklájának felszínén fekszik és nem pedig benne a sziklában. A hatalmas trónterem ajtaja előtt álltam meg, apa pedig már ott volt. mókásan festett, nem igen láttam soha sem még öltönyben, nyakkendővel. Még egyszer kétségbeesetten néztem Rachel után, ahogyan belépett a terembe, majd az ajtó becsukódott és apával maradtam odakint várva, hogy az a zene megszólaljon végre.


_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Pént. 13 Feb. 2015, 08:40

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox

Mintegy két és fél hét telt el azóta, hogy Rachel Ausztráliában járt és sikeresen átvészelte az ottani kalandját. Nem sokkal később Lorna-tól kapott egy meghívást a Negatív zónába, mert olyan régen járt erre és látogassa meg őt. Így a lány felkerekedett, hogy átruccanjon oda a barátnőjéhez. Egy nappal korábban érkezett meg, akár Jason-t is hozhatta, de akár otthon is hagyhatta, hogyha akarta. A kastély mostanra sokkalta másabb volt, mint az első alkalommal, mint amikor itt járt. Akkor komor, sötét katonás volt, mostanra már sokkalta világosabb, nem csak Blastaar népéből tartózkodtak itt személyek, hanem több másik Negatív zónás fajból is, akik itt éltek. Úgymond kulturális fellegvár volt és tényleg úgy nézett ki, mintha egy birodalom központja lenne. Szinte mindennapra volt valamilyen program, amin részt lehetett venni. Most éppen ebédidő volt és Lornáék lakrészéhez tartozó kisebb étkezőben ebédeltek. Bármit is rendelt Rachel, azt elkészítették, Lorna pedig éppen jól átsütött steak-et evett hozzávaló krumplis körettel.
- Mondhat bárki bármit, engem akkor is nyugtalanít ez az egész Rákuniverzumos dolog – morgolódott. – Lehet tudni egyáltalán, hogy miért is került ennyire közel az a realitás a mienkhez?
Belekortyolt az ásványvizébe, ha Rachel elmesélte neki, hogy mi volt Ausztráliában, akkor amiatt sem volt túl boldog, hogy a lány mindig efféle veszélybe kerül, főleg egyedül.

//A szokásos, írd le kérlek, hogy a köztes 2,5 hétben mit is csináltál.//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Kedd 17 Feb. 2015, 23:25

Miután sikeresen hazakeveredtem Ausztráliából, másra sem vágytam, mint egy kiadós pihenésre. A Vénnek nevezett szörnyeteg annyira leszipkázta minden energiámat, hogy simán át tudtam volna aludni rögtön egy hetet, de nem volt erre lehetőségem. Először is értesítenem kellett mindenkit a történtekről, aztán hazautaznom, és mikor már azt hittem, pihenhetek, újabb körök jöttek. Kevin és általánosságban a vadföldi emberek jó része mindent tudni akart erről az újfajta fenyegetésről. Jó sokat magyarázkodhattam, mire sikerült elmondanom, mi a helyzet, és még így sem tudtam minden kérdésre válaszolni, hiszen én sem ismerem a teljes igazságot.
Persze mindeközben az esküvő megtervezése is a nyakunkon volt, már most elúsztunk a feladatokkal. Ha ez nem lett volna elég, Jason is lebetegedett a távollétemben, úgyhogy amikor épp pihenhettem volna, őt kellett csitítgatnom és ápolnom. Persze az orvosi kezelés elengedhetetlen volt, de Vadföldön még mindig az a legfőbb jó tanács, hogy a gondos anya szeretete a legjobb gyógyszer. Arról persze nem szól a fáma, hogy az anya egészségére milyen hatással van mindez.
Nap nap után telt, és csak egyik helyről rohantam a másikra, míg végül ki nem csaptam egy akkora hisztit, hogy a szolgálók fele azt hitte, meg fogom ölni Kevint. Valójában persze puszta véletlen volt, hogy épp kés volt a kezemben, mikor beszélgetni kezdtünk, és felhozta, hogy egy kicsit nyúzottnak tűnök. Végeredményként úgy döntöttünk, ideiglenesen minden feladatomat rádelegálom, én pedig olyan messze utazom Vadföldtől, amennyire csak lehet, hogy kipihenjem magam végre. Egy ideig szöget ütött a fejemben, hogy a pokolban vakációzzak, de aztán elvetettem az ötletet, és Lorna meghívása kapóra jött. Igaz, számolnom kellett azzal, hogy tuti le fog cseszni, amiért állandóan játszom a hőst még mindig, de ez egy olyan része az életemnek, amit sosem fogok tudni abbahagyni.
Miután az első napomat átaludtam a Negatív Zónában, egészen frissen és üdén tudtam belevetni magam a különböző programokba, legyen az épp kulturális vagy egyszerű szórakozás. A lényeg csak az volt, hogy kikapcsoljak, jókat egyek és pihenjek.
Jókat enni nem nehéz itt, szinte mindent megcsinálnak, amit rendelek, és ami engem illet, nem vagyok akkora ínyenc, hogy nagy kihívások elé állítsam a szakácsokat. Ehhez képest ma viszonylag különleges kaját kértem, garnélarákot, tavaszi tekercset és valami különleges tésztát hozzá, aminek nem tudom rendesen kiejteni a nevét. Eleinte próbálkoztam az itteni kajákkal is, de be kellett látnom, hogy nem az én gyomromra van kitalálva.
-Engem jobban érdekelne, hogy mit kell tennünk ahhoz, hogy messzebb kerüljön – válaszolom Lornának, miközben a pálcikáról lehúzok egy rákot, amit igazán figyelmesen, előre megpucolva szolgáltak fel. Merthogy az igazat megvallva fogalmam sincs, hogyan kéne nekem megcsinálnom. – De nem hiszem, hogy hamarabb megtudjuk a megoldást, mint az utolsó pillanat. Egyelőre mindenki túlságosan elfoglalt a tűzoltással, ezek a csápos szörnyek mindenhol ott lehetnek, és ha nem írtjuk ki őket, nem sok marad a világból. De ha meghal mind, akkor sincs még vége ennek az egésznek. Szóval csak egy tünetet kezelünk.
Fejezem be a gondolatmenetet, és bekapom a rákot, majd leöblítem egy kis borral.
-Azon gondolkodtam, vajon Mephisto honnan tudott arról Ausztráliában. Kapott egy fülest, felkeltette a figyelmét a sok halál a plázában, vagy alapból érzékeli őket… Talán rá lehetne venni, hogy mondja el a többiről is, hogy kábé hol vannak. Van nyoma ezeknek a Negatív Zónában?
Nem kifejezetten ebéd téma, és elvileg azért jöttem, hogy pihenjek, és ne ezekkel kelljen foglalkoznom, de Lornát láthatóan bosszantja a dolog, és szerintem jobban érezné magát, ha kibeszélné magából az egészet. Azért remélem, hogy a vakációm nem csap át egyik pillanatról a másikra Vén-vadászatba.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 7 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Szer. 18 Feb. 2015, 09:20

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Lorna figyelt arra, hogy mit is mondott Rachel közben lenyelte a falatot is, amit éppen evett. Még megtörölte a száját és ő maga is belekortyolt az italában, noha neki az alkohol sem ártott, de csak gyümölcslevet ivott.
- Tudom, hogy nem vagyunk oda értük, valószínűleg te sem, de nem lenne jó ötlet elmenni az AIM-hez? – kérdezte. – Végtére is ott vannak a legjobb tudósok és ők foglalkoznak alternatív realitásokkal az elmondásaid alapján.
Utalt vissza arra a részre, amikor elrabolták Rachel-t is többek között és arra a szigetre került.
- Nekik bizonyára vannak terveik és ötleteik.
A következő kérdésen kissé felmordult a lány, majd megvakarta a tarkóját, most kicsit hosszabb ideig gondolkodott, nem igen volt biztos abban, hogy mit is mondjon minderről, főleg, hogy Mephisto is érintett volt benne.
- Lehetséges, hogy érzi őket, nem? – kérdezte végül. – Vagy ha nem is, elég sok démonja rohangálhat szerte a Földön, azok ütközhettek bele ebbe…
A másik kérdésre megrázta a fejét, megkönnyebbülten.
- Itt semmi szerencsére – mondta. – Tudod innen látni sem lehet őket, jó, hogy ez egy köztes dimenzió.
A végén elmosolyodott, majd hirtelen 180 fokos szögben váltott témát.
- Jason hogy van? – kérdezte. – Teljesen rendbejött már?

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Szer. 18 Feb. 2015, 16:30

Lorna AIM-es ötletére nem mondhatnám, hogy nagyon helyeselnék. Azok a fickók véletlenszerűen raboltak el embereket, hogy kísérletezzenek rajtuk, és rengeteg vér tapad a kezükhöz. Mindezt azzal indokolni, hogy még több ember halt volna meg egész egyszerűen a „cél szentesíti az eszközt” elv lehető legrosszabb használata.
Bólintok arra, hogy Mephisto démonjai is összefuthattak az ausztrál Vénnel, talán emiatt tudta, hogy ott van. Észben tartom, hogy azért érdemes lehet megkérdezni, ha nincs más kiút. Nem szívesen kérnék tőle segítséget, és végülis feltételezhetem, hogyha tudna még ilyen lényekről szólna a közelben lévő alkalmas embereknek, ahogy velünk is tette.
Jó hír, hogy a Negatív Zóna egyelőre biztonságban van a Vénektől és az egész balhétól, ami a világunkat fenyegeti. Nem mondanám, hogy egy igazán jó alternatíva, de ha már nem tudunk kimászni a szartengerből, ez még mindig egy jó lehetőség utolsó mentsvárnak.
Kicsit meglep Lorna újabb kérdése, mielőtt válaszolnék a többire, de gondolom feltűnt neki, hogy annyira nem vagyok oda a témáért.
-Igen, kiderült, hogy amíg nem voltam itt, esedékes volt egy oltás, attól lázasodott be, de semmi komoly. Ilyenkor mindig hülyének érzem magam, hogy aggódom miatta, pedig tudom, hogy mi lesz a jövője. De végeredményben akármit teszek, pont azért lesz ez a jövője. Kicsit üti a szabad akarat koncepcióját, de ez van.
A válaszom után újabb rákokat kapok be, és a tésztából is eszem mellé. Igyekszem tudatosítani magamban, hogy mennyire jó dolgom van itt, milyen nyugodt minden, és jól érzem magam. Az emberek fejében olvasgatva megtanultam, hogy mindenki csak a rossz időkre emlékszik, akkor gondol a sorsára, amikor rosszul megy neki. Ha néha észrevesszük a jó pillanatokat, akkor sokkal több lesz a szép emlékünk, amire nekem különösen oda kell figyelnem. Nem árt, ha van miből válogatni, amikor a mennyei erőme akarom használni.
-Amúgy meg... Nem tudom, hogyan mehetnénk el az AIM fejeseihez, akik a többi realitással foglalkoznak, múltkor ők vittek és hoztak teleportálással.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 7 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Csüt. 19 Feb. 2015, 09:50

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Lorna pontosan látta és érezte, hogy az ötlete nem volt éppen a lehető legjobb, vagyis nem aratott osztatlan sikert, de mindez nem igen érdekelte őt. Amikor Jason került szóba, hogy mi okozta a betegségét és a lázát feszülten figyelt, minden idegszálával és bólogatott Rachel szavaira.
- A jövő változhat, nem? – kérdezte. – Így nem biztos, hogy meghaltok. És nem baj, hogy aggódsz érte, jó anya vagy.
Rachel is tudja, hogy valóban lehetséges, hogy változik a jövő, hiszen a Vénekről sem hallottak a jövőben, sem pedig a Rákuniverzumról, pedig ez azért egy igencsak jelentős változás lenne és olyan esemény, amiről illett volna, hogy szóljanak, amikor elmesélték a jövőt. Ahhoz pedig, hogy tudja, hogy Lorna az anyás szavait hogyan gondolta a fejében sem kellett olvasni, hogy tudja, hogy teljesen komolyan tette. A következő kérdésen, amikor a lényegi részre kérdezett rá, Lorna-nak minden erejére szüksége volt, hogy ne fejeljen bele a tenyerébe, végül csak hangosan mordult fel és a kezében levő kést és villát tette le az asztalhoz.
- Amilyen okos vagy, időnként annyira buta! – morgott hangosan. – Mik is a címeid? Véletlenül nem Vadföld úrnője vagy? Az AIM pedig Birodalmat hozott létre, amit egy Tanács vezet. Diplomáciai úton esetleg felvenni a kapcsolatot?
Végül vett egy mély levegőt.
- Bocs, Bard cinikussága ragadós.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 21 Feb. 2015, 12:24

Bólogatok Lorna szavaira, a jövő valóban változhat, elméletileg, legalábbis. Valamiért mégis úgy érzem, amit ott láttunk, az nem egy alternatív világ, vagy egy lehetséges jövő, hanem a sajátunk. Persze, bizonyos dolgok talán eltérnek, de a Rákuniverzum és a Vének idővel eltűnnek, megoldjuk ezt a problémát is, mint mindegyiket szép lassan. És a végén azt hiszem, éppen oda fogunk elérni, amit láttunk. És akkor majd… Akkor el kell gondolkodunk rajta, vajon változtathattunk volna ezen?
Lorna dícsérete jól esik, nem sokan mondják, hogy jó anya vagyok, még én is kételkedem benne általában. Lássuk be, sokszor eltűnök otthonról, folyton veszélybe sodrom magam, és még csak nem is próbálom abbahagyni ezt az életmódot. De azért szeretem a fiamat, megpróbálok vigyázni rá, és épp azért vállalok ennyi veszélyt, hogy a világot egy kicsit biztonságosabbá tegyem az ő számára is.
Amikor Lorna felhozza, hogy beszéljek velük diplomáciai úton, elég hülyének érzem magam. Eszembe sem jutott, hogy az AIM tanácsával beszéljek erről, pedig elég kézenfekvő dolog.
-Oké, 1-0, ez tényleg elég logikus. De ha már itt tartunk, te meg a Negatív Zóna űrnője vagy, szóval akár együtt is megpróbálhatnánk beszélni velük, talán nagyobb hatást érnénk el.
Arról már nem szólok, hogy nem szívesen intézném egyedül ezt a dolgot, valahogy az AIM szó hallatára mindig kiráz a hideg. Nem tudom, hogy a múltjuk, a jelenük vagy a lehetséges jövőjük zavar-e jobban, de akárhányszor előkerülnek, mindig az az érzésem, hogy egy mesebeli gonosz boszorkányt látok, aki almával kínál.
-Szóval mit szólsz, Rachel és Lorna az AIM-hez mennek! Klassz kis feladat lenne, és biztonságosabb, mint a legutóbbi néhány, amiben részem volt.
Közben elropogtatom az utolsó rákomat is, és a tavaszi tekercset húzom magam elé. Nem tudom, honnan szerzik ezt a rengeteg kaját, és mitől ilyen borzasztóan gazdag az egész udvar úgy általában, de az biztos, hogy Bard ért az uralkodáshoz, vagy legalábbis a megfelelő emberek kiválasztásához a megfelelő feladatokra. Na nem mintha Vadföld sanyarogna, de ez egy kicsit talán más kategória azért.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 7 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 22 Feb. 2015, 09:00

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Rachelnek természetesen igaza van, lehetséges az, hogy a jövő, amit látott az nem csak alternatív jövő marad, lesz, hanem tényleg megtörténhet, de mindezt nem is igazán tudják még egyelőre. Ez tényleg pont az a kérdés, amire csak az idő adat majd magyarázatot számukra. Lorna felpillantott meglepetten a társnője szavaira, eléggé hevesen rázta meg a fejét egy hangos morgás tekintetében, úgy tűnt, hogy csak ötletadó kedve van, de az nem tetszett különösebben neki, amit Rachel felhozott.
- Azok megkínozták a családomat – morgott. – És… legyen.
Adta meg magát végül. Talán még az is zavarta őt, hogy nem igen tekintett magára úrnőként, hiába szokták ezt mindig az orra alá dörgölni szinte folyamatosan. Az elmenni részre a lány felhúzta a szemöldökét, majd összeráncolta a homlokát és újra felmordult.
- Ennyire vágysz a Karib-tenger vidékeire? – érdeklődött.
Rachel is tudta, hogy az AIM Birodalom a teljes Karib-tenger térséget és Közép-Amerikát bekebelezte magának, a környéken pedig most, hogy helyreállt a Föld klímája kellemes idő volt arra mindig, valami olyasmi, mint a középkorban is.
- Nem lenne egyszerűbb holohíváson át rendezni az egészet? – érdeklődött a lány. – De ha akarod, és jobban örülnél, ha nem csak holoképen látnád őket, akkor akár személyesen is elmehetünk.
Ígérte meg, így Rachelen múlt az egész, hogy eldöntse, hogy miként is szeretné mindezt megejteni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Quentine Constantine Szomb. 28 Feb. 2015, 13:06

Lornának természetesen voltak gondjai azzal, hogy az AIM-hez menünk, neki voltak ellentétei velük, és a családja valóban nem ápolt túl jó viszonyt az AIM múltjával. De engem sem szorítottak éppenséggel a keblükre, amikor bedobtak egy zombiktól fertőzött szigetre, ahol ráadásul mutáns-zombik és egy alternatív világból jött David is volt. Mondanom sem kell, hogy persze mindenki meg akart ölni engem, és a végén még kábé én éreztem magam megtisztelve, amiért kedvesen hazaengedtek. Az AIM már csak ilyen, senki sem szereti őket, de van néhány dolog, amiben ők a legjobbak. Ebből a szempontból eléggé hasonlítanak Mephistora…
-Hát, te fogalmaztál úgy, hogy jó ötlet lenne elmenni hozzájuk. De most, hogy mondod, lehet, hogy túl sok előkészületet igényelne odautazni, egyrészt az időpontok egyeztetése, aztán le kéne futni a kötelező köröket udvariasság terén, és persze ott a rengeteg biztonsági óvintézkedés, ami két ilyen magas rangú személy fogadásakor szükséges – teszem még hozzá kicsit önmagamat parodizálva.
Látom Lorna gondolatai közt, hogy az űrnőként való beszélgetés egy másik birodalom vezetőivel még mindig nem túl kényelmes neki. Kevin viszonylag sokszor próbál bevonn a politikai dolgokba, úgyhogy lassan rutinossá válok ilyen téren, de Lorna láthatóan szívesebben hagyja ezt Bardra, ha van rá lehetősége.
-Plusz a holohívás előnye, hogy rájuk lehet csapni a „kagylót”, ha nagyon felidegesítenek, amire azt hiszem, jó esély lesz. Viszont, ha tényleg meg akarjuk ezt csinálni, akkor össze kell szednünk előtte a gondolatainkat, nem lehet csak hebegni előttük. Pontosan mire lennénk kíváncsiak? Hogy rájöttek-e valamire azzal kapcsolatban, hogy miért van ilyen közel a másik világ? Vagy hogy mit kell tenni ahhoz, hogy eltávolodjon? Vagy a Vénekről kérdezzük őket? Kell, hogy legyen valami menete a beszélgetésünknek, különben csak össze-vissza fogunk csapkodni a témák között, és csak egymás idejét húzzuk majd.
Beleharapok a tavaszi tekercsbe, jóízűen elnyammogok rajta. Belegondolni is rossz, hogy pihenni jöttem ide, és már megint munkáról beszélgetünk Lornával, de legalább ehhez nem kell elhagyni a palotát, és nem leszünk életveszélyben sem, szóval a könnyebb munkák közé tartozik.


_________________
You want sympathy? You'll find it between "shit" and "syphilis" in the dictionary.
Reneszánsz: The Restless Son of Sins!
Outsiders: Városi legenda, az isteni segítő
Nestor Stratos Rachel Wilcox Daria Akbal Rehm
Kastély - Page 7 Quinn_al_r_s1
Quentine Constantine
Quentine Constantine
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 779
Hozzászólások régi : 1163
Korábbi szint/kredit : 11.szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 12.szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Tao
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Serena Davidson Vas. 01 Márc. 2015, 10:11

2048. március 2. hétfő – Kastély, Negatív Zóna
Résztvevő: Rachel Wilcox és Lorna Howlett

Lorna hangosan mordult fel Rachel szavaira és megcsóválta a fejét utána. Kicsit morogva és vicsorogva nézett fel. Láthatóan valami nagyon nem nyerte el a tetszését abból, amit Rachel mondott.
- Mióta veszel mindent szó szerint, amit mond neked valaki? – kérdezte.
A következő szavakra csak bólintott, azzal láthatóan nem voltak gondjai, amíg befejezte az utolsó néhány falatot, ami a tányérján volt ő maga is gondolkodott, hogy mit is kellett volna mondani. A lecsapni a telefon részre is bólintott, noha ő maga is tudta, hogy nem volt mindez túlságosan illendő és valószínűleg nem is játszhatnák be.
- Bármennyire sem tetszik kivételesen egy oldalon kell állnunk velük, meg mindenki mással – morgolódott. – Ez túl nagydolog ahhoz, hogy csak úgy szemet hunyjunk felette. Főleg, hogy a jövőben nem is tettek erre említést a jövőbeli énjeitek.
Ezt csak nagyjából költői szavaknak szánta, nem is várt rá igazán választ.
- Igen azokat, illetve, hátha tudnak valamit arra, hogy miért is történik mindaz, ami. Ha igaz, hogy tényleg lopkodnak embereket a multiverzumból, akkor tudhatják. Illetve valóban arról is lehet elképzelésük, hogy miként tudnánk elérni, hogy a Rákuniverzum távolabb kerüljön tőlünk.
Bólogatott egyetértően.
- Aztán már a többi kérdésünk a válaszaikból is következhet – folytatta. – Szóval az alapkérdések már megvannak, a többi meg majd jön magától, ha elkezdenek válaszolni.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Serena Amelia Davidson/Lensherr; Adia, a szimbionta; Namor McKenzie/Wilhelm Davidson
NJK-k: Zacharias Waver-Davidson/Hood; Jövőből: Amelia (Serena) Davidson; Stephanie Davidson/Zaphire
F4 realitás: Serena Davidson; Végtelen Háború: Lorna Howlett; X-diák: Willow Moore
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
Kastély - Page 7 7ik0U8W
Serena Davidson
Serena Davidson
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1338
Hozzászólások régi : 1458
Korábbi szint/kredit : 11. szint - 25 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 17
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t601-serena-davidson https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Kastély - Page 7 Empty Re: Kastély

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.