A Triskelion, Manhattan

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Amazon Vas. 21 Ápr. 2013, 23:02

Érdeklődő tekintettel kémlelek be minden egyes helyiségbe, ami mellett elhaladunk. Roppant izgalmas számomra itt lenni, és mindent látni akarok. A beszélgetés valahogy elsiklik a fülem mellett, inkább a látványt helyezem előtérbe. Bár, mikor azokhoz a telefonhívás fogadókhoz érünk, a fülemet is hegyezem Nem egy különös mondatot sikerül elcsípnem.
Eztán beszállunk a liftbe, ahol kiderül, hogy egy idegen életforma is szerepet játszik az eseményekben? Ez kezd egyre izgalmasabb is lenni. Még mivel lehetne egyáltalán ezt fokozni?
Megáll a lift. Na ezzel lehet fokozni! Meg volt egy robbanás is. Vajon mi történhetett, bajban vagyunk? De profikkal vagyok körülvéve, szóval nem lehet akkor galiba ebből. Vagy jobb nem túl optimistának lenni, még csalódnom kéne. Mivel nem tudok semmit tenni, bár a tenni vágyás tombol bennem, tehetetlenül nézem, hogy mit fognak csinálni a nagyfiúk.
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by A Misztikus Pókember Hétf. 22 Ápr. 2013, 01:01

A többiek arcáról azt olvasom le, hogy az én felfogásom nem a legelterjedtebb. De a telefonállomás különösen mókásnak hat. Régen inkább csak szörnyű dolgokat lehetett itt látni. Akárhogy is próbáltuk elviccelni mindig. Most pedig simán kihaló félben van. De nem szól bele senki, csöndben szállunk be viszonylag a liftbe.
Valamiért azt kell mondjam meg sem le a dolog... az edzésekről épp csak eljöttem. Tipikus helyzetkezelési gyakorlat és igen ott már meglepődök. Hiszen második gondolatom egy teleportálás. Szinte reflex szerűen, de nem működik.
Miközben a plafont kezdem el nézegetni, enyhén hunyorogva fel koncentrálva a pontra ahova akartam távozni elkezdem Millert hallgatni fél füllel.
~ ...de régen is volt...~ Minden esetre hallgatok rá, rögtön lépek az ajtóhoz feszíteni. Remélem valaki be is tud valamit ékelni mert ez így nem lesz az igazi.
De ha két emelet között vagyunk úgy is édes mindegy...

A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Bishop Hétf. 22 Ápr. 2013, 22:47

Megindulunk a folyosókon, mindegyik terembe benézek, ami mellett elhaladunk, van néhány üres, üres szoba itt, nagyon meglepő, nem szabadna üres szobáknak lennie. Ráadásul a dolgozók száma sem a régi, semmi sem a régi. A kommunikációs szoba felé haladva már a gondolataimban hallottam, ahogy a káosz közepett az irányítok megpróbálnak épkézláb segítséget nyújtani az esetleges bajban lévőknek. De ahogy közelebb értünk minden tisztává vált, csak néztem magam elé, ez igen szánalmas… Na persze ez egyáltalán nem az ezredes hibája, annak ellenére, hogy ő azt állítja, neki is adták a parancsot. Nem is értem teljesen a mondatai mögötti érzelmeket, túlismeretlen számomra. A liftben némán egyhelyben nézelődök jobbra, ballra, csak Lyesmith megjegyzésére biccentek.
- Megerősítve.
Hirtelen robbanás hallatszik, a lift megáll, én ugyanúgy nézelődök mintha mi se történt volna, persze a parancsokat hallom és értem is. A lift ajtajának kinyitását már megkezdték. Ha szükség van rám akkor esetlegesen az egyik nálam lévő erős fém tárggyal feszítem ki az ajtót, vagy ha ez nem lehetséges akkor a lábam használom erre a célra. Nem baj ha fáj, az kellemes. Nem teszek semmit, ha más vállalkozik erre a feladatra vagy nincs is rá a szükség. Akkor továbbra is nyugodtan vizsgálgatom a környezetem, az új tagokat, akár sötétben is.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Morsus Kedd 23 Ápr. 2013, 00:12

John legyint a nőnek.
- Egyik nap mutáns lettem másnap meg itt ültem. Kb ennyi. Unalmasan egyszerű.
Figyeli a szőke katonát majd a lift megakadt.
~ Gondolom a fiú elszökött.
- Öhm... kiszakítsam az ajtót? Vagyis kiharapjam?
~ Kitudom? Nem úgy van. hogy a katona srác miatt nincsen erőm? Mondjuk mindegy, mert gondolom a hulkcsaj úgy hajtogatja a fémet, mint a kartont. Űrlények, szuperemberek, milliárdosok, istenek! És a srác... aki dinóvá alakul...
Csak Melissa hallja ahogy a férfi halkan motyog az orra alá egy mondatot:
- Mit keresek én itt?

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 27 Ápr. 2013, 19:07

10:45.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tobias Boon, Andrew Ramirez, John Redbow és Jennifer Crowce.

Danvers idegesen kezd matatni a lift kezelőfelületén.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Hol a fenébe…? Nem állhatott le minden! Itt Danvers ezredes, felülírom a biztonsági leállást a felvonóban!

A Triskelion, Manhattan - Page 8 01137 – Carol, hadd segítsek! Nem, először hang- és ujjlenyomat-azonosítás kell… Nem ott!

Thor csak sóhajtva forgatja a szemét, és inkább Jonathanhez és Tobihoz lép, akik a liftajtó szétnyitásán fáradoznak.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Thor10 – Majd én, ifjak. Biztosan nektek is menne, de most nincs időnk. John, te is állj csak hátrébb, ne használd most az erődet – bár a fiam miatt nem is tudnád.

Eközben Stephanie is választ kap Clinttől.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – Már úton vagyunk, Steph! Mi történt?

Ezalatt Thor már végzett is a liftajtó szétnyitásával, ez neki nem okoz problémát, és szerencsére a lift csak pár centire áll az érkezési ponttól, így csak egy kicsit nagyobbat kell lépni, hogy a folyosóra érkezzen a kis társaság.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Thor10 – Remélem, ezredes, a lift megrongálásával nem okoztam újabb komoly pénzügyi veszteségeket a S.H.I.E.L.D.-nek.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Nem, dehogy, biztosítva van, de most MENJÜNK!

Ezzel Carol, Tony és Thor rohanni kezdenek végig a folyosón, és intenek a fiataloknak, hogy kövessék őket. Egy teremhez érve párak számára ismerős alak lép ki onnan rémült arckifejezéssel – a zöld bőrű, páncélos Kree harcos, Mahr Vehl az.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Rick… Ricket elvitték…

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Kovacs?!

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Nem… A Szemlélők.

_________________
A Triskelion, Manhattan - Page 8 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 27 Ápr. 2013, 19:38

365. nap, nyolcadik naplóbejegyzés:
Ha Mr. Miller-nek nem lett volna az a képessége, ami, talán még az én hajam is képes lett volna arra, hogy kinyissa az ajtót, de így nem. Szerencsére többen azonnal az ajtó nyitásával kezdtek foglalkozni s végül Mr. Odinson volt, ki megoldotta az egészet. A mellettem álló férfira pillantottam, mikor meghallottam a hangját s a suttogását. A kérdése teljesen jogos volt s nekem is fel kellett volna tennem a kérdést, ha azért lettem volna itt, hogy segítsenek téged megkeresni, akkor még érthető lett volna, de így? Csupán tudós voltam s nem több.
- Ezt inkább nekem kéne megkérdeznem Mr. Redbow – néztem rá. – Az ön képessége legalább használható s feltételezem ért a harcokhoz, de én csak tudós vagyok.
Feleltem halkan. Közben már nyitva is volt az ajtó s egyik utolsóként óvatosan szálltam ki belőle. Reményvesztetten néztem előre mikor már futottak a folyosón, nem voltam képes erre magas sarkúban. Tudod, hogy nem szeretem az ilyen cipőket, de mégis egy bemutatkozásra jöttem s így ehhez ez illet. Kénytelen voltam lehajolni s levenni a két cipőmet s mezítláb a hideg kövön voltam kénytelen mindenki mást követni. Mikor beértem a többieket megszeppenve álltam meg a furcsa férfinél, akinek zöld bőre volt. nem amiatt, hogy ilyen színű volt a bőre, olyan páncélt hordott s a vonásai hiába humanoidok oly változások voltak rajta, hogy nem lehetett ember. Néhány szívdobbanásnyi idő kellett, hogy rájöjjek ő lehetett a kree, akit említettek. Szemlélők pedig… mintha olvastam volna róluk korábban, hogy a „kipusztulásként” említett eseménykor is ők jelentek meg.
- Ez jelent valamit? – tettem fel óvatosan a kérdést.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 27 Ápr. 2013, 20:28

Redbow szavaira már válaszolni akart, hogy úgysem lenne képes átváltozni itt, mivel a képessége blokkolva van, amikor az apja megelőzte ezzel. Némileg még mindig kényelmetlenül érezte magát a képessége miatt. Félreállt az ajtóból, hogy hagyja Thort kinyitni azt, aki könnyedén meg is oldotta mindazt, mialatt Danvers és Stark mellettük más módon akarta kinyitni az ajtót. Pillanatokkal később már ki is tudtak szállni, szerencsére nem volt messze az emelet sem. Mikor megkapták az intést futva indult ő maga is ugyanígy tett végig a folyosón. Nem nézett be az ott esetlegesen előkerülő ajtókon, csak arra ügyelt, ha valaki kijönne rajtuk, akkor ne szaladjon neki. Amint megérkeztek oda, ahova tartottak egy terem előtt voltak és a régi ismerős kree bukkant fel az ajtóban egy közel sem jó hírrel. Jones eltűnt, de a jó hír, hogy nem Kovácsék vitték el, hanem azok, akiktől az erejét kapta. Már ha ezt jó hírnek tudta nevezni.
- Nyomon tudjuk valahogyan követni, valamilyen jeladóval, vagy „GPS”-el? – kérdezte.
Nagyon, nagyon remélte, hogy beültettek a fiúba valami hasonlót már hónapokkal korábban, hogy bármikor megtalálható legyen, ha véletlenül elteleportál.


Türelmetlenül kezdtem kopogni a kezemmel a lift falán, amikor Danvers és Tony szerencsétlenkedését figyeltem, legalább a nagybátyámnak volt esze, kivételesen a nyers erő nyer az IQ és a technológia felett. Az indián szavaira, hogy ő is nyitná az ajtót igaz a nagybátyám felelt, de azért még hozzátettem egy-két dolgot.
- Teljesen felesleges úgy tíz méteres körzetben próbálkozni képességekkel, imádnivaló a kedves rokon képessége – pillantottam Miller-re.
Biztosra vettem, hogy nem ez volt a legmegnyugtatóbb válasz és magyarázat az újaknak, akik jelen voltak. Nyugodt, kényelmes tempóban szálltam ki a liftből, majd indultam futva Danversék után. Ekkor már hallottam Clint válaszát, de egyelőre nem válaszoltam, majd ha megérkezünk, hátha akkor kiderül valami. És valóban! Most mondjam, hogy meglepődtem, hogy eltűnt? Nem, nem tudtam meglepődni, valahogyan már várható volt mindez.
~ Robbanás, káosz, a régen hiányolt itthoni dolgok… khm… Jones tűnt el ~ üzentem végül vissza Clintnek. ~ Elrabolták, nem kivételesen nem Kovacs-nak volt köze hozzá. A Szemlélők vitték el. ~
Mikor voltak utoljára láthatóak? Emlékeim szerint régen, amikor kimentünk Johnny Stormmal a tengerpartra… egy élet telt el azóta, szó szerint.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Bishop Szomb. 27 Ápr. 2013, 22:34

A lift nyitásánál nincs rám szükség, Thor maga veszi kezelésbe a helyzetet, sajnos az ezredes és Stark nem tudtak olyan hatékonyan megbirkózni a számítógépes biztonsági rendszerrel, hogy az időkiesés elfogadhatóan kicsi legyen. Nem adom jelét, hogy ez aggasztani, amint mindenki meg van aki elém akar menni vagy magam elé engedtem én is kiszállok és rögtön futólépésben indulok meg a többiek után. A folyosón szembe találkozunk az idegennel, olvasni olvastam már róla, de még nem találkoztam vele.
~Szóval ő lenne a kree, Marh Vehl. Igazán érdekes egyszer beszélnék vele.
Hallgatom az információkat, hát elrabolták, nem túl jó fejlemények. Gondolom azonnal megindul a keresés, ehhez az én képességeimre nincs szükség, sokkal inkább a SHIELD technikai megoldásaira. Készségesen várom és ha tudom azonnal teljesítem a parancsokat már ha vannak. Ha nincsenek akkor próbálok nem az útban lenni.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Morsus Pént. 03 Május 2013, 14:36

Redbow rohan a többiek után majd megáll és ámulva nézi a kreet. A zöld bőrű férfit bámulja és nem tud mit mondani. Azt hitte, hogy nem lát durvábbat, mint Amazon vagy az a fénykép, amit róla csináltak T-rexként, de ez sokkoló. A páncél egy micheal bay filmben is elmenne a rengeteg fény és apró darab kiakasztó számára, szinte mindet egyesével megnézi.
~ Miért is vagyunk itt? Egyre kevésbé érzem magamat effektívnek.
Gondolja magában és csendesen néz. Ő is megkérdezni mik azok a szemlélők, de nem érzi szükségét és fél, hogy a magyarázat zavarosabbá tesz mindent.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 04 Május 2013, 14:20

10:50.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tobias Boon, Andrew Ramirez, John Redbow és Jennifer Crowce.

Mahr Vehl hirtelen észbe kap, és – bármilyen katasztrofális is a helyzet – mosolyogva köszönti az újoncokat, mindegyikükkel egyesével kezet rázva.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Ó! Az újoncok, akikről már oly sokat hallottam! Üdvözletem, nagyon örvendek! A nevem elég hosszú a rövidebb földi nevekhez képest, elég lesz a Mahr Vehl, vagy a Mahr, vagy a Vehl, vagy az M… Melyikőtök képes dinoszaurusszá változni?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Ááárrgh! Mahr Vehl! Koncentráljon! Rick és a Szemlélők…?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Hm? Ja, igen, igen! Ne aggódjon, ezredes… öhm… hogy is mondják maguk? „Nagyobb volt a dolog füstje, mint a… lángja!” Igaz? Igen, az iménti robbanás valójában a kozmikus energiák felgyülemlése volt, de nem ártott senkinek. A Szemlélők ilyen energiák mellett bizonyára hatalmas távolságra vitték Ricket… de kétlem, hogy ártani akarnak neki, sőt. Elteleportálták innen, hogy biztonságban legyen, amíg eljön az ő ideje. Tudjuk, hogy Rickben túl fiatalon ébredtek fel a képességei az X-Men ténykedései miatt, és a Szemlélők talán most úgy döntöttek, magukhoz kell venniük, hogy ne essen bántódása, amíg meg nem erősödik, hogy beteljesítse a feladatát. Khm. De mindez persze csak teória.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 01137 – De épp most, ennyi idő elteltével? Elképzelhető, hogy azért vitték el pont most… mert valami olyan veszély készülődik, amire már végképp nem állhat készen?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Nos… ez nem kizárt, Tony.

Tony és Mahr Vehl mindig is nagyon jól kijöttek: a két férfi elviselhetetlen, minden helyzetben működő humorérzéke gyakran erősítette egymást, amikor találkoztak. Most azonban jól láthatóan mindketten aggódnak.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Ennek utána kell járnom. Amit Jonathan mond, az működhet, igen…

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Beleültette a Kree jeladót, amiről beszéltünk?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Hogyne, hogyne, csak be kell mérnem, és tudnom kell, milyen távolságban lehet… Innen nem fog menni. Először fel kell vennem a kapcsolatot Vízióval, ő a kommunikációs és jeladós rendszerek szakértője, aztán közösen bemérjük… Norrin Raddra is szükségünk lehet, ő könnyen megérteti magát a Szemlélőkkel. Ezredes, távoznom kell, ha még időben el akarjuk csípni Ricket.

Ekkor hirtelen zöldes fénybe borul Mahr Vehl egész teste és a páncélja halk, zúgó hangot kezd hallatni.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Hogy… mi? MOST? Azonnal?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Mv10 – Nincs vesztegetnivaló időnk. Barátaim, urak, hölgyek… Sajnálom, de ez a találkozó igen rövidre sikeredett. Ha visszatérek, mind a vendégeim egy gyrosra! Imádom a gyrost!

Ezzel vakító fény borít be mindent… és Mahr Vehl már el is tűnt.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Thor10 – Asgard ereje legyen veled, társunk a harcban.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 01137 – Heh… Kree jeladó a kissrácban? Számítottál rá, hogy elviszik innen, Carol? Ezért tartottad őt itt, az ellenség orra előtt? Csak nem csalinak akartad használni?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – STARK! Ne kérdőjelezze meg a döntéseimet, utoljára mondom! Ezt, ami itt történt… Hogy az ördögbe írjam ezt meg a jelentésemben?!

Amíg Danvers és Tony ismét egymásnak esnek, végre Clint is megérkezik.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – Steph! Thor! Mi történt? Tényleg a Szemlélők vitték el Ricket? Szép kis első nap az újoncainknak, mi, srácok? Mindjárt érkezik Steve is…

_________________
A Triskelion, Manhattan - Page 8 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 04 Május 2013, 14:43

365. nap, nyolcadik naplóbejegyzés:
- Örvendek – feleltem a férfinak.
Furcsa volt ebben a helyzetben találkozni a kree férfival főleg, hogy úgy köszöntött minket s úgy beszélt hozzánk, mintha nem most történt volna valamilyen robbanás, vagy emberrablás. A folytatásból nem sokat értettem, olyan régen nem voltam itt s ezekről pedig a laborban sem hallottam korábban, sem pedig a bátyámtól. Roppantul sajnáltam, hogy ily hamar távoznia kellett a kree férfinak is, úgy tudtam, hogy tudományokban roppantul jártas s szívesen elbeszélgettem volna vele genetika s molekuláris biológia terén. Nem tudtam, hogy mi lehet az oka annak, hogy pont most vitték el, bármi lehetett, tudományos magyarázaton át a véletlen egybeeséseken. Mivel az egész ügyet nem is ismertem s nem tudtam, semmit sem róla, így jobbnak láttam azt, ha inkább meg sem szólalok s csöndben maradok. Tenni sem tudtunk semmit sem s végül felbukkant Mr. Barton is. úgy tűnt, hogy az egész csak riadalom volt, de úgy, hogy ilyen sok ilyen személlyel voltam körbevéve nem hittem benne, hogy ilyen könnyedén megússzuk az egészet, pedig te is tudod, hogy mennyire pozitív szoktam lenni főleg, amióta téged kereslek s kutatlak.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 04 Május 2013, 15:11

Jonnak nem tetszett, amit hallott, még ha csak teória volt, akkor sem. Sem az, amit a kree, sem pedig az, amit Tony tippelt. Bármelyik is lehet a gond, elképzelhető volt, hogy túlságosan is nagy kárt okozott a Földnek az, hogy a Negatív zónába ilyen sűrűn járnak át és ez okozhatott valamilyen olyan gondot, amit még nem tudtak meghatározni.
- De még az is lehet, hogy az erejét nem a Földön kell majd használnia, hanem más bolygón – vette közbe.
Igyekezett megnyugtatni a többieket, és talán még saját magát is ezzel a feltételezéssel. Ez lett volna a legjobb eshetőség. Biccentett a távozó férfinak, majd az ismét egymásnak eső Danversre és Starkra nézett.
- Tony, elfelejti, hogy bennünk is volt jeladó, amikor Vörös Koponyára „vadásztunk” – mondta. – Fontosabb személyeknél ez szabvány katonai protokoll. Így tudtak minket Alaszkában megtalálni, amikor Párizsból odavittek minket.
Ő ezen a részen egyáltalán nem akadt fent, sőt teljesen logikusnak és normális döntésnek vélte, hogy ezt tette a felettese. Bartonra nézett, amikor megérkezett a férfi.
- Igen, ők – válaszolta. – Mahr Vehl pedig utána indult, hogy nyomozzon.


- Az ott – mutattam az indiánra a dínós kérdés után.
A fickó egyébként idióta, és úgy tűnt, hogy ez most sem változott, az épület berobbant, elraboltak egy kamaszt, erre ez úgy komédiázik, mintha valamilyen stand up fellépésen lenne és kötelező lenne az, hogy humorizáljon. Felsóhajtottam a dramatizálás kellős közepén.
- Most komolyan valaki meglepődik azon, hogy megint veszély fenyegeti a világot? – kérdeztem értetlenül. – Az lenne furcsa, ha nem történne ilyesmi!
De tényleg volt, aki még csodálkozott? Láthatóan igen, mintha nem is ezen a Földön éltek volna. Komolyan mondom, hogy ezek időnként rémesen kiakasztóak tudtak lenni azzal, hogy miként gondolkodtak. És még szerencse, hogy nem vettem a fáradtságot arra sem, hogy belenézzek a fejükbe, mert már megfájdult volna a sok ostobaságtól.
- Ha jól emlékszem még Danielle-be is tettek, ha véletlen elrabolná Walter, akkor meglehessen őt és a pereputtyát találni – tettem hozzá Jon megjegyzéséhez.
Clintre mosolyogtam, amikor megérkezett.
- Sajnos a buliról lemaradtunk, keresni kell valami mást, mert még csak sérült sincs, csak a robbanás volt – válaszoltam csalódott hanggal.

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Bishop Szomb. 04 Május 2013, 18:30

Az idegen létforma, Mahr Vehl teljes tájékoztatást ad, a robbanás nem tett kárt semmiben, csupán az energia volt mai az utazáskor történt, az elrablásnak pedig pontos oka volt. Egyetlen dolog amire felfigyelek, az a nyugalom amivel az idegen beszél, teljesen igaza van, már elrabolták felesleges lenne feldúltan dönteni vagy hirtelen cselekedni, attól nem terem itt. Ez lehet sajátos stílusának vagy éppen az idegen mivoltából fakadó más gondolatmenetének a következménye. A páncélját használva elteleportálódik, itt hagy minket.
~ Ismét egy megoldatlan szál. Legalább nem az X-Menhez van köze. A jeladó pedig egyértelmű, legjobb ha mindenkiben van, bárkit meg lehet találni. Még jobb ha tudtán kívül, akkor a telepaták is kijátszhatóak. Nem akadnék ezen fent.
Csendben várom a parancsokat, egyelőre nincs dolgom és hozzátenni is felesleges lenne bármit is. Nincs semmi fontos mondanivalóm. Egy ötletem van csak, hogy ez most elterelés semmi más, figyelni kellene, de ez nem túl reális, túl sok veszély forrással számolok. Megvakargatom a fülem tövét aztán a tarkómon futtatom végig az ujjaim, újra és újra mintha csak egy asztalon kopognék.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Morsus Vas. 05 Május 2013, 21:47

Az idegen lény kérdésére kicsit késve kapja fel a fejét az indián és integet.
- Az én lennék, asszem.
~ Asszem? Melyik részében nem vagyok biztos? Hát persze! Abban, hogy mi történik és én mit keresek itt.
A kezeit zsebre vágja és megy a többiek után majd behajol Melissához.
- Öhm, most mit is fogunk csinálni? Mi volt az alap terv?
Kérdi zavartan.

_________________
"ha nem írtok, akkor én irtok" - Zspider/Morsus
Aktív kalandok: Kánaán Alfa
Apokalipszis Kora: Az Idő Kifut
Outsiders: 12. Ezüstkor - Új Mutánsok - Szuperhumánok
Alter: Gótika: Harmadik Évad - Ultron Kora - Eredeti Őrzők - Világ Vége
Morsus
Morsus
Főnök

Hozzászólások száma : 3218
Hozzászólások régi : 7460
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 20.szint - 70 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 13.

Karakteradatok
Főkarakter: Morsus
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by A Misztikus Pókember Csüt. 09 Május 2013, 05:17

Megismerkedhetünk újra Marh Vehllel, bár még nekem rémlik az utolsó találkozónk. Akkor vesztettük el Logan tanár urat... Régen volt, a többiek már talán nem emlékeznek rá, de nekem rengeteg időm volt a kiképzésen egyedül.
De a vizsgálatok azt mondták készen állok rá, hogy újra a csapat tagja legyek.
~ De valóban így van? ~
A kezem egy pillanatra a fegyver markolata felé siklik, de aztán a mozdulatom lassabban de folytatódik a hátam mögé, hogy ott összekulcsolhassam a kezeimet. ~Nincs veszély!~ Emlékeztetem magamat, hogy nincsen csak még meg kell szoknom, kicsit több információt kaptam az utóbbi fél órában, mint amennyit könnyedén be tudok építeni. Kicsit nagyon...
~ Vajon mindenki Taoval tartott aki most nincs itt? Vajon a jó oldalon állok? ~ Nézek végig a robbanás területén, miközben a többiek a nyomkövetésen meg egyéb cifraságokon tanakodnak. Nem akarok hozzászólni és nem vagyok benne biztos, hogy van türelmem megvárni míg a kérdéseim lassan megválszolatnak.
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Amazon Csüt. 09 Május 2013, 10:11

Thor könnyedén utat nyit nekünk a liftből. Erre én is képes lettem volna, kár, hogy nem tudom demonstrálni az erőmet. Majd máskor…
...eztán követem a többieket, akik előre nyomulnak, de mikor megpillantom a különös megjelenésű alakot, megtorpanok. Ó, szóval ő lenne az! Elképesztő! És ide csöppentem én is. Úgy tűnik, nem fogok unatkozni. Figyelmesen hallgatom végig az előttem lezajló párbeszédet, de azért vannak foltok, olyan részek, amiket nem annyira értek. Aztán távozik az idegen, mi meg ottmaradunk.
Egyikünk felteszi a kérdést, hogy most mi is lesz? Igen, a számból vette ki a szót. Most akkor hogyan is tovább?
Amazon
Amazon
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 121
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Feb. 22.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Cardas
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 11 Május 2013, 17:46

10:55.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tobias Boon, Andrew Ramirez, John Redbow és Jennifer Crowce.

Danvers végre abbahagyja a veszekedést Tonyval, és a többiek felé fordul.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Elég volt ebből! Nyilvánvalóan ismét rám marad, hogy rendezzem ezt a dolgot, és értesítsem Jones édesanyját, hogy elvesztettük a fiát… Már alig várom ezt a beszélgetést! Talán még egy zsíros kis pert is kapunk a nyakunkba… Miller, egyelőre hagyjuk a más bolygókat, és próbáljunk meg csak a miénken rendet tenni. Tudom, hogy Önökre mindig számíthatok, és az újoncokhoz is nagy reményeket fűzök.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 01137 – Egen… Jon és Steph jól mondják, a jeladókkal úgyis mindenkit figyelnek… kivéve, amikor nem, igaz, ezredes?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – Tony, ne hánytorgassuk fel a múltat! A Vörös Koponya elleni akció több sebből is vérzett, és jól tudjuk mindnyájan, hogy nincs olyan jeladó, amelyet ne lehetne hatástalanítani. De ha Jonathan megbízik az eljárásban, ezt te is megtehetnéd. Egyébként te nem tudnád lekövetni Ricket valamelyik kütyüddel?

A Triskelion, Manhattan - Page 8 01137 – Hajh… Majd utánanézek, Clint. Egyelőre bízzunk Mahr Vehlben… én is bízom a S.H.I.E.L.D.-ben, hiszed vagy sem. Hisz’ még itt vagyok.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Helyes. Redbow, most azt fogjuk csinálni, hogy szépen összeismerkednek, és--

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – Csak egy szóra, ezredes.

Egy fekete hajú, csinos, de annál szigorúbb tekintetű ázsiai nő szakítja félbe Danverst a lehető leglenézőbb hangnemben, ami csak létezik. Monica Chang, a S.H.I.E.L.D. második Fekete Özvegye határozott léptekkel érkezik meg a kis társasághoz.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – Meglehetősen kevés embert biztosított nekem az akcióhoz. Még legalább két tagot kérek a Különítményből Lyesmith és Miller személyében, továbbá pár képzett ügynököt.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Mi…? Chang, elment az esze? Ez az akció titkos, nem beszélhet róla bárkinek! A fenébe is!

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – Ne nevettesse ki magát, ezredes. Ebben a koszfészekben úgy terjednek a hírek, mint a náthavírus. A biztonsági intézkedések szánalmasabbak, mint Fury idejében. Látom, most is elvesztett egy ígéretes fiatalembert és egy idegen szövetségest.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – Monica!!!

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – Barton, térjen vissza Rogershez, hogy folytathassuk a megbeszélést. Valamint magammal viszem Lyesmith és Miller ügynököket… hm… és ha már itt vannak, próbára tenném a visszatérő és újonc gyakornokokat. Kiváló alkalom lesz ez, hogy róluk is jelentést írhassak.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Carol10 – Szó sem--

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – Bizonyára nem fog az utamba állni, ezredes, hiszen, mint jól tudja, ez az akció a Fehér Ház támogatását is élvezi, és a kormány emberei engem neveztek ki, hogy bármilyen eszközzel, de végrehajtsam. Kövessenek, zöldfülűek.

Danvers hirtelen köpni-nyelni nem tud, de amikor pár másodperc múlva felocsúdik, csak biccent a fiataloknak, hogy menjenek Changgel. Clint is velük tart, de előtte még odaszól Tonynak és Thornak.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – Tartsátok a lelket az ezredesben, és ne ronts a helyzeten, Tony!

A Triskelion, Manhattan - Page 8 01137 – Igen… Hogyne. Nektek meg sok szerencsét, akármire is készültök.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Thor10 – A Mindenek Atyjának ereje kísérjen benneteket az úton. Fiam, csak bátran és rendületlenül, akármi is kerüljön az utadba!

_________________
A Triskelion, Manhattan - Page 8 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Vas. 12 Május 2013, 14:04

365. nap, kilencedik naplóbejegyzés:
Ismét olyan sok információ hangzott el, hogy már-már a fejemet kellett volna kapkodnom, hogy mindent megérthessek s felfoghassak. Talán tényleg nem így kellett volna ma megérkeznünk ide s csak így hirtelen a mélyvízbe esni. Persze, mikor az egyetemre mentem tanítani s a szüleidnél kezdtem dolgozni is ugyanez volt a helyzet, de ott mégis abban kellett ezt megtennem, miben járatos voltam, de itt? S végre úgy volt, hogy kiderül, hogy mit is teszünk ma itt, mikor egy ismeretlen nő érkezett meg oda hozzánk s kimondta a lehető legrosszabb dolgot, mit csak lehetett. Vele kellett mennünk valamilyen feladatra, mit a Fehér Ház is támogat. Nem tudom, hogy a többiek milyen képesítéssel voltak, de engem nem titkos akciókhoz hívtak ide, hanem teljesen más célból.
- Hölgyem – szólaltam meg. – Én nem katona vagyok, hanem tudós s ilyen munkakörben vagyok itt. Nem igen hiszem, hogy bármilyen titkos feladathoz meglenne a képesítésem…
Neked nem tudom letagadni, hogy mennyire megijedtem s páni félelem fogott el attól, hogy egy ismeretlen nővel akarnak kiküldeni minket ki tudja, hogy milyen feladattal. Nem éreztem magam késznek erre sem pedig semmilyen hasonló feladatra. Mindenki más legalább olyannak tűnt, hogy verekedni tud, vagy nem félős, s most bennem is felmerült a kérdés, hogy miért is vagyok itt valójában ahelyett, hogy utánad nyomozok? Mr. Stark s Mr. Odinson szavai sem nyugtattak meg a következőkkel kapcsolatban.
Ha nem igen van más lehetőségem, kényszeredetten ugyan, de követem a nőt s csak imádkozhatom Neptun-hoz, hogy ne történjen semmi komoly gond.

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Hétf. 13 Május 2013, 11:11

Miller bólintott arra, amit mondott Danvers, ő csak lehetőségeket vetett fel, de az igaz volt, hogy ebben a helyzetben senki sem akart ilyesmibe belegondolni. Azzal egyet kellett értenie, hogy nem igen van olyan, ami ne lett volna kikapcsolható, de ha nem is tetszett neki, hogy saját magában is volt egy ilyen szerkezet, a hasznát mindenképp látta. Főleg, ha olyan ellenség kezére kerülnek, aki ilyesmivel nem számít, akkor sokkal könnyebb volt utána járni ennek az ügynek és még lehetett volna sorolni a többi előnyét. A hátránya nem igen volt, mert csak GPS-es volt ez, vagyis nagyon remélte. A végén végül mindenkinek sikerült zöldágra vergődnie és egyetértenie, amikor feltűnt Chang is. A feladat titkos és nem beszélhetne senkinek róla, és honnan kér embereket, ettől kezdve Jonnak nem is voltak kétségei afelől, hogy a Bosszú Angyalok akta és csapat lett leporolva és úgy kell dolgozni, igaz ezt nem tette szóvá. Bólintott, amikor kiderült, hogy menniük kell, nem mintha bánta volna, legalább terepen lesznek, de az nem igen tetszett neki, hogy az újakat is vinni akarják. Tény, hogy Boon és Ramirez jobbak voltak még régen is, mint Emma, de a többiekről semmit sem tudott és a doktornő szavai sem árulkodtak jobbról. Elindult, amikor az ezredes bólintott, de az apja szavaira megtorpant néhány pillanatra és hátrafordult.
- Úgy lesz ur… apám – mondta ki életében először ezt.
Végül visszafordult Chang irányába és követte a nőt és Bartont.


Abban a pillanatban, ahogyan Chang megjelent már tudtam, hogy közel sem lesz az a feladat, amit az indiánnak az ezredes felelt volna. Még emlékeztem a vele való munkára, a régi „szép” idők. Ő jelenlétében Vörös volt az első személy, aki korábban megjegyezte, hogy mennyire hasonlítok apámra, már ha ez mondható annak fényében, hogy mindig más külseje volt, amikor látta. Arcomon némileg gúnyos mosoly jelent meg.
- Akkor már az is kimondható lehetne, hogy ez egy Bosszú Angyal küldetés, ha nem tévedek – jegyeztem meg.
Végül is, ha már minden terjed ebben a koszfészekben, akkor a leglényegesebb pont se maradjon már titokban. Bár teljesen kétlem, hogy bárki értékelte volna ezt a megjegyzést. Igaz akkor furcsa volt, hogy miért is van benne Steve, de mindegy. És mehetünk feladatra, most melyik a jobb egy összeismerkedésen babusgatni a kezdőket, vagy a terepen? Egyik sem… Valhallába velük, az összessel. Majd Miller végzi a feladatát, úgyis mindig rá voltunk ilyen téren bízva, és az ő szakterülete. Mikor már indultunk köszönésképpen biccentettem a maradóknak, a nagybátyámnak, Tony-nak és Danversnek, majd a hajasbaba siránkozása közben még a szememet is forgattam. Clintre sandítottam, majd hangosan felsóhajtottam, pedig mennyire feltettem volna hangosan azt a kérdést, hogy miért is viszünk újoncokat, amikor mindig ment korábban a sírás amiatt, hogy mi is mentünk, hogy kicsik vagyunk, gyerekek, nincs elég tapasztalatunk? Amikor már akkor több volt, mint a mostaniaknak összesen!

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Bishop Kedd 14 Május 2013, 19:42

Egy ideig még folytatódik a vita, tanácskozás a jeladókról, felesleges belefolynom az én szavam semmit nem érne, csak folytatom amit eddig is, kisebb mozdulatokkal, arcom rándulásaival még ha néha önkénytelenül is de elszórakoztatom magam. Közben igyekszem szépen megjegyezni a fontosabb dolgokat, majd ha Miller már nem lesz a közelben szépen el is mentem a memóriámban, bármi fontos lehet. Hirtelen belép a képbe még egy nő, Monica Chang, Fekete Özvegy. Ránézésre már csak a megjelenése miatt is szöges ellentétének kell lennie az ezredesnek. És igen.
~ Különleges, titkos akció, amihez újoncok kellenek. Heh. Vagy rosszul döntöttek vagy nem titkos az akció. Bosszú Angyal program, már csak a név alapján sem lennénk elég képzettek, és még nem is tudok semmit. Egyre jobb.
Úgy tűnik Chang most nagyobb felhatalmazással bír mint az ezredes, tehát őt követem. Megyek szépen a többiek után és csendben hallgatok, nem kell a feltűnés.
Bishop
Bishop
XMR bérenc

Hozzászólások száma : 3706
Hozzászólások régi : 195
Korábbi szint/kredit : 3. szint - 8 kredit
Aktuális szint/kredit : 14. szint - 40 kredit
Reputation : 72
Join date : 2011. Aug. 07.
Age : 28
Tartózkodási hely : ARMOR főépület

Karakteradatok
Főkarakter: Bishop
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, FSK, Litttle SW, VH, AoA, Outsiders, Ultimate

bisur13

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by A Misztikus Pókember Szomb. 18 Május 2013, 13:58

Azt hiszem láttam már ezt a nőt. Nem volt szimpatikus, túl erőszakos és abszolút él róla egy kép a fejemben gésa ruhában és nádpálcával, hogy is mondják ezt?
"Megdugnám és felpofoznám"
Valami ilyesmi, így egy beletörődő mosollyal követem miután megbeszéli a dolgot az ezredessel. Nem vagyok benne biztos, hogy mit akarok vagy, hogy jól teszem-e amit teszek. Ahogy mindig is a SHIELD falai közt több volt az árny, mint amennyi kellemes sötétséget biztosít és valamiért a folyosókon mindig megvolt az a párás, ködös hangulat. Mintha itt minden megtörténhetne és az a minden akár egy perc alatt, akármikor a nyakunkba zúdulhatna.
De nem hiszem, hogy a többiek emiatt hagyták itt, tudni akarom az okát. Túl keveset mondanak és mintha sokat várnának. A kormány megvonja tőlünk a támogatást, de most egy kormány feladatra csatlakozom a Bosszú Angyalaihoz. A név nem tűnik a marketingesek zsenijének, túl tömör és vészjósló.
~Kik lehetnek a Bosszú Angyalai?~
A Misztikus Pókember
A Misztikus Pókember
6. szint - 14 kredit

Hozzászólások száma : 541
Hozzászólások régi : 981
Korábbi szint/kredit : 10. szint - 22 kredit
Aktuális szint/kredit : 12. szint - 30 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Aug. 11.
Tartózkodási hely : New York

Karakteradatok
Főkarakter:
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Szomb. 18 Május 2013, 20:22

11:00.

Résztvevők: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller, dr. Melissa McKenzie, Tobias Boon, Andrew Ramirez, John Redbow és Jennifer Crowce.

Ahogy egyre távolodnak, Chang unott és lenéző hangon válaszol a fiataloknak.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – A Bosszú Angyalai, valóban, Lyesmith ügynök. Látom, „hatalmas” intelligenciája csak gyarapodott, amióta nem volt „szerencsém” találkozni Önnel! Fury áruló, nem is vitás, de bitang jó vezető volt… alkalmanként. Egy titkos osztag, amely független a S.H.I.E.L.D. nyilvánosabb akcióitól, illetve időnként a S.H.I.E.L.D. vezetőségétől – ez az ötlet nekem mindig is tetszett. Nem kevés energiámba és időmbe telt, hogy meggyőzzem a kormány befolyásosabb embereit a Bosszú Angyalainak létjogosultságáról, de úgy vélem, sikerült. Feltéve, ha nem Danvers irányítja a küldetéseket. Ő most a fekete bárány a nagykutyák szemében. Jobb, ha tőlem tudják, hogy a S.H.I.E.L.D.-nek ilyen formában nincs nagy jövője.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – De Monica, azért mégis… pont erre az akcióra magunkkal vinni az újoncokat is? Hallotta dr. McKenzie-t, ő még csak nem is katona!

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0212 – Valóban, de a Különítmény jelenlegi állományában is csak Rogers és Miller katonák, nemde? Se Lyesmith, se Jackson nem voltak azok, mielőtt idekerültek, ahogy az alkoholista Stark sem, és akkor a maga sötét múltjáról még nem is beszéltem… Soroljam, hány tudósból lett kiváló harcos az évek során? Dr. Storm? Dr. Richards? A Parker gyerek, aki csak egy kis könyvmoly volt? Hm? De ne aggódjanak, mindegyik újonc távol marad majd az igazi veszélytől, viszont ha csak a legcsekélyebb potenciált meglátom bennük, akkor már most elhozatom innen őket, mielőtt még Danvers visszafordíthatatlan károkat okoz a kiképzésükben. Bizonyítanunk kell a Fehér Háznak, hogy a Bosszú Angyalai nemcsak sikeresebb a S.H.I.E.L.D.-nél, de új ügynökök beépítésére is alkalmas csapat.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 0318 – Heh. Tehát a Különítményből toboroz embereket, hogy lejárassa a Különítmény feletteseit. Gyönyörű…

Erre Chang már nem válaszol, hanem továbbvezeti a kis csapatot a titkos megbeszélésre következő akciójukról…

Folytatás: az Astoria Plaza hotelnél!

_________________
A Triskelion, Manhattan - Page 8 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ko-Rel Szomb. 18 Május 2013, 20:51

365. nap, tízedik naplóbejegyzés:
S ez az egész percről percre rosszabb lett, a nőt még csak nem is érdekelte, hogy tudunk-e harcolni, vagy sem, csupán annyit mondott, hogy korábbi tagok sem voltak harcosok, sem katonák mielőtt ide nem kerültek. S mégis mi jogosította fel arra, hogy katonának vigyen el minket? Én minden voltam csak az nem, még csak a közelében sem voltam, hacsak nem annyira, hogy a bátyám volt katona. De semmi egyéb. Kényszeredetten néztem körbe s a szívem szerint menekültem volna, de kételkedtem benne, hogy ez a nő engedte volna. hálával tartoztam Mr. Bartonnak, hogy próbálta meggyőzni, hogy minket ne vigyen erre a feladatra, de sajnos nem volt képes arra, hogy meggyőzze, így hamarosan megtudtuk a feladatot, melyre igazából kétlem, hogy bárki is fel lett volna készülve, nemhogy én…

//Folytatás: Astoria Pláza Hotel, Queens//

_________________
Reneszánsz/Outsiders: Ko-Rel, Zam-Rel, Nephthys Boltagon, Doria McKenzie-Boltagon, Melissa Boltagon/Medúza
Shi'ar kalandjutalom: Kallark (Gladiátor); 2210ből: Kallistrate Pherenike McKenzie-Boltagon; X-diák: Lilandra Neramani
Végtelen Háború: Zam-Rel, Namor McKenzie, Melissa Boltagon; Ultimate: Dr. Melissa McKenzie; AoA: Doria McKenzie-Boltagon
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 BqP9ZjW
Ko-Rel
Ko-Rel
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1284
Hozzászólások régi : 804
Korábbi szint/kredit : 9. szint - 20 kredit
Aktuális szint/kredit : 13. szint - 35 kredit
Reputation : 0
Join date : 2011. Feb. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok:

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t609-ko-rel https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Thorhalla Szomb. 18 Május 2013, 21:11

És a gyerek valóban a Bosszú Angyalai volt. özvegy szavaira csak gúnyos mosolyt engedtem meg magamnak.
- Már akkor is több volt, mint valaha magának lesz Chang – fűztem hozzá gúnyosan. – És az érzés kölcsönös a viszont nem látásra.
Nem is próbáltam meg kedvesen, legalább annyira lenéző és lekezelő hangsúlyban tettem mindezt hozzá, mint ahogyan ő.
- De én már akkor is elbűvölő személy voltam és remek manipulátor, meg csaló – soroltam számolva az ujjaimon. – Magamnak köszönhettem, hogy nem csuktak le soha sem pedig jó párszor megtehették volna. Tyler-t nem sorolnám a jók közé, még csak 18 éves, aki nagyfiúnak akar tűnni és keménynek, aztán ugyanolyan picsogó alak, mint White.
Köszönet apuci vérének az utóbbit, az egyetlen jó dolgot, amit tőle örököltem. Ami meg a csapattársaim iránti szeretetemet illette, úgyis mindenki tudta, hogy arról a kettőről mi volt a véleményem, végre kimondhattam hangosan.
~ Csak aztán nehogy Chang süljön fel „egészen véletlenül” a feladata közben ~ üzentem még mindig gúnyos hangon Clint-nek. ~

- Hosszú napok következnek – morogta Miller az orra alatt Lyesmith szavaira.

//Folytatás: Astoria Pláza Hotel, Queens//

_________________
Reneszánsz/AoA/Outsiders: Thorhalla Lokidottir/Thordottir; Dr. Stephanie Miller; Jonathan Miller; Olaf Svenson
Mesélő, Einar Thorson/Skurgeson, Eyjolf Ragnar Miller, Gunnhild Morsus/Smed, Svanhild Ragnardottir, Lionheart
Harcimadár, Kaylyn von Hessen; VH: Freydis Einardottir, Victoria Miller; Ultimate: Stephanie Lyesmith, Jonathan Miller
Egyéb karaktereim - Nefadar, Nefi, Fórumanyu
A Triskelion, Manhattan - Page 8 Q8r3UTy
Thorhalla
Thorhalla
Fórumanyu

Hozzászólások száma : 14971
Hozzászólások régi : 7452
Korábbi szint/kredit : 18.szint - 60 kredit
Aktuális szint/kredit : 33.szint - 135 kredit
Reputation : 59
Join date : 2011. Feb. 19.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t594-thorhalla-lokidottir https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ultimate Guru Vas. 21 Júl. 2013, 15:09

Újvilág – II. korszak

6. fejezet: Az ördög maga – 4. szín: Szép, új világ

2042. március 14., péntek, 11:00.

Résztvevők: Jonathan Miller, Andrew Ramirez és Jennifer Crowce.

Sötétség.

Semmi más, csak sötétség… fájdalom… és hideg.

A fiatalok üvöltenének, de eleinte egy hang sem jön ki a torkukon.

Aztán szép lassan elönti a melegség a testüket… Lassan kitisztul a látásuk: eleinte csak homályosan, majd egyre élesebben látnak. Valamiféle föld alatti aluljárószerűségben vannak, ahová csak kintről szűrődik be napfény. Mindent ellepett a gaz, autó- és épületroncsok mindenfelé, és egy jókora lyuk a fejük felett.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Lastof10

Miközben körülnéznek, bizonyára egymásra is tekintenek – és zombiszerű testeket látnak egymás képében. Itt-ott látszódik a húsuk, a csontjuk, de ahogy telnek a másodpercek, úgy nő vissza egyre gyorsabban a bőrük, úgy tér vissza a vér az ereikbe, és az élet az egész testükbe. Szem, haj, szövetek, izmok… Hamarosan minden visszanő rájuk. Halott semmiként érkeztek, de végül ismét a saját testükben találják magukat – meztelenül.

Egyelőre sehol nem látni senkit… illetve mégis. A még mindig kissé kába trió mellett egy középkorú, szintén pucér férfi nyög fel, majd lassan feláll. A haja szőke, az arca megviselt, tekintetéről ősöreg fájdalom olvasható le, ahogy lassacskán ő is hullából élő emberré válik.


A Triskelion, Manhattan - Page 8 Jb10

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Johnny10 – Atyaég, mindjárt… mindjárt kidobom a taccsot… Ti… Ti jól vagytok? Ez lenne az időugrás? Ez itt most… a jövő? Mephisto… tett velem valamit, én… Mintha szétszakadtam volna, és nem lennék teljes… és ez a test… A saját, élő testem…? Én vagyok az… Johnny. Johnny Blaze, Mephisto elátkozott Szellemlovasa. Ti pedig… Jonathan, Andrew és Jennifer, igaz…? Lassan teljes lesz a testetek, szóval… Jennifer, eltakarnád magad… khm, valamivel?

Valóban: a három fiatal mostanra már teljesen visszanyerte eredeti, élő testét, csak éppen továbbra sincs senkin sem ruha… de mielőtt bármit tehetnének, hirtelen egy fura kinézetű kis ördögfej villan fel a három időutazó előtt. Pattog, izeg-mozog, és rettentően idegesítő hangon beszél, mint valamiféle beteges rajzfilmben.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Sticke10

– Szeeeeeervusztok, kiskópék! Én vagyok az: Mini-Mephisto, a ti jókedélyű és barátságos segítőtök a mágikus időutazás kusza labirintusában! Üdvözöllek benneteket 2042. március 14-én, 30 évvel a jövőben, egy verőfényes pénteki napon, pontban délelőtt 11 órakor az egykor New Yorkként ismert metropolisz belvárosában!

– Ha kíváncsiak vagytok rá, éppen az egykori Triskelionnal szemben vagytok, az öböl partvonalán, Manhattan valaha nyüzsgő középpontjában egy aluljáróban. Vagyis ami maradt belőle. Milyen izgalmas lesz felfedezni ezt a világot, nem igaz? Juj, de irigyellek benneteket! De jól vigyázzatok: van néhány szabály, amelyeket ha nem tartotok be, akár még úgy is dönthetek, hogy idejekorán elvesztettétek a játszmánkat. Nézzük ezeket a szabályokat, rendben, lurkók?

1) A lélekdarab megszerzésére több módotok is van.
Hogy mit értek ezalatt? Nos, lehettek nagyon bátrak, és nekimehettek Kovacsnak – bár a direkt támadás szerintem nem vezet jóra ellene, főleg ebben az idősíkban, de ti tudjátok. Ha itt és most megölitek, a teljes lelke meglesz azonnal. Nekem így is jó. Ha viszont inkább óvatosabbak lennétek, elég, ha egy figyelmetlen pillanatában megérintitek – ekkor ki tudom szívni azt a darabot, ami ebből az idősíkból kell. Egyelőre legyen titok, hol és milyen formában találjátok majd, de azt ígérhetem, hogy Kovacs előbb-utóbb felbukkan… és az kemény lesz, pajtások!

2) Három kisebb, vagy egy nagyobb és egy kisebb segítséget vehettek igénybe a Szellemlovastól.
Ezek a segítségek a következőképpen oszlanak fel: vagy háromszor kommunikáltok rajta keresztül a másik két kis csipet csapattal, akik a múltban és a jelenben tartózkodnak, hogy információt cseréljetek – de előre szólok, nem befolyásolhatjátok, hogy pontosan mikor kapják meg az üzenetet, csak annyit, hogy valamikor, amíg zajlik a küldetésük –, vagy csak egyszer kommunikáltok, egyszer pedig a teljes erejét igénybe veszitek. Ilyenkor átváltozik démoni valójává, az igazi Szellemlovassá, és minden halhatatlan képességét bevetheti, hogy elérjétek, amit akartok. Amikor felveszi ezen alakját, egy időre – megint nem tudhatjátok, pontosan mikor, csak hogy valamikor a küldetésük közben – a Szellemlovas másik két része eltűnik a másik két idősíkról a társaitok mellől, hogy itt egyesüljön teljes valójában. De akármit is tesztek, kérlek: előbb találjatok valami ruhát, jó? Fúj, de komolyan…

– Hűha… Azt hiszem, igencsak nagylelkű vagyok veletek ennyi segítséggel, nem? Hiába, csupa jótét az életem… Ja, van még valami…

3) A halál itt is halál.
Ez a jövő egy afféle alternatív jövő: annak a világnak a jövője, amelyben ti 30 évvel korábban meghaltatok az Astoria Plaza hotelnél. Ami maradt belőletek, annak a hamvait a Triskelionba szállították, de aztán idővel szétsodort benneteket a szél mindenfelé… ide. Itt raktam össze újra a testeteket. Felemelő volt, ahogy visszatért a felépülő hullátokba az élet, nem igaz? Még te is újra ember lettél, Johnny fiam! Bár téged sajnos muszáj voltam három részre szakítani, a lelked így most három idősíkon létezik darabokban… de ne félj, ha véget ér ez a csudaizgi kalandotok, újra egyben leszel! Már ha győztök a játékban…Tehát ha itt és most meghaltok – halottak is maradtok, és a lelketek az enyém. Nincs visszaút, végetek. Ha pedig a szabályok közül valamelyiket megszegitek – szintén vége a dalnak, a lelketek az enyém. Sajnálni fogom ugyan, ha nem lesz meg Kovacs, de a szabály az szabály!

– No hát, akkor rajta, kispajtások! Kalandra fel!


Ezzel a kis ördögfej eltűnik, és Johnny a fejéhez kap.

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Johnny10 – Semmiből… nem tartott volna ruhát adnia… meg némi infót erről a világról… Szórakozik velünk!

_________________
A Triskelion, Manhattan - Page 8 01129
Ultimate Guru
Ultimate Guru
Moderátor

Hozzászólások száma : 4399
Hozzászólások régi : 8282
Korábbi szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Aktuális szint/kredit : 19. szint - 65 kredit
Reputation : 1
Join date : 2011. Aug. 04.
Age : 40
Tartózkodási hely : Budapest

Karakteradatok
Főkarakter: Ultimate Guru
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Ultimate / Újvilág

Vissza az elejére Go down

A Triskelion, Manhattan - Page 8 Empty Re: A Triskelion, Manhattan

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

8 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.