Tükörvilág

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Nautia Pént. 09 Okt. 2015, 23:07

– ???? –

Amint magamhoz térek az ismeretlen környezetben automatikusan az utolsó emlékemet keresem... fájdalom a hátamban. Eszméletvesztéssel kombinálva ez nem jelenthet jót.
Óvatosan felülök és kérülnézek, ekkor szólít meg az ismeretlen. Próbálom palástolni meglepettségemet, mert bár a férfi atlantiszinak tűnik, bőre mégis fehér.
Kérdésére nem válaszolok azonnal, előbb megpróbálom eldönteni magamban, hogy baráttal vagy ellenséggel állok szemben, mert vagy ő ütött le, vagy ő volt aki megmentett. Alapvetően nem feltételeznék azonnal rosszat egy idegen atlantisziról de a körülmények, különös kinézete és az, hogy "kedveském"-nek szólít óvatosságra intenek.
- Remekül. - válaszolom kurtán.
Valójában szörnyen érzem magam, de ezt az információt inkább megtartom magamnak.
Mégegyszer körbepillantok, ezúttal a szigonyomat keresve. Remélem itt van valahol.
Rengeteg kérdés cikázik a fejemben, de kezdjük csak szépen, fontossági sorrendben.
- Hol vagyok és hogy kerültem ide?
Az illem azt diktálta volna, hogy előbb a kölcsönös bemutatkozás jöjjön, de ha tényleg az albínó ütött le akkor nem lesz szükségem a nevére ahhoz, hogy megfojtsam.
Egyelőre nem merem magam biztonságban érezni.

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Theon Lupin Szomb. 10 Okt. 2015, 14:44

Olympia kaszinó

Theon agya gyorsan pörgött és bár nem látszott az eseményeken túl próbált látni. Látszólag kizárta a külvilágot és nem reagált, de valójában egyszerre akarta látni mi történik körülöttük, mi történt körülöttük és mi fog történni körülöttik. Olyan helyzetben volt, amikor az élete vagy védencének élete semmit sem számított már, ezt hamar felmérte. Az életösztöne azonban megmaradt. Jelenleg a túlélési esélyeik együtt a legjobbak. Amíg mindenki képes a harcra, az élelemszerzésre, az őrködésre vagy az építkezésre. De legfőképpen a helyzet megoldására lesz szükségük. Egyedül pedig erre nem sok esélye van. Nagy levegőt vesz és újra körbenéz. Felméri a többieken végbement vagy éppen folyamatban lévő változásokat. Abban csak reménykedik, hogy a külsejük...és ahogy a testét mozgatja az ő külsejét, befolyásoló tényezők az agyára nem hatottak. Ahogy a többiekére sem.
-
Még élünk. A világ egyelőre nem akar elpusztítani minket. Hogy állnak a sérülések? Mindenki tud mozogni? - vár néhány másodpercet a válaszokra, aztán folytatja. - Van valakinek ötlete arra, hogy kik és honnan tudják manipulálni az időt?

Felszerelés:
Theon Lupin
Theon Lupin
3. szint - 8 kredit

Hozzászólások száma : 193
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 48
Join date : 2015. Jun. 30.

Karakteradatok
Főkarakter: Patrick H. Brandt
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 11 Okt. 2015, 00:01

Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jenna Collins, Nautia, Theon Lupin, Charles Dialin / Zűrzavar, Borisz Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos, Irina Shane és Hjuchia Sakura
Következő körváltás: 2015. október 15. (csütörtök)

HAMMER főhadiszállás, Manhattan – Theon Lupin, Michael Nikostratos, Hjuchia Sakura, Jenna Collins, Adrian Sommerfield és Borisz Dragunov / Svarog, Irina Shane és Charles Dialin / Zűrzavar
Egyelőre mindenki értetlenkedett, hogy mi is történt, Sakura volt az, aki a leghangosabban hangot adott mindennek. A korábbi AIM katona szólalt meg.
- Mindannyian velem jönnek a HAMMER főhadiszállásra, ott választ kaphatnak mindenre – mondta.
Ezzel lenyomott egy gombot a karján és egy villanás után, egy high-tech irányítóban találták magukat, Osborn elnök is ott volt, hasonló ruhában, mint amiben a korábbi ügynök is látható volt.
Adrian egy villanást látott és pillanatokkal később több személy jelent meg a helységben – a fenti csapat.
Odakint mielőtt Sally válaszolhatott volna a kérdésekre, egy furcsa szimbólumú katonai egység érkezett meg a csoporthoz és felszólították őket, hogy menjenek velük. Lea-t is a többiekkel terelték, és így érkeztek meg ők is a high-tech irányítóba, ahol már jócskán sokan várakoztak. Az úton Charles még próbálta az angyalokat faggatni, de azok meglepetten, értetlenül néztek a fiúra, így választ sem kapott.
Amint mindenki ott volt Osborn szólalt meg.
- Nos, ahogyan látom a legtöbben mit sem értenek abból, ami történt – mondta. – Így úgy veszem, hogy maguk a múlthoz, vagy a jelenhez tartoznak és nem a jövő részből, mint jó páran. Amit látnak az az Összeomlás, röviden és tömören a mi univerzumunk ritka és egyedi volt, az összes múlt, és a jövő nem alternatív realitások voltak, hanem csak dimenziók a világban. A dimenziók összeolvadtak az elsődleges anyagi síkon. Itt. ennek köszönhető, hogy minden egyben van, minden dimenzió megszűnt létezni és csak ez az egy maradt olyan formában, amiben most látják…

Atlantisz – Nautia
Nautia megtalálta a fegyverét, ott volt az ágy mellett egy széknek támasztva. Ha akarta, akkor magához is vehette, a férfi nem igen foglalkozott vele.
- Atlantiszon van – mondta a férfi. – Legalább is ami maradt belőle, az Összeomlás után…
A hangja keserű volt és bánatosan nézett ki az ablakon. A másik kérdésre csak egy hangos sóhaj után felelt.
- Eszméletlenül találtam önre két nappal ezelőtt, egy áramalt sodorta és cápák úsztak a közelében. A hátán egy csúnya égési sérülés volt, elláttam és hazahoztam, mert ön is közénk tartozik. Mit keresett a szárazföld közelében? Krang tette óta vadásznak ránk a szárazföldiek… megkínozták és megölték volna önt…
Elhallgatott pár pillanatra.
- Szüksége van valamire, fájdalomcsillapító, élelem? – kérdezte.
Így, hogy mondja a férfi és ha Nautia megmozdult, akkor feszült és fájt a háta, de ha lassan mozgott, akkor nem érezte.

//Továbbra is kéretik kiírni, hogy hol vagytok.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Tükörvilág - Page 10 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Svarog Vas. 11 Okt. 2015, 16:29

Hammer főhadiszállás


Mire Lea válaszolhatott volna, a következő pillanatba Svarog által még soha nem látott egyenruhát viselő katonák tűntek elő a semmiből és felszólították őket, hogy menjenek velük.
Egy másik másodpercben meg egy fejlett vezérlőteremben kötöttek ki, ahol már nagyon sok ember álldogált.
Osborn elnökre, aki valamiféle egyenruhát viselt. Dragunov nyelt egyet, és elkönyvelte magában, hogy ha az elnök is itt van a válság helyszínén, akkor az már minimum világvégét jelent.
Bár ő már látott párat.
- Ez nem hangzik jól - suttogja, Dragunov körbepillant és hangosan megszólal, miután az elnök befejezi a mondandóját. - Elnök úr, szóval akkor azt mondja, hogy csak a mi realitásunk maradt, de az is magába olvasztott több múltat, jövőt és a többit, amik aztán egy bolygóra gyűltek? Tehát ha leakarnék menni Arizonába, akkor ősemberekkel is találkozhatok, és ha onnan nyugatra mennék Kaliforniába, akkor meg dinoszauruszokkal? Szóval nincs se múlt, se jövő, hanem csak ez a jelen létezik?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Adrian Sommerfield Vas. 11 Okt. 2015, 16:59

Újabb alakok jelennek meg és hoznak is párat úgyhogy Adrian-nek várnia kell a válaszra. Pedig tényleg érdekli őt ez az egész helyzet. Az elnök aztán ezt elmagyarázza és csak még zavartabb lesz.
-De...de az nem lehet. Egyszer már volt ilyen veszély mikor az álmodót fel akarták ébreszteni a Ravencroft-ban. Vagy akkor nem ez volt a gond?
Kicsit megzavarta ez az egész és elég bonyolultnak hangzik. De aztán rájön mi a lényeg ebben a helyzetben.
-Vissza lehet csinálni?
Végül is a lényeg az.

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 11 Okt. 2015, 22:47

~Olympia kaszinó~

Eltorzult a kép, jó eddig vettem aztán történt valami hihetetlen dolog, lehet hogy épp pislogtam vagy nem tudom de egyszer csak azok kaptam magam hogy minden fura lett. Első dolog, általában az ember nem tud koncentrálni 100%-osan arra amire kell ha valami zavaró tényező/érzet fennáll, nahát ez megszűnt, hogy őszinte legyek teljes valójában, ugyanis NEM ÉRZEM AZ EGÉSZ KI-BEB*SZOTT A LÁBAM, de ott van a helyén, most mi? Jaa meg valami még más, nincs bundám, oké emberi alak, de még más, valami tükröződő felületen megnéztem magam ha tudtam és...
-MI A F*SZ?!! Azt a mocskos k*rva...áááh! - vettem egy nagy levegőt és lassan kifújtam az arcomra téve a kezem hogy nyugodjak. Közben Kristen is kifejezte az elégeletlenségét talán valamivel vékonyabb hanggal amire rá emeltem a tekintetem.
-Nagyon vicces de már vissza cserélhetnék a korokat, ez baromira nem poén!
Kezdek egyre ingerültebb lenni, és szemügyre veszem a plusz kettőt, úgy döntöttem a párom hagyom utoljára, ha sokkol azért ha nem azért. Látszólag a biztonságis pasinak semmi baja csak más a rucija, mázlista, viszont Mich....Az tök jó hogy nincs úgy tele sérülésekkel de eltűntek a tetkói és baromi fiatal lett velem ellentétben és mi ez a ruha és így valahogy nem merem megölelni mert ömm hogy mondjam olyan liliomtiprásosnak érzem vagy nem tudom, kiakasztó. Aztán közbeszól pár katona kalapácsos lógós szerelésben hogy menjünk velük, én megyek b*zdmeg ha helyre hoznak szinte bárhova megyek, de elsőként az se rossz ha elmagyarázzák mi van. Erre megnyom egy gombot és lőn világosság.

~HAMMER főhadiszállás~

Valami új és sokkal modernebb helyen kötünk ki. Már volt itt egy srác aztán nem sokkal később még egy csapat, ebből 3 kórházi szerelésben, csinos. Nem olyan nagy társaság de azért már vagyunk páran, aztán hozzá is kezd a beszédéhez a pasi aki begyűjtött minket, de nem egy random ember, ha felismerem, Osborn, ami amúgy nem bír nagy jelentőséggel amint kiderül hogy tud e segíteni. Újra az a szó "Összeomlás", lehet át aludtam egy epizódot de még mindig nem tudom mit jelent, de elmagyarázza. Ahhaaa, értem, tök mindegy 19 akarok lenni megint, nem nyafogok többet hogy kamuszemélyi kell a piához és a cigihez, de tényleg! Aztán egy f*szi, ömm kórházi ruhás ő is, assszem, elkezd beszélni, össze...meg vissza... csak engem zavart össze, picit megrázom a fejem feldolgozom amit mondott, forog a kis homokóra a szememben, biiiztoos, szerintem ezt hagyjuk az agyasokra, itt bölcsebb csöndben maradni és max kérdezni, arra vagyok kíváncsi hogy vissza lehetne e fordítani mert ha nem én...én sírok, főleg mert időközben megkopogtattam a lábam és rá kellett jönnöm hogy mű. Féllábú vén nyomorék vagyok, k*rva életbe, sírok. Ez sok volt, még vetnék egy keresztet de nem, az élő lában megsértődött és elengedte magát amire asszem borulok egyet a földre, sápadtan kicsit szédülve, annyi inger ért egyszerre hogy kisült a rendszerem.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Irina Shane Kedd 13 Okt. 2015, 13:07

~SHIELD negyed~

Svarog válaszára csak megvonom a vállam ajakbiggyesztve.
-Fogalmam sincs, sajnos ennyire nem vagyok otthon az ilyenekben, de a remény hal meg utoljára, nem igaz? -engedtem egy biztató mosolyt.
Mivel ez nekem idegen terep így követtem az ügynököt és többieket akik még ide tartoztak , felértünk valami dombon és egy elég furi épület állt előttünk, elég elütő részletekkel, végülis ez szép a maga módján.
-Hát, ennek egész biztos hogy így kell kinézni? - teszem fel halkan a kérdést, remélem érzik majd benne az iróniát.
Kint egy nő állt, egy elég neves vezető és irányított mindenkit, úgy látom itt is van egy kisebb fejvesztés, közben Charles is felélénkült és tapadt a netre a telóján keresztül, be volt zsongva teljesen mintha ez olyan örömteli lenne, enyhén szólva se szerintem de ki hogy dolgozza fel az ilyesmit. A srác támadásba is lendült beszélt az angyalokhoz akik csak furán néztek rá, és egyszer csak elkezdett rohanni, mint aki megtébolyodott, erre az egykori sárkány is megindult, úgy gondoltam akkor már én is követem őket, de a beszédet hagyom az ügynökre és max dobok egy köszönést a tudós nőnek. Mielőtt a nő bármit mondhatott volna befutott egy másik társaság más ruhában más jelzéssel, amit nem igazán ismertem fel. A lényeg hogy parancsot kaptunk a követésükre, nos megvárom míg a többiek reagálnak majd csak az után haladok én is velük.

~HAMMER főhadiszállás~

Ekkor egy hi-tech helyre jutunk és csak bámészkodok, elég komoly. Egészen amíg meg nem szólalt észre se vettem hogy itt lenne az elnök de onnantól figyeltem a szavaira. "A jövő részből mint jó páran", na és kik azok, jó páran, mert ahogy látom itt mindenki elég zavart és kapkodja a fejét, vagy az alatt csak magát és a katonáit értette, viszont az dicséretes hogy elmagyarázza mi történik de miért csak mi vagyunk itt, másokkal mi van? Ennyien maradtunk a föld népességéből vagy mi a szösz? Mint kiderült csak egy dimenzió maradt az összes közül, jó már az is új hogy tényleg van vagyis volt több dimenzió, filmes baromságnak tartottam bármit is mondtak, de hogy az összes egy helyen, úúú mi durva lenne ha találkoznék egy más realitásbeli énemmel. Vajon ő is ilyen lenne mint én vagy nagyon durván különböznénk, ő is ember lenne vagy más, kijönnénk egymással? Keresnem kell egy másik Irit, ha ez igaz és abban a formában amit Svarog is elmondott csak kicsit másként azért akkor simán lehet. Az a durva hogy ezzel a gondolattal sikerült is elnyomni az egész dolog súlyát magamban ami ijesztő egy kicsit.


_________________
Főkari: Jenna Collins
X-diák: Sandy Lewis
Gótika: Sue Storm
Out: Nina Walsh
Csatavilág: Átok: Fúria
Ékkövek birodalma: Iriyana Anemone Evergreen
Irina Shane
Irina Shane
5. szint - 12 kredit

Hozzászólások száma : 407
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. May. 29.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Nautia Szer. 14 Okt. 2015, 20:21

– Atlantisz –

Másodszor hallom az "Összeomlás" kifejezést, de még mindig nem tudom mit jelent.
- Összeomlás? - ismétlem meg kérdőleg. - És hogy-hogy "ami maradt Atlantiszból"? - Teszem még hozzá gondolatban.
Amint talpra állok hirtelen felszisszenek a hátamba hasító fájdalomtól, aztán már óvatosabban mozogva indulok el az ablak felé, hogy a saját szememmel láthassam mi van odakint. Arra, hogy mit kerestem a szárazföld közelében nem válaszolok, helyette inkább újabb kérdést teszek fel.
- Dehát mit tett Krang?
A felszíni rendőrök szavai és a most elhangzottak alapján úgy tűnik, hogy a mi kis szárazföldi akciónk valamiképpen szerepet játszhatott ebben a bizonyos Összeomlásban, de egyelőre fogalmam sincs hogyan.
A férfi mindenesetre nem tűnik ellenségesnek, és ha igaz amit mond akkor sokkal tartozom neki.
- Köszönöm nem. - válaszolom utolsó kérdésére, bár kimondottan fáj a hátam és két napja nem ettem, büszkeségem mégsem engedi hogy "alamizsnát" fogadjak el.
- Már így is rengeteget segített. Hálás vagyok érte. - teszem hozzá barátságosabb hangon.

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Michael Nikostratos Szer. 14 Okt. 2015, 21:36

~Hammer HQ~

Az egész ami történt, mind furcsa volt, de a legfurcsábbnak talán az mondható, amikor mindannyian megváltoztunk, nem csak a táj. Jenna idősebb lett, én pedig fiatalabb, azonban nekem amish ruházatom is lett, és minden tetoválásomnak oda. Nem estem pánikba, egyszerűen megfogtam a nadrágomat, és valahol térd fölött szakítottam rajta egyet, ezt megcsináltam a másik lábszáron is, ott a térdem alatt. Levettem a zakómat, és eldobtam a fenébe, a kalapommal együtt, az ingnek pedig leszakítottam az ujjait. Már kezdtem jobban érezni magam, még utoljára az ing oldalát is megmarkoltam, és vízszintesen is szakítottam egyet rajta, meg ha már így belejöttem, akkor a mellkasomnál letéptem a gombokat, ezzel meg is voltam. Kérdőn nézem a szerelmemre, és megvontam a vállamat. Ennél nagyobb változások kellenek ahhoz, hogy kevésbé szeressem, ugyan úgy éreztem a vonzalmat iránta, és gondolom ő is felém. A többiek is megváltoztak, de ők nem érdekeltek. Ezek után elteleportáltak minket, mire sóhajtottam egyet - kezdtem unni ezeket a teleportálásokat, és a legutóbbi helyváltoztatásnak se lett jó vége. A csávesz magyaráz, blablabla, összeomlás, blablabla. Megpróbálok Jennához közeledni, és átkarolni, nem csak nekem van szükségem vigaszra, félek, hogy őt is sokkolta ez az egész, ha minden jól megy így elkaphatom még az esés előtt.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Csüt. 15 Okt. 2015, 00:00

Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jenna Collins, Nautia, Theon Lupin, Charles Dialin / Zűrzavar, Borisz Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos, Irina Shane és Hjuchia Sakura
Következő körváltás: 2015. október 19. (hétfő)

HAMMER főhadiszállás, Manhattan – Theon Lupin, Michael Nikostratos, Hjuchia Sakura, Jenna Collins, Adrian Sommerfield és Borisz Dragunov / Svarog, Irina Shane és Charles Dialin / Zűrzavar
Michael széttudta szaggatni a ruházatát, ahogyan és amennyire csak szerette volna. Svarog szavaira Osborn megrázta a fejét.
- Nem, a multiverzum megmaradt, csak arra utaltam, hogy a mi realitásunk egyedi és különleges volt. Most meg már méginkább – mondta.
Végighallgatta a többi kérdést és utána válaszolni kezdett rájuk.
- Nem, aki halott volt halott marad. Tájak feltűnhetnek, de személyek nem. A dimenziók összemosódtak, éppen ezért lehet, hogy valakit önök évekkel idősebbnek, vagy éppen fiatalabbnak látnak. Az emlékek megmaradnak, de attól függően, hogy melyik időből konvertálódott ide kapja a testét. A holtak nem térnek vissza, de haldoklók lehetnek újra egészségesek és fiatalok.
Arra, amit Adrian mondott csak meglepetten nézett a férfi, ahogyan a körülötte állók is, nem tudta, hogy miről beszél a vámpír.
- Nem tudunk semmilyen más gondról, miről beszél? – kérdezte egy katona.
- Nem bolygóra – folytatta Svarog szavaira a férfi. – A teljes realitás így néz ki. A kree-k, shi’arok, skrullok, Annihilus, és még sorolhatnám. Minden így néz ki. Pontosan, nincs már múlt, se jövő, csak a jelen.
Adrian másik kérdésére fáradtan sóhajtott fel Osborn, ekkor látszott, hogy ő is legalább 10 évvel idősebb, mint korábban volt, amire mindenki emlékezett.
- Nem csinálható vissza. Krang és az emberei, az Atlantiszi terroristák folyamatos más dimenziókba való járkálása meggyengítette a realitásunk szövetét, a másik realitásból érkező támadás csak egy utolsó lökés volt. A katasztrófa beizzításához az kellett – bökött az agyonlőtt Charles-ra. – Az egyik varázslatát felrobbantották, ez okozta a teljes Összeomlást…
Néhány pillanatra elhallgatott.
- De ez a legkisebb gondunk, a mutánsok 99%-a halott, a világ káoszban, de ez továbbra is a legkisebb gond, van egy sokkalta nagyobb…

Atlantisz – Nautia
Nautia oda tudott úszni az ablakhoz, odakint végig mindenhol romokat látott, szinte nem volt egyetlen egy épület sem, ami rendben lenne. És nem is ez volt a legfurcsább, az épületek nem egységesek voltak, nem minden atlantiszi stílusú, volt köztük olyan, amit a szárazföldieknél látott, nagyon régi kőépület, valami díszes, de a mélység és a nyomás tönkretette. Nem emberi, nem atlantiszi épületek. Mintha sok mindent egybetettek volna bármiféle szépérzék nélkül.
- Más dimenziókba járt, hogy feltámassza a lemúr istent, Seth-et, a kitagadottat, Neptun ellenségét… az utazásai meggyengítették a világot és egy mágikus robbanás volt a végső, ami az Összeomlást okozta…
Reszketegen vett egy mély levegőt.
- Minden összecsúszott, a múlt, a jövő, a világhoz tartozó dimenziók, milliók haltak meg… valószínűleg te is érzed, hogy a víz rossz. Emiatt van, hogy több különböző idővonal vize összetalálkozott. Minden rossz…
Néhány pillanatnyi időt hagyott, hogy Nauatia megeméssze, amit hallott.
- De még ezen történéseknél is van rosszabb…

//Úgy írjatok, hogy 18-n 9-10 körül kaptok este reagot, mert akörül megyek majd aludni, vagyis próbálkozni, mert ugye 19-n záróvizsgám van.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Tükörvilág - Page 10 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Szürke Eminenciás Pént. 16 Okt. 2015, 22:03

Charles Dialin, Hammer bázis
A fiú reményeit szerte foszlatták a komoly zavak Osborn és a többiek beszéltek, kérdeztek, Charlesból pedig fogyott a lélek. Nem kaphatta vissza már a szüleit, se a társait, akik meghaltak.
~Az élők között kellene megtalálnom a helyemet, de hogyan? Ennyi veszteség után hogyan? Mi értelme van? Pár tanár maradt, aki ismer, az is utál. Az iskola rosszcsontja vagyok, de csak a második. Egy senki és most már nincs is senkim. Semmi értelme az egésznek.~gondolkodott magában
Bejelentették, hogy másik valóságból jött egy támadás és mágiát robbantottak. Mindezt nagyon nehezen fogta fel a srác. Az ayát lefoglalta a veszteség. Ha volt itt szék vagy egy doboz, bármi, amire le tudott ülni, akkor megtette. Nem tudta, mi lehetett ennél rosszabb, de megint megindultak a könnyei. Halkan tette fel a kérdést mindenkinek vagy senkinek, csak úgy maga elé motyogva:
- Hol van Ms. Frost? Őt szeretném látni.
A kemény tanérnő mégis jól jött volna most.

_________________
Reneszánsz: Szürke Eminenciás
X-diák: Zűrzavar
VH: Oszlató, Crystal Panther
Outsiders: Szürke Eminenciás
AoA: Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
Szürke Eminenciás
9. szint - 20 kredit

Hozzászólások száma : 795
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2013. Jun. 18.

Karakteradatok
Főkarakter: Dr. Zield Jones
Főkari/multi: Multi
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Adrian Sommerfield Szomb. 17 Okt. 2015, 00:51

Adrian hallott már a mindenféle realátásokról meg univerzumokról, de most minden megzavarta egy kicsit őt is.
-Vagy az multiverzum volt? Valami olyasmi, hogy a világok eltávolodnak, de ahhoz valami középpontnak el kell pusztulnia. Valami Mid...mid...Mider, Midor, Midar? Vagy Migar? Valami ilyesmi. Nem tudom. Zavarosan volt elmondva.
A mostani helyzet is zavaros volt, de Adrian itt legalább értette mi történt. Mármint az hitte, de abból, hogy valami nagyobb gond van abból rosszat sejtett.
-Ne már? Mi lehet ennél is rosszabb?

_________________
Reneszánsz:
Adrian Sommerfield, Samuel McShuibhne, George Turner, Srir Gur, Leon Gross,  Augustus Graves,Otrus  Vubalh Fass, Tristan Winkelhock, Lisa Kaur
Végtelen háború:
Gustav Simonsen
Little SW
Claye Jaro, Chuhk G'vaamnohrk, Rhirt Trakk, Jivi Ako

Összes karim
Adrian Sommerfield
Adrian Sommerfield
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1440
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 110
Join date : 2014. Dec. 26.

Karakteradatok
Főkarakter: Adrian Sommerfield
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Little SW, VH

https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t2531-adrian-sommerfield https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#73048

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Svarog Szomb. 17 Okt. 2015, 10:03

Dragunov feje belefájdult az elnök magyarázatába. Egymásba csúszó és összeomló dimenziók, nem csak a Földön, hanem szerte az univerzumban. Az egész realitásukban ez történt, nem csak a Földön élő értelmes fajok, hanem az összes többi bolygó lakói is hasonló dolgoktól szenvedtek.
És az elnök szavai nem adtak bizakodásra okot. Nem volt se jövő, se múlt, csupán csak a jelen létezett. Lehet leállt az idő is, nem telik sehova? Mert már nincs honnan kiinduljon, és nincs hova tartson?
A szemeivel valamiféle óramérő eszközt keresett, és közben ízlelgette a tényt, hogy talán életének egyik legkegyetlenebb katasztrófáját éli át, amibe ő is áldozat volt, ahogy több millió másik fajtársa. Egy veszélyeztetett faj példánya volt.
- Szóval azért volt őket olyan nehéz levadászni - mondta Svarog jól hallhatóan, mikor Osborn az atlantiszi terroristákat említette és a vezérüket Kranget. - Ha sikerült volna őket előbb elkapnunk, akkor most nem tartanánk itt.
Viszont ekkor Osborn elmondta, hogy nem ez a legrosszabb hír.
- Mondja elnök úr, ha a népem kihalása jelenti a legkisebb gondot, akkor milyen lehet a legnagyobb? - kérdezte Svarog, és arra jutott, hogy az elnök még mindig egy magamutogató seggarc. - Esetleg köze lehet ahhoz a kihalt New Yorkhoz, amit a kórházban láttunk, mikor az összeomlás egyik hulláma hopp, elkapott minket?
A mellette álló Charlesra és Irinára mutatott.
- Két ember van, aki még rajtam kívül ott volt, nos, az amit mondott jelentheti azt, hogy hamarosan húzhatjuk a rolót és utána azon veszekedhetünk, hogy ki kapcsolja a villanyt?

_________________
Főkarakter: Svarog
NJK-k: Toxin. Dane Montrose, Jason Weltman, Unka; X-Diák: Vaszilij Dragunov
Alternatív verziók: Svarog (Outsiders), Svarog (Apokalipszis kora). Svarog (Exiles).
Svarog, a makulan A mentális erősítő 9. és a 4. a dezintegráló gyűrű hordozója
Ben Grim (Gótika), Nathan Soric -  Fagyos Sötétség Kora, Rostyck Pearlwater - Égkövek birodalma
Svarog
Svarog
Bannolt

Hozzászólások száma : 964
Hozzászólások régi : 344
Korábbi szint/kredit : 4. szint - 10 kredit
Aktuális szint/kredit : 6. szint - 14 kredit
Reputation : 57
Join date : 2011. Aug. 08.

Karakteradatok
Főkarakter: Svarog
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok: Reneszánsz, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Michael Nikostratos Vas. 18 Okt. 2015, 21:18

Az elnök csak beszél, beszél, vázolja a helyzetet, és rámutat, hogy a mutánsok 99%-ka meghalt. Ennek a statisztikának nehezen hiszek, főleg, hogy elméletileg kurvára nem kéne tudniuk, hogy hány mutáns él. Persze, AIM regisztráció meg minden, de mikor volt az már. Most meg mi történt, minden mutáns kapott egy SMS-t, hogy mi a helyzete? Nem szeretem, amikor valaki a levegőbe beszél, de nem szólok bele, ő a Mr. President, ő tudja. Megköszörülöm a torkom, jelezve, hogy beszélnék.
- Mi miért vagyunk itt, Mr. President? És ha tényleg vége a világunknak, ha tényleg megdöglünk, akkor miért nem használjuk ki az utolsó perceinket, ahelyett, hogy itt tátjuk a szánkat mint a frissen fogott halak? Térjen a tárgyra, tudunk tenni valamit, vagy fogjam a barátnőmet, és keressek egy üres szobát, hogy olyannal töltsem az utolsó perceimet ebben a szaros életben, akit szeretek és akivel szívesen vagyok? - érzem, hogy kicsit nyers vagyok, meg hogy nem így kéne beszélni az elnökkel, de mégis mit tud tenni? Lecsukat még öt percre? Mert nem értek a dologhoz, de ha az időnek annyi, akkor gondolom lassan megdöglünk, mint a már korábban említett, frissen fogott hal.

_________________
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Karakterek: Michael Nikostratos | Out: Maximiliam Myzzrim, Mopateu Zakataka | VH: ifj. Tell Vilmos | FSK: Pherol Tandes, Ignacy Rotblat-Rostowski |-|
Egyéb karakterek: Tomas Burton, King Raten Chromixen, Alex Fisher
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Michael Nikostratos
Michael Nikostratos
11. szint - 25 kredit

Hozzászólások száma : 1063
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 39
Join date : 2014. Mar. 22.

Karakteradatok
Főkarakter: King Raten Chromixen
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz, Ultimate/Újvilág, Age of Apocalypse, Végtelen Háború, Outsiders, Little SW, FSK

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Nautia Vas. 18 Okt. 2015, 21:29

– Atlantisz –

A kinti szörnyű látványnál csak a történet rosszabb, amit az öreg elmesél. A dimenzióközi utazás istenek feltámasztásáért nem hangzik éppen gyerekjátéknak.
Bár én sem Neptunhoz imádkozok, de istenek dolgaiba jobb nem beleavatkozni... persze érdekelne, hogy sikerrel járt-e Krang.
A mágikus robbanás pedig talán a mi akciónk eredménye lett volna? Nem hiszem, bár kevés érzékem van a mágiához, de egy bank felrobbantásában nem sok mágikusat látok... de ami igaz az igaz, már az elején is furcsálltam a célpontválasztást...
A történet persze egy másik kérdést is felvet, nevezetesen hogy ki is valójában titokzatos vendéglátóm és hogyan lehet ennyire tájékozott Atlantisz ügyeiben?
A lakás vajákosokra utaló berendezése egyértelműen mágiahasználót sejtet, ettől pedig ismét kezdem kényelmetlenül érezni magam.
Biztos ami biztos, lassan a fegyveremért indulok, mintha csak el akarnék távolodni az ablakon túli lehangoló látványtól.
Nem szólok semmit, hiszen úgy látszik az öregnek még van mondandója, amit valahogy sokkal nyugodtabban hallgatnék végig háromágú szigonyommal a kezemben.

_________________
Nautia
Nautia
Nautia
2. szint - 6 kredit

Hozzászólások száma : 112
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2015. Jun. 16.

Karakteradatok
Főkarakter: Nautia
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Jenna Collins Vas. 18 Okt. 2015, 22:46

~HAMMER főhadiszállás~

Felvont szemöldökkel néztem ahogy Michael elkezdte tépni a ruháit, alig észrevehetően lebiggyesztettem az ajkam ahogy láttam hogy minden tetkó oda és hogy milyen rohadt fiatal lett, kb annyi amennyinek nekem is kéne lennem vagy kicsit fiatalabb. Majd figyeltem az elnök beszédére, kicsit sz*r ezt mind hirtelen feldolgozni, bicsaklott is egyet az lában, az épp egészséges hús-vér lábam de a másik megtartott, kicsit úgy tűnt mintha helyezkedtem volna. Elhangzott pár kérdés, asszem mind amire én is kíváncsi lennék úgyhogy kivárok amíg válaszolgat. Arra hogy az emlékek megmaradtak csak a testünk változott attól függően hogy honnan kerültünk ide kicsúszik belőlem egy komment.
-"Csak látnak", nagyon örülök neki. - sóhajtok egy nagyot karba fonva a kezeim, asszem most kezdődik a mindenre egy halk megjegyzés rész, amikor ezzel nyomom el hogy mennyire ideg vagyok vagy kétségbeesett vagy lehangolt, most épp ömmm asszem mindhárom.
Valaki már kezdené a kavarást hogy van még valami gond, legyen már elég ennyi egyelőre, még fel se fogtam rendesen, most ezt így rágjuk át aztán a többi, így is zárlatot kaptam, ne mán.
Csak jelen van, mi? Nekem ez elég jövőszerű már a berendezést és magamat elnézve a csini kis műlábammal, jelen...neked esetleg.
és a top hír amire kitör az örömrivalgás, nem lehet vissza csinálni...itt halkan lehetett hallani az üvegtörés hangját, csak elhúztam a szám és lehajtottam a fejem talán kicsit meg is ráztam, nem tetszik, nagyon nem tetszik, nem akarok így maradni, na meg azt se tudom hogy ebben a világban mi meg hogy, francba az egész. Sorolja a bűnösöket is, köcsög halemberek átmászkáltak más világokba és miattuk vagyunk itt.
-Helyben rohadtak volna meg mind amikor az első át tette az uszonyos lábát....
Remélem úgy elszennyeződött az óceán hogy a saját halvérükben fulladtak meg, más realitásbeli támadók is remélem mind kín halált szenvedtek, annak a szerencsétlennek aki igazából elindította az egészet szerencséje van hogy fejbe lőtték, kegyes halála volt. Nem igaz hogy valakinek mindig kell csinálni valami f*szságot, nem bírnak megülni a p*csájukon, legalább mondják azt hogy szenvedtek, valamivel nyugodtabb leszek, komolyan.
Ja és jön még a ráadás, nem ez a legnagyobb gond, hmmm k*rva jól hangzik, már pezseg a vérem, kivele, hátha agyvérzést kapok és feldobom a talpam, b*sszák meg, fújtatok mint valami harci bika csak kicsit szolidabban.
Aztán megszólal mellettem Mich, lényegében rámutat a tényekre, tényleg felesleges itt állni és lesni, vagy csinálunk valamit vagy menjen mindenki a dolgára és majd lesz valami. Közelebb araszolok hozzá szomorú kis kutya szemekkel és méregetem, ilyenkor amúgy kicsit csitítani szoktam meg ilyenek de most nincs hozzá erőm szval most rá hagyom. Nálam a korkülönbség elég érvágós dolog egyébként és most kb ha kicsit sietek az anyja lehetnék, bár őt ez látszólag csöppet sem zavarja, tényleg jobb lenne egy nyugisabb helyen.

_________________
Multik:
Reneszánsz:  Irina Shane
X-diák: Kayla Felice Norwood
Out: x-diák: Roxan
Csatavilág: Mangaverse: Nobuko
Jenna Collins
Jenna Collins
8. szint - 18 kredit

Hozzászólások száma : 680
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 0
Join date : 2014. Apr. 27.
Age : 28

Karakteradatok
Főkarakter: Jenna Collins
Főkari/multi: Főkarakter
Síkok:

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Lady Gaia-Vell Vas. 18 Okt. 2015, 22:51

Résztvevők: Adrian Sommerfield, Jenna Collins, Nautia, Theon Lupin, Charles Dialin / Zűrzavar, Borisz Dragunov / Svarog, Michael Nikostratos, Irina Shane és Hjuchia Sakura

HAMMER főhadiszállás, Manhattan – Theon Lupin, Michael Nikostratos, Hjuchia Sakura, Jenna Collins, Adrian Sommerfield és Borisz Dragunov / Svarog, Irina Shane és Charles Dialin / Zűrzavar
Osborn először Charles szavaira válszolt.
- Ms. Frost az utolsó adataink szerint a Xavier iskolában van, ami folyamatos őrség és felügyelet alatt állt. Egyelőre nem távozhat innen, amíg majd át nem esik vizsgálatokon és nem nyilvánítják egészségesnek.
Adrian nem tudott rendes választ adni, így ebből nem derült ki semmi, közben Svarog órát keresett, egy holografikus panelen meg is látta ezt, a dátum ugyanaz volt, mint amit utoljára tudott csak úgy két órával később. Azaz számára az idő rendes folyamban haladt, ahogyan mindenki másnak, más kérdés, hogy páran idősebbek lettek, vagy fiatalabbak.
- Az Atlantisziak körében Krang igencsak hírhedt, egykor ő volt a Legfőbb hadvezér, majd puccsot hajtott végre az uralkodó ellen, amit Attilan segítségével elhárítottak, ezek után jött létre a mindenki által ismert Örök Birodalom. Krang a SHIELD börtönébe került, ahonnan megszökött…
Mondta megvetéssel, miközben kikerült az említett hadvezérről is egy holografikus kép.
Tükörvilág - Page 10 Warlord-krang
- Krang és emberi hét különböző dimenzióba törtek be és raboltak el egy hét darabba tört ereklyét. A Kígyókoronát.
Erről is került ki egy kép.
Tükörvilág - Page 10 3362455-sagaserpent
- Egyesítve a darabokat Krang hatalmas misztikus erőkre tett szert, hihetetlen erős entitássá változott és kinevezte magát Seth főpapjává. Seth egy ősi isten, az univerzum egyik leghatalmasabb entitásai, egy hétfejű tengeri kígyó, hét különböző fejjel, mindnek más hatalma van. Az egyik leghatalmasabb démon és az Atlantisziak tiltott istene, a pusztításé. Képes arra, hogy mindent elpusztítson a bolygón és utódokat akar az általa kiválasztott királynőktől, hogy a szörnyszülöttekkel népesítse be a világot… Krang néhány órája megidézte Seth-et, ő is átkerült az Összeomláskor ebbe a világba. Az adataink szerint pedig már nála vannak az elrabolt nők.
Seth-ről is kikerült egy kép, amíg Osborn beszélt. Majd az egész után Svarogra és Michael-re nézett.
Tükörvilág - Page 10 2884710-ohotmu_marvel_zombies__1___page_34
- Igen Mr. Dragunov, a mutánsok „kihalása” semmiség ahhoz képest, amivel a világ jelenleg szembenéz… és igen, minden segítséget örömmel veszünk, hogy megállítsuk Krang-ot és Seth-et.

Folytatása következik Z mesélésében.


Atlantisz – Nautia
Mivel Nautia nem is kérdezett az idős férfi, amint összeszedte magát folytatta. Ezalatt a nő megszerezte a fegyverét, a férfi meg sem próbálta megakadályozni, így oldalról pedig láthatta, hogy ott voltak a férfi nyakán a kopoltyúk, ami az atlantisziak jellemzője, és a haja alatt hegyes volt a füle. A férfi is atlantiszi volt, csak lehetséges, hogy hasonlóan félvér, mint Nautia, vagy pedig albínó.
- Krang és emberi hét különböző dimenzióba törtek be és raboltak el egy hét darabba tört ereklyét. A Kígyókoronát.
Erről egy holografikus könyvet keresett ki és megmutatta a képet Nautia-nak, aki természetsen hallott már erről. Nagy hatalmú atlantiszi, lemúr ereklye, ami hihetetlen hatalommal, már-már istenivel ruházz fel a viselőjét, azon felül, hogy a kígyóknak képes parancsolni vele.
Tükörvilág - Page 10 3362455-sagaserpent
- Egyesítette a darabokat és… és hatalmas misztikus erőkre tett szert, hihetetlen erős entitássá változott és kinevezte magát Seth főpapjává.
Seth egy ősi isten, az univerzum egyik leghatalmasabb entitásai, egy hétfejű tengeri kígyó, hét különböző fejjel, mindnek más hatalma van. Az egyik leghatalmasabb démon és az Atlantisziak tiltott istene, a pusztításé. Képes arra, hogy mindent elpusztítson a bolygón, eztis pontosan tudta Nautia a legendákból, mesékből.
- Utódokat akar az általa kiválasztott királynőktől, hogy a szörnyszülöttekkel népesítse be a világot… Krang néhány órája megidézte Seth-et…
Seth-ről is mutatott egy képet, amíg beszélt, bár ezt valószínűleg Nauatia is ismerte.
Tükörvilág - Page 10 2884710-ohotmu_marvel_zombies__1___page_34
- Megőrült a hatalomvágytól és mindünket halálra ítélt ezzel a tettel, hacsak nem állítja meg valaki…

Folytatása következik Z mesélésében.

Tükörvilág - Page 10 00120

//Köszönöm mindenkinek a játékot, jó ideje csak eddig volt tervezve a kaland, mert Z nagyon le szerette volna jó ideje mesélni Seth-es kalandot, csak Reneszánszon nagyon nem lett volna kivitelezhető. Így megígértem neki, hogy itt a kaland végén megkapja a felvezetést ahhoz, hogy majd később, ha lesz ideje kedve, akkor lemesélhesse.
Eredetileg addig volt a kaland, hogy az Összeomlás megtörtént és mind a teljesen új immáron közel sem Tükörvilágban találjátok magatokat, de a Seth-essel kellően jó cliffhangert kapott a történet. Remélem jól szórakoztatok és még egyszer köszönöm a játékot azoknak, akik végig játszottak.//

_________________
Reneszánsz/alter realitások: Gaia Vell tábornok, Johanne Jones Tao , Reena Reynolds, Felicia Paran,
Továbbiak: Eshana Swati Khan, Mesélő, Ghost. A.I.M. Felső Tanács, A.I.M. Birodalom, Hydra emberei, MODOC
Továbbiak: Morgan Le Fay, Természetfelettiek, Niclas Richard Jørgensen, Roxxon emberei
Cerebro központi adattára - ahol minden fontos információ egy helyen megtalálható az XMR-el kapcsolatban!
Tükörvilág - Page 10 AZMJc6k
Lady Gaia-Vell
Lady Gaia-Vell
Csoportvezető

Hozzászólások száma : 2530
Hozzászólások régi : 0
Reputation : 65
Join date : 2013. May. 05.

Karakteradatok
Főkarakter: Thorhalla
Főkari/multi: Multi
Síkok: Reneszánsz

nefadar https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t3180-felicia-paran https://xmenreneszansz.hungarianforum.net/t29-multik#3460

Vissza az elejére Go down

Tükörvilág - Page 10 Empty Re: Tükörvilág

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

10 / 10 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Vissza az elejére

- Similar topics
 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.